PDA

View Full Version : Wybory Prezydenckie 2010


Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

prezydent2010
07-12-2009, 01:35
Witam serdecznie! Miło ponownie u Państwa zawitać.

Chciałbym poinformować o uruchomieniu ostatecznej wersji serwisu, który będzie działał, aż do ciszy przedwyborczej. Zapraszam do głosowania w sondażu na stronie!

www.prezydent.iblogger.org (http://www.prezydent.iblogger.org/)

Serwis będzie na bieżąco uaktualniany, również pod kontem kandydatów. Co tydzień zamieszczane będą nowe sondaże, w których udział biorą internauci z całej Polski i zagranicy. Dodatkową opcją jest możliwość sprawdzenia, który z kandydatów otrzymał największą liczbę głosów w poszczególnym województwie.

Podkreślę również, że sondaże przeprowadzane są na potrzeby naukowe.

Pozdrawiam

senior A.P.
07-12-2009, 11:19
A Polacy z zagranicy moga tez wziasc udzial w dyskusji,bo chyba w wyborach tak ?

Panie "prezydencie2010" !
W oparciu o jaka ordynacje wyborcza Polska bedzie wybierac Prezydenta i jak sie bedzie nazywac ,kolejna RP a moze juz "prezydent uroregionu Polska" ?
Co z propozycja Premiera D.Tuska ,ktory chce ograniczyc narod polski w wyborze Prezydenta wprowadzajac zmiany w jego wyborze proponujac poprawki do Konstytucji (chyba polskiej) ???

prezydent2010
07-12-2009, 13:25
Witam

- Oczywiście, zapraszamy do udziału w głosowaniu wszystkich Polaków w Polsce i za granicą.
- Wprowadzenie zmian w Konstytucji RP to długofalowy proces trwający kilka lat. W miesiąc, dwa czy trzy Konstytucji RP nikt nie zmieni.

www.prezydent.iblogger.org (http://www.prezydent.iblogger.org)

Lila
07-12-2009, 14:55
A Polacy z zagranicy moga tez wziasc udzial w dyskusji,bo chyba w wyborach tak ?

Panie "prezydencie2010" !
W oparciu o jaka ordynacje wyborcza Polska bedzie wybierac Prezydenta i jak sie bedzie nazywac ,kolejna RP a moze juz "prezydent uroregionu Polska" ?
Co z propozycja Premiera D.Tuska ,ktory chce ograniczyc narod polski w wyborze Prezydenta wprowadzajac zmiany w jego wyborze proponujac poprawki do Konstytucji (chyba polskiej) ???

Polskiej, polskiej.
Przy innej mu grzebać nie pozwolą.
A tak w ogóle to nie martw się Augustyn. Patrz jasno w przyszłosć.:D
Tu nie Ameryka. Wszystko się ślimaczy. Zmian w konstytucji niekoniecznie doczekamy.

senior A.P.
08-12-2009, 09:13
Po co zaraz umierac i nie doczekac ?
Predzej nie doczekaja zwolennicy kolchozu aby ten rzadzil calym swiatem .
D.Tusk pragnie wykonac wszystkie dyrektywy chociazby te z wysylka "miesa armatniego" do Afganistanu ale tym wcale sie nie przypodoba rodzinom Polakow ,ktorzy tam maja miec swoich synow i corki w ilosci kolejnego tysiaca ,tylko po to aby potem odebrac ich w trumnie ,oczywiscie z honorami wojskowymi i posmiertnym odznaczeniem lub awansem.
Zreszta co raz mniej chetnych na obce wojny !
W takiej np.potedze USA (militarnej) sprzet jest ale ludzi chetnych do jego obslugi z kazdym rokiem mniej ,choc "zarobki" kuszace a mlodzi pracy nie moga znalezc - wiec co ? Do najemnego woja !
Jeden jest tylko problem do pokonania - bowiem mniej rodzi sie glupich a walczyc za "nasza i wasza " chociazby rope i gaz.

Polska to faktycznie nie Ameryka a tylko euroregion,ktory juz nic o sobie nie decyduje.
Za to jest dobra "krowa dojna" ale co bedzie jak "przytnie mleko " ?

prezydent2010
12-12-2009, 16:33
Wyniki najnowszego sondażu prezydenckiego!

www.prezydent.iblogger.org (http://www.prezydent.iblogger.org/)

dodatkowo wyniki na poszczególne województwa!

Zapraszamy!

prezydent2010
16-12-2009, 00:22
najnowszy wywiad z Leszkiem Bublem (powtórka)

www.prezydent.iblogger.org (http://www.prezydent.iblogger.org/)

zapraszamy!

Stalin
16-12-2009, 00:29
Kazio Marcinkiewicz. Isabel jako Pierwsza Dama bedzie bossska chociaz Nelly Rokita też by mogła być...:D:D:D:D

senior A.P.
16-12-2009, 10:47
Ja na Prezydenta Polski typuje Dariusza KOSIURA,ktory to bywal na tym forum.
Kto za ?

Kazimierz
16-12-2009, 13:51
Ja na Prezydenta Polski typuje Dariusza KOSIURA,ktory to bywal na tym forum.
Kto za ?
Ale,ale... nie ma go nawet na tej liście. Ale, może przejdzie do drugiej tury z LK. Wtedy ma szanse ?

Lila
16-12-2009, 13:56
Ja na Prezydenta Polski typuje Dariusza KOSIURA,ktory to bywal na tym forum.
Kto za ?

A ja jego kolegę, Cezarego Żbikowskiego z 'Polski Walczącej',
który dał mi bana i jako Salcie odesłał do Izraela.
Na Pershingu.:mad:

dener
16-12-2009, 14:04
Brakuje tam tylko Kononowicza;)

jip
16-12-2009, 14:05
A ja jego kolegę, Cezarego Żbikowskiego z 'Polski Walczącej',
który dał mi bana i jako Salcie odesłał do Izraela.
Na Pershingu.:mad:
Jak taki lot przeżyłaś? nie bałaś się na Pershingu? ja bym się bał...

tadeusz50
16-12-2009, 15:41
Senior AP wszystko wie, wszystko umie naprawić, nawet odnowić ZSRR i nas Polskę połączyć z tym tworem to może jego zgłosimy?

Lila
16-12-2009, 17:13
Brawo!
Augustyn na prezydenta!
Może nie będzie najgorzej?

tadeusz50
16-12-2009, 17:16
Brawo!
Augustyn na prezydenta!
Może nie będzie najgorzej?
Pewnie, że tak. Będzie CDD

Kazik
16-12-2009, 18:42
A Stan Tymiński z czarną teczką i laptopem nie zapowiedział przyjazdu?

prezydent2010
19-12-2009, 22:32
WYNIKI NAJNOWSZEGO SONDAŻU! (19.12.2009)

www.prezydent.iblogger.org

ZAPRASZAMY!

senior A.P.
20-12-2009, 09:08
Mowcie jak chcecie,dyskutujcie tez ale POLSCE POTRZEBNY JEST POLSKI PREZYDENT .
A takiego juz dawno nie bylo,ci co byli do tej pory to jacys "niepolscy",co wynika z tego,ze o polske nie dbaja a tylko o obcych i ich biznesy w Polsce.
Jaki to interes dla Polski ?
Ja,jak zbiore kase przyjezdzam i juz kandyduje na..... ,a moze chociaz na radnego gminy polskiej .

Lila
20-12-2009, 14:07
Mowcie jak chcecie,dyskutujcie tez ale POLSCE POTRZEBNY JEST POLSKI PREZYDENT .
A takiego juz dawno nie bylo,ci co byli do tej pory to jacys "niepolscy",co wynika z tego,ze o polske nie dbaja a tylko o obcych i ich biznesy w Polsce.
Jaki to interes dla Polski ?
Ja,jak zbiore kase przyjezdzam i juz kandyduje na..... ,a moze chociaz na radnego gminy polskiej .

Czekamy Senior, z utęsknieniem czekamy.:D
Ale...ale...miałeś kasę, to na rozpustny biały domek wydałeś,
zbereźny polonusie!:D
Gdzieś masz nas i ojczyznę!

Babcia Iwa
20-12-2009, 15:05
Czy ktoś pamięta o dyskusji na temat prezydentury jakieś pół roku. Mowa była o Tusku a ja "walnęłam", że chciała bym aby prezydentem został Szmajdziński ze wzgędu na swój wygląd, głos i podobieństwo do byłego prezydenta amerykańskiego. I co moje słowo sie spełniło - kandyduje, a drugie moje słowo to - WYGRA! Ale Tuskowi będzie łyso.

Tulipan
20-12-2009, 19:21
Szmajdziński nie ma żadnych szans, szkoda że Cimoszewicz nie chce ubiegać się o urząd prezydenta, szansę ma i to dużą

tadeusz50
20-12-2009, 19:31
Szmajdziński nie ma żadnych szans, szkoda że Cimoszewicz nie chce ubiegać się o urząd prezydenta, szansę ma i to dużą
Czemu tak sądzisz? To jest Twoja opinia! Szansę teoretyczną ma każdy, bywają "czarne konie". Pamiętamy Stana Tymińskiego! Kto mu dawał szansę w przedbiegach? Pożyjemy zobaczymy!

senior A.P.
21-12-2009, 00:25
Ja stawiam na POLAKA i to prawdziwego,z krwi i kosci z polskim rozumem.
Moim kandydatem jest Dariusz Kosiur !

Kazik
21-12-2009, 02:39
Ja,jak zbiore kase przyjezdzam i juz kandyduje na..... ,a moze chociaz na radnego gminy polskiej .
Na sołtysa wystarczy? Kasę miałem na myśli.:D

Tulipan
21-12-2009, 16:24
Czemu tak sądzisz? To jest Twoja opinia! Szansę teoretyczną ma każdy, bywają "czarne konie". Pamiętamy Stana Tymińskiego! Kto mu dawał szansę w przedbiegach? Pożyjemy zobaczymy!
szansę ma każdy, ale trzeba twardo stąpać po ziemi i nie pchać się tam gdzie się nie ma szans,

Kazik
21-12-2009, 17:58
Może później opowiadać wnukom, że kandydował. Bo jakie Lepper miał szanse? No i kandydat dostaje kasę na kampanię, ale chyba dotychczas żaden się nie rozliczył. Tak więc wydrukuje kilka ulotek i afiszy, a reszta już jego. Tak chyba zrobił Wałęsa [wtedy gdy otrzymał 1%] Oto jak to robiło PO, a szczególnie Palikot. No i jeszcze taki kwiatek. Przed wyborami w 2007 Tusk mówił, że z budżetu nie pobiorą kasy zwrotnej. Ale po wyborach pobrali. Taki prawdomówny. Pijar, pijar i jeszcze raz pijar. A ludek uwierzy. Ale chyba coraz mniej wiary w Tuska.http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=polityka&id=744

Tulipan
21-12-2009, 19:45
Tuskowi to ja dawno nie wierzę , pamiętam że kiedyś był senatorem a nawet wicemarszałkiem senatu , w czasie kampanii wyborczej cały czas mówił, że jak go wybiorą to będzie dążył do likwidacji senatu, dziwne że po wyborach senat nagle zaczął być bardzo potrzebny. Może on jest i potrzebny ale po co aż 100 senatorów jest 16 województw więc niech będzie 16 senatorów po 1 z województwa.

jip
21-12-2009, 20:16
Może później opowiadać wnukom, że kandydował. Bo jakie Lepper miał szanse? No i kandydat dostaje kasę na kampanię, ale chyba dotychczas żaden się nie rozliczył. Tak więc wydrukuje kilka ulotek i afiszy, a reszta już jego. Tak chyba zrobił Wałęsa [wtedy gdy otrzymał 1%] Oto jak to robiło PO, a szczególnie Palikot. No i jeszcze taki kwiatek. Przed wyborami w 2007 Tusk mówił, że z budżetu nie pobiorą kasy zwrotnej. Ale po wyborach pobrali. Taki prawdomówny. Pijar, pijar i jeszcze raz pijar. A ludek uwierzy. Ale chyba coraz mniej wiary w Tuska.http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=polityka&id=744
Piękny link Kazik, teraz wiem skąd pobierasz nauki... pozdrawiam..

senior A.P.
22-12-2009, 11:36
Pytasz mnie czy mi starczy kasy "na soltysa" ?
Nie tylko na soltysa ale i wybor prezydenta wespre !
Tylko musi to byc POLAK a nie "mieszanic krwisty".

Lila
22-12-2009, 16:49
Pytasz mnie czy mi starczy kasy "na soltysa" ?
Nie tylko na soltysa ale i wybor prezydenta wespre !
Tylko musi to byc POLAK a nie "mieszanic krwisty".

Krwisty to bywa befsztyk.

senior A.P.
23-12-2009, 10:41
Nie tylko ,bo kazdy komunista "zalany jest" czerwonym kolorem .
Polsce juz starczy "kolorowych prezydentow" niech chociaz raz bedzie jeden NORMALNY i nieubarwiony.
A przede wszystkim BEZPARTYJNY !

wankabor
23-12-2009, 12:03
Nie tylko ,bo kazdy komunista "zalany jest" czerwonym kolorem .
Polsce juz starczy "kolorowych prezydentow" niech chociaz raz bedzie jeden NORMALNY i nieubarwiony.
A przede wszystkim BEZPARTYJNY !
Seniorze A.P. jakim kolorem Ty jesteś zalany, bo jeśli czarnym to wyglądasz jak Boruta. Ja np. widziałambym w pałacu prezydenckim prof. Ćwiąkalskiego. Ale to nierealne marzenie.

jip
23-12-2009, 13:29
http://images48.fotosik.pl/240/1ace52dd3f014220med.jpg

siekierka
23-12-2009, 14:08
Sąd Okręgowy w Warszawie, Wydział XX Gospodarczy, dzisiaj rozpatrzy wniosek akcjonariusza mniejszościowego o uchylenie absolutorium za 2006 r. dla prezesa Pekao SA Jana Krzysztofa Bieleckiego.

senior A.P.
24-12-2009, 08:31
Pytasz jakim ja jestem "kolorem zalany" ?
Mily czlowieku !
Najbardziej mi odpowiada i doceniam go, kolor bialy choc nie jestem "panna mloda" .
Widzisz,biel rozjasnia wszystko,swietnie odbija swiatlo i czyni go silniejszym .Nawet Papieza stroja w biale szaty choc dusze ma juz innego koloru.
Prezydentom pasuje czarny garnitur a takze dostojnosc w wygladzie ,bo przeciez w prezydenta "narod patrzy jak w obraz" choc do modlitwy do niego nieskory.
Obawiam sie ,ze w Polsce urzad prezydenta w "euroregionie" zostanie zniesiony choc ambicje ku temu sa ,tak jak stanowienie prezydenta miasta .
"Prezio to ma klawe zycie a i preziowa pokazuja !"
Inna sprawa to rzady prezydenckie a raczej jego dworu i posiadlosci.
Taki np. przygarniety pies prezydenta ma lepsze zycie niz niejeden czlowiek,zreszta taka juz panuje moda "prezydent i jego pies" ,do tego jeszcze jak psa prezydenta uwielbiaja dzieci to juz "pies ma krolewskie zycie" i obsluge tez .To nie tak,ze emeryt z torebka i lopatka gania za pieskiem po trawnikach i zakamarkach,jezeli juz to jeszcze emeryt dbajacy o higiene psa i ludzi.
U prezydentow "jedzenie i kupka psa" to prawie ceremonial.
Za krolow i ich dworow bywalo inaczej ale krolow (krolowych tez) juz malo na swiecie a te istniejace to.... i na wymarciu.

Polsce potrzebny jest krol/krolowa ale to sie nie wroci .
Wystarczy,ze z Prezydentami Polski jest cos nie tak jak narod oczekuje,ostatnio mocno sie ich szkaluje prezydentow ,chyba dlatego,ze jeszcze zyja i maja sie dobrze,choc zaslyzli na co innego.
A narod ? Narod spi ,byc moze sie obudzi gdy juz i prezydentow nie bedzie a tylko jeden rzad swiatowy !

prezydent2010
31-12-2009, 00:23
Wyniki najnowszego sondażu! --> www.prezydent.iblogger.org (http://www.prezydent.iblogger.org/)

Zapraszamy również do głosowania!



.

senior A.P.
31-12-2009, 12:35
Napisz szczerze - jaki ma to cel i po co te wszystkie sondy ?
Czy dzisiaj przecietny obywatel ma jakis wplyw na wybory ???
Gdy pod nos podstawia mu gotowa liste kandydatow na ktora "winien" zaglosowac .
To juz na samym wstepie OSZUSTWO WYBORCZE !

jip
16-01-2010, 12:10
Nowy kandydat zaczyna się pojawiać na ustach niektórych polityków, to Leszek Balcerowicz. Facet mądry, stanowczy, rozsądny,, ale na prezydenta go po prostu szkoda, chyba za bardzo radykalny, i bezkompromisowy, mogą go ludzie nie zaakceptować,
Ale też zaczyna się po kątach gadać, że PO dogaduje się z Olechowski, a to już by było superowo....

wankabor
16-01-2010, 12:49
Leszek Balcerowicz. chyba za bardzo radykalny, i bezkompromisowy, mogą go ludzie nie zaakceptować,
Ale też zaczyna się po kątach gadać, że PO dogaduje się z Olechowski, a to już by było superowo....
Balcerowicz - oj nie, ludzie maja go dość; i pamiętają hasło Leppera -"Balcerowicz musi odejść." Olechowski też nie bo sam przyznał się, że był tajnym współpracownikiem niewłaściwych służb, a po drugie to w czasie gdy po raz pierwszy kandydował na prezydenta, czytałam w prasie, że był wówczas finansowany przez lożę francuską, a więc odpada.

Kazik
16-01-2010, 14:12
Balcerowicz - oj nie, ludzie maja go dość; i pamiętają hasło Leppera -"Balcerowicz musi odejść."
No tak. Jak ktoś 1000 razy powtórzy "Balcerowicz" musi odejść to rzeczywiście musi.:rolleyes: Nawet jak to jest taki gość jak Lepper. A gdyby Łyżwiński tak mówił to byłoby to samo.
Jacy wyborcy sugerują się tym co ktoś 1000 razy powiedział? Nawet miernota?
Ale Balcerowicz powtarza "wszystko, wszystko prywatyzować", a polską miedź też? To poco Tusk w 2007 przed wyborami mówił, że KGHM nie ruszy? Jak to wtedy rozumiał? No ale już część akcji sprzedał. Ponieważ głośnych protestów nie było, to cichcem sprzeda resztę.

Jestem za prywatyzacją, ale nie "wszystko". Nawet jak ktoś powie, że kilkunastu związkowców tam pasożytuje i prezesi mają ogromne pensje. To i tak jest ułamek promila z zysku jaki daje KGHM.

wankabor
16-01-2010, 14:40
No tak. Jak ktoś 1000 razy powtórzy "Balcerowicz" musi odejść to rzeczywiście musi.: Nawet jak to jest taki gość jak Lepper.
Jacy wyborcy sugerują się tym co ktoś 1000 razy powiedział? Nawet miernota?

Przyznaję Ci rację,że najczęściej miernota nie ma własnego zdanie i jest przez cwaniaków manipulowana. Tak większość polityków manipuluje, ale nie tylko oni. Drugą grupą super manipulatorów to duchowieństwo. Jedni i drudzy prześcigają się dla własnych korzyści w otumanianiu narodu. Na takich nie ma nic gorszego jak "uświadomiony niewolnik", który w pewnym momencie zbuntuje się i powie - nie i basta.

Kazik
16-01-2010, 15:23
Ja pisząc "miernota" --miałem na myśli takich myślicieli jak Lepper lub Łyżwiński. To nie o wyborcach było. No ale wyborcy są łatwowierni i wielu nie ma zdania.

Dlaczego Janku nie zagłosujesz na...........? Nie zagłosuję bo wszyscy tak mówią.

To jest to kładzenie w ucho przez powtarzanie. Jak się chce kogoś u***** to tak się robi. O wannie Wassermana miesiącami pisano, a przecież on do redaktorów z tym nie chodził. Tak więc dziś zapytać jakiegoś na ulicy, to powie: Wasserman? To ten od wanien? Ale nie wie nic więcej.

Oczywiście nie uogólniam, ale takich jest dziesiątki tysięcy [lub więcej] i to jest "łatwy" do zdobycia wyborca. PiS jest "be" powtarzano i nawet dziesiątki afer hazardowych, Misiakowych i przy katarskiej "sprzedaży'--nie chwieje rządem Tuska. Ludzie źle oceniają rząd [81%] ale byli przed wyborami straszeni i przez te 2 lata też.

A media oceniły wystąpienie szefa NFZ na konferencji, jako kpinę z ludzi. To było pierwsze "wejście", dopiero jak słupki zaczęły spadać, to rozporządzenie zmieniono i Tusk mu zabrał "aż" jedną pensję. Jak się czują mocni to można nawet kpić. Po onkologicznej, zaraz zobaczyliśmy mammograficzny bubel. Kontrolować i leczyć kobiety, które napiszą że nic je nie boli.

Rząd fachowców mamy.:rolleyes:

amelia
16-01-2010, 18:19
Ja pisząc "miernota" --miałem na myśli takich myślicieli jak Lepper lub Łyżwiński. To nie o wyborcach było. No ale wyborcy są łatwowierni i wielu nie ma zdania.

Dlaczego Janku nie zagłosujesz na...........? Nie zagłosuję bo wszyscy tak mówią.

To jest to kładzenie w ucho przez powtarzanie. Jak się chce kogoś u***** to tak się robi.

Z tym Wehrmachtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi. by Jacek Kurski

I myslisz, ze te metode dyskawlifikacji przeciwnikow wymyslilo PO?



O wannie Wassermana miesiącami pisano, a przecież on do redaktorów z tym nie chodził. Tak więc dziś zapytać jakiegoś na ulicy, to powie: Wasserman? To ten od wanien? Ale nie wie nic więcej.

Przypomnijmy, że w lutym zadzwoniliśmy do Rafała Rosteckiego, szefa krakowskiego biura poselskiego Zbigniewa Wassermanna, który na pytanie, w jakich sprawach ostatnio interweniował minister, odpowiedział: "w sprawie gazu na osiedlu Bielany".


''gazociąg Wassermana'' (http://wyborcza.pl/1,76842,3811443.html)

Oczywiście nie uogólniam, ale takich jest dziesiątki tysięcy [lub więcej] i to jest "łatwy" do zdobycia wyborca. PiS jest "be" powtarzano i nawet dziesiątki afer hazardowych, Misiakowych i przy katarskiej "sprzedaży'--nie chwieje rządem Tuska. Ludzie źle oceniają rząd [81%] ale byli przed wyborami straszeni i przez te 2 lata też.

o tym straszeniu napisz cos wiecej, zwlaszcza to obecne mnie interesuje, zyje w jakiejs nieswiadomosci?





A media oceniły wystąpienie szefa NFZ na konferencji, jako kpinę z ludzi. To było pierwsze "wejście", dopiero jak słupki zaczęły spadać, to rozporządzenie zmieniono i Tusk mu zabrał "aż" jedną pensję. Jak się czują mocni to można nawet kpić. Po onkologicznej, zaraz zobaczyliśmy mammograficzny bubel. Kontrolować i leczyć kobiety, które napiszą że nic je nie boli.


Reforma sluzby zdrowia nie jest latwa, zwlaszcza, ze lekarze maja duzo do stracenia i zrobia wszystko by ta reforma sie nie powiodla, a co w tej sprawie zrobil PiS?

Rozmowa z Ewą Kopacz - minister zdrowia (http://wiadomosci.onet.pl/1594026,2677,1,nie_zmienie_mentalnosci_niektorych_ lekarzy,kioskart.html)


Rząd fachowców mamy.:rolleyes:

minister Wiechecki to dopiero byl fachowiec, gratulacje

siekierka
16-01-2010, 18:40
W latach 1939-1945 specem od tworzenia "faktów prasowych" był niejaki dr Goebbels - kolega rzekłbym niektórych żołnierzy wehrmachtu i nie tylko...różnych Steibachów, Pawelków i innej zarazy która nam się lęgła bezkarnie na Pomorzu Gdańskim.
Tenże dr Goebbels był (moim zdaniem) wzorem dla sztabowców tzw. "Platformy Obywatelskiej", wyczyniających od kilku lat niesłychane propagandowe wrzawy.
Ale wybory Prezydenckie w Polsce i tak wygra Lech Kaczyński.

wankabor
16-01-2010, 18:49
.
Ale wybory Prezydenckie w Polsce i tak wygra Lech Kaczyński. O dobry losie, miej nas w opiece i spraw aby marzenie Siekierki nigdy się nie spełniło ( to moja codzienna modlitwa). Amen

Kazik
16-01-2010, 19:03
Z tym Wehrmachtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi. by Jacek Kurski
I myslisz, ze te metode dyskawlifikacji przeciwnikow wymyslilo PO?
Przypomnijmy, że w lutym zadzwoniliśmy do Rafała Rosteckiego, szefa krakowskiego biura poselskiego Zbigniewa Wassermanna, który na pytanie, w jakich sprawach ostatnio interweniował minister, odpowiedział: "w sprawie gazu na osiedlu Bielany".

''gazociąg Wassermana'' (http://wyborcza.pl/1,76842,3811443.html)

o tym straszeniu napisz cos wiecej, zwlaszcza to obecne mnie interesuje, zyje w jakiejs nieswiadomosci?

Reforma sluzby zdrowia nie jest latwa, zwlaszcza, ze lekarze maja duzo do stracenia i zrobia wszystko by ta reforma sie nie powiodla, a co w tej sprawie zrobil PiS?

Rozmowa z Ewą Kopacz - minister zdrowia (http://wiadomosci.onet.pl/1594026,2677,1,nie_zmienie_mentalnosci_niektorych_ lekarzy,kioskart.html)

minister Wiechecki to dopiero byl fachowiec, gratulacje
Jaka lipa z Wermachtem. Przecież nawet Tusk to przyznał [po dłuższym zaprzeczaniu] tak więc Kurski nie mógł mówić że to lipa. Ale ładnie mu to w usta wkładasz. Z sufitu bierzesz czy ssanie palca pomaga?

Będąc bez gazu też byś interweniowała, ale chyba do Pana Boga. Minister ma większe możliwości. Coś w tym złego?

Co ja Ci o straszeniu pisał będę. Posłuchaj Niesiołowskiego. Nie jest jedyny, ale wystarczy za batalion. Palikota chwilowo schowali--wypuszczą jak będzie potrzebny w kampanii.

Zapytujesz co zrobił PiS z reformą Sł. Zdrowia? Może nic. Za dużo chcieli robić jednocześnie, przy nieustannej nagonce mediów.

A co wymyśliło w tym temacie PO? Sprzedać i mieć z głowy. No a czy były takie oszczędnościowe pociągnięcia jak teraz? Nie było, bo pamiętalibyśmy to jako wielką rozpierduchę na 4 fajerki.

A co teraz się robi? Minister robi rozporządzenie i na konferencji kpi. Potem zmienia co napisano i nazywa to "urzędniczą pomyłką" może maszynistka przepisując napisała nowe w/g własnego uznania? Ładne usprawiedliwienie dla nas głupich? Bo minister tak uważa.

A sprawa badań mammografem? Znowu trzeba zmienić rozporządzenie. Sondaż wykazał, że ludzie chcą dymisji, a Tusk mu jedną pensję zabrał.

Primum Non Nocere--tego Kopacz i Paszkiewicz nie stosują [chociaż znają]

Minister Wiechecki był z LPR. To było wymuszane tak jak dziś Pawlak rekomenduje z PSL, a Tusk ma niewiele do gadania, bo koalicjant weźmie zabawki i pójdzie z piaskownicy. Ale rozwód PO-PSL na razie nie grozi. Szczypać się będą w kampanii wyborczej.

Kopacz w tym wywiadzie [z linku] głównie mówi:
System dobry--zawiedli lekarze -- ale lekarze mówią: jak coś wykonamy ponad kontrakt to NFZ nie zapłaci. Czy można zaplanować ilość chorych i wypadkowiczów? Gospodarka planowa z PRL?
A najlepiej to było widać jak [chyba Białystok] trzeba było likwidować w szpitalu dziecięcy oddział onkologii--z braku kasy.

siekierka
16-01-2010, 19:17
A i tak wygra Lech Kaczyński.

tadeusz50
16-01-2010, 19:19
A i tak wygra Lech Kaczyński.



Śmiechu warte!!:D :D

wankabor
16-01-2010, 19:27
A i tak wygra Lech Kaczyński.
To Jarosław do swojego projektu konstytucji dopisze " prezydent głową kościoła". hi, hi, hi

Lila
16-01-2010, 19:59
Śmiechu warte!!:D :D

Ojoj.
A jak tak?:D
Nigdy i nikogo nie należy lekceważyć.

tadeusz50
16-01-2010, 20:02
Ojoj.
A jak tak?:D
Nigdy i nikogo nie należy lekceważyć.
Z pewnością nawet Leppera.

Lila
16-01-2010, 20:06
Z pewnością nawet Leppera.

Z pewnością nawet Leppera.

jip
16-01-2010, 20:16
Ojoj.
A jak tak?:D
Nigdy i nikogo nie należy lekceważyć.
Cholera zwapnieję całkowicie wtedy, chociaż on mnie trochę mniej uczula niż drugi bliźniak, gdyby tamten nie trzymał go pod pantoflem, to nawet uczulenie pewno by zniknęło, tylko, że on chyba zbyt zdrowotnie niezbyt silny, ... i chyba jest zmuszany przez brata.......tak po jego mowie, zachowaniu, wystąpieniach można wywnioskować, no i mądra mi mówiła, stawiała karty, no i mówiła, że coś o ojcu niewiele a wręcz nic nie mówi... nie wiem czy w wermachcie, czy w komunie ale coś niezbyt ta przeszłość jasna jest, ... ale to taki mały Pan Pikuś.....i może to nieprawda, ale tak mówiła...mądra. o jakichś kursach dla kacyków....

iksigrek
16-01-2010, 20:18
Będzie reelekcja jak nic.

Lila
16-01-2010, 20:22
Cholera zwapnieję całkowicie wtedy, chociaż on mnie trochę mniej uczula niż drugi bliźniak, gdyby tamten nie trzymał go pod pantoflem, to nawet uczulenie pewno by zniknęło, tylko, że on chyba zbyt zdrowotnie niezbyt silny, ... i chyba jest zmuszany przez brata.......tak po jego mowie, zachowaniu, wystąpieniach można wywnioskować, no i mądra mi mówiła, stawiała karty, no i mówiła, że coś o ojcu niewiele a wręcz nic nie mówi... nie wiem czy w wermachcie, czy w komunie ale coś niezbyt ta przeszłość jasna jest, ... ale to taki mały Pan Pikuś.....i może to nieprawda, ale tak mówiła...mądra. o jakichś kursach dla kacyków....

Hiii, czyj ojciec był w Wehrmachcie i jednocześnie w komunie?:D
Daj mi go, a ja już głosuję.
Taaaaakie geny!:D

jip
16-01-2010, 20:30
Hiii, czyj ojciec był w Wehrmachcie i jednocześnie w komunie?:D
Daj mi go, a ja już głosuję.
Taaaaakie geny!:D
Mówisz masz...:D ale to chyba plotka i taki mały Pan Pikuś...
http://www.pardon.pl/artykul/1380/kim_byl_ojciec_kaczynskich
wermacht to tak dla jaj...

iksigrek
16-01-2010, 20:36
Cholera zwapnieję całkowicie wtedy, chociaż on mnie trochę mniej uczula niż drugi bliźniak, gdyby tamten nie trzymał go pod pantoflem, to nawet uczulenie pewno by zniknęło, tylko, że on chyba zbyt zdrowotnie niezbyt silny, ... i chyba jest zmuszany przez brata.......tak po jego mowie, zachowaniu, wystąpieniach można wywnioskować, no i mądra mi mówiła, stawiała karty, no i mówiła, że coś o ojcu niewiele a wręcz nic nie mówi... nie wiem czy w wermachcie, czy w komunie ale coś niezbyt ta przeszłość jasna jest, ... ale to taki mały Pan Pikuś.....i może to nieprawda, ale tak mówiła...mądra. o jakichś kursach dla kacyków....

A może ta mądra mówiła o Twoim ulubieńcu, a zrozumiałeś coś innego?

jip
16-01-2010, 20:38
A może ta mądra mówiła o Twoim ulubieńcu, a zrozumiałeś coś innego?
Ale ja jeszcze ulubieńca nie mam... dopiero szukam i dlatego do mądrej trafiłem.....

iksigrek
16-01-2010, 20:43
Ale ja jeszcze ulubieńca nie mam... dopiero szukam i dlatego do mądrej trafiłem.....

Masz, masz!!! Tylko sie kamuflujesz. Jak całe PO:D

wankabor
16-01-2010, 20:43
mądra mi mówiła, stawiała karty, no i mówiła, że coś o ojcu niewiele a wręcz nic nie mówi... nie wiem czy w wermachcie, czy w komunie ale coś niezbyt ta przeszłość jasna jest, ... ale to taki mały Pan Pikuś.....i może to nieprawda, ale tak mówiła...mądra. o jakichś kursach dla kacyków....
Przyznam, że do kart nie mam zaufania, ale ona, ta mądra to naprawdę mądra, ale chyba nie wszystko powiedziała, a jak to z tą willą na Żoliborzu było .

amelia
16-01-2010, 20:45
Jaka lipa z Wermachtem. Przecież nawet Tusk to przyznał [po dłuższym zaprzeczaniu] tak więc Kurski nie mógł mówić że to lipa. Ale ładnie mu to w usta wkładasz. Z sufitu bierzesz czy ssanie palca pomaga??

Było to stwierdzenie faktu, ale bez pogardy dla ludzi. (http://media.wp.pl/kat,1022939,wid,8119515,wiadomosc.html?P%5Bpage%5D =1&ticaid=19795&_ticrsn=5)

I to nazywasz rzetelna i uczciwa kampania wyborcza?

Dziennikarka Barbara Szczepuła udowadnia teraz, że Józef Tusk nie służył w Wehrmachcie na ochotnika.

Dziadek z Wehrmachtu – Józef Tusk i inni (http://www.wiadomosci24.pl/artykul/dziadek_z_wehrmachtu_8211_jozef_tusk_i_inni_3469.h tml)

Będąc bez gazu też byś interweniowała, ale chyba do Pana Boga. Minister ma większe możliwości. Coś w tym złego??

Otoz to, nic zlego;) zalatwic akurat sobie prywatna rure, zwlaszcz jak jest sie ministrem


Co ja Ci o straszeniu pisał będę. Posłuchaj Niesiołowskiego. Nie jest jedyny, ale wystarczy za batalion. Palikota chwilowo schowali--wypuszczą jak będzie potrzebny w kampanii.?

Urzędnicy MON boją się podejmowania decyzji o pozyskaniu nowego sprzętu - twierdzi szef MON Bogdan Klich. Powód? "Atmosfera ogólnej podejrzliwości", która zapanowała za rządów PiS - ocenił.

PiS wciąż straszy (http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6952330,Klich__Urzednicy_po_prostu_sie_boj a__Przez_atmosfere.html)



Zapytujesz co zrobił PiS z reformą Sł. Zdrowia? Może nic. Za dużo chcieli robić jednocześnie, przy nieustannej nagonce mediów.?

No tak, nagonka mediow i opozycji nie ma prawa przeszkodzic w przeprowadaniu reform przez PO


A co wymyśliło w tym temacie PO? Sprzedać i mieć z głowy. No a czy były takie oszczędnościowe pociągnięcia jak teraz? Nie było, bo pamiętalibyśmy to jako wielką rozpierduchę na 4 fajerki. ?

Byly przeciez nieustajace strajki w szpitalach i ewakuacje pacjentow, odchodzenie pielegniarek od lozek pacjentow- nieprawdaz?


A co teraz się robi? Minister robi rozporządzenie i na konferencji kpi. Potem zmienia co napisano i nazywa to "urzędniczą pomyłką" może maszynistka przepisując napisała nowe w/g własnego uznania? Ładne usprawiedliwienie dla nas głupich? Bo minister tak uważa.

A sprawa badań mammografem? Znowu trzeba zmienić rozporządzenie. Sondaż wykazał, że ludzie chcą dymisji, a Tusk mu jedną pensję zabrał.


Kobieta z objawami bezwzglednie powinna zwrocic sie do lekarza, ten skieruje ja na bardziej kompleksowe i rozszerzone badania.

Wyniki swojego badania odebralam po roku od ich wykonania, gdybym byla chora byc moze, ze by mnie szukano.
Juz dwie moje znajome odszukano bo wyniki badan okazaly sie niepokojace, raz bylo to zapalenie pluc stwierdzone po badaniu rtg, raz zaawansowana anemia wykryta podczas badania krwi.
Nie czekano az pacjentka zglosi sie po odbior wynikow tylko zawiadomiono lekarza kierujacego i odszukano pacjetki w ich domach i natychmiast skierowano do szpitala.
Wszystko zalezy od personelu medycznego.

Primum Non Nocere--tego Kopacz i Paszkiewicz nie stosują [chociaż znają]?

Stowarzyszenia pacjentow powstaly, pewnie nie bez powodu na dlugo przed objeciem rzadow przez PO


Minister Wiechecki był z LPR. To było wymuszane tak jak dziś Pawlak rekomenduje z PSL, a Tusk ma niewiele do gadania, bo koalicjant weźmie zabawki i pójdzie z piaskownicy. Ale rozwód PO-PSL na razie nie grozi. Szczypać się będą w kampanii wyborczej.?

Minister Wiechecki zostal powolany przez Premiera, a premier sam, na wlasne zyczenie wybral sobie koalicjanta.

Kopacz w tym wywiadzie [z linku] głównie mówi:
System dobry--zawiedli lekarze -- ale lekarze mówią: jak coś wykonamy ponad kontrakt to NFZ nie zapłaci. Czy można zaplanować ilość chorych i wypadkowiczów? Gospodarka planowa z PRL?

System jest jaki jest, nawet niedoskonaly, a niektore szpitale zadluzaja sie wciaz i wielokrotnie.
I musza panowac jakies reguly, te akurat obowiazuja juz od dawna zreszta.
Wiesz przeciez, ze szpitale kreca, klamia i oszukuja.
A jak ktos probuje je kontrolowac to zaslaniaja sie dobrem pacjeta, ktory krazy karetka odsylany z jednego do drugiego.
Oczywiscie Kopacz powinna miec osobisty nadzor na kazdym szpitalem, gabinetem i lekarzem ;-).

Lila
16-01-2010, 20:45
Mówisz masz...:D ale to chyba plotka i taki mały Pan Pikuś...
http://www.pardon.pl/artykul/1380/kim_byl_ojciec_kaczynskich
wermacht to tak dla jaj...

Eeeee , Włodka tatuś był w Informacji.:D i co z tego.
A co z dziadkami?
No i czas zająć się ''kądzielą''.

jip
16-01-2010, 20:57
Eeeee , Włodka tatuś był w Informacji.:D i co z tego.
A co z dziadkami?
No i czas zająć się ''kądzielą''.
Wiem, przecież mówię, że to mały Pan Pikuś...... Dobra dziadkowie i babki nie powinny się w tej grze liczyć i dajmy im spokój niech odpoczywają w pokoju....
Amelio porwałaś się tłumaczyć niewytłumaczalne..podobnie jak w samych swoich:
– Patrz no, Kaźmirz, Wicia wierzchem jedzie!
– Nie może być! Na kocie?!
tak tłumaczyć będziesz i tak będzie odbierane...

amelia
16-01-2010, 21:36
Wiem, przecież mówię, że to mały Pan Pikuś...... Dobra dziadkowie i babki nie powinny się w tej grze liczyć i dajmy im spokój niech odpoczywają w pokoju....
Amelio porwałaś się tłumaczyć niewytłumaczalne..podobnie jak w samych swoich:
– Patrz no, Kaźmirz, Wicia wierzchem jedzie!
– Nie może być! Na kocie?!
tak tłumaczyć będziesz i tak będzie odbierane...


Jak zwykle jip,masz racje - ja niestety nie posiadm psa, ktory by mnie przywolywal do porzadku.
Na szczescie mam zbyt malo czasu by tu sie produkowac codziennie.

Wiem jedno, zawsze gorszy jest dziadek w wehrmachtcie niz dziadek bedacy pulkownikiem w armi carskiej i ojciec z podobno niewiadomym obywatelstwem

http://www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm

osobiscie nie ma dla mnie znaczenia gdzie kto sie urodzil i kim z pochodzenia byli jego rodzice nie wspominajac o dziadkach i babkach.

Kazik
16-01-2010, 21:53
Było to stwierdzenie faktu, ale bez pogardy dla ludzi. (http://media.wp.pl/kat,1022939,wid,8119515,wiadomosc.html?P%5Bpage%5D =1&ticaid=19795&_ticrsn=5)
I to nazywasz rzetelna i uczciwa kampania wyborcza?

Dziennikarka Barbara Szczepuła udowadnia teraz, że Józef Tusk nie służył w Wehrmachcie na ochotnika.

Dziadek z Wehrmachtu – Józef Tusk i inni (http://www.wiadomosci24.pl/artykul/dziadek_z_wehrmachtu_8211_jozef_tusk_i_inni_3469.h tml)

Otoz to, nic zlego;) zalatwic akurat sobie prywatna rure, zwlaszcz jak jest sie ministrem

Urzędnicy MON boją się podejmowania decyzji o pozyskaniu nowego sprzętu - twierdzi szef MON Bogdan Klich. Powód? "Atmosfera ogólnej podejrzliwości", która zapanowała za rządów PiS - ocenił.

PiS wciąż straszy (http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6952330,Klich__Urzednicy_po_prostu_sie_boj a__Przez_atmosfere.html)

No tak, nagonka mediow i opozycji nie ma prawa przeszkodzic w przeprowadaniu reform przez PO

Byly przeciez nieustajace strajki w szpitalach i ewakuacje pacjentow, odchodzenie pielegniarek od lozek pacjentow- nieprawdaz?

Kobieta z objawami bezwzglednie powinna zwrocic sie do lekarza, ten skieruje ja na bardziej kompleksowe i rozszerzone badania.

Wyniki swojego badania odebralam po roku od ich wykonania, gdybym byla chora byc moze, ze by mnie szukano.
Juz dwie moje znajome odszukano bo wyniki badan okazaly sie niepokojace, raz bylo to zapalenie pluc stwierdzone po badaniu rtg, raz zaawansowana anemia wykryta podczas badania krwi.
Nie czekano az pacjentka zglosi sie po odbior wynikow tylko zawiadomiono lekarza kierujacego i odszukano pacjetki w ich domach i natychmiast skierowano do szpitala.
Wszystko zalezy od personelu medycznego.

Stowarzyszenia pacjentow powstaly, pewnie nie bez powodu na dlugo przed objeciem rzadow przez PO

Minister Wiechecki zostal powolany przez Premiera, a premier sam, na wlasne zyczenie wybral sobie koalicjanta.

System jest jaki jest, nawet niedoskonaly, a niektore szpitale zadluzaja sie wciaz i wielokrotnie.
I musza panowac jakies reguly, te akurat obowiazuja juz od dawna zreszta.
Wiesz przeciez, ze szpitale kreca, klamia i oszukuja.
A jak ktos probuje je kontrolowac to zaslaniaja sie dobrem pacjeta, ktory krazy karetka odsylany z jednego do drugiego.
Oczywiscie Kopacz powinna miec osobisty nadzor na kazdym szpitalem, gabinetem i lekarzem.
Daj już spokój z dziadkiem z Wermachtu. Już mnie nie obchodzi czy wcielono, czy na ochotnika. To może wina PiS że jakiś pismak chce zarobić "wierszówkę"--jeżeli ktoś to wydrukuje.

Urzędników MON krytykował publicznie gen. Skrzypczak. Że g**** kupują zamiast słuchać co wojsko potrzebuje. Wkurzył się bo pisma do MON nic nie dawały. Wyrzucali pieniądze w błoto, a żołnież w Afganistanie nie miał nawet ciężkiej broni maszynowej. Klich powiedział że ktoś im na łapy patrzy i to dlatego jest źle? No to przestańmy patrzeć, ale ABW I CBA ma nowych szefów--też mają nie patrzeć? A generałowie nie krytykować? gen. Skrzypczak to Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych.

Nagonka mediów na PO? Żarty robisz? Krytykują dopiero przy grubych wpadkach. Może o aferze hazardowej mieli nie pisać?

Były strajki i białe miasteczko. Wszyscy to wtedy popierali. Kwaśniewska pączki przyniosła. Gargaś poszła do sejmu [z SLD]. Ganiono premiera że okupującym siedzibę premiera podpasek nie dostarcza, a to jedzenie które im dają [rządowe] ma za mało owoców.

A nie oglądałaś co wołały pielęgniarki w sejmie? To jak PO ustawę uchwalało?

Sejm za prywatyzacją szpitali Pielęgniarki: to hańba!
Za przyjęciem ustawy opowiedziało się 231 posłów, przeciwnych było 191 natomiast 1 wstrzymał się od głosu.
http://www.tvn24.pl/0,1569645,0,1,sejm-za-prywatyzacja-szpitalipielegniarki-to-hanba,wiadomosc.html -poczytaj całość.

Reszta Twojego pisania-- to szpitale, dyrektorzy, lekarze i pielęgniarki są winne. Kopacz & spółka --są OK.

Robisz odstępy między tematami itd. to ładnie. Ale dlaczego aż na 6 lub 7 linijek?

bronczyk
16-01-2010, 22:01
Ten PiS to czemu nie jest winien? Jest jakaś dziedzina życia społecznego, w której źle się nie dzieje mimo rządów (byłych) tego ugrupowania. Ja tak z ciekawości pytam. Gdzie się coś źle dzieje to zaraz PiS. To zaczyna być nudne.

Kazik
16-01-2010, 22:14
To Kaczyńscy są Żydami i nawet fotomontaż jest. Dziadków dwóch identycznych i z twarzą dzisiejszych Kaczyńskich. Bliźniaki mają przecież dziadków bliźniaków-to rzecz ogólnie wiadoma.:) Autor-stowarzyszenie jakieś. Nazwiska autora i adresu stowarzyszenia brak.

http://www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
Wklejam to jeszcze raz z Twojego postu #85 bo śmiesz należy propagować. Na wątek "żarty...." tez by się nadawało.

Najbardziej mnie ubawiło, że kraj na państwo żydowskie chcą przerobić. Aj waj..zaczynam się hebrajskiego uczyć. Fajne masz czytanki Amelio. Podrzuć mi Talmud, bo mało czasu jak PiS wygra.:D

Lila
16-01-2010, 23:41
Ten PiS to czemu nie jest winien? Jest jakaś dziedzina życia społecznego, w której źle się nie dzieje mimo rządów (byłych) tego ugrupowania. Ja tak z ciekawości pytam. Gdzie się coś źle dzieje to zaraz PiS. To zaczyna być nudne.

W sierpniu ubiegłego roku, w USA zgwałcono....konia.
Dobrze, że nie w Polsce, bo pewnie PiS byłby winien.

ps. sprawca został ujęty razem z narzędziem gwałtu, oraz stołkiem, który przystawiał koniowi do zadu.
Prasa nie podała, jakiej partii był sympatykiem.

Kazik
17-01-2010, 00:57
To był biały czy Afro-Amerykanin? Głupio zapytałem--biali nie maja wielkiego interesu [czyli biznesu:D do gwałceni koni]

Temat jak na ten wątek jest dobry?

jip
17-01-2010, 09:17
W sierpniu ubiegłego roku, w USA zgwałcono....konia.
Dobrze, że nie w Polsce, bo pewnie PiS byłby winien.

ps. sprawca został ujęty razem z narzędziem gwałtu, oraz stołkiem, który przystawiał koniowi do zadu.
Prasa nie podała, jakiej partii był sympatykiem.
A ten koń był dziewicą, czy taką jak z ligi kobiet, a może jak Lepper mówił Q.., takiego konia to nie można zgwałcić, no chyba, że ktoś z tych co wymieniłaś....

amelia
17-01-2010, 09:41
Daj już spokój z dziadkiem z Wermachtu. Już mnie nie obchodzi czy wcielono, czy na ochotnika. To może wina PiS że jakiś pismak chce zarobić "wierszówkę"--jeżeli ktoś to wydrukuje.

A czemoz to ja mam dac temu spokoj?
To ty sam zaczales ten temat, juz dosc blota rzuciles na Tuska?
Wystarczajaco duzo sie przykleilo?, odpuszczasz?

Urzędników MON krytykował publicznie gen. Skrzypczak. Że g**** kupują zamiast słuchać co wojsko potrzebuje. Wkurzył się bo pisma do MON nic nie dawały. Wyrzucali pieniądze w błoto, a żołnież w Afganistanie nie miał nawet ciężkiej broni maszynowej. Klich powiedział że ktoś im na łapy patrzy i to dlatego jest źle? No to przestańmy patrzeć, ale ABW I CBA ma nowych szefów--też mają nie patrzeć? A generałowie nie krytykować? gen. Skrzypczak to Naczelny Dowódca Wojsk Lądowych.

Masz racje, wojsko i sadownictwo to najmniej przejrzyste resorty w naszym kraju. Dzieje sie tam zupelnie zle, i oczywiscie wielu politykow polegnie nim uda sie tam wprowadzic zmiany.
Nie mniej jednak zastraszanie przez PiS jest tam uzywanym argumentem, a przekonywales, ze tylko PO straszy.


Nagonka mediów na PO? Żarty robisz? Krytykują dopiero przy grubych wpadkach. Może o aferze hazardowej mieli nie pisać?

Alez to nie ja skarzylam sie na nagonke prasowa, tylko ty.
Ja jestem jak najbardziej za przezroczystym zyciem politycznym a wszelkie doniesienia prasowe sluza wylacznie tej przejrzystosci, a rola opozycji jest krytyka Rzadu.
Problem w klasie tej krytyki. Dobrze byloby stosowac zasady fer play.
To ty uzyles argumentu, ze "nagonka" przeszkadzalo PiS w reralizacj zobowiazan wyborczych. Stare porzekadlo mowi o rabku spodnicy..

Slyszalam o jakiejs sekcji, ktora zajmuje sie wylacznie monitorowaniem mediow i skrzetnie notuje wszelkie wypowiedzi o...., zwlaszcza te niepochlebne;)



Były strajki i białe miasteczko. Wszyscy to wtedy popierali. Kwaśniewska pączki przyniosła. Gargaś poszła do sejmu [z SLD]. Ganiono premiera że okupującym siedzibę premiera podpasek nie dostarcza, a to jedzenie które im dają [rządowe] ma za mało owoców.

Kazdy protest jest polem do gry politycznej, zwlaszcza plankton sie wtedy uaktywnia

A nie oglądałaś co wołały pielęgniarki w sejmie? To jak PO ustawę uchwalało?

Sejm za prywatyzacją szpitali Pielęgniarki: to hańba!
Za przyjęciem ustawy opowiedziało się 231 posłów, przeciwnych było 191 natomiast 1 wstrzymał się od głosu.
http://www.tvn24.pl/0,1569645,0,1,sejm-za-prywatyzacja-szpitalipielegniarki-to-hanba,wiadomosc.html -poczytaj całość.

a co dalej z ta ustawa?
http://www.rynekzdrowia.pl/Prawo/Dzis-w-Sejmie-debata-nad-wetem-do-ustaw-zdrowotnych,3621,2.html

Pielegniarki walczyly o zachowanie status quo, rozumiem je, bo lezalam w szpitalu panstwowym i lezalam w sprywatyzowanym. Mialam okazje porownac obsluge pielegniarska w obu.

http://www.rynekzdrowia.pl/Prawo/Dzis-w-Sejmie-debata-nad-wetem-do-ustaw-zdrowotnych,3621,2.html

"Utrzymanie obecnego status quo nie poprawi sytuacji zadłużonych szpitali i ich pracowników - uważa Urszula Michalska, przewodnicząca Federacji Związków Zawodowych Pracowników Ochrony Zdrowia. - Pracę nad reformą należy rozpocząć od przekonania rządu do fakultatywności przekształceń SPZOZ-ów w spółki."

Poprawa sytuacji w szpitalach oddala sie w przyszlosc, dzieki wetu.


Reszta Twojego pisania-- to szpitale, dyrektorzy, lekarze i pielęgniarki są winne. Kopacz & spółka --są OK.

;) no przeciez napisalam, ze Kopacz powinna osobniscie nadzorowac prace na absolutnie kazdym stanowisku pracy, ale jezeli bedzie zbyt natarczywie domagac sie przestrzegania przez lekarzy np. czasu pracy to wszyscy lekarze w protescie zloza wypowiedzenia.
Tak dzialaja korporacje.
Gdy lekarze sa na kontrakcie nie skladaja wypowiedzen, na etacie jak najbardziej.

Dzialalnosc Sluzby zdrowia podczas rzadow PO padla na pysk, dotychczas przeciez dzialala bez zarzutu. Bylo idealnie.


Robisz odstępy między tematami itd. to ładnie. Ale dlaczego aż na 6 lub 7 linijek?

Krytykujac moj sposob formatowania stron starasz sie odwrocic uwage od meritum sprawy, to juz jest strasznie ograny i naiwny zabieg socjotechniczny, tak jak ten o bitych Murzynach w Ameryce.

amelia
17-01-2010, 10:39
To Kaczyńscy są Żydami i nawet fotomontaż jest. Dziadków dwóch identycznych i z twarzą dzisiejszych Kaczyńskich. Bliźniaki mają przecież dziadków bliźniaków-to rzecz ogólnie wiadoma.:) Autor-stowarzyszenie jakieś. Nazwiska autora i adresu stowarzyszenia brak

http://www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
Wklejam to jeszcze raz z Twojego postu #85 bo śmiesz należy propagować. Na wątek "żarty...." tez by się nadawało

Najbardziej mnie ubawiło, że kraj na państwo żydowskie chcą przerobić. Aj waj..zaczynam się hebrajskiego uczyć.

Kazdy rozumie to co czyta jak mu pasuje;) mnie nie chodzi o narodowosc (akceptuje kazda) a sposob otrzymania polskiego obywatelstwa.
A nazwiska tam jak najbardziej wystepuja.

W jednej z publikacji książkowych (Zdrajcy narodu?) dotyczących Volksdeutschy jest mowa o tym, że na Zachód jechali żydzi. Na peronach kolejowych, podczas postojów pociągów Żydzi z Zachodu dziwili się Żydom ze Wschodu, że ci uciekają do niemieckiej strefy wpływów, tj. pod okupację niemiecką. Wtedy nie mógł nikt wiedzieć, o jakich Żydów chodzi. Wyjątkowo dziwnym jest to, ze prócz szczątkowych informacji dotyczących Rajmunda nie do odszukania w publikacjach podawanych przez samych Kaczyńskich są informacje dotyczące dziadka i babki. Co się z nimi stało? Póki co nie wiadomo.

W przypadku Rajmunda Kaczyńskiego i jego ojca oficera armii carskiej jest znamiennym to, ze do czasu wejścia w życie Traktatu Ryskiego musiał on mieć rosyjska przynależność państwowa i być obywatele imperium rosyjskiego. Gdyby było inaczej, to nie byłby tak wysoko postawionym oficerem. Kaczyńscy twierdza, ze wśród ich przodków był nawet generał carski. Co to oznaczało dla niego w późniejszym okresie? Otóż, a aby otrzymać stwierdzenie lub uznanie obywatelstwa polskiego w ramach Traktatu Ryskiego, nie można było być wysokim oficerem armii carskiej lub piastować inne wysokie funkcje państwowe.



Z tajnych dokumentów, różnych rozporządzeń i ogólników z lat 30 wynika, że nie można było nadać obywatelstwa takim osobom. Nadto koniecznym było dokładne badanie życiorysów takich osób, w tym przodków począwszy od 1863 roku, w szczególności zaś, czy przodkowie nie byli beneficjentami skonfiskowanych majątków. Kaczyńscy taki majątek posiadali pod Łomżą.

W przypadku Rajmunda Kaczyńskiego istnieje jeszcze jedna wątpliwość. Jest nią okres zaraz po II wojne światowej i jego rzekoma akowska działalność. Tu nie ma prawie żadnych informacji, prócz tego, ze studiował on na Politechnice Łódzkiej. Jeżeli chodzi od działalność w Powstaniu Warszawskim, to z analizy monografii oddziału AK "Baszta", nie wynika, aby taka osoba należała do tego oddziału.

Dziwnym jest też to, że ten "akowiec", już w 1945 roku w październiku, załapał się nas studia na Politechnice Łódzkiej. Inni za działalność w AK byli prześladowani, a pan Rajmund studiował zdobywając w ciągu roku z hakiem tytuł magistra.

Dalsza działalność Rajmunda jest znana - beneficjent okresu stalinizmu.


Fajne masz czytanki Amelio. Podrzuć mi Talmud, bo mało czasu jak PiS wygra.:

Widzisz Kazik, zainspirowales mnie i dowiodlam, ze zawsze i na kazdego mozna znalezc troche blota.
Wyszukiwarka wypluje g.wno jakie tylko zechcesz.

Dziwne tylko, ze probujesz mnie zawstydzic, sam przeciez stosujesz taka sama technike.

Znamienne jest to, ze Tusk jakos tam wytlumaczyl sie ze swojego dziadka, a tutaj tylko godne milczenie, milczenie i milczenie.
I IPN jakis nieobecny i prokuratura - a przeciez to ewidentne pomowienie, bylo nie bylo glowy panstwa.
Pewnie wyladuje w rejestrze;)

siekierka
17-01-2010, 11:03
Najlepsi Prezydenci w ostatnim stuleciu, tO:

1. Ryszard Kaczorowski

2. Lech Kaczyński

bronczyk
17-01-2010, 11:35
Lilu dziękuję za tę informację. Poprawiła mi humor.

Lila
17-01-2010, 13:14
Lilu dziękuję za tę informację. Poprawiła mi humor.

Halinko, i o to chodzi.:D

A ten koń był dziewicą, czy taką jak z ligi kobiet, a może jak Lepper mówił Q.., takiego konia to nie można zgwałcić, no chyba, że ktoś z tych co wymieniłaś....

Prasa nie podawała,że koń się prostytuował.
Ale kto go tam wie?:D

Arti
17-01-2010, 13:54
ja tam widzę jednego dobrego kandytata..gospadarz on, na gospodarce się zna ..Polak.

POLA
17-01-2010, 14:05
ja tam widzę jednego dobrego kandytata..gospadarz on, na gospodarce się zna ..Polak.
A katolik? bo jak nie, to odpada... w pewnych kręgach na pewno.:D

wankabor
17-01-2010, 14:06
ja tam widzę jednego dobrego kandytata..gospadarz on, na gospodarce się zna ..Polak.
Ja taż widzę jedynego super kandydata na prezydenta, mądry, inteligentny, doświadczony polityk .... i Polak

jip
17-01-2010, 14:07
ja tam widzę jednego dobrego kandytata..gospadarz on, na gospodarce się zna ..Polak.
Ten od Bizonów?

Lila
17-01-2010, 15:06
ja tam widzę jednego dobrego kandytata..gospadarz on, na gospodarce się zna ..Polak.

Może Lepper?:D

jip
17-01-2010, 15:31
Może Lepper?:D
Nie może ale na pewno to Lepper ma Bizony, albo jakies bizonopodobne krowy, i o nim myślała Artfilka

Kazik
17-01-2010, 16:02
A czemoz to ja mam dac temu spokoj?
To ty sam zaczales ten temat, juz dosc blota rzuciles na Tuska?
Wystarczajaco duzo sie przykleilo?, odpuszczasz?



Masz racje, wojsko i sadownictwo to najmniej przejrzyste resorty w naszym kraju. Dzieje sie tam zupelnie zle, i oczywiscie wielu politykow polegnie nim uda sie tam wprowadzic zmiany.
Nie mniej jednak zastraszanie przez PiS jest tam uzywanym argumentem, a przekonywales, ze tylko PO straszy.




Alez to nie ja skarzylam sie na nagonke prasowa, tylko ty.
Ja jestem jak najbardziej za przezroczystym zyciem politycznym a wszelkie doniesienia prasowe sluza wylacznie tej przejrzystosci, a rola opozycji jest krytyka Rzadu.
Problem w klasie tej krytyki. Dobrze byloby stosowac zasady fer play.
To ty uzyles argumentu, ze "nagonka" przeszkadzalo PiS w reralizacj zobowiazan wyborczych. Stare porzekadlo mowi o rabku spodnicy..

Slyszalam o jakiejs sekcji, ktora zajmuje sie wylacznie monitorowaniem mediow i skrzetnie notuje wszelkie wypowiedzi o...., zwlaszcza te niepochlebne;)





Kazdy protest jest polem do gry politycznej, zwlaszcza plankton sie wtedy uaktywnia



a co dalej z ta ustawa?
http://www.rynekzdrowia.pl/Prawo/Dzis-w-Sejmie-debata-nad-wetem-do-ustaw-zdrowotnych,3621,2.html

Pielegniarki walczyly o zachowanie status quo, rozumiem je, bo lezalam w szpitalu panstwowym i lezalam w sprywatyzowanym. Mialam okazje porownac obsluge pielegniarska w obu.

http://www.rynekzdrowia.pl/Prawo/Dzis-w-Sejmie-debata-nad-wetem-do-ustaw-zdrowotnych,3621,2.html

"Utrzymanie obecnego status quo nie poprawi sytuacji zadłużonych szpitali i ich pracowników - uważa Urszula Michalska, przewodnicząca Federacji Związków Zawodowych Pracowników Ochrony Zdrowia. - Pracę nad reformą należy rozpocząć od przekonania rządu do fakultatywności przekształceń SPZOZ-ów w spółki."

Poprawa sytuacji w szpitalach oddala sie w przyszlosc, dzieki wetu.




;) no przeciez napisalam, ze Kopacz powinna osobniscie nadzorowac prace na absolutnie kazdym stanowisku pracy, ale jezeli bedzie zbyt natarczywie domagac sie przestrzegania przez lekarzy np. czasu pracy to wszyscy lekarze w protescie zloza wypowiedzenia.
Tak dzialaja korporacje.
Gdy lekarze sa na kontrakcie nie skladaja wypowiedzen, na etacie jak najbardziej.

Dzialalnosc Sluzby zdrowia podczas rzadow PO padla na pysk, dotychczas przeciez dzialala bez zarzutu. Bylo idealnie.




Krytykujac moj sposob formatowania stron starasz sie odwrocic uwage od meritum sprawy, to juz jest strasznie ograny i naiwny zabieg socjotechniczny, tak jak ten o bitych Murzynach w Ameryce.
Jak piszę ze nie obchodzimnie dziadek w Wermachcie, to piszesz że ja zaczołem. Ty zaczęłaś pisząc że Kurski kłamał. Bo Tusk to potwierdził. Napisałem Ci o tym a Ty ciągle do tego wracasz.

gen Skrzypczak krytykuje MON i Klicha, za kupowanie nie tego co wojsko chce. Klich winą obarcza PiS--że na ręce mu patrzą.
A Ty o jakimś straszeniu przez PO?

Dajesz link o ustawie zawetowanej. Dziś nawet mało się interesujący polityką to wie. Tylko nie którzy nie wiedzą dlaczego Prezydent dobrze zrobił. SLD też to pochwala, nie pomogli odrzucić weto.

A rób sobie przerwy między linijkami na pół strony. Zwróciłem uwagę jak to wygląda. A Ty o odwracaniu uwagi. od treści którą sam napisałem? Porównaj swoje i moje, a ja też robię odstępy [ale bez przesady]. Każde zagadnienie osobno.

jip
17-01-2010, 16:11
J
A rób sobie przerwy między linijkami na pół strony. Zwróciłem uwagę jak to wygląda. A Ty o odwracaniu uwagi. od treści którą sam napisałem? Porównaj swoje i moje, a ja też robię odstępy [ale bez przesady]. Każde zagadnienie osobno.
Kazik nie warto wklejać całego postu w cytacie, niepotrzebnie zajmuje miejsce, sam mnie to uczyłeś..no chyba,że chcesz coś owinąć... Pozdrowienia...

Kazik
17-01-2010, 16:20
Widzisz Kazik, zainspirowales mnie i dowiodlam, ze zawsze i na kazdego mozna znalezc troche blota.
Wyszukiwarka wypluje g.wno jakie tylko zechcesz.--cytat.

Jakie błoto? To jest do śmiechu. Nie poważni i głupcy mogą się tym anonimem podniecać. Kaczyńscy chcą w Polsce zrobić państwo Żydowskie.:D
http://www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
Dlatego jako śmieszne kopiuję to od Ciebie po raz kolejny.

Ja się z Ciebie nie nabijam. Napisałem że ładne masz czytanki. Nie przypuszczam jednak, że czytasz to z zapartym tchem i wypiekami na twarzy.
Uśmiechnij się:D

Kazik
17-01-2010, 16:24
Kazik nie warto wklejać całego postu w cytacie, niepotrzebnie zajmuje miejsce, sam mnie to uczyłeś..no chyba,że chcesz coś owinąć... Pozdrowienia...
Tutaj było warto, bo może amelia w ten sposób dostrzeże rozmiar. Dlatego dałem w całości. Bo tak pięknie rozwleczone.
Ale cicho sza. Bo zaraz będzie, że nagonkę robię.

amelia
18-01-2010, 21:57
Widzisz Kazik, zainspirowales mnie i dowiodlam, ze zawsze i na kazdego mozna znalezc troche blota.
Wyszukiwarka wypluje g.wno jakie tylko zechcesz.--cytat.

Jakie błoto? To jest do śmiechu. Nie poważni i głupcy mogą się tym anonimem podniecać. Kaczyńscy chcą w Polsce zrobić państwo Żydowskie.:D
http://www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
Dlatego jako śmieszne kopiuję to od Ciebie po raz kolejny.

Ja się z Ciebie nie nabijam. Napisałem że ładne masz czytanki. Nie przypuszczam jednak, że czytasz to z zapartym tchem i wypiekami na twarzy.
Uśmiechnij się:D



Ja tam nie mam nic przeciwko Zydom, zwlaszcza tym z dziada pradziada mieszkajacym w Polsce, a nawet tym ktorzy pojawili sie tutaj pozniej.
Lubie i sznuje Michnika, zawsze podziwialam Geremka, lubie zydowska muzyke i poezje, z przyjemnoscia czytuje Isaaka Singera wiec i Kaczynscy moga miec zydowskie pochodzenie.
Nie pochodzenie tylko charakter i ich zachowanie jest powodem mojej niecheci do nich.

Napisalam , ze w internecie mozna znalezc kazde g.wno na kazdego i jako dowod podalam link, oczywiscie wiem, ze bez sensu jest ci cokolwiek wyjasniac, bo i tak zinerpretujesz to sobie jak zechcesz, to znaczy po PiSowsku;)
Na szczescie mi to.... lotto

senior A.P.
19-01-2010, 14:51
Przy najblizszych wyborach (nie tylko prezydenta) Polacy opowiedza sie kim sa - ci co oczywiscie pojda na wybory.

wankabor
19-01-2010, 17:13
Przy najblizszych wyborach (nie tylko prezydenta) Polacy opowiedza sie kim sa - ci co oczywiscie pojda na wybory.
Ja będę głosowała na mądrego Polaka, jak takiego nie będzie to nie pójdę na głosowanie

Kazimierz
19-01-2010, 18:20
Przy najblizszych wyborach, będę głosował tak jak Wandzia, a że będzie to Szmajdziński, to oczywista oczywistość, bo tylko on spełnia kryteria.

jip
19-01-2010, 18:28
Przy najblizszych wyborach, będę głosował tak jak Wandzia, a że będzie to Szmajdziński, to oczywista oczywistość, bo tylko on spełnia kryteria.
A w drugiej rozgrywce?

Kazimierz
19-01-2010, 18:38
A w drugiej rozgrywce?
Jipku, tyż.

Lila
19-01-2010, 20:09
Jipku, tyż.

To chyba na zombie, bo on nie przejdzie.

Tulipan
20-01-2010, 09:05
Przy najblizszych wyborach, będę głosował tak jak Wandzia, a że będzie to Szmajdziński, to oczywista oczywistość, bo tylko on spełnia kryteria.
oni przed wyborami wszyscy mądrzy a po wyborach od razu w głowach im się przewraca, ja to głosowałabym nawet na Chińczyka żeby tylko w naszym kraju było lepiej:mad:

eledand
20-01-2010, 13:49
Popieram,opinie Tulipana.Przewraca im się bardzo szybko w głowach.Dbanie o ludzi,o społeczeństwo a gdzie,szybko zapomnieli i to jest tak z każdą ekipą.
Mnie obojetnie na kogo będe głosować i na samego Diabła zagłosuje,aby cokolwiek sie zmieniło.

Afera goni Aferę---zabierać majątki.
Oni by wtedy gorzej wyglądali,aniżeli renciści z obiecanymi 3ozł
podwyżki.
Zygać się chce,na to wsio..:D

iksigrek
20-01-2010, 14:51
oni przed wyborami wszyscy mądrzy a po wyborach od razu w głowach im się przewraca, ja to głosowałabym nawet na Chińczyka żeby tylko w naszym kraju było lepiej:mad:

Z Japonii nic nie wyszło, z Irlandii też nie, to czyżby przyszedł czas, na budowanie u nas Chin? :)

Oby tylko ten Diabeł Eledand nie kandydował, bo to już .....:D

Kazimierz
20-01-2010, 15:03
oni przed wyborami wszyscy mądrzy a po wyborach od razu w głowach im się przewraca, ja to głosowałabym nawet na Chińczyka żeby tylko w naszym kraju było lepiej:mad:
Piszesz: ]" oni przed wyborami wszyscy mądrzy a po wyborach od razu w głowach im się przewraca","żeby tylko w naszym kraju było lepiej", ale wskaż mi konkretnie wśród tych, którzy ubiegać się będą o wybór, kto Twoim zdaniem spełnia najbardziej te kryteria.
Ja nie głosowałbym np. na kandydata PiS, gdyby nawet na Jasnej Górze przyrzekał, "wybierzcie mnie", a "w naszym kraju będzie lepiej".
Inne są kryteria tego "lepiej" w pojęciu PO, PIS, SLD i innych.
To,że nie mamy co liczyć na radykalną poprawę, i nie mam co liczyć na wygraną Szmajdzińskiego w II turze , będę na niego głosował, bo wydaje mi się z tych trzech Kaczyński- Tusk-Szmajdziński najmniej kontrowersyjny i wierzę, że nie będzie wetwał tak jak obecny, aby utrudnić rządzenie Tuskowi.
Tusk i tak zostanie prezydentem. Przewiduję taki układ: Szmajdziński- prezydentem, Tusk-kończy Iszą ladencję rządzenia. Z jego dotychczasowego rządzenia jestem zadowolony.
Gdyby jednak Tusk wygrał, a rządy objęła koalicja PO-SLD, z Cimoszewiczem, lub Schetyną jako premierem, byłbym zadowolony, bo gwarantowałoby to spokojne rządzenie krajem przez całą kadencję. A na spokojnym rządzeniu bardzo mi zależy.

Lila
20-01-2010, 16:20
Tusk i tak zostanie prezydentem.

Wątpliwe, aby w ogóle wystartował.

Kazimierz
20-01-2010, 17:10
.

Wątpliwe, aby w ogóle wystartował.
Lilu ! W odróżnieniu do Ciebie, ja nie wątpię. Załóżmy sie,że jak wystartuje, ja zagłosuje na LK, a jak nie wystartuje, Ty zagłosujesz na DT. Machniom ?

eledand
20-01-2010, 17:15
Witaj Iksigrek,że mnie nie wybierzesz na Diabła-Prezydenta to Tobie dziękuje.Ja na wybory pójdę i znajdzie się jakaś osoba,która przpadnie mi do gustu.A potem mogę drzeć ryja,że znowu się im nie udało.:mad:

Lila
20-01-2010, 17:31
Lilu ! W odróżnieniu do Ciebie, ja nie wątpię. Załóżmy sie,że jak wystartuje, ja zagłosuje na LK, a jak nie wystartuje, Ty zagłosujesz na DT. Machniom ?

Nie zagłosuję na Donalda.

Podobają mi się ''młode wilczki'' z lewicy..:D

Kazik
20-01-2010, 17:49
.

Wątpliwe, aby w ogóle wystartował.
Ja podobnie jak Kazimierz nie wątpię. Przecież on to ma zaplanowane od lat. Przyjdzie moment że powie "niechcem, ale muszem". Bo Naród tak usilnie mnie prosił itd.:D

tadeusz50
20-01-2010, 17:58
Moim zdaniem Donald Tusk jest w super niezręcznej sytuacji. Jakkolwiek postąpi będzie źle dla malkotentów. Jak to się mówi jak się nie obróci i tak z tyłu d...
Jakoś Lechu K jeszcze nie zadeklarował o reelekcji. Przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Jego nie czepiacie się!

Kazimierz
20-01-2010, 18:26
Nie zagłosuję na Donalda.
Podobają mi się ''młode wilczki'' z lewicy..:D
Masz rację, Lilu ! Myślałem już, że będę musiał głosować na LK. Ale, które to ''młode wilczki'' z lewicy masz na myśli. Chyba nie Szmajdzińskirgo.Choć to, moim zdaniem, wilk,mądry,doświadczony, ale nie taki już młody. Może Olejniczak, Napieralski to młode wilczki, a nawet lewki lewicy ?

Kazik
20-01-2010, 18:59
Moim zdaniem Donald Tusk jest w super niezręcznej sytuacji. Jakkolwiek postąpi będzie źle dla malkotentów. Jak to się mówi jak się nie obróci i tak z tyłu d...
Jakoś Lechu K jeszcze nie zadeklarował o reelekcji. Przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Jego nie czepiacie się!
Oficjalnie na konferencji L.K. jeszcze nie deklarował. Ale wchodząc przed Świętami na jakiś bal, może mistrzów sportu, może inny, to powiedział dziennikarzom żartem. Na pytanie czego sobie życzy w 2010. Aby u mnie się w 2010 nic nie zmieniło. Dopytywali czy o reelekcji tu mowa, to jakoś podobnie potwierdził.

tadeusz50
20-01-2010, 19:08
Oficjalnie na konferencji L.K. jeszcze nie deklarował. Ale wchodząc przed Świętami na jakiś bal, może mistrzów sportu, może inny, to powiedział dziennikarzom żartem. Na pytanie czego sobie życzy w 2010. Aby u mnie się w 2010 nic nie zmieniło. Dopytywali czy o reelekcji tu mowa, to jakoś podobnie potwierdził.
Właśnie o to chodzi LK nieoficjalnie coś tam pobełkotał -brak linku- a Tusk ma już natychmiast się zadeklarować. Kazik bądź trochę sprawiedliwy w ocenach. Zdejm nienawiść.

iksigrek
20-01-2010, 19:20
Witaj Iksigrek,że mnie nie wybierzesz na Diabła-Prezydenta to Tobie dziękuje.Ja na wybory pójdę i znajdzie się jakaś osoba,która przpadnie mi do gustu.A potem mogę drzeć ryja,że znowu się im nie udało.:mad:

Ja też pójdę na wybory. Zawsze chodzę.
A jeśli chodzi o tego nieszczęsnego "Diabła", to źle mnie zrozumiałaś :D :) :D . Nie w Tobie go widzę, lecz oby nie kandydował.

pozdrawiam !

siekierka
26-01-2010, 17:10
Na wybory trzeba iść koniecznie i wybrać prezydenta który niebędzie nreklamował hasła "tak, dla Unii" a raczej "TAK DLA POLSKI". Od czasów Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, najlepszym jest Prezydent LECH KACZYŃSKI.

I wybranym zostanie LECH KACZYŃSKI

senior A.P.
29-01-2010, 11:17
Ruszyla kampania wyboru "pierwszych dam" (prezydentowych) !
Media przeciguja sie w ich prezentacji .

No, tak - zona to ta (szyja), co glowa meza kreci !!!

siekierka
30-01-2010, 14:11
Lista pretendentów do stolca się zaczyna skracać. To dobrze, bo zbyt wielu kandydatów, to jak z tymi grzybami do barszczu....:)

senior A.P.
01-02-2010, 15:40
Ja tak sobie mysle,ze........grzybow w palacu prezydenckim nie powinno byc ,chyba,ze chodzi o "borowiki".

jip
08-02-2010, 15:24
"Nie ma mocnych na Cimoszewicza. Nowy sondaż prezydencki"
Nie chce, ale może go zmuszą, w sondażu dostaje 27,5% Kaczyński 19% Sikorski 25,5%
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7537256,Nie_ma_mocnych_na_Cimoszewicza__No wy_sondaz_prezydenckich.html?skad=rss

senior A.P.
09-02-2010, 10:51
Moze by tak wybrac tyle prezydentow ile nacji narodowych w Polsce ?

siekierka
10-02-2010, 14:50
Przed chwilą w sondażach :

1. Lech Kaczyński

2. Radosław Sikorski
3. Bronisław Komorowski

senior A.P.
10-02-2010, 15:04
Odpadna w przedbiegach !

jip
10-02-2010, 16:50
Przed chwilą w sondażach :

1. Lech Kaczyński

2. Radosław Sikorski
3. Bronisław Komorowski
Których?:D

Lila
10-02-2010, 17:00
Których?:D

Każdych!:D

senior A.P.
12-02-2010, 09:04
Jak tu wybrac prezydenta w Polsce jak z tych co przedstawiaja media ,zaden na prezydenta sie nie nadaje ?!
Na prezydenta POLSKI potrzebny jest POLAK z dziada pradziada ,a nie ktos mieszanej krwi.
Mieszancy juz byli i do czego Polske doprowadzili ???

wibi
12-02-2010, 12:54
Może i ja wyrażę swoja opinię.Wydaje mi się, że obecnie nie ma jakiegoś wyraźnego kandydata który mógłby byc moim faworytem.Najbardziej odpowiada mi Szmajdziński ale to, że już ujawnił swoją chęć kandydowania pewnie spowoduje tyle ataków na jego osobę, że pewnie zrezygnuje jak Cimoszewicz po "aferze" AWS z Jarucką.

Inni,którzy sa potencjalnymi kandydatami (Tusk,Kaczyński)moim zdaniem stanowią, że Polska dalej bedzie brnęła w ślepy zaułek.

Pewnie wielu chciało by aby przyszły prezydent naszego kraju reprezentował taka kulturę jaką miał Kwasniewski,ja też tak bym chciał chociaz Kwaśniewskiemu mogę zarzucić co najmniej dwa,kardynalne błędy spowodowane jak sadze tym, iz liczył że po zakończeniu kadencji zostanie wpuszczony na "salony" biznesu i finansjery(podobno obiecano mu przewodniczacego ONZ?).

Dlatego te błędy własnie popełnił.Pierwszy z tych błędów to zawetowanie ustawy Kołodki dotyczacej kontroli, stanów majatkowych i pochodzenia tych "nadmiernie bogatych" (w skrócie tak ta ustawa miała dziełać).

Po tym zawetowaniu Kołodko podał się do dymisji.Może teraz (oby) wystartuje w wyborach?
Z mojej strony głos miałby zapewniony.

Drugim błędem było rozbicie Lewicy a nawet torpedowanie działań rzadu Millera chociaż w mocno zawoalowany sposób.

Dlatego sadzę,że właściwy kandydat jeszcze się nie ujawnił gdyż takie ujawnienie się to praktycznie "śmierć społeczna" ,podam tu przykład Olechowskiego, już dobierają się (z resztą, słusznie tylko dlaczego dopiero teraz) do Piskorskiego no i ta "tajemnicza budowla" na zboczu Gubałówki należąca do Olechowskiego.

wankabor
12-02-2010, 14:41
Jak tu wybrac prezydenta w Polsce jak z tych co przedstawiaja media ,zaden na prezydenta sie nie nadaje ?!
Na prezydenta POLSKI potrzebny jest POLAK z dziada pradziada ,a nie ktos mieszanej krwi.
Mieszancy juz byli i do czego Polske doprowadzili ???
Seniorze A.P. absolutnie się z Tobą zgadzam. Kandydaci na prezydenta muszą być Polakami z dziada pradziada , bez domieszki obcej krwi, wskazane pochodzenie z dynastii Piastów, a żona przyszłego prezydenta ma mieć imię Rzepicha. Inni nie mają u mnie żadnej szansy.

Kazik
12-02-2010, 15:29
Pewnie wielu chciało by aby przyszły prezydent naszego kraju reprezentował taka kulturę jaką miał Kwasniewski,ja też tak bym chciał chociaz Kwaśniewskiemu mogę zarzucić co najmniej dwa,kardynalne błędy spowodowane jak sadze tym, iz liczył że po zakończeniu kadencji zostanie wpuszczony na "salony" biznesu i finansjery(podobno obiecano mu przewodniczacego ONZ?).

Dlatego te błędy własnie popełnił.Pierwszy z tych błędów to zawetowanie ustawy Kołodki dotyczacej kontroli, stanów majatkowych i pochodzenia tych "nadmiernie bogatych" (w skrócie tak ta ustawa miała dziełać).

Jego kultura uwidoczniła się
1] Nad grobami w Katyniu
2] Jak wysiadał w Kaliszu z helikoptera to zapytał Siwca czy całował już ziemię kaliską. No i ten udał że całuje. Naśladował JP II.
3] Wykłady na Ukrainie po wychlaniu.

Do ustaw dodaj dwie. Jedna dzierżawę zamieniała na własność. To na Ziemiach Odzyskanych. Zawetował i teraz Niemcy odzyskują majątki. Polacy opuszczają domy po wyroku sądu. W wielu gminach nie zrobiono notarialnie poprawek i to umożliwia wygranie procesu.. Kwach chciał się przypodobać Niemcom. Liczył na poparcie do ONZ. Taka to szuja. Widzisz jakąś inną przyczynę takiego weta?

Nie zawetował ustawy alimentacyjnej i samotne matki na same Święta dostały figę.

Ułaskawił Sobotkę, o przez przeciek od Sobotki mógł zginąć policjant. Kula została zatrzymana w kamizelce.
Teraz dodaj do tego co o złodzieju powiedział Oleksy. Za co bandziory i złodzieje wpłacali na fundację Joli? Dochnal i podobni? Za co dostała darmo część akcji "Polisy"? Myślę że jeżeli nie za lobbing, to przynajmniej za informacje zamierzeń rządowych.

tadeusz50
12-02-2010, 15:30
Seniorze A.P. absolutnie się z Tobą zgadzam. Kandydaci na prezydenta muszą być Polakami z dziada pradziada , bez domieszki obcej krwi, wskazane pochodzenie z dynastii Piastów, a żona przyszłego prezydenta ma mieć imię Rzepicha. Inni nie mają u mnie żadnej szansy.
Nic dodać nic ująć, ale pozostaje pytanie jakie oni mieli korzenie. Pewniejsze od Adama i Ewy

senior A.P.
12-02-2010, 15:38
O tak A.Kwasniewski ,ten to mial kulture (jak obecnie nie wiem) .
Kulturalnie zostal magistrem,kulturalnie zachowal sie jak nabyl choroby (tak,tak w roznych miejscach zachorowal),gdzie tam innym do niego - wybral przyszlosc i ja osiagnal.

Szmajdzinski ? Eeeee ! To juz Polska przerabiala .
Cimoszewicz ? A ten ,tak przystojny,nie powiem,podoba sie kobietom a nawet "puszczy" ale on nie chce ........,po co mu klopoty.
Ja tak sobie mysle ,ze jakby tak juz musial byc ktos z partyjnej kliki ,to najlepiej Pawlak (Waldemar) sie nadaje.Jemu to nawet mundur strazacki pasuje a co dopiero insygnia.
Ale niczym jeszcze zacznie sie akcja wyborcza ,moze sie roznie przydazyc ,jakis emigrant wystartuje co to sie z Peruwianka dogadal i ozenil albo gdzies z Kanady ,Wenezueli .Meksyku przyjedzie i wystartuje z czarna teczka.

To nie tak,ze tylko R.Sikorski ma szanse ,bo zona z wiadomego rodu .Moze byc i to szybko prezydenten taki co to i z Niemka sie ozenil .Mamy ,mamy takich.
Ktos mi tu Rzepiche przypomina ,to i dobrze ,bo przypomnial mi sie przy tym rudy Sanderus co to odpusty na polskich ziemiach sprzedawal wraz mascia na wszy.
Trzeba i to brac pod uwage ,zreszta do Grunwaldu niedaleko.

wankabor
12-02-2010, 17:24
Nic dodać nic ująć, ale pozostaje pytanie jakie oni mieli korzenie. Pewniejsze od Adama i Ewy
Piast i Rzepicha nie mam wątpliwości , że byli Polanie. a jak nie Polonie to z pewnością Słowianie. Adam i Ewa to mityczne postaci obcej nam religii. Nie jestem ortodoksyjną nacjonalistką, ale we własnym domu, swój rządzi. Wystarczy nam już obcych władców. W ostatnich 200-u latach już były rządy pruskie, austriackie, rosyjskie, niemiecki, sowieckie. Wystarczy.

senior A.P.
13-02-2010, 11:14
A byly,byly i na powrot wroca .......,no pewnie,ze SLOWIANSKIE !

siekierka
13-02-2010, 12:27
W programie "Pod prasą" Sakiewicz przypomniał wyniki sondaży w/g których największe szanse na Prezydenturę ma Lech Kaczyński. Jamajka na drugim miejscu.

jip
13-02-2010, 13:11
W programie "Pod prasą" Sakiewicz przypomniał wyniki sondaży w/g których największe szanse na Prezydenturę ma Lech Kaczyński. Jamajka na drugim miejscu.
A jak sami zostaną? Mówił też Sakiewicz?

siekierka
13-02-2010, 13:48
O tak A.Kwasniewski ,ten to mial kulture (jak obecnie nie wiem) . Kulturalnie zostal magistrem,kulturalnie zachowal sie jak nabyl choroby (tak,tak w roznych miejscach zachorowal)...przypomnial mi sie przy tym rudy Sanderus co to odpusty na polskich ziemiach sprzedawal wraz z mascia na wszy...


Wybrałeś, Gutek najlepsze wzorce. Jamajka się w nie wpisuje również. Wychodzi na to , że MUSZĘ mieć rację!

Prezydentem zostanie Lech Kaczyński

wankabor
13-02-2010, 16:06
Wybrałeś, Gutek najlepsze wzorce. Jamajka się w nie wpisuje również. Wychodzi na to , że MUSZĘ mieć rację!

Prezydentem zostanie Lech Kaczyński
Siekierko , bądź tak dobry i nie strasz porządnych ludzi.

tadeusz50
13-02-2010, 16:15
Siekierko , bądź tak dobry i nie strasz porządnych ludzi.
On nie straszy on się znęca :rolleyes: :rolleyes: ale i tak gie z tego będzie. Zobaczymy co będzie gadał po wyborach.

eledand
13-02-2010, 16:21
Halo,ich jest dwóch.
Ciekawe który z nich wygra....!!!!!.....


33805

Kazik
13-02-2010, 16:42
Napieralski powiedział że Tusk szuka najsłabszego kandydata, ale takiego który by z L.K. wygrał. Dlaczego najsłabszego? Żeby jak wygra to nie pokazał mu gest Kozakiewicza i żeby po 5 latach tak się nie wzmocnił, że nie zechce ustąpić "złotej klatki" Tuskowi. To samo dziennikarze mówią. Pisałem na innym wątku że tak to też widzę.

Ponadto jak zaufać takiemu, który uciekł z PiS na wiele miesięcy przed wyborami. To PiS go zrobił ministrem obrony. Ale go zdjęto. Unieważnił przetarg na sprzedaż fabryki helikopterów. Włosi dawali lepszą cenę. Kupili z USA [tanio]. Dwa helikoptery były już na ukończeniu. Prawie tylko pomalować. Ze sprzedaży tych 2 sztuk była prawie taka kasa jaką kupujący zapłacił. To prawie za darmo kupił.

Pisałem o tym, to dla przypomnienia sylwetki Radka. Ponadto ten gentleman z Oxfordu mówił "dorzniemy watahę"-czyli PiS. Wdzięczny PiS-owi że ministrem był? Przyjemniaczek. Tusk to widzi i nie chce sobie węża wyhodować.

Teraz się mówi że Prezydent z PiS. A gdyby wybrano kandydata PO to zaraz byłby "bezpartyjny" do szpiku kości? Krytykańci dzisiejsi by już tego nie zauważali? Tak to jest jak wyznawcy PO mają klapkę na jednym oku. A nie przesądzajmy do końca czy Tusk nie wystartuje. Jak ogłosił decyzję to napisałem, że jeszcze może być "niechcem ale muszem".

jip
13-02-2010, 17:05
Halo,ich jest dwóch.
Ciekawe który z nich wygra....!!!!!.....

"Szczęśliwy ten co zaskarbi,sobie miłość starego Psa." mój pies mówi, że sie lubimy, ale są tacy, którzy nie lubia mojego psa i wtedy olewamy ich wypowiedzi.
Ale, ale, gdybym Cie mógł prosić... odpukaj w niemalowane drewno i przestań z takimi wypowiedziami, spluń jeszcze na wszelki wypadek przez, chyba, lewe ramię... bo znowu byśmy mieli przerąbane....

Kazik
13-02-2010, 17:11
Na Twoją wysypkę już by żaden dermatolog nie pomógł przez 5 lat.
Nie pisałem tego jeszcze, ale zgadzam się z siekierką. Wiesz w jakiej kwestii?:D

wankabor
13-02-2010, 17:16
On nie straszy on się znęca :rolleyes: ale i tak gie z tego będzie.
Siekierko taki świętobliwy, wydawałoby się, iż kocha bliźniego, a on się znęca , ale gagatek. Pocieszające ,że z jego proroctwa będzie gie..... Ponoć Marek Jurek chce kandydować na prezydenta. Co jeden to "lepszy".Toż patronem i idolem Marka Jurka jest przywódca junty wojskowej, zbrodniarz i dyktator Augusto Pinochet. To jemu Marek Jurek z Michałem Kamińskim wiózł do Londynu obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, pewnie z życzeniami cudownego uzdrowienia. O rety! co się dzieje, co się dzieje?

Kazik
13-02-2010, 17:29
Na Ukrainie było 16 kandydatów. To mamy być gorsi? Biedaczek Jędrek nie wystartuje. Bo ma świeżutki wyroczek na dokładkę do poprzednich. Na posła do PE się z Libertasu nie załapał?

Szkoda-bo tam potrzebują mądrych jak Jędrek i Wałęsa.:rolleyes:
Mędrzec Wałęsa już nie doradza. Zniechęcił się. No i po polsku go nie rozumieją. A szkoda, bo on w Polsce wszystko przewidział, ale go nie posłuchali.:D

amelia
13-02-2010, 17:34
Prezes PiS juz rozpoczal kampanie prezydencka.
Jak bedzie dalej pracowal w tym stylu to
Radek zostanie Prezydetem w pierwszej turze.:D

wankabor
13-02-2010, 17:49
To my - naród wybieramy prezydenta, a nie Tusk czy Kaczyński. Sikorski gdyby mógł, sam by się wybrał. W takiej sytuacji , proponuję Kononowicza.

jip
13-02-2010, 18:21
Prezes PiS juz rozpoczal kampanie prezydencka.
Jak bedzie dalej pracowal w tym stylu to
Radek zostanie Prezydetem w pierwszej turze.:D
Ciiiiicho, nie podpowiadaj, bo jeszcze się zreflektuje i styl zmieni....
na razie idzie dobrze:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jaroslaw-Kaczynski-na-Sikorskiego-sa-haki,wid,11970686,wiadomosc_prasa.html

siekierka
13-02-2010, 18:36
To my - naród wybieramy prezydenta, a nie Tusk czy Kaczyński. Sikorski gdyby mógł, sam by się wybrał. W takiej sytuacji , proponuję Kononowicza.


A ja proponuję ....TYMOCHOWICZA ! On tak ładnie gestykuluje !! Ale i tak wygra Lech Kaczyński

amelia
13-02-2010, 18:37
Ciiiiicho, nie podpowiadaj, bo jeszcze się zreflektuje i styl zmieni....
na razie idzie dobrze:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jaroslaw-Kaczynski-na-Sikorskiego-sa-haki,wid,11970686,wiadomosc_prasa.html


zreflektuje? - nie ma takiej mozliwosci:D :D

Lila
13-02-2010, 18:53
Prezes PiS juz rozpoczal kampanie prezydencka.
Jak bedzie dalej pracowal w tym stylu to
Radek zostanie Prezydetem w pierwszej turze.:D

Oby.
Tusk szybciej wyleci na out.:D

eledand
14-02-2010, 00:22
To trzeba Wam kogoś dosłać.

jip
14-02-2010, 09:34
Na Twoją wysypkę już by żaden dermatolog nie pomógł przez 5 lat.
Nie pisałem tego jeszcze, ale zgadzam się z siekierką. Wiesz w jakiej kwestii?:D
Ja rozmawiam z Elą więc nie wtrącaj się do rozmowy poważnych ludzi o poważnych sprawach...;)

eledand
14-02-2010, 12:56
Obiecałam i dosyłam,nowego kandydata.Jipp,hehehe.


http://i46.tinypic.com/fpc6sx.jpg








Ten,elegancki,wykształcony,wstydu nam nie przyniesie.Zubr.1.:D

jip
14-02-2010, 20:03
Obiecałam i dosyłam,nowego kandydata.Jipp,hehehe.


http://i46.tinypic.com/fpc6sx.jpg








Ten,elegancki,wykształcony,wstydu nam nie przyniesie.Zubr.1.:D
Nooo!!! a sepleni? Wykształcony ma dobrze przód, no i zad tyż, a i głowa nie od parady, nie przyniesie wstydu..;)

Lila
14-02-2010, 20:08
Nooo!!! a sepleni? Wykształcony ma dobrze przód, no i zad tyż, a i głowa nie od parady, nie przyniesie wstydu..;)
Nie sepleni.
Tylko 'r' nie wymawia.
Co jest nieco groteskowe, bo jak do niego gadać?
Pan Żubł?:D

jip
14-02-2010, 20:18
Nie sepleni.
Tylko 'r' nie wymawia.
Co jest nieco groteskowe, bo jak do niego gadać?
Pan Żubł?:D
Ale przyznasz, że postawny....:D

zen
15-02-2010, 10:05
Śmiechu warte!!:D :D

Gdyby chodziło o śmiech to nie byłoby tak źle. Kto wie, może i wygra. Nasze społeczeństwo jest zbyt emocjonalne. Mniej przemawiają fakty o kandydatach, dominuje siła emocji.
Trudno sobie wyobrazić jeszcze przez następne 4 lata, na stolcu prezydenckim, Pana Kaczora.

pppi
15-02-2010, 19:36
Tylko u nas kandydaci na prezydenta RP 2010 (http://www.pppi.pl/tag/kandydaci-na-prezydenta-rp-2010): Lech Kaczyński, Andrzej Olechowski, Tomasz Nałęcz, Roman Włos, Kornel Morawiecki, Józef Franciszek Wójcik. Preznetacje kandydatów. Wybory prezydenckie 2010 (http://www.pppi.pl/wybory-prezydenckie-2010.html) - prezydenckie sondaże wyborcze, sondaże prezydenckie … Zagłosuj u nas w sondzie przedwyborczej.

siekierka
16-02-2010, 13:53
...Trudno sobie wyobrazić jeszcze przez następne 4 lata, na stolcu prezydenckim, Pana Kaczora.

Ja też nie widzę Pana Kaczora Donalda na tak wysokim stolcu.:D

tadeusz50
16-02-2010, 14:39
Ja nie widzę możliwości reelekcji Lecha Kaczyńskiego na Prezydenta naszego kochanego kraju. Na aut z nim

Lila
16-02-2010, 14:53
Ja nie widzę możliwości reelekcji Lecha Kaczyńskiego na Prezydenta naszego kochanego kraju. Na aut z nim

A kogo preferujesz?

tadeusz50
16-02-2010, 14:57
A kogo preferujesz?
Pożyjemy zobaczymy chętnych ale tych co się zgłoszą. Obecnie (nie) miłosiernie nam panujący nie złożył takiej deklaracji.

Lila
16-02-2010, 14:58
Pożyjemy zobaczymy chętnych ale tych co się zgłoszą. Obecnie (nie) miłosiernie nam panujący nie złożył takiej deklaracji.

Mam nadzieję że złoży.
Bo zostanie jeden jako tako do rzeczy- Kennedy Szmajdziński.

Kazik
16-02-2010, 15:06
Mniej przemawiają fakty o kandydatach, dominuje siła emocji.
Trudno sobie wyobrazić jeszcze przez następne 4 lata, na stolcu prezydenckim, Pana Kaczora.
Emocje i wygląd jest ważny tylko dla ignorantów politycznych.
W Polsce kadencja prezydentów trwa 5 lat.

wankabor
16-02-2010, 15:22
Emocje i wygląd jest ważny tylko dla ignorantów politycznych.
W Polsce kadencja prezydentów trwa 5 lat.
Wygląd, kultura i inteligencja, strategia polityczna przedstawiciela narodu jest najważniejsza. No to może wybierzemy Kononowicza; pasuje. Kazik nie bądź tak drobiazgowy, zwracając uwagę na okres kadencji prezydenta. każdemu może się zdarzyć błąd techniczny.

siekierka
16-02-2010, 15:55
Mam propozycję: wykształcony, przeżył katowanie przez tajne Służby komunistyczne w latach 70-tych i 80-tych, zna angielski, hiszpański, volapique, i kilka narzeczy afrykańskich, poznał Afrykę i ląd Amerykański, ma hacjendę w Meksyku, podróżnik, reporter, zdobywca złotego medalu za najlepszy program podróżniczy, jednym słowem WC, czyli WOJCIECH CEJROWSKI.

aktre
16-02-2010, 16:06
Mam propozycję: wykształcony, przeżył katowanie przez tajne Służby komunistyczne w latach 70-tych i 80-tych, zna angielski, hiszpański, volapique, i kilka narzeczy afrykańskich, poznał Afrykę i ląd Amerykański, ma hacjendę w Meksyku, podróżnik, reporter, zdobywca złotego medalu za najlepszy program podróżniczy, jednym słowem WC, czyli WOJCIECH CEJROWSKI. WC jeżeli taka twoja wola - tylko może być kłopot bo podobno zrzekł się obywatelstwa.

Kazimierz
16-02-2010, 16:17
WC jeżeli taka twoja wola - tylko może być kłopot bo podobno zrzekł się obywatelstwa.

WC, owszem, ale Włodzimierz Cimoszewicz, a ten drugi, wierzę Aktre, że to co piszesz to prawda, po prostu do buszu pasuje, więc wcale sie nie dziwię, że tam został.

aktre
16-02-2010, 16:23
Prawda
http://www.plejada.pl/3,2797,,,1,cejrowski-zrzeka-sie-polskiego-obywatelstwa,artykul.html

Kazik
16-02-2010, 17:08
Wygląd, kultura i inteligencja, strategia polityczna przedstawiciela narodu jest najważniejsza. No to może wybierzemy Kononowicza; pasuje. Kazik nie bądź tak drobiazgowy, zwracając uwagę na okres kadencji prezydenta. każdemu może się zdarzyć błąd techniczny.
Kononowicz by był idealny właśnie dla tych co się kierują wzrostem, czy sepleni. itp. Kononowicz jakby zmienił sweter to dla jednego seniora byłby dobry. A jakby jeszcze tak był z Wielkopolski, to już ideał. Ale Tusk sepleni a ten senior by go poparł. Brak konsekwencji w myśleniu i działaniu.

Kto to ten senior? Zaraz nożyce się odezwą.:D

To nie był błąd techniczny, tylko brak podstawowej wiedzy ile trwa kadencja prezydentów. Opieram to na tym, że seniorka podobną niewiedzą wykazywała się już wcześniej.

Kazik
16-02-2010, 17:13
Obiecałam i dosyłam,nowego kandydata.Jipp,hehehe.

Niedoszły kandydat wysłał kolegę z odpowiedzią.

http://www.imagebanana.com/img/6ffgc8nz/wlesie.jpg (http://www.imagebanana.com/)

Kazimierz
16-02-2010, 17:15
Prawda
http://www.plejada.pl/3,2797,,,1,cejrowski-zrzeka-sie-polskiego-obywatelstwa,artykul.html
Dziękuję za link potwierdzający Twoje słowa. Ja WC oceniam tak, jak ci,co go słusznie zbanowali. Pamiętam go, jako zaściankowego "ciemnogrodzianina" z WC Kwadrans. Nie przeczę, ciekawie prowadził swoje reportaże z buszu i z III- go świata, ale już to, że ten "patriota" zrezygnował z polskiego obywatelstwa i wybrał "raj podatkowy" w Ekwadorze, i to,że nie poboba mu się nasze wstąpienie do UE, dyskwalifikuje go kompletnie w moich oczach :"Chętnie byłbym obywatelem RP, ale demokratycznie zadecydowano o wcieleniu do UE, Być może, kiedyś jak kiedyś Tymiński, zechce kandydować na prezydenta takich "patriotów" jak S...

jip
16-02-2010, 17:28
Niedoszły kandydat wysłał kolegę z odpowiedzią.

http://www.imagebanana.com/img/6ffgc8nz/wlesie.jpg (http://www.imagebanana.com/)
Kazik To Twoja fotka? ale nie widziałem Cię, jesteś trochę wyższy od osła, i nie miałeś tak długich włosów, ale może zapuściłeś włosy, a tam z tyłu to sławojka?
A słyszałeś Gilowska ma już pracę, znalazł jej prezydent w Radzie Polityki Pieniężnej, i to dobrze, bo ona jest niezła, ale jeszcze i Glapińskiemu też, ale o nim to mam inne zdanie.... chyba nie jest zbyt ciekawy, nie sądzisz?

Kazik
16-02-2010, 19:39
Kazik To Twoja fotka? ale nie widziałem Cię, jesteś trochę wyższy od osła, i nie miałeś tak długich włosów, ale może zapuściłeś włosy, a tam z tyłu to sławojka?

Już tyle razy piszesz o ośle i dowcipy prymitywa wstawiasz, to muszę Tobie odpisać prosto abyś zrozumiał.

Ty nie jesteś ani niższy, ani wyższy od osła. Wzrost i inteligencja u Ciebie ta sama. Po prostu jesteś *****.:D

Jak piszesz że kogoś nie widziałeś to jak oceniasz wzrost? To jest potwierdzenie na to co napisałem powyżej.

Tu akurat nie jest tak gęsto przecinków, ale nie daje się przecinka przed spójnikiem "i". A "?" kończy zdanie. Następne już z dużej litery. Pisałem Ci już o tym. Zachowałem jeden Twój post, gdzie bez opamiętania dajesz przecinki. To piszę tylko dlatego, aby w jednym poście była zawarta Twoja częściowa charakterystyka.

jip
16-02-2010, 19:57
Po prostu jesteś *****.:D

Jak piszesz że kogoś nie widziałeś to jak oceniasz wzrost? To jest potwierdzenie na to co napisałem powyżej.

Tu akurat nie jest tak gęsto przecinków, ale nie daje się przecinka przed spójnikiem "i". A "?" kończy zdanie. Następne już z dużej litery. Pisałem Ci już o tym. Zachowałem jeden Twój post, gdzie bez opamiętania dajesz przecinki. To piszę tylko dlatego, aby w jednym poście była zawarta Twoja częściowa charakterystyka.
Kazik bardzo Ci dziękuję, za przecinki, a mógłbyś trochę korepetycji mi udzielić, może, o ile możesz, być internetowo, mógł byś? Przynajmniej wiedział bym gdzie stawiać przecinki, i że nie przed spójnikiem, (a co to spójnik?),a tak robię to na chybił trafił, więc przydały by mi się posiłkowe korepetycje,
No i widzisz jestem jaki jestem, pięciogwiazdkowy, a to dobrze? czy źle? bo jak do koniaków porównujesz to nieźle, musiał bym Ci za taki komplement podziękować....pozdro...
P.S przecież się zrobiłeś na fotce z jakąś laską i osłem, to mogłem ocenić, żeś wyższy od osła...

tadeusz50
16-02-2010, 20:10
jip,-Kazik
Wy sobie tak "czule" i po koleżeńsku rozmawiacie,że tylko czekam na podobny tekst z którejś strony.

Ostrzegam wiec,że w przypadku powtórnych tego rodzaju inwektyw pod moim adresem uzyje ich jako dowód w sprawie którą bez wątpienia zgłosze do prokuratury.

który którego pozwie?

jip
16-02-2010, 20:34
jip,-Kazik
Wy sobie tak "czule" i po koleżeńsku rozmawiacie,że tylko czekam na podobny tekst z którejś strony.
który którego pozwie?
Kto to kogo pozywa? Bo nie zauważyłe, Kazik chce mi przywalić?

tadeusz50
16-02-2010, 20:56
Kto to kogo pozywa? Bo nie zauważyłe, Kazik chce mi przywalić?
jip-ku nie to tylko moje przypuszczenia. Popatrz tu
http://www.klub.senior.pl/roznosci/t-pieniacz-co-o-nim-sadzisz-page2-6601.html#post578155 #23 będzie jaśniej :) :)

jip
16-02-2010, 21:06
jip-ku nie to tylko moje przypuszczenia. Popatrz tu
http://www.klub.senior.pl/roznosci/t-pieniacz-co-o-nim-sadzisz-page2-6601.html#post578155 #23 będzie jaśniej :) :)
Ja się nie boję, ja mam psa....:D

Kazik
16-02-2010, 21:27
http://www.imagebanana.com/img/7smse6uy/Piesroku2009.jpg (http://www.imagebanana.com/)

Poproś żeby jednak mądrzej posty pisał, a cudze czytał ze zrozumieniem. Nawet jakby mu to powoli szło.

Scarlett
16-02-2010, 21:28
Chyba jestem w przedszkolu.:rolleyes:

amelia
16-02-2010, 22:29
Roman Giertych w rozmowie z "Rzeczpospolitą" powiedział, że wszyscy politycy PO w czasie rządów PiS mieli założone teczki. W TVN24 były minister w rządzie PiS starał się już nie nadużywać określenia "teczki". - Jest prawdą, że Jarosław Kaczyński zbierał materiały o politykach opozycji i koalicji - i to głównie materiały niepochlebne. Jeżeli to nazwać polityką zbierania haków, to Jarosław Kaczyński był głównym zbieraczem - wyjaśniał Giertych.

Zapewnił, że jemu nie podobały się takie metody działania i to one były jednym z powodów jego odejścia z rządu.


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7568438,Giertych__J__Kaczynski_zastanawial _sie__jak_zareaguje.html


Trzeba z żywymi naprzód iść


Trzeba z żywymi naprzód iść,
Po życie sięgać nowe,
A nie w uwiędłych laurów liść
Z uporem stroić głowę


Wy nie cofniecie życia fal!
Nic skargi nie pomogą:
Bezsilne gniewy, próżny żal!
Świat pójdzie swoją drogą!


Adam Asnyk

Kazik
17-02-2010, 02:08
[I]Roman Giertych w rozmowie z "Rzeczpospolitą" powiedział, że wszyscy politycy PO w czasie rządów PiS mieli założone teczki. W TVN24 były minister w rządzie PiS starał się już nie nadużywać określenia "teczki". - Jest prawdą, że Jarosław Kaczyński zbierał materiały o politykach opozycji i koalicji - i to głównie materiały niepochlebne. Jeżeli to nazwać polityką zbierania haków, to Jarosław Kaczyński był głównym zbieraczem - wyjaśniał Giertych.

Zapewnił, że jemu nie podobały się takie metody działania i to one były jednym z powodów jego odejścia z rządu.
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7568438,Giertych__J__Kaczynski_zastanawial _sie__jak_zareaguje.html] Też dołożę cytat z tej czytanki.

Giertych zdradził także swoją rozmowę z Jarosławem Kaczyńskim, w czasie której były premier miał zastanawiać się, "jakby zareagował Grzegorz Schetyna na aresztowanie jego żony w związku z wymyślonymi zarzutami". - Fikcyjne aresztowanie? - dopytywał Grzegorz Kajdanowicz. - Nie, bardzo realne. (...) Jaki to miałoby wpływ polityczny na działania Platformy Obywatelskiej - tłumaczył.

Były minister w rządzie Jarosława Kaczyńskiego przekonuje, że to co teraz mówi o byłym premierze to "nie jest zemsta".
--------------------------------------------------------
Coś takiego to tylko Lepper by jeszcze był w stanie wymyślić. A Kaczyńscy nie planowali po prostu zamordować Tuska? Porwać wnuczkę Tuska? Ma ktoś bardziej idiotyczny pomysł? To by było skuteczniejsze. Następny wywiad zrobią z Lepperem i on to może powie. Nie może być gorszy od Giertycha. Jego wywalono. Może powie że "odszedł"?

Jak można uwierzyć w takie idiotyzmy. Aresztować kogoś bez najmniejszych dowodów? To by było polityczne samobójstwo.
========================================komentarze pod artykułem anonima w Gazecie.pl:

Jarosław nie kupił haka od Giertych
Autor: soldadura104 16.02.10, 21:15
Tusk z braku możliwości co do Sobiesiaka może skorzystać z sugestii co do żony
Sobiesiaka.
Jest adwokat który obrabuje milionera
--------------------------------------------------------------------------
Oj Romek, w co ty grasz?
Autor: lethal_devotion 16.02.10, 21:53
Rewelacje p. Romka wcale mnie nie zaskoczyły.
Jeżeli z PiS-u ucieka nawet ideologiczny 'beton', to wodzunio chyba istotnie
ma ze sobą poważne problemy (Stalin też wszystkich podejrzewał i też zbierał
'dowody'. Za Stalina ginęli ludzie zakatowywani na przesłuchaniach, kaczusiowi
pozostają morderstwa polityczno-medialne).
Ciekawi mnie tylko jaki interes ma Romuś w tej swojej szczerości...
--------------------------------------------------------------------------
Judasz Giertych czepia sie panskiej klamki Tuska !
Autor: verity89 16.02.10, 22:15
Niech teraz Gietrych udowodni , to co powiedzial.Gdzie sa te teczki i jakie to
haki.Jesli szczeka bez dowodow powinien stanac przed sadem.....Chociaz pewnie
obecni spolegliwi wobec PO sedziowie orzekna jak w przypadku Kaczmarka, iz
oskarzony przed sadem "moze klamac".A jaka jest wiarygodnosc jego
wypowiedzi?Jako polityk jest skonczony, a jako adwokat ? Chyba tez. Jablko nie
daleko pada od jabloni - ojciec Romka , Maciej byl slugusem Jaruzelskiego i
aktywnie
popieral wprowadzony przez Jaruzelskiego stan wojenny , zbieral faryzeusz
wsrod Polakow podpisy popierajace stan
wojenny ! Musi sie zle dziac w Platformie Oszustow , skoro zeby przykryc afere
hazardowa do ujadania spuszczaja Gietrycha, sterczacego teraz u klamki herr
Tuska ! Palikot znowu zachlal i spadl na lep wychodzac z samolotu .Tak wiec ze
szpitala nie moze POpluc bzdetami, Niesiolowski sie od plicia zaplul i
skonczyla sie koncepcja plucia.Czekam kiedy PO wykorzysta Leppera,Maksymiuka ,
Beger, Luzwinskiego i Krawczyk.Polacy powinni byc wdzieczni ze takie kreatury
jak Gietrych, Lepper i ich partie nie istnieja w polskiej polityce.
P.S. Palikot tez byl w Samoobronie.
-------------------------------------------------------------------------
To cytaty pierwszych trzech komentujących. Bo wiadomość jest od godziny-->2010-02-16, ostatnia aktualizacja 2010-02-16 20:32

jip
17-02-2010, 09:23
http://www.imagebanana.com/img/7smse6uy/Piesroku2009.jpg (http://www.imagebanana.com/)

Poproś żeby jednak mądrzej posty pisał, a cudze czytał ze zrozumieniem. Nawet jakby mu to powoli szło.
Dlaczego mam stawiać obok monitora, on zawsze leży obok monitora, albo obok biurka, i uważaj, b mnie możesz głupoty pleść, ale jak mi psa obrazisz, to wtedy nie będę grzeczny on też.....

siekierka
18-02-2010, 05:56
Jip-ie, czy ten piękny portret z ostatniego postu to portret Twojego kandydata na Prezydenta? Pewnie byłby bardzo dobry, bo jak rozumiem jest wyszczekany.

jip
18-02-2010, 08:27
Jip-ie, czy ten piękny portret z ostatniego postu to portret Twojego kandydata na Prezydenta? Pewnie byłby bardzo dobry, bo jak rozumiem jest wyszczekany.
Jak ja będę kandydował, on będzie szefem kampanii..

siekierka
18-02-2010, 08:51
No to życzę psu awansu.
I oby skutecznie działał i wygrał prowadzoną kampanię.

jip
20-02-2010, 16:48
Po raz czwarty startuje na prezydenta Polski
Korwin-Mikke będzie wspólnym kandydatem swojej obecnej partii Wolność i Praworządność oraz poprzedniego ugrupowania - Unii Polityki Realnej.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Po-raz-czwarty-startuje-na-prezydenta-Polski,wid,12002638,wiadomosc.html

tadeusz50
20-02-2010, 16:54
Po raz czwarty startuje na prezydenta Polski
Korwin-Mikke będzie wspólnym kandydatem swojej obecnej partii Wolność i Praworządność oraz poprzedniego ugrupowania - Unii Polityki Realnej.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Po-raz-czwarty-startuje-na-prezydenta-Polski,wid,12002638,wiadomosc.html
Życzę mu 1% poparcia

amelia
21-02-2010, 15:50
:D :D

wielkie odliczanie (http://rtoip.ovh.org/trash/ktl_small1.swf)

Mar-Basia
21-02-2010, 19:27
Mam pytanie. Na kogo wedlug Was bedzie glosowac polonia?;)

amelia
21-02-2010, 19:34
Mam pytanie. Na kogo wedlug Was bedzie glosowac polonia?;)

amerykanska z obu Ameryk na Lecha Kaczynskiego,
europejska napewno nie na obecnego Prezydenta :D

jolita
22-02-2010, 20:34
Nie śledzę treści wątku za co przepraszam zwłaszcza, że nie wiem czy wejdę w temat moim "znaleziskiem" ale... oto ono:

http://www.dziennik.pl/opinie/article287825/Alfabet_prezydentury_Lecha_Kaczynskiego.html

Kazik
23-02-2010, 00:39
amerykanska z obu Ameryk na Lecha Kaczynskiego,
europejska napewno nie na obecnego Prezydenta :D
Z UK też by nie zagłosowano już na Tuska. http://www.pardon.pl/artykul/2786/wyleciala_z_tvp_za_material_o_tusku
TVN i Wyborcza przedstawiła przedwyborczą wizytę Tuska w Irlandii jako niesamowity sukces. Dla młodych wyborców i łatwowiernych starszych. Ot "drobny" retusz wiadomości. Rzecz zupełnie dopuszczana w "zasadach" PO. Tak wielkie i "przyjazne" były zagraniczne wizyty z Polonią. Tak dobre, że już dzisiaj by tam nie pojechał.

Bo nie każde jajo rzucane można złapać przez BOR.:D Przykład: Berlusconi dostał statuetką. Zobacz "przyjęcie Tuska". A gdzie? Poczytaj co pisze na barierce oddzielającej Tuska od "witających". Czyli "police line do not cross". A przez kogo witany? Wygląda to na Polaków z napisami.

http://img705.imageshack.us/img705/8700/przyjecietuska.jpg (http://img705.imageshack.us/i/przyjecietuska.jpg/)

Mar-Basia
23-02-2010, 00:45
Z UK też by nie zagłosowano już na Tuska. Czyli "police line do not cross". A przez kogo witany? Wygląda to na Polaków z napisami.

http://img705.imageshack.us/img705/8700/przyjecietuska.jpg (http://img705.imageshack.us/i/przyjecietuska.jpg/)

Kazik, a czytales te napisy? ;)

Kazik
23-02-2010, 00:51
W każdej tablicy są błędy. Ale czego to dowodzi? Ty mi powiedz. Mam tego więcej. Przyjrzę się pozostałym.

wibi
23-02-2010, 05:34
Sondaże czy to prezydenckie czy wyborcze maja się do rzeczywistości jak "koń do koniaku".Niby poparcie idzie w góre ale nastroje spadaja?Przedziwne to doprawdy.
Oto link do badań CBOS
http://wiadomosci.onet.pl/2131847,11,sondaz_jest_zle__ale_bedzie_lepiej,item .html

Mar-Basia
23-02-2010, 09:47
W każdej tablicy są błędy. Ale czego to dowodzi? Ty mi powiedz. Mam tego więcej. Przyjrzę się pozostałym.
Hihi, Kazik.....przyjrzyj sie.....a wogole to podoba mi sie fotografia, ktora wkleiles....nawet komentarze zbedne.;)

jip
23-02-2010, 15:19
"Już przygotowałem długopis i wiem, kogo będę skreślał – powiedział Lech Wałęsa po spotkaniu z Bronisławem Komorowskim. Były prezydent Polski oświadczył, że poprze marszałka Sejmu w tegorocznych wyborach prezydenckich."
Chyba trafne poparcie....
http://wiadomosci.onet.pl/2132308,11,walesa_juz_wybral_prezydenta,item.html

Lila
23-02-2010, 16:15
O matko jip!
Co Ty powiesz na taką parę prezydencką, co dla niej trzeba fotele przerabiać w Pałacu.
Ty, tak czuły na urodę.:):)
Co najmniej jedną nogę trza będzie dodać.

Kazik
23-02-2010, 16:25
Pan jako prezydent rzeczywiście walczył ze starym systemem, przecież wspierał Pan "lewą nogę"?

Jako prezydent, gdy Pan chciał, to był Pan skuteczny: doprowadził do odwołania rządu premiera Jana Olszewskiego, rozwiązał parlament.
To nieprawda. Nim ja to zrobiłem, to Rokita i inni zebrali już podpisy, potrzebne do odwołania rządu.

Ale Pan to przyspieszył. Ten rząd nie miał większości i rzeczywiście byłby odwołany, tylko po co w nocy?
http://wiadomosci.onet.pl/1586245,2677,1,jako_zwyciezca_moglem_zadac_wiecej, kioskart.html
Ciekawe wypowiedzi Wałęsy, który "nienawidząc komunistów" jednocześnie wspiera "lewą nogę" i sprzeciwia się lustracji.

Kazik
23-02-2010, 16:32
"Rzeczpospolita": Według najnowszego sondażu gazety pierwszą turę wyborów prezydenckich wygrałby Lech Kaczyński.

W "Wyborczej" Lech Kaczyński przegrywa
"Gazeta Wyborcza" w najnowszym sondażu sprawdziła, jak w I turze wyborów prezydenckich poradziliby sobie dwaj politycy PO, najczęściej wymieniani jako kandydaci.

Kazik
23-02-2010, 17:43
- Gdyby jeszcze Giertych przestał wyrażać się pochlebnie o Radosławie Sikorskim, to miałby on rzeczywiście szanse na nawiązanie równorzędnej walki z marszałkiem w prawyborach, a zasługuje na to - zaznacza Palikot.
http://wiadomosci.onet.pl/2132090,,,,,1262146,8040,itemspec.html

jip
23-02-2010, 18:02
O matko jip!
Co Ty powiesz na taką parę prezydencką, co dla niej trzeba fotele przerabiać w Pałacu.
Ty, tak czuły na urodę.:):)
Co najmniej jedną nogę trza będzie dodać.
Raczej czuły na to co, ma kto w głowie, na roztropność, na rozsądek, a jak jeszcze do tego uroda dojdzie to dobrze, ale niekoniecznie, przecież szacunek dla Pani Marii zawsze mam i miałem, a uroda ..powiedzmy tak taka sobie...

amelia
24-02-2010, 18:31
Mysle, ze fotel po Lechu wiele zniesie, pomijajac fakt taktownych uwag o innej kobiecie

http://wstaw.org/m/2010/02/24/634017492142146404.jpg

Lila
24-02-2010, 18:46
Taktowna wielce Amelio.

To czasem nie ty plułaś na Prezydenta nadal urzędującego,
wyśmiewając się z 'kurdupla' ?
A także sugerowałaś innym ich wygląd, jako poinformowana?
No cóż, zawsze miałaś mentalność Kalego, niezależnie od nicka.

ps. fotel po pani Marii może tego nie znieść.

amelia
24-02-2010, 20:40
Taktowna wielce Amelio.

Moze poczytaj sobie o tolerancji, rownosci, prawach jednostki i co tam jeszcze chcesz, najlepiej na jakims forum:D :D :D

To czasem nie ty plułaś na Prezydenta nadal urzędującego, wyśmiewając się z 'kurdupla' ?.

Czasem nie ja.
O Prezydecie wyrazalam swoja niepochlebna i negatywna opinie, jednakze poprosze o linki w ktorych nazwalam go kurduplem czy w jakikolwiek sposob odnioslam sie do jego warunkow fizycznych danych mu przez nature.

A także sugerowałaś innym ich wygląd, jako poinformowana?.

Tutaj tez poprosze o dowod, zwlaszcza tutaj, zwlaszcz na to jakobym byla poinformowana.


No cóż, zawsze miałaś mentalność Kalego, niezależnie od nicka..

Co to znaczy zawsze?
Zawsze i wszedzie glosze takie same poglady.
Czesto miewam odmienne od twojego zdanie i nigdy nie obawiam sie go glosic, a to przeciez niewybaczalne.
ZAWSZE przeciez racja musi byc po twojej stronie.
I oczywiscie naleza ci sie zawsze wyrazy podziwu i uwielbienia.
Niedoczekanie:D


ps. fotel po pani Marii może tego nie znieść.

Z calej tej ekipy p.Maria jest najlepsza, to fakt - ale jej waga i figura nie ma tutaj najmniejszego znaczenia.

A fotel?
Musisz byc tak prozaicznie malostkowa?

jip
24-02-2010, 20:46
Taktowna wielce Amelio.

To czasem nie ty plułaś na Prezydenta nadal urzędującego,
wyśmiewając się z 'kurdupla' ?
A także sugerowałaś innym ich wygląd, jako poinformowana?
No cóż, zawsze miałaś mentalność Kalego, niezależnie od nicka.

ps. fotel po pani Marii może tego nie znieść.
Lila nie obwiniaj Amelii, o kurduplu to ja pisałem, moralnym kurduplu, ale to szło o brata starszego, i nadal to będę czynił, a drugi brat młodszy jak i pierwszy szalenie mnie uczulają i o tym ciągle piszę, a Pani Maria nie powinna w z tymi bliźniakami się zadawać, bo to porządna kobieta....

A jeszcze na dodatek o bracie młodszym wyraził sie Romek i tu się, po przypomnieniu, z nim zgadzam, bo:
http://wiadomosci.onet.pl/2133089,11,giertych_zarzuca_lechowi_kaczynskiemu_k lamstwo,item.html

amelia
24-02-2010, 21:11
Lila nie obwiniaj Amelii, o kurduplu to ja pisałem, moralnym kurduplu, ale to szło o brata starszego, i nadal to będę czynił, a drugi brat młodszy jak i pierwszy szalenie mnie uczulają i o tym ciągle piszę, a Pani Maria nie powinna w z tymi bliźniakami się zadawać, bo to porządna kobieta....

A jeszcze na dodatek o bracie młodszym wyraził sie Romek i tu się, po przypomnieniu, z nim zgadzam, bo:
http://wiadomosci.onet.pl/2133089,11,giertych_zarzuca_lechowi_kaczynskiemu_k lamstwo,item.html

Jip-ku
nie musisz brac mnie w obrone (w kazdym razie dzieki), poradze sobie.
Lila jako elektorat PiS stosuje ich metody;:D za jedna uwage dostalam na glowe spory cebrzyk bezpodswawnych pomyj. Ale to sa pomowienia prosto z magla i jako takie nie robia na mnie wrazenia.
Na szczescie takie metody dzialaja na niekorzysc tych ktorzy je stosuja.
Elektorat PiS musi miec wroga :D :D i zrobi wszystko by go zachowac, wiec przezyje tutaj.

bronczyk
24-02-2010, 21:15
Ło, matko czy u nas nie ma kogo ładniejszego na te prezydenckie salony. Ja bym chciała usłyszeć wypowiedź jakąś tej pani. Może ona sympatyczna jest.
To ja jednak zagłosuję na Marię Kaczyńską.

Lila
24-02-2010, 21:18
Lila nie obwiniaj Amelii, o kurduplu to ja pisałem, moralnym kurduplu, ale to szło o brata starszego, i nadal to będę czynił, a drugi brat młodszy jak i pierwszy szalenie mnie uczulają i o tym ciągle piszę, a Pani Maria nie powinna w z tymi bliźniakami się zadawać, bo to porządna kobieta....

A jeszcze na dodatek o bracie młodszym wyraził sie Romek i tu się, po przypomnieniu, z nim zgadzam, bo:
http://wiadomosci.onet.pl/2133089,11,giertych_zarzuca_lechowi_kaczynskiemu_k lamstwo,item.html


Eee jipku, nie obwiniam.:D
Wisi mi ....:)
Niektórzy mają erekcję weny po szpicrucie.:D
Widziałeś jakie orędzie wysmażone w pocie czoła? Jak na pogrzebie wujka.

Co do pani Marii, to skoro ona zobaczyła to 'cuś' w Lechu, to musi jednak to być.

ps. chyba nie będę głosować jednak.

Mar-Basia
24-02-2010, 21:48
amerykanska z obu Ameryk na Lecha Kaczynskiego,
europejska napewno nie na obecnego Prezydenta :D

Ciagle sie zastanawiam.....:D

jip
24-02-2010, 21:54
Eee jipku, nie obwiniam.:D
Wisi mi ....:)
Niektórzy mają erekcję weny po szpicrucie.:D
Widziałeś jakie orędzie wysmażone w pocie czoła? Jak na pogrzebie wujka.

Co do pani Marii, to skoro ona zobaczyła to 'cuś' w Lechu, to musi jednak to być.

ps. chyba nie będę głosować jednak.
Pogłaskaj swoje psy ode mnie za to ps. ale to początek, a potem pójdziesz głosować na mądrego człowieka, tylko sama go wybierzesz...

jip
24-02-2010, 21:56
Jip-ku
nie musisz brac mnie w obrone (w kazdym razie dzieki), poradze sobie.
Lila jako elektorat PiS stosuje ich metody;:D za jedna uwage dostalam na glowe spory cebrzyk bezpodswawnych pomyj. Ale to sa pomowienia prosto z magla i jako takie nie robia na mnie wrazenia.
Na szczescie takie metody dzialaja na niekorzysc tych ktorzy je stosuja.
Elektorat PiS musi miec wroga :D :D i zrobi wszystko by go zachowac, wiec przezyje tutaj.
Lila nie jest taka zła, tylko te ostre 50% psy ją podpuszczają, ale je tresuje, coby były łagodniejsze.....

Kazik
24-02-2010, 21:58
Mysle, ze fotel po Lechu wiele zniesie, pomijajac fakt taktownych uwag o innej kobiecie

http://wstaw.org/m/2010/02/24/634017492142146404.jpg
Ktoś nietaktowne miał uwagi? Może Lech K. który jest wyjątkowo szarmancki względem kobiet? A może o Palikocie piszesz lub Niesiołowskim. Trudno zrozumieć co masz na myśli.

amelia
24-02-2010, 22:08
Lila nie jest taka zła, tylko te ostre 50% psy ją podpuszczają, ale je tresuje, coby były łagodniejsze.....

No jasne, to chodzaca dobroc, tylko ambitna bestyjka, i bezwzgledna:D
Wprawdzie to tylko net, ale kto wie, kto wie:D co te ostre psy potrafia.
Najwyzej polegne w walce politycznej, obrzucona oszczerstwami:D :D

amelia
24-02-2010, 22:22
Prezydent czy paprotka?

http://wstaw.org/m/2010/02/24/Norman_Davies_odebr_261307e.jpg

Lila
24-02-2010, 22:31
No jasne, to chodzaca dobroc, tylko ambitna bestyjka, i bezwzgledna:D
Wprawdzie to tylko net, ale kto wie, kto wie:D co te ostre psy potrafia.
Najwyzej polegne w walce politycznej, obrzucona oszczerstwami

Śmierć w walce politycznej na babciowym forum..:D
Co to się roi w ślicznej główce?:D
ps. dużo ludzi nie ma nic do powiedzenia,
dlatego nakręcają się cudzymi postami.

bronczyk
25-02-2010, 21:33
Lilu nie możesz polec w walce politycznej. A już o paprotkę to nie do przyjęcia.
Zresztą co to za walka polityczna na forum jak sama nazwałaś " babciowym". Nie o idee idzie, a o osoby.

Lila
25-02-2010, 21:39
Lilu nie możesz polec w walce politycznej. A już o paprotkę to nie do przyjęcia.
Zresztą co to za walka polityczna na forum jak sama nazwałaś " babciowym". Nie o idee idzie, a o osoby.

Eee to nie ja mam polec, podobno.:D
I nie moja krew ma wsiąkać w złoty piasek.:D
POdobno.

....

Coś zły rok na wybory prezydenckie.
Giełda pikuje jak Stukasy nad Warszawą.
http://www.money.pl/gielda/komentarze/artykul/gpw;rosna;obawy;o;przyszlosc,208,0,592848.html

amelia
26-02-2010, 05:51
ps. dużo ludzi nie ma nic do powiedzenia,
dlatego nakręcają się cudzymi postami.


To prawda, to prawda;)
ale nie oceniaj sie zbyt surowo:D ,
moze to od nadmiernego zycia w wirtualu?

aannaa235
26-02-2010, 07:02
Ale nas zaszczyt kopnął. Jego Wysokość pan Prezydent RP w niedzielę 28.02 będzie gościem w naszym miasteczku, za bardzo nie wiem po co...ale skoro musi jego wybór może w większych miastach już go nie chcą.....

http://www.iv.pl/images/65888023555393265038.jpg (http://www.iv.pl/)

Lila
26-02-2010, 09:36
To prawda, to prawda;)
ale nie oceniaj sie zbyt surowo:D ,
moze to od nadmiernego zycia w wirtualu?

Amelio, znowu obsikujesz posty?:D


Aanna, piszesz o kopniaku, ale nie wiadomo gdzie?
Nie mam na myśli części ciała,
tylko miasto.:D

Scarlett
26-02-2010, 10:43
Jak los da,że dożyję, to w 2015 będę miała wybór
i Arłukowicz Bartek to będzie to:D :D :D

jip
26-02-2010, 11:01
"- Żaden z kandydatów na prezydenta - jeżeli będzie oblany kubłem pomyj w oparciu o informacje, które w nie wiadomo jaki sposób zostały zgromadzone - nie będzie miał żadnych szans obrony. Dlatego, że materiały te będą objęte tajemnicą państwową, będą zawarte w aneksie, będą zawarte w dokumentach, które gdzieś są przechowywane- twierdził Dukaczewski."
"Powiedział też, że "archiwa i dane WSI krążą" i "są dostępne niektórym dziennikarzom".
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7604459,Dukaczewski__Haki_przeciwko_kandyd atom_na_prezydenta.html?skad=rss
Może on sie myli? a może nie? poczekamy, popatrzymy...

Kazik
26-02-2010, 14:16
http://www.imagebanana.com/img/ajeoxf1/mocarzizaplutykarze322PO.jpg (http://www.imagebanana.com/)

aktre
26-02-2010, 14:29
A moim kandydatem jest profesor Naręcz . Żona Daria reprezentacyjna tyż.
Pozostali to nie moja bajka.

senior A.P.
26-02-2010, 16:45
Przecz z listami kandydatow partyjnych !

iksigrek
26-02-2010, 23:35
Przecz z listami kandydatow partyjnych !

Świetnie!!!
Jeszcze precz z prawem Polonii do głosowania.

Kazik
27-02-2010, 02:46
WIERSZ NA MOJĄ MODLITWĘ
Smutno mi Boże,
że Ty już w tej Polsce nic nie możesz,
przecież wierny ludek się modli i wołanie do Ciebie zanosi,
a żyd na świecie dalej się panoszy !

Na nic modły na różańcu świętym,
czyżby Polacy byli narodem wyklętym ?
Ty "wybrałeś" niewłaściwych ludzi,
co to nawet grosz wdowi wyłudzi.

Dziś zanosimy do Ciebie wołanie,
spuść na żydów zwykłe opamiętanie.
Może nie karz i nie pal w obozach,
daj ich tylko do opieki przy kozach.

Bo to naród kozirodczy od dawna,
wszystkich ludzi popycha do bagna !
Niech te kozy u siebie pasają,
tam gdzie pustynie mają.

Wybaw Panie nas z żydowskiej niewoli,
nie daj dalej dźwigać tej niedoli.

Tak, proszę, wysłuchaj nas Panie !

Augustyn Pyryt 2006 - Floryda.

Wygrzebałem też satelitarne foto Twojego domu--ładny zielony kolor domku


I jeszcze warto poczytać to: [Augustyn podpisał?]--patrz na samym dole
http://wiernipolsce.streemo.pl/Community/Blog.aspx?BlogEntryId=23951

amelia
27-02-2010, 08:21
Amelio, znowu obsikujesz posty?:D

lilu
postawy narcystyczne bywja czesto powodem agresji i konfliktogennyych reakcji.

Czasami nawet na poziomie bruku
Gratulacje:D

Scarlett
27-02-2010, 09:49
http://www.iv.pl/images/86836210191298665964.jpg (http://www.iv.pl/)

http://www.iv.pl/images/18500235593112418644.jpg (http://www.iv.pl/)

Lila
27-02-2010, 10:10
lilu
postawy narcystyczne bywja czesto powodem agresji i konfliktogennyych reakcji.

Czasami nawet na poziomie bruku
Gratulacje:D

Rozumiem....ale przecież ty raczej nie masz powodu.
Być narcyzem.
I prośba ogromna.
Inspiruj się tematami, a nie osobami.
Będzie ci łatwiej.

Sagelo, bardzo podoba mi się sposób,
w jaki demonstrujesz swoją niechęć do obecnego prezydenta.

Pismo obrazkowe od dawna było bardziej zrozumiałe dla początkowych cywilizacji, zanim nie przekształciło się w klinowe.

Scarlett
27-02-2010, 10:21
Lila to nie jest niechęć z mojej strony.
Raczej Leszek nie ma szans.:rolleyes:
Obrazeczki wkleiłam jako formę rozluźnienia:D :D :D

Lila
27-02-2010, 10:42
Lila to nie jest niechęć z mojej strony.
Raczej Leszek nie ma szans.:rolleyes:
Obrazeczki wkleiłam jako formę rozluźnienia:D :D :D

To wklej Radka.
Też szans nie ma, a przystojniejszy.
Może na tle jego pałacyku pod Bydgoszczą,
z podpisem 'od pałacyku do Pałacu'.

Danuta Barabara
27-02-2010, 11:18
STARY BYWALCU! Niesmialo myślę,że dobry Bóg brzydzi się taką ksenofobią!!

Mimo wszystko pozdrawiam-zniesmaczona tekstem Danuta.

bronczyk
27-02-2010, 21:47
To ja już nie wiem o co ten szum. Prezydent to przecież paprotka lub żyrandol, a chyba Sikorski i Komorowski większe ambicje mają niż bycie przedmiotami.
A żarty z Kaczyńskich według mnie już chyba nudne się zrobiły. Ile można odgrzewać te pomysły z księżycem, wzrostem. Chętnie zobaczyłabym żart, ale nie powtarzający się tysięczny raz.

Kazik
28-02-2010, 01:56
http://www.imagebanana.com/img/l5esw1ww/nonato.jpg (http://www.imagebanana.com/)

jip
28-02-2010, 11:10
"Kandydatem Polski Plus w nadchodzących wyborach prezydenckich będzie Ludwik Dorn - dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do kierownictwa partii. W sobotę kandydaturę Dorna jednogłośnie zatwierdził zarząd partii."
Jakby prawybory bo to przecież trzeci bliźniak..tylko chyba nie jednojajowy...

amelia
28-02-2010, 14:16
polityków, lądowały natychmiast na biurku Zbigniewa Ziobry.

Sprawa jest rozwojowa.
Dowiemy sie sporo o kandydatach, ale chyba jeszcze wiecej o metodach zdobywania tej wiedzy



Za rządów Prawa i Sprawiedliwości haki zbierano nie tylko na Radosława Sikorskiego. Wytypowano pięć nazwisk prominentnych polityków PO - Tuska, Schetynę, Nowaka, Drzewieckiego i Grasia. Na lewicy na celowniku byli m.in. Wojciech Olejniczak i Krzysztof Janik. O sprawie informuje w swoim serwisie internetowym tygodnik "Polityka".


Na przykład ze sprawą rzekomego posiadania i zażywania narkotyków próbowano powiązać byłego już ministra sportu Mirosława Drzewieckiego oraz Grzegorza Schetynę i Radosława Sikorskiego. Ten ostatni rozprawił się z wszelkimi insynuacjami podczas wizyty w Żandarmerii Wojskowej w styczniu 2007 roku. Oficjalnie miała ona sprawdzić stan przygotowania ŻW do walki z problemem narkomanii wśród żołnierzy wyjeżdżających na misje wojskowe. W jej trakcie Sikorski poddał się odpowiednim testom, które nie stwierdziły u niego żadnego śladu substancji odurzających.

Jak informuje "Polityka" na lewicy starano się skompromitować m.in. Wojciecha Olejniczaka


nie tylko na Radosława Sikorskiego. (http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/news/jak-pis-zbieralo-haki,1445433,2943)

tadeusz50
28-02-2010, 17:01
polityków, lądowały natychmiast na biurku Zbigniewa Ziobry.

Sprawa jest rozwojowa.
Dowiemy sie sporo o kandydatach, ale chyba jeszcze wiecej o metodach zdobywania tej wiedzy



Za rządów Prawa i Sprawiedliwości haki zbierano nie tylko na Radosława Sikorskiego. Wytypowano pięć nazwisk prominentnych polityków PO - Tuska, Schetynę, Nowaka, Drzewieckiego i Grasia. Na lewicy na celowniku byli m.in. Wojciech Olejniczak i Krzysztof Janik. O sprawie informuje w swoim serwisie internetowym tygodnik "Polityka".


Na przykład ze sprawą rzekomego posiadania i zażywania narkotyków próbowano powiązać byłego już ministra sportu Mirosława Drzewieckiego oraz Grzegorza Schetynę i Radosława Sikorskiego. Ten ostatni rozprawił się z wszelkimi insynuacjami podczas wizyty w Żandarmerii Wojskowej w styczniu 2007 roku. Oficjalnie miała ona sprawdzić stan przygotowania ŻW do walki z problemem narkomanii wśród żołnierzy wyjeżdżających na misje wojskowe. W jej trakcie Sikorski poddał się odpowiednim testom, które nie stwierdziły u niego żadnego śladu substancji odurzających.

Jak informuje "Polityka" na lewicy starano się skompromitować m.in. Wojciecha Olejniczaka


nie tylko na Radosława Sikorskiego. (http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/news/jak-pis-zbieralo-haki,1445433,2943)


Tandem Haczyńskich i spółka zawsze w pogotowiu z hakami.

Lila
28-02-2010, 18:43
Tandem Haczyńskich i spółka zawsze w pogotowiu z hakami.

Nawet nie czytasz tego, do czego się odnosisz.

Przecież pisze także o lewicy.

Napieralski też Haczyński? A może Harpie-ralski?

iksigrek
28-02-2010, 19:30
wszystkie sprawy z prokuratury, w których pojawiały się nazwiska prominentnych polityków, lądowały natychmiast na biurku Zbigniewa Ziobry.



Sam jestem ciekawy, co nazwiska prominentnych POlityków miały wspólnego ze sprawami, które musiała prowadzić prokuratura.
...ciekawe !!!

jip
28-02-2010, 21:32
"Prezydent może być niski, ale nie mały. Powinien zachować trzeźwość oceny, a nie zgrywać zucha, wałęsając się gdzieś po górach Kaukazu" To Sikorski i podzielam jego zdanie....

potem jeszcze zachęcał do odliczania dni do końca obecnej prezydentury, ja mam nawet specjalny licznik
http://rtoip.ovh.org/trash/ktl.php?s=news&p=4

Stasiak odpowiada - "Prezydent jest zdeterminowany, żeby pracować, tylko chciałby widzieć konkretne efekty swojej pracy" no tak do tej pory efekty widoczne baaaardzo słabo, i wcale prezydentowi się nie dziwię, też bym nie chciał pracować, gdybym nie widział efektów swojej pracy...

Lila
28-02-2010, 21:38
Wszystko to do bólu przypomina czasy dorzynania watach.

No i Zdradek jest niebezpieczny w nienawiści do drugiego człowieka.
Chyba lud platformerski nie jest tak głupi, że nie widzi, iż to nie kampania prezydencka, tylko ...kandydacka zaledwie.:)

iksigrek
28-02-2010, 21:46
Chyba lud platformerski nie jest tak głupi, że nie widzi, iż to nie kampania prezydencka, tylko ...kandydacka zaledwie.:)

Posłużę się słowami Jip.
-kandydują do kandydowania.:D

jip
28-02-2010, 21:47
Wszystko to do bólu przypomina czasy dorzynania watach.

No i Zdradek jest niebezpieczny w nienawiści do drugiego człowieka.
Chyba lud platformerski nie jest tak głupi, że nie widzi, iż to nie kampania prezydencka, tylko ...kandydacka zaledwie.:)
Ja tez wolę Komorowskiego, i przodków miał, i pochodzenie, i żonę większą, bardziej przygarniającą, choćby z patrzenia... no ale Radek może bardziej przywalić Kaczyńskim (%), a to by było lepsze...

Kazik
28-02-2010, 23:23
Za rządów Prawa i Sprawiedliwości haki zbierano nie tylko na Radosława Sikorskiego. Wytypowano pięć nazwisk prominentnych polityków PO - Tuska, Schetynę, Nowaka, Drzewieckiego i Grasia. Na lewicy na celowniku byli m.in. Wojciech Olejniczak i Krzysztof Janik. O sprawie informuje w swoim serwisie internetowym tygodnik "Polityka

nie tylko na Radosława Sikorskiego. (http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/news/jak-pis-zbieralo-haki,1445433,2943)
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/news/jak-pis-zbieralo-haki,1445433,2943 -odpowiednik tego z cytatu.
Ja się teraz nie dziwię, ze nie mogę otworzyć przerabiany link. Ten nie tylko na Radosława Sikorskiego się otworzył i ma zupełnie inny adres właściwy. To co właśnie wkleiłem. Sprawdzić można, że dwa inne linki a artykuł i strona ta sama. Lepiej nie przerabiaj, może mój komp nie lubi podejrzanych stron.
---------------------------------------------------------------------
A skoro tu tak często o hakach i haczykach to wleję coś dla uciechy fanów guru Tuska, Palikota i wszelkich Zbychów, Mirów, Sobiesiaków itd. Te haki na pierwszym planie to na grubą rybę. Takie ryby tylko w ciepłych wodach w okolicy Jamajki.:D Można też złapać rekina [normalnego-nie hazardowego].Te haki na ścianie to zwykłe "śledzie" do namiotów lub dla alpinistów do wbijania w ścianę. Czarna teczka którą zostawił Stan Tymiński.:D
http://www.imagebanana.com/img/xejfbnc/haki.jpg (http://www.imagebanana.com/)

Pod stołem oficer co tego pilnuje.

iksigrek
28-02-2010, 23:52
---------------------------------------------------------------------
A skoro tu tak często o hakach i haczykach to wleję coś dla uciechy fanów guru Tuska, Palikota i wszelkich Zbychów, Mirów, Sobiesiaków itd. Te haki na pierwszym planie to na grubą rybę. Takie ryby tylko w ciepłych wodach w okolicy Jamajki.:D Można też złapać rekina [normalnego-nie hazardowego].Te haki na ścianie to zwykłe "śledzie" do namiotów lub dla alpinistów do wbijania w ścianę. Czarna teczka którą zostawił Stan Tymiński.:D
http://www.imagebanana.com/img/xejfbnc/haki.jpg (http://www.imagebanana.com/)

Pod stołem oficer co tego pilnuje.

A tym zegarkiem odliczany jest czas, który się konczy dla POmysłowej ekipy:)

weronika1
01-03-2010, 13:08
Mamy nowego kandydata na prezydenta.
http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2010/news/niezalezny-kandydat-na-prezydenta-jestem-lepszy,1445742

Zdzisia
01-03-2010, 13:31
Mamy nowego kandydata na prezydenta.
http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2010/news/niezalezny-kandydat-na-prezydenta-jestem-lepszy,1445742
Ha,ha ;) coś drugi Tymiński?;)

Babcia Iwa
01-03-2010, 13:50
Może ktoś powie, że Morawiecki jest "piękniejszy" od Kaczyńskiego? Nie chcę takiego prezydenta. Sikorskiego też nie i Komorowskiego nie widzę, chyba że się z żoną rozwiedzie. Mój kandydat to SZMAJDZINSKI. Przystojniak - no nie? Tusk przyczynił się do tego, że prezydent nie musi zajmować się sprawami "ważnymi", więc do przecinania wstęg i reprezentowania nas - jest super. Niech za granicą zobaczą i pomyślą - ale ci Polacy przystojni, a nie kacyki na krzywych nogach z chorobliwym wytrzeszczem.To jest moje zdanie, a każdy może mieć swoje i tylko swoje spojrzenie oraz zdanie.

Kazik
01-03-2010, 14:31
Trzeba jeszcze zapytać Jip-a bo on się kieruje urodą kandydata. Wzrostu na tej fotce jednak nie zobaczy i będzie miał dylemat. Jak facet jest centymetr wyższy niż Tusk lub Sarkozy, to w/g Jip będzie pasował. Ale nie podał czy ma prawo jazdy, konto w banku i żonę. Jip będzie niedoinformowany. A on to uznaje za ważne dla kandydata.

senior A.P.
04-03-2010, 21:26
Kandydatow bedzie wielu,nie spieszcie sie z wyborem.
Wybory tez moga byc inne !

Ibir
18-03-2010, 09:29
Masz rację. Na razie to tylko pokaz mody politycznej. Jak dotychczas to z nich najprzystojniejszy jest Olechowski.

pluto37
18-03-2010, 09:41
Masz rację. Na razie to tylko pokaz mody politycznej. Jak dotychczas to z nich najprzystojniejszy jest Olechowski.

Slucham faceta juz w ktoryms kolejnym wystepie i za Chiny nie wiem o co mu chodzi.
marudzi cos o wyborach bezpartyjnych, a sam tyle co nogi za prog PO wystawil i nawet nie bardzo wiadomo dlaczego.
taki facet o konsystencji galarety.
Mam dziwne wrazenie, ze obaj z Piskorskim uznali, ze trzeba wydoic z milionow sieroty po PRL-u ze Stronnictwa Demokratycznego i przystapili do dziela.
Jak slysze Dorna, to przynajmniej wiem co facet gada. W przypadku Olechowskiego nawet nie bardzo wiem kto go wspiera i dlaczego. Taki bajarz ludowy dobry do snucia opowieci przy kominku i niewiele wiecej

senior A.P.
18-03-2010, 09:51
Nie boj zaby (plutonowy) !
Olechowski wie co czyni i dopiero dowiesz sie jakie otrzymal zadania i to wcale nie partyjne.
Partie to przezytek i duzo halasu juz zbednego .

Ten namiot cyrkowy zawali sie przy podmuchu malego wiatru politycznego .
Idzie NOWE !

taneska
18-03-2010, 10:12
[QUOTE=Ibir]QUOTE]

Slucham faceta juz w ktoryms kolejnym wystepie i za Chiny nie wiem o co mu chodzi.
marudzi cos o wyborach bezpartyjnych, a sam tyle co nogi za prog PO wystawil i nawet nie bardzo wiadomo dlaczego.
taki facet o konsystencji galarety.
Mam dziwne wrazenie, ze obaj z Piskorskim uznali, ze trzeba wydoic z milionow sieroty po PRL-u ze Stronnictwa Demokratycznego i przystapili do dziela.
Jak slysze Dorna, to przynajmniej wiem co facet gada. W przypadku Olechowskiego nawet nie bardzo wiem kto go wspiera i dlaczego. Taki bajarz ludowy dobry do snucia opowieci przy kominku i niewiele wiecej
I to właśnie jest cała prawda o Olechowskim - niezdecydowana, stara panna na wydaniu - teraz już zbyt stara, żeby ją kto chciał, a i uroda już nie ta, co wcześniej.:rolleyes: