PDA

View Full Version : Jacek Lech nie żyje - komentarze

BUNIA
29-03-2007, 13:40
Wlasnie teraz sie dowiedziala ze w Klinice w Katowicach zmarl znany i lubiany o bardzo cieplym glosie piosenkarz Jacek LECH.Prywatnie prawie ze sasiad - chorowal od dawna i byl leczony na onkologii.3 tygodnie temu bylam na koncercie w BB z ktorego dochod byl przeznaczony na >ratowanie Jacka> . Piosenki wykonywane przez NIEGO zawsze beda kojarzyc mi sie z mlodoscia i beztroska .. i prywatkami-przytulankami.
>Contra vim mortis non est medicamen in hortis > /lac/
-Przeciwko mocy smierci nie ma ziol w ogrodach-.

Ewunia
29-03-2007, 14:29
Komentarz do artykułu: Jacek Lech nie żyje (http://www.senior.pl/137,0,Jacek-Lech-nie-zyje,2141.html)
--------------------
:(

kobieta
29-03-2007, 15:31
och,jak bardzo mi żal.tego głosu,tego czegoś-Jacek Lech-jego ciepło,wyszukane teksty - to moja młodość

kobieta
29-03-2007, 15:31
och,jak bardzo mi żal.tego głosu,tego czegoś-Jacek Lech-jego ciepło,wyszukane teksty - to moja młodość

destiny
29-03-2007, 16:10
Sporo znanych i lubianych osób odeszło w ostatnim czasie :mad:
Życie ludzkie jest takie krótkie i kruche.
Tylko od nas zależy, czy przetrwa pamięć o Nich.
Dlatego i MY cieszmy się każdym dniem, który jest nam ofiarowany.
Życie to największy skarb i trzeba je docenić i godnie przeżyć.
Jeśli możesz, to każdy dzień traktuj jakby był ostatnim Twoim dniem...
nie żałuj sobie niczego na co masz ochotę.
Nie znamy tego dnia, i dobrze.
Powiemy tylko - Los (Bóg) tak chciał...
Troszkę odbiegłam od tematu, ale tak refleksja mnie naszła...

arczia
29-03-2007, 16:41
Życie to największy skarb i trzeba je docenić i godnie przeżyć.
Jeśli możesz, to każdy dzień traktuj jakby był ostatnim Twoim dniem...
.

to by było trochę dołujące... ja wolę określenie "Dzisiaj jest pierwszy dzień reszty Twojego życia jakoś to lepiej brzmi:)

destiny
29-03-2007, 18:46
to by było trochę dołujące... ja wolę określenie "Dzisiaj jest pierwszy dzień reszty Twojego życia jakoś to lepiej brzmi:)

arczia masz rację !!!
Jeśli brać pod uwagę piękno sformułowania, to zgadzam się z Tobą.
Słowa pisałam impulsywnie, pod wpływem chwili...
Dla Ciebie piękna sentencja :)

499

Nika
30-03-2007, 11:59
Pamiętam, ze w liceum wysłałam 2o kartek na piosenkę Jacka Lecha-Gdzie szumiące topole, bo tak mi się podobała.to był jakiś plebiscyt na najpopularniejszą piosenkę w polskiej telewizji.

37.4.250.xxx
04-11-2012, 09:29
Wlasnie teraz sie dowiedziala ze w Klinice w Katowicach zmarl znany i lubiany o bardzo cieplym glosie piosenkarz Jacek LECH.Prywatnie prawie ze sasiad - chorowal od dawna i byl leczony na onkologii.3 tygodnie temu bylam na koncercie w BB z ktorego dochod byl przeznaczony na >ratowanie Jacka> . Piosenki wykonywane przez NIEGO zawsze beda kojarzyc mi sie z mlodoscia i beztroska .. i prywatkami-przytulankami.
>Contra vim mortis non est medicamen in hortis > /lac/
-Przeciwko mocy smierci nie ma ziol w ogrodach-.

Kaima
04-11-2012, 16:29
"Dwadzieścia lat, a może mniej" - tą piosenką zapadł mi w serce. I chociaż już minęły 3 dwudziestolecia (z haczykiem), to ten głos zawsze był ze mną

Ludgarda
04-11-2012, 16:31
Lubiłam piosenki w jego wykonaniu- Świeć Panie nad Jego duszą!
Odszedł kolejny artysta z mojego pokolenia:(

mimoza
04-11-2012, 16:35
Pierwszy wpis zrobiła BUNIA 29 marca 2007 roku tuż po śmierci Jacka Lecha.
Po co i dlaczego odkopano z archiwum ten wątek?:( - Cz

Mar-Basia
04-11-2012, 19:04
Pierwszy wpis zrobiła BUNIA 29 marca 2007 roku tuż po śmierci Jacka Lecha.
Po co i dlaczego odkopano z archiwum ten wątek?:( - Cz

Czesiu, bo...bo..."niby" goscie a w rzeczywistosci dobrze znani na forum starzy bywalcy doskonale (czesto zabanowani) wiedza, gdzie moga ewentualnie ostawic "popis". :(