PDA

View Full Version : Nagi Roman Polański na sprzedaż - komentarze


zosinek
01-12-2009, 00:37
Komentarz do artykułu: Nagi Roman Polański na sprzedaż (http://www.senior.pl/121,0,Nagi-Roman-Polanski-na-sprzedaz,7584.html)
--------------------
PEWNIE BRAKUJE MU PIENIĘDZY NA WYKUP Z ARESZTU........

Kazimierz
01-12-2009, 11:38
Tak samo myślałem, ale to za mało . Musiałby RP sprzedac 1 mln plakatów.Zarobi na tym, nie on tylko firma Sosebhy.

Zdzisia
01-12-2009, 16:04
W jego(Polańskiego) obecnej sytuacji sprzedaż takiego plakatu przekracza granice dobrego smaku,zresztą tak samo jak emisja w naszych kinach "ścigany i pożądany".Ale czego nie robi się dla pieniędzy.:rolleyes:

bronczyk
01-12-2009, 21:03
Pewnie w związku z aresztowaniem firma liczy na wyższą cenę. Tylko jest to niesmaczne.

zosinek
01-12-2009, 23:25
Uogólniając temat media robią sensację i wiele szumu wokół sprawy Polańskiego.

Krystyna_z_Tarnowa
04-12-2009, 08:20
tak w splendorach,sprawiedliwość go dopadła.No cóż za krzywde dziecka i ludzi trzeba płacic, nie można bezkarnie krzywdzić dzieci i kobiet.

stanley47
05-12-2009, 20:23
Mężczyzn również.

stanley47
05-12-2009, 20:33
Tak na marginesie dodam, że Polański zawarł wówczas z matką dziecka ugodę i wypłacił , jeśli mnie pamięć nie myli, milionowe zadośćuczynienie . Dziś ta pani , żona i matka wolała by już do tej sprawy nie wracać.Przypominam też że , dla przykładu w Polsce ,zbrodnia zabójstwa ulega przedawnieniu po 25 latach , podobnie jak w wielu innych krajach europejskich.

gerd
05-12-2009, 20:48
Jednak to nie w Polsce odbędzie się rozprawa sądowa.

stanley47
05-12-2009, 21:25
Krótko mówiąc , sprawiedliwość to rzecz umowna. W niektórych krajach arabskich kobieta karana jest karą chłosty w sytuacji kiedy zostaje zgwałcona.

Krystyna_z_Tarnowa
06-12-2009, 10:39
To Jest Prawo Ludzkie A Przeznaczenie Chciało Inaczej.ja Mu Nie Wróg, Nie Mnie Go Osądzać.

Lila
06-12-2009, 12:00
Tak na marginesie dodam, że Polański zawarł wówczas z matką dziecka ugodę i wypłacił , jeśli mnie pamięć nie myli, milionowe zadośćuczynienie . Dziś ta pani , żona i matka wolała by już do tej sprawy nie wracać.Przypominam też że , dla przykładu w Polsce ,zbrodnia zabójstwa ulega przedawnieniu po 25 latach , podobnie jak w wielu innych krajach europejskich.
Pamięć Cię zawiodła, sorki.

Prawo polskie nie ma nic do rzeczy .
U nas nie ma także komór gazowych.
Szkoda faktycznie tej dojrzałej kobiety, matki i żony,
która jeszcze raz będzie musiała przeżywać koszmar.
Krótko mówiąc , sprawiedliwość to rzecz umowna. W niektórych krajach arabskich kobieta karana jest karą chłosty w sytuacji kiedy zostaje zgwałcona.

I co z tego?
Również istnieje obcięcie prawej ręki.
Mężczyzn również.
Tak.Mężczyznom też.:D

stanley47
06-12-2009, 16:46
I tak kończy się rozmowa z kobietami.
-Ścigać do dni ostatnich, zamknąć na 50 lat i obciąć.
O zadośćuczynieniu wyczytałem w prasie . Co do kwoty , przyznaje , mogę się mylić.Pamięć czasem już nieco zawodzi . Ten rocznik (47)tak ma.

Lila
06-12-2009, 19:03
Nie ma prawa tak mieć.:)
Ten rocznik.

Nie zapłacił zdaje się..Miało być 500.000 a....
Według stanu z sierpnia 1996 r. Polański był wówczas winien Geimer 604.416,22 dol. (łącznie z odsetkami).
...i zbiegł w roku 1976.

No i co się dziwi?:)

ps. fakty Stanley'u.
Bronić do upadłego można po wyjaśnieniu.

Malgorzata 50
06-12-2009, 20:19
W jego(Polańskiego) obecnej sytuacji sprzedaż takiego plakatu przekracza granice dobrego smaku,zresztą tak samo jak emisja w naszych kinach "ścigany i pożądany".Ale czego nie robi się dla pieniędzy.:rolleyes:
Z pierwszym mog sie zgodzic Ale dlaczegoż to emisja b. dobrego dokumentu,pokazującego wszystkie strony medalu tak cie oburza -za diabła nie rozumiem?

stanley47
06-12-2009, 20:22
Polański ani mi brat ,ani swat.Bronił go jak niepodległości nie będę . O tym że nie wypłacił tej pani zadośćuczynienia pierwsze słyszę (czytam).Jeśli tak jest to bardzo przygasł blask tej gwiazdy.
No, ale żeby ścigac dozgonnie człowieka...?

Krystyna_z_Tarnowa
06-12-2009, 22:39
Dane Mu Byłó, Wejść Wysoko By Boleśniejszy Był Upadek.
Chociaż Na Starość Liżnie Trochę Pokory.na Nauke Nigdy Nie Jest
Za Póżno.

Zdzisia
07-12-2009, 09:04
Z pierwszym mog sie zgodzic Ale dlaczegoż to emisja b. dobrego dokumentu,pokazującego wszystkie strony medalu tak cie oburza -za diabła nie rozumiem?
Bo (chyba się nie mylę) ten dokument został wykonany dość dawno,a emitowany jest teraz,kiedy zrobiło się głośno o Polańskim. Gdyby nie było aresztowania Polańskiego pewnie by nie zagościł na naszych ekranach.:rolleyes:

Rozia
07-12-2009, 18:40
Bo (chyba się nie mylę) ten dokument został wykonany dość dawno,a emitowany jest teraz,kiedy zrobiło się głośno o Polańskim. Gdyby nie było aresztowania Polańskiego pewnie by nie zagościł na naszych ekranach.:rolleyes:

No i byla by nieodzalowana strata!
Piekny wartosciowy film dokumentalny!Obiektywny!