PDA

View Full Version : Domowe sposoby na poprawienie urody - komentarze

BUNIA
25-03-2007, 12:03
Komentarz do artykułu: Domowe sposoby na poprawienie urody (http://www.uroda.senior.pl/168,0,Domowe-sposoby-na-poprawienie-urody,2126.html)
--------------------
Poniewaz nie stac mnie na drogie kremy a jestem >praktyczna pani> to w zaleznosci od sezonu i co mam pod reka nakladam na twarz i szyje.Jak zima to np.plasterki ogorka ,zoltko samo albo z miodem ,jak lato to calym owocem >przecieram twarz - maliny.,truskawki.plaserki pomidora itp.Zabiegi te napewno w jakims stopniu >zaopatrza> w witaminy twarz. Proste.tanie i wygodne.

Nika
25-03-2007, 12:31
pisałam posta o domowych maseczkach w dziale -uroda.Też je stosuję, z powodzeniem.

Sunshine
25-03-2007, 19:11
Drogie kosmetyki najbardziej poprawiają urodę tym którzy je produkują lub nimi handlują.

Ala-ma-50
25-03-2007, 19:24
Też mam niezawodny sposób na piękną cerę...otóż..zaparzam szklankę rumianku...takiego expresowego...ochładzam i wlewam do foremki kostek lodowych...potem tylko po oczyszczeniu twarzy jeżdżę taką kostką lodu po twarzy i szyi...aż się rozpuści..(ręcznik pod dekolt-niezbędny)..czekam aż wyschnie i nakładam krem...rewelacja
Jest jedno ale...nie mogą tego stosować osoby uczulone na rumianek..ale można zastąpić go innymi ziołami..pokrzywą...albo szałwią..lub zwykłą herbatą
Pozdrawiam

arczia
27-03-2007, 18:28
pomysł z rumiankiem - ciekawy:)

natomiast nigdy sie nie przekonam do nakładania na siebie ogródka warzywnego, jajek, serów itp

Po pierwsze - często uczulają - zwłaszcza jajka i miód

Po drugie mam opory psychiczne przed okładaniem się żywnością - nawet unikam kosmetyków pachnących owocami, bo wydaje mi się, że będę się kleić po użyciu. Są fajne i niedrogie kosmetyki Ziaji - oparte na naturalnych składnikach i o udowodnionej wchłanialności

Basia.
20-04-2007, 22:13
Arczia, kupiłam teraz serię kosmetyków Ziaji i uważam, że wcale nie są gorsze od tych drogich kremów. Używałam różnych, siostrzenica przywoziła mi z Francji kremy i maseczki.

Opcja
14-12-2010, 11:00
warto też stosować jogurt na poprawę stanu skóry