PDA

View Full Version : Windows Live Messenger


SISKA
06-01-2010, 20:09
Witam milo :) zy ktos moze mi pomoc ?Chce wyinstalowac program Messenger i nie wiem jak to zrobic .nie kozystam z niego.Jestem poczatkujaca osoba .Nie mialam do nie dawna zadnego kontaktu z komputerem .
Za dobre checi pomocy Bardzo Dziekuje Pozdrawiam Siska Nadmieniam ze mam oprogramowanie VISTA

Kazik
06-01-2010, 21:07
Nie potrzeba było zakładać wątek, na dodatek nie w tym miejscu co trzeba. Tu jest 10 stron po 23 wątki. Wykorzystuje się tylko kilka z tych 230. http://www.klub.senior.pl/f-esenior-122.html/?order=desc

Start>ustawienia>panel sterowania>dodaj/usuń programy---odszukać Windows Live i usuń.
Ja mam WinXP, czy w Viście jest tak samo to tego nie wiem.

Stefan
07-01-2010, 15:55
Witam milo :) zy ktos moze mi pomoc ?Chce wyinstalowac program Messenger i nie wiem jak to zrobic .nie kozystam z niego.Jestem poczatkujaca osoba .Nie mialam do nie dawna zadnego kontaktu z komputerem .
Za dobre checi pomocy Bardzo Dziekuje Pozdrawiam Siska Nadmieniam ze mam oprogramowanie VISTA To co Kazik, może dokładniej:
Jest łatwy sposób odinstalowania: Mój Komputer -> Panel Sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> Dodaj/Usuń składniki systemu Windows -> odptaszasz Messenger klikasz dalej i zamknij...

Pochodzi z pewnego forum na tym linku:
http://komputery.katalogi.pl/Jak_wy%C5%82%C4%85czy%C4%87_Windows_Messenger_-t21093.html

Niejasne? - zapytaj jeszcze. Ja też mam system Windows XP Professional.(Kazik ma "Home" chyba).
S.

KKangaroo
04-02-2010, 00:01
Ja też mam system Windows XP Professional.(Kazik ma "Home" chyba).
S.

Kupiłem w tym tygodniu do pracy komputer z systemem Windows 7 Home Premium - na pierwszy rzut oka bardzo mi się podobał, interfejs bardziej intuicyjny niż Vista [moim zdaniem - koszmarna], procesy są tak jakoś bardziej zautomatyzowane nic tylko brać, używać i cieszyć się. Poobserwuję dalej to może coś wyjdzie ale wydaje mi się, że jest to system w sam raz dla tzw. SENIORA.

Kazik
04-02-2010, 00:47
Tak ja mam XP Home. Windows 7 to nowość. Może jesteś pierwszy na seniorku? Zobaczymy czy dobry po czasie jak się rozpowszechni na tysiące użytkowników.

Stefan
04-02-2010, 10:23
Kupiłem w tym tygodniu do pracy komputer z systemem Windows 7 Home Premium - na pierwszy rzut oka bardzo mi się podobał, interfejs bardziej intuicyjny niż Vista [moim zdaniem - koszmarna], procesy są tak jakoś bardziej zautomatyzowane nic tylko brać, używać i cieszyć się. Poobserwuję dalej to może coś wyjdzie ale wydaje mi się, że jest to system w sam raz dla tzw. SENIORA. Kochany, to cenna informacja. Tylko dlaczego akurat w tym miejscu ją zamieszczasz.
Przeczytaj uważnie post #2 Kazika.
Dla tej Twojej informacji jest tu tyle bardziej pasujących wątków.
A przez tak lekkomyślnie zakładane nowe wątki (nie Ty go założyłeś lecz SISKA), robi się tylko tłok, zamieszanie i "przepychanki" na stronie głównej.
Po co?
Wygląda na to, że tylko Kazikowi zależy na porządku, na klarowności i czytelności tego forum.
A początkujący błądzą, błądzą, szukają i szukają, pytają ...

Pozdrawiam.
S.

Alsko
04-02-2010, 11:45
robi się tylko tłok, zamieszanie i "przepychanki" na stronie głównej. (...)
A początkujący błądzą, błądzą, szukają i szukają, pytają ... To prawda, ale...
Często odwiedzam wątki Pomogę każdemu i Komputer poznać i polubić. Pierwszy z nich ma już 4 część.
Znalezienie czegoś określonego, chociaż wiadomo, że była o tym mowa, jest bardzo trudne.
Gdyby wyszukiwarka lepiej działała - byłoby dużo łatwiej. I to nie tylko nowym.
Może to tylko ja jestem taka niezgraba, ale dlaczego w Sieci potrafię znaleźć, a tu nie? Wpisuję słowa kluczowe - wyszukiwarka mi się chwali, jaka to ona była szybka i... pokazuje mi wszystkie wątki w dziale. Wchodzę w wątek, gdzie to powinno być, korzystam z przeszukaj ten wątek - też bez rezultatu :confused:
Kilka osób zgłaszało w wątku pytania do admina ten problem, ale nie został rozwiązany.
Pozostaje tylko przewidywanie, co może kiedyś się przydać i chomikowanie? Albo telefon do przyjaciela :D

tadeusz50
04-02-2010, 12:01
Uważam, że pytającemu można odpowiedzieć w miejscu gdzie pyta (w różnych miejscach) lub skierować go linkiem w miejsce gdzie znajdzie odpowiedź. Nie da się ustawić w szeregu i w porządku wszystkich nowych tych nieco umiejących szukać i bystrzaków, którzy prawie z każdym problemem sobie radzą. Uczmy się wzajemnie i uczmy innych.

seniorita18
11-11-2021, 12:20
Ogólnie należy powiedzieć, ze jeśli już korzystamy z jakiegoś oprogramowania to postarajmy się o to, aby pochodziło ono ze sprawdzonego źródła. ja na ten moment jestem zachwycona rozwiązaniem od https://www.anegis.com/rozwiazania-it/modern-workplace i myślę, że właśnie takie oprogramowanie znakomicie wspomaga naszą pracę.