PDA

View Full Version : Shih-tzu


klobuk
13-03-2010, 12:03
:) :cool: :cool: [/SIZE]Black"]

NASZ KOCHANY PIESEK MA JUŻ PIĘĆ LAT.KOCHA ZIMĘ I LUDZI.
PIESEK MA CHARAKTER I ZASADY.,ŁATWO ZAWIERA ZNAJOMOŚCI Z OBCYMI . JEST UWIELBIANY PRZEZ NAJBLIŻSZĄ RODZINĘ.NIE ZAWIERA ZNAJOMOŚCI Z OBCYMI PIESKAMI.JEŻELI KTOŚ MA SHIH-TZU TO NIECH SIĘ POCHWALI.NASZ PIESEK MA NA IMIĘ PUSZEK/ZDROBNIALE MÓWIMY PUNIO,PUSIO,.

bronczyk
21-03-2010, 21:00
A czemuż to szanowny pies nie zawiera znajomości z innymi psami? Urodzenie mu nie pozwala, czy może pańciostwo. Pies też powinien mieć swoich czworonożnych przyjaciół. Wrogów też, ponieważ ich widok dodaje spacerowi niezbędnej porcji adrenaliny.

Kazik
21-03-2010, 22:18
Zawiera łatwo znajomości z obcymi. No to ja mam z nim coś wspólnego. Uwielbiany przez najbliższą rodzinę. Rodzinę Twoją? No nie--chyba psią rodzinę też ma? No dobrze-to był żart. Mówi [szczeka] po angielsku, czy chińszczyzna?:D

No dobra. WITAMY w KSC -czyli w seniorku. A tu Cię powitamy: http://www.klub.senior.pl/roznosci/t-...witaj...przedstaw-sie-...cz.-5.-page24-5712.html/?highlight=przedstaw
Tylko błagam-niech piesek arystokrata za Ciebie nie pisze.:D Wystarczy już Jip i jego pies [na którego zwala wszystko co źle napisze].

Babcia Iwa
21-03-2010, 22:34
Wreszcie wiem jak się to pisze. Moim marzeniem jest mieć takiego pieska. Noszę się z zamiarem kupić taką słodką psinę latem. Moja znajoma ma taką ślicznotkę, ale jest bardzo towarzyska i lubi się bawić. Poobrywała mi kokardki s kapci i woziła się na moich nogawka spodni. Jestem zakochana w tej rasie. Kupię sobie sunię i będę miała przytulankę.http://i41.tinypic.com/2ptctfs.jpg

Lila
21-03-2010, 22:49
Weźcie jakąś sierotę, której nikt nie chce.

One też marzą o przytulaniu.

Babcia Iwa
21-03-2010, 22:53
Na pewno tak, tylko że ten mój wymarzony to taki kotopies. Mały, miękki i śliczny.Miałam przez 17 lat psa 3-rasowca. Okropny miał charakterek. Teraz chcę mieć maskotkę.

bronczyk
22-03-2010, 21:59
Oj, oj potrafią mieć te maskoteczki charakterek. Są bardzo niezależne i ktoś kto zechce w nich widzieć słodkie maleństwo może spotkać się z "lwim pieskiem" Tak są też nazywane.
Może chrapać.