PDA

View Full Version : Moje credo polityczne...


Stalin
02-02-2010, 22:37
1. Dziekuję Panu Janowi Kułakowskiemu za reprezentowanie Polski w negocjacjach z Unią, szacun dla Pana bo uzyskał Pan tyle, ile było do ugrania,

2. Dziękuję SLD, która była ch*jową partią ale zrozumiała, na czym polega interes Polski i wprowadziła nas do Unii i NATO,

3. Dziękuję Leszkowi Balcerowiczowi za ustalenie stabilnych reguł gry, faktem jest, ze spekulanci zarobili ale równiez faktem jest, że własnie prowadziłem działalność gospodarczą i wiedziałem, jak kalkulować ceny,

4. Dziekuję Panu Jerzemu Buzkowi, którego uważałem za marionetkę sterowaną przez pięknego Mańka ( Marian Krzaklewski), który rozpoczął 4 reformy i został przewodniczącym Parlamentu Europejskiego, jak ktos tego nie widzi to jest kartka na usługi lekarskie..:D:D

5. Dziekuję tym wszystkim ludziom, którzy byli uprzejmi wypełnić nalezycie wnioski o dotacje z Uni Europejskiej, dzieki którym mam wodociąg na działce (taaaaa, pieprzony sobek jestem) ale dużo jeżdżę samochodem i widzę, że coś ruszyło w drogach i w ściekach,

6. Dziekuje tym wszystkim ludziom, którzy wykupili mieszkania w byłej NRD i bezpośrednio walczą ze sloganami pod tytułem Polnische Wirtschaft, bo z niemieckiej strony maja bliżej i szybciej do Polski, a mieszkania tańsze były

7. Uprzejmie informuję pozostałych, że w interesie Polski leży dogadanie sie z Ukraińcami, Białorusinami, Litwinami coby te tereny wspólnym dziedzictwem były

Z poważaniem
Były dyktator, obecnie niezależny przedsiębiorca
JWStalin

Stalin
02-02-2010, 22:39
Aaaa i jeszcze jedno - o Panu Janie Jeziorańskim mówiłem duzżo wcześniej, ale szacun po raz kolejny...:D

siekierka
03-02-2010, 06:58
Miało być "credo" (wyznanie wiary) a jest ogromny tyłkoliz :D :cool:

senior A.P.
03-02-2010, 11:38
"Nie dziekuj wyznam ci szczerze ...".

Ja klamcom nigdy nie wierze !

jip
03-02-2010, 12:01
Aaaa i jeszcze jedno - o Panu Janie Jeziorańskim mówiłem duzżo wcześniej, ale szacun po raz kolejny...:D
Ja do tego Twojego, pod czym się podpisuję oboma rękoma dokładam szacum dla JPII bo bez niego nie było by tego co jest, szacun dla Wałęsy drugiego Polaka najbardziej rozpoznawalnego na świecie, szacun jeszcze paru osobom oddaję np Bartoszewskiemu , Kwaśniewskiemu też za małą polityczną kłótliwość, pewny szacun należy się też rządowi za przejście obok kryzysu.... na początek tyle ale mam też antyszacun o tym potem ....

Kazimierz
03-02-2010, 12:05
1. Dziekuję Panu Janowi Kułakowskiemu za reprezentowanie Polski w negocjacjach z Unią, szacun dla Pana bo uzyskał Pan tyle, ile było do ugrania,

2. Dziękuję SLD, która była ch*jową partią ale zrozumiała, na czym polega interes Polski i wprowadziła nas do Unii i NATO,

3. Dziękuję Leszkowi Balcerowiczowi za ustalenie stabilnych reguł gry, faktem jest, ze spekulanci zarobili ale równiez faktem jest, że własnie prowadziłem działalność gospodarczą i wiedziałem, jak kalkulować ceny,

4. Dziekuję Panu Jerzemu Buzkowi, którego uważałem za marionetkę sterowaną przez pięknego Mańka ( Marian Krzaklewski), który rozpoczął 4 reformy i został przewodniczącym Parlamentu Europejskiego, jak ktos tego nie widzi to jest kartka na usługi lekarskie..:D:D

5. Dziekuję tym wszystkim ludziom, którzy byli uprzejmi wypełnić nalezycie wnioski o dotacje z Uni Europejskiej, dzieki którym mam wodociąg na działce (taaaaa, pieprzony sobek jestem) ale dużo jeżdżę samochodem i widzę, że coś ruszyło w drogach i w ściekach,

6. Dziekuje tym wszystkim ludziom, którzy wykupili mieszkania w byłej NRD i bezpośrednio walczą ze sloganami pod tytułem Polnische Wirtschaft, bo z niemieckiej strony maja bliżej i szybciej do Polski, a mieszkania tańsze były

7. Uprzejmie informuję pozostałych, że w interesie Polski leży dogadanie sie z Ukraińcami, Białorusinami, Litwinami coby te tereny wspólnym dziedzictwem były

Z poważaniem
Były dyktator, obecnie niezależny przedsiębiorca
JWStalin

Podpisuję się obydwoma rękami pod Twoim credo.
Z poważaniem, obecnie niezależny emeryt-rencista, Kazimierz
Ps. Powodzenia w byznesie.

Stalin
04-02-2010, 00:20
kazimierz - ludzie zawsze potrzebowali dobrego kabaretu :D:D
There's no business like showbusiness!

senior A.P.
04-02-2010, 12:32
Przewaznie kazdy "szol" oglada matol - dla niego jest tworzony !

jano43
04-02-2010, 16:01
Tow.Stalin ma chyba drobne problemy z logiką.W jednym z tekstów napisał,że anglicy (dodam:wszyscy anglosasi) zamiast przyjaciół mają interesy a w swoim credo cieszy się,że wstąpiliśmy do NATO.Ośmielam się zapytać po jaką cholerę wstępowaliśmy do tego NATO skoro oni mają tylko interesy?Żeby nadstawiać w ich interesie tyłka a to w Iraku a to w Afganistanie?
Sądzę,że to pan Buzek winien wdzięczność Polsce,że go skutecznie forsowała na stanowisko,które obecnie piastuje no i europosłom,którzy go wybrali.Nie od rzeczy byłoby też usłyszeć od niego dlaczego zamiast 2-ej nitki Jamału w Polsce,kładziony jest rurociąg północny.

Stalin
04-02-2010, 16:14
Senior AP - wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć, ja bardzo szanuję mniejszości, ekhem, intelektualne...:D:D
jano 43 - od zawsze zasadą rządzenia było mieć swoich ludzi we właściwych miejscach, tam gdzie zapadają decyzje.
Osobiście sądzę, że Polska forsowała Pana Buzka na to stanowisko nie po to, aby był wdzięczny ale po to, aby pilnował naszych interesów... Widzę, że koniecznie chcesz dołączyć do mniejszości intelektualnych, zapraszam serdecznie
:D
Że znów siebie zacytuję, specjalnie dla Ciebie dwa razy:
1. Nieważne, kto głosuje, wazne kto liczy głosy
2. Kadry - najważniejsze sa kadry..:D
3. Polska ma własne interesy które musi realizować między innymi w Iraku i Afganistanie, robi to lepiej albo gorzej ale tam JEST... Nie słyszałes, że nieobecni nie mają racji?

jano43
04-02-2010, 22:56
W życiu często się zdarza,tow.Stalin,że ilość nie przechodzi w jakość.Stąd wolę być członkiem mniejszości-jak to elegancko ująłeś-intelektualnej niż pozostawać w większości do jakiej uważasz,że przynależysz,a której przez grzeczność nie nazwę.
Nie powinno się chwalić dnia przed wieczorem.Można zapeszyć.Jak już pan Buzek coś konkretnego Polsce załatwi wszyscy będziemy go chwalić.
Dzisiaj już nawet oficjalnej propagandzie z trudem przychodzi ukrywać,że w Iraku wyszliśmy na ciężkich frajerów i adekwatne do tego załatwialiśmy tam interesy.A jakie racje udowodniliśmy naszą obecnością w Iraku?Bo nie mogę powstrzymać ciekawości.
Wyobraż sobie,że dwa pierwsze cytaty cofnęły mnie do lat młodości. Wtedy usłyszałem je po raz pierwszy:od lektora na WUML-u.Czy to nie jakiś Twój kolega po fachu?

Stalin
05-02-2010, 00:04
jano43 - pozwól, że Ci wyjaśnię:
jak dla Ciebie a w zasadzie dla wszystkich to mogę być Afrożydem, masonem i cyklistą z Kaliforni :D
Co Pan Buzek ugra to nie wiem, ale jestem przekonany na 200% że lepiej, że to Pan Buzek jest przewodniczącym parlamentu niz jakiś Portugalczyk, udający Greka...:D


Tu był kawałek tekstu za który przepraszam bo mnie poniosło..:D
Uff, zdążyłem z korektą :D
Co do Iraku - całkiem mozliwe że poszczególne ekipy kiepsko to rogrywały, fakt...

Lila
05-02-2010, 09:27
Tu był kawałek tekstu za który przepraszam bo mnie poniosło..:D
Uff, zdążyłem z korektą :D
Co do Iraku - całkiem mozliwe że poszczególne ekipy kiepsko to rogrywały, fakt...

Ba...:D
Zdążyłam przeczytać.:D

Stalin
06-02-2010, 16:26
Lila, zachowaj to dla siebie, proszę...:D:D:D:D