PDA

View Full Version : Co najbardziej lubią faceci ?


Nika
18-04-2007, 12:37
1019stereotypowa opinia mówi, ze faceci lubią najbardziej :seks,piłkę nożną i piwko z kolegami.A co lubią Wasi domowi przedstawiciele płci brzydszej?Mężowie,synowie,zięciowie,partnerzy,koch ankowie...

iwo1111
18-04-2007, 12:53
Mój syn najbardziej lubi komputery :D
http://img214.imageshack.us/img214/779/komputery2qe6.gif (http://imageshack.us)

iwo1111
18-04-2007, 12:56
Pod każdą postacią :D :D :D
http://img214.imageshack.us/img214/4597/kome8.gif (http://imageshack.us)

iwo1111
18-04-2007, 13:02
A mąż najbardziej lubił się awanturować:confused:
http://img221.imageshack.us/img221/6751/taniec21fp7.gif (http://imageshack.us)

Nika
18-04-2007, 13:57
1020mój stary najbardziej lubi ogladać telewizję-sport,politykę albo ulubione seriale/!!/ a syn samochody,samochody i samochody.Starszy jadłby na okrągło pomidorówkę i sznycle albo kotlety a młody frytki i pizzę...

destiny
18-04-2007, 20:17
Teraz ? Proszę bardzo...
Siedzi na piętrze (ja na parterze)
i namiętnie ogląda...
1038
Jest strasznie zaangażowany w sport...
oczywiście jako kibic !
Nie wiem, czy jest jakakolwiek dyscyplina
sportowa, która by go nie interesowała ?
1039
Siedząc lubi sobie zapalić...
1040
i wypić piwko albo dwa !
1042
Myśle, że zerka też na...
programy zarezerwowane ...
1041
...ale ja go nie pilnuje :D :D :D

Najważniejsze...że nie zajmuje mi mojego ukochanego komputerka !

Jak to zmienić ? Help me !

BUNIA
18-04-2007, 20:58
maz uwielbial czytac .,rozwiazywac krzyzowki i tv/sport niekoniecznie a raczej filmy psychologiczne/.natomiast syn szalenie zakochany w sporcie /jest po awf/ nalezy do druzyny pilkarskiej /<szwedzi>/.zima narty choicby na godzunke do Szczyrku no i rzecz jasna sport ,sport i jeszcze raz sport w tv.Przebywa duzo poza krajem i wtedy ja bawie sie w spra
wozdawce sportowego i pisze sms-y z biezacymi wynikami.
1043

Ala-ma-50
18-04-2007, 20:59
Mój najlepiej lubi uległe baby i podobno mnie choć ja niestety do takich nie należę...lubi jeszcze ryż pod każdą postacią...i mięcho...może jeść tony mięcha i nic...ja jakbym jadła takie ilości ...to pewno ważyłabym 450 kg....jak ten człowiek co go w telewizji pokazywali.
Aha! jeszcze lubi rosół i mecze piłki nożnej .
Moi synowie podobno lubią mnie...dziwne, bo jakoś tego nie okazują...lubią też swoje dziewczyny...i tu sie nie dziwię...bo trzeba je kochać..za to, że z nimi wytrzymują..lubią też sernik i makowiec...oczywiście nie mojego wypieku...bo jestem kulinarną kaleką...i lubią swoje uczelnie..no i serfować po stronach dozwolonych od lat 18..(wiem...bo podejrzałam)..ale mają dobrze po 18...więc niech im tam...

hannabarbara
18-04-2007, 21:03
Może lepiej zróbmy listę obecności, bo wygląda mi na to, że oni wszyscy to lubią sport, samochody,politykę, popatrzeć na piękne dziewczyny lub pokłócić się z żoną. A Ty Desti to lepiej już swojego nie zmieniaj, bo zacznie Ci tak jak mój podsiadać kompa, gdy tylko na chwilę pobiegniesz do kuchni.

Basia.
18-04-2007, 21:14
Mój lubi mnie, niezdrowe jedzenie, "sterowanie" pilotem telewizyjnym /jestem chora jak przelatuje przez wszystkie stacje/, odpoczywać w łóżku /bo w fotelu to niewygodnie/, Figusię, na szczęście nie lubi komputera więc nie mam "konkurencji", o ładnych dziewczynach nie wspomniałam na początku ale też bardzo lubi i jest domatorem.

bogda
18-04-2007, 21:31
Mój mąż najbardziej (poza mną) lubił jazdę na rowerze, wyprawy w góry, piesze wycieczki, w tv. programy przyrodnicze, geograficzne i historyczne, książki no i robotę w ogrodzie. A i jeszcze tańce. W sobotę lub niedzielę zawsze robiliśmy wypady w plener (latem) a zimą spotkania ze znajomymi. Jadł wszystko co mu podano, nie grymasił, zresztą wiedział że jak będzie grymasił to nic nie dostanie i będzie musiał szykować sobie sam, a do kuchni to on serca nie miał, i oczywiście wszystko co słodkie. Syn przede wszystkim komputer, sport (oglądanie), słodkie nie bardzo, grymaśna gadzina, a córka podobnie jak mąż.

destiny
18-04-2007, 21:47
....A Ty Desti to lepiej już swojego nie zmieniaj, bo zacznie Ci tak jak mój podsiadać kompa, gdy tylko na chwilę pobiegniesz do kuchni.

To nie wszystko...co pożąda mój mąż !!!...
Za jednym zamachem można dodać tylko 5 załączników, więc musiałam stopnąć :)
Na początku..to kupiłam mu
1044
Taka bestia cwana byłam
(chodziło mi o to, żeby nie blokował mi grami komputera)
Haniu, teraz też mi podsiada, jak mu się uda...:D
Co do jazdy samochodem, to czasami się "stawia"
szczególnie jak musi czekać na mnie na parkingu...
A do tego jest też mięsożerny...kapucha, golonko, tatar, boczek (nie przepada za szynką, woli kiełbasę )...
A i słodkiego nie odmówi...a wręcz ogląda się, co dostanie do porannej kawy...
Będzie ciężko dać go na odwyk żywieniowy
Jak wynika z opisu, raczej jest domatorem...
Aaaaaa...i jest bardzo gościnny, a ochota do rozmowy zwiększa sie u niego
proporcjonalnie do ilości leżącej na stole "gościnności" :D

Ala-ma-50
18-04-2007, 21:51
Gościnności płynnej z procentami...czy w stanie stałym?... Desti ...z tego stołu...znaczy się.

destiny
18-04-2007, 21:58
Gościnności płynnej z procentami...czy w stanie stałym?... Desti ...z tego stołu...znaczy się.
Alusiu,
rozumie sie, że o % chodzi :D :D :D
Na codzień..nie umie rozmawiać...nawet ze mną.
Bo ja się domagam różnych rzeczy...miłych.
Ale przecież nie mogę rozpijać męża, żeby móc sobie z nim
pogadać , hahahaha...
A ja i tak sie nagadam, nagadam, nagadam przez te różne komunikatory...(czasami się napiszę, napiszę, napiszę)
A ile się przy tym uśmieję :D

wuere'le
18-04-2007, 23:26
No, cholera jasna, ale się rozpisały! A może by tak zapytać Waszych chłopów co o tym sądzą? Co?
Z całą pewnością lubią to co piszecie, ale też lubią wiele innych rzeczy, z czego nie zdajecie sobie, w Waszej babskiej zarozumiałości , sprawy. Na pewno lubią, kiedy okazujecie im czułość, zrozumienie, ciepłe uczucia, dobre słowo, zainteresowanie.
Zróbcie może podstępnie, tak, jak tylko Wy potraficie, ankietę
wśród waszych mężczyzn i zapytajcie ich o to.
Pozdrawiam i czekam na reakcję.

destiny
18-04-2007, 23:37
wuere'le...nie ma wątpliwości, ze to lubią :)

Wychodzi na to...że ONI bardzo dużo lubią:rolleyes:

Tyle, że okazywanie uczuć, czułość, ciepłe słówko...
qrka...ja to też lubię :D

A przecież nie piszemy o tym z jakiejś niechęci..tylko z miłości do naszych partnerów :)

Wilhelmina
18-04-2007, 23:46
Ale ubaw.Po co nam podstępem robiona ankieta.
Czułość = kochanie, nie idż z psem.Pada deszcz, tak marnie dziś wyglądasz.Weż pilotka do ręki i pooglądaj filmiki.
Zrozumienie = wiem, wiem, kochanie, miałeś ciężki dzień.Wez sobie skarbie piwko z lodówki, ja już za ciebie zrobie te rozliczenia.
Ciepłe uczucia = Kochanie, przykryć ci kocykiem nóżki, bo zmarzniesz nieruchomo przy tym piwku przed telewizorem.
Zainteresowanie = skarbie, nie skoczyć ci po goloneczkę? Tak marnie biedaku wyglądasz.

Basia.
18-04-2007, 23:57
Czułość ze strony faceta: kochanie, połóż się odpocznij przecież jutro możesz posprzątać.

an_inna
19-04-2007, 00:28
To się biednemu wuere'le dostało! masz troszkę czułości 1051
Powiedzcie dziewczyny dlaczego oni tak lubią samochody? Mój mąż i syn potrafią ciągle gadać o zaletach auta, które jest wg mnie zupełnie takie samo jak inne! I sport - też obydwaj, nawet wyszli poza oglądanie TV.1052 Jestem w mniejszości, bo córka już mieszka osobno i interesuje się głównie tym jak poskromić czwórkę dzieciaków :D

Wilhelmina
19-04-2007, 07:28
Lubią samochody i sport, bo pasuje coś lubić i o czymś rozmawiać, oprócz swojej, jakże waznej osoby.Niektórzy lubią ryby, bo cały dzień w glorii prawa nic nie robi, nie musi myśleć, bo przeież patrzy na spławik, wraca zmęczony i jeszcze trzeba go pocieszać, że nie przyniósl żadnego trofeum.

Nika
19-04-2007, 09:35
Czy nie ma już takich,co kochaja łowienie rybek albo majsterkowanie?

emka46
19-04-2007, 10:59
Mój kocha cos robić cały czas.Ale nie wiem czy to jeszcze hobby,czy już pracoholizm.Czasami specjalnie coś nadpsuję,żeby mieć spokój,a on zajęcie.:rolleyes:

jolita
19-04-2007, 16:20
Już się boję, ale spróbuję jeszcze raz Poprzednio zadałam pytanie i nagle cały internet "wysiadł', a brzmiało ono: czy możnaby takiego męża wypożyczyć? Emko - nie używaj swojej władzy i nie wyłącz mi laptusia ponownie!
1070

an_inna
19-04-2007, 18:14
Jak widać tego nawet komputer nie wytrzyma :D - "idealny" mężczyzna 1071

hannabarbara
19-04-2007, 18:26
Jak to dobrze, że już nauczyłam się odkładać na bok mysz, kiedy się śmieję tak serdecznie, jak przed chwilą, gdy czytałam zaproponowane przez Wilhelminę przykłady okazywania zainteresowania, czułości i zrozumienia naszym panom oraz dopisek Basi dotyczący odwrotnej relacji.Wspaniały był też gniew wuere'le na to nasze paplanie. I tu już bez śmiechu powiem, że my o naszych mężów dbamy nie słowem lecz czynem, sprzątając, gotując i podając pod nos obiadki, dbając o ich zdrowie it.d.
I na koniec, jeszcze refleksja. Jak ja się dobrze czuję wśród Was, zasiedziałych klubowiczów! :) :) :) :D

ammi1952
19-04-2007, 18:40
A może jednak nasi panowie by się wypowiedzieli na ten temat

Wilhelmina
19-04-2007, 20:16
Eeeee.....Panowie muszą odpocząć. Dajcie już spokój, tym mocno spracowanym mężczyznom.

hannabarbara
19-04-2007, 20:34
Jasne! W Eurosporcie podnoszenie ciężarów! Wiecie ile to zużywa się kalorii?

Ala-ma-50
19-04-2007, 20:42
No to na deser kawał
Płynie sobie pan po morzu .. najwyższej klasy jachtem ..w barku chłodzi się szampan..kucharz pichci super żarcie...na pokładzie opala się super blondynka..a pan najwyższej klasy sprzetem łowi rybki.
Zarzuca wędkę ...a tu nic...znów zarzuca...zero...zarzuca ponownie a tu na wędce trzepoce się jakiś rybi mikrus.
Z drugiej srony super jachtu podpływa stary rozsypujący się kuter..a tam brudni, spoceni ,zmęczeni rybacy wyciągają pełną sieć ogromnych ryb
Pan smętnie patrzy na te ryby...kiwa głową i mówi do siebie
...no tak ...tak to już w tym życiu jest, że jeden ma wszystko , a drugi nic

Nika
20-04-2007, 08:14
1083-Miła moja, a od kiedy dyskusja w miłym gronie to ciężka praca-skoro mamy już kilku przedstawicieli płci odmiennej, to na ten temat właśnie oni winni się wypowiedzię- moze my błędnie ich oceniamy, może krzywdzimy biedaków stereotypowymi opiniami???PANOWIE- do dzieła!

ammi1952
20-04-2007, 11:43
hihihihi bardzo trafna uwaga Hannobarbaro hihihihihihi Pozdrawiam Grażyna

Kundzia
20-04-2007, 12:35
A mój mąż najbardziej lubi muzykę,nie ma chyba utworu czy wykonawcy o ktorym by nie wiedział niemal wszystkiego czy to współczesny cz starszy/choć najbardziej preferuje tych z przed 2000 r.drugie miejsce to samochody/na dodatek jest mechanikiem to miłość do samochodów powinna mu wywietrzeć z głowy po 35 latach pracy przy nich/
A póżniej krzyżówki,książki,wszystko co związane z koleją.
Teraz gdy jest wreszcie w domu komputer to wirtualne wycieczki po całej Polsce.
Jak mieliśmy samochód to uwielbiał/zresztą jak wszyscy w
domu/wycieczki w nieznane,takie jednodniowe.

Nika
20-04-2007, 12:38
Lubię facetów,którzy mają różnorodne zainteresowania..

Kundzia
20-04-2007, 13:12
Oprócz tego co napisałam najbardziej to lubi gdy jak jest w domu to ja nic nie robię,zawsze mnie strofuje że za dużo naraz chcę zrobić,a pózniej "kwękam" że jestem zmęczona.
:D

jolita
20-04-2007, 15:19
Gdy tylko otworzę rano oczy, gdy chciałabym jeszcze nacieszyć się ciepełkiem kołderki - czeka przy moim tapczanie, żeby go uścisnąc w swoisty - przez niego wymuszony sposób i natychmiast przystąpić do serwowania śniadania. Ponieważ tuszę ma znaczną próbuję porcję zmniejszyć o połowę, ale natychmiast po połknięciu I rzutu dopomina się o następny. Ulegam presji ponieważ nie chcę by sąsiedzi nasłuchiwali awantur w moim domu. Potem facet rozkłada się w fotelu lub idzie do swego gabinetu# i tam oczekuje następnych wydarzeń czyli obiadu. Faktem jest, że przy obiedzie rzadko grymasi (nie lubi pierogów i flaków) więc zjada co dostanie nie domagając się dokładki. Potem znów drzemka lub nasłuch tv, która z mojej inicjatywy jest włączona od rana do nocy...
O kolację upomina się u mojej Mamusi, ale cóż z tego gdy i tak ja muszę szykować...Następną sjestę facet przerywa ok. godz. 24-tej gdy gwałtownie, nie przebierając w środkach domaga się bym położyła się do łóżka. Tu układa się koło mnie szepcząc czułe słówka podczas gdy ja przeglądam prasę, ale gdy gaszę światło - natychmiast ucieka! Czego boi się? To pozostaje jego tajemnicą.
Tak dzień po dniu, świątki i piątki zachowuje się mój Teodor czyli Tusio, czyli koteczek.
#gabinet=szafa
1093

iwo1111
20-04-2007, 15:33
Powinnaś się cieszyć, że Tusio nie jest panienką, bo chociaż przychówku się nie musisz obawiać :D
I tak Tusio jest o wiele mniej kłopotliwy i absorbujący niż przeciętny facet, więc tylko Ci pozazdrościć Jolu :D http://img134.imageshack.us/img134/6995/koty32ta4.gif (http://imageshack.us)

jolita
20-04-2007, 15:44
Iwonko dla uniknięcia niedomówień wyjaśniam, że facetów miałam kolejno 2 ale z dużą dawką serdeczności rozstawałam się z nimi jako, że nie uznaję kompromisów. Pozostali na liście Przyjaciół.
1094

Tessa
20-04-2007, 16:24
QUOTE=Ala-ma-50]Mój najlepiej lubi uległe baby i podobno mnie choć ja niestety do takich nie należę...lubi jeszcze ryż pod każdą postacią...i mięcho...może jeść tony mięcha i nic...ja jakbym jadła takie ilości ...to pewno ważyłabym 450 kg....jak ten człowiek co go w telewizji pokazywali.
Aha! jeszcze lubi rosół i mecze piłki nożnej .
Moi synowie podobno lubią mnie...dziwne, bo jakoś tego nie okazują...lubią też swoje dziewczyny...i tu sie nie dziwię...bo trzeba je kochać..za to, że z nimi wytrzymują..lubią też sernik i makowiec...oczywiście nie mojego wypieku...bo jestem kulinarną kaleką...i lubią swoje uczelnie..no i serfować po stronach dozwolonych od lat 18..(wiem...bo podejrzałam)..ale mają dobrze po 18...więc niech im tam...[/QUOTE]
to już nic ciekawszego nie można wymyślić?Mój robi to,mój tamto i tak dalej i dalej ...kobiety a co wy lubicie co wy chcecie a czy to co robicie podoba się wam ?

Tessa
20-04-2007, 16:26
QUOTE=Ala-ma-50]Mój najlepiej lubi uległe baby i podobno mnie choć ja niestety do takich nie należę...lubi jeszcze ryż pod każdą postacią...i mięcho...może jeść tony mięcha i nic...ja jakbym jadła takie ilości ...to pewno ważyłabym 450 kg....jak ten człowiek co go w telewizji pokazywali.
Aha! jeszcze lubi rosół i mecze piłki nożnej .
Moi synowie podobno lubią mnie...dziwne, bo jakoś tego nie okazują...lubią też swoje dziewczyny...i tu sie nie dziwię...bo trzeba je kochać..za to, że z nimi wytrzymują..lubią też sernik i makowiec...oczywiście nie mojego wypieku...bo jestem kulinarną kaleką...i lubią swoje uczelnie..

Tessa
20-04-2007, 16:28
ja coś bardzo pmieszałam ale to dlatego ze jestem pierwszy raz na tym forum i tak w ogóle nie bardzo dobrze poruszam się w świecie komputerów prosze więc o wybaczenie

jolita
20-04-2007, 16:30
Witaj Tesso, a gdzie przedstawionko, żeby mogło być powitanko. Tutaj panuje protokól więcej niż dyplomatyczny!

ammi1952
20-04-2007, 16:32
Witaj Tessa kliknij nam coś o sobie w przedstaw się Pozdrawiam Grazyna

jolita
20-04-2007, 16:37
Tesso - przepraszam - chciałam, żeby wypadło serdecznie, a wypadło niekoniecznie...

green
20-04-2007, 16:45
Powiem szczerze że zainteresowań mam tak wiele, że nie wiem co jest moim głównym,...ale już wiem, jestem zachłanny na wiedzę. Obecnie najbardziej pochłaniają mnie nowe technologie przekazu informacji (internet, komunikatory, voip), e-biznes, e-learning, e-podróże; czyli świat wirtualny. Ze świata realnego pasjonuję się naturą i jej relacjami z ludźmi, komunikacją społeczną, partnerstwem, psychologią, naturalnymi metodami życia i dbania o życie (ekorozwój), medycyną naturalną, dziedzictwem kulturowym, kulturą, sztuką, maluje, rzeźbie, fotografuję, jeżdżę rowerem, biegam na nartach, uprawiałem judo. Kocham Boga, ludzi,Świat, swoje regiony, żonę, dzieci (syna i córkę) ale najbardziej swoją czteroletnią wnusie. Cieszę się zdrowiem, jedzeniem, aktywnym wypoczynkiem i swoim psem. Jestem pozytywnie nastawiony do życia, a problemy mam po to by je rozwiązywać. Dlatego wszystkich Was...

green
20-04-2007, 16:46
Pozdrawiam słonecznie z naturlandii.

Tessa
20-04-2007, 16:50
Ale ubaw.Po co nam podstępem robiona ankieta.
Czułość = kochanie, nie idż z psem.Pada deszcz, tak marnie dziś wyglądasz.Weż pilotka do ręki i pooglądaj filmiki.
Zrozumienie = wiem, wiem, kochanie, miałeś ciężki dzień.Wez sobie skarbie piwko z lodówki, ja już za ciebie zrobie te rozliczenia.
Ciepłe uczucia = Kochanie, przykryć ci kocykiem nóżki, bo zmarzniesz nieruchomo przy tym piwku przed telewizorem.
Zainteresowanie = skarbie, nie skoczyć ci po goloneczkę? Tak marnie biedaku wyglądasz.


Brawo brawo brawo!

Tessa
20-04-2007, 16:56
Witaj Tessa kliknij nam coś o sobie w przedstaw się Pozdrawiam Grazyna




Kochana próbowałam ale nie bardzo mi to wychodziło musze to przerobić na spokojnie.Bawie się tym od nie dawna więc jeszcze raczkuje.A co chciała byś wiedzieć?

Tessa
20-04-2007, 17:01
Tesso - przepraszam - chciałam, żeby wypadło serdecznie, a wypadło niekoniecznie...



Nic nie szkodzi niczego sobie ...ja jestem raczkującą internautką więc to ja popełniam masę błędów

ammi1952
20-04-2007, 17:06
Green za takie ładne wyznanie - wrecz swoje credo- masz od babińca http://voila.pl/3i1yv/ i tylko mi nie mów ,że nie odrózniam Polesia od Podlasia ,hihihi Pozdrawiam Grazyna
Ps wczuwajac sie w Twój tok myślenia i tu i tu Naturlandia

ammi1952
20-04-2007, 17:11
Tessa -słonko klikasz na pomarańczowym pasku u góry w szukaj wpisujesz przedstaw sie i idz i otwiera Ci sie a dalej juz wiesz wpisujesz acha jak masz jakieś trudnosci a masz moze gg to kliknij do mnie mój nr 4822119 Pozdrawiam Grazyna

bogda
20-04-2007, 20:03
No widzisz... to się Lila powinna ucieszyć, a nie gadać o jakimś problemie :)

ammi1952
20-04-2007, 20:15
Specjalnie dla Kazia
http://img486.imageshack.us/img486/3614/kiedywidaczenadchodzitsgo8.gif (http://imageshack.us)
niech ma co lubi

Ala-ma-50
20-04-2007, 20:18
Mój lubi to ...mój tamto...A co ja lubię?...teraz narazie mówimy o tym co lubią faceci ...taki jest tytuł dyskusji...a o nas może innym razem...napewno coś ciekawego wymyślimy...a jak Cię to nudzi ..to przecież nic trudnego...klik i jesteś w innym temacie/
Pozdrawiam

green
20-04-2007, 23:00
Podziękowania dla babińca za "Polesia czar", przy Was nie można stracić humoru, można jedynie wzmóc apetyt na ...
"szał - ciał" zgodny z upodobaniami. Ja opowiadam się za "winnymi" dziewczynami, degustując je można się upoić,
a im starsze wino tym dojrzalszy smak i bukiet większy.
Wyciągnijcie z tego wnioski.

Wilhelmina
20-04-2007, 23:10
No nie!!!!Ależ z Was wychodzą.........MŁOKOSY!!!Też Wam się zachciewa i zarażacie innych, jeszcze się ubiorę i pójdę w noc szukać szczęścia.
Teraz poproszę o pana.

jolita
20-04-2007, 23:21
1121Ktoś mnię wzywał?

destiny
20-04-2007, 23:40
No nie!!!!Ależ z Was wychodzą.........MŁOKOSY!!!Też Wam się zachciewa i zarażacie innych, jeszcze się ubiorę i pójdę w noc szukać szczęścia.
Teraz poproszę o pana.
Urszulko....tu masz aż 2 facetów (nie da sie ukryć !)

1123

:D :D :D

Wilhelmina
20-04-2007, 23:56
Obie jesteście o k r u t n e !!!!. Ja chciałam seksownych.Buuuu....

tar-ninka
21-04-2007, 00:47
http://img403.imageshack.us/img403/8074/ulkagh8.jpg (http://imageshack.us)
Chciałaś seksi ? prosze bardzo . Dla Ciebie i wszystkich senioritek z zyczeniami miłego weekendu ....

destiny
21-04-2007, 00:57
Urszulko. dzisiaj na dobranoc dam Ci fajnego Faceta...
Taki spokojny, juz w piżamce, tylko się przytulić :)

1129

Tacy faceci to sam miodzio...nie zawracają nam głowy i nie przeszkadzają, nie są zazdrośni...i robią wszystko żebyś była szczęśliwa !!!
Dobranoc :)

Wilhelmina
21-04-2007, 08:07
Och, Tarninko i Desti,obie jesteście baaaardzo kochane. Wczoraj zdążylam już zamknąć "kochanka", ale wezmę ich ze soba dziś na nocne wędrówki.
Ten "kochanek" to pomysł mojego męża, kóry pytany przez tel.co ja robię, ze nie mam czasu na to czy tamto, odpowiadał:znowu siedzi z kochankiem.No i tak już zostało - laptuś to kochanek.

wuere'le
21-04-2007, 16:36
Dopiero dzisiaj miałem czas tu zajrzeć, więc odpowiadam.

Ale ubaw.Po co nam podstępem robiona ankieta.
Czułość = kochanie, nie idż z psem.Pada deszcz, tak marnie dziś wyglądasz.Weż pilotka do ręki i pooglądaj filmiki.
Zrozumienie = wiem, wiem, kochanie, miałeś ciężki dzień.Wez sobie skarbie piwko z lodówki, ja już za ciebie zrobie te rozliczenia.
Ciepłe uczucia = Kochanie, przykryć ci kocykiem nóżki, bo zmarzniesz nieruchomo przy tym piwku przed telewizorem.
Zainteresowanie = skarbie, nie skoczyć ci po goloneczkę? Tak marnie biedaku wyglądasz.

Wilhelmino, zdaje się, że tematem są ulubione rzeczy facetów, Waszych facetów, więc nie odnosiłem się do Waszych zapotrzebowań, których absolutnie nie neguję i nie umniejszam, trzymam się tylko tematu.

Tak nawiasem mówiąc, to albo trafiłaś na wyjątkowo wrednego faceta, albo jesteś wyjątkowo złośliwa. Tak czy inaczej nie zmienia to faktu, że faceci swoje potrzeby mają, co nie zwalnia ich z obowiązku brania pod uwagę drugiej osoby, w tym wypadku życiowej prtnerki i spełniania ich kaprysów, w myśl zasady: kobieta puchem marnym jest, ale cóż wart byłby świat bez tego puchu?

Wilhelmina
21-04-2007, 19:09
Uuuuch!!!Rozsypał się dziś worek z pretensjami do mnie. Ale odpowiem Ci szczerze. Jestem dobrą, miłą, radosną osobą, której przyszło obcować z wyjątkowo wrednymi facetami, a przez ten fakt, straciła zaufanie do męskiej części populacji i jęzorek w tych sprawach staje mi się złośliwy.
Jesteś pierwszym wrażliwym mężczyzną, którego spotykam, dobrze że tylko wirtualnie, od wielu lat.
Inna sprawa,że ja wszystkich wysmażonych przez mężczyzn kawałów o blondynkach nie biorę wogóle sobie do serca. I nie komentuj, ze widać nie mam serca. Mam, coś tam jeszcze mam.

wuere'le
21-04-2007, 19:40
Wilhelmino, nie było moim zamiarem kierować do Ciebie żadnych pretensji. Po prostu zareagowałem na Twój głos w dyskusji.
Jestem zdania, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie i prawo je zaprezentować. Zaatakowałem, jeśli tak można powiedzieć problem, nie Ciebie, nie bierz więc moich słów do siebie.
Pozdrawiam serdecznie.

Nika
21-04-2007, 21:11
1170kolejny obrazeczek z facecikami dla Ciebie jako wyraz mojej sympatii.

Wilhelmina
21-04-2007, 23:49
Dziękuję Nikusiu, ale ja już wybrałam.Tylko taki - skuty, piękny i samotny mi odpowiada.

http://img232.imageshack.us/img232/3807/34tk7.th.jpg (http://img232.imageshack.us/my.php?image=34tk7.jpg)

destiny
22-04-2007, 00:12
Urszulko...ja Ci ofiaruję rycerza, co by stawał w Twojej obronie...
Zerknij , jaki przystojny :D

1187

Dobranoc :)

Lila
22-04-2007, 00:36
Uuuuuch,jakiś Ty poważny men.:D Nie zwróciłam do tej pory na to uwagi,ale zaczynam się bać.
Uprzedzam,że jak mnie powiesz ,że jestem złośliwa- zaleję się łzami i będzie Ci łyso...Ooo.:confused:

Pozdrawiam -Lila..

Wilhelmina
22-04-2007, 00:46
Wszystkim miłym, drogim, kochanym kolezankom...

http://img206.imageshack.us/img206/9697/m05hv7.gif (http://imageshack.us)

Nika
22-04-2007, 07:38
1191wszystkim forumowiczom życzę miłego weekendu-na działce,na spacerku,na wycieczce za miasto ,w gronie rodziny lub przy dobrej książce.Idzie wiosna ,kochani,w naszych sercach słoneczko...

Kundzia
22-04-2007, 09:48
Wczoraj przeglądając ten wątek miałam za plecami moją drugą połowę-i stwierdził że tak mało to my o nich wiemy- bo oni to lubią dużo wiecej niż nam się zdaje tylko nie zawsze do tego się przyznają bo jakże np, twardemu facetowi przyznać się że też lubi dostać kwiaty/zamiast flachy-to takie niemęskie/czy wziąść się za robótki,pozmywać gary,pomóż przy sprzątaniu.Stwierdził że wpakowaliśmy ich w stare schematy-wypada -nie wypada-i same sobie jesteśmy winne że są tacy jak ich chcemy widzieć.

Wilhelmina
22-04-2007, 23:36
Kunegunda trafiła na jednego na milion.No cóż, sa kobiety którym się wszystko udaje i daj im Boze, aby tak zawsze.
Natomiast Ty, Kaziu, jesteś człowiekiem bez serca. Pokazujesz zdjęcie ciężko chorych facetów.Ten siedzący umiera z pragnienia, bo jak widać w butelce nie ma kropli wody,a sklepy o tej wczesnej porze nieczynne. Ten drugi natomiast, mało, że ma ciężki przypadek żylaków i musi leżeć z wysoko uniesionymi ngami, to dodatkowo ma niedotlenienie mózgu, co widać z wyrazu jego twarzy.
Ooooo!!!!Bardzo nieładnie, Kaziu, nie pokazuje się na noc takich horrorów. Wnet bym tam poleciała,żeby biedaków ratować.Ufff...

Nika
23-04-2007, 08:42
--pan Jan Sztaudynger napisał,że faceci lubią kociaki i podał definicję:"Stuprocentowy kociak- na widok spodni-gotowa do zbrodni" - a poważnie mówiąc /w nawiązaniu do posta Kundzi/przecież proponowalam,żeby nasze "rodzynki"wypowiedziały sie w tej kwestii, co byśmy uniknęły obiegowych opinii...i co?

btmarko
23-04-2007, 21:52
Kazio -masz rację prawie jak Małysz spadający ze skoczni,ale bez śniegu

Wilhelmina
23-04-2007, 23:56
Oj, Kaziu. Widać nie będzie mi dane zobaczyć co lubią faceci. Nie załadowuje mi obrazka, tylko woła o jakiś PlugIn, a ja nie wiem jak się toto ściąga.

emka46
24-04-2007, 00:02
Oj, Kaziu. Widać nie będzie mi dane zobaczyć co lubią faceci. Nie załadowuje mi obrazka, tylko woła o jakiś PlugIn, a ja nie wiem jak się toto ściąga.1281Nie będzie Ci dane posłuchać,to jest muzyka.

Wilhelmina
24-04-2007, 00:19
Już wiem, Desti mnie poinformowała. Dzięki.

Wilhelmina
24-04-2007, 00:26
A czy możesz Kaziu, oświecić mnie i nie tylko mnie, czemu często usuwasz posty? Zauważyłam to już wczesniej.

******************************

Już wiem! Bawisz się w Zorro. Już zdążyłeś zniknąć. C I E K A W E. Tajemniczy mężczyzna.

Wilhelmina
24-04-2007, 00:43
No nie! Muzyki się wstydzisz? Przecież to tylko dobrze o Tobie świadczy. To ja musiałabym wszystko tu wymazać, zeby nikt nie wiedział, że nie rozpoznałam linka, nie zauważyłam że tam pisze mp3. Trudno, jestem muzyczny analfabeta.Owszem słucham muzyki, ale jeszcze nigdy nie na kompie.

Nika
24-04-2007, 08:34
1283zauwazyłam-mam w domu dwóch facetów/56 i 21 lat/a w rodzinie znacznie więcej,ze faceci tak jak i my -lubią się przeglądać w lustrze /ach te miny../,lubią komplementy podkreślające ich umiejętności,czyli codzienne docenianie /choć nie zawsze się potrafią rewanżować/, ale nie cierpią-kobiet madrzejszych od siebie!!

destiny
24-04-2007, 12:03
Jestem pewna......że lubią marzyć o pięknych kobietach, o seksie ktorego nie doświadczyli.
Jest tylko jedno - ale...
Wstydza się publicznie przyznać do tego...
A jacy sa wstydliwi, to już macie przykład powyżej...

***

Pracowałam kiedyś z facetem, który pięknie haftował :D
Po prostu uwielbiał to robić !!!

***

Znam paru panów, ktorzy bardzo lubią flirtować !
Ciekawe, czy mają taką samą przyjemność z takich rozmów jak my, kobiety ?
Bo coś mi się zdaje, że tą przyjemność mierzymy zupełnie innymi miarkami :D

emka46
24-04-2007, 15:14
A czy możesz Kaziu, oświecić mnie i nie tylko mnie, czemu często usuwasz posty? Zauważyłam to już wczesniej.
:D A ja mam parę usunietych postów Kazia i ten ostatni o znajomości HTML .Posiadam subskrypcję niektórych wątków,i odczytuję je w poczcie a nie na forum.

hannabarbara
24-04-2007, 19:05
Dziewczyny! Kazio usuwa, bo nie chce mieć nas na sumieniu, gdy do dna załadujemy swoje komputery

Wilhelmina
24-04-2007, 21:10
Kaziu.
Na tym zdjęciu śliczniutki jesteś.Koniecznie zagraj, tylko już nie usuwaj.

Wilhelmina
24-04-2007, 21:14
Nika.
Baaardzo trafnie zauważyłas pewne cechy. Nic już od siebie nie dodam, aby nie wyjść na całkiem wredne babsko. W kazdym razie, moje najlepsze kremy i te pod oczy i do rąk, lądują na pyszczkach moich wiewiórów.

destiny
24-04-2007, 21:24
1314
a powiedz mi...czy lubisz kawusię ?

1315

Ja uwielbiam Jacobs...właśnie ten zielony :D :D :D

A swoją droga...gdyby tak Panowie otwarli nam wątek -
Co najbardziej lubią Panie ?
Mogłoby być całkiem ciekawie :rolleyes:

ammi1952
24-04-2007, 21:39
Kaziu extra jest ten Twój chomiczek a jaką superkową trabke ma hihihi

Nika
25-04-2007, 07:50
Niezła ta kawusia...

ammi1952
25-04-2007, 09:44
;) e tam coby jakaś obca baba i d.... w filiżance moczyła hihi;)
Pozdrawiam i na kawusie lece

Nika
25-04-2007, 11:02
dobra riposta!

Kundzia
25-04-2007, 11:24
Na poctę dostałam wspaniały filmik o tym co lubią faceci ale nie umię go wkleić mogę komuś przesłać kto to potrafi bo warto zobaczyć!

destiny
25-04-2007, 11:33
Wejdź na stronę - www.voila.pl i tam możesz filmik załadować :) ...a potem link z tym filmikiem podasz nam tutaj...:D

To jest bardzo proste...podobna zasada jak tutaj wklejanie fotek..czy gifów...


Pozdrawiam - b.

wuere'le
25-04-2007, 12:51
http://voila.pl/isvx0/?1

Pozdrawiam.

ammi1952
25-04-2007, 12:58
Dobre hahaha odgryzłeś sie na "babińcu" hihihi Pozdrawiam Grażyna

Kundzia
03-05-2007, 11:58
http://voila.pl/14qkf/ tak przedstawia się przedstawiciel męskiego gatunku

bogda
03-05-2007, 12:03
Oj...chciałby tak mieć niejeden...:)

kufa86
21-11-2007, 02:03
Wczoraj przeglądając ten wątek miałam za plecami moją drugą połowę-i stwierdził że tak mało to my o nich wiemy- bo oni to lubią dużo wiecej niż nam się zdaje tylko nie zawsze do tego się przyznają.Stwierdził że wpakowaliśmy ich w stare schematy-wypada -nie wypada-i same sobie jesteśmy winne że są tacy jak ich chcemy widzieć.

Przeczytałem wątek i całkowicie zgadzam się z przedmówcą.
Z tym co wcześniej napisał wuerele też.
Co ja lubię a nawet kocham?
Życie kocham.