PDA

View Full Version : Spotkanie dziadków z wnuczkami u biskupa łomżyńskiego - komentarze

czort
04-04-2007, 20:46
Komentarz do artykułu: Spotkanie dziadków z wnuczkami u biskupa łomżyńskiego (http://www.senior.pl/88,0,Spotkanie-dziadkow-z-wnuczkami-u-biskupa-lomzynskiego,930.html)
--------------------
Fere ! Fere ! Ku-ku ! Strzela biskup z łuku ! Coś mi tu w koncepcji teologicznej nie pasuje ! No bo Jezus syn Boga Najwyższego jakie może
mieć powiązanie genetyczne z rodzicami Marii, skoro Maria poczęła Jezusa z Ducha Św. Uffff.... ale się zapędziłem ! Oj ! Oj ! uważaj w to trzeba
wierzyć a nie wiedzieć. A poza tym rzecz miała miejsce 27 lipca 2006 r to dla czego ten artykuł dopiero teraz ?

Lila
04-04-2007, 21:34
Oooops,Czort chce wiedzieć a nie wierzyć.I słusznie.Ale może dziadki to dziadki,niezależnie jak wnusio zrodzony.Normalnie czy z probówki lub adoptowany..

Zaznaczam,że dziadowanie jest mi obce,bo wnukow nie posiadam.
Piekielne pozdrowienia - Lila..

FeliksG
05-04-2007, 11:36
A właśnie, że mogą być powiązania genetyczne bo w dogmatach, wszystko jest umowne i wszystko możliwe. Dam Ci inny przykład: Według tychże dogmatów tzw. życie poczęte jest rownoznaczne z życiem wogóle. Tak stanowi prawo naturalne, które w innej sprawie np. celibatu księży już nie ma zastosowania. Przecież zostało powiedziane "idźcie i rozmnażjcie się" Co jest potężniejsze, dogmaty czy prawo naturalne? I jeszcze jedno: zapomniałeś, że o dogmatach się nie dyskutuje a jak masz wątpliwości to po to są, przewodnicy duchowi, żeby Ci pomóc.
Pozdrawiam i życzę wesołego dyngusa.