PDA

View Full Version : Abonament medyczny


Karol.Z
19-12-2009, 22:06
Witam

Krótko mówiąc abonament medyczny to stała miesięczna opłata
za dowolną ilość wizyt u prywatnych lekarzy.

Powody dla których warto mieć taki abonament:

szybki dostęp do opieki podstawowej i specjalistycznej
lepsza diagnostyka - nielimitowany dostęp do wielu badań
krótszy proces leczenia – wcześniej podejmowane działania
komfortowy sposób uzgadniania terminów poprzez 24h infolinię
dowolny wybór placówek z listy ponad 1000 w całym kraju
szeroki wybór zakresu usług


Jestem ciekawy czy ktoś z państwa grona byłby chętny skorzystać z takiej usługi ?
Na wszelkie pytania z chęcią odpowiem.

jasinek123
19-12-2009, 22:12
Oczywiście piszę się całym sercem
tylko ile to ma kosztować
piszecie pamiętajcie do polskich emerytów !!

Karol.Z
19-12-2009, 22:32
Dostępnych jest kilka pakietów w zależności od potrzeb

http://www.sigmapro7.com/panel/dokumenty/Opieka_Medyczna_dla_SIGMAPRO7.pdf

do otwarcia potrzebny jest program Adobe Reader, jeżeli ktoś nie posiada tego programu może go ściągnąć na przykład z tej strony http://www.bfmsa.com.pl/file.php?id=842

ceny pakietów indywidualnych przedstawiają się następującą:
MINIMUM 40 zł
PODSTAWOWY STANDARD 80 zł
PODSTAWOWY PLUS 120 zł
ROZSZERZONY STANDARD 200 zł
ROZSZERZONY PLUS 300 zł
SENIOR 200 zł

ceny pakietów rodzinnych:
MINIMUM 100 zł
PODSTAWOWY STANDARD 200 zł
PODSTAWOWY PLUS 300 zł
ROZSZERZONY STANDARD 500 zł
ROZSZERZONY PLUS 700 zł

podane ceny są opłatami miesięcznymi

babciela
20-12-2009, 08:19
Panie Karolu, stworzcie konkurencyjna kasę chorych ze stalymi miesięcznymi opłatami- a nie oferujcie najubozszej grupie społecznej pakietu miesiecznego- przy wykupie pakietu podstawowego za te pieniżdze bedzie tylko dostęp do lekarza, badania już nie.TK kosztuje circa 200-300 PLN. to już pakiet batdzo rozszerzony. Więc.... Trochę pomyslunku...Stworzrzcie konkurencje, a nie prywatke następną celem zarobienia niezlych pieniedzy- to co Panstwo oferujecie , stac bogate społeczenstwo...No i niezle napełni Wasze kieszenie- a to już przerabialismy z NFZ- gdzie sa pieniądze na wszystko, tylko brak na leczenie pacjentów.

tadeusz50
20-12-2009, 08:24
Czekałem na wypowiedź Eli, którą uważam za osobę obeznaną z tematem.
Następna droga do złupienia seniora 200 zeta dla tego co ma na życie miesięcznie 800-1000 zł to dla pewnych ludzi jakieś małe kieszonkowe.
Poszukiwanie głupich i naiwnych??

Jadzia_G
20-12-2009, 09:27
Jeżeli ja dobrze pojmuję słowo "abonament" tzn że musisz go musimy go płacić ......co miesiąc bez względu na to czy potrzebna jest wizyta lekarska, czy też nie. No więc ja się pytam po co to skoro i tak jak jest konieczność ... to prywatny lekarz bierze za wizyte jednorazowo i napewno taniej to wyniesie niż .....abonament

eledand
20-12-2009, 09:50
Ja na żadne abonamenty się nie pisze.Pozostanie tak jak pisze Babciela.Ktoś chce sobie "nachapać znowu nasze grosze do kieszeni psim swędem i to szybko bo ludzie sfrustrowani będą szukać czegokolwiek aby w 1% zapewnić sobie dojście do lekarza.

Przypuśćmy na badanie raz w roku moczu.




P o z d r a w i a m:mad:

Bona
20-12-2009, 10:50
Abonament medyczny to my już mamy i płacimy go. To są nasze obowiązkowe składki na ubezpieczenie zdrowotne. Co z tego mamy to każdy wiem i ten problem trzeba jakoś rozwiązać. Popieram w pełni wypowieć Babcieli.

Karol.Z
20-12-2009, 12:18
Dziękuję za wszelki uwagi, na pewno przekaże je do odpowiednich osób. Rozumiem, że płacicie państwo składki zdrowotne, a ten abonament nie jest tani, ale wydaje mi się, żeby stworzyć konkurencję dla NFZ, to najpierw trzebaby zmienić polskie prawo. Ja jeszcze w tej firmie nie pracuje, ale od nowego roku zamierzam rozpocząć z nimi współpracę. Moja praca będzie polegać jedynie na polecaniu tego abonamentu, myślę że to jest jakaś alternatywa, bo w tym roku mój tata doczekał się na operacje w szpitalu po okresie 8 miesięcy oczekiwania w kolejce.:mad:
Dodam, że każdy z Państwa wraz z wykupieniem abonamentu może stać się pośrednikiem takiej firmy. Jeżeli 5 osób za państwa pośrednictwem wykupiłoby taki abonament to państwo nie musiałoby płacić za ten abonament, bo wasz abonament byłby utrzymany z gratyfikacji tych 5 osób. Jeżeli ktoś znalazłby więcej niż 5 osób to wtedy taka osoba zaczęłaby zarabiać, a z tych zarobków nie trzeba rozliczać się z urzędem skarbowym.:)
pozdrawiam

tadeusz50
20-12-2009, 12:25
Dziękuję za wszelki uwagi, na pewno przekaże je do odpowiednich osób. Rozumiem, że płacicie państwo składki zdrowotne, a ten abonament nie jest tani, ale wydaje mi się, żeby stworzyć konkurencję dla NFZ, to najpierw trzebaby zmienić polskie prawo. Ja jeszcze w tej firmie nie pracuje, ale od nowego roku zamierzam rozpocząć z nimi współpracę. Moja praca będzie polegać jedynie na polecaniu tego abonamentu, myślę że to jest jakaś alternatywa, bo w tym roku mój tata doczekał się na operacje w szpitalu po okresie 8 miesięcy oczekiwania w kolejce.:mad:
Dodam, że każdy z Państwa wraz z wykupieniem abonamentu może stać się pośrednikiem takiej firmy. Jeżeli 5 osób za państwa pośrednictwem wykupiłoby taki abonament to państwo nie musiałoby płacić za ten abonament, bo wasz abonament byłby utrzymany z gratyfikacji tych 5 osób. Jeżeli ktoś znalazłby więcej niż 5 osób to wtedy taka osoba zaczęłaby zarabiać, a z tych zarobków nie trzeba rozliczać się z urzędem skarbowym.:)
pozdrawiam
No to teraz wszystko jasne. To jest typowa piramida. Prawnie zakazana w Polsce. Chłopie chowaj się szybko bo jeszcze trafisz do paki. Wstyd

Ludzie nie dajcie się omamić.

Karol.Z
20-12-2009, 12:54
ta firma różni się od popularnych piramid finansowych
jej zasady opierają się na Access Marketingu, jeżeli ktoś nie wie na czym to polega to polecam artykuł
http://biznes.net/groupposts/view/2849-Czym_jest_Access_Marketing_.html?show=10&page=last&id=Grouppost

destiny
20-12-2009, 13:20
Składki to MY już płacili i płacimy nadal. Ciekawe, że kontrole nie doszukują się nieprawidłowości w tym systemie ?
Prywatne ubezpieczenia - tylko konkrencyjne ceny, bo kogo stać na tak wysokie składki to ten i w obecnej sytuacji sobie poradzi ;)
Trafi prosto do prywatnych klinik i poradni oraz praktyk prywatnych. Tak wygląda wolna konkurencja w Polsce.
Czy to już kapitalizm ? Gdzie są dobre wzorce ?
Polskich emerytów i rencistów ratuje tylko głęboka reforma NFZ, koszyk usług medycznych przyjazny nam, emerytom i rencistom.
Chociaż troszkę godnie chorować...
I o to chyba należy walczyć w pierwszej kolejności.

tadeusz50
20-12-2009, 13:27
ta firma różni się od popularnych piramid finansowych
jej zasady opierają się na Access Marketingu, jeżeli ktoś nie wie na czym to polega to polecam artykuł
http://biznes.net/groupposts/view/2849-Czym_jest_Access_Marketing_.html?show=10&page=last&id=Grouppost
Ble, ble, ble. Kto się przyzna że jest wstrętnym podłym naciągaczem. Przedstawiam proste wyliczenie kiedy braknie ludności w Polsce do zaspokojenia tych pierwszych. Ostatni będą płacić bo brakło ludzi.

I-szy stopień powiedzmy szef zbiera 5-ciu
II-gi stopień 5x5=25
III-ci stopień 25x5=125
IV-ty stopień 125x5=625
V-ty stopień 625x5=3125
VI-ty stopień 3125x5=15 625
VII-my stopień 15 625x5=78 125
VIII-my stopień 78 125x5=390 625
IX-ty stopień 390 625x5=1 953 125
X-ty stopień 1 953 125x5= 9 765 625
XI-ty stopień 9 765 625x5=48 828 125
BRAKŁO LUDNOŚCI
Matma się kłania głupota nie boli.

BarbaraK
20-12-2009, 14:43
Z tego co wyczytałam,ten abonament dla seniora załatwia to,co i tak już mamy:internista =lekarz rodzinny,chirurg jak zajdzie potrzeba,być musi/szpitala nie gwarantują/,dermatolog też bez jakiegokolwiek skierowania,ginekolog itd,itd,.Ale już diabetologa brak,diagnostyki cukrzycy również i znowu uzbierałoby się tych itd,itd.Tak, to jest tylko nastawione na zrobienie kasy.

babciela
20-12-2009, 16:17
Panie Karolu , lepiej niech pan pozbiera 200 000 podpisów na zmianę ustawy w sejmie o likwidacji monopolu NFZ. I proszę to powiedziec swoim mocodawcom. To co pan oferuje to jawne oszustwo.Badanie MRI 800 PLN- skąd twórcy tego dzieła wezmą na to pieniądze???prosze nie nabierac uczciwych ludzi. WSTYD!

bogdanaster
20-12-2009, 17:13
Witam

Krótko mówiąc abonament medyczny to stała miesięczna opłata
za dowolną ilość wizyt u prywatnych lekarzy.

Powody dla których warto mieć taki abonament:

szybki dostęp do opieki podstawowej i specjalistycznej
lepsza diagnostyka - nielimitowany dostęp do wielu badań
krótszy proces leczenia – wcześniej podejmowane działania
komfortowy sposób uzgadniania terminów poprzez 24h infolinię
dowolny wybór placówek z listy ponad 1000 w całym kraju
szeroki wybór zakresu usługJestem ciekawy czy ktoś z państwa grona byłby chętny skorzystać z takiej usługi ?
Na wszelkie pytania z chęcią odpowiem.

Ni stąd, ni zowąd, rozpoczynając swój nowy wątek w poście #1, Pan Karol Z. zwraca się do nas z jakimiś dziwnymi propozycjami. Autorem takich propozycji może być dosłownie każdy. A kto to jest ten Pan ? Nawet nie raczył nic o sobie napisać w swoim profilu. Uważm Pana Karola Z. za osobę niewiarygodną i pragnę bardzo przestrzec wszystkich Szanownych Klubowiczów przed "nabijaniem w butelkę". Jeżeli oceniać propozycje tego Pana tylko na podstawie tego co pisze, to zakrawają one na kpiny. Nie dajmy się zwariować !

Karol.Z
20-12-2009, 17:39
ja chciałem po prostu zorientować się czy byłoby zainteresowanie taką ofertą, bo mi osobiście wydaje się dosyć interesująca
na razie nie jestem pracownikiem firmy, która oferuje taki abonament, a bardzo się nad tym zastanawiam,
jeżeli kogoś interesuje więcej szczegółów podaje link
http://www.s7team.com/?page_id=382#comment-14548

pozdrawiam

tadeusz50
20-12-2009, 18:09
ja chciałem po prostu zorientować się czy byłoby zainteresowanie taką ofertą, bo mi osobiście wydaje się dosyć interesująca
na razie nie jestem pracownikiem firmy, która oferuje taki abonament, a bardzo się nad tym zastanawiam,
jeżeli kogoś interesuje więcej szczegółów podaje link
http://www.s7team.com/?page_id=382#comment-14548

pozdrawiam
To chyba się zorientowałeś co sądzimy (część) o tym. Sondaż jak widać darmowy. Pewnie jesteś dużym chłopcem i wiesz co robisz.
Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

bogdanaster
20-12-2009, 18:09
ja chciałem po prostu zorientować się czy byłoby zainteresowanie taką ofertą, bo mi osobiście wydaje się dosyć interesująca
na razie nie jestem pracownikiem firmy, która oferuje taki abonament, a bardzo się nad tym zastanawiam,
jeżeli kogoś interesuje więcej szczegółów podaje link
http://www.s7team.com/?page_id=382#comment-14548

pozdrawiam

Zreflektuj się człowieku i zejdź z naszej strony. Nie traktuj nas jak idiotów.

Karol.Z
20-12-2009, 19:29
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi, jak użytkownik tadeusz50 zauważył zrobiłem sobie darmowy sondaż (chyba od tego także służą fora, jeżeli nie to przepraszam), ponieważ jestem rozsądnym człowiekiem i wole się upewnić zanim w coś wejdę, czy ma to jakiś sens.
Jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi i życzę wesołych i pogodnych świąt
pozdrawiam

Arti
20-12-2009, 19:45
super :D pomysł...
rozważyć tylko trzeba czy mi się opłaci...jak często potrzebuję korzystać z pomocy lekarza.
w pewnym sensie jest to udogodnienie.

babciela
20-12-2009, 19:47
No, nie taki darmowy, bo za internet Pan płaci....

babciela
20-12-2009, 19:48
Artfilko- życze powodzenia- wejdż w to- bardzo Ci radzę...

tadeusz50
20-12-2009, 19:49
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi, jak użytkownik tadeusz50 zauważył zrobiłem sobie darmowy sondaż (chyba od tego także służą fora, jeżeli nie to przepraszam), ponieważ jestem rozsądnym człowiekiem i wole się upewnić zanim w coś wejdę, czy ma to jakiś sens.
Jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi i życzę wesołych i pogodnych świąt
pozdrawiam
Karolu, oczywiście, że fora służą do sondaży, pomocy. Uczciwie by było gdybyś w pierwszym # napisał o propozycji takiej pracy jaką dostałeś. Pewnie nawet odpowiedzi byłoby więcej. Teraz usiłujesz wycofać się z twarzą. Piszę to co myślę. Na piramidy jestem uczulony bo kiedyś o mały figiel dałbym się wkręcić. Obliczyłem jak szybko brakuje ludzi by uzyskać zysk. Pozdrawiam baw się dobrze.

ewiko
20-12-2009, 20:14
No cóż, opłacam dodatkowy pakiet. Jestem osobą pracującą i faktycznie kiedy tylko chcę mam dostęp do wszystkich specjalistów bez kolejek . I co z tego skoro za wszelkie badania muszę płacić i to nie małe pieniądze. Tylko w tym miesiącu wydałam 400 zł. na USG i RTG. I nie wiem czy na tym koniec.
Pozdrawiam.

Arti
20-12-2009, 21:17
Artfilko- życze powodzenia- wejdż w to- bardzo Ci radzę...

nie mam problemów aż tak dużych z korzystania z dostaniem się do lekarza ani na badania.
Zapisuję się na kontrolne wizyty.