PDA

View Full Version : Kalendarz


an_inna
30-03-2007, 00:25
Ciągle mam problem z kalendarzem. Znalazłam taki wątek w archiwum, ale u mnie jest dostępny tylko kalendarz domyślny z wpisami jolity. Czy mogła bym mieć kalendarz osobisty?

nair
30-03-2007, 11:40
Desktop Calendar.rar - RAR archiwum, rozmiar oryginalny 963*940 bajtów - czy o taki kalendarz chodzi?

Sanna
30-03-2007, 15:43
http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=126&id=993mam propozycję dla an-inna podałam linka z kalendarzem w którym jest i radio i wiele innych bajerów,ściągnij go sobie i będziesz miała swój osobisty kalendarzyk a jak poczytasz wszystkie posty to znajdziesz wskazówki jak go 513obsługiwać.Pozdrawiam milutko Anna

jolita
30-03-2007, 18:18
Jak poczytasz w s z y s t k i e posty to rok się skończy i kalendarz będzie zbyteczny517

an_inna
30-03-2007, 19:37
Dziękuję za odpowiedzi, ale ja nie całkiem rozumiem (albo całkiem nie rozumiem). Mógłby ktoś tak "kawa na ławę" - staram się przeczytać wszystkie posty, ale faktycznie za drobne 9 miesięcy rok się skończy :)
W komputerze mam różne kalendarze, ale chodziło mi o to co by je wszystkie wykasować, a zostawić sobie ten na Senior Cafe, ale żeby obok "domyślny kalendarz" rozwijała się taka możliwość np. "mój osobisty kalendarz" - ma ktoś coś takiego?

hannabarbara
31-03-2007, 20:35
Moje pytanie jest z innej "beczki". U wielu osób zauważyłam znaczek przedstawiający prostokątnopodobny,zielony profil. Podejrzewam,że jest to symbol jakiegoś nieznanego mi komunikatora. Czy miłe seniorki chciałyby napisać o tym sposobie porozumiewnia się w internecie? Jakie ma zalety? Jak go sobie zainstalować?

an_inna
31-03-2007, 21:16
Moje pytanie jest z innej "beczki". U wielu osób zauważyłam znaczek przedstawiający prostokątnopodobny,zielony profil. Podejrzewam,że jest to symbol jakiegoś nieznanego mi komunikatora. Czy miłe seniorki chciałyby napisać o tym sposobie porozumiewnia się w internecie? Jakie ma zalety? Jak go sobie zainstalować?
To jest komunikator w tlenie. Wejdź na stronę http://www.tlen.pl/
i wszystkiego się dowiesz. Ja mam adres w tlenie, ale z komunikatorów nie korzystam - nie umiem tak szybko pisać :confused:

hannabarbara
31-03-2007, 21:53
Wielkie dzięki droga Aniu! Szybkie pisanie to chyba rzecz względna. Można spróbować. :)

qrystyna216
31-03-2007, 22:01
Komunikator Tlen to fajna sprawa. Masz poczte, mozesz rozmawiac i mozesz wysylac pliki, sms, jest tez portal z wiadomosciami.Jezeli chodzi o pisanie to tak jak i na gg czy skype nikt cie nie goni, piszesz jak umiesz.

an_inna
01-04-2007, 10:18
Komunikator Tlen to fajna sprawa. Masz poczte, mozesz rozmawiac i mozesz wysylac pliki, sms, jest tez portal z wiadomosciami.Jezeli chodzi o pisanie to tak jak i na gg czy skype nikt cie nie goni, piszesz jak umiesz.
Ani się znaczek zielony nie pokazuje, ani w ogóle nie wiem z czym to jeść...:confused: A propos "jeść" to chyba czas najwyższy na śniadanie 545 pa, na razie!

hannabarbara
03-04-2007, 08:34
Do Ani! Ja też po założeniu konta w tlenie, przez dwa dni miałam znaczek biały. Aż do dziś, gdy po włączeniu neostrady pojawił się komunikat z dwiema obcjami:"chcesz założyć konto w tlenie" i coś tam drugiego. Kliknęłam sobie na tę drugą i po chwili znaczek się zazielenił. Tylko nie wiem co dalej. Jak napisać do kogoś jak nie znam żadnego loginu. Chciałam napisać do Ciebie na g.g. ale nie chce mi się wyświetlić żaden profil. I znowu wołam o pomoc koleżanek, zupełnie tak jak Gierek w 70-tym roku:pomożecie!

destiny
03-04-2007, 09:29
Do Ani! Ja też po założeniu konta w tlenie, przez dwa dni miałam znaczek biały. Aż do dziś, gdy po włączeniu neostrady pojawił się komunikat z dwiema obcjami:"chcesz założyć konto w tlenie" i coś tam drugiego. Kliknęłam sobie na tę drugą i po chwili znaczek się zazielenił. Tylko nie wiem co dalej. Jak napisać do kogoś jak nie znam żadnego loginu. Chciałam napisać do Ciebie na g.g. ale nie chce mi się wyświetlić żaden profil. I znowu wołam o pomoc koleżanek, zupełnie tak jak Gierek w 70-tym roku:pomożecie!

Serduszko...jeśli klikniesz lewą myszką na słoneczko (Gadu-Gadu) to wyświetli Ci się na ekranie nr GG danej osoby. Teraz tylko ten nr musisz dodać do swoich kontaktów i już klikasz do tej osoby :)
Podobnie jest z innymi komunikatorami.
Powodzenia !!!

destiny
03-04-2007, 09:39
Serduszko...jeśli klikniesz lewą myszką na słoneczko (Gadu-Gadu) to wyświetli Ci się na ekranie nr GG danej osoby. Teraz tylko ten nr musisz dodać do swoich kontaktów i już klikasz do tej osoby :)
Podobnie jest z innymi komunikatorami.
Powodzenia !!!

Przepraszam, że tak na raty :)
Klikając lewą myszką na login osoby (np.hannabara) w danym poście - wyświetlą Ci się linki z propozycją, co możesz zrobić, aby poznać czy nawiązać kontakt z daną osobą (np.napisz prywatną wiadomość do hannabarbara)
Najlepszego !!!

an_inna
03-04-2007, 17:27
Do Ani! Ja też po założeniu konta w tlenie, przez dwa dni miałam znaczek biały. Aż do dziś, gdy po włączeniu neostrady pojawił się komunikat z dwiema obcjami:"chcesz założyć konto w tlenie" i coś tam drugiego. Kliknęłam sobie na tę drugą i po chwili znaczek się zazielenił. Tylko nie wiem co dalej. Jak napisać do kogoś jak nie znam żadnego loginu. Chciałam napisać do Ciebie na g.g. ale nie chce mi się wyświetlić żaden profil. I znowu wołam o pomoc koleżanek, zupełnie tak jak Gierek w 70-tym roku:pomożecie!
Jeżeli masz konto w Tlenie to kliknij na mój zielony znaczek i możesz pisać. Ja u Ciebie "zielonego" nie widzę - trzeba sobie dopisać w profilu. To wszystko jest bardziej skomplikowane niż mi się początkowo wydawało :)

qrystyna216
04-04-2007, 16:07
N a postach zaznaczone jest tylko jaki komunikator posiadam, ale trzeba najpierw wejsc w profil i tam jest moj numer komunikatora, ktory wprowadzasz u siebie i dodajesz do swoich kontaktow.