PDA

View Full Version : Informacje, przypomnienia


admin
05-11-2009, 16:56
1. Nie należy odpowiadać na posty naruszające regulamin, a zgłaszać je jako nadużycia. Odpowiadający na post naruszający regulamin robi to na własne ryzyko - jego post może także zostać usunięty jako bezprzedmiotowy, po usunięciu postu naruszającego regulamin.

2. Moderatorzy społeczni nie mają dostępu do danych takich jak IP użytkownika. Podobnie jak inni użytkownicy KSC mogą zwrócić się z pytaniem do administracji - nie oznacza to jednak, że dostaną IP czy inne dane identyfikacyjne, prócz tych które sam użytkownik sam udostępnił w swoim profilu.

3. Punkt 2 oznacza też, że decyzje w kwestii sankcji użytkowników powielających nicki podejmuje wyłącznie administracja serwisu.

4. Przypominam, że regulamin nie dopuszcza zakładania wątków i postów na tematy dotyczących podejrzeń co do konkretnych użytkowników i ich działań - zwławszcza rozważaniom, czy dany użytkownik jest trollem albo z drugiej strony "paktom brony użytkowników zabanowanych". Nie jest to i nie będzie temat do publicznej dyskusji w KSC, wszelkie wyjaśnienia osoby bezpośrednio zainteresowane mogą uzyskać wyłącznie bezpośrednio od administracji. Publiczne roztrząsanie tego typu spraw nie prowadzi do ich rozwiązania.

5. Każdy użytkownik, decydując się na aktywność w KSC, wyraża jednocześnie zgodę na przestrzeganie obowiązującego tu regulaminu, w tym zgadza się ze stosowaniem przez administrację i moderatorów KSC sankcji w tymże regulaminie przewidzianych.

6. Przypominam, że w KAŻDYM profilu istnieje miejsce na prywatne dyskusje użytkowników, których moderatorem jest wyłącznie właściciel profilu. Sugeruję przeniesienie właśnie tam rozmów towarzyskich o charakterze zbliżonym do chata.

admin
22-11-2009, 13:46
Po raz kolejny proszę o załatwianie prywatnych animozji poza publicznym forum.

Przypominam, że:
- nie należy odpowiadać na posty naruszające regulamin, tylko zgłaszać je jako nadużycia
- każdy użytkownik ma do dyspozycji funkcję Ingorowania postów "nielubianych" rozmówców - wystarczy jej konsekwentnie używać http://www.klub.senior.pl/profile.php?do=editlist - jest naprawdę skuteczna