PDA

View Full Version : Coroczna waloryzacja emerytur i rent? - komentarze


Zenek
25-03-2007, 18:27
Komentarz do artykułu: Coroczna waloryzacja emerytur i rent? (http://www.senior.pl/116,0,Coroczna-waloryzacja-emerytur-i-rent,2122.html)
--------------------
Jak jest czas na waloryzację to się kombinuję żeby niedać a na następny rok znów obiecują i to jest taki rząd oszukują biednych schorowanych ludzi.Kłamstwo .

POLA
25-03-2007, 18:53
rządzi się swoimi prawami, czyli chęcią osobistego zysku i kropka. Co ich obchodzą emeryci, którzy stanowią tylko zbędny balast dla budżetu? Emeryt niczego nie załatwi, układów nie ma, majątku, którym może się podzielić - też nie, więc po co o niego dbać? Jedynie przed wyborami opowiada się im głupstwa, na które ta grupa biedaków daje się nabrać, a po wyborach wszystko wraca do normy - 4 lata spokoju. Tak było, tak jest i jeszcze długo tak będzie. Wystarczyło posłuchać dzisiejszego gdakania szefa SLD - niedobrze się robi od takiej obłudy.

Basia.
25-03-2007, 23:06
Oj tak macie rację, zobaczymy co zrobi obecna ekipa rządząca.

POLA
25-03-2007, 23:38
Oj tak macie rację, zobaczymy co zrobi obecna ekipa rządząca.

obecna ekipa rządzących już pokazała, co ptrafi i jak dba o seniorów - skasowała waloryzację, przecież w tym roku jej nie będzie z wyjątkiem tych jednorazowych wypłat dla najbiedniejszych. No cóż, musi być dla posłów, senatorów, urzędników wyższego szczebelka, na ciągle wymienianych ministrów i odprawy dla odprawianych, a emeryt? On ma czas, może poczekać, a jak nie doczeka, to i dla budżetu lżej.

filipekx52
01-05-2007, 19:42
Mocium Pani,Mocium Pani - słowo w słowo moje zdanie !!
Gdybym był prawnikiem to bym skarżył TE przepisy do
TRYBUNAŁÓW,i nie tylko!!.
A może załozy Pani FUNDACJĘ?-myślę,że "pomocników"
nie zabraknie w słusznej sprawie.
Łączę wyrazy szacunku

akusia
02-05-2007, 09:43
Mili państwo nie wiem czy słyszeliście ale mar. Dorn już zapowiedział że trzeba dołożyć na biura poselskie,i z czego wezmą? z nas emerytów.Macie racje my tylko wtedy się liczymy jak są wybory.:mad: :mad: