PDA

View Full Version : Podpisz Petycję!!!


Lila
09-03-2010, 21:28
Wiemy...inna kultura.
Ale one nie są zabijane nawet jak w naszych rzeźniach.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

tadeusz50
09-03-2010, 21:35
podpisałem

maluna
09-03-2010, 21:35
Podpisałam...to przerażające jaki los spotyka zwierzęta w 21 wieku:mad:

wuere'le
09-03-2010, 21:38
Inicjatywa słuszna ze wszech miar

Jest jednak problem psów w naszym kraju.
Jest ich dużo, bardzo dużo.
Po każdych świętach wiele piesków trafia do schronisk dla zwierząt, niestety są i takie, które trafiają do lasu.
Moim zdaniem należy uporządkować i to radykalnie sprawę posiadania zwierząt w naszym kraju. Dla dobra tych zwierząt, bo ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że zwierzęta cierpią, tak jak ludzie.
Należy zaostrzyć warunki posiadania zwierząt, uzbroić je(tak jak w Poznaniu) w czipy i egzekwować odpowiednie zachowanie (właścicieli oczywiście, nie zwierząt).

Lila
09-03-2010, 21:43
Inicjatywa słuszna ze wszech miar

Jest jednak problem psów w naszym kraju.
Jest ich dużo, bardzo dużo.
Po każdych świętach wiele piesków trafia do schronisk dla zwierząt, niestety są i takie, które trafiają do lasu.
Moim zdaniem należy uporządkować i to radykalnie sprawę posiadania zwierząt w naszym kraju. Dla dobra tych zwierząt, bo ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że zwierzęta cierpią, tak jak ludzie.
Należy zaostrzyć warunki posiadania zwierząt, uzbroić je(tak jak w Poznaniu) w czipy i egzekwować odpowiednie zachowanie (właścicieli oczywiście, nie zwierząt).


Wuerle...ja to wiem...od lat w tym siedzę.

Ale one są gotowane żywcem...w zamkniętych workach......

ps. przepraszam Was. Już mam noc z głowy.

mimoza
09-03-2010, 21:47
Podpisałam - Cz

emka46
09-03-2010, 21:48
Podpisałam.

Alunia
09-03-2010, 22:52
Traktowanie zwierząt - miernikiem kultury człowieka

Podpisałam.
To okropne, że trzeba bronić zwierzęta
przed zwierzętami "myślącymi". :mad:

BarbaraK
09-03-2010, 23:20
Podpisałam.
Zastanawia mnie to na ile ta petycja pomoże.Azjaci mają inne zwyczaje i upodobania kulinarne.

jasinek123
09-03-2010, 23:26
Podpisałem
Basiu te same odczucia mam co ty
A KOREA PN.
WIETNAM
LAOS
KAMBODŻA
A TAM ?

nektarynka
09-03-2010, 23:49
Podpisałam petycję
Oby tylko coś pomogło

Kazik
10-03-2010, 00:23
Dopiero co podpisywałem taką dla Chin. Rozesłałem też mailem do znajomych. Jeden mi odpisał co będzie jak nam i innym krajom przyślą takie z Indii. Faktycznie to większość świata jada krowy. W Indiach krowa to też przyjaciel człowieka. Są kraje gdzie małpy się jada.

bachakuj się zastanawia czy to pomoże. Ja wiem że nie pomoże. Rząd Korei Południowej zabroni? A jak zabroni to upilnuje? Zmieni jadłospis? Tam też są hodowane jak nasze krowy, bo inaczej nie było by ani jednego psa. Jedzą wiele wieków. A Korea Płn. czy jest wpływ jakiś na ten rząd? Wietnam itd?

Zastanawiam się czy ktoś w ten sposób zbiera adresy internetowe dla reklam. Podpisałem-reklamy mailowe mi skrzynka Google oddziela.

Ewunia
10-03-2010, 01:11
Podpisane
a przy okazji - polecam mój wątek sprzed kilku miesięcy, który właśnie reaktywuję przedwielkanocnie... tu możemy zrobić coś więcej niż podpisywać petycje do rządów krajów i tak mających nas gdzieś...

http://www.klub.senior.pl/wszystkie-zwierzeta-duze-i-male/t-jajka-bez-okrucienstwa-nie-kupujcie-trojek-5105.html

Lila
10-03-2010, 01:38
Być może to, co robisz, jest kroplą w morzu potrzeb, ale bez tej kropli nie byłoby morza`...

aannaa235
10-03-2010, 07:15
podpisałam.........

Scarlett
10-03-2010, 09:10
Podpisałam i przesłałam znajomym.:mad:

Jadzia_G
10-03-2010, 09:37
Witam - podpisałam - daj Boże żeby coś pomogło

dziewiątka
10-03-2010, 09:46
podpisałam...

Kazimierz
10-03-2010, 11:27
Podpisuję, choć to jeszcze jedno zbożne życzenie ludzi, którzy nie jedzą psininy, bo to nie ich menu. Co innego miliony np. królików, kurczaków, cielątek itp.

koziorożec
10-03-2010, 15:28
Petycję podpisałam

Jolina
10-03-2010, 15:44
Podpisałam ... obu rekoma, chociaż jest to tylko kropla w oceanie,ale jak mówi Lila...bez tej kropli nie było by morza..dodaje i oceanu.

rebelio
10-03-2010, 16:53
psów nie można zabijac i jeść? świnek morskich pewnie też (chociaz to był przysmak w Ameryce Poludniowej), ani kotów, a zwykłe świnie i krowy można? czegoś nie rozumiem :confused:

ogólnie jestem za życzliwym stosunkiem do zwierząt i nie jadam mięsa, więc nie jestem przyczyną ich męki, nawet skór nie noszę jakoś, chyba że przypadkiem coś kiedyś, mam przekonanie że zmiany moga zaistnieć tylko wtedy kiedy nie będzie nabywców, wtedy zabijanie zwierzat nie będzie opłacalne i nikt teog nie będzie robił

al-ka
10-03-2010, 19:10
Oczywiście podpisałam i porozsyłałam link.
Miarą człowieczeństwa,a wiec poziomu rozwoju jest stosunek do istot słabszych.Zwierzęta to nasi bracia mniejsi i należy im się z naszej strony ochrona,opieka a przede wszystkim szacunek.To,że tak niestety nie jest wynika z przyczyn ogólnie bardzo mówiąc kulturowych(choć lepszym określeniem byłoby-braku kultury) lub też religijnych.Wielowiekowe idiotyczne opowieści o braku duszy u zwierząt,ba-nawet braku odczuwania bólu,a także o rzekomej wyższości gatunku Homo sapiens i wynikającym z tego prawie (kaduka!) do nieograniczonej władzy zaowocowało wynaturzeniami w traktowaniu zwierząt.A stąd już tylko maleńki kroczek do niegodziwości i zbrodni wobec słabszych pobratymców.Warto zawsze i wszędzie przeciwko wszelkiemu złu i niegodziwościom przeciwstawiać się w każdy możliwy sposób.Również podpisując petycje.I choć może to w radykalny sposób nie odmieni na już mentalności kata,to jednak ktoś się może zastanowi,wszak i kropla drąży skałę.

Scarlett
30-05-2011, 10:17
Do:
Sąd Rejonowy w Nowym Targu
Prokurator rejonowy p. Józef Palenik
ul. Ludźmierska 29, Nowy Targ
18 2612601
sekretariatprezesa@nowytarg.sr.gov.pl



Zwracamy się z prośbą o wymierzenie najwyższego możliwego wymiaru kary Piotrowi B., Piotrowi K. oraz Krzysztofowi T. z
Lipnicy, którzy "dla zabawy" przywiązali psa do samochodu i ciągnęli za sobą aż odpadła mu głowa.
Prawa zwierząt są w Polsce traktowane marginalnie i właśnie z tego powodu pozbawieni ludzkich odruchów zwyrodnialcy
czują się bezkarnie.
Okrucieństwo, jakim wykazali się sprawcy, jest tak nieprawdopodobne, że nie ma dla niego usprawiedliwienia.
Ich młody wiek czy ewentualna dobra opinia nie mogą stanowić okoliczności łagodzących ponieważ jest to przykład
wyjątkowego bestialstwa.
Prosimy o karę pozbawienia wolności bez zawieszenia i najwyższą możliwą grzywnę bo tylko taka będzie adekwatna do tego,
co zrobili.



Niżej podpisany/a:
Katarzyna Werczyńska
01-174 Warszawa
autor6148@petycje.pl


http://www.petycje.pl/petycja/6148/najwyzszy_wymiar_kary_dla_bandytow_z_lipnicy,_ktor zy_urwali_psu_glowe.html