PDA

View Full Version : Łódź - tanie leki?


Leowiss
02-03-2010, 15:04
Cześć i czołem. Leki drożeją, a emerytury niestety stoją w miejscu. Dlatego chciałem was zapytać czy znacie może jakąś tanią aptekę w Łodzi? ( może być też w bliskich okolicach tego miasta ). Zależy mi zwłaszcza na tanich suplementach diety, lekach na wątrobę no i kosmetykach ( dla żony oczywiście ). Pozdrawiam

komko3
02-03-2010, 16:13
Cześć:) W Łodzi polecam Tobie aptekę Juventa w Manufakturze. Pomimo swojej lokalizacji, apteka jest naprawdę tania, wręcz niesamowicie tania. Znacznie niższe są ceny leków niż przeciętnie na mieście. Do tego mają super wybór dermokosmetyków i darmowe porady kosmetologów i badania skóry. Dla mnie to jest miejsce numer jeden, właśnie ze względu na promocje typu "2 leki w cenie 1" albo zniżki nawet 30-50% względem normalnych cen.

BarbaraK
02-03-2010, 16:34
Może nie na temat,ale ciekawi mnie czy" Nowi uzytkownicy KSC"będą dyskutowali również na inne tematy?

tadeusz50
02-03-2010, 16:44
Też może nie na temat, albo na temat. Jak to jest nowy Leowiss pyta o tania aptekę w Łodzi i po godzinie drugi nowy komko3 wskazuje takową. Jaj na moje myślenie jest to reklama a ci użytkownicy myślą, że seniorom można wmówić wszystko. Pozdrowienia dla reklamodawców

albert100
24-08-2011, 10:42
Ja tam kupuję leki przez internet, ze stronki http://doz.pl . Wybieram co chce kupić, a potem tylko odbieram w aptece. Te produkty, które ja kupuję, dla siebie, rzeczywiście są tańsze, z tym że różnica jest minimalna. Nie wiem jak z pozostałymi lekami. To już musicie sami sobie zweryfikować czy wam się opłaca. Z tego co zaobserwowałem to często mają jakieś promocje.

Esia
29-08-2011, 09:34
apteka na traktorowej - hurtownia i na limanowskiego 80

kento
10-03-2014, 17:13
Albo zwyczajnie przez internet (http://www.i-apteka.pl/). Większość moich leków zamawiam tak niej, rekordowy probiotyk kosztował dwa razy mniej w sieci. A szukać warto, bo niekiedy faktycznie dużo się oszczędza, szczególnie jeśli zamawiacie tych leków za duże kwoty.

matrioszka52
24-04-2014, 09:10
również polecam aptekę internetową - ceny w większości przypadków groszowe, a asortyment od zwykłych leków na przeziębienie po bardziej skomplikowane medykamenty, np.: http://www.aptekagemini.pl/group/sanprobi

fajna60
13-05-2014, 22:51
przez jakiś czas mieszkałam w Łodzi pamiętam, że apteka z atrakcyjnymi cenami jest ta znajdująca się przy ul. Zawiszy Czarnego 26 (Bałuty)

Wandawa
16-05-2014, 11:27
ja dzwonię po aptekach i pytam o cenę konkretnego leku, bo coś jest taniej a coś innego drożej.

henryk45
29-01-2015, 20:15
Witam,
jeśli chodzi o Łódź i okolice to najbardziej kojarzę sieć Kwiaty Polskie, znani są z niskich cen. Jak się sprawdzi w kilku aptekach cenę tego samego leku, to się można niejednokrotnie zdziwić. Np. Allegra w jednym miejscu kosztuje 12, a w innym 15 zł. A w sklepie internetowym 10,30 zł. No ale przez internet opłaca się robić większe zakupy, bo wtedy nieraz nie płaci się za koszty przesyłki. Ewentualnie niekiedy jest możliwość, aby samemu odebrać, ale to apteka internetowa musi być z naszego miasta.