PDA

View Full Version : Sprzedaż leków przez Internet legalna - komentarze


POLA
31-03-2007, 12:40
Komentarz do artykułu: Sprzedaż leków przez Internet legalna (http://www.senior.pl/80,0,Sprzedaz-lekow-przez-Internet-legalna,2155.html)
--------------------
No i dobrze, jak najmniej państwa (czyt. urzędniczych nakazo-zakazów) w państwie. Zostawić klientowi wybór, a nie uszczęśliwiać go na siłę rzekomą troską o jego zdrowie tudzież bezpieczeństwo. Polak nie głupi, wie, co dla niego dobre, a jak się raz rozczaruje do apteki internetowej, to albo zamieni ją na inną, albo powędruje do "stacjonarnej".

Skorpion 51
07-06-2007, 11:02
Ludzie niechodzący łatwiej dostaną leki,prosto do domu taka jest prawda dziękujemy za tą możliwość.

POLA
07-06-2007, 16:10
i o to chodzi. A teraz jeszcze niech nam pani Zyta pozwoli odliczać koszty leczenia w prywatnych gabinetach. Ale chyba nie pozwoli, bo by się okazało, że większości z nas należą się niemałe zwroty i puścilibyśmy państwo z torbami, a przecież ta ścieżka zarezerwowana jest dla urzędniko-polityków;)

Sanna
07-06-2007, 23:10
i o to chodzi. A teraz jeszcze niech nam pani Zyta pozwoli odliczać koszty leczenia w prywatnych gabinetach. Ale chyba nie pozwoli, bo by się okazało, że większości z nas należą się niemałe zwroty i puścilibyśmy państwo z torbami, a przecież ta ścieżka zarezerwowana jest dla urzędniko-polityków;)A może Pani Minister chodzi o to abyśmy my lekarzy kontrolowali z ich dochodów.Na rachunek może być cena inna a bez inna.Boją się narazić od góry zaczynają od dołu.A jak było z budowlańcami za usługę na r-k był Vat22% a odliczenie 20%.Nie wiem czy nie chcą załatwić lekarzy rękoma pacjentów.

POLA
08-06-2007, 21:59
Wiesz, też o tym pomyślałam, o załatwieniu czegoś rękami pacjentów. Konferencja p. Zyty utwierdziła mnie w przekonaniu, że są to działania pozorowane i wcale nie chodzi o "uzdrowienie" służby zdrowia. Pani Z. bardzo mnie rozczarowała, a podczas konferencji jakoś dziwnie mataczyła = kluczyła. No cóż, pozostaje nam czekanie.