PDA

View Full Version : Seniorzy w coraz śmielej internecie - komentarze

Basia.
24-03-2007, 09:35
Komentarz do artykułu: Seniorzy w coraz śmielej internecie (http://www.senior.pl/153,0,Seniorzy-w-coraz-smielej-internecie,2135.html)
--------------------
Miło czytać takie artykuły.

bogda
24-03-2007, 19:08
Basiu... miło, nawet bardzo miło. I to jest prawda, bo teraz mam więcej czasu, a żeby się nie nudzić to można poszaleć na internecie, a poza tym nawiązać nowe znajomości i wymienić się opiniami lub spostrzeżeniami, czegoś się nauczyć. A na naukę nigdy nie jest za póżno...
Pozdrawiam :)

Sunshine
24-03-2007, 20:46
Przyłączam się do chórku zachwyconych.
Dla mnie to też wielka frajda chociaż ciągle potykam się o trudności,metodą prób i błędów/tych niestety wiecej/dochodzę do wszystkiego.Cieszę się ze dane mi jest dożyć do takich zdobyczy techniki i że jeszcze sobie z nimi jakoś radzę.Pozdrawiam.

Sanna
25-03-2007, 23:29
Kochani wypowiadam się od czasu do czasu ale czytam wasze wszystkie posty .dzięki za wszelką pomoc z której korzystam za, humory które przynoszą dużo radości i umiechu na buzi,nie tylko mojej,za przepisy kulinarne i za to że jesteście,wspaniali,życzliwi i kochani 420 a to dla was moje serducho oddaję wam w całości.To są oczywiście wyniki waszej pomocy dla takich jak ja.Pozdrawiam Anna

green
28-03-2007, 13:07
Moim zdaniem już w samym artykule jest trochę sensacji, ja myślę że to normalna kolej rzeczy, czyli akceptacja nowości technicznych jest zawsze bliższa współcześnie istniejącym aktywnym grupom społecznym, które z racji wieku inaczej poznają otaczający świat. Ale tylko mogę się cieszyć że również młodzi dostrzegają że my seniorzy "nie zasypujemy gruszek w popiele" i potrafimy posługiwać się najnowszą technologią przenoszenia informacji. Myślę że otwarty umysł można mieć również po 100-tce (mam na myśli wiek), kiedy ma się trochę pokory i ciekawości życia. Słonecznie pozdrawiam z naturlandii H.T.

liduszka
25-02-2009, 21:52
jestem szczesliwa,ze moge w moim wieku ??? uczyc sie i poznawac ludzi , przez takie urzadzenie jak komputer.Moze nie potrafie posugiwac sie biegle internetem,( mam od trzech lat.) Z pomaca dobrych i milych osob, umie to ,co umie i jestem szczesliwa.Poznalam wielu milych SENIOROW w Klubie . Mam nadzieje , ze poznam wiecej . Serdecznie pozdrawiam wszystkich zycze milych i sympatychnych postow na rozne tematy. Buziaczki L.