PDA

View Full Version : Częstochowa ,Adoptuję babcię lub dziadka,,dożywotnio-Częstochowa


kolo08
15-01-2010, 22:14
Jestem młodym kulturalnym chłopakiem 30-to letnim,Oferujemy osobie starszej lub chorej, dożywotnia opiekę nad nią, oraz ciepło domowego ogniska. Jestem w stanie zadbać o wydatki mieszkaniowe takie jak malowanie pokoi , opłaty za media, . U osoby która będzie tego potrzebować zadbam o jej higienę, czy ubiór. Mamy auto więc nie będzie problemów by w razie potrzeby zawieźć do lekarza itd. W zamian oczekuj mieszkania w którym będę się opiekować panem, panią w raz z nim mieszkając. Zadbam o to by człowiek mógł godnie żyć i nie martwic się w starszym wieku o wydatki mieszkaniowe, oraz o to jak połączyć początek z końcem. Człowiek pracował i starał się całe życie po to by nie odejść w samotności... Mój numer telefonu 886497587 Dawid. proszę dzwonic o każdej godzinie,,,

Bianka
18-01-2010, 12:13
Normalnie jakiś wysyp chętnych na cudze mieszkania...

fredzia44
20-01-2010, 20:28
Fajnie to wymyśliłeś kochany.

admin
20-01-2010, 20:32
Przypominam zasadę funkcjonowania działu ogłoszenia:
"OGŁOSZENIA UWAGA: każde ogłoszenie wpisujemy jako nowy wątek! Wątki służą wyłącznie do zadawania pytań ogłoszeniodawcy przez zainteresowanych, nie zaś dyskusji na temat zasadności ogłoszenia."

Jeśli tematyka ogłoszenia jest interesująca lub bulwersująca, sugeruję założenie wątku na stosownym podforum służącym do dyskusji.