PDA

View Full Version : Spóźniony prezent


munia70
29-12-2009, 18:26
Jako że dopiero po nowym roku będę miała okazję zobaczyć się moimi najmłodszymi wnuczętami, chciałabym im wynagrodzić spóźnienie jakimś ładnym świątecznym prezentem. Wnuczki są w wieku 3 i 5 lat. Czy możecie mi pomóc w wyborze? Obawiam się, że moje gusta moga być dla nich niedzisiejsze.

bogda
29-12-2009, 18:29
Munia, klocki Lego , Duplo.
Dzieci to bardzo lubią, nawet do późnego dzieciństwa :D ba nawet dorośli lubią.

tadeusz50
29-12-2009, 19:41
Jako że dopiero po nowym roku będę miała okazję zobaczyć się moimi najmłodszymi wnuczętami, chciałabym im wynagrodzić spóźnienie jakimś ładnym świątecznym prezentem. Wnuczki są w wieku 3 i 5 lat. Czy możecie mi pomóc w wyborze? Obawiam się, że moje gusta moga być dla nich niedzisiejsze.
Ja natomiast proponuję skontaktować się z mamą wnuczków. Z pewnością doradzi. Dzieci mają swoje gusta i bywają mody na jakieś zabawki.

Gocha60
31-12-2009, 01:56
a czym się interesują wnuczki?
jeśli nic nie przychodzi ci do głowy to zwróć się tutaj:http://tnij.org/fd5h ekspert na pewno pomoże... pozdrawiam

munia70
31-12-2009, 14:06
Dziękuję bardzo za pomoc. Klocki ich chyba nie interesują, tylko jakieś elektroniczne gadżety.

Alunia
31-12-2009, 14:32
Dziękuję bardzo za pomoc. Klocki ich chyba nie interesują, tylko jakieś elektroniczne gadżety.
Elektroniczne gadżety dla 3 i 5 latków? Żartujesz, prawda?
A książki ? Do czytania przez dorosłych, samodzielnego oglądania albo kolorowania?
Zabawka powinna bawić, uczyć, rozwijać wyobraźnię, kształtować osobowość, uczyć rozumieć świat itd.
Nigdy się nie znudzą klocki Lego, Duplo i niezastąpione drewniane - stosownie do wieku.
Zabawki tzw. edukacyjne wcale nie muszą być nudne.
Polecałabym też różnego rodzaju składanki, układanki, gry - do wspólnej zabawy dorosłych z dziećmi.

Nie zawsze mamy wpływ na to co ładuje dzieciom do główek środowisko, telewizja, rówieśnicy.
Ale wybór zabawek zależy przecież od nas!

kabo
13-09-2013, 11:02
Witam serdecznie moje miłe Panie! Jeśli macie problem z wyborem odpowiedniego prezentu dla wnuka to polecam Wam stronkę, na której znajdziecie tanie zabawki dla dzieci - Fippo.pl. Mają duży wybór i wyłącznie markowe zabawki. Polecam. Ja często robię u nich zakupy dla mojej siostrzenicy.

ada kowalska
28-02-2014, 19:15
oky,ja tez tak uwazam

Arti
28-02-2014, 23:53
żeby kupić prezent to trzeba co nieco wiedzieć o kimś kogo chce się uszczęśliwić...czymś.
a jeśli chodzi o dzieci też. :)
Tu nie ważna jest kwota wydana na ten cel a trafność.

matrioszka52
01-04-2014, 13:48
Ja swojej wnusi w podobnym wieku kupiłam rowerek trójkołowy http://www.arti.pl/rowerki-dzieciece_kat9.html To byl prezent pod choinkę, ale widzę, że w wózku juz mało podróżuje, więcej tym rowerkiem i śmiało stwierdzam, że prezent się udał.

kalina3
31-05-2014, 21:59
Ja już mam trochę starszego wnuka, który marzy o motorowerze rieju rs2. Z mężem powiedzieliśmy mu, że możemy to przemyśleć, ale musi uzyskać zgodę rodziców - to za poważna sprawa żebyśmy kupowali coś na własną rękę. Na razie jeszcze ich przekonuje, zobaczymy co z tego wyjdzie. ;)

klocia12
19-06-2014, 18:33
Sama jestem babcią i ostatnio obchodziłam 3latka Kasi. Byłam w tym czasie chora więc to rodzina mnie odwiedziła. Jako, że nie mogłam wyjść z domu zdecydowałam się na zakupy w internecie. Kupiłam ze strony http://hippo-sklep.pl/posciel_dla_dzieci/ pościel z ładnym wzorkiem w księżniczki. Wnuczka była szczęśliwa.

pluto37
04-07-2014, 17:04
A ja jestem zwolennikiem książkowych prezentów.
Dziś jest fantastyczny wybór w księgarniach i sklepach z książkami i albumami. I mozna znaleźć coś interesującego dla każdego wieku.

mariannaa
02-03-2016, 22:01
Ja najlepsze prezenty dla wnuków kupuję w sklepie http://dladzieciaczka.pl/. Znajduję tam wszystko najlepsze dla moich dzieciaczków, które po otrzymaniu takich zabawek są zachwycone. Nie lubię kupować oklepanych zabawek w zwykłych sklepach

paruzel
19-07-2016, 12:24
Dzieci uwielbiają zabawki, więc zapewne to byłoby dla nich najlepsze i najchętniej przyjmowane. Dziewczynka z pewnością bardzo by się ucieszyła z lalki dzwoneczka, która jest dosyć popularną postacią bajkową. Dla chłopca z pewnością dobre byłyby klocki lego albo jakieś autka.

paulinab
02-06-2022, 15:28
Zarówno dla dziecka w wieku 3 lat, jak i 5 możesz kupić zabawki edukacyjne. Fajne propozycje ma marka Fisher Price :)