PDA

View Full Version : Starsze kobiety i modsi mczyni - zwizek kompatybilny? - komentarze


jesienna53
27-02-2010, 20:43
Komentarz do artykułu: Starsze kobiety i młodsi mężczyźni – związek kompatybilny? (http://www.senior.pl/92,0,Starsze-kobiety-i-mlodsi-mezczyzni-8211-zwiazek-kompatybilny,8225.html)
--------------------
i wszystko sie zgadza, sama jestem w takim zwiazku od 7 lat , moj partner jest mlodszy odemnie o 12 lat i jest nam z soba dobrze, lepiej niz w normalnym zwiazku, gdzie maz powinien byc starszy od kobiety nie mniej niz 5 lat...takie zwiazki mlodszych mezczyzn i straszych kobietek sa bardziej trwalsze...

bronczyk
27-02-2010, 21:27
To się cieszę, że związek wasz jest udany. Ale chyba wiek to nie jedyna cecha trwałego bycia razem.

eledand
27-02-2010, 22:36
Zyczę Tobie dużo szczęśliwych dni.I ciesz się że masz do kogo buzie otworzyć i z kims wyjść na spacer.:D

rebelio
28-02-2010, 12:54
Jeśli ludziom jest dobrze to wiek nie ma znaczenia, koleżanka była właśnie w Indiach i opowiadała o 60 letniej pani, która miała tam przyjaciela, chyba ze 30? .. nie pamiętam, co roku do niego przyjeżdżała i podróżowali sobie po Indiach razem... podobno świetnie się bawili, i ona go wspierała finansowo, to nie jest układ, powiedzmy, biblijny i nobliwy, ale ludzie płci męskiej miewają przyjaciółki, nie widzę powodu, żeby odmawiać kobietom tej przyjemności.

helena62
02-03-2010, 17:08
Witam,byłam w takim zwiazku wiele lat i bardzo mile wspominam tamte lata, nigdy w zyciu nie dostałam tylu kwiatów ale nie będe sie tu chwalic, jedno jest pewne że niczego nie żaluję. Gdy spotkaliśmy sie niedawno na ulicy usłyszalam to samo...

Paula
02-03-2010, 19:22
Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Trochę o sobie. Jestem w związku już 25 lat z mężczyzną 5 lat młodszym ale to akurat nie jest takie istotne albowiem różnica wieku jak pisze eledant nie może być głównym czynnikiem dla trwałości związku tylko jednym z wielu. Aby związek miał szansę przetrwania musi być kompatybilny - zgodność charakterów, poglądów, zainteresowań i oczywiście poczucie bezpieczeństwa. Dla mnie ważną cechą była dojrzałość psychiczna partnera. Każdy człowiek ma zalety i wady i ty decydujesz co jest dla ciebie ważne toteż bierzemy różne aspekty pod uwagę drugiej osoby. Jednym słowem osoba musi odpowiadać naszym standardom. Jednemu będzie pasowała a drugiemu nie. Najważniejsze jest dogranie się ale na to potrzeba wspólnych kompromisów jak w każdym normalnym związku i aby się udało wszystko zależy jak mamy poukładane w głowie.
Odpowiadam na zasadnicze pytanie czy związek ze starszą kobietą jest kompatybilny? na moim przykładzie tak i nic nie zapowiada aby miało się to rozsypać wręcz zawiązało na dobre i złe silnym węzłem.

rebelio
02-03-2010, 21:25
hmm.. a co to jest 5 lat? moj byly byl 9 mlodszy, a i tak czasem sprawial wrazenie staruszka

Mar-Basia
02-03-2010, 22:00
Paula, wlasnie o to chodzi.:D :D :D Zycze Ci duuuuzo wspanialych lat z Twoim partnerem.

Arti
02-03-2010, 22:03
Moim zdaniem mężczyzna młodszy w związku to osoba która za mało miała mamusi.
Układać się w takim związku jak w każdym innym może różnie
w późniejszym wieku to różnica 5 lat zatrze się.
Oboje starzy i nie ma problemu.:D

Wysportowany
04-03-2010, 19:24
Drogie Panie, nawiązując do tematu chciałbym zaoferowac dojrzałej kobiecie 30-50 l, siebie:) Jestem wysokim, zadbanym, zabawnym, wysportowanym brunetem z "kaloryferkiem" i innymi zaletami, z okolic Warszawy który chciałby poznac kilka sztuczek w łóżku:) Jestem otwarty na każdy temat, więc proszę śmiało pytac:) Czekam

Lila
04-03-2010, 19:28
No wiesz 'wysportowany' ( w co nie watpię)!.
To jest jawna dyskryminacja na forum Seniora.
Nie można mieć 75 lat i ciekawości tych ''sztuczek w łóżku''?

ps.Kaloryferek na brzuszku i kalafiorek na główce...mrrrau.:)

rebelio
04-03-2010, 21:17
rebelio chciałoby tu na forum doświadczyć tej 'zabawności' właściciela kaloryfera, deklaracje zostawiamy na boku .. przydałoby się też zdjęcie ;)

zrycla
04-03-2010, 21:25
]ty moj wysportowany przyjacielu widze ze figle ci w glowie
to dobrze bo poczucei chumoru zawsze trzeba miec powodzenia ale ho ho pomału bo serduszko nie wytrzyma

rebelio
05-03-2010, 09:16
a gdzie ty widzisz u niego poczucie humoru w tym ogłoszeniu? bardzo słaby PR

Wysportowany
05-03-2010, 13:09
hehehe tak jak napisała rebelio, poczucia humoru w tym ogłoszeniu znaleźc raczej nie można. Pisałem tylko o poczuciu humoru na żywo, ale to zalezy kto co lubi. Słyszałem od niektórych że mam to sie pochwaliłem, tutaj:)
Lila, nie miałem i nie mam zamiaru nikogo dyskryminowac, jeżeli tak wyszło to nieświadomie:) Mój wiek jest kuszący - mam 20 lat:) Serduszko mam w normie. Zdjęcie wstawiłem ale nie przedstawiające zbyt wiele, dla udowodnienia że mam "kaloryferek" - reszta poza forum:)

Scarlett
05-03-2010, 13:11
Hej, naprawdę rajcują Cię starsze Panie? Ho ho ho ho ho, ciekawe:rolleyes:

Wysportowany
05-03-2010, 13:17
Rajcują mnie starsze Panie, jeżeli są dla mnie miłe i są atrakcyjne:)

zrycla
07-03-2010, 16:17
nie wiem co to znaczy miłe Jak bys nie wiedziałze wszystkie kobietki sa miłe Ty maczo WYSPORTOWANY powodzonka

amelia
07-03-2010, 16:38
:D Rajcują mnie starsze Panie, jeżeli są dla mnie miłe i są atrakcyjne:)


uscislij prosze w jakim aspekcie atrakcyjne:D :D

Kasa i Sex (http://www.youtube.com/watch?v=ezL2fnPCIaA&feature=related)

Lila
07-03-2010, 18:25
hehehe tak jak napisała rebelio, poczucia humoru w tym ogłoszeniu znaleźc raczej nie można. Pisałem tylko o poczuciu humoru na żywo, ale to zalezy kto co lubi. Słyszałem od niektórych że mam to sie pochwaliłem, tutaj.

Lila, nie miałem i nie mam zamiaru nikogo dyskryminowac, jeżeli tak wyszło to nieświadomie:) Mój wiek jest kuszący - mam 20 lat:) Serduszko mam w normie. Zdjęcie wstawiłem ale nie przedstawiające zbyt wiele, dla udowodnienia że mam "kaloryferek" - reszta poza forum:)

Kotku, sorki, mam -10 dioptri..
To zdjęcie jest z przodu czy z tyłu?:)

Wysportowany
07-03-2010, 21:42
Lila, to zdjęcia oczywiście jest z przodu:) Wystarczy wejśc na mój profil i tam będzie w większych rozmiarach:)
Zrycla, nie mówiłem że jestem macho. Miłe Panie według mnie powinny byc uśmiechnięte i nie olewające mnie w rozmowie.
Amelia, w fizycznym oczywiście, lubie szczupłe Panie, ale to też zależy od całokształtu:)

Arti
07-03-2010, 21:58
Drogie Panie, nawiązując do tematu chciałbym zaoferowac dojrzałej kobiecie 30-50 l, siebie:) Jestem wysokim, zadbanym, zabawnym, wysportowanym brunetem z "kaloryferkiem" i innymi zaletami, z okolic Warszawy który chciałby poznac kilka sztuczek w łóżku:) Jestem otwarty na każdy temat, więc proszę śmiało pytac:) Czekam

Tuu? taka propozycja? młody człowieku :D

tylko agencja z takim cv..a grosz się pewnie przyda.

iksigrek
07-03-2010, 22:03
Tuu? taka propozycja? młody człowieku :D

tylko agencja z takim cv..a grosz się pewnie przyda.

Ależ Ty jesteś niesprawiedliwa:)
Wysportowany napewno zbudował dom, posadził drzewo i teraz szuka żony by spłodzić syna:D

Wysportowany
08-03-2010, 10:19
Niestety ale domu jeszcze nie zbudowałem:) Mam tak jak chyba pisałem wcześniej dopiero 20 lat:) Żony także nie szukam:)

Chciałbym życzyc wszystkim Panią spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze z okazji dnia Kobiet:)

Paula
08-03-2010, 12:00
Dla kobietek link z piosenką Chris de Burgh - Lady in Red
http://www.youtube.com/watch?v=-Cz5dPMaV38

iksigrek
08-03-2010, 20:00
Cześć Wysportowany!!!
-nie należysz ty czasem do Ku Klux Klan?
Pytam, bo masz kaptur na głowie.

rebelio
08-03-2010, 21:18
Kotku, sorki, mam -10 dioptri..
To zdjęcie jest z przodu czy z tyłu?:):D

hhihi

20 lat, jeeej... tyle ma mój syncio, a to dopiero, syncio jest wyjątkowo dojrzały, jak na swój wiek, ale jak na mój gust, mało w nim męskości, to dojrzewa latami..... jestem bardzo ciekawa czy znajdziesz tu ukochaną, nawiasem mówiąc skoro wiesz, że cię pociągają starsze damy, to znaczy, że już doświadczyłeś, opowiedz.... proszę:)

Lila
09-03-2010, 01:01
Lila, to zdjęcia oczywiście jest z przodu:) Wystarczy wejśc na mój profil i tam będzie w większych rozmiarach:)
:)

Obejrzałam sobie przez lupę do znaczków.

Ale mam wątpliwości?
Ten kaptur. Co przykrywasz miły chłopcze?
A jeśli masz zeza ( co przy tych moich -10 ) specjalnie nie przeszkadza,
ale
jak masz uszy jak skrzydła wentylatora?:rolleyes: Hę?

Wysportowany
09-03-2010, 08:21
hahahahaha Nie jestem rasistą. Nietoperzych uszu też nie mam:D

Alunia
09-03-2010, 18:47
Lila, co tam uszy, ślepka!
Ważne, że wysportowany!:D
Dotarł do nas, więc:
schyli się gibko i babciom bamboszki założy,
filiżankę przytrzyma, by choć łyczek dotarł do gębusi.

PS. Radzi wejść na swój profil....:confused:
To chyba nie jest to o czym myślę??

iksigrek
09-03-2010, 20:43
hahahahaha Nie jestem rasistą. Nietoperzych uszu też nie mam:D

Więc tak:
- żenić się jeszcze nie chcesz.
- rasizmu się zarzekasz.
....i szukasz miłej Pani.
A może chciałbyś, aby ktoś opowiedział ci bajeczkę. :)
-o kapturku jaki masz na głowie?
O czerwonym już napewno znasz:confused:

Lila
09-03-2010, 20:47
Lila, co tam uszy, ślepka!
Ważne, że wysportowany!:D
Dotarł do nas, więc:
schyli się gibko i babciom bamboszki założy,
filiżankę przytrzyma, by choć łyczek dotarł do gębusi.



Ale jak złośliwy będzie i szczenusie schowa?
Albo laseczkę?
I jak tu na nieszpory albo na majowe sie pójdzie?
No jak?

Alunia
09-03-2010, 21:56
Ale jak złośliwy będzie i szczenusie schowa?
Matuchno kochana! Strach! Strach!
ZUS mi nową za jakieś 5 lat przydzieli!
Pięć lat skórka moczona w herbacie! O nie!
Laseczkę też??! Litości!
Ja chcę dziadka ze swoim....tym...aha... kijaszkiem?:D

Wysportowany
09-03-2010, 21:59
Bajeczke o czerwonym kapturku?? Chętnie słucham:) Prosze pisac:)

Mar-Basia
09-03-2010, 22:22
A czy przypadkowo nie masz platfusa?;) ....bo to tez felerek...;)

rebelio
10-03-2010, 10:44
chyba mu dokuczacie.. a on tylko chciał poznać jakąś panią samotną, bo też samotny :D

Wysportowany
13-03-2010, 12:13
Dokładnie^^

Mlodzik_sl
18-03-2010, 01:23
Witam Chcialbym nawiązać do tematu i zaoferować się dla dojrzałej Kobiety mam 21 lat jestem zadbanym brunetem chętnie zapoznam się z miłą panią. Jestem z okolic Katowic w ten weekend tj.19-21 marca 2010 jestem do dyspozycji wszelkie pytania prosiłbym kierować na e-mail : ejnoooo@o2.pl zapraszam i Pozdrawiam :) Jestem otwarty na wszelkie propozycje :)

rebelio
18-03-2010, 14:32
o matkości

Scarlett
18-03-2010, 14:46
Dla mnie jesteś już za stary.
Gustuję w osiemnastolatkach.
Pa.

Lila
18-03-2010, 20:22
Witam Chcialbym nawiązać do tematu i zaoferować się dla dojrzałej Kobiety mam 21 lat jestem zadbanym brunetem chętnie zapoznam się z miłą panią. Jestem z okolic Katowic w ten weekend tj.19-21 marca 2010 jestem do dyspozycji wszelkie pytania prosiłbym kierować na e-mail : ejnoooo@o2.pl zapraszam i Pozdrawiam :) Jestem otwarty na wszelkie propozycje :)

A okna dobrze myjesz?:)

Arti
18-03-2010, 20:58
Jestem otwarty na wszelkie propozycje

w każdy weekend do prac fizycznych potrzebuję kogoś :)
praca w ogrodzie, garaż, pralnia do sprzątnięcia.

Wysportowany trochę późno rzuciłeś anons bo dachy trzeba było odśnieżać na mej ulicy.

Alunia
18-03-2010, 21:30
Ale jesteście wybrzydzalskie!
Taka okazja, a one jakieś prace!! ;)
Pozapominały już zupełnie do czego chłop jest stworzony:D :D

Arti
18-03-2010, 22:18
Ale jesteście wybrzydzalskie!
Taka okazja, a one jakieś prace!!
Pozapominały już zupełnie do czego chłop jest stworzony
nie wybrzydzam ale to nie chłop tylko dzieciak.
Jest silny fizycznie to :rolleyes: nooo do roboty :D parę sztuczek może pokaże...chętnie pooglądam i na powrotny bilet do domu nawet dam..
a poważnie :rolleyes:
tak z drugiej strony 20 lat..ledwo mu mleko pod nosem obeschło i żenidłem wymyślił pracować :) no cóż ciągoty do prostytucji chłopak ma.

iksigrek
18-03-2010, 22:53
Pozapominały już zupełnie do czego chłop jest stworzony:D :D

- do rządzenia, do rządzenia!!!:D

iksigrek
18-03-2010, 22:55
Witam Chcialbym nawiązać do tematu i zaoferować się dla dojrzałej Kobiety mam 21 lat jestem zadbanym brunetem chętnie zapoznam się z miłą panią. Jestem z okolic Katowic w ten weekend tj.19-21 marca 2010 jestem do dyspozycji wszelkie pytania prosiłbym kierować na e-mail : ejnoooo@o2.pl zapraszam i Pozdrawiam :) Jestem otwarty na wszelkie propozycje :)

Pójdziesz do piekła.:confused:

Lila
18-03-2010, 23:19
Pójdziesz do piekła.:confused:

Za co?:D :D

Za chęć pomocy przed Świętami?
A może taką pokutę dostał na rekolekcjach,
bo był niegrzeczny dla swojej babci?:D

iksigrek
18-03-2010, 23:27
Za co?:D

Za chęć pomocy przed Świętami?
A może taką pokutę dostał na rekolekcjach,
bo był niegrzeczny dla swojej babci?:D


No fakt!!! -jak pokuta, to pokuta
- skoro tak, to będzie zbawiony.:)
(ale żeby już pamiętał, że warto być grze"c"znym):D

MSen
16-04-2010, 10:49
Moim zdaniem bardzo dużo zależy od tego z jak młodszym mężczyzną jest to związek. Jeżeli chodzi o sam seks to delikatna sprawa,natomiast o typowy związek to różnica wiekowa np 25 lat jest moim zdaniem zbyt duża,nie ma racji bytu.

ciapek33
27-04-2010, 12:21
witaj.
Myślę, że mocno przesadzacie z tymi krytycznymi opiniami.
Jeżeli kobieta z dojrzałym wieku lub po prostu w starszym wieku szuka kogoś z kim po prostu chciałaby czasem się spotkac, uprawiać sex lub pobyć to co w tym złego. Szczególnie, jeżeli ten facet jest młodszy?
w wieku 30 lat poznałem koebiete, która chciała się po prostu czasem spotakć, wiedziała że związek między nami nie ma szans. BYła bardzo namiętna i po prostu lubiła i chyba nadal lubi sex. Ona wtedy miała ponad 60 lat. POtem poznała kogoś, jest z nim na stałę, czasem się spotkamy, ale to głupio tak, bo tamten facet to podobno przyzwoity człowiek,
NO ale w sumienikogo nie krzywdzimy i kazdy jest zadowolony.
Szanowne Panie - nie bądźcie takie nastawione negatywnie, zyje się tu i teraz, więc nie mówcie nie, jeżlei nadaży się okazja. Z drugiej strony działanie pod wpływem impulsu nie jest chyba najlepsze, ale ttzeba by ć w zgodzie z sobą

83.24.116.xxx
30-08-2011, 22:06
fajny temat

217.98.60.xxx
31-08-2011, 17:26
Jestem przystojnym 22 latkiem z małopolski, nigdy nie pisałem anonsów i nie czytałem ale teraz wiem że chciałbym spróbować z kobietą wiele starszą, nie pytajcie dlaczego po prostu mam na to ochotę nie szukam sponsoringu :)
Możliwe systematyczne spotkania, piszcie na maila robek860@wp.pl
Wtedy się bliżej poznamy!

tomeh
20-10-2011, 20:33
Mój taki był, kobieta którą kocham nad życie nie była szczęśliwa. Ale to dużo mojej winy bo gdy się traci to dopiero się zaczyna zdawać sprawę z wielu rzeczy.

195.238.171.xxx
30-01-2012, 11:36
Witam
Jestem młodym chłopakiem wiek 24 lata, szczupły, wysoki 178cm brunet i
szukam starszej Pani która mogłaby mnie zasponsorować w zamian za
usługi towarzyskie. Możliwe spotkanie od czasu do czasu lub na stałe.
Zainteresowane Panie proszę o kontakt mailowy. Dyskrecja
gwarantowana

Mar-Basia
30-01-2012, 12:13
"Kochasiu" spod znaku "xxxxxxx" - toz to ogloszenie na portal randkowy dla jigolakow. Wdzieki, wzrost, dlugosc, szerokosc, bicepsy to nie wszystko. A jak z szara materia? Bo "starsze" panie przyzwyczajone czesto do rozmowy a tu bicepsy nic nie pomoga. Klapa! ;)

46.76.12.xxx
16-04-2012, 22:57
Czytam komentarze i wydaje mi się że nie pamiętacie tu o Miłości to smutne
patrzycie na wiek a tu chodzi o miłość dla tych par .Miłość to najpotężniejsza
siła jaka istnieje .

91.53.55.xxx
13-05-2012, 00:57
Bardzo ciekawy artykul,ja takze chcialabym poznac mlodszego Pana,ktÒry
mòglby zostac moim przyjaciek+lem,ale powiedzcie jak to zrobic ?
Wszelkie anonse w gazetach,czy na portalach mnie nie przekonuja,bo zbyt
wiele jest niepowaznych osob,pisza glupie "oferty".

jackdaniels`
04-06-2012, 17:44
sam chętnie bym spróbował romansu z dojrzałą kobietą która uwielbia pieszczoty ;)

waldikluska
11-07-2012, 10:15
jest to możliwe i znam dwie takie pary, którym wyszło

kaiko
04-09-2012, 08:21
O rany!-ale się ubawiłam!:D

Chłopczęta kochane-to nie ten portal!!!-to Senior Cafe!!

83.26.148.xxx
02-06-2014, 18:22
Witam, ja mam 33 latka i spotykałem się wcześniejprzez 4 lata z 57 latką. Zakochany byłem maksymalnie ale się niestety skończyło:( Może są tu Pani 50+, które były by zainteresowane?:) Pozdrawiam.

ŁucjaS
03-06-2014, 08:14
Poczytałam i pomyślałam.
Moim zdaniem cuda się zdarzają ale z częstotliwością trafienia w totka.
Generalnie my babcie mamy szansę z młodym, zostać jedynie "sponsorkami".
Ciekawe że tak wielu "wnusiów" ma ochotę "przytulić" i oskubać bacie (również z marzeń i złudzeń).
Cóż życzę powodzenia obu zainteresowanym stronom.
A tak między nami to złudzenia straciłam w wieku 30 lat, marzenia chyba też.
Dobrze że teraz wśród babć panuje moda chodzenia z "kijami". Przydadzą się nie tylko na spacerze.

mimoza
05-06-2014, 22:16
Niektórzy lubią brunetki, niektórzy blondynki, a ja lubię starsze panie - tłumaczy 31-latek,
który jest w namiętnym związku z 91-letnią staruszką.

http://www.fakt.pl/wydarzenia/szokujacy-zwiazek-mlodego-mezczyzny-ze-starsza-kobieta,artykuly,466323.html

Pomimo tolerancji i nie zaglądaniu nikomu pod kołderkę
to jednak mam mieszane uczucia jak o tym czytam... :icon_eek: :confused: :rolleyes: - Cz

ŁucjaS
06-06-2014, 06:50
Mimozo obejrzałam załącznik.
Ameryka to ciekawy kraj.
Amerykańska fascynacja seksem jest znana na całym świecie. Ale że babciom z domu starców jeszcze się chce - a nawet konkurują o to która najlepsza w zaspokajaniu fantazji erotycznych "prawnusia" i jedna z nich chwali się tym publicznie to już przegięcie.
To już zakrawa na dewiację obu stron tego procederu, najoględniej mówiąc.

mimoza
06-06-2014, 09:44
... To już zakrawa na dewiację obu stron tego procederu, najoględniej mówiąc.

Podobnie uważam, że w tym przypadku obie strony mają coś "nie hallo"...:icon_eek: :rolleyes: - Cz

Moris5565
09-06-2014, 20:51
według mnie nie liczy sie wiek, a miłość. W mojej rodzinie ciocia było o 16 lat starsza od wujka i choc na pocztaku nikomu sie to nie podobalo, to zaakceptowali, bo liczy sie miłość. Moja chrzestan jest o 2 lata starsza od męża, a ja o 3 lata starsza. Można by pomyślec ze to u nas rodzinne:)

83.26.157.xxx
05-05-2015, 22:57
długo broniłam się przed zalotami dużo młodszego partnera przypadkowo poznanego na portalu społecznościowym 16 lat różnicy przerażało mnie trochę tym bardziej,że byłam już około 50-tki..W końcu uległam tej pokusie i nie ukrywam,że bardzo potrzebowałam bliskości mężczyzny byłam jak to się mówi bardzo wyposzczona w tych sprawach i to głównie zadecydowało o moim zbliżeniu z tak młodym mężczyzną...Obecnie związek nasz trwa już 7 lat i jedynie mogę powiedzieć,że nigdy nie byłam tak szczęśliwa bardzo odmłodniałam i nigdy nie czułam się tak w pełni kobieco jak obecnie...

83.29.84.xxx
28-10-2017, 17:34
Mam 62 lata i tak jakoś los sprawił,że mam 22 lata młodszego partnera i muszę powiedzieć jedno,że gdy byłam młoda nie miałam takiej radości z obcowaniem z męźczyzną jak obecnie...

I.Roszek
09-03-2019, 14:04
Witam . Ten temat pewnie zawsze będzie budzić sensacje. Tak się przez wieki przyjęło, że młodsza powinna być kobieta.
Śmieszne, ale tak jest. Zazwyczaj boimy się tego, co powie rodzina, co powiedzą inni ludzie. Jeśli różnica nie jest zbyt duża, to jeszcze jako tako , ale gdy jest znaczna, to już jest zupełnie inaczej. Podziwiam pary,które pomimo tego co się wokół nich dzieje są razem i życzę im pogodnego i szczęśliwego życia.

oliku
18-10-2019, 09:23
Wszystko zależy od konkretnego jednostkowego przypadku.

wesolysenior
10-12-2019, 09:30
Taki związek jest przez społeczeństwo potępiany, ale kiedy to facet wiąże się ze sporo młodszą kobietą to jest wszystko ok.