PDA

View Full Version : UOKiK o pożyczkach przez Internet - komentarze


anesan
03-12-2009, 15:00
Komentarz do artykułu: UOKiK o pożyczkach przez Internet (http://www.senior.pl/98,0,UOKiK-o-pozyczkach-przez-Internet,7492.html)
--------------------
Piszę do Was, ponieważ potrzebuje w najbliższym czasie wziąć pożyczkę na sprzęt AGD, ok. 4 tys. Interesuje mnie szybka pożyczka np. przez Internet gdyż nie mam czasu na załatwianie zbędnych formalności. W związku z tym chciałabym się Was poradzić, czy jest to sprawdzony rodzaj pożyczki i czy może ktoś z Was może mi udzielić kilku wskazówek w tym zakresie np. na co mam zwrócić szczególną uwagę? Przez przypadek trafiłam na taki artykuł: http://www.skarbiec.biz/prawo/prawnik-radzi/20_11_2009.htm Bardzo mnie on zaniepokoił.
Z jednej strony boję się, że mogę zostać oszukana, z drugiej jednak strony jest to bardzo kusząca oferta ponieważ jest niskie oprocentowanie i przede wszystkim nie musiałabym wychodzić z domu i tracić czasu na czekanie w długich kolejakach. Dlatego też proszę Was o pomoc, jak to naprawdę wygląda w rzeczywistości. Może ktoś z Was brał już taką pożyczkę i mógłby mi udzielić kilku wskazówek?
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!