PDA

View Full Version : Sposoby na utrzymanie umysłu i pamięci w dobrej kondycji cz. III - komentarze


AkademiaNauki
09-02-2010, 12:12
Komentarz do artykułu: Sposoby na utrzymanie umysłu i pamięci w dobrej kondycji cz. III (http://www.senior.pl/130,0,Sposoby-na-utrzymanie-umyslu-i-pamieci-w-dobrej-kondycji-cz-III,7476.html)
--------------------
Odnośnie punktu 5., to zapraszam serdecznie na stronę www.profesjonalista.akn.pl , bardzo atrakcyjna oferta nauki języków (i inne szkolenia) właśnie dla seniorów (po 45rż), dofinansowana przez Unię Europejską. Pamiętajmy, że każdy moment jest dobry żeby coś zmienić i nauczyć się nowych rzeczy :)

bronczyk
10-02-2010, 21:41
A czy to nie ukryta reklama?

AkademiaNauki
12-02-2010, 16:21
Hmm... Powiedziałbym nawet że nie ukryta :) Myślę jednak, że jest to w nawiązaniu do tematu o którym mogliśmy przeczytać, a szkolenia są dofinansowane z UE, nie jest więc to zwykła komercyjna oferta.

pozdrawiam
Lesław Sierocki, Akademia Nauki

91.205.90.xxx
09-12-2016, 15:04
Według mnie człowiek powinien uczyć się całe życie. Jak patrzę na swoją mam, która ostatnio zapisała się na angielski i w ogóle zawsze szuka sobie jakichś zajęć, to nie widzę po niej upływu lat. Zasze jest uśmiechnięta, zdrowa i nawet ubiera się stylowo, ale z lekką nutą szaleństwa. Natomiast teściowa nie lubi wychodzić z domu i wygląda jakby była od mojej mamy starsza o co najmniej 20 lat, a są w tym samym wieku.