PDA

View Full Version : Dobrze mi z Wami

Strony : [1] 2 3

BUNIA
26-03-2007, 23:52
:) Dokladnie miesiac temu przypadkowo znalazlam sie w KLUBIE SENIORA ,Czegos troszeczke sie nauczylam .cos tam podpatrzylam ,wiele odgapilam ,A co najwazniejsze ze poznalam wiele senioritek/i chyba jednego seniorita hiii/
- ludzi wrazliwych,zyczliwych i czulych na problemy wiinych,.W dzisejszym zagonionym i bezdusznym swiecie to wielkie bogactwo miec kolo siebie doslownie w zasiegu reki osoby ktorym mozna zaufac poskarzyc sie .ponarzekac a nieraz rozweselic,Dzieki WAM za to i dzieki ze jestescie.:)
Szszegolne pozdrowienia dla MODERATOROW.

.

jolita
27-03-2007, 00:11
Bunia zechciała uczcić 1-szy miesiąc pobytu w klubiku, ale ponieważ różne są terminy naszego "zagnieżdżenia się tutaj - pozwoliłam sobie "przesiedlić" Bunię z wątku "to już miesiąc" do niniejszego.
ps.to są skutki Buniu chwalenia moderatorów - zaraz szarogęsią się. Ale Ty przemeblowania lubisz - to masz.

440
ŻYCZĘ NASTĘPNYCH MIESIĘCY W MIŁEJ ATMOSFERZE KLUBIKU

Nika
27-03-2007, 11:43
451ja też wznoszę toast za wszystkie sympatyczne osoby, dzięki którym spędzam na tym forum przemiłe chwile, a zwłaszcza za Jolitkę, Wilhelminkę, Tar-ninkę, Sunshine. Desti i za naszą kochaną Administrację.

destiny
27-03-2007, 11:56
nikuś, miło mi, że mnie zauważyłaś na tym Forum :cool:
Wkleję Ci obrazek, z ktorym kojarzysz mi sie :
452

Ja tez sie cieszę, że tu trafiłam, choć nie mogę poświęcać temu forum tyle czasu co chciałabym :)
Nika, tak naprawdę, to jestem poważną osóbką, może troszkę romantyczną, ale staram się pisać "humorystycznie", tak, żeby pojawiał się uśmiech na waszych twarzach :)...czasem lubię prowokować :P
Wiosennie pozdrawiam "dojrzałych jak wino"...gdyż im starsze, tym lepsze !
Pa;)patki

Nika
27-03-2007, 13:04
Kochna wielkie dzięki za przepiękny romantyczny obrazek.Myślę, ze wiele z nas kryje wrazliwość swej psychiki pod maską żartownisia, ale liczą się intencje.453

jolita
27-03-2007, 13:19
Niki - czuję się zażenowana...456

BUNIA
27-03-2007, 19:09
Jolitko - mozesz mnie przemmeblowywac gdzie chcesz - ;po pierwsze jak pisalam lubie wszelkie zmiany / t o tylko malzonej moj mial szzczescie ze bylam z nim i tylko z nim od poczatku do konca/ a po drugie nie zawsze z moim watkiem potrafie sie >wpasowac> w odpowiednie zaszeregowanie tematyczne.Dziekuje bardzo za gaski i za kwiaty - a to wg przepowiedni znanej i uznanej jasnowidzki JATOWIEM wrozy dlugi i i bardzo udany pobyt w Klubie Seniora.

bogda
27-03-2007, 19:11
A ja jestem z Wami już półtora miesiąca. Sama tutaj nie trafiłam... kierunek nadała mi Desti.... za co jej bardzo dziękuję, gdyż poznałam tutaj naprawdę wspaniałych ludzi. Czasu też nie mam za wiele, ale jak mam tylko trochę luzu....to....od razu na "seniorka". Nieraz się odezwę, a nieraz tylko poczytam, ale i tak wtedy nie jestem już sama.
Również wznoszę toast za nasze sympatyczne senioritki i moderatorki.... nie będę wymieniać, bo mogę którąś pominąć (skleroza) i dopiero by się narobiło, wszystkie jesteście super....:) :) :)

tar-ninka
27-03-2007, 19:45
http://img387.imageshack.us/img387/3465/12id0.gif (http://imageshack.us)
Oj ale się zrobiło wesoło rocznicowo .Mam nadzieję że wszyscy się u nas dobrze czują .Nika serwuje winko,dokładam się i ja . Na zdrowie wszystkim .

Wilhelmina
27-03-2007, 19:47
451ja też wznoszę toast za wszystkie sympatyczne osoby, dzięki którym spędzam na tym forum przemiłe chwile, a zwłaszcza za Jolitkę, Wilhelminkę, Tar-ninkę, Sunshine. Desti i za naszą kochaną Administrację.

Nikusiu
Jestem zaszczycona, jestem rozrzewniona, jestem...dumna, że mnie troszkę lubisz.

http://img142.imageshack.us/img142/104/1011007781099wf0.th.gif (http://img142.imageshack.us/my.php?image=1011007781099wf0.gif)

Wilhelmina
27-03-2007, 20:01
Jeszcze chcę koniecznie powiedzieć, że wszystkie, wszystkie jesteście bardzo miłe i bardzo, bardzo mądre. Czasami zastanawiam się, jak ja żyłam bez tego naszego wspaniałego gremium.Od internetu, owszem jestem uzależniona, ale...UZALEŻNIŁAM SIĘ OD WAS.WSZYSTKICH.
To Tar - nince zawdzięczam moje ostatnie dobre, ciekawe miesiące.To ona wskazała mi drogę do Was.Dziękuję.

http://img64.imageshack.us/img64/9623/1011007791099ak6.th.gif (http://img64.imageshack.us/my.php?image=1011007791099ak6.gif)

akusia
27-03-2007, 20:38
Wilhelmino ja też jestem tu dzięki Tar-nince.Muszę ci powiedzieć że to przewspaniała osoba.A tak wogóle jesteście wszystkie superrrrrrrrrrrr

Pozdrawiam

tar-ninka
27-03-2007, 21:00
Dziękuję Wilchelminko i Akusiu za miłe słowa . Ciesze się że mogłam Wam sprawić chociaż trochę radości .Mnie też jest z Wami dobrze i ja poznałam wiele miłych osób ,wiele naprawde polubiłam .A wprowadziła mnie Araukaria i dziękuję Jej za to.

Nika
27-03-2007, 21:42
463ale się wzruszyłam....ile wzajemnej życzliwości i serdeczności...i o to własnie chodzi...to jest to , co nas tutaj trzyma, ściąga, uzależnia...potrzeba bliskości z ludźmi,którzy nas rozumieją, akceptują, wyrazają pozytywne uczucia, wspierają, a czasem wyrażają kontowersyjne opinie.Ale kto tak jak tarninka zrobi piękną karteczkę powitalną?! Kto jak nie Julitka wspomoże matołka technicznego, ucząc go w minutkę weklejania obrazeczków? Kto jak nie Destinka wrzuci erotyczny rysuneczek lub rozczuli do łez romantyczną karteczką...i modłabym tak wymieniać jeszcze wiele wspaniałych osób/ np.Wilhelminkę-miłosniczkę mego blogu, cudowną Sunshine,pączucia pełnego optymizmu.../ no, basta..bo kończy się miejsce na posta i Administracja zmarszczy brew...jej też/pani Joasia?/ chwała za cierpliwość i wyrozumiałość.

jolita
26-04-2007, 18:16
Dziś minie miesiąc od ostatniego wpisu n.t. jak wyżej. Czyżby już nie było tak dobrze? Buniu - to zwłaszcza do Ciebie!To przez Ciebie stworzony temat. Wydaje mi się, że prawie każdej z nas potrzebne są komplementy - dlatego m.in. tu znalazłyśmy się.
No, ale to żarty - czasem poprostu przyjemnie wyciągnąć z lamusa jakąś starą pamiątkę...
Pozdrawiam serdecznie wszystkich - może to dzisiejsza piękna pogoda sprawiła taką potrzebę radowania się1390
ps. mnie n a p r a w d ę dobrze z Wami!1390

ammi1952
26-04-2007, 18:47
Mnie też dobrze z Wami moje senioritki- lubie te poranne i nocne przekomarzania się z Jolitą ,plotki z Emka wymiany poczty z Iwcią i Krise i te wszystkie sporadyczne kliknięcia z Tarninką wymiany kawałów z Desti ,Bunią dobra nie będę sie tak bardzo roztkliwiać Pozdrawiam wszystkie dziewczyny chłopców też a Ule dodatkowo w sposób wirtualny całuje w czółko hihihi Grażyna

Sunshine
26-04-2007, 20:27
To że się mało udzielam na forum nie znaczy że nie lubię tu bywać.Często wystarczy mi poprostu poczytać o czym piszecie.Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

BUNIA
26-04-2007, 21:17
Jolitko nie zapomina sie o rzeczach.wydarzeniac ktore sa mile i bliskie sercu, To wlasnie dzisiaj mija 2 miesiace jak wiedziona dobrym przeczuciem ,intuicja wpadlam z ciekawosci i przez przypadek na forum >seniora>.Ciesze sie ogromnie ze zostalam zaakceptowana ,ze poznalam tyle wspanialych rowiesniczek,ze moge bez skrepowania popowiadac o swoim zyciu problemach .watpliwosciach.Tak bardzo sie przywiazalam do wizyt i rozmow z Wami ze jak mam przerwe w klikaniu to jestem steskniona i bardzo mi brakuje pogaduszek.Bardzo Wam wzystkim dziekuje .

BUNIA
26-04-2007, 21:23
Przeciez nauczylam sie wklejac obrazki i zdjecia dzieki Wam .Miesiac temu nie mialam o tym jak zreszta o wielu i1399nnych mozliwosciach kompa zielonego pojecia.

Sanna
26-04-2007, 21:25
Bardziej ciągnie mnie do klubiku niż np.do pasjansa choć i przy gierkach spędzam wiele czasu.Dobrze mi z wami ,bywam tu prawie codziennie.Mało się udzielam bo nie umiem tak pięknie się wypowiadać jak większość Klubowiczów,ale czytam wszystkie posty bez wyjątku.1400Ten bukiet dla Was z pozdrowieniami

Kundzia
26-04-2007, 21:45
1403Jestem z wami dwa miesiące ,trafiłam tu przypadkiem,ale bardzo dobrze się tu czuję,zmobilizowało mnie to że tu jestem do nauki wielu ciekawych rzeczy,może mnie choć trochę lubicie.Mam z kim pogadać choćby na odległość
.Dla wszystkich klubowiczów :
1402

tar-ninka
26-04-2007, 21:53
http://img19.imageshack.us/img19/1345/aniamw2.jpg (http://imageshack.us)

jolita
26-04-2007, 22:11
Dziewczyneczki - to był miły odzew. Pozdrawiam.1406

Sanna
26-04-2007, 22:24
Tar-ninko dzięki za piękną kartkę http://img116.imageshack.us/img116/8891/laser5bp0.th.jpg (http://img116.imageshack.us/my.php?image=laser5bp0.jpg) może i mi się uda choć bez napisów bo jeszcze nie umiem ale wiele się od was nauczyłam i mam nadzieje uczyć się dalej.Pozdrawiam

Basia.
26-04-2007, 22:55
Trafiłam na tę stronkę w czerwcu ubiegłego roku, dowiedziałam się o jej otwarciu ogladając tvn 24. Zajrzałam, zarejestrowałam się i zdegustowana zwiałam. Przejrzałam informacje o domach opieki, chorobach itp. i stwierdzilam, że jestem stanowczo za młoda i nic tu po mnie. Zaglądałam od czasu do czasu, czytałam nieliczne posty o robótkach ręcznych, gotowaniu i bardzo mi się ta strona nie podobała. Teraz jak widzicie jestem tutaj często, nie wiem jakim cudem napisałam ponad 700 postów, jesteście OK.
http://img267.imageshack.us/img267/7692/fiolkiuw3.gif (http://imageshack.us)

Malgorzata 50
26-04-2007, 23:06
Ja tez zajrzlam bo mialam dosc jakiegos forum dla 50 + gdzie bylo medzenie o chorobach ,robotkach,obiadkach i wnusiach,a mlode fora troche mnie smiesza "mundroscia" i wywalaniem otwartych drzwi kopem.Na poczatku wkroczylam dosc ostro -oberwalam ,ale chyba juz troche przylgnelam-jestescie b.ok.

hannabarbara
26-04-2007, 23:22
Nie pisałam nigdy o tym, że moje pierwsze wrażenie też nie było najlepsze. Po wejściu miałam podobnie jak Basia nie najlepsze odczucia. Czytałam artykuły o chorobach i innych niemiłych rzeczach i wydawało mi się, że strony tworzą młodzi którzy mają nas, trochę starszych za zupełnie "spierniczałych" ludzi. A ponieważ nigdy nie kończę na pierwszym spostrzeżeniu, weszłam jeszcze raz i zaczęłam oglądać zakładki i trafiłam na klub cafe.Co było dalej to już pisałam. Najpierw Was poznałam, potem się odezwałam.Dobrze się tu czuję i przestałam ubolewać,że jestem jakimś dziwadłem, któremu psychika nie chce się zestarzeć. Tu większość ludzi cierpi na to samo.

Wilhelmina
26-04-2007, 23:30
Wiecie co??? Za to właśnie bardzo Was lubię. Za to że cierpimy na to samo.

http://img73.imageshack.us/img73/2308/grafika02ga8.th.jpg (http://img73.imageshack.us/my.php?image=grafika02ga8.jpg)

Nika
27-04-2007, 07:31
1414pojawiłam się chyba w styczniu,adres stony odkryłam przypadkiem w jakiejś gazecie,gdzie był artykuł o seniorach...spodobało mi się od razu,być może z powodu wspaniałego powitania piekną kartką...a potem deszczem serdeczności urodzinowych.Na żadnym innym forum nie było takiej emanacji życzliwości,więc uległam....i nie wyobrazam sobie dnia bez wizyty,nawet najkrótszej w naszym klubie.Niech zyje cafe senior!!

akusia
27-04-2007, 17:31
Ja tu trafiłam za namową Tar-ninki. Jestem już jakiś czas ale prawdę powiedziawszy czuję się tu trochę obco. Staram się coś napisać coś wkleić ale...ale jak do tej pory jestem jakby nie zauważona i z tego powodu jest mi trochę smutno:mad:

malgos651
27-04-2007, 18:16
tez nie potrafie ale coz niemartw sie tym mamy wiele innych zalet a swoja droga slonia tanczyc naucza my tez sie nauczymy pozdrawiam

admin
27-04-2007, 18:33
Tak sobie poczytałam ten wątek i aż się wzruszyłam. Jako osoba zajmująca się administracją cieszę sie, jeśli tu ktoś dobrze się czuje. Wiem że większość "seniorskich" forów w Polsce jest właśnie takich narzekających, schorowanych i przez to w sumie smutnych. A tu jest inaczej - dzięki Wam dziewczyny (i chłopaki). I tak sobie myślę, że mam dwie propozycje.

Pierwsza to taka, że podobnie jak Tar-ninka zapraszajcie jak najwięcej takich radosnych, młodych bez względu na wiek ludzi - niech to forum nie traci swojego charakteru nawet jak przyjdą tu jacyś malkontenci :)

Druga dotyczy części redakcyjnej serwisu - napiszcie, co chciałybyści tam widzieć, jakie wiadomości, jakie artykuły. A może ktoś ma ochotę od czasu do czasu samodzielnie coś napisać i wysłać? Myślę, że i ta część powinna być tworzona przynajmniej w dużej części przez tych, którzy z Senior.pl korzystają. Udostępnionych jest już co prawda sporo możliwości i w części redakcyjnej - można wysłać recenzję, napisać kmentarz, stworzyć własną książkę kucharską. Ale jeśli chcecie coś więcej, coś nnego - mówcie. Albo na forum albo mailem na redakcja@senior.pl . Tak samo jeśli dzieje się coś ciekawego w Waszej okolicy - krzyczcie głośno i zapraszajcie innych, chociażby przez dział ogłoszenia.

I na koniec prywaty trochę - nie wypowiadam się zbyt często w zwykłych wątkach, nie taka jest moja rola, ale czytam niemal wszystko, czasem zaśmiewam się do łez, czasem wzruszam i ... mnie też jest z Wami dobrze. Klub Senior Cafe istnieje przede wszystkim dzięki Wam :)

malgos651
27-04-2007, 18:38
wiecie co moze to sie wyda wam smieszne ale zazdroszcze wam waszego wieku ustabilizowane zycie itp

green
27-04-2007, 18:58
Cieszę się, że się cieszysz, jednak pamiętaj że to właśnie My malkontenta możemy przeobrazić w "pozytywa" nie odrzucając Go, a mając dla niego dużo ciepła i przychylności. Myślę że jeszcze nie do końca zdajemy sobie sprawę jaką siłę ma dobre słowo (nie jestem katachetą) ale człowiekiem który nauczył się korzystać z pomocy i nieść pomoc. Bo uważam że przez niesienie pomocy otrzymuję stokrotnie więcej niż się spodziewam. Przepraszam, nie robię tu nikomu żadnych zarzutów: po prostu uczę się żyć z pożytkiem. I właśnie "admin" masz w tym bardzo dużą zasługę że czujemy się tu naprawdę dobrze, chociażby przez to że o tym mówisz w prosty sposób co czujesz, bo sam stwierdzasz że nic nie jest w stanie zakłócić tej atmosfery przez słowa "nawet jak przyjdą tu jacyś malkontenci" Wiara góry przenosi i ja w to wierzę. Za krótko tu jestem żeby mieć jakieś uwagi do treści forum, jeżeli będę miał jakieś uwagi i propozycje ich rozwiązania nie omieszkam się wypowiedzieć. Właśnie dzisiaj w ogłoszeniach umieściłem zaproszenie do wspólnych działań rekreacyjno sportowych dla promocji zdrowego i aktywnego stylu życia. Dziękuję za możliwość wypowiadania się w tak zacnym gronie seniorów i obiecuję swoją aktywność. Słonecznie pozdrawiam H.T

hannabarbara
27-04-2007, 18:59
Nie grzesz słoneczko!
1431

bogda
27-04-2007, 19:14
1435Ja też czuję się tutaj bardzo dobrze, jak jestem sama...to nie jestem sama, bo w klubiku zawsze jest ktoś obecny. Czasem rozśmieszy, nieraz zasmuci, czasem się coś oberwie... ale właśnie po to tutaj jestęśmy, możemy się wyżalić, poszukać porady czy pomocy....eeech co ja Wam będę pisać, to wszystko jest oczywiste. A ile się naumiałam.
AKUSIU... to Ci się tylko wydaje że nikt Cię nie zauważa, ja też nieraz mam takie wrażenie, ale jak piszesz to wszyscy czytają i wiedzą że tu jesteś. Nie każdy jest dobrym pisarzem, ale nie o to nam przecież chodzi, ważna jest myśl, problem, rada i humor, który oby nas nigdy nie opuszczał :)

qrystyna216
27-04-2007, 20:25
:) Chociaż moja data zarejestrowania się wskazuje na to, że jestem tu już długo, to tak naprawdę "wcięło" mnie od niedawna. Teraz to już muszę codziennie wejść, chociaż nie zawsze coś napiszę, ale przeczytam zawsze.Muszę być na bieżąco i wiedzieć co słychać na naszym forum.

1438

jolita
27-04-2007, 20:29
Adminko Sympatyczna. Nie da się ukryć, że respekt przed Tobą, która - mamy częste dowody - czuwa nad nami sprawia, że unikamy jakiś "ekscesów". Za naszych czasów (!) miało się szacunek do Opiekuna dlatego jest jak jest, ale nam też z tym dobrze i pędzimy co dnia i wieczora (a wytrwali nocką) do "NASZEGO KLUBIKU'.
Zdradź nam - proszę - tajemnicę daty powstania Klubu Seniora. Wiem, że w czerwcu, ale może da się ustalić datę? Wiesz, że lubimy święcić ważne rocznice i nie chcielibyśmy pominąć tak ważnej.
1441

Anielka
27-04-2007, 21:47
Nawet nie pamiętam jak do Klubiku trafiłamJednak bardzo sie cieszę,ze tu jestem.Zaglądam codziennie,choć nie zawsze coś pisze.Miewam bardzo złe dni,ale dzieki Klubikowi jest mi lepiej.Dzieki wszystki,serdeczne dzieki

Wilhelmina
27-04-2007, 22:19
Czy Admin ma racje?
Tak! Admin ma racje!
To jest wspaniałe forum i wszyscy tu przychodzacy też są wspaniali. Pani Joanno, Pani też do nas należy.

Dzidka
28-04-2007, 07:51
Ja się uzależniłam od naszego Klubiku.
Zwykle, po włączeniu komputerka, czytam wszystkie wiadomości ogólne/ te polityczne też/, a jak już dowiem się wszystkiego, robi mi się smutno.Taka jest nasza rzeczywistość.Wtedy wchodzę do naszegoKlubu i odzyskuję humor.

an_inna
28-04-2007, 08:21
:) Tak, tak, to już uzależnienie! Po prostu trzeba sobie zafundować codziennie coś miłego i dobrego :) 146114611461

Kundzia
28-04-2007, 08:37
Kochani jak pisałam jestem z wami dwa miesiące ale chyba z pół roku wchodziłam jako gość poczytać zanim zebrałam się na odwa gę by się zarejestrować.Bo wydawało mi się co wśród was będzie robił taki nieudacznik jak ja,ot zwykła baba ze wsi która /dzięki mężowi /znalazła się w mieście,zakompleksiona,schorowana,załamana.To dzięki wam znów zaczęłam walczyć o swoje i okazało się że wygrałam.Może i jestem dziadówą/według standartów mojej rodzinki/ale znów wrócił spokój i radość które tak usilnie próbowali zburzyć.Wiem że tą wiadomość przeczyta moja siostra która wchodzi na to forum i korej zawdzięczam "sąd rodzinny -że wywlekam takie sprawy na forum"ale już się tym nie przejmuję,wręcz przeciwnie,mam zamiar jeszcze więcej napisać.Jak się komu nie podoba niech nie czyta-to moje życie i moja sprawa.

tar-ninka
28-04-2007, 08:48
Kundziu kochana nie jestes nieudacznik jestes fajna dziewczyna z "ikrą" A rodzina? rodzina jest taka jaka jest ,tej sie nie wybiera.Odrzuć smutki jestes wśród nas a tutaj nikt nikomu do portfela nie zagląda .Jest już prawie maj słonko świeci,bez kwitnie.Wybierz się pod Górę Św.Marcina , ciesz się życiem i nie myśl o przykrościach ,pozdrawiam.

an_inna
28-04-2007, 08:56
Jeżeli Cię to pocieszy Lucynko, to podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na fotografii :D a i to trzeba uważać i nie stawać z boku, bo mogą odciąć :D

Kundzia
28-04-2007, 09:42
Jeżeli Cię to pocieszy Lucynko, to podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na fotografii :D a i to trzeba uważać i nie stawać z boku, bo mogą odciąć :D
A właśnie to trzeba stać z boku żeby ich odciąć a samemu zostać.cha,,cha,,cha....

Kundzia
28-04-2007, 09:50
Kundziu kochana nie jestes nieudacznik jestes fajna dziewczyna z "ikrą" A rodzina? rodzina jest taka jaka jest ,tej sie nie wybiera.Odrzuć smutki jestes wśród nas a tutaj nikt nikomu do portfela nie zagląda .Jest już prawie maj słonko świeci,bez kwitnie.Wybierz się pod Górę Św.Marcina , ciesz się życiem i nie myśl o przykrościach ,pozdrawiam.
Właśnie na ogrodzie bez mi się pięknie rozkwitnął ,a jutro mam wolne to spacerek obowiązkowy,i pewnie na Marcinkę się wybiorę bo jeszcze w tym roku nie bylismy/o ile mi znowu nie wcisną jakiejś dodatkowej służby-bo ostatnio w domu jestem gościem,a koleżance znudziło się życie i próbowała je skończyć -3 raz-odesłali ją na "zieloną trawkę"/

jolita
28-04-2007, 10:56
Lucynko, czytanie Twoich postów to naprawdę przyjemność. Dobrze, że jesteś z nami!1465

Kundzia
28-04-2007, 12:44
Dzięki że tak myślisz ,ja po prostu piszę to co czuję i jak widzę.Bardzo długo byłam pod wpływem rodzinki dla której najważniejsze jest by na zewnątrz dobrze wyglądać,że nie wolno nawt myśleć o tym by komuś mówić o problemach,radościach.Liczy się tylko sukces-"ja byłam głupia,jestem głupia i umrę głupia a za męża mam ch..a z krzywymi palcami"/ale nie wiedzą co te paluszki potrafią chi..chi..chi...

bogda
28-04-2007, 13:28
Jesteś naprawdę świetną dziewczyną, nie przejmuj się tymi co Cię poniżają, kiedyś zostaną sami ze swoimi ambicjami i sukcesami, bo nie będą mieć przyjaciół. Najważniejsze żebyś Ty dobrze się czuła z nami, tak jak my z Tobą.
Pozdrawiam :)

urszula-kol
28-04-2007, 17:55
Pierwszą wiadomość pt. "W sieci po pięćdziesiątce" przeczytałam w nr.15/2006 Komputer Świat. Zapisałam stronę
i od czasu do czasu na nią wchodziłam, ale bez entuzjazmu.
Dopiero po prawie trzech miesiącach zarejestrowałam się i tak się zaczęło. Bardzo lubię "przychodzić" do Klubu, mam poczucie że wszystkich znam i jesteście mi bliscy.Dobrze się tu czuję.Wiele się nauczyłam, doznałam pomocy i wsparcia.
Dziękuję Wam Wszystkim.

Kundziu głowa do góry, nie daj się poniżać.

Sanna
28-04-2007, 20:24
Lucynko przeczytałm wszystkie twoje posty i podziwiam cię ,a innymi się nie przejmuj .1471

destiny
28-04-2007, 21:40
że...poznałam tu cudownych ludzi :)

1482

1483 1484

BUNIA
03-05-2007, 19:27
Milo ze moj watek sie rozwija i rosnie w sile.A na dowod ze jest mi z Wami naprawde i szczerze dobrze to mozna przesledzic dzisiejszy dzien - ...jestem z Wami prawie od rana .Gdyby nie Wy bylabym dzisiaj samiutka jak palec bo kazdy w swoja strone pojechal .Moglam na rower .mialam do Zywca ,,a zostalam bo <dobrze mi z Wami>

qrystyna216
03-05-2007, 19:49
Weszłam w Twój profilek i co widzę, nowe zdjęcie. Wyglądasz świetnie, jesteś fajną babką, czym Ty się dziewczyno przejmujesz

1647

Głowa do góry, jesteśmy z Tobą.

1648

Basia.
03-05-2007, 23:05
Nie umiem "nie zajrzeć" codziennie do klubiku. Nie wiem jakim cudem udało mi się "popełnić" tyle postów w tak krótkim czasie. To może świadczyć tylko o tym, że DOBRZE MI Z WAMI!!!!!!!
http://img73.imageshack.us/img73/6904/roterosen018xk5.gif (http://imageshack.us)

Basia.
03-05-2007, 23:15
Psy szczekają karawana idzie dalej. Nie przejmuj się, z rodziną najlepiej się wychodzi na zdjęciu. Nie pozwól nikomu "mieszać" w Twoim życiu, bo to jest Twoje życie.
http://img73.imageshack.us/img73/1862/036gt5.gif (http://imageshack.us)

ammi1952
03-05-2007, 23:28
Oooo widzę ,że dzień bez seniorka to dzień stracony Pozdrawiam Grazyna

Lila
03-05-2007, 23:39
Miałam wejście miękkie ,jak nóż w masło..
Po prostu dostałam linka od Desti i od razu umościłam się na kanapie w Klubie Cafe...
Przyznaję,że nie umiałam dopełnić wszystkich formalności ,i tak zastanawiałam się o co chodzi Jolicie,która delikatnie daje mi do zrozumienia,że coś zaniedbałam..:)
A teraz ?
No cóż.Jestem stały bywalec.I dobrze mi tu,bo czuję się wreszcie całkowicie bezpiecznie.Ze te osoby,z którymi piszę są prawdziwe...wiem mniej więcej ,gdzie mieszkają,co lubią...jakie kochają zwierzaki.A kilka znam osobiście..

A że to trochę taki klub wzajemnej adoracji ?
To jest jego zaleta ! Na innych forach są ringi bokserskie i tam można wyrzucić nadmiar energii..W życiu też jest różnie.
A życzliwości nigdy dosyć...moi kochani..

I ja Wam też dziękuję...

1640

hannabarbara
04-05-2007, 08:32
1650I mnie tu dobrze! Od pierwszego postu, nie zdarzyło się bym nie weszła do klubiku. Aby poczytać nocne posty, zaczęłam nawet rano wcześniej wstawać. Za największą zaletę pobytu tutaj uważam, że przynajmniej większość z nas niczego nie udaje i jest sobą, ze swoimi wadami, zaletami i kłopotami. Zawsze znajdzie się życzliwa dusza, która pomoże,pocieszy, rozbawi.W tym roku nie cieszę się tak bardzo, jak w innych,że już niedługo lato. Wraz z nim, przenoszę się do domku letniskowego. Gdybym nawet przewiozła komputer to i tak nie miałabym dostępu do internetu. Pozostaje laptop.Może uda się kupić jakiś tani, z odzysku.A,że towarzystwo wzajemnej adoracji, to nie szkodzi.O chętnych wzajemnych przepychanek i sprzeczek znacznie łatwiej.

Sunshine
04-05-2007, 09:16
I ja przyłączam się do grona zgodnych głosów.
Ja też czuję się tutaj dobrze i bezpiecznie,w gronie podobnych mi osób,z podobnymi problemami,ale i podobnymi radościami.Miałam szczęście, że tutaj trafiłam od razu bez błąkania się po jakiś bezdrożach.Dziękuję Wszystkim za miłe towarzystwo i serdecznie pozdrawiam.
http://img263.imageshack.us/img263/5772/48op4.gif (http://imageshack.us)

destiny
04-05-2007, 09:33
...
Ja też czuję się tutaj dobrze i bezpiecznie,w gronie podobnych mi osób,z podobnymi problemami,ale i podobnymi radościami..................Dziękuję Wszystkim za miłe towarzystwo i serdecznie pozdrawiam.
http://img263.imageshack.us/img263/5772/48op4.gif (http://imageshack.us)

Fajne...te psiapsiółki misiowate :D

Pozdrawiam cieplutko :)

qrystyna216
04-05-2007, 11:03
Większąść z nas już zadomowiła się tutaj na dobre.
Brakuje jednak mi Araukarii. Czy wiecie co się u niej dzieje, a może to ja przegapiłam informację na ten temat.

bogda
04-05-2007, 11:15
czuję się tutaj świetnie i podobnie jak Lila trafiłam tu dzięki dobremu duszkowi ...Destiny. Dzień bez klubika...to dzień stracony, a że jest spokojnie to chyba dobrze, bo całe życie jest zwariowane, więc tutaj możemy się trochę wyciszyć, rozbawić, a nieraz też łezka w oku się zakręci.....samo życie :)1658

ammi1952
04-05-2007, 11:57
qrystyno droga niestety nie wiem Araukaria nawet zaprzestała pisania swoich blogów Pozdrawiam Grażyna

jolita
04-05-2007, 13:46
Ja wierzę, że Araukaria zagląda do nas czasem więc dobrze się dzieje, że od czasu do czasu dajemy dowód, że myślimy o Niej i że Jej nam brakuje...1659

Dzidka
04-05-2007, 14:38
Araukario, odezwij się do nas, tak nam Ciebie brakuje.

iwo1111
04-05-2007, 14:45
Kochana, jeśli tu zagladasz, to bardzo serdecznie Ciebie pozdrawiam:) http://img215.imageshack.us/img215/4886/piesiojn5.gif (http://imageshack.us)

tar-ninka
04-05-2007, 20:00
Niewiem czy zauważyliście ze nie tylko Araukarii brakuje .Przestali do nas zaglądać:FeliksG--Jurek67--Himalaya--Bates--Bolesław--Danuta--Ditta--Dusia--Eufrozyna pokazała nam bociany i zniknęła--niema Katarzyny ani Krysiuni i Krystyny.A gdzie Lidka-- Marania--Mirosław.A i Zastawny się ukrywa. Dzisiaj po długiej nieobecnosci zawitała Hrabina .Mam nadzieję że i pozostali wrócą do nas .Mam też nadzieję że i Ci których nie wymieniłam ,a którzy zaczęli jednym czy dwoma postami ,zaczną w koncu z nami "rozmawiać" Zapraszam i pozdrawiam .

jolita
04-05-2007, 20:11
Z podglądu oneline wynika, że Bates "czuwa nad nami", a Krysiunia (moja protegowana) czyta, ale nie wypowiada się...

ammi1952
04-05-2007, 22:45
Tak zniknął zastawny a wraz z nim piosenki ze starych płyt szkoda

Wilhelmina
11-05-2007, 12:13
Bez - wiersz J.Twardowski

Długi dłuższy najdłuższy
nijaki okropnie zwykły
chudy chudzielec nieboszczyk

dzień bez modlitwy

Potrzebny był mi ten wiersz, aby powiedzieć dzień bez naszej kafejki.
Wszystkich Was bardzo, bardzo lubię. Może to śmieszne, ale zżyłam się z Wami. Nie mając czasu na spotkania w realu, wpadam kiedy mogę tu do Was. Czytam kawały, słucham pięknych melodii, przeżywam wspomnienia, których co chwilę rąbek ktoś uchyli. Myślę, że takie dobre odczucia ma niejeden i niejedna z nas. Jesteśmy sobie potrzebni, a na pewno Wy jesteście potrzebni mnie.
Ciekawa jestem co dziś gotuje ammi, jak przebiegło spotkanie u Destiny i Lili, jaką piękną kartkę zrobi Tar - ninka, z czym wpadnie Czort itd. itd.
Bądżmy razem. W przyjażni (nawet wirtualnej ), jak w miłości, najwspanialsze są chwile przebaczenia i pojednania.
Tu słów może już nie potrzeba. Może padło ich zbyt wiele. Zacznijmy pisać jak zwykle, jak co dnia.

Zastawny nie zniknął. Często jest wśród nas, tylko może nie ma nic do powiedzenia, bo jak tu się pakować w kobiece "wrażliwości".

akusia
11-05-2007, 13:11
Mnie też jest tu dobrze.Staram się jak mogę znależć sobie miejsce w tym klubiku.Pobyt w tym klubiku rozwesela moje samotne wieczory.Odnosze wrażenie jak bym nie była sama.:)

tar-ninka
11-05-2007, 13:37
Akusiu miła nie musisz się starać,miejsce wśród nas przecież masz .Tak samo jak i ci wszyscy ktorzy tylko zaglądają nie pisząc postow.Wszyscy sa tu pożądani i mile widziani .Nie bądż niesmiała i pisz częściej.Napewno masz wiele do powiedzenia ,wszyscy chętnie poczytamy . http://img510.imageshack.us/img510/8929/77194053oi3.gif (http://imageshack.us)

ammi1952
11-05-2007, 13:39
DEzis piekny dzień, nareszczie mi wczorajsze pranko zaczeło schnać ,kręgosłup jak by zapomniał o bulu z czego niezmiernie się ciesze - oby to zapomnienie trwalo jak najdłuzej na poczte przysłano mi fajne fotki poprawiły mi nastrój dlatego podziele sie nimi hahahahaha super kocurkihttp://img143.imageshack.us/img143/7899/wypranykotjpg5mj9.jpg (http://imageshack.us)

ammi1952
11-05-2007, 13:45
http://img145.imageshack.us/img145/7296/nowyobrazvx3.jpg (http://imageshack.us)
czy wasze kocurki daja się tak bezboleśnie prać??

an_inna
11-05-2007, 14:06
Grażynko, wiesz podobno można prać tylko wykręcać nie należy :D Chociaż moich nawet prać bym się nie odważyła!

ammi1952
11-05-2007, 14:10
Ja też tak mysle ,że w aptekach mogło by plastrów na rany zabraknąć hihihi
ale tem czarnuszek ma cudne szafirowe oczka

FeliksG
11-05-2007, 14:19
Ludzie!!! Kota się nie pierze.
Pierze się pierze, tylko się nie wykrąca - jak mawiał pewien góral. Miła fotka ale potwierdza, że kot nie lubi wody - widać to po jego minie.

ammi1952
11-05-2007, 14:31
ja sie ze wszystkim zgadzam ale dla czego mówi się że wygladasz jak zmokła kura a nie jak zmokły kocur. Wszak zmokły kocur żałosniej wyglada hihihihi
[URL=http://imageshack.us]http://img510.imageshack.us/img510/3527/wypranykotjpg4tl3.jpg[/

Wilhelmina
11-05-2007, 14:34
Luuudzie!!!!
To są śliczne malutkie, grzeczne kiciusie. Mojego Filipa, to nawet czesać jest strach. A jak trzeba mu było umyć pupsko, bo coś go czyściło, to tylko w skórzanej kurtce i roboczych rękawicach go trzymali, żebym migiem go podmyła.
Te już 9 kg wagi zmienia się w rozjuszonego tygrysa. Trzeba to widzieć.

http://img143.imageshack.us/img143/1198/24364zj6.th.jpg (http://img143.imageshack.us/my.php?image=24364zj6.jpg)

iwo1111
11-05-2007, 14:36
Grażynko, koty superzaste:D Zwłaszcza te oczęta mi się bardzo podobają:D Dorzucam takiego "sztucznego", wykąpanego:D Pozdrawiam.Iwona
http://img412.imageshack.us/img412/3883/akotat7.gif (http://imageshack.us)

tar-ninka
11-05-2007, 14:57
Jeeejku to miał być wątek pt. " Dobrze mi z Wami " a zrobił się watek "Dręczą koty" Grażynko kociak śliczny tylko nie wiem czy mu dobrze z nami .http://img525.imageshack.us/img525/1992/malykotja0.jpg (http://imageshack.us) Ej żeby tylko się tak nie zemscił.

Sanna
11-05-2007, 16:35
Bez - wiersz J.Twardowski

Długi dłuższy najdłuższy
nijaki okropnie zwykły
chudy chudzielec nieboszczyk

dzień bez modlitwy

Potrzebny był mi ten wiersz, aby powiedzieć dzień bez naszej kafejki.
Wszystkich Was bardzo, bardzo lubię. Może to śmieszne, ale zżyłam się z Wami. Nie mając czasu na spotkania w realu, wpadam kiedy mogę tu do Was. Czytam kawały, słucham pięknych melodii, przeżywam wspomnienia, których co chwilę rąbek ktoś uchyli. Myślę, że takie dobre odczucia ma niejeden i niejedna z nas. Jesteśmy sobie potrzebni, a na pewno Wy jesteście potrzebni mnie.
Ciekawa jestem co dziś gotuje ammi, jak przebiegło spotkanie u Destiny i Lili, jaką piękną kartkę zrobi Tar - ninka, z czym wpadnie Czort itd. itd.
Bądżmy razem. W przyjażni (nawet wirtualnej ), jak w miłości, najwspanialsze są chwile przebaczenia i pojednania.
Tu słów może już nie potrzeba. Może padło ich zbyt wiele. Zacznijmy pisać jak zwykle, jak co dnia.

Zastawny nie zniknął. Często jest wśród nas, tylko może nie ma nic do powiedzenia, bo jak tu się pakować w kobiece "wrażliwości".
Wilhelminko jak ja się z tobą zgadzam, nie umiem tak pięknie pisać ale podpisuję się pod wszystkim co napisalaś .Dzięki serdeczne,przesyłam pozdrowienia i te kwiatki Anna1913

tar-ninka
12-05-2007, 21:12
http://img129.imageshack.us/img129/2883/abcsdyf8.jpg (http://imageshack.us) Oj dobrze mi z Wami dobrze .....

Lila
12-05-2007, 22:08
:D Gdybym to ja umiała zamieścić taką piekną karteczkę,jak i Ty ,moja miła,to pewnie byłoby na niej szafirowe niebo z tęczą po burzy,a na zielonej trawie tańczyłyby zielone ludziki,z uśmiechniętymi buźkami...:D :D :D

Całuski...

tar-ninka
13-05-2007, 00:35
http://img182.imageshack.us/img182/7563/aomc5.jpg (http://imageshack.us)

ammi1952
13-05-2007, 00:38
A dzięki za tęcze w tym roku jeszcze jej nie widziałam

Anielka
13-05-2007, 00:40
:) Gratulacje ammi to już 700 post.:)

Wilhelmina
13-05-2007, 00:46
Aleś Ty ammi gaduła!!! A tak serio, to gratuluję. Zaczęłaś (7) szczęśliwą serie postów. Powodzenia.

Wilhelmina
13-05-2007, 00:48
O! Cholercia! Spojrzałam i oczom nie wierzę! 444 mój post. Jakieś fatum będzie, czy co?

Lila
13-05-2007, 00:57
Nie !! to super Wilhelminko.Trzeba tylko uważać na 666 ,jako liczbę szatana i szybciutko przejść na 667...:)..

Czwórki są szczęśliwe.To moja liczba,ponoć.I ja ..no może nie ustawicznie,lecz często -bywam szczęśliwa..

Wilhelmina
13-05-2007, 01:01
Fajno, że powiedziałas o 666. Zrobię abrakadabra, wkleję aniołka i przeskoczę. O'le!

PODOBA MI SIĘ TO ZADZIORNE O'LE!

ammi1952
13-05-2007, 10:16
Dzięki Wilhelmino nawet nie zauważyłam ale to wszystko dzięki urokowi tęczy. Miłej niedzieli wszystkim życzę Grażyna

bogda
13-05-2007, 10:24
Miłe dziewczyny....co Wy spać nie możecie, że po nocy buszujecie w klubiku.... mnie też jest bardzo dobrze z Wami, ale o tej porze to ja już chrapię.... chodzę spać prawie z kurami, nie mogę wysiedzieć, zasypiam na stojąco...

A tęcza Tarninki jest super.... dzięki :)

ZoSka
13-05-2007, 12:50
1957
Dziękuję wszystkim, zwłaszcza udzielającym się w e-pomocy. Dla nas "raczkujących" jest to wielkie wsparcie.

Kundzia
20-05-2007, 17:11
Codziennie muszę zaglądnąć do klubu,bez tego chyba nie był by udany dzień.ńawet jak nie mam humoru to jak "przelecę" po wątkach zaraz lepiej się czuję.Ale...ostatnio jak otworzę klub to mnie skręca.Gdzie by nie popatreć tojakiś wątek "wielebnego",pączkują się te jego wątki jak drożdże,niczego nowego nie wnosząc.Chyba mu chodzi by rozwalić nasze forum,skłucić.Czy to nie aby troll internetowy?

Nika
20-05-2007, 17:34
Nie damy się,Kundziu skłócić,to po prostu niemożliwe!!Byliśmy,jestesmy i bedziemy razem-pełni wzajemnej zyczliwości,serdeczności i poczucia humoru.

jolita
20-05-2007, 17:50
.ostatnio jak otworzę klub to mnie skręca.Gdzie by nie popatreć tojakiś wątek "wielebnego",pączkują się te jego wątki jak drożdże,niczego nowego nie wnosząc.Chyba mu chodzi by rozwalić nasze forum,skłucić.Czy to nie aby troll internetowy?
Moim zdaniem to że jest jak jest to nie wina 1 osoby, która.....ach lepiej nie powiem co..., a wina osób które podejmują dyskusję... Widocznie jest takie zapotrzebowanie...

akusia
20-05-2007, 17:56
Mnie też jest tu dobrze.Mam propozycje aby nie rozwalił nam
ktoś taki jak wielebny naszego ukochanego klubu,
proponuje ignorować jego zaczepki.Nie dać mu satysfakcji,
że troche nam namieszał.Myśle że po jakimś czasie sam
zrezygnuje.:mad:

urszula-kol
20-05-2007, 18:04
Ja też uważam, że już w ogóle nie powinniśmy reagować na jego posty.Niech pisze co chce i sam sobie odpowiada na swoje pytania.Całkowita ignorancja, może to jest wyjście.

admin
20-05-2007, 19:08
Ja również radzę nie odpowiadzać na posty. Nie ma podstaw do jakiejkolwiek ingerencji moderatorskiej, chyba że będzie powielal tematy, wtedy proszę mi zgłosić. Ale obserwuję tego użytkownika dość uważnie...

jolita
20-05-2007, 19:15
Adminko - nie mogę reagować na treść, bo tylko 1 raz zajrzałam do postu tej osoby i uznałam ,że nie jest warta bliższego zainteresowania...
A przy okazji przypominam o "felerze" w komentarzach mojego profilu. Już miałam nadzieję, że jest o.k. ale "klops"...

Basia.
20-05-2007, 20:22
Bardzo lubię to nasze forum, nauczyłam się "piorunem" robić to co zrobić powinnam i wtedy "hulaj dusza piekła nie ma" mogę sobie siedzieć na forum ile chcę. Zaintrygował mnie pewien nick okazało się, że zupełnie bezpodstawnie i postanowiłam /nieładnie to zabrzmi/ go olewać.

jolita
20-05-2007, 22:50
Uważam (może tylko ja?), wchodzenie do dyskusji bądź otwieranie swoich wątków bez bodaj zdawkowego przedstawienia się lub słowa powitania za rodzaj arogancji...Wydaje mi się, że nie zasługujemy na takie traktowanie...

Basia.
20-05-2007, 22:55
Też tak uważam, to jest lekceważenie uczestników klubiku.

bogda
26-05-2007, 22:58
Powiem Wam, że jest mi z Wami bardzo dobrze... dzieci się już wyniosły, zostałam sama i co... gdyby Was nie było i naszego Klubiku musiałabym wgapiać się w tv... ostatnio nie lubię... a tak to sobie coś poczytam, coś się odezwę.... i nie jestem już sama... bardzo Was lubię..:)

Kundzia
31-05-2007, 18:22
Kochani już chyba się powtarzam ale dobrze mi z wami.I choć jeszcze nie wszystko dobrze się u mnie układa ale jest coraz lepiej.Choć znamy się tylko wirtualnie ale jak ma się świadomość,że ktoś tam dobrze ci życzy,że pamięta o tobie, że masz z kim podzielić się swoimi sprawami ,dodaje sił i energii.Powoli zaczynam załatwiać sprawy ,które wlokły się za mna od dawna,stwirdziłam,że w wielu wypadkach byłam manipulowana,a czsami kogoś nie rozumiałam.Wasze rózne wypowiedzi pozwoliły mi odzyskać zatarte znajomości i zerwać te ciążące.Nawet zdecydowałam się wziąść udział w spotkaniu szkolnym/30 lat po maturze/a nie byłam na dwóch ostatnich a są co pięć lat.Mam nadzieję że tak dalej fajnie będzie.

akusia
31-05-2007, 18:39
Lucynko mnie też jest tu dobrze.Znalazłam przyjaciół
którzy mnie wspierają.Rozmowy prowadzimy też na
priv.Niestety na kilka dni muszę was opuścic.Jadę do
starszego syna,synowa załatwiła mi wizytę u lekarza
/ortopedy/ponieważ u mnie czekała bym przynajmiej
miesiąc na wizytę.Prawdopodobnie czeka mnie wymiana
stawu biodrowego.Troszkie się boje.Pozdrawiam.
-------------
http://images12.fotosik.pl/47/ad09c0ad06b2e770.gif (www.fotosik.pl)

jolita
31-05-2007, 19:46
Akusiu - teraz jak widać w otoczeniu taka operacja to "małe piwo" - ważne podchodzić do takich spraw optymistycznie! Dużo lepsze efekty - pamiętaj o tym...

akusia
31-05-2007, 22:01
Jolitko dziękuje za ciepłe słowa.Staram się
myśleć pozytywnie,ale wiesz jak to jest
zawsze pozostaje strach i niepewnośc.Pozdrawiam
-----------
http://images21.fotosik.pl/351/b2db67b9b6e8255c.gif (www.fotosik.pl).

Nika
01-06-2007, 10:12
2644miłych słów nigdy nie za wiele,moi przyjaciele.Od stycznia jestem z Wami,prawie każdego dnia.to wielka przyjemność.Wszystkim przesyłam serdeczne pozdrowienia i uściski.Trzymajcie się w zdrowiu!!!

Honorka1949
01-06-2007, 14:49
Akusiu! Trzymaj sie, bede trzymala kciuki za pomyslne zalatwienie sprawy.

http://img178.imageshack.us/img178/4876/szlaczekpulsujacypt7.png (http://imageshack.us)

Sunshine
01-06-2007, 15:10
http://img527.imageshack.us/img527/1084/17pu4.gif (http://imageshack.us)Trzymaj się.Wszystko będzie dobrze.

iwo1111
01-06-2007, 15:55
Życzę aby wszystko dobrze Ci poszło:)Abyś mogła zatańczyć z "nowym" stawem.
Powodzenia Akusiu http://img505.imageshack.us/img505/5597/tancerkaqi4.gif (http://imageshack.us)

BUNIA
06-06-2007, 21:01
2787 Wiedzialam doskonale ze mi jest z Wami dobrze ... ale zeby az tak tesknic i myslec ??? ... i opowiadac o Waszej wrazliwosci ,zyczliwosci ??? nawet napotkanym przypadkowo osobom ??- mysle ze odwalilam .kawal dobrej roboty reklamujac od serca ten swietny portal dla osob mlodych duchem.Dziekuje Wam bardzo ze jestescie ze mna.Calusy tym razem juz z gor.

Sunshine
06-06-2007, 21:07
Droga Buniu,witaj ; czy ten stateczek dryfujący po morzu, oglądany juz tylko przez lornetkę,to wspomnienie pobytu nad morzem, czy tęsknota za czymś a może kimś jeszcze?
Dobrze ze jesteś.:) :) :)

BUNIA
06-06-2007, 21:42
2792. i jedno i drugie ...... .A pewnikiem jest fakt ze wody slonej w Baltyku przybylo od mojego powitania i pozegnania naszego polskiego m o r z a .... i mieszkanca Trojmiasta.
p.s. Chyba zwariowalam na stare lata .... albo cnota daje znac ze jej granice wytrzymalosci sie koncza. Calusy.

bogda
06-06-2007, 21:46
Buniu, no co Ty.... jakie stara lata....toż my dopiero w sile wieku i wszystko jeszcze przed nami. Pozdrawiam

inka-ni
06-06-2007, 21:51
2793Ja wiedzialam,że zatęsknisz do Gór i myślę,iż jodu wystarczy,a póki co wdychaj górskie powietrze,sluchaj szumu górskiego potoku i umilaj nam czas swoim pobytem

BUNIA
06-06-2007, 22:49
Bezkres morza i nostalgia sama od siebie opanowujaca zmysly ...szum fal ...nastrojowa muzyka wszechobecna
napewno robia wrazenie a ja nie potrafie byc na to obojetna
nawet teraz i w tym wieku.Ale w gorach czuje sie bardziej bezpieczna bo .....tutaj wlasnie jest moje miejsce .Pozdrowka

BUNIA
12-07-2007, 11:07
http://img341.imageshack.us/img341/8972/124ew7.gif (http://imageshack.us)
i coz tu dodac ... wystarczy popatrzec .....

jolita
13-08-2007, 11:06
4994 Ponieważ doczytałam się, że u Buni już odbyło się planowane spotkanie ogłaszam próbę zorganizowania spotkania w t.zw. Trójmieście.4994
Termin 7 lub 14 września pozostawiam do przegłosowania (w większości siła) - godz.16 lub 17. Miejsce usytuowane jest na trasie Gdańsk - Gdynia z dogodnym dojazdem i możliwością konsumpcji.
Jakkolwiek spotkanie zaplanowane jest tylko na kilka godzin - uczestnicy z głębi kraju będą mile widziani...
Dla uniknięcia "sensacji" o konkretnym miejscu osoby które zgłoszą swój udział zostaną powiadomione w prywatnych wiadomościach (proszę o udostępnienie nieczynnych skrzynek odbiorczych).
Zgłoszenia proszę lokować w niniejszym wątku, w którym dla dotarcia wiadomości do wszystkich Klubowiczów będę komunikat ponawiała.
W oczekiwaniu na liczne zgłoszenia - pozdrawiam.Jola 4994

Honorka1949
13-08-2007, 11:17
Witam Jolu , kazdy termin mi odpowiada.Dostosuje sie. Pozdrawiam i do zobaczyska!

http://img512.imageshack.us/img512/3833/calusyrz3.gif (http://imageshack.us)

Nika
13-08-2007, 11:30
No i mamy-senioritki polskich miast -łączcie się!Życzę Wam udanego spotkania nadmorskie dziewczynki.

Kundzia
13-08-2007, 11:58
Senioritki nadmorskie-życzę wam by spotkanie doszło do skutku i by było wspaniale.My z połódnia spotkałyśmy sie u Buni ale tylko w czwórkę.I na pewno będą inne spotkania.U Buni wspaniale,dom piękny,okolica też a gospodyni-to słów brak.

en_vogue
13-08-2007, 12:19
Melduję swą gotowość do spotkania :)
Oba terminy mi odpowiadają
http://img514.imageshack.us/img514/3463/dd1012427yu2.jpg (http://imageshack.us)

Anielka
13-08-2007, 13:44
Chetnie sie z Wami spotkam,ale 14 ,ponieważ 7 mam weselisko w rodzinie,siostrzenica /córka mojej najmłodszej siostry za mąz wychodzi/.:)

jolita
13-08-2007, 13:50
Anielko pamiętałam o Twoim weselisku, ale nie myślałam, że jest w piątek. Jeśli tak to od tej chwili umawiamy sięna 14 września

Anielka
13-08-2007, 13:55
Tęż bylam zdziwiona jak dostałam zaproszenie,mySlalam,ze daty imśie pomyłiły,ale nie .Po prostu wynajecie knajpy było możliwe tylko w piątek.Opowiem jak sie spotkamy.Bardzo sie ciesze na to spotkanie.Pozdrawiam serdecznie.4995

jolita
13-08-2007, 19:26
ale nie koniecznie "tylko" - zapraszam do postu 123 tut. wątku5013

Honorka1949
16-08-2007, 20:10
Ja wypowiem sie za emke 46 , jest za spotkaniem wroci za t
ydzien to sama sie zdeklaruje.

Lila
16-08-2007, 20:17
Dziewczyny z Trójmiasta...łączcie się !!!

Głąb kraju czyli ja ,będzie kibicował radośnie,czekając na relację..
Swoją drogą powiedzcie ,jaki to świat wirtualny ?
Real....czysty real ../ nie mówię tu o markecie /...:)

jolita
16-08-2007, 20:23
Lilu - jednak widzę, że "wirtualia" bardziej Klubowiczkom (że nie wspomnę Kazia) odpowiadają...Spodziewałam się tłumu, a tu nic to.
Może Twoja tu obecność przyniesie nam szczęście - przecież tyle wątków ożywiasz...
Honorko - Basię już wcześniej wciągnęłam na listę...

Lila
16-08-2007, 20:34
Jolito,z doświadczenia wiem,że takie spotkania początkowo trudno się zbierają,ale jak już wejdą w krew...to nie ma zmiłuj..
Desti i ja zapoczątkowałyśmy częstochowskie spotkania.Na początku było nas kilka osób,a teraz to jak spotkanie to aż miło...

I co jest ciekawe,niemożliwe w innej sytuacji..
Spotykają się ludzie....hmmmm...dojrzali.Od razu mówią sobie ''ty''...i jest o czym mówić.Dla mnie to było nowe doświadczenie...poznać tylu nowych,sympatycznych ludzi..

Nawet dwie czy trzy osoby,ale warto...mówię Wam...warto!!!

en_vogue
16-08-2007, 21:18
Bardzo proszę i o mnie pamiętać .Ja zaraz na początku zgłosiłam swą obecność .Termin odpowiada mi każdy z obu podanych.

jolita
16-08-2007, 22:38
5107Oczywiście Krysiu - jesteś zgłoszona, Honorka, Anielka , Basia-Emka i ja...Miejsce podam pryw. p-tą, ale czekam, żeby wielu listów nie pisać osobno

Honorka1949
16-08-2007, 22:47
Mysle Jolito zeby to wyposrodkowac to bedzie Sopot.Kurcze tak ciesze sie na to spotkanie !!!Wyobrazam sobie jak namieszamy, koniecznie musi byc aparat zeby to uwiecznil!!!

Alsko
16-08-2007, 22:52
A kto będzie Was z komisariatu wykupywał?
Życzę Wam szaleństw bez konsekwencji :-))

jolita
16-08-2007, 22:58
A może od p.Ziobry pożyczymy dyktafonik?

Alusiu - mam nadzieję, że w razie co wskoczysz do pociągu byle jakiego...(kiedyś była "torpeda" - i komu to przeszkadzało...?)

Lila
16-08-2007, 23:07
I napstrykajcie fotek..:)

Uwielbiam Sopot.Jak mi się tęskni za Monte Cassino.Przez wiele lat mieszkała tam moja ciocia do swojej śmierci.
Nazywała się Maryla Wiśniewska i zamieszkiwała ze swoją przyjaciółką panią Bożenką...
Kiedyś...kiedyś ..wakacje bez Jastarni i mola w Sopocie były dla mnie nie do wyobrażenia...

A rok 1965 ? I Non-Stop ? I Czerwone Gitary....no bo ty się boisz myszy !!! Szaleństwo !!
Ach miłe moje .W jakim pięknym miejscu się spotkacie...:)

nutka
16-08-2007, 23:13
Choć jestem z Wami krótko, czuję się jak wśród dobrych znajomych. Oczywiście piszę się na spotkanie, chociaż dopiero we wrześniu będę wiedziała, jak z terminem (pracuję na zmiany) W razie czego spróbuję się dostosować. Teraz wyjeżdżam i będę bez internetu, ale 1.09 wracam i czekam na wiadomość. Nie wiem tylko, czy z moją skrzynką ok. bo mało się na tym znam.
Pozdrawiam serdecznie

BUNIA
16-08-2007, 23:20
Zycze Wam udanego spotkania - oby bylo bez barier i zachamowan pelne smiechu i radosci ... i smutku ze mile spedzony czas zbyt szybko minal i juz " nadszedl rozstania " czas".
Bo tak wlasnie bylo u mnie podczas "inauguracyjnego" spotkania.
http://img258.imageshack.us/img258/3415/obraz087dh6.jpg (http://imageshack.us)
Z przyjemnoscia ogladniemy fotografie .

Anielka
17-08-2007, 12:06
Ja tez myśle,ze najlepiej bedzie w Sopocie.Nie moge sie doczekać,choćbym miala na czworakach przyjść to przyjde.Pozdrawiam serdecznie,czekam na wiadomości.5116

jolita
17-08-2007, 15:58
Anielko - wiadomo, że w Sopocie...Podjęłam się organizacji, żeby zadość uczynić swojej wygodzie. Post factum zdradzimy gdzie było spotkanie, ale gdybym to zrobiła teraz - wyobrażasz sobie te tłumy, które chciałyby obejrzeć tak miłe Dziewczyny? Leśna Opera byłaby za mała... A Ty kuruj się kuruj...

ps. w razie potrzeby miotełkę podeślemy...5122

Nika
17-08-2007, 16:27
Szkoda,że to tak daleko,też bym chętnie na miotle poleciała na to wasze spotkanie..

jolita
17-08-2007, 16:30
a gdybyś wcześniej wyruszyła....przemyśl....czekamy!

Nika
17-08-2007, 16:52
Za zaproszenie dziękuję,ale kasy już nie mam na taki wyjazd....pociąg,hotel,impreza..a jutro jadę na 3 dni do rodziny-też trochę grosza odpłynie z kieszeni.Następnym razem chętnie.

Anielka
17-08-2007, 17:00
Jolitko za miotłę serdeczne dzieki,kto wie?Jak moje kochane dziecko nie zechce mamusi podwieżć to skorzystam.Nikuś-Hotel by Ci odpadł,bo mieszkanie mam niewielkie,ale jestem w nim sama i miejsce do spania i mycia by sie znalazło,z głodu tez bys nie padła ,jedynie przejazd.Zastanów sie.Jeszcze jest czas.Pozdrawiam.5131

jolita
17-08-2007, 17:10
do 14 września jeszcze kilka losowań to-to...- a może Rodzina zrzutkę zrobi (rodzina...rodzina...nic nie wie kto jej nie ma....)

en_vogue
17-08-2007, 17:30
A może od p.Ziobry pożyczymy dyktafonik?

Alusiu - mam nadzieję, że w razie co wskoczysz do pociągu byle jakiego...(kiedyś była "torpeda" - i komu to przeszkadzało...?)

Koniecznie musimy uzbroić oczka w w obiektywy(tylko nie wiem kto to prowadzi z polityków) dyktafon już wiemy od kogo.Jeśli ktoś coś w tym "temacie wie" prosimy o informację.

http://img413.imageshack.us/img413/9957/nfg141795ri3.jpg (http://imageshack.us)

jolita
17-08-2007, 17:40
Fachowiec jest zamówiony....5136

jolita
17-08-2007, 20:32
Anielka
Stały bywalec Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: GdaŃsk

--------------------------------------------------------------------------------

Jolitko mnie na cere dym nie szkodzi,a reszta nie wiem jak reaguje.Myśle,że bedziemy miały sobie tyle do powiedzenie,że albo zapmni sie o paleniu,aalbo nikomu nie zaszkodzi jak kilka papierochow sie wypali.Pozdrawiam tyle Anielka

a to moja odpowiedź
Wiesz - chwilami zastanawiam się czy będziemy potrafiły porozumiewać się w realu tak dobrze jak tu....
Może na wszelki wypadek wziąć 1 maszynę do pisania?

baburka
17-08-2007, 20:37
: poznalam wiele senioritek/i chyba jednego seniorita hiii/
- ludzi wrazliwych,zyczliwych i czulych na problemy wiinych,.W dzisejszym zagonionym i bezdusznym swiecie to wielkie bogactwo miec kolo siebie doslownie w zasiegu reki osoby ktorym mozna zaufac poskarzyc sie .ponarzekac a nieraz rozweselic
Z zaufaniem weź nieco na wstrzymanie. Tako w necie jako i w realu.

Lila
17-08-2007, 20:42
Baburko...a co szkodzi zaufać ?
Najwyżej się rozczarujesz ...:)

Jeżeli chodzi o mnie ,to mi się zdarzało w życiu,ale nie podważyło mojej wiary w dobre intencje ..
Bo myślę,że wiekszość z nas intencje ma dobre,tylko jakoś tak nie zawsze wychodzi...

Alsko
17-08-2007, 20:51
a może spotkajcie się w kafejce internetowej bok w bok i vis a vis :D

jolita
17-08-2007, 21:01
niezły pomysł, ale zastosuję go tylko jak obecny "nie wypali".
Ach - szkoda, że ten Mokotów tak daleko...(Jeszcze do niedawna bywałam w górnym - dla Ciebie na ul Szustra, ale było i skończyło się...)

Anielka
17-08-2007, 21:08
Jolitko nie ma strachu,damy radę,a maszyna napewno nie będzie nam potrzebna.Nie bój zaby ,wszystko bedzie oki.Pozdrawiam cieplutko i nie martw sie na zapas.5166Wiem,że Ty perfekcjonistka jesteś,ale czasami troszke spontaniczności nie zaszkodzi.:)

Malgorzata 50
17-08-2007, 21:14
niezły pomysł, ale zastosuję go tylko jak obecny "nie wypali".
Ach - szkoda, że ten Mokotów tak daleko...(Jeszcze do niedawna bywałam w górnym - dla Ciebie na ul Szustra, ale było i skończyło się...)
Na Szustra czyli DAbrowskiego tam mieszkaja moi rodzice ,a ja bardzo niedaleko o!

jolita
17-08-2007, 21:30
Tak Małgosiu - na Dąbrowskiego ale Alusi chciałam udowodnić "jakiem to ja Warsiawianka...."A tam bywałam w tej części "willowej"...

Malgorzata 50
17-08-2007, 21:34
To po drugiej stronie Niepodleglosci moi rodzice zwiedzili wszystkie osiedla po przeciwnej stronie a ja dziecieciem bedąc z nimi -wyprowadzilam sie majac ok 20 lat.Ale stale tam bywam i traktuje to miejsce jako "swoją" dzielnicę

jolita
17-08-2007, 21:52
"Moja" dzielnica to (dobrze czy źle ale...) Powiśle, ale to mgliste wspomnienia do 8-go roku życia...Potem nie było do czego wracać...

Alsko
17-08-2007, 22:18
na Górnym Mokotowie, na Bielanach, znowu w Śródmieśiu, a teraz jestem od ponad 30 lat na wygnaniu na Stegnach. Tyż piknie!

Ala-ma-50
18-08-2007, 06:18
A ja..... już 18 lat mieszkam na Wawrze..a do osiemnastki na Woli

jolita
18-08-2007, 08:51
5179 Czekamy na dalsze zgłoszenia udziału w spotkaniu...Szczegóły w postcie nr.123 5179
Z przyjemnością i radością zawiadamiam, że chęć uczestnictwa zgłosiła Hania-Basia z Olsztyna !
Narazie jest nas sztuk 7.

Lila
18-08-2007, 09:45
No i jak mówiłam...:)

Skład już jest wyborowy !!!

Powodzenia.Tak trzymać dziewczyny...

ataner
19-08-2007, 19:34
Drogie Klubowiczki.
Znamy się tylko wirtualnie,ale kiedy zdarza się taka gratka,jak spotkanie w realu ,mam prośbę o umieszczenie mnie również na liście uczestników spotkania.Ja wprawdzie jestem tylko bierną uczestniczką i nie udzielam się w "Klubie",ale nie mniej czytam prawie wszystkie posty i jestem pełna podziwu dla Was wszystkich.Chciałabym się z Wami spotkać i jeszcze raz ponoawiam moją prośbę.
Pozdrawiam cieplutko Renia.

Anielka
19-08-2007, 19:38
Bardzo sie cieszę,ze spotkamy sie w realu.Pozdrawiam cieplutko.5233

jolita
19-08-2007, 19:45
że przemogłaś swoją nieśmiałość (bo chyba to powód nie zabierania przez Ciebie głosu mimo tak wielkiego wachlarza tematów). Czekamy "z otwartymi ramionami"!

Honorka1949
19-08-2007, 20:19
Reniu moja sasiadko jak to dobrze , ze jedziesz na spotkanie.Bedzie jeszcze Basia z sasiedztwa .Wyobraz sobie jak bedziemy wracaly wesolutkie do domciu trzymajac sie pod rece?.Ja to juz jestem zaprawiona w piciu po czestych wizytach w barze , ale Ty kobieto trenuj trennuj.....czas ucieka.

jolita
19-08-2007, 20:23
Honorato - napominam Cię. Nie wystrasz nam Reni!

ataner
19-08-2007, 20:32
Dziękuję Wam wszystkim za entuzjazm,który i mnie się udziela coraz bardziej.Już sie teraz cieszę z tego spotkania.
Oj Honoratko,chyba Cię rozczaruję ,ale w tym jednym to Ci nie będę mogła dorównać , chociaż nie wiadomo jak bym się starała .Po prostu jestem słabym zawodnikiem ,ale kiedyś.... to były czasy.No ale i bez tego będzie wspaniale - postaramy się prawda?

Lila
19-08-2007, 21:26
No i moje miłe dziewczyny trójmiejskie ? Szykuje Wam się najliczniejsze wirtualne spotkanie,przy aplauzie głębi kraju...:)

jolita
19-08-2007, 21:49
mam nadzieję, że nikt nam imprezki nie uroczy - a gdybyś tak zjawiła się nam odczarować....Zapraszam w imieniu komitetu organizacyjnego....autko podstawiamy...5242

Lila
19-08-2007, 22:42
Za daleko jak dla mnie...:)

Ale duszą i sercem będę z Wami,bo jest to coś absolutnie cudownego i wskazówka dla przyszłych pokoleń,jak uniknąć samotności...

Niech żyje Trójmiasto !!!!!

Anielka
19-08-2007, 22:49
Dzięki Lilus za życzliwość i dobre serducho.Na trójmiasto zawsze mozesz liczyc.Pozdrawiam cieplutko i dobrej nocy życze.5253

inka-ni
19-08-2007, 22:55
Ja też Wam życzę milego spotkania,milych wrażeń,a później relacji-powodzenia

Anielka
19-08-2007, 22:58
Dziekujemy Ninko,napewno bedzie relacja i zdjecia i wogóle......5254

jolita
19-08-2007, 22:59
Jeszcze tyle długich dni... Najśmieszniejsze, że moja M. zapaliła się do tego pomysłu więc obiecałam jej, że pójdziemy w miejsce spotkania w najbliższy czwartek. Jest okazja, bo to Tusia urodziny więc może zafunduje nam coś...

Anielka
19-08-2007, 23:10
Jolitko podejrzewam ,ze Twoja Mamusia chetnie by sie z nai zobaczyła.Jezeli bedzie miala ochote to chyba nic nie stoi na przeszkodzie.Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Mamusię.5256

jolita
19-08-2007, 23:19
dziękuję, że pomyślałaś, ale Ona idzie spać z kurami...(akurat przed chwilą wstała "na chwilkę" i przekazałam Jej Twoje zaproszenie...Serdecznie się roześmiała i podziękowała), a nie odważyłabym się puścić Jej samej do domu...Jest fajna, samodzielna, ale już pewne ograniczenia musiałyśmy wprowadzić.

Anielka
19-08-2007, 23:24
Rozumiem,mam nadzieje,ze bedę miala okazje poznać Twoja Mamusie,nie mieszkamy tak daleko,czesto chodzę na spacery do Sopotu,to może kiedyś wpadne na herbatke.Pozdrawiam serdecznie i spokojnej nocy oraz kolorowych snów życze.5257Dobranoc,mnie juz sie troche oczka kleją.:)

emka46
20-08-2007, 00:06
Reniu moja sasiadko jak to dobrze , ze jedziesz na spotkanie.Bedzie jeszcze Basia z sasiedztwa .Wyobraz sobie jak bedziemy wracaly wesolutkie do domciu trzymajac sie pod rece?.Ja to juz jestem zaprawiona w piciu po czestych wizytach w barze , ale Ty kobieto trenuj trennuj.....czas ucieka.
A ja jestem na razie daleko,ale codziennie trenuję,aby nie wyjść z wprawy i nie dać plamy na spotkaniu.Do zobaczenia.

ataner
20-08-2007, 12:16
Basieńko - ja już mam " pietra" bo może być wpadka z mojej strony.Po pierwsze - nie mam gdzie potrenować , a po drugie -nie mam z kim.No ale do 14 -go jeszcze daleko.

Anielka
20-08-2007, 12:21
To jest nas dwie Kochana,bo ja tez nie ternuje,jedynie w wirtualnym barze.Nie bój żaby ,damy rade.Serdecznie pozdrawiam.5270

ataner
20-08-2007, 12:28
To mnie pocieszyłaś .Wiem,że to są żarty,ale to tak na wszelki wypadek .

Anielka
20-08-2007, 12:52
A ja sie ciesze,ze coraz śmielej zaglądasz na forum i ze sie niebawem zobaczymy.Milego popołudnia zyczę.Ide na mały spacerek,bo troszke mniej mnie boli a zaczyna sie chmurzyc.5271

ammi1952
20-08-2007, 14:38
Słonka moje kiedy macie ten zlocik anielic?http://www.vpx.pl/thumbs/ddumwzdz2mtiwngmyazz.jpg (http://www.vpx.pl/files/ddumwzdz2mtiwngmyazz.jpg)

jolita
20-08-2007, 15:13
Dla Anielic - to w Grodzisku Maz., a w Trójmieście - to my!
5272 - ale serdecznie zapraszamy!(14.09)

ammi1952
20-08-2007, 18:17
uuuu 14 września odlatuje do Kielc - tak że będę na innym http://www.vpx.pl/thumbs/qdcjgyzmdzw1vdzw2z5q.gif (http://www.vpx.pl/files/qdcjgyzmdzw1vdzw2z5q.gif)

Honorka1949
20-08-2007, 18:48
Reniu! I widzisz co narobilam.Dostalam pierwsze napomnienie! i teraz http://img127.imageshack.us/img127/37/buzkaplaczacafn6.gif (http://imageshack.us).Uwierz mi , ze ze mnie taki sam smakosz jak z Ciebie - ale w gebie jestem silna , a co.A pozatym to tylko wirtualne picie w barze.Mysle, ze wszystkim nam juz udziela sie podniecenie przed spotkaniem.To jeszcze pare dni.Jak tak dalej pojdzie to bedziemy musialy wynajac sale.

jolita
20-08-2007, 18:54
Nie rycz Mała nie rycz - pisz dalej swoje numery...

hannabarbara
20-08-2007, 21:04
Nie mogę znaleźć żadnej listy, abym ja Olsztynianka mogła się wpisać na listę obecności. Oznajmiam więc tu, że zasilę grono Trójmiaszczanek i na ich spotkanie przybędę.Co to dla mnie 180 km. Mogę obrócić tam i spowrotem nawet w jeden dzień.Spotkam przemiłe koleżanki i jeszcze pochodzę po morskich plażach. Kocham morze, jego szum, jego fale i mokry piasek i Sopot, do którego w młodości jeździłam autostopem.Zachęcam inne klubowiczki, aby zaszalały razem ze mną.

Anielka
20-08-2007, 21:19
Masz to jak w Banku Haniu-Basiu.Możesz sie u mnie zatrzymac i zostac do niedzieli,do morza mam może 150 metrow,a do Sopotu brzegiem plazy jakies 40 minut/nie za szybko/Ciesze sie,ze bedziesz z nami.Jezeli bys sie zdecydowala daj znać ,podam Ci nr,telefonu albo na priwie sie dogadamy.Pozdrawiam serdecznie.5297

jolita
20-08-2007, 21:53
że postanowiłaś zadbać o naszych gości przyjezdnych tylko proszę - nie przychodźcie na miejsce zbiórki na piechotę bo potracicie siły do gadania, gadania.......

jolita
20-08-2007, 21:54
Haniu zgłoszenia dokonałaś prawidłowo....Czekamy!

Anielka
20-08-2007, 21:55
No oczywiście,że nie .Mam nadzieje,że mój Synek nas podwiezie a jak nie to przecierz taksowki jeżdzą.Do domu mozemy wracać brzegiem plaży.A co.:D :D

hannabarbara
20-08-2007, 22:07
Dziewczyny, a może byście się popytały o jakaś niedrogą kwaterę dla mnie na 2-3 dni. Sezon się kończy może się uda.Anielko przyślij mi numer telefonu na prive i login skype.

ataner
21-08-2007, 20:50
Oj Honoratko kochana,wiem że to żarty.Jeszcze tylko to nam zostało - poczucie humoru.I tak trzymać.

Haniu bardzo się cieszę,że dołączysz do nas,spotkanie szykuje się przednie.

Anielka
21-08-2007, 21:07
Juz dzisiaj z Hania telefonicznie ustaliłysmy ,ze napewno bedzie.Mam nadzieje Reniu ,ze Ty rowniez nie zawiedziesz,do milego zobaczenia.5363

Lila
21-08-2007, 21:11
Ja tradycyjnie trzymam za Was kciuki...:)

Jestem przekonana ,że to Wasze spotkanie będzie bardzo udane i to zaledwie początek realnej więzi...

jolita
21-08-2007, 21:18
Ty wszystko potrafisz - zrób co by nikt nam nie zapeszył. Nie jestem przesądna, ale tak bardzo cieszę się i na ile zachodzi potrzeba - serce wkładam w to spotkanie...W czwartek idę na konkretne uzgodnienia i "kontrolę jakości produkcji na własnym i mojej M. organiźmie.."
Sprawdzajcie czy w piątek odezwę się....

BUNIA
21-08-2007, 21:34
Jak juz zabawicie zapewne do polnocy .... do pomyslcie o tych z poludnia i przeslijcie chociaz bryze i szum morza
pelen wspomnien ./ moich takze/.. troche piasku - moze byc nawtet mokry., krzyk mew i zapach Baltyku.
Serdecznie Was pozdrawiam
http://img523.imageshack.us/img523/9849/250pxpinussibiricaog7.gif (http://imageshack.us)
http://img523.imageshack.us/img523/9849/250pxpinussibiricaog7.d02934beba.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=523&i=250pxpinussibiricaog7.gif)
To jest limba - ktora z reguly rosnie ..... sama z dala od innych drzew....... / nie sadze zeby tego chciala/...

Anielka
21-08-2007, 21:45
Jolitko sprawdzimy z samego rana.Buniu zrobimy co sie da.Pozdrawiam i spokojnej nocy życze.5368

Honorka1949
22-08-2007, 17:57
Buniu ! Jak moglybysmy zapomniec o naszych klubowych kolezankach. Dorzuce jeszcze muszelki.Pozdrawiam serdecznie.

http://img251.imageshack.us/img251/9270/muszlecm0.jpg (http://imageshack.us)

BUNIA
22-08-2007, 19:16
skleroza - wiedzialam ze o czyms zapomnialam co kojarzy sie z morzem - ale za "chiny" nie moglam sobie przypomniec .Teraz juz wiem to byly muszelki ....
D z i e k u j e .
....................http://img164.imageshack.us/img164/7567/zdjcie024fr4.jpg (http://imageshack.us)
moje aksamitki wyhodowane od ziarenka

bogda
22-08-2007, 19:48
Buniu...piękne masz te kwiatuszki, w ogóle cały ogród masz śliczny, ja ostatnio nie mam serca do hodowania kwiatków od ziarenka, chociaż wiem jaka to jest radość i przyjemność patrzeć jak rosną.....pozdrawiam :)

jolita
22-08-2007, 20:05
Wydawało mi się, że Wybrzeże kojarzy się z 5412............................http://img124.imageshack.us/img124/8201/dorszlargezd4.jpg (http://imageshack.us)
dorszem! Kiedyś mówiło się "ryba lepsza, ryba gorsza - nie ma gorszej już od dorsza"....A teraz - to cymes!!! (widocznie reszta stała się mniej zjadliwa...) Pozdrawiam.J.

ammi1952
22-08-2007, 20:18
http://www.vpx.pl/thumbs/kjcjtdjlo1yn5oeg4nzl.jpg (http://www.vpx.pl/files/kjcjtdjlo1yn5oeg4nzl.jpg) http://www.vpx.pl/thumbs/2mgyejuzygjm0yd3z2zm.jpg (http://www.vpx.pl/files/2mgyejuzygjm0yd3z2zm.jpg) http://www.vpx.pl/thumbs/tm4hgovmmwjfj3glmmzu.jpg (http://www.vpx.pl/files/tm4hgovmmwjfj3glmmzu.jpg) ryby rybeńki rybunie hihihi jakieś takie fruwające

BUNIA
22-08-2007, 21:18
Bardzo lubie ryby i to tez kojarzy sie z morzem .Jak dawniej jezdzilismy na wakacje to obowiazkowo codziennie chadzalismy do okolicznych "smazalni" na rybki - codziennie kosztowalismy innej, Cymes .
Pozdrawiam Was - a Wasze spotkanie coraz blizej ...
http://img162.imageshack.us/img162/8629/aprile2007116bz7zp4.jpg (http://imageshack.us)

Lila
22-08-2007, 21:21
Wydawało mi się, że Wybrzeże kojarzy się z 5412............................http://img124.imageshack.us/img124/8201/dorszlargezd4.jpg (http://imageshack.us)
dorszem! Kiedyś mówiło się "ryba lepsza, ryba gorsza - nie ma gorszej już od dorsza"....A teraz - to cymes!!! (widocznie reszta stała się mniej zjadliwa...) Pozdrawiam.J.

:D W moim świętym mieście mówiło się ponuro...
...jedzcie dorsze,g...o gorsze...

I pomyśleć ,że filet ze świeżego dorsza z surówką z kapusty,to dla mnie delicje....

jolita
22-08-2007, 21:23
No i tak uczestniczymy w zmianach na tym świecie....

Anielka
22-08-2007, 21:30
W moim małym miasteczku,w którym przeżylam najpiekniejsze lata,czyli w Tczewie,mówiło sie tak jak w swietym mieście.Ale wtedy dorszę były za grosze,a teraz droższe od mieska/którego ja nie jadam ,mieska oczywiscie/Ryby uwielbiam wszystkie i we wszystkich postaciach.Pozdrawiam i spokojnej nocy zycze.5417

Lila
22-08-2007, 21:35
Anielko...zaraz...zaraz ...jakiej nocy ?
U mnie dopiero wieczór .Co jest z tym Gdańskiem.Czas ma inny czy co ?

Anielka
22-08-2007, 21:38
No bo ja to tak wiesz na zapas,bo z siostrami na skypie rozmawiam,z Wami piszę,potem moge zapomniec,wiesz no mam ta no ,,cholera jak to sie nazywa ,,, aha skleroza.Pozdrawiam.5421

jolita
23-08-2007, 23:28
Byłam, sprawdziłam, jadłam i piłam...a co widziałam zainteresowanym wysłałam....Nutko - Tobie nie bo poczta nie odbiera! ...Kreacje szykujcie, zmarszczki prasujcie i...
Do miłego zobaczenia!http://img255.imageshack.us/img255/2002/14827368jt4.jpg (http://imageshack.us)

Anielka
23-08-2007, 23:55
Dzieki Jolitko,uwazam,ze miejsce ma swój klimat i wszystkie powinnysmy byc zadowolone.Nie wiem,czy duszka zgłosila swoj akcept,ale dzisiaj rozmawialysmy i raczej bedzie obecna.Jutro sie z nia jeszcze skontaktuje telefonicznie/komóra/ i mam nadzieje,ze bedzie.Z Hanią Barbara jestesmy umówione i nic nie powinno stanąć na przszkodzie.Pozdrawiam i dzięki z aorganizacje .Spokojnej nocy i kolorowych snów.5489

inka-ni
24-08-2007, 00:04
Zyczę Wam milego spotkania,bo na pewno takie będzie-Pozdrawiam5492Aa- aa,kotek z pieskiem są we dwa-lulają

Anielka
24-08-2007, 00:06
Dziekujemy Ninko,wiem,ze dobrze nam zyczysz.Może i z Toba kiedys w realu sie spotkamy.Byłoby miło.Miłych i kolorowych snow.5494

Dzidka
24-08-2007, 07:53
Bardzo żałuję, że mnie tam nie będzie. Życzę udanego miłego spotkania. Może w przyszłości...

http://www.kwiaty-na-balkonach.waw.pl/img/kotki_w_dziurze.jpg

Kundzia
24-08-2007, 09:54
Pomorzanki,życzę wam udanego spotkania na szczycie,może kiedyś pólnoc spotka się z połódniem/ale nie na wojnie secesyjnej/

Nika
24-08-2007, 09:56
Świtny pomysł,Kundziu.Może gdzieś w połowie drogi-u warszawianek?

Kundzia
24-08-2007, 10:00
to by było najlepiej,bo prawie wszystkim/oczywiście z wyjątkiem warszawianek/do Warszawy "po drodze"

jolita
24-08-2007, 10:13
Bardzo żałuję, że mnie tam nie będzie. Życzę udanego miłego spotkania. Może w przyszłości...

A może przynajmniej przyślesz te piękne kotki? Zrobią rekonesans i kto wie....

Alsko
24-08-2007, 13:03
w połowie drogi - baaaardzo dobry. :D
Popieram. Warszawianka

Malgorzata 50
24-08-2007, 13:33
Bardzo dobry pomysł -uwazam tak jak Alsko!!! Jakos to przetrzymamy -upijemy Was i jakoś zniesiecie ewentualne niewygody!!!

Kundzia
24-08-2007, 13:39
Małgorzatko,tyle w Warszawie dworców,to spać będzie gdzie,jak tyle tam bezdomnych ,to i my się między nimim zmieścimy,może jaką ławkę zostawią.Albo za hipermerketami jaki karton po telewizorze znajdziemy.hi,hi,hi...:D :D

Malgorzata 50
24-08-2007, 13:43
Kundziu po moim i reszty warszawianek trupie -upchniemy was jakoś -ale przedtem spijemy zebyscie nie marudzily ,ze widoki nieladne i ciasno

Kundzia
24-08-2007, 14:00
Mnie po wódeczce włącza się "szwendacz"chodzę,nie marudzę,ale nie daje się położyć spać.

Malgorzata 50
24-08-2007, 14:02
Kochana jesli nie marudzisz to możemy sie poszwędac razem....

Malgorzata 50
24-08-2007, 14:03
Kundzia opanowalam juz rózne sztuki ale jak się robi na obrazku napis -za cholere nie wiem -umiem obrazek osobno i napis osobno oswiecc mnie kobieto albo daj jakiegos linka do źródła mądrości

Lila
24-08-2007, 14:07
Małgoś ,kotku,a po jaką cholerę Ci ta wiedza ?
I tak obrazków nie umieszczasz jak i ja zresztą ?
Mnie koleżanki nauczyły,ale zapomniałam ...niestety....

Kundzia
24-08-2007, 14:28
Kundzia opanowalam juz rózne sztuki ale jak się robi na obrazku napis -za cholere nie wiem -umiem obrazek osobno i napis osobno oswiecc mnie kobieto albo daj jakiegos linka do źródła mądrości
Ja napisy robię z tej stronki http://www.imagechef.com/ic/product.jsp
http://www.vpx.pl/files/y0oogzelnjgz0mgyyzzn.jpg (http://www.vpx.pl/) http://www.vpx.pl/files/amdm220dnmwlmtyzjomm.jpg (http://www.vpx.pl/)

Kundzia
24-08-2007, 14:32
http://www.vpx.pl/files/dktoyjv5iwzyxoeakjwy.gif (http://www.vpx.pl/) http://www.vpx.pl/files/kjmizz3y2xrnmzyztzej.gif (http://www.vpx.pl/)

Honorka1949
24-08-2007, 17:59
Lucynko ! To bylaby z nas dobrana para.Tobie "wlacza sie " szwendzacz a mi jeszcze tancor i spiewak!

Kundzia
24-08-2007, 18:09
Śpiewak mi się już zaciął,gardełko nie to,ale tancor to tak.

elusia
31-08-2007, 23:26
Witam,jezeli dobrze trafilam (bo nie wiem gdzie szukac) to chcialam zglosic swoj udzial w spotkaniu.Juz bardzo sie ciesze.Do zobaczenia
serecznie pozdrawiam wszystkich
Elzbieta z Gdańska

jolita
01-09-2007, 00:13
ja i zaręczam, że wszystkie uczestniczki spotkania cieszą się z każdego powiększenia naszej gromadki. Wiadomość o konkretach wysłałam korespond.pryw. Dziś wyczytałam w Twoim profilu, że wnuczki w czasie wakacji okupowały komputer, stąd brak kontaktów z nami. Rok szkolny lada chwila więc już napewno będzie inaczej...Pozdrawiam.5904

jolita
01-09-2007, 15:18
591714 dni do spotkania "Dziewcząt Północy"
zgłoszone:
Honoratka - Honorka
Krysia - en vouge
Anielka - Anielka
Basia - Emka 45
???...._ nutka
Hania - HannaBarbara
Renia - ataner
Zosia - duszka 07
Elżbietka - elusia
Jola - jolita

czekamy na zgłoszenia chętnych, a zwłaszcza mieszkanek Trójmiasta tj.: Basinka, Himalayi i Krysiuni
"Zamiejscowe" bardzo mile widziane!5918

ammi1952
01-09-2007, 15:51
Jolita Ty bój sie boga co Ci ten bidny kocurek zrobił ,żeś go na kukułke przerobiła ,jak zes mogła tak futrzaka potraktować - afe hihihi ;)

jolita
01-09-2007, 16:02
Grażusiu - każdy orze jak może ważne, że pomoże...

p.s. zainteresowanych spotkaniem w realu odsyłam do postów: 123, 165, 216 i 239 niniejszego wątku.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~http://img118.imageshack.us/img118/4691/sampf273440dc9597537eu6.jpg (http://imageshack.us)

en_vogue
02-09-2007, 13:00
przepraszam Krysiu - malunek usunęłam, bo nie chciałabym podawać miejsca do publicznej wiadomości...

Honorka1949
02-09-2007, 15:56
Jolu jak moglas kotu kazac robic za kukulke co?.Przeciez to sie nadaje do prasy hihihi

http://img410.imageshack.us/img410/1159/szlaczekjesienneliscierql1.gif (http://imageshack.us)

Lila
02-09-2007, 18:34
przepraszam Krysiu - malunek usunęłam, bo nie chciałabym podawać miejsca do publicznej wiadomości...

:D boicie się paparazzi ?

jolita
02-09-2007, 18:50
Tego nie przewidywałam, ale dziękuję za podpowiedź - uzbroimy się w maski (nie tylko ziołowe - a może ziołowe starczą - jak myślisz?) 5969~~~~~~~~~~~~~5970~~~~~~~~~~5971

hannabarbara
02-09-2007, 19:02
Dzień dobry! Weszłam do wątku po dłuższej nieobecności. Nic nie rozumiem o czym mówicie. Tak to już jest, gdy ma się przerwę. Dziękuję za komentarze w moim profilu. Mam nadzieję, że planowane spotkanie nie było odwołane.To tyle na razie. Muszę poczytać pocztę.

Malgorzata 50
02-09-2007, 19:17
:D boicie się paparazzi ?

http://img125.imageshack.us/img125/5182/200503030856060femdanceha5.gif (http://imageshack.us)

emka46
03-09-2007, 19:24
591714 dni do spotkania "Dziewcząt Północy"
zgłoszone:

Basia - Emka 45
Jola - jolita

czekamy na zgłoszenia chętnych, a zwłaszcza mieszkanek Trójmiasta tj.: Basinka, Himalayi i Krysiuni
"Zamiejscowe" bardzo mile widziane!5918
Jolu!!! 46,nie pogrążaj mnie

jolita
03-09-2007, 19:29
Nie zauważyłaś, że to nie pierwszy raz? Jak to obecnie mówią "coś musi być na rzeczy..."

hannabarbara
03-09-2007, 19:33
Basiu - Emko! Masz ode mnie 64! Co Ty na to?