PDA

View Full Version : No i co ?


Ibir
01-01-2010, 11:19
No i co wy na to kochani emeryci ?

http://www.efakt.pl/Zalatwili-emerytury-Ale-tylko-sobie-,artykuly,51250,1.html

http://www.efakt.pl/Emeryt-to-ma-zycie-Jesli-jest-poslem,artykuly,51991,1.html

Arti
01-01-2010, 11:40
Pani poseł zapomniała jednak, że zwykły emeryt dostaje średnio 1,2 tys. złotych od państwa, a dorabia kilkaset złotych. A ona „dorabia” w Sejmie 12,5 tysiąca złotych! A oprócz tego dostanie jeszcze emeryturę. – Pracowałam w szkole, więc na pewno nie będzie to wielka emerytura ...


ma rację..pracowała, przepracowała i jej się należy emerytura jak każdemu..podatek jakiś tam płaci i ok.
Poseł to nie zawód to funkcja..jest teraz posłem ..ale do kiedy ?
Jesteśmy w Państwie bogatym.
To ile kto dorabia do emerytury ja mu w kieszeń nie mam zamiaru zaglądać i liczyć jego pieniędzy.
Chętnie zaś dorobiłam bym te 12,5 ale jak nie mam pomysłu ;)

senior A.P.
01-01-2010, 12:30
Zostac w Polsce poslem i juz jest dobrze !
W czym problem ?
Ach ta "polska zazdrosc" .

Ibir
01-01-2010, 20:55
W 2001 r. premier Jerzy Buzek w ostatnich dniach urzędowania przyznał rentę odchodzącej marszałek Senatu Alicji Grześkowiak i odchodzącemu koordynatorowi służb specjalnych Januszowi Pałubickiemu. A ten przypadek szanowna pani ? Czy też im się należała ?

Ibir
01-01-2010, 21:06
Jednym się należy innym nie . Co wy na to ?
http://www.mail-archive.com/prawica@zascianek.pl/msg07240.html

Arti
01-01-2010, 21:14
W 2001 r. premier Jerzy Buzek w ostatnich dniach urzędowania przyznał rentę odchodzącej marszałek Senatu Alicji Grześkowiak i odchodzącemu koordynatorowi służb specjalnych Januszowi Pałubickiemu. A ten przypadek szanowna pani ? Czy też im się należała ?

jak przyznał :rolleyes: czy mają ją czy nie to mnie rybka..
mnie Jerzy nie pytał o zdanie,,a ja nie jestem w komisji od przyznawania rent i "papierów nie widziałam"
pewnie mieli "papiery" na to aby ubiegać się o rentę.

Zdzisia
02-01-2010, 10:06
A ja bym ograniczyła wiek - poseł(i kobieta i mężczyzna) powinien mieć nie więcej niż 65 lat.Aby dobrze pełnić swoją funkcję codziennie trzeba mieć kondycję i fizyczną i psychiczną.A w miarę upływu lat jest o to coraz trudniej.Przez te parę lat mogliby pobierać oprócz uposażenia posła emerytury.

Arti
02-01-2010, 10:17
A ja bym ograniczyła wiek - poseł(i kobieta i mężczyzna) powinien mieć nie więcej niż 65 lat.Aby dobrze pełnić swoją funkcję codziennie trzeba mieć kondycję i fizyczną i psychiczną.A w miarę upływu lat jest o to coraz trudniej.Przez te parę lat mogliby pobierać oprócz uposażenia posła emerytury.

znam osimdziesięciolatków w kondycji peeełnej :D

jip
02-01-2010, 10:51
Jednym się należy innym nie . Co wy na to ?
http://www.mail-archive.com/prawica@zascianek.pl/msg07240.html
Próbujesz nas zachęcić do jęczenia, ale mnie nie zachęcisz, po prostu nie lubię jęczeć, chyba, że z przyjemności, więc ja na to... pojęcz sobie sam....

Ibir
02-01-2010, 12:29
Jak nie chcesz jęczeć to nie rób tego nawet gdy ........

Ibir
02-01-2010, 12:40
Tak tylko potrafią ...............
http://www.dzienniklodzki.pl/stronaglowna/204146,mieszka-w-lodzi-i-ma-104-lata-zus-czeka-az-umrze,id,t.html

Alisia
02-01-2010, 12:53
a moze delegaje z tego forum do sejmu wyslac,....albo lepiej posla wybierzcie,kiedy wybory?

Zdzisia
02-01-2010, 18:33
znam osimdziesięciolatków w kondycji peeełnej :D
Ja nie znam,ale wierzę,że tacy są i to są wyjątki potwierdzające regułę.;)

senior A.P.
03-01-2010, 14:06
Poslanka,posel ?
Ci to moga ,nawet "cos tam cos tam " !

Ibir
04-01-2010, 08:15
Tego nie widzą bo mają słaby wzrok ? Fakt donosi :
" Obłuda biurokratów nie zna granic. Brakuje pieniędzy na wypłaty i tak głodowych emerytur, więc ZUS co chwila bierze kredyty, których koszty opłaca z naszych pieniędzy. Ale gdy idzie o podwyżki dla prawie 50-tysięcznej armii pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, kasa znajduje się bez problemuNa wyższe pensje - nawet o ponad 100 złotych - pójdą aż 3 miliony złotych miesięcznie! To w sumie ponad 35 milionów zł w tym roku! W centrali ZUS już teraz urzędnicy pławią się w luksusach. Średnia pensja za m.in. przeliczanie wpłacanych przez nas pieniędzy wynosi tutaj aż 5705 zł - niemal dwa razy więcej niż średnia pensja w Polsce. Ale urzędnicy dostaną kolejne podwyżki - co miesiąc nawet o 114 zł.".

Ibir
04-01-2010, 08:32
Narodowy Fundusz Zdrowia o 1,5 miliarda złotych zmniejszy w przyszłym roku wydatki na leczenie. Poprawi się za to urzędnikom. Z projektu budżetu NFZ, do którego dotarł Fakt, wynika że w 2010 roku szef Funduszu Jacek Paszkiewicz wyda na podwyżki dla swoich ludzi aż 8 milionów złotych!

Zdzisia
04-01-2010, 09:09
114,-zł to nie jest duża podwyżka - jeżeli odliczymy od tej sumy podatek to całkiem mała. Szeregowi pracownicy nie zarabiają dużo.A średnia pensja jest wysoka,bo urzędnicy wysokiego szczebla maja wysokie pobory.A gazety "Fakt" nie lubię.
PS.Emeryci też dostaną jakieś tam podwyżki od marca.Też pewnie nie za duże.;)

tadeusz50
04-01-2010, 10:47
Ibir w liczbach bezwzględnych wygląda to imponująco 8 milionów w skali państwa to są grosze. Popatrzmy ile miliardów będzie kosztować waloryzacja emerytur. Dopiero ci pracujący mogą "pyskować" ile ich "kosztujemy". Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. "Fakt" no cóż bardzo wiarygodny? dziennik.

senior A.P.
05-01-2010, 10:47
Beda pieniadze na emerytury ,trzeba tylko skonczyc z wysylaniem zolnierzy na obce wojny .

Zdzisia
05-01-2010, 20:43
Beda pieniadze na emerytury ,trzeba tylko skonczyc z wysylaniem zolnierzy na obce wojny .
Powiedział,co wiedział :cool: :)

senior A.P.
07-01-2010, 10:44
Zdzisia !
Masz cos przeciwko temu (co wiem i powiedzialem ) ?
Wydus to z siebie a bedzie ci lzej !

Ibir
22-01-2010, 10:03
Senior A.P. napisał "Będą pieniądze na emerytury ,trzeba tylko skonczyc z wysylaniem zolnierzy na obce wojny ."
On ma rację.
A to też jęczenie ?
Biedne głodne dziecko, które jedyny ciepły posiłek zjada w szkole bo w domu brakuje czasem chleba. Taka wizja chwyta za serce i wzrusza ale też każe zastanowić się nad tym dlaczego tak wiele głodnych dzieci potrzebuje pomocy w europejskim państwie nie zaliczającym się bynajmniej
do krajów ubogich?

senior A.P.
22-01-2010, 14:55
No nie !
Europejskiego panstwa jako takiego i w calosci to jeszcze oficjalnie nie ma.
Sa za to euroregiony,ktore kiedys byly suwerennymi panstwami z dominacja "onych".
Biedni i niezaradni ludzie byli,sa i beda ale zeby nad nimi mial sprawowac rzad europejski, to osobiscie sie z tym nie zgadzam i nie dano wyrazic mi swej woli w referendum,ktorego nie bylo !!!
Dlaczego sie nie zgadzam?

BO JESTEM POLAKIEM i MAM OBOWIAZKI POLSKIE !!!
Chce byc suwerenny ,niezalezny i miec sprawiedliwy POLSKI RZAD !

wankabor
22-01-2010, 19:28
BO JESTEM POLAKIEM i MAM OBOWIAZKI POLSKIE !!!
Chce byc suwerenny ,niezalezny i miec sprawiedliwy POLSKI RZAD !
Nie żartuj! Siedzisz sobie w USA, to cóż Cię interesuje jaki rząd jest w Polsce. Wracaj więc, to będziesz miał (maleńkie) prawo do decydowania o losach Polski.

bronczyk
22-01-2010, 21:30
Seniorze A.P a czym obowiązki Polaka różnią się od obowiązków europejczyka? Jest jeden obowiązek dla wszystkich. Polaków, Chińczyków, Rosjan itp. być uczciwym człowiekiem i nie krzywdzić innych. Narodowość nie ma z tym nic wspólnego.

Arti
22-01-2010, 21:38
Seniorze A.P a czym obowiązki Polaka różnią się od obowiązków europejczyka? Jest jeden obowiązek dla wszystkich. Polaków, Chińczyków, Rosjan itp. być uczciwym człowiekiem i nie krzywdzić innych. Narodowość nie ma z tym nic wspólnego.

dla niektórych to...jak druga strona księżyca :D bycie uczciwym człowiekiem...
mają swoją uczciwość :) osobistą.

zosinek
22-01-2010, 23:09
Beda pieniadze na emerytury ,trzeba tylko skonczyc z wysylaniem zolnierzy na obce wojny .

Te pieniądze i tak bylyby do dyspozycji wojska.Żołnierzy nie wysyłac ale z innych względów.

senior A.P.
23-01-2010, 10:27
Nie żartuj! Siedzisz sobie w USA, to cóż Cię interesuje jaki rząd jest w Polsce. Wracaj więc, to będziesz miał (maleńkie) prawo do decydowania o losach Polski.

Zapewniam ciebie i innych ,ze wroce "z tarcza lub na tarczy" gdy POLSKA BEDA RZADZIC POLACY a nie tylko obywatele polscy z obcego partyjnego nadania.

Jakie ja mam prawa nie musisz mi przypominac ,jak i rowniez to jak smakuje "chleb emigracyjny".
Takich jak ja sa miliony na emigracji .
Przypuszczam,ze nie doswiadczyles emigracji tak za chlebem jak i przezyciem na poziomie ucziwego godnego czlowieka zycia.

NIE ZAZDROSC NIKOMU EMIGRACJI !

Polacy ,ktorzy wyemigrowali z Polski napewno chca wrocic do Polski jezeli sa POLAKAMI lecz warunki jakie panuja w Polsce im na to nie pozwalaja.
Polska jest bardziej dzisiaj przyjazna i pomocna dla "obcych" niz dla rdzennych POLAKOW.

Jezeli czegos nie zrozumialas/zrozumiales zapytaj mnie a dam ci napewno odpowiedz.Nie jestem tylko pewien czy moderacja odpowiedz dopusci mimo "wolnosci slowa" ,z ta tez bywa roznie w Polsce po dzis dzien .

senior A.P.
23-01-2010, 10:36
Byc ucziwym czlowiekiem to znaczy postepowac uczciwie !

Byc prawdomownym oznacza miedzy innymi nie bac sie prawde mowic/pisac ,informowac innych o klamstwach i klamcach - z imienia,nazwiska,nardowosci i przynaleznosci !

Prawda jest jedna ,drugiej nie ma .

Inne moze byc tylko klamstwo podawane falszywie za "prawde".

Mowiac/piszac prawde narazasz sie tym ktorzy klamia i klamcom sluza !

Nie obawiaj sie glosic prawde ,za prawde warto nawet umrzec !!!

Tulipan
23-01-2010, 11:58
pieniądze będą gdy parlamentrzyści będą mieli mniej i będą uczciwiej pracowali a tak biorą pieniądze za nic nierobienie

Jadzia_G
23-01-2010, 13:32
pieniądze będą gdy parlamentrzyści będą mieli mniej i będą uczciwiej pracowali a tak biorą pieniądze za nic nierobienie

A to pobożne życzenie - nas wszystkich ........nie do spełnienia - niestety :mad:

senior A.P.
25-01-2010, 08:33
Nie ma pieniedzy za "nic".

wankabor
25-01-2010, 19:14
NIE ZAZDROSC NIKOMU EMIGRACJI !

Polacy ,ktorzy wyemigrowali z Polski napewno chca wrocic do Polski jezeli sa POLAKAMI lecz warunki jakie panuja w Polsce im na to nie pozwalaja.
.
Jestem seniorką 70+ i nie dla mnie emigracja. Mam jednak córkę i 2 wnuczki w Niemczech. One i ja jesteśmy z tego powodu szczęśliwe. Żyją na przywoitym poziomie, a dzieci mają zapewnioną przyzwoitą przyszłość. Na pewno nie pragną powrotu do Polski.

and1951
25-01-2010, 23:51
Jezeli czegos nie zrozumialas/zrozumiales zapytaj mnie a dam ci napewno odpowiedz.

Nie będą pewnym, czy rzeczywiście dobrze zrozumiałem Twoją
myśl, proszę w wyjaśnienie (jak powyżej obiecałeś).

Zapewniam ciebie i innych ,ze wroce gdy POLSKA BEDA RZADZIC POLACY a nie tylko obywatele polscy z obcego partyjnego nadania.


Pomijam wcześniejsze lata, ale z Twojej wypowiedzi wynika, że nawet po 1989 roku Polską nie rządzili Polacy (dlatego nie wróciłeś). 1. Z jakiego to obcego, partyjnego nadania byli premierzy: Mazowiecki, Pawlak, Olszewski, Buzek, Kaczyński czy wreszcie Tusk (na wszelki wypadek pominąłem lewicowych)?
2. Z jakiego, wybrani w wyborach powszechnych prezydenci - choćby Wałęsa i Kaczyński?
3. Czemu odmawiasz tym ludziom miana Polaków?

To są konkretne, proste pytania, na które oczekuję konkretnych odpowiedzi.
Żeby Ci to ułatwić, przytoczę kilka cytatów, znalezionych w KSC, jak mówił Kmicic: -"maksym, przewodniczek żywota"-.

Byc ucziwym czlowiekiem to znaczy postepowac uczciwie !

Prawda jest jedna ,drugiej nie ma .

Nie obawiaj sie glosic prawde ,za prawde warto nawet umrzec !!!

Ty zdaje się, nie obawiasz się tej prawdy głosić, ale tam gdzie jesteś, za nią się nie umiera, a do kraju, gdzie nie rządzą (w/g Ciebie) Polacy, i głoszenie jej nie jest, być może do końca bezpieczne, póki co nie wracasz.

PS
Jak zapewne zauważyłeś, pominąłem w Twoim cytacie zwrot "z tarczą lub na tarczy".
Jest to przyznaję, niewielka, ale świadoma manipulacja, z której, jeżeli zażądasz tego, spróbuję się wytłumaczyć.

senior A.P.
26-01-2010, 10:27
Nie będą pewnym, czy rzeczywiście dobrze zrozumiałem Twoją
myśl, proszę w wyjaśnienie (jak powyżej obiecałeś).



Pomijam wcześniejsze lata, ale z Twojej wypowiedzi wynika, że nawet po 1989 roku Polską nie rządzili Polacy (dlatego nie wróciłeś). 1. Z jakiego to obcego, partyjnego nadania byli premierzy: Mazowiecki, Pawlak, Olszewski, Buzek, Kaczyński czy wreszcie Tusk (na wszelki wypadek pominąłem lewicowych)?
2. Z jakiego, wybrani w wyborach powszechnych prezydenci - choćby Wałęsa i Kaczyński?
3. Czemu odmawiasz tym ludziom miana Polaków?

Odp.senior A.P. :
POLAK a "polak" to wielka roznica !
Nie mam zamiaru udawadniac nawet tobie jakim jestes Polakiem czy Polka jezeli nie widzisz tego co z Polska zrobiono.
Nie mam tez zamiaru dociekac drzewa rodowego takich Polakow,ktore wyzej wymieniles/wymienialas,bo w sieci na ten temat jest bardzo wiele wiadomosci .
Ja im nie odmawiam "miana Polakow" to oni sami sobie zyciorys "pisza lub pisali" ,postapili/postepuja tak a nie inaczej.Wymienilas zbyt malo nazwisk ludzi,ktorzy dzialali i dzialaja na szkode Polski.
Nie przedluzajac zapytam ja ciebie:
CZY NIE WIDZISZ CO ZROBIONO Z POLSKA i POLAKAMI ,JAK ZNIEWOLONO i OKRADZIONO NAROD ???

To są konkretne, proste pytania, na które oczekuję konkretnych odpowiedzi.
Żeby Ci to ułatwić, przytoczę kilka cytatów, znalezionych w KSC, jak mówił Kmicic: -"maksym, przewodniczek żywota"-.

Odp.seniora A.P. :
Tak,to sa konkretnego pytania do rzadzacych Polska ,do poslow i senatorow a nie do prostych ludzi ,ktorzy dzisiaj nie moga przezyc z emerytur i rent !







Ty zdaje się, nie obawiasz się tej prawdy głosić, ale tam gdzie jesteś, za nią się nie umiera, a do kraju, gdzie nie rządzą (w/g Ciebie) Polacy, i głoszenie jej nie jest, być może do końca bezpieczne, póki co nie wracasz.

odp.senior A.P. :
Twoje powyzsze stwierdzenie jest zagmatwane i niewyrazone po polsku ,w dodatku prowokacyjne,wiec tylko tyle do tego dodam:
Twoje myslenie wynika z jednego "punktu zasiedzenia".Moje zas z doswiadczen zyciowych we wielu miejscach w Polsce i USA.
Moj punkt widzenia zycia i ludzi jest inny i nie miej o to pretensji do mnie ,bo kazdy los czlowieka jest odmienny .

PS
Jak zapewne zauważyłeś, pominąłem w Twoim cytacie zwrot "z tarczą lub na tarczy".
Jest to przyznaję, niewielka, ale świadoma manipulacja, z której, jeżeli zażądasz tego, spróbuję się wytłumaczyć.

Odp.seniora A.P. :
Kto tu manipuluje to madry czlowiek dostrzega ,kto sieje propagande,ze w Polsce jest dobrze tez .Komu dzisiaj jest w Polsce dobrze dodawac nie trzeba ale ja dopisze ,ze obcym biznesom napewno TAK !
Oszustom i zlodziejom TAK ! Slugom i zdrajcom napewno TAK !
Wiec o co masz do mnie pretensje - to ja taka Polske ci "zgotowalem" ?
Polske w ktorej dzisiaj obcym zyje sie lepiej niz rdzennemu narodowi ???
Czy to jest jeszcze Polska ???
Gdzie afera afere goni ,zlodziej zlodzieja oskarza !
Gdzie do wladzy dorwali sie oszusci ,a klamstwa sa na codzien przekazywane przez media !
Gdzie komisje sejmowe kryja klamcow a nie scigaja i nie ukazuja drani !!!
A tak wogole czy ,czy ludzie tego w Polsce nie widza ,a moze nie chca widziec ???
Nie dziwie sie mlodziezy,ktora obalamucono na rozny sposob ale seniorzy tego nie dostrzegaja ?
Kim jestesmy ?
Ja walcze o prawde i to jest moja "tarcza" ,ktorej nie obawiam sie nosic ,z nia ide przez swiat ,z nia zwycieze lub polegne !
Ale nastepne pokolenia nie zarzuca mi,ze bylem tylko przezuwaczem jedzenia i nic poza tym jak wiekszosc dzisiejszych "zadzumionych" Polakow !!!
Polakow,ktorzy nie potrafia odroznic prawdy od klamstwa ,dobra od zla.
Po to tu jestem na forum aby im pomoc chociaz w mysleniu,przebudzic i obudzic .
Zapraszam ciebie i innych na strony internetowe,gdzie o tym pisze sie bez obwijania w "propagamdowe zlotka i sreberka" tak dzisiaj modne w laniu propagandowej wody.
Narody swiata sie budza ,dziwie sie,ze w Polsce to budzenie jest tak powolne .

Milego dnia zycze !
Dnia myslenia po polsku !!!
Mam nadzieje,ze post ten przejdzie cenzure.

and1951
26-01-2010, 20:26
...
Dużo.
Za odpowiedź dziękuję.
Dalsza dyskusja nie ma sensu, poddaję się.
Jeszcze tylko małe wyjaśnienie, na które nie oczekuję odpowiedzi.
Zapewniam ciebie i innych ,ze wroce "z tarcza lub na tarczy" gdy POLSKA BEDA RZADZIC POLACY
W starożytnej Grecji wrócić "z tarczą" tzn, żywym, a "na tarczy" - kiedy przynoszono martwego. Intryguje mnie ta druga możliwość, jak Ty to widzisz, jak to będzie w Twoim przypadku.
Odpowiadając, zasiewasz nowe wątpliwości, proszę więc: nie odpowiadaj, zadowolę się własną wyobraźnią.

senior A.P.
27-01-2010, 02:04
Ach ,ta wyobraznia kobiet ,szczegolnie po 60-tce !

Tu w USA takie panie funduja sobie "balroomy" czyli tance z mlodymi nauczycielami tanca (dosyc drogie) .Wtedy te babcie przezywaja druga mlodosc ,a jakie westchnienia - bywa,bywa !
Uwage nie traktuj (ty czy tamta) seniorko ,ze jest pisana do ciebie. Seniorka-Polka jest zabiedna aby sobie na takie tance pozwalac .Predzej juz wypada modlic sie z RM ,ewentualnie zaliczyc jakas pielgrzymke do miejsc kultu.
No i co (glosi temat) ?
Ano nic ,zyje sie na tej ziemi raz .
Raz na wozie (wypasiona bryka) innym razem "na taczce" (strata stanowiska lub dokonczenie zywota).
Co do "tarczy" ,to juz wole zawsze miec ja obok siebie ,lepsze to niz ceremonia pogrzebowa i aleja zasluzonych.

senior A.P.
27-01-2010, 11:38
Byl post ale nie odpowiadal moderatorowi !
W takim razie moze to przejdzie :

POLSKA BEDZIE POLSKA !!!
Mimo wszelkich planow aby jej nie bylo .

Ibir
15-02-2010, 10:02
Nie powinno być żadnych "krusów" ani "zusów" tylko powinien być wspólny, przejrzysty dla wszystkich obywateli mieszkających w Polsce, powszechny system socjalny prowadzony przez państwową instytucję zajmującą się sprawami zabezpieczenia społecznego. Mam na myśli zabezpieczenie na wypadek urodzin, chorób, kształcenia podstawowego, bezrobocia oraz wieku starczego po 65 roku życia. Byłby to system obejmujący okres życia od urodzin do śmierci. Ktoś zada pytanie, skąd wziąć na to wszystko pieniądze. A skąd je dziś bierzemy ? Ja uważam że pieniądze są ! Zdzierane są w sposób złodziejski w różnej postaci podatków a wydawane boże zlituj się. Należy przyjrzeć się administracji, która rozdysponowuje nasze pieniądze !!!

Ibir
24-02-2010, 13:16
Każda władza wprowadza to co jest wygodne dla rządzących i bogatych lub też dąży do tego aby przypodobać się administracji z Brukseli i Waszyngtonu. Tylko zapomina o zmniejszaniu różnic pomiędzy naszymi dochodami a dochodami obywateli europy zachodniej i amerykanów. Ustawy unijne a dochody jakie ?

amelia
24-02-2010, 17:57
Ach ,ta wyobraznia kobiet ,szczegolnie po 60-tce !

Tu w USA takie panie funduja sobie "balroomy" czyli tance z mlodymi nauczycielami tanca (dosyc drogie) .Wtedy te babcie przezywaja druga mlodosc ,a jakie westchnienia - bywa,bywa !
Uwage nie traktuj (ty czy tamta) seniorko ,ze jest pisana do ciebie. Seniorka-Polka jest zabiedna aby sobie na takie tance pozwalac .Predzej juz wypada modlic sie z RM ,ewentualnie zaliczyc jakas pielgrzymke do miejsc kultu.


No co za mily taktowny starszy pan, zaden tam seksista, ale pokaze kobiecie jej miejsce, ma baba pecha, ze nie ma penisa:D :D :D
Zwlaszcza ta co jest juz dojrzala.
Powinna wor pokutny i do klasztoru a nie po internetach surfowac;)
Internet jest dla myslacych, a mysla tylko....? mysla?

senior A.P.
04-03-2010, 21:22
"Baba,pech i penis...." to jest chyba to co potrzebne dojrzalym - czy tak ?

Inna sprawa z "worem" ale o tym innym razem.

Internet jest dla ludzi ale nie wszyscy potrafia z niego korzystac ,szczegolnie w Polsce.

Ibir
05-03-2010, 08:30
Rząd zapowiada wydłużenie wieku emerytalnego nie tylko kobiet, ale także mężczyzn. Już teraz rozpoczęto prace nad likwidacją odrębnego systemu emerytalnego służb mundurowych. Eksperci popierają te zmiany. Związki zawodowe proponują natomiast, aby osoby z długim stażem mogły przechodzić na emeryturę bez względu na wiek.

Mój 62 letni znajomy przepracował uczciwie jako tokarz 43 lata do 60 roku życia. Emerytem był niecałe 2 lata. W ubiegłym tygodniu zmarł wracając od lekarza. Nie dożył do 67 lat. Jak by pracował to by zmarł przy maszynie.

tadeusz50
05-03-2010, 08:51
Senior
Internet jest dla ludzi ale nie wszyscy potrafia z niego korzystac ,szczegolnie w Polsce.
Ciekawe stwierdzenie. Pewnie na Florydzie wszyscy od oseska do stuletniego staruszka potrafią korzystać z internetu. Ciekawy naród ci amerykanie, rodzą się i już wszystko wiedzą.

Ada 33
05-03-2010, 13:37
Jakbym tam nie była....to może bym uwierzyła w to cudo Ameryki,a ja po powrocie stwierdziłam....jak dobrze,że nie zdecydowałam się na emigrację...trudno jestem konserwatywną Europejką i Polką....i dobrze mi w tym moim domku /po 1989r./

Ibir
08-03-2010, 13:46
To mi się podoba.

senior A.P.
18-03-2010, 09:57
A rodza sie rodza w Ameryce i to po JEDYNASCIE dzieci w pewnych domach .Jak tego nie wiesz Tadeusz, to zapraszam cie na niektore dzielnice Nowego Jorku - juz nawet mali chlopcy w kapeluszach chodza ,a grzebia nie tylko w internecie ale i w swych uczonych ksiegach !

Prawda Ada33,przeciez poznalas Ameryke ?
Gratuluje,ze wybralas zycie w Polsce ,tam "spocznij" !