PDA

View Full Version : Cui bono, czyli kto skorzystał na katastrofie..


Lila
02-05-2010, 09:28
Nie mam na myśli tych odmóżdżonych tutaj,
co wiedzą lepiej- czyli to co pisze dziennik, o którym Marek Król napisał 'nie polezie orzeł w GW-na',
ale tych co naprawdę skorzystali.

Na razie pierwszym beneficjentem jest zjawisko pod wspólną nazwą Zbiro..
Esbecja też cała happy, bo Bronek PO-WSI-noga pomógł jej ...no i sobie przy okazji.

Szalenie uaktywniły się muchy -plujki, choć to maj zaledwie.
Co widać na forach.
Otóż adresatem ich działania jest Jarosław,
co jątrzy i dzieli.
Nie odezwał się ani słowem, ale jątrzy i dzieli.
Im bardziej milczy, tym bardziej jątrzy.
W opinii much, on skorzystał, bo będzie prezydentem, choć jego interesuje inny ośrodek władzy.

No i nieszczęsna Marta.
Wleczona przez Jarosława na bilboardy. Skorzystała pewnikiem, bo może zaistnieć obok Dody.

Bronek na bilboardach nie będzie. Ani sam, ani z pierwszą damą. Ponoć z paru tysięcy zdjęć, nie wybrali ani jednego, co by się nadawało.

Ale....ale....do kampanii włącza się pani Szmajdzińska oraz panowie Deresz i Szymanek.
No ale oni muszą.
I w żadnym wypadku nie jest to nekropolityka. W żadnym! Ten termin ukuła mucha tylko do Marty.

I kto jeszcze korzysta?
My!!!
Niebawem zapiszemy się do TPPR. Jak w młodości. Jakie to dziwne swoją drogą. Jeden 10 kwietnia, a tak wiele zmienił.
Na trupie Polski podamy sobie ręce...tak coś bredził Tuchaczewski, zanim go Stalin rozstrzelał.

Chodziło mu o Niemców, a o co chodzi teraz?
Jeśli też, to może i Niemcy skorzystają. W końcu ktoś musi płacić za eurobankrutów, a my jesteśmy krową,
której siodła nie da się założyć,
ale doić? Czemu nie?

...............

To tyle w 'tomacie'.
Wątek założyłam dla tych, co kochają strzępić się na klawiaturze. Zapraszam.:D :D


Ja swojej obecności nie obiecuję. Więc niech nie gubią się w domysłach, tylko....składają tu broń i ...jaja.:D

Kazimierz
02-05-2010, 13:35
Widzę, że jedziesz równo, PO wszystkich. Co się stało ?
Zbiro..., dla mnie niejasne.
No, i ta ilość tekstu. W Twoim przypadku, niespotykana.
Może jakaś mucha Cię ugryzła ?

wibi
02-05-2010, 14:36
Myślę, ze to trudno okreslić gdyż prócz korzyści duzo tez straciliśmy i postaram się przedstawiś swój punkt widzenia na te "straty i korzyści" tak skrótowo.Korzyści to to, że już zapowiedziana kampania wyborcza (prezydencka) bedzie pozbawiona "czarnych teczek", a straty to, że głupota politycznych "ELYT" znowu pociagnęła za sobą wydatki z naszych kieszeni o które nikt nas nie prosił ani nie pytał.Ja osobiście protestuje (oczywiście bez skutku) aby za moje podatki "ELYTY" urzadzały sobie PRYWATNE wycieczki za moje podatki.A ponieważ na tym forum wiekszość to wierzący katolicy radze wiec zeby przyjęli, ze to z woli Boga tak się stało i tak miało być, celu tego boskiego działania jeszcze nie pojmujemy ale pewnie taki był Jego zamysł.Koniec,toczka.

jip
02-05-2010, 15:36
Nie mam na myśli tych odmóżdżonych tutaj,
co wiedzą lepiej- czyli to co pisze dziennik, o którym Marek Król napisał 'nie polezie orzeł w GW-na',
ale tych co naprawdę skorzystali.

Na razie pierwszym beneficjentem jest zjawisko pod wspólną nazwą Zbiro..
Esbecja też cała happy, bo Bronek PO-WSI-noga pomógł jej ...no i sobie przy okazji.

Szalenie uaktywniły się muchy -plujki, choć to maj zaledwie.
Co widać na forach.
Otóż adresatem ich działania jest Jarosław,
co jątrzy i dzieli.
Nie odezwał się ani słowem, ale jątrzy i dzieli.
Im bardziej milczy, tym bardziej jątrzy.
W opinii much, on skorzystał, bo będzie prezydentem, choć jego interesuje inny ośrodek władzy.

No i nieszczęsna Marta.
Wleczona przez Jarosława na bilboardy. Skorzystała pewnikiem, bo może zaistnieć obok Dody.

Bronek na bilboardach nie będzie. Ani sam, ani z pierwszą damą. Ponoć z paru tysięcy zdjęć, nie wybrali ani jednego, co by się nadawało.

Ale....ale....do kampanii włącza się pani Szmajdzińska oraz panowie Deresz i Szymanek.
No ale oni muszą.
I w żadnym wypadku nie jest to nekropolityka. W żadnym! Ten termin ukuła mucha tylko do Marty.

I kto jeszcze korzysta?
My!!!
Niebawem zapiszemy się do TPPR. Jak w młodości. Jakie to dziwne swoją drogą. Jeden 10 kwietnia, a tak wiele zmienił.
Na trupie Polski podamy sobie ręce...tak coś bredził Tuchaczewski, zanim go Stalin rozstrzelał.

Chodziło mu o Niemców, a o co chodzi teraz?
Jeśli też, to może i Niemcy skorzystają. W końcu ktoś musi płacić za eurobankrutów, a my jesteśmy krową,
której siodła nie da się założyć,
ale doić? Czemu nie?

...............

To tyle w 'tomacie'.
Wątek założyłam dla tych, co kochają strzępić się na klawiaturze. Zapraszam.:D :D


Ja swojej obecności nie obiecuję. Więc niech nie gubią się w domysłach, tylko....składają tu broń i ...jaja.:D
Jednak wydaje mi się, że masz cholerny kompleks, nie bardzo wiadomo czego, ale masz, trudno z tym musisz sobie sama poradzić.....

babciela
02-05-2010, 15:57
Kompleks?-a gdzie- zupełnie inaczej się objawia- raczej jasno okreslone pogłądy .

Kazimierz
02-05-2010, 18:17
Kompleks?-a gdzie- zupełnie inaczej się objawia- raczej jasno okreslone pogłądy .
A nie wydaje Ci się, że Lila przechodzi okres niepewności , co do dalszych losów RP.. Mnie do tej pory wydawło się, że podziela poglądy PiS i bliźniaków Kaczyńskich. Perspektywa zbliżenia polsko-rosyjskiego wyraźnie się Jej niepodoba, w przypadku wygranej B. Komorowskiego.
Sama sprytnie zabrała swoje jaja i widać będzie je wysiadywać jak bocianica ze 3 tygodnie, a może nawet idąc w ślady prezesa do wyborów ?

MarekNik
02-05-2010, 19:11
Nie zrozumie syty głodnego
wojewódzki- powiatowego
i nie wiedzą tego ci
co wkładają nogę w drzwi,
.......że ja mogę dość już mieć tego!

Może pisać im profesura,
że od dołów mądrzejsza góra,
lecz Ty chociaż zrozum mnie,
że ja tak zwyczajnie chcę
......by w tym była jakaś kultura!

Uszanujcie co moje!
Ja się takich nie boję
co machają na mnie gazetą.
Śmieszą mnie te uniki,
które robią Michniki
........z dziwną flagą i wierszokletą.

Taki Kubuś co dumnie
kroczy z flagą po gównie
na sztandarze ma "z..bój" napisane.
Może kogoś podnieci
-kiepskich lub małe dzieci
........ja przy swoich barwach zostanę!

Jeśli do Was nie trafia
prosta ta kaligrafia.
Nie słyszycie,gdy mówię :Koniec!
Uważajcie! Bo wstanę
i wam w najgrubszą ścianę
.......jeszcze bardziej niż Zygmunt przydzwonię!

Idalka
02-05-2010, 19:58
Lilka,dzieki ze sie odezwalas.:cool:




„[…] Nasz naród jest jak lawa,
Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa,

Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi;


Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi”.

Zmienilo sie cos?
Salon Warszawski,to obraz owczesnego spoleczenstwa, jesli pod Nowosilcowa podstawimy inne nazwisko pasuje do wspolczesnosci jak druga polowka jablka ,towarzystwo stolikowe,kosmopolici,nowoczesni ,z pogarda patrza na siermiezny w/g nich patriotyzm, przeciez liczy sie to co z plastiku i reklamy,ale sa na szczescie tez ci,ktorych ognia sto lat nie wyziębi; mlodziez i nomem omen dwoch, starszych Polakow.
Prawda sie sama o siebie upomni.



U wieszcza są jeszcze zdrajcy narodu, poplecznicy Senatora. Osoby takie, jak Pelikan i Doktor, wierze ,ze wsrod nas takich nie ma.


Nie ma takich co to ze strachu przed wspolczesnym Nowosilcowem boja sie upomniec o rzetelne wyjasnienie smolenskiej tragedii,nie, takich wsrod nas nie ma,prawda?

krystynacz46
03-05-2010, 12:13
Witam.
Nie zabieram głosu ,ale czytam ,czytam.
Lilu ,jesteś wielka ,popieram Cię w Twoim myśleniu ,myślę ,a nawet wiem ,że jest nas więcej tak myślących .
Pozdrawiam serdecznie .
http://img34.glitterfy.com/10123/glitterfy0051819677D33.gif (http://www.glitterfy.com/)

amelia
03-05-2010, 15:47
Moja jest tylko racja,bo to Święta Racja. A nawet jak jest twoja,to moja jest mojsza niż twojsza,bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją ...

http://www.youtube.com/watch?v=Tb1XTIcqaa4&feature=related

Idalka
03-05-2010, 16:00
Witam.
Nie zabieram głosu ,ale czytam ,czytam.
Lilu ,jesteś wielka ,popieram Cię w Twoim myśleniu ,myślę ,a nawet wiem ,że jest nas więcej tak myślących .Pozdrawiam serdecznie .
[/img][/url]




No i chwala Bogu,wszechobecna Rada Siwych Medrcow z racja mojsza,bo moja wypali sie sama,bo jak mozna cigle opluwac niezyjacego Prezydenta i powtarzac za telewizornia,/ze dzieli i jatrzy choc nic przeciez nie mowi.

Honoratka
03-05-2010, 16:28
A ja się odezwę:D

Wybory
Dzisiaj znowu mam dylemat
bo wyboru mam dokonać,
kandydatów przecież wielu
a ja mam jednego wybrać.
Jak dokonać segregacji,
poukładac za i przeciw?
czy przez sito dyplomacji
przesiać ich,czy brać jak leci?
Komu głos mam dzis swój oddać
a któremu bilet wilczy?
kiedy w kazdym taka mądrość/wirtualna/
a Jarosław ciągle milczy!!!
własny

Idalka
03-05-2010, 16:35
a Jarosław ciągle milczy!!!



a jatrzy i dzieli jak jego tragicznie zmarly brat

Honoratka
03-05-2010, 16:49
Bo niektórym przeszkadza nawet to jak milczy!
I tak źle i tak niedobrze.

Kazimierz
03-05-2010, 16:49
a jatrzy i dzieli jak jego tragicznie zmarly brat
"Tisze jedziesz, dalsze zajedziesz", być może Jarosław trzyma się tej posłowicy.
Doświadczony z niego gracz polityczny. Wie, że im więcej gadał, tym więcej tracił.

Scarlett
03-05-2010, 16:53
Tak, tak. Dziś na Placu Piłsudskiego nawet hymnu nie zaśpiewał pod nosem chociażby:rolleyes:
Rozumiem, że żałoba wielka w sercu i sił może brakować, ale na stołek pchać się,też trzeba mieć siłę.

Lila
03-05-2010, 17:15
Tak, tak. Dziś na Placu Piłsudskiego nawet hymnu nie zaśpiewał pod nosem chociażby:rolleyes:
Rozumiem, że żałoba wielka w sercu i sił może brakować, ale na stołek pchać się,też trzeba mieć siłę.

Miła sagulko, to wszystko nic w porównaniu z ś.p. Prezydentem.
Otóż on pasjami lubił jojczeć pilotom w kokpicie -'nooo, daaaaj poprowadzić tutkę, nooo daaaaj'.

ps. tuman , to mgła po rosyjsku. Nomen omen.

Kto miał korzyść, usiłują odpowiedzieć bracia Rosjanie.

http://www.rupor.info/analitika/2010/05/01/v-ubijstve-kachinskogo-viden-pocherk-putina/

Och, te STD.

Pa!

Scarlett
03-05-2010, 17:37
Lila nie musisz mnie obrażać, ani się obrażać.
Od przyszłego Prezydenta oczekuję przejawów patriotyzmu,
skoro tak modne to się stało po katastrofie.
Przecież na Placu Piłsudskiego stosowne było zaśpiewanie hymnu, polskiego hymnu, z którego tak dumni jesteśmy, a nie piosenki biesiadnej, prawda?

Karol X
03-05-2010, 17:49
Saguelo
Nie konieczne jest spiewanie hymnu panstwowego.
Mozna tez zamanifestowac patriotyzm poprzez powstanie z miejsca,zdjecie okrycia glowy,poprzez przyjecie postawy zasadniczej,poprzez zaprzestania rozmow,smiechow w tym podnioslym momencie itd.
Czy ci,ktorzy nie spiewaja w kosciele nie uczestnicza w mszy swietej?
Moze ktos spiewa sobie w duchu.
Kto zaglada do wnetrza czlowieka?

katarzyna
03-05-2010, 18:37
Zgadzam się z Wibi, że to co sie stało to z woli Boga lub dla niewierzących - takie było Ich przeznaczenie.
Natomiast samo stawianie takiego pytania 'kto skorzystał' mnie razi.
Pierwszy wpis nie jest dla mnie jasny we wszystkim.

babciela
03-05-2010, 19:30
No, jedno jest pewne-p. Komorowski stracil najpowazniejszego przeciwnika. Chociaż , ja wiem...

Idalka
03-05-2010, 20:09
Lila nie musisz mnie obrażać, ani się obrażać.
Od przyszłego Prezydenta [QUOTE]oczekuję przejawów patriotyzmu,
skoro tak modne to się stało po katastrofie.Przecież na Placu Piłsudskiego stosowne było zaśpiewanie hymnu, polskiego hymnu, z którego tak dumni jesteśmy, a nie piosenki biesiadnej, prawda?[/QUOTE


Przejawy patriotyzmu?
Nie -patriotyzm.



przejawów patriotyzmu,
skoro tak modne to się stało po katastrofie


watek o modzie tez tu jest,ale zeby o patriotyzm rozpatrywac w kategoriach mody...... jak kiecki od slawnych projektantow

bronczyk
03-05-2010, 20:10
Nikt nie skorzystał. Nie lubię PO, ale nie będę z nich bandy łotrów robiła. Rosjanie też nie mieli żadnego powodu do zamachu. W sumie wszyscy straciliśmy.

pluto37
03-05-2010, 20:11
No, jedno jest pewne-p. Komorowski stracil najpowazniejszego przeciwnika. Chociaż , ja wiem...

No juz zapewne niechcacy zbudowalas piekne podstawy do rozwiniecia tego w teorie spiskowa czistej" wody.
Bo skoro Komorowski stracil przeciwnika, to jest prawda oczywista, ze zyskal w politycznym wyscigu.
A skoro zyskal, to ....... "Wlasnie leci kabarecik":)
I mozna sie podrajcowac domyslami i w kazdym gatunku jesli sie wpisze kazda fantazje jaka sie wyprodukuje na wlasny uzytek, a potem sprzeda na targowisku proznosci.

pluto37
03-05-2010, 20:18
[QUOTE]Na razie pierwszym beneficjentem jest zjawisko pod wspólną nazwą Zbiro..
Esbecja też cała happy, bo Bronek PO-WSI-noga pomógł jej ...no i sobie przy okazji.

Katarzyno!
Przeczytaj jeszcze raz bo to kwintesencja tego zjawiska.
Nic dodac i nic podzielic.
A zapamietac warto:D

Lila
04-05-2010, 09:44
Jeden z 'zysków' to erupcja polskiego patriotyzmu.

A przecież patriotyzm to rasizm, jak orzekł ( jąkając się) pewien były naczelny,
pewnej Gazety co przestała być elitarną.

Mimo kłamstwa smoleńskiego, które jest jeszcze - słabiutko, bo słabiutko- powtarzane nawet tutaj.
O winie polskiego prezydenta.

Natomiast wczoraj w Tbilissi, jedna z głównych ulic dostała nazwę 'im. Lecha Kaczyńskiego'.
Otwarcia dokonała piękna Pierwsza Dama.

Warto pamiętać, że nie było w naszej historii Prezydenta,
o którym jakiś obcy naród układałby pieśni.

http://www.youtube.com/watch?v=zkyCdz34iJ8

No proszę...

Ech, żizn parchataja...

krystynka
04-05-2010, 11:30
Lilu, ta pieśń....

Za każdym razem, kiedy słucham, rani od nowa...

Jak rani nadal wspomnienie tej katastrofy...

Współczuję najbliższym. Niedawno stracilam najbliższą mi Osobę.
I ta tragedia jest kontynuajcą mojej, tak ją odbieram... nadal...

I dziwię się, że są tacy, ktorzy z łatwością przeszli nad tym do porządku dziennego.

Ja nie mogę... nie umiem... nie chcę...

Stalin
04-05-2010, 12:56
Cholera, pomylilem watki..:D
PKP skorzystalo na katastrofie bo zrezygnowalem z samolotu wybierajac si na Ukraine....:D:D

Kazimierz
04-05-2010, 13:25
Cholera, pomylilem watki..:D
PKP skorzystalo na katastrofie bo zrezygnowalem z samolotu wybierajac si na Ukraine....:D:D
To była chyba pomyłka sterowana. To jest wątek z serii marty... i nie wypadało sie pmylić.
Gdzie indziej pieśni śpiewają ( nawiasem mówiąc bardzo "sierdceszczypatielnaja piesń"), a u nas narazie masowo nadają nazwy, bo tego wygłupa Kuby Wojewódzkiego nie warto wspominać. Nie uchodzi.

Lila
05-05-2010, 11:18
To była chyba pomyłka sterowana. To jest wątek z serii marty... i nie wypadało sie pmylić.
Gdzie indziej pieśni śpiewają ( nawiasem mówiąc bardzo "sierdceszczypatielnaja piesń"), a u nas narazie masowo nadają nazwy, bo tego wygłupa Kuby Wojewódzkiego nie warto wspominać. Nie uchodzi.

Nie uchodzi, nie uchodzi.

Tym bardziej, że jest odpowiedź. Piosneczka pod nazwą 'POlszewicy'.

Ano, śpiewać każdy może.

nutaDo
05-05-2010, 13:08
Lidziu - piękna pieśń i słowa.
Pewne jest, że warto być dobrym.

Przykro mi tylko, że porównuje się obecną opinię o Prezydencie L.Kaczyńskim z poprzednimi paszkwilami i brakiem jakichkolwiek prawdziwych informacji.

Idalka
05-05-2010, 14:26
Lila

I kto jeszcze korzysta?
My!!!
Niebawem zapiszemy się do TPPR. Jak w młodości

a jak wznowia Uklad Warszawski i RWPG?

maja59
05-05-2010, 16:57
Jeden z 'zysków' to erupcja polskiego patriotyzmu.

A przecież patriotyzm to rasizm, jak orzekł ( jąkając się) pewien były naczelny,
pewnej Gazety co przestała być elitarną.

Mimo kłamstwa smoleńskiego, które jest jeszcze - słabiutko, bo słabiutko- powtarzane nawet tutaj.
O winie polskiego prezydenta.

Natomiast wczoraj w Tbilissi, jedna z głównych ulic dostała nazwę 'im. Lecha Kaczyńskiego'.
Otwarcia dokonała piękna Pierwsza Dama.

Warto pamiętać, że nie było w naszej historii Prezydenta,
o którym jakiś obcy naród układałby pieśni.

http://www.youtube.com/watch?v=zkyCdz34iJ8

No proszę...

Ech, żizn parchataja...


Obcy lud nie zauważył, ale może i w niepamięć już poszła małpa w czerwonym i spieprzaj dziadu, tylko wolacy pamiętają.
Kara wylotki z wojska dla pilota, który uratował życie 5 prezydentów pod Tbilisi, tez poszła w niepamięć i interpelacja posła Gosiewskiego tej sprawie. Może żyłby dzisiaj gdyby ktoś znowu odmówił, a z nim żyłoby pozostałe 95 osób. Poczekajmy jednak na wyniki pracy komisji.
Na razie kolejny mąż stanu szykuje się na stolec, Wawel przeciez czeka.
Apopos osobistych wycieczek, nieładnie wskazywac palcem kalekę, który sie jąka, damie nie uchodzi, mamusia nie nauczyła? Wstyd.

Lila
05-05-2010, 18:18
Oj majusiu, majusiu...

Te twoje 3 grosze to już sławne się robią w sieci.:)

Kropnij sobie jedną krwawą, to złość przejdzie jak ręką odjął. A jak nie przejdzie, to Franciszkańska 3 czeka.:)


ps. widać Prezydent w ostatnich sekundach wpadł do kokpitu i zakrzyknął - spieprzaj dziadu, ja wyląduję, bo chcę leżeć na Wawelu!

Prosit majuśka.:)

......

Jarek wygra. :)

.....

O matko, o matko...muszę dopisać.
Teraz dopiero się dowiedziałam. Głos w kokpicie należał do kobiety.
Czyli miałam rację!
Prezydentowa załatwiła pilota torebką od Gucciego.

Baby górą!

maja59
05-05-2010, 18:40
Widzę, że skończyły się argumenty, przykro, że znowu osobiste przytyki, ale tak trzymaj, Jarek tez jest w tym mistrzem i dlatego milczy, chyba wyborcy przytyków nie lubią.

Cieszę się z twojego oddechu ulgi, że głos był kobiety nie pisałam o głosach, ale poczekajmy na dalsze ustalenia, myslę, że na nie jeszcze za wcześnie pewnie jakieś 1 do 2-ch miesięcy będzie trzeba.
Dziękuję za życzliwośc, dla forum na którym z przyjemnością bywam, admin pewnie się ucieszy.

Nie z każdym piję, sorry.

Lila
05-05-2010, 18:53
Nie z każdym piję, sorry.

A to nie moja sprawa z kim , ile i za ile.:D :D

Ja w ogóle, niestety. Więc nie mam 'dusznych' rozterek w tym 'tomacie' ( nomen omen) jak mówi mój rodak.:D

ps. pisz na temat.

pluto37
05-05-2010, 18:53
Cytat:
[QUOTE]I kto jeszcze korzysta?
My!!!
Niebawem zapiszemy się do TPPR. Jak w młodości
I tu jest "hund begraben" i to marki ratlerek.
Byli tacy, ktorzy sie ZAPISYWALI i tacy, ktorych ZAPISYWANO. Byli tez tacy, ktorzy jak sie zorientowali, ze ICH zapisano, to sie kazali ...wypisywac. Ku zdziwieniu tych co sie zapisywali.
a jak wznowia Uklad Warszawski i RWPG?
To tez ci/te co sie zapisywali/ly dzielnie sie ZAPISZA i tez nie beda mieli/ly nic przeciwko.
Bo ...."dzielny my NAROD
Dzielny rod, gdy nie zagraza wrog!!!:D :D :D
Uoj! Dana!!!!
__________________
pssst!
A wiesz moze Idalko, ktore sa dzisiaj najbardziej BOJOWE ???

pluto37
05-05-2010, 20:23
Calkiem ciekawa uwaga w temacie okolokatastroficznym i zerowaniu na kraksie:

http://wyborcza.pl/1,75515,7845416,Odpowiedzialnosc_Dorna.html

To kolejny specjalista od wypadku po Karskim i Gosiewskim.
O tych co organizowali wycieczke nawet wspominac szkoda....

MarekNik
05-05-2010, 20:28
W **pie mam Wasze uwagi!
Powiem krótko jestem z Pragi,
...z Polski ...z Warszawy !
Macie tu swoje sprawy,
ale moja jest tu każda ulica.
Mam to gdzieś,że was nie zachwyca
co mówię.
Jesteście trochę za mali,
by mieć rządy i się chwalić,
że paru kolesi to Polska,
bo ma kordon policji i wojska
i sforę szczekaczy,
która głupkom wszystko tłumaczy.
Polska to normalni ludzie.
Ten w pałacu i ten w budzie,
i ta matka w tramwaju,
i ten chłopak na haju.
I ten Lech co wczoraj zginął.
Że wam bardzo nie zasłynął??!
Nie wasza parszywa sprawa...
bo SZANUJE GO WARSZAWA !

bronczyk
05-05-2010, 20:33
Mnie się wydaje, że za dużo winnych. Już, już a winien będzie Aleksander Nikołajewicz Tupolew.

MarekNik czy ty całkiem przytomny jesteś pisząc tego typu teksty. A kogo to szanuje Warszawa? Nazwisko proszę. Jeśli można.

Bianka
05-05-2010, 21:02
...Są ludzie z duszą zrzędną
przez takich kwiaty więdną...

amelia
05-05-2010, 21:55
Jeśli słyszę, że Smoleńsk to drugi Katyń, mam ochotę krzyczeć



Jeśli słyszę, że Smoleńsk to drugi Katyń, to mam ochotę krzyczeć. Dziadek, Bolesław Skąpski, został zamordowany, a ojciec zginął w katastrofie samolotowej. Żaden z nich nie poległ - jak teraz się mówi. Polec można w walce. Dziadek nie poległ, bo był jeńcem wojennym. Strzelono mu w tył głowy. Był prokuratorem pracującym w Ministerstwie Sprawiedliwości. Zginął jako urzędnik państwa polskiego zamordowany w bestialski sposób. Mój ojciec jechał jako prezes zarządu Federacji Rodzin Katyńskich na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej i zginął w tragicznym wypadku. Strasznym, przerażającym. Moja mama w pierwszym odruchu mówiła: "To przecież niemożliwe, żeby tam stracił ojca i tam po 70 latach zginął". Ona ma prawo tak mówić, ale nie wolno łączyć Katynia ze Smoleńskiem i budować symboli, które łatwo wykorzystać w walce politycznej. To, co teraz dzieje się wokół katastrofy i śledztwa, które ma ją wyjaśnić, powoduje, że słowa mojego ojca, by nie zawłaszczać Katynia - słowa pochodzące z przemówienia, które miał wygłosić 10 kwietnia na Polskim Cmentarzu Wojennym - są nie tylko prorocze, ale brzmią naprawdę złowieszczo.

*Izabella Sariusz-Skąpska jest córką Andrzeja Sariusza-Skąpskiego, prezesa Federacji Rodzin Katyńskich, który zginął w katastrofie samolotowej pod Smoleńskiem.


Więcej... http://wyborcza.pl/1,75248,7843010,Jesli_slysze__ze_Smolensk_to_drugi _Katyn__mam_ochote.html?bo=1#ixzz0n5PHmh6h

bronczyk
05-05-2010, 22:30
Bianko pozwolisz, że skopiuję ten tekst. Bardzo lapidarnie, ale wnikliwie określa pewne postawy ludzkie.

pluto37
05-05-2010, 22:48
[B]Jeśli słyszę, że Smoleńsk to drugi Katyń, mam ochotę krzyczeć


Amelio!
Ale przecie sama doskonale wiesz, ze to...SIE NIE SPRZEDA

Czy chcesz, zeby wampiry i zombi wszelkiem masci pozagryzaly sie z braku pozywki?
Nie puszczaj takich tekstow, bo spowodujesz, ze wzrosnie liczna wylewow i zawalow wsrod tych co zywia sie tragicznymi zdarzeniami. Oczywistosci nie da sie spozytkowac medialnie i politycznie.
Za latwe, za proste i za tanie.
Zauwaz, ze baba za straganem jest lepsza znawczynia w tych tematach niz eksperci od mechaniki lotniczej, specjalisci od odczytow danych. Dotyczy to kwiaciarki i gazetowego sprzedawcy kiti i ...politycznego snuja w rownej mierze. Nie liczylbym na to, ze ta wypowiedz przekonanym i tworcom mitow cos rozjasni w czachach.

amelia
05-05-2010, 23:00
Amelio!
Ale przecie sama doskonale wiesz, ze to...SIE NIE SPRZEDA

Czy chcesz, zeby wampiry i zombi wszelkiem masci pozagryzaly sie z braku pozywki?
Nie puszczaj takich tekstow, bo spowodujesz, ze wzrosnie liczna wylewow i zawalow wsrod tych co zywia sie tragicznymi zdarzeniami. Oczywistosci nie da sie spozytkowac medialnie i politycznie.
Za latwe, za proste i za tanie.
Zauwaz, ze baba za straganem jest lepsza znawczynia w tych tematach niz eksperci od mechaniki lotniczej, specjalisci od odczytow danych. Dotyczy to kwiaciarki i gazetowego sprzedawcy kiti i ...politycznego snuja w rownej mierze. Nie liczylbym na to, ze ta wypowiedz przekonanym i tworcom mitow cos rozjasni w czachach.

Pluto
przeciez wiesz, ze to prowokacja:D :D :D

Powstanie przeciez na kanwie tego wywiadu cala masa nowych teorii i zaslug pewnych kregow.

Na ten przyklad peany na temat Prezydenta Gruzji, jaki to wspanialy, odwazny czlowiek i oddany przyjaciel.

TEZ przeciez zaryzykowal zyciem swoich ludzi.
Taki bohaterski czyn - nie wazne byly zagrozenia zycia zalogi i dworu.

pluto37
05-05-2010, 23:28
Pluto
przeciez wiesz, ze to prowokacja:D :D :D
.

Wiem.
I tez sie usmiecham.:D
Ale oboje nie mamy wplywu na dybuki krazace wokol katastrofiska za zerem jak sepy.

Lila
06-05-2010, 00:16
Wiem.
I tez sie usmiecham.:D
Ale oboje nie mamy wplywu na dybuki krazace wokol katastrofiska za zerem jak sepy.

A postaraj się mieć wpływ.

Bo na katastrofisku leżą pokrwawione szczątki naszych obywateli.
Żaden kraj poza naszym, nie dopuściłby do tego.

krystynka
06-05-2010, 00:38
Ale oboje nie mamy wplywu na dybuki krazace wokol katastrofiska za zerem jak sepy.


co za język... niedobrze mi się robi... zważywszy na kontekst...

pluto37
06-05-2010, 00:46
A postaraj się mieć wpływ.

Bo na katastrofisku leżą pokrwawione szczątki naszych obywateli.
Żaden kraj poza naszym, nie dopuściłby do tego.
Wplyw? Na co? na tych co podbijaja bebenek i tworza niestworzone bzdety? Nie jestem psychiatra.
A te wycieczki na katastrofisko to w jakich celach sa organizowane. Jada popatrzec, czy posprzatac?
Kiedy wiele lat temu rozwalil sie pospieszny pod Julianka to tez byla katastrofa gdzie zginelo sporo ludzi, byla krwawa jatka i bylo zbiegowisko. I tez byli sensaci i kolekcjonerzy "pamiatek". czyli w normie.
Od sprzatania w tej chwili terenu sa ci, ktorzy prowadza dochodzenie zbieraja kazda srubke i detal.
I to tyle w temacie tworzenia bajek mitow i domyslow na bazarowym poziomie.
Katastrofy w wieloosobowym skladzie zdarzaly sie, zdarzaja i zdarzac beda. Niestety. Czasem z winy sprzetu [to moga ocenic fachowcy, a nie przekupki] czasem z powodu pogody, a najczesciej bo zawinil czlowiek podejmujac zle decyzje. Pod wplywem wlasnych ambicji, niedouczenia, albo wplywu innych ludzi.
Nasz kraj [organy panstwa organizujace wylot] dopuscily do tego, ze ta katastrofa mogla sie wydarzyc z takimi skutkami.
Ale to nie wina kraju, a konkretnych ludzi podejmujacych konkretne decyzje. Czesc z nich zginela, a czesc kombinuje jak Waszczykowski z Sasinem jak sie wykrecic od odpowiedzialnosci i zwalic swoja wine na innych.

Lila
06-05-2010, 00:52
[to moga ocenic fachowcy, a nie przekupki

To po co gadasz na Zawodziu o katastrofie?

Lepiej gołębie sobie pooglądaj.

To jest forum i każdy może sobie pisać, co mu się podoba. Nie ty jesteś od cenzury.

Co do Smoleńska, kto ma zbierać te śrubki, skoro dzieci zęby ofiar znajdują..

pluto37
06-05-2010, 00:58
co za język... niedobrze mi się robi... zważywszy na kontekst...

Wzak mamy do czynienia z realiami i to w dosc nieprzyjemym wymiarze.
Mozna uzyc pasteli farbek wodnych tylko, ze za jasna Anieke nie pasuja mi do opisu zjawiska w tym kontekscie.

pluto37
06-05-2010, 01:12
To po co gadasz na Zawodziu o katastrofie? Na Zawodziu klepia przekupki przyjezdne jak nie maja klientow na podrabiana smietane, jaja zadzbuczone i cielecine przerabiana ze stworzen co na codzien podworka pilnuja.
To jest forum i każdy może sobie pisać, co mu się podoba. Piszesz ty, to i pisze ja. Masz z tym jakies problemy, czy zdaje mi sie.
Kazde po swojemu.
Nie ty jesteś od cenzury. ty tez nie. Ten co nad forum bawi sie nozyczkami. To wystarczy, a mnie sie chce.
Co do Smoleńska, kto ma zbierać te śrubki, skoro dzieci zęby ofiar znajdują.. - Kolekcjonerzy, przyszli dentysci, czy ci co lubia "pamiatki jak jedna zakonnica co z "narazeniem zycia..." z wycieczki jakis kawalek czegos przywiozla. To ona mogla, a dzieci nie?

Lila
06-05-2010, 01:35
To ona mogla, a dzieci nie?
To rosyjskie dzieci.

Zastanów się qźwa co piszesz.

pluto37
06-05-2010, 01:58
To rosyjskie dzieci.

Zastanów się qźwa co piszesz.

Ona zdaje sie, ze nie ruskie dziecko. Pytam czy mogla i dlaczego ?

pluto37
06-05-2010, 01:59
To rosyjskie dzieci.

Zastanów się qźwa co piszesz.

I nie wyrazaj sie, bo przyjdzie gajowy i nas znowu z lasu wygoni:D

pluto37
06-05-2010, 03:37
Błąd popełniła Kancelaria Prezydenta?
Nie wiem kto. Wiem, że pięciu dowódców nie powinno lecieć jednym samolotem. Wiem też, że skład delegacji ustala Kancelaria Prezydenta, a w przypadku wojskowych wchodzące w skład Kancelarii Prezydenta Biuro Bezpieczeństwa Narodowego. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości.

Ale pytanie, czy Kancelaria Prezydenta informuje np. poszczególnych ministrów czy szefów klubów, iloma samolotami będzie leciała delegacja?
Powiem tak: za czasów prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego takie sytuacje nigdy się nie zdarzyły. Zawsze jeśli na jakaś imprezę leciały dwa albo trzy samoloty, to tak organizowaliśmy wyjazd, że najwyższy dowódca leciał z prezydentem, a poszczególni dowódcy sił zbrojnych innymi samolotami. A wszelkie ustalenia tego typu nie obywały się na poziomie prezydenta, ale najwyżej szefa jego kancelarii i szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Każdy z tych dowódców po uzyskaniu zaproszenia od pana prezydenta powinien uzyskać zgodę od ministra obrony narodowej na wylot do Katynia. A kwestia,iloma samolotami poleci delegacja, to kwestie techniczne i nie ma obowiązku informowania o tym, np. ministra obrony narodowej.

katarzyna
06-05-2010, 20:04
Muszę się wtrącić po przeczytaniu ostatnich postów.
Teren takiej katastrofy jest ogromny. Z pewnością wszystkiego nie przeczesano.
Pamiętam Kabaty i pamiętam w jak dużej - wielokilometrowej - odległości znajdowały się szczątki samolotu. Nie wiem jak to możliwe, ale tak było.
Nie chcę nikogo usprawiedliwiać, zawsze czegoś zaniedbają. Ale nie róbmy z tego sensacji.
Wycieczkom - stanowczo nie!

Lila
06-05-2010, 20:08
http://smolensk-2010.pl/2010-05-06-przeszukajmy-ponownie-miejsce-katastrofy.html

Tu jest wszystko, mniej więcej.

pluto37
06-05-2010, 20:32
Muszę się wtrącić po przeczytaniu ostatnich postów.
Teren takiej katastrofy jest ogromny. Z pewnością wszystkiego nie przeczesano.
Pamiętam Kabaty i pamiętam w jak dużej - wielokilometrowej - odległości znajdowały się szczątki samolotu. Nie wiem jak to możliwe, ale tak było.
Nie chcę nikogo usprawiedliwiać, zawsze czegoś zaniedbają. Ale nie róbmy z tego sensacji.
Wycieczkom - stanowczo nie!

Katarzyno! tak jest przy kazdej masowej katastrofie. Wszystko jedno czy to kolejowa, czy lotnicza, czy drogowa.
Twoj apel o nierobienie sensacji jest bezcelowy.
Jest cale stado sensatow, frustratow i innych ktorzy sie karmia takimi sensacjami i to jest ich cel zywota.
inaczej musieliby wydac pieniadze na bilety do kina na seanse z horrorami.
A tak maja kino sensacji martyrologicznej za darmo.
Im wiecej trupow tym ciekawiej i tym lepszy powod do wykazywania wlasnej inwencji tworczej.

amelia
06-05-2010, 20:46
Muszę się wtrącić po przeczytaniu ostatnich postów.
Teren takiej katastrofy jest ogromny. Z pewnością wszystkiego nie przeczesano.
Pamiętam Kabaty i pamiętam w jak dużej - wielokilometrowej - odległości znajdowały się szczątki samolotu. Nie wiem jak to możliwe, ale tak było.
Nie chcę nikogo usprawiedliwiać, zawsze czegoś zaniedbają. Ale nie róbmy z tego sensacji.
Wycieczkom - stanowczo nie!


Popieram

Mam wrazenie, ze dla niektorych politykow i ich zwolennikow jest to sprawa najwazniejsza w swiecie. Mozna na tym zbic niezly kapital polityczny. I zrobic osobista kariere madialna. Zaistniec, bo temat nosny.
Rzad nie powinien niczym innym sie zajmowac tylko wyjasnianem tej katastrofy.
Nawet gdyby mialo to doprowadzic do calkowitej dezorganizacji zycia gospodarczego i spolecznego.
Zywi i ich problemy juz sie nie licza.

A moze o to wlasnie chodzi?

Lila
06-05-2010, 21:04
Rzad nie powinien niczym innym sie zajmowac tylko wyjasnianem tej katastrofy.

Przede wszystkim.
Tym bardziej, że i tak niczym specjalnie się nie zajmuje.

Kazimierz
06-05-2010, 21:16
Przede wszystkim.
Tym bardziej, że i tak niczym specjalnie się nie zajmuje.
Rząd sie niczym nie zajmuje (?), tylko nawoływaniem do zachowania rozsądku, umiaru i cierpliwości w wiarygodnym wyjaśnianiu przyczyn.
Za dwa miesiące będzie letnie przesilenie. I to sie będzie liczyło, przede wszystkim.

amelia
06-05-2010, 21:25
http://info.wyborcza.pl/temat/wyborcza/katastrofie+autokaru

o rodzinach ofiar jednej z nich Premier Jaroslaw Kaczynski powiedzial:

"dostały daleko idącą pomoc. W niektórych przypadkach, może to źle zabrzmi, ale będą miały więcej pieniędzy, niż wtedy, kiedy mąż i ojciec żył i pracował".


Więcej... http://wyborcza.pl/1,76842,4338345.html#ixzz0nBA33gGe

no ale sa rowni i rowniejsi, ze o cynizmie nie wspomne

amelia
06-05-2010, 21:36
Rząd sie niczym nie zajmuje (?),

Absolutnie niczym;) , grozi nam przejecie rzadow przez cynicznych populistow, a wtedy mamy murowany grecki wariant dobrobytu.


nawoływaniem do zachowania rozsądku, umiaru i cierpliwości w wiarygodnym wyjaśnianiu przyczyn.
Za dwa miesiące będzie letnie przesilenie. I to sie będzie liczyło, przede wszystkim.

Wkurzac zaczyna mnie ta delikatnosc i wrazliwosc naszego Rzadu na bezczelne kupczenie trumnami

Lila
06-05-2010, 22:26
Tak, delikatność i wrażliwość to główna cecha naszego rządu.

babciela
07-05-2010, 12:32
Jasne, jasne , wyjątkowa delikatnosc....

jasinek123
07-05-2010, 13:14
A jak ma postępowac iść na wojne z Rosjanami?
przecież są umowy miedzynarodowe [np. Chigagowska
która Rosjanie tęż honorują]
Premier nawołuje spokojnie-spokojnie!

Lila
07-05-2010, 14:59
A jak ma postępowac iść na wojne z Rosjanami?
przecież są umowy miedzynarodowe [np. Chigagowska
która Rosjanie tęż honorują]
Premier nawołuje spokojnie-spokojnie!

Ach, Jasiu.
Naprawdę podziwiam.

A czemu strasburskiej nie honorują?
Taki naród honornyj?:D

I coś Tobie powiem na ucho po starej znajomości.:D
Od lat Polskę i Rosję łączy porozumienie, które umożliwia wspólne badanie katastrof lotniczych.
http://www.rp.pl/artykul/459542,472006.html

Ale co Czykago, to Czykago.

Lila
08-05-2010, 19:27
Boją się latać nad Rosją?;)

Prezydent Francji Nicolas Sarkozy odwołał podróż do Moskwy na obchody 65. rocznicy zakończenia wojny,
by zajmować się kryzysem w strefie euro - poinformował rzecznik Pałacu Elizejskiego.
W Moskwie nie będzie też kilku innych przywódców europejskich,
takich jak Silvio Berlusconi, Gordon Brown oraz prezydenta Stanów Zjednoczonych.

krystynka
08-05-2010, 22:23
Ha, ha... Ci sami co do nas bali się przylecieć.
Tylko mieli wymówkę... pył wulkaniczny...

Idalka
08-05-2010, 22:26
Ha, ha... Ci sami co do nas bali się przylecieć.
Tylko mieli wymówkę... pył wulkaniczny...



a jak tak jeszcze amerykanski prezydent w golfa pojdzie grac...:rolleyes:

Lila
30-08-2010, 10:29
A tak mi się przypomniał ten wątek.
Kto skorzystał?

I przy okazji, ciekawa strona i ciekawe zdjęcia.
Można polemizować, ale z samym autorem, inżynierem budowy samolotów, z 30- letnim stażem.
Nie ze mną !

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=7&t=8844

Bywajcie.:)

ps. strona jest także w języku angielskim, na innych portalach.

krystynka
30-08-2010, 11:43
Ja w nieszczęśliwy wypadek nadal nie wierzę.
Powiedziałabym: coraz bardziej nie wierzę.

W internecie nie zasypują gruszek w popiele.
I tak trzymać...
Do wyjaśniena.
Choć wątpię, czy będzie oficjalne potwierdzenie :mad:
Może za 30,50,100 lat?

Scarlett
30-08-2010, 12:24
Wczoraj był telefon w Szkle Kontaktowym od widza z Białegostoku, że generałowie z Białorusi są w posiadaniu rozmowy Lecha Kaczyńskiego z bratem,które to prawdopodobnie mówią, iż śp Lech Kaczyński kategorycznie powiedział, że trzeba lądować pod Smoleńskiem i od tego ma na pokładzie gen. Błasika.
Prowadzący nie kazali tych wiadomości rozgłaszać, ponieważ o tych wiadomościach lepiej nie mówić bez postępów śledztwa:D

Lila
30-08-2010, 12:41
Wczoraj był telefon w Szkle Kontaktowym od widza z Białegostoku, że generałowie z Białorusi są w posiadaniu rozmowy Lecha Kaczyńskiego z bratem,które to prawdopodobnie mówią, iż śp Lech Kaczyński kategorycznie powiedział, że trzeba lądować pod Smoleńskiem i od tego ma na pokładzie gen. Błasika.
Prowadzący nie kazali tych wiadomości rozgłaszać, ponieważ o tych wiadomościach lepiej nie mówić bez postępów śledztwa:D

A na Superstacji był telefon /autentyczne!/ od /rzekomo/ znajomego rodziny jednej z ofiar, że otrzymała po katastrofie telefon od nieboszczyka.
Podobno nie wolno rozgłaszać dla dobra śledztwa.:D :D :D

.....

Tyle w ramach głupot.

....

Nic. Czekamy.

Lila
30-08-2010, 12:43
Ja w nieszczęśliwy wypadek nadal nie wierzę.
Powiedziałabym: coraz bardziej nie wierzę.

W internecie nie zasypują gruszek w popiele.
I tak trzymać...
Do wyjaśniena.
Choć wątpię, czy będzie oficjalne potwierdzenie :mad:
Może za 30,50,100 lat?

A ja myślę, że niebawem.
Jak widzisz znalazło się 9 pudełek dokumentów z kokpitu.
Problem mają niektórzy z tym,
że kokpitu nie było.

Pozdrawiam i wybywam na dłużej.:)

Stalin
30-08-2010, 13:02
najbardziej na katastrofie skorzystał Jarko Kaczyński - o mały włos nie został prezydentem, heh! :D:D
Ale przynajmniej ma rodzinę na Wawelu...

Lila
30-08-2010, 13:06
najbardziej na katastrofie skorzystał Jarko Kaczyński - o mały włos nie został prezydentem, heh! :D:D
Ale przynajmniej ma rodzinę na Wawelu...

Najbardziej Platforma i Komorowski.
Według praw rzymskich- sententia capitalis.:D

Pa, Koba.:)

Stalin
30-08-2010, 13:41
nadal nie widzę dowodów że o związku logicznym nie wspomnę.
Po cholerę przed wyborami likwidować przeciwnika, który nie miał żadnych szans na reelekcję???

Pa, póki co...:D

POLA
30-08-2010, 14:58
Związku nie ma, fakt, bo po co się trudzić i wysadzać cały samolot, skoro chodziło tylko o jednego pasażera, który już się wysadzał? z fotela prezydenckiego?

Ale przyznaj, materiał świetny na scenariusz filmowy...i ten samolot "bliźniak"...bardzo mnie ta koncepcja zachwyciła, bardzo.:)

Stalin
30-08-2010, 16:10
Dodajmy do tego polską g ł u p o t ę w żadnym innym kraju nawet w pieprzonym Zimbabwe nikt nie wciska tylu ważnych dla Państwa osób w jeden samolot...
A wszyscy lecą w groby i zamachy, zamiast się nad tym zastanowić....

POLA
30-08-2010, 16:27
Będę delikatniejsza...przy święcie dzisiejszym;) i nazwę to ułańską fantazją.
To jedno nam naprawdę wychodzi, chociaż czasem...bokiem, a może nie tylko czasem?:D :D

Mar-Basia
30-08-2010, 16:28
Związku nie ma, fakt, bo po co się trudzić i wysadzać cały samolot, skoro chodziło tylko o jednego pasażera, który już się wysadzał? z fotela prezydenckiego?

Ale przyznaj, materiał świetny na scenariusz filmowy...i ten samolot "bliźniak"...bardzo mnie ta koncepcja zachwyciła, bardzo.

He,he....ile koncepcji super duper ekspertow czytalam na temat 11.09. Cos mi to przypomina;)

POLA
30-08-2010, 16:55
Lem stworzyłby z tego niezłe powieścidło,
ale Lema już nie ma.;)

pluto37
30-08-2010, 21:08
Związku nie ma, fakt, bo po co się trudzić i wysadzać cały samolot, skoro chodziło tylko o jednego pasażera, który już się wysadzał? z fotela prezydenckiego?
PolU! A bojze sie Ty bogow wszelakich! Ktoz mialby to robic? Przecie same swoje tam byly. Ze wspomne oberprokuratora Wassermana, marszala Szczygle, o generalicji nie wspomninajac i innych kancelistach, co liste ukladali pasazerska.

Ale przyznaj, materiał świetny na scenariusz filmowy...i ten samolot "bliźniak"...bardzo mnie ta koncepcja zachwyciła, bardzo. A co bys powiedziala o serialu pt Saga rodu K." W koncu moze byc "M" jak cos tam, to taki "wist" tez moglby byc ciekawy.
I to w wersji fabularnej wspartej dokumentami z epoki, a takze animowanej dla dzieci i mlodziezy nieletniej.

pluto37
30-08-2010, 21:12
Będę delikatniejsza...przy święcie dzisiejszym;) i nazwę to ułańską fantazją.
To jedno nam naprawdę wychodzi, chociaż czasem...bokiem, a może nie tylko czasem?:D :D

Polu!!!! Juz Palikot sugerowal te fantazje i okazalo sie, ze poziom fantazji byl w normie.
Wychodzi na to, ze mimo Twoich najszczerszych checi cale zdarzenie to .....zwyczajna swojska glupota i tandeciarstwo.

bronczyk
30-08-2010, 21:47
Polu, a czy ty wiesz, że Lem to agent KGB. Rozszyfrowali jego nazwisko Lenin, Engels, Marks. Taki sprytny był, a tak nieporadnie ukrył tożsamość.

Lila
03-09-2010, 10:30
Polu, a czy ty wiesz, że Lem to agent KGB. Rozszyfrowali jego nazwisko Lenin, Engels, Marks. Taki sprytny był, a tak nieporadnie ukrył tożsamość.

Troszkę tylko w czasie się nie zgadza.
Chyba, że Lenin działał w jednej trupie z trupami.

bronczyk
04-09-2010, 20:35
Lilu toż on wiecznie żywy. Ten Lenin.

pluto37
04-09-2010, 22:22
Lilu toż on wiecznie żywy. Ten Lenin.
Mam jedna uwage merytoryczna.
Powinnas napisac, ze Lenin TEEEEEEZ!!!!!!!!!!!!!!!:D :D :D :D

..........
06-09-2010, 23:35
Polu, a czy ty wiesz, że Lem to agent KGB. Rozszyfrowali jego nazwisko Lenin, Engels, Marks. Taki sprytny był, a tak nieporadnie ukrył tożsamość.

No i wydało się!!!
Brończyk!!! - to Ty rozsiewasz plotki, że Kopernik była kobietą, Pan Tadeusz napisał Mickiewicza i że amerykanie pierwsi od Twardowskiego zdobyli księżyc.
Niech no ja Cię dorwę, to zobaczysz:mad:

..........
06-09-2010, 23:38
Dodajmy do tego polską g ł u p o t ę w żadnym innym kraju nawet w pieprzonym Zimbabwe nikt nie wciska tylu ważnych dla Państwa osób w jeden samolot...
A wszyscy lecą w groby i zamachy, zamiast się nad tym zastanowić....

W Zimbabwe nie mają takich samolotów:)
Oni porozumiewają się bębnami:D

Stalin
07-09-2010, 09:14
fakt, w Zimbabwe maja lepsze samoloty...:D:D:D:D

Mar-Basia
07-09-2010, 10:48
Ciekawe rozmowy "ska" ze "ski" - podobno lepsze niz rozmowa z lustrem.;)

Lila
07-09-2010, 17:18
fakt, w Zimbabwe maja lepsze samoloty...:D:D:D:D

E tam.

http://wiadomosci.onet.pl/2206632,12,wypadek_samolotu_w_stolicy_zimbabwe_lec ial_z_londynu,item.html

Zwyczajnie. W Zimbabwe nie rosną brzozy. O średnicy pnia 14 cm na dodatek.
Ot i cała przyczyna.

Stalin
07-09-2010, 21:06
Bo jak NKWD sadzi brzozy to robi to solidnie, w końcu spiski przeciwko Polsce to powazna sprawa...:D:D:D:D
i jeszcze jedno - zyskal ten ktoremu brzoze porabali, bedzie mial czym w kominku napalic zimą...

Lila
07-09-2010, 21:11
Już pali.
Nie ma tej brzózki, niestety.
Ma być porządek, nie to co u nas. Leżą drzewa połamane od zimy.
Słyszał to kto?

..........
08-09-2010, 00:14
Ciekawe rozmowy "ska" ze "ski" - podobno lepsze niz rozmowa z lustrem.;)

Rozmawiasz z lustrem?:)
- no to powinnaś się komuś poradzić co z tym fantem zrobić, bo to nic dobrego z tego może nie wyjść:D