PDA

View Full Version : "Porządki" w III albo IV RP /nie wiem, którą mamy/

Strony : [1] 2

Basia.
20-04-2007, 17:10
Mając "władzę" co zmienilibyście w Polsce?

jolita
20-04-2007, 17:22
Komisyjnie w składzie nie budzącym wątpliwości kontrolowałabym celowość wydatków poselskich, a kwestionowane kwoty polecałabym wpłacać na rzecz dzieci głodnych, zaniedbanych i tp. (a nie do zwrotu na rzecz Sejmu lub Senatu). Z dotychczasowych obserwacji wynika mi, że wszystkie dzieci żyłyby w dobrobycie.

Basia.
20-04-2007, 17:49
Komisyjnie w składzie nie budzącym wątpliwości kontrolowałabym celowość wydatków poselskich, a kwestionowane kwoty polecałabym wpłacać na rzecz dzieci głodnych, zaniedbanych i tp. (a nie do zwrotu na rzecz Sejmu lub Senatu). Z dotychczasowych obserwacji wynika mi, że wszystkie dzieci żyłyby w dobrobycie.
Też bym tak zrobiła i wierzę, że znalazłabym skład nie budzący wątpliwości /przecież miałabym władzę/. Oddzieliłabym państwo od kościoła, symbole religijne znajdowałyby się tam gdzie ich miejsce: w świątyniach. Nauka religii wróciłaby do sal katechetycznych, wiara jest prywatną sprawą każdego człowieka i nie byłoby uprawiania polityki w telewizji Trwam. Do sejmu nie mogliby kandydować kryminaliści, zmieniłabym styl uprawiania polityki z bazarowego na profesjonalny. Na razie tyle, ale pozmieniałabym................ oj pozmieniałabym............

Sanna
20-04-2007, 18:03
Basiu i Jolitko zgadzam się z Wami i proponuję Wasze kandydatury do komisji1098

jolita
20-04-2007, 18:04
Może jestem za stara (oj, nie) może za głupia (może?), ale kolejne rządy w sytuacjach dla siebie krytycznych podejmują się powołania t.zw. "rządu fachowców". A kto u licha ma u nas (a nie nami!) rządzić?. Partacze, czy nawet teoretycy - dobrzy na katedrach ale kiepscy w urzędach?. Okropieństwo!

Basia.
20-04-2007, 18:14
Może jestem za stara (oj, nie) może za głupia (może?), ale kolejne rządy w sytuacjach dla siebie krytycznych podejmują się powołania t.zw. "rządu fachowców". A kto u licha ma u nas (a nie nami!) rządzić?. Partacze, czy nawet teoretycy - dobrzy na katedrach ale kiepscy w urzędach?. Okropieństwo!
Teoretyków i partaczy nie wpuściłabym za próg, fanatyków religijnych pognałabym do ojca Rydzyka, nie pozwoliłabym politykom do zaglądania "pod pierzynę" społeczeństwu, to na razie tyle.................rozmarzyłam się...........eeeeeeeeeeech

Kundzia
20-04-2007, 18:15
Basiu i Jolitko podpisuję sie pod waszymi wypowiedziami dwiema rękami/jestem obóręczna/.Ja gdybym miała władzę wzięłabym od wielu urzędników pod zastaw ich dobra materialne,jakby wiedzieli,że odpowiadają swoim dorobkiem za własne błędy-to być może ich decyzje byłyby bardziej przemyślane.

Basia.
20-04-2007, 18:16
Basiu i Jolitko podpisuję sie pod waszymi wypowiedziami dwiema rękami/jestem obóręczna/.Ja gdybym miała władzę wzięłabym od wielu urzędników pod zastaw ich dobra materialne,jakby wiedzieli,że odpowiadają swoim dorobkiem za własne błędy-to być może ich decyzje byłyby bardziej przemyślane.
Popieram, odechciałoby się im kombinować.

ammi1952
20-04-2007, 18:25
O matko ,dziewczyny wy moje kochane ale sie rozmarzyłyście - arzeczywistosc piszczy jak ......
Pozdrawiam Grazyna

Malgorzata 50
20-04-2007, 18:54
I znowu sie zgadzamy, ja tez sie podpisuje -chyba "wadza w rece kobit"!!!!!! Manuela Gretkowska zalozyla z kolezankami partie kobiet i gdyby nie to ze nienawidze organizacji to moze bym sie i zapisala -ale zawsze mi sie wydaje ,ze jak juz jest organizacja ma tych tam prezesow,zastepcow itd to predzej czy pozniej sie wykoslawi...

Basia.
20-04-2007, 19:04
Oj popędziłabym tych wszystkich nieudaczników życiowych, czereśniaków i im podobnych.....................

Basia.
20-04-2007, 19:12
Wierzę "całą sobą" że wreszcie w tym kraju będzie normalnie i przyzwoicie.

ammi1952
20-04-2007, 20:31
a co Basieńko sezon polowań na pewien specyficzny rodzaj drobiu ogłosono??

emka46
20-04-2007, 20:32
Wierzę "całą sobą" że wreszcie w tym kraju będzie normalnie i przyzwoicie.Pomarzyć możesz.

ammi1952
20-04-2007, 20:45
Emka nie zabieraj nam marzeń hihihihi to nici z sezonu polowań??

Basia.
20-04-2007, 21:47
Emko, jestem czarownicą http://img263.imageshack.us/img263/7381/49lc5.gif (http://imageshack.us)
i napewno moje prognozy się sprawdzą /może dożyjemy tych czasów/, zobaczysz. Nawiedzonym facetom zabroniłabym "powielania się" na zawsze, wiecie dziewczyny co mam na myśli?

Ala-ma-50
20-04-2007, 22:19
Znalazłam na bej-u taki wierszyk

WESOŁE MIASTECZKO -IV RP.

Miejmy nadzieję ,że będzie lepiej,podobno nadzieja umiera ostatnia.

Karuzela....proszę państwa !
Cały świat się śmieje.
Może ktoś mi wytłumaczy,
...co się tutaj dzieje...?
W sejmie , jak w diabelskim młynie,
...raz w dół....raz do góry....
..każdy martwi się o siebie,
a w budżecie....dziury.
-Bezrobocie ciągle spada...
-pięknie powiadają.
Pewnie...!
Skoro.... to Polacy Londyn zamiatają.
Polsce... potrzebni fachowcy.
Są.... sami partacze!
Rząd się cieszy .
Świat się śmieje.
Tylko naród ... płacze.

Napisany 2006.10.02

Autor: 1221221-ona

Basia.
20-04-2007, 22:36
Brawo Alu, trafiłaś w dziesiątkę z tym wierszem.

Kundzia
20-04-2007, 23:01
a co Basieńko sezon polowań na pewien specyficzny rodzaj drobiu ogłosono??
Teraz jest okres ochronny/drobiu/

Basia.
20-04-2007, 23:05
Kundziu, ale on nie trwa wiecznie. Poczekamy!!!!!!!!!!!!!

ammi1952
21-04-2007, 00:49
oj oby jak najszybciej to nastąpiło.

Kundzia
26-05-2007, 18:10
Przed chwilą usłyszałam w teleekspresie,że polscy parlamentarzyści dostali poświęconą kopię obrazu Matki Boskiej Trybunalskiej
.Może to poprawi ich myślenie?
Może sprawi cud i ta rzeczpospolita się odmieni?

jolita
26-05-2007, 18:30
Ej..."modli się przed figurą..." to chyba jest to co dał nam los...

Wilhelmina
26-05-2007, 18:44
Do Lolitki - popieram w całej rozciągłości.

Gdyby to coś miało dać, to ja ufunduję jeszcze dwa obrazy.
Cud w Polsce zdarzył sie dwa razy; "cud nad Wisłą" i "obrona Częstochowy". Ludzi trzeba zmienić, a nie wierzyć w cuda.

Kundzia
26-05-2007, 18:52
Moja wypowiedz miała być nieco z humorem,bo w tego typu cud to ja tez nie wierzę.

ammi1952
26-05-2007, 19:50
Hahahaha im to żadna Matka Boska Trybunalska nie pomoże to jest rodzaj nieuleczalnej głupoty zaprawiony taka dozą obłudy ,że nawet słów na to brakuje

akusia
26-05-2007, 21:01
Mnie to się wydaje,że im już nic nie pomoże!

Basia.
26-05-2007, 22:55
Interesuję się polityką ale od kilku dni nie mam siły i cierpliwości do obserwowania poczynań tych "geniuszy", co jeden to bardziej genialny niezaleznie od opcji politycznej. Tragiczne jest to, że oni zostali wybrani przez naród. Czy wszyscy Polacy naprawdę są takimi "geniuszami"? Ręce opadają.

jolita
26-05-2007, 23:16
Najsmutniejsze jest to, że brak "zamienników"...2502

Basia.
26-05-2007, 23:22
To jest tragiczne Jolitko, gdzie się toto "ulęgło" ?

jolita
26-05-2007, 23:26
Wszystko wina PRL-u, bo wtedy rodziło się...

bogda
26-05-2007, 23:26
A mnie się wydaje, że "zamienniki to są", tylko nie mają siły przebicia, bo te sfery opanowane zostały przez różnych oszołomów, którzy nie mają żadnych zahamowań...

Basia.
26-05-2007, 23:30
Fakt, masz rację Jolitko to wina PRL-u. Bogdo oby Twoje słowa były prorocze.

Basia.
05-06-2007, 20:08
Jak gdzieś dostane taką suuper miotłę to posprzątam bo już nie wyrabiam w tym bałaganie!!!!!!!!!!!!

jolita
05-06-2007, 20:36
A ja już myślałam, że mam dobry pomysł na przyszłych kandydatów: kryterium - wzrost minimum 1,75, ale 1 osoba przewróciła moją teorię... Ponieważ ponoć "nie ma reguły bez wyjątków" może jednak warto byłoby zaryzykować?

Kundzia
10-06-2007, 19:29
http://www.youtube.com/watch?v=Osf_HaUV3-E&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Epardon%2Epl%2Farty

Anielka
10-06-2007, 19:39
Lucynko,świetne.Zawsze byłam i nadal jestem apolityczna,ale Muniek Staszczyk wykonał utwór świetnie i obrazy do klipu the best.No ale taka jest rzeczywistość.Mimo wszystko,wszystkiego dobrego i wiary w lepsze jutro.2892

Basia.
10-06-2007, 19:40
Dobre, z przyjemnością wysłuchałam i obejrzałam a potem się wkurzyłam.

Anielka
10-06-2007, 19:45
Nie szkoda Ci zdrowia na takie p.....ły?

Basia.
10-06-2007, 19:50
Trzeba pozamiatać i umyć podłogi:
http://www.youtube.com/watch?v=wP2b3SjEWzo&mode=related&search=
Są i "tacy" seniorzy. Brrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!

Pani Slowikowa
10-06-2007, 19:58
Cyt:

Właśnie grupa amerykańskich polityków, przedstawiająca się jako „komisja” wystąpiła do premiera Kaczyńskiego z listem w tej sprawie. Czytamy tam m.in.: „Restytucja majątku powinna być głównym celem szczególnie tam, gdzie znajduje się obecnie w rękach władz lokalnych lub centralnych. (…) Należy zrobić wszystko, aby zminimalizować wymagania dotyczące skompletowania niezbędnych dokumentów dla zgłoszenia roszczeń majątkowych”.

Po listem podpisali się: Alcee L. Hastings, Benjamin L. Cardin, Mike Mc Intyre, Christopher J. Dodd, Hilda Solis, Hilary Rodham Clinton, Joseph R. Pitts, John F. Kerry Gordon H. Smith i Russel D. Feingold.

Anielka
10-06-2007, 20:00
Basieńko jak to mówia dobrzy ludzie na takich to żadne "mietły" nie pomogą.Byle by mnie w droge nie wchodziły ,oj lepiej nie."Czarni" zawsze brużdzili i tak pewnnie juz zostanie.A my się cieszmy,że mamy lato,słonko i jako takie zdrowie,no i może troszke "kaski".A jutro bedzie nowy,może lepszy dzień.Miłego wieczoru w " doborowym " towarzystwie.:)

ammi1952
12-06-2007, 08:57
KTO WRÓG, KTO PRZYJACIEL ?

Podałeś mu ręce
- a on ci w podzięce
"zwinął" w tamten piątek
żonę i majątek

... ten – klepał po plecach,
prawie się zalecał.
Miało być jak w bajce
- a wyszedł na zdrajcę!

Chcąc żyć – musisz nieraz
różne władze "wspierać"
... no a władza prosi
żeby to donosić !

Niechciany zupełnie
niesie taki w hełmie
do wolności bilet
... i giną cywile !

Zakłamani w mowie
( o czynach nie powiem!)
... więc jak rozpoznacie
kto wróg?... kto przyjaciel...?

znalazłam na beju

jolita
12-06-2007, 11:11
Ammi - 294929492949

Malgorzata 50
12-06-2007, 14:41
Brawo Czwiara!!!!! Basiu obejrzałam tylko kawałeczek bo mnię zemgliło.Na jakie p...ły Anielko? Toż to jest mój kraj i Twój !!!!

Anielka
12-06-2007, 18:43
Ja sie swojego kraju nigdy nie wypieralam,ale pier...ami głowy nie bede sobie zawracala.Staram sie zyć przykladnie i to wszystko na ten temat.

Malgorzata 50
12-06-2007, 19:45
Zdrowy śmiech czasem działa jak zimny prysznic .Ja nie żyję przykładnie i zajmuje się p...łami z upodobaniem ,a z patriotyzmem przez duże P nic to nie ma wspólnego zacytowałam tylko pieśń Anielko:) :) :) :)

Anielka
12-06-2007, 23:50
Widocznie czegoś nie zrozumialam,jest oki.Jeżeli chodzi o przykładność,to chodziło mi taką wiesz w stosunku do mojego kraju,bo paza tem to ja aż taka przyładna to też nie jestem.Pozdrawiam.:)

Basia.
13-08-2007, 17:11
politycznego, ten bałagan który obserwuję dzięki telewizji przekracza wszelkie normy. Pan Kaczmarek okazał się zerem, gdyby nie zrobiło mu się ciepło koło siedzenia ......... to siedziałby cicho wychwalając pod niebiosa swoich mocodawców i dalej działałby w sposó niezgodny z prawem /jeżeli mówi prawdę w co osobiście wątpię/. Giertych, Lepper ......... to jest poniżej dna, dobrze że już ich nie ma w rządzie. Pętaki z PO przez których doszło do takiej kompromitującej Polskę koalicji też się rzucają jak wszy na grzebieniu ......... mają swoje 5 minut ......... Odnoszę wrażenie, że raban robią ci którzy mają na sumieniu przekręty i teraz boją się konsekwencji ........... a jest ich wielu. Dziennikarze mają o czym mówić zapraszają "gadające głowy" interes się kręci .......... Przydałby się Dzierżyński ......... na kilka dni.

Alsko
13-08-2007, 20:33
Basiu, gdyby pętaki z PO poszły w koalicję z PiS, byłoby to samo, albo trochę inaczej, ale też zle! To są chorzy ludzie ci bracia, a PO jest bezjajeczna, więc zgrzytałaby jeno zębami.

Basia.
13-08-2007, 20:35
to wszystko jest przerażające i cholernie bulwersujące. To jest poniżej dna ..........

Malgorzata 50
13-08-2007, 20:38
To przecie krzycze wielkim glosem od tygodnia z hakiem Lila na krola -i to ma byc monarchi co prawda oswiecona ale absolutna

Alsko
13-08-2007, 20:55
Ale ona chce jak Dzierżyński!!! A mój ojciec znał jego siostrzeńca, wileńskiego AK-owca i ja wiem co nieco o katach i oprawcach. Chyba że będziemy zausznicami monarchini, to co innego.

Malgorzata 50
13-08-2007, 20:56
ma się rozumieć z dyktafonikami za pazuchą?????

Alsko
13-08-2007, 20:59
A jak!? Oczywistość oczywista. I mam nadzieję, że będziemy wiedziały który guziczek do czego!

Basia.
13-08-2007, 21:02
A jak!? Oczywistość oczywista. I mam nadzieję, że będziemy wiedziały który guziczek do czego!
to ja Wam pokażę mam to obcykane.

Alsko
13-08-2007, 21:13
tak się dziś cieszył, aż uszy miał czerwone. Zupełnie jakby ktoś inny to nagrał, przed chwilą mu o tym powiedział, a jemu z hałasem ten głaz z serca runął...

Alsko
20-08-2007, 16:44
to tu się powściekam. Miało być trzęsienie ziemi, bomba i w ogóle... Wyszło jak zawsze. Punktualnie się stawił przed kamerami pan prokurator K., a jakże, i co? Sam sobie krzywdę robi, na własne życzenie.

No dobra, nic nie miał do powiedzenia, nie mógł tego powiedzieć inaczej? Z takom uczciwom twarzom, gołąbeczek skończy studia, pożył troszku i furt mówić po polsku nie potrafi.

jolita
20-08-2007, 18:45
Alusi ku pamięci:
http://www.klub.senior.pl/spoleczenstwo/t-senior-prase-czytuje-czasem-chetnie-komentuje...cz.ii-page30-1000.html
oraz

http://www.klub.senior.pl/roznosci/t-ogladane-w-telewizji-komentarze-page5-430.html

ps. ale wściekać możesz się gdzie chcesz - byle nie u Pszczółek!

POLA
20-08-2007, 22:44
to tu się powściekam. Miało być trzęsienie ziemi, bomba i w ogóle... Wyszło jak zawsze. Punktualnie się stawił przed kamerami pan prokurator K., a jakże, i co? Sam sobie krzywdę robi, na własne życzenie.

No dobra, nic nie miał do powiedzenia, nie mógł tego powiedzieć inaczej? Z takom uczciwom twarzom, gołąbeczek skończy studia, pożył troszku i furt mówić po polsku nie potrafi.

Matko kochana, jeszcze kilka takich konferencji i sama zapomnę, jak się poprawnie mówi po polsku:mad:

Anielka
20-08-2007, 22:48
Tez dlatego przestałam ich słuchać,bo ojczystego języka bym zapomniala.A to wstyd ,zeby człowiek wykształcony tak niepoprawnie mówił.Chcielismy to mamy,na szczęście to nie ja ich wybierałam.Pozdrawiam serdecznie i spokojnej nocy zyczę.5300

POLA
20-08-2007, 23:00
w tym, że winnych nie ma, nikt nie przyznaje się do tego, że ich wybrał.
Anielko, zauważyłaś, że coraz więcej mamy takich "egzemplarzy", co muszom i chcom majstrować w polityce?

POLA
20-08-2007, 23:03
w Szkiełku kontaktowym, idę posłuchać:D , nie będzie -om

Anielka
20-08-2007, 23:04
No niestety,kazdy by chciał rządzić,tylko jak sie do tej władzy dostanie ,to jakos mu nie wychodzi.Bałaganu narobią i uciekaja,albo zostaja zdymisjonowani.A Ty biedny Narodzie cierp.Ale Polu jeszcze bedzie lepiej,nie wiem kiedy ale bedzie napewno.Pozdrawiam i spokojnej nocy zyczę.Ide ogladac "Szkiełko" jedyny program,który jeszcze czasami ogladam.5304

inka-ni
20-08-2007, 23:10
slyszalam że fajny program,lecz ja nie mam tego programu.

Basia.
21-08-2007, 00:16
oglądam go codziennie, oglądam również "kropkę nad i" chociaż nie lubię prowadzącej ......... Kaczmarek dzisiaj pokazał "klasę".

Anielka
21-08-2007, 00:19
A ja zapomnialam obejrzeć.Zdaje sie,ze powtarzaja ten program ,tylko nie pamietam o której.To znaczy "kropke nad i"A szkło jak zawsze udane.Pozdrawiam i spokojnej nocy zycze.5309

Basia.
21-08-2007, 11:59
Anielko, kropkę powtarzają tego samego dnia o północy. Wczoraj gościem był Kaczmarek .........ten facet to jest dno wklęsłe. Przerażające jest to, że takie dupki rządzą............ i będą rządzili.

Anielka
21-08-2007, 12:02
Basiu jestem strasznie zbulwersowana jego osoba.Pamietam go jako początkujacegp prokuratora.Co władza robi z ludżmi to ludzkie pojecie przechodzi.Pozdrawiam i milego dnia zycze.5323

POLA
21-08-2007, 12:11
No niestety,kazdy by chciał rządzić,tylko jak sie do tej władzy dostanie ,to jakos mu nie wychodzi.Bałaganu narobią i uciekaja,albo zostaja zdymisjonowani.A Ty biedny Narodzie cierp.Ale Polu jeszcze bedzie lepiej,nie wiem kiedy ale bedzie napewno.Pozdrawiam i spokojnej nocy zyczę.Ide ogladac "Szkiełko" jedyny program,który jeszcze czasami ogladam.5304

oni nie idą "do władzy", żeby coś mądrego dla narodu uczynić, ale po to, aby zgarnąć konfitury dla siebie, wyłącznie dla siebie, przynajmniej tak to wynika z dotychczasowych dowodów materialnych:D
Będzie lepiej, na pewno będzie, doczekają tego nasze pra, pra, prawnuki:D , dobre i to.
Za życzenia dobranockowe dzięki, przy odgłosach burzy było całkiem sympatycznie:)

Anielka
21-08-2007, 12:14
Witam Ciebie serdecznie Polu i miejmy nadzieje,ze chociaż przyszłym pokoleniom bedzie lepiej.Pozdrawiam i milego dnia zycze.5325

Basia.
21-08-2007, 12:17
bo my to już chyba na to "lepiej" się nie załapiemy.

Anielka
21-08-2007, 12:20
Niby jestem optymistka,ale rzeczywiscie chyba niby.Nie wierze ,zeby nam było lepiej.Ponoc my to lepiej juz mielismy jak twiedzą teraz młodzi.Pozdrawiam serdecznie.5327

POLA
21-08-2007, 12:27
slyszalam że fajny program,lecz ja nie mam tego programu.

oglądać nie będziesz, ale posłuchać możesz przez Internet właśnie, często z tej opcji korzystam, TVN24 mam na podsłuchu w necie, kiedy siedzę przy komputerze.
Wejdź na tę stronę: http://tvn24-stream.onet.pl/nazywo.html
pod opcją TVN24 audio jest paseczek "słucham w Polsce", klikasz i dalej już będzie proste:)
Przyjemnego słuchania i pozdrawiam:cool:

POLA
21-08-2007, 12:36
Anielko, Basiu, będzie OK, pooglądamy tę normalność z góry:) , ja z dołu pewno, ktoś musi sprawdzić, jak to wygląda od podszewki:D

Alsko
21-08-2007, 12:50
wlazłam na tę stronę, ale się boję, bom tuman :mad:
Jeśli kliknę >słucham w Polsce< , to będzie stale słyszalne czy wtedy gdy chcę?

Uprasza się nie wyśmiewać z tumanowatości mojej!!! Raz sobie coś zainstalowałam i musiałam syna ściągać do pomocy, bo mi się panoszyło :D

Alsko
21-08-2007, 12:52
Po polskiemu mi się napisało! Winno być: uprasza się o niewyśmiewanie...

Kundzia
21-08-2007, 12:54
Kochani posłuchajcie to może wam się nastrój poprawi
http://www.youtube.com/watch?v=GopOP-zCzbw

Anielka
21-08-2007, 12:55
Witam Cie Alusiu,nie jestes tumanem ,tylko troszke wolniej pojmujesz,zupełnie jak ja.Więc jest nas dwie.Ale wydaje mi sie,ze jak chcesz tego słuchać to naciskasz co trzeba i juz.Ale tak zupełnie pewna nie jestem.Milego dnia.5334

Anielka
21-08-2007, 12:59
Dzięki Lucynko,rzeczywiscie troche weselej sie zrobiło,bo tylko ciagle narzekamy.Pozdrawiam.5335i dziękuje.:) :D

iwo1111
21-08-2007, 13:06

Uprasza się nie wyśmiewać z tumanowatości mojej!!! Raz sobie coś zainstalowałam i musiałam syna ściągać do pomocy, bo mi się panoszyło :D
Jak klikam na "słucham w Polsce", to mi wyskakuje ciągle -
"Błąd pobrania licencji
Spróbuj ponownie otworzyć materiał filmowy"
Może za dużo ludzi słucha i się "zapchało".

Malgorzata 50
21-08-2007, 13:21
Wiecie co słucham tego chóru narzekan - i tak sobie mysle czy to nasza cecha narodowa czy cecha wieku -przypomnijcie sobie jak bylo kiedy bylo naprawdę źle -teraz jest absurdalna polityka to prawda -ale kobiety z reką na sercu -czy któraś może powiedziec ,że żyje nam sie gorzej niz w latach naszej mlodosci ...nie sądzę

Alsko
21-08-2007, 13:31
No i musiała przypomnieć, brrrr! A ja miałam jeszcze gorzej, bom wcześniej urodzona.

To co? Nie wybieramy już króla?!! A może jednak, co?

Malgorzata 50
21-08-2007, 13:36
Krola absolutnie wybieramy.Ale moge nie lubic narzekactwa?????? Wszyscy i wszedzie (nawet tam ,gdzie nam się wydaje ,ze mleko z miodem plyna rwacym strumieniem) maja dokladnie te same problemy -i tendencje do zrzucania na "onych" -a to niezupelnie jest tak -moim skromnym zdaniem

Malgorzata 50
21-08-2007, 13:39
Dla przywolywanego tu chetnie amerykanskiego przecietniutkiego emeryta -przejscie na emeryture równiez oznacza obnizenie poziomu zycia -czasem drastycznie -a u nas tez sa emeryci dla ktorych przejscie na emeryture oznacza cieszenie się owocami pracy i zycie w dostatku i spokoju .A że poziomy sa inne -coż -historia ,ekonomia stopień zaawansowania cywilizacyjnego itd itd -tego nie zmieni jedno pokolenie ani dwa mysle

Alsko
21-08-2007, 13:45
A ja muszę na o n y c h!
Na kogo będę narzekać, na siebie? Ja tego barachła nie wybierałam!

Malgorzata 50
21-08-2007, 13:49
Ja też nie i nie chce mi się powtarzac tego co o tym mysle -bo myslę to samo co ty.Moje uwagi dotyczyly jekow ogolnych pt."naszym dzieciom może będzie lepiej" Naszym dzieciom JUZ jest lepiej .Zarabiaja lepiej od nas ,wyjeżdżają zagranice ,moga pracowac gdzie chcą jesli tu im się nie wiedzie ,maja rzeczy o ktorych my moglysmy tylko pomarzyc i to nierealnie .Prawde mowiąc to JAK im sie wiedzie w co najmniej 90% zalezy od nich samych a nie od owych mitycznych "onych" bo tak szcześliwie sie sklada ,ze istnienie owych "onych" mozna olać i robic swoje .........

Alsko
21-08-2007, 13:53
Masz u mnie co chcesz w barze - ale wieczorkiem :)

Malgorzata 50
21-08-2007, 15:06
Teraz gotuję smacznie i zdrowo dla Basi - strzelimy sobie winko -ale Alu nie odrącę twej reki z bratnim kielichem wieczorem

urszula-kol
21-08-2007, 16:30
oglądać nie będziesz, ale posłuchać możesz przez Internet właśnie, często z tej opcji korzystam, TVN24 mam na podsłuchu w necie, kiedy siedzę przy komputerze.
Wejdź na tę stronę: http://tvn24-stream.onet.pl/nazywo.html
pod opcją TVN24 audio jest paseczek "słucham w Polsce", klikasz i dalej już będzie proste:)
Przyjemnego słuchania i pozdrawiam:cool:

Nie wiem dlaczego u mnie nie chce się otworzyć ten podsłuch, tzn. cały czas jest napis:gotowe, ale nie otwiera się multimedialnie. Natomiast zainstalowałam Pasek TVN24
i na samym dole monitora lecą skrótowo najnowsze wiadomości. Dzięki Pola.

Alsko
21-08-2007, 16:38
a potem się wypięło!!!

A paska nie instalowałam, sam wlazł...

jolita
21-08-2007, 17:55
Jestem niepocieszona bo obecność gościa a ściślej mówiąc gościowej uniemożliwyła mi "na żywo" uczestniczenie w wydarzeniach Naszej Dostojnej...Z krótkiego podglądu wynika mi że wszelkie nadzieje na normalność p...dyknęły...A ja naiwna znów miałam mrzonki...Smutno mi!

Alsko
21-08-2007, 18:16
dość obszerny niestety: "widownia ma już dość, w ogóle by wolała wyjść z teatru, odetchnąć świeżym powietrzem nieprzesyconym tymi oparami nienawiści, jakimi zieją wszystkie dramatis personae tłoczące się na scenie /.../" i dalej: "...mam apel do PO, zeby do tego nie dopuściła (do skrócenia kadencji Sejmu - przyp. mój)! A tak! Czas najwyższy nabrać zaufania do Jarosława Kaczyńskiego i przyzwyczaić się do myśli, że jeżeli on czegoś chce, to zawsze jest to tak pomyślane, żeby zaszkodziło wszystkim jego przeciwnikom, a jemu przyniosło korzyści /.../ I na litość boską nie/.../przejmować się tym, co PiS o tym potem powie. I tak powie wszystko, co chce, niezależnie od tego, co kto zrobi. Do tego też trzeba się wreszcie przyzwyczaić". (Tekst z 26 lipca br.)

jolita
21-08-2007, 18:39
Trudno wszystko pojąć i trudno znaleźć wytłumaczenie, ale - pozwólcie, że zagram na sentymentach i zapytam: czy po to
"Janek Wiśniewski padł'?

p.s. dla uniknięcia konsekwencji wypowiedzi podpisuję się:http://img208.imageshack.us/img208/985/rydzm05bq4.jpg (http://imageshack.us) bo takiemu wszystko wolno...

Alsko
21-08-2007, 19:39
odreagowałam! Pół godziny na BBC Prime, potem lądowanie promu kosmicznego na żywo, a teraz Klub - przeszło mi...

POLA
22-08-2007, 00:10
Nie wiem dlaczego u mnie nie chce się otworzyć ten podsłuch, tzn. cały czas jest napis:gotowe, ale nie otwiera się multimedialnie. Natomiast zainstalowałam Pasek TVN24
i na samym dole monitora lecą skrótowo najnowsze wiadomości. Dzięki Pola.

Najpierw otwiera się jedno okno, trzeba trochę poczekać (po co, nie wiem, ale trzeba), potem pokazuje się drugie okno, też chwilkę poczekaj, pojawi się taka "wypasiona" strzałka nad okienkiem "odtwórz" i w to okienko trzeba kliknąć, za chwilę powinien pojawić się głos. U mnie to działa, a sprzęt mam zabytkowy:mad:
Spróbuj jeszcze raz.

POLA
22-08-2007, 00:41

Przepraszam, że tak późno odpowiadam:
1. Zawsze możesz wyłączyć, w każdej chwili zamknąć im dziób:D , wystarczy kliknąć na krzyżyk(x); żeby ponownie uruchomić podsłuch, operację się powtarza od początku
2. Poszukiwałam parę lat temu informacji o zakładzie w Laskach, więc poszłam na skróty i wstukałam w google "laski". Nie będę tu pisać, co się dalej działo, walczyłam z tym chyba godzinę, zanim usunęłam.
Nie martw się, odkrycia trzeba czasem opłacić różnymi wpadkami;)

Basia.
22-08-2007, 00:51
Wiecie co słucham tego chóru narzekan - i tak sobie mysle czy to nasza cecha narodowa czy cecha wieku -przypomnijcie sobie jak bylo kiedy bylo naprawdę źle -teraz jest absurdalna polityka to prawda -ale kobiety z reką na sercu -czy któraś może powiedziec ,że żyje nam sie gorzej niz w latach naszej mlodosci ...nie sądzę
niż w latach młodości chociaż latek nabiło .......... oj nabiło. Nie znoszę narzekactwa, naszą cechą "narodową" jest narzekanie ......... kiedy powie się koleżance, że ma ładny ciuch na sobie to zamiast usłyszeć: "wiem o tym" słyszymy: e tam, to jest stara szmata która wyciągnęłam z piwnicy ....... powąchaj zajeżdża pleśnią, ma dziurę pod pachą itd. itp. Nie wiem dlaczego większość ludzi reaguje w taki sposób ......... brak pewności, ostrożność żeby ktoś sobie nie pomyślał że mamy dużo kasy? Obawa, że może ktoś będzie prosił o pomoc finansową ......... nie rozumiem.

Malgorzata 50
22-08-2007, 01:42
No ja tez nie ....pytasz cudzoziemca jak mu leci odpowiada z usmiechem "wszystko ok" pytasz naszego, ktokolwiek by to nie byl od emeryta ze starego porfela do mlodego preznego biznesmana -uslyszysz "eeeee lepiej nie mówić"-moze to ten strach ....o ktorym pisze Basia -nie wiem i nie rozumiem tego .Natomiast to co sie dzieje w polityce jest niestety odzwierciedleniem naszych najgorszych cech narodowych bo najgorsze doszlo do glosu w ramach populizmu postawy "dadzą","zalatwia' w ramach kolejnego szukania "wroga" odpowiedzialnego za wszelkie nieszczęscia spadające na naszą ojczyznę

Alsko
22-08-2007, 09:13
Tak mamy, cecha narodowa podobno. A skąd się wzięła, to najstarsi Górale nawet nie wiedzą. Może od tego słoń a sprawa polska, może od położenie geograficzne :confused:

Ale zaczyna się pomaluśku zmieniać coś >w tym temacie<.

Basia.
22-08-2007, 11:27
Tak mamy, cecha narodowa podobno. A skąd się wzięła, to najstarsi Górale nawet nie wiedzą. Może od tego słoń a sprawa polska, może od położenie geograficzne :confused:

Ale zaczyna się pomaluśku zmieniać coś >w tym temacie<.
bo jeszcze doszła do tego znieczulica i tchórzostwo ......... czytałam wczoraj o chłopaku skatowanym na dworcu PKS w Lublinie, nie dość że nikt nie chciał udzielić mu pomocy o którą głośno błagał .......... kierowca PKS-u do którego chłopak wsiadł chcąc się schronić przed oprawcami ...... kazał mu wysiąść bo nie życzył sobie kłopotów. Nikt nie wezwał od razu policji chociaż większość miała przy sobie komórki. Skatowany chłopak sam się zgłosił do komisariatu ..... bandziory w tym czasie zwiały ......... nikt nie chciał być świadkiem. Dla mnie to jest dno ........ do zawiści i zwalczania tych, którym się powiodło jesteśmy pierwsi.

ammi1952
22-08-2007, 12:51
Znieczulica ogólna i co gorsza przyzwolenie na agresywne zachowania.

Malgorzata 50
22-08-2007, 14:07
Nie rozumiem tego to jest k...stwo po prostu -ja bym tych obojetnych ludzi stawiala przed sadem za nieumyslne narazenie na szwank zdrowia i zycia .A najgorsze jest to ,ze tak naprawde gdyby ich zapytac to nikt by nie zobaczyl nic zlego w swojej postawie -a nieudzielanie pomocy leżącemu pod haslem "pewno pijak!!!!" Kiedyś podeszłam do czlowieka lezacego w samym centrum miasta,zaniepokoilo mnie to co zobaczyłam ,pomagal mi tylko jeden mlody chlopak - i zadzwonilismy po pomoc,a ludzie go mijali,co najwyzej gapili się -czuc bylo od niego alkohol -fakt -ale się okazało ,że poza tym miał zawał.

Kundzia
26-08-2007, 17:05
http://arthifax.wrzuta.pl/audio/AhpBxBHEWl/litania

Basia.
30-08-2007, 21:32
i wreszcie nastanie ład i porządek. Byłoby pięknie ........ uważam, że są zatrudnieni przez nas przecież to my ich opłacamy a jakby tak wszystkich zwolnić z roboty bez prawa do zasiłku dla bezrobotnych, co Wy na to?

Ewita
30-08-2007, 21:36
Bo w to, że się nawzajem do pudła powsadzają - jakoś nie wierzę! Niedowiarek taki jestem i już! Prędzej się dogadają ponad podziałami, żeby własne d... - przepraszam - interesy chronić...

Alsko
31-08-2007, 08:12
i jeszcze niejedną niespodziankę nam zafundują.
Ja chcę normalności!!! Należy mi się, coś nawet Konstytucja o tym mówi, i co???

Ewita
31-08-2007, 08:58
Ja też. I prawo wyborcze też mam, tylko mój cichy głosik został zignorowany w tłumie... A przecież tych ludzi ktoś wybrał! I to jest dla mnie najstraszniejsze...:mad:

jolita
31-08-2007, 11:02
Oj, żeby dało się pozamykać tych co tak wybrali, a zwłaszcza głównego agitatora...Marzenia....

POLA
31-08-2007, 16:01
Oj, żeby dało się pozamykać tych co tak wybrali, a zwłaszcza głównego agitatora...Marzenia....

wbrew pozorom nie ma ich tak wielu, znacznie więcej jest tych, którzy w dniu wyborów grzeją domowe fotele .
Oświeć mnie, kto był głównym agitatorem?

POLA
31-08-2007, 16:19
Tusk zna hymn, nawet zaśpiewał i się nie poplatał w słowach:D jak jego mniejszy brat:D. No i zdecydowanie ma lepszy słuch i warunki wokalne:)

Basia.
31-08-2007, 16:31
Tusk zna hymn, nawet zaśpiewał i się nie poplatał w słowach:D jak jego mniejszy brat:D. No i zdecydowanie ma lepszy słuch i warunki wokalne:)
/nie pomylił się przy spiewaniu/ i co z tego? Platforma nie ma programu, gospodarka liberalna na świecie nie cieszy się uznaniem. Następny dupek rządny władzy .......... tym razem zagłosuję na PiS.

POLA
31-08-2007, 16:40
kochana, na pisiorki?

Dzidka
31-08-2007, 16:42
Basiu,myślę dokładnie jak Ty.
Chyba wkurzyłyśmy Ewitę, bo klnie na innym wątku, no ale cóż, takie jest życie...wszystkich nie można zadowolić.Komuś się trzeba narazić chyba, że się nie będzie ujawniać publicznie swoich poglądów politycznych.
Obiecuję, że pozostałe poglądy zachowam już dla siebie. Dzisiaj zrobiłam wyjątek przy okazji ważnej rocznicy.

Basia.
31-08-2007, 16:52
kochana, na pisiorki?
chociaż nie chodzę do kościoła, dziecko ochrzciłam żeby miało prawo wyboru ....... okazało się , że mialam rację bo jego dziewczyna chciala ślubu kościelnego. Berecików z antenką ani moherków nie noszę ..... przez całe życie chodzę z gołą głową .......... nie należałam w swoim życiu do innych organizacji poza Solidarnością, nie głosowałam na Wałęsę w wyborach prezydenckich tylko na Mazowieckiego. Za komuny nie głosowałam ........... głosowałam na Solidarność wtedy kiedy "zgarnęła" wszystko, potem była długa przerwa ...... głosowałam za przystąpieniem Polski do UE, później głosowałam na koalicję PO - PiS a teraz zagłosuję na PiS. Znam osobiście wiele "ikon" i wiem o nich dużo .......... sprzedali się za kasę .......... Kaczyńscy się nie sprzedali.

POLA
31-08-2007, 16:57
to Twoje niezbywalne prawo, wolny wybór, ale przekonaj mnie, że PiS - to dobry wybór.

Kundzia
31-08-2007, 17:09
Mnie pod żadnymi rządami dobrze nie było,nie potrafiłam zdąrzyć nigdy wpasować się w układy,ani kadzić ani podchlebiać się nie umiem,a i środków na to nie miałam.Liczyłam na PiS ale jakoś poprawy nie ma.Kto miał mało,ma jeszce mniej.

Basia.
31-08-2007, 17:13
bo każdy jest sobie sterem i okrętem. Takiego wyboru dokonałam ostatnio poniewaz na tle przerażonych dupków z innych /boją się odpowiedzialności za swoje przekręty/partii PiS przekonal mnie żeby zagłosować za IV Rzeczpospolitą. Jeżeli popełnię błąd już nigdy wiecej nie pójdę głosować. Nie zastanowiło Ciebie skąd wzięły się fortuny u tych , którzy jechali na tym samym wózku co większość społeczeństwa. Z apanaży polityka czy posła trudno dorobić się fortuny.

urszula-kol
31-08-2007, 17:16
Basiu, Dzidko popieram Was całkowicie. Czytałam posty,
ale się nie wypowiadałam. Cały czas byłam za Kaczyńskimi i
biorąc pod uwagę całokształt wypowiedzi i poczynań tych wszystkich ziejących zawiścią tzn.PO, SLD, LiS dalej jestem
przekonana do PIS-u. Nic lepszego w tej chwili u nas nie ma i nie zanosi się aby było. Przynajmniej spełni się trochę sprawiedliwości. Ja osobiście na poprawę warunków życia nie liczę, bo w to nie wierzę,że inne partie będąc przy władzy
zmienią coś radykalnie w tym kierunku. Będę głosowała na PIS.

Kundzia
31-08-2007, 17:26
Choć mi się nie przelewa,choć mi się nie poprawiło,to jednak wolę PiS od innych,oby się tylko od kościoła nie uzależnili.A to co robią ostatnio,to mi się nawet podoba.Jakoś w pobliżu siebie mam paru polityków z PiS-u i bogactwa u nich wielkiego nie widzę,widzę za to czego dorobili się sąsiedzi z Samoobrony.

POLA
31-08-2007, 17:56
bo każdy jest sobie sterem i okrętem. Takiego wyboru dokonałam ostatnio poniewaz na tle przerażonych dupków z innych /boją się odpowiedzialności za swoje przekręty/partii PiS przekonal mnie żeby zagłosować za IV Rzeczpospolitą. Jeżeli popełnię błąd już nigdy wiecej nie pójdę głosować. Nie zastanowiło Ciebie skąd wzięły się fortuny u tych , którzy jechali na tym samym wózku co większość społeczeństwa. Z apanaży polityka czy posła trudno dorobić się fortuny.

gdybyś miała ponad 20000 miesięcznie, dostęp do pewnych informacji i innych konfitur, o których się zwykle nie mówi, do których dostępu nie ma przeciętny Kowalski, też dorobiłabyś się fortuny.
A jak myślisz, pchają się do władzy po to, aby nas zbawić? W tę bajkę już nie wierzę.
Rezygnacja z wyborów nie jest żadnym wyjściem i życie to potwierdza.

Malgorzata 50
31-08-2007, 18:06
Na poprawę warunkow zycia nie ma wplywu ani PiS ani Lis ani Po ani SLD tylko my sami!!!! To jest myslenie zyczeniowe -przyjada ci czy tamci i nam sie poprawi -poprawa już nastapila i następuje caly czas bo dzieki zmianie yustroju i przystapieniu do unii w bolach i przy ofiarach posuwamuy sie jako kraj ku cywilizacji.Ale zmiany mentalne to jest to co idzie najwolniej -czego Wasze glosy niestety sa niezbitym dowodem!!!!

POLA
31-08-2007, 18:18
Małgorzato 50 mylisz się twierdząc, że nie ma znaczenia czy to będzie PiS, Lis, czy co tam jeszcze.
To może w ogóle wybory są niepotrzebne?

Malgorzata 50
31-08-2007, 18:26
Pola czytaj kochana ze zrozumieniem -nie bedze się powtarzać.

Jadka.Z
31-08-2007, 18:36
Ja głosowałam na PiS a teraz jestem trochę przerażona bo juz nie wiem komu wierzyć. Chciałam sprawiedliwości, końca korupcii i żeby nikt nie kradł wspólnego dobra. Teraz nie wierzę nikomu a przecież trzeba zagłosować. Nie chciałabym by do sprawiedliwości dochodzono nieczystymi metodami, może w końcu się wyjaśni.

Jadka.Z
31-08-2007, 18:41
Dzięki że wsparłyście mnie w myśleniu. Mój syn ciągle drwił ze mnie że jestem za Kaczyńskimi i myślałam że ja sama tak myślę.

Ewita
31-08-2007, 18:47
I nie boję się przyznać, że Kaczyńskich oceniam tak samo surowo, jak poprzednie ekipy - jakie by one nie były! Ukochany przez miałki ogół Wałęsa dorobił się fortuny, jakiej nie powstydziłby się nikt... Chłop Lepper jest bogaczem, olewającym chłopów, Kaczyńscy działają na zasadzie "sprawiedliwość musi być po naszej stronie". O naród nie dba nikt z nich! Solidarnościowy przewrót otworzył nam drogę do lepszego życia i wkurza mnie jedynie, że kolejne ekipy - zamiast ułatwić - utrudniają nam to przejście!

en_vogue
31-08-2007, 18:48
Na poprawę warunkow zycia nie ma wplywu ani PiS ani Lis ani Po ani SLD tylko my sami!!!! To jest myslenie zyczeniowe -przyjada ci czy tamci i nam sie poprawi -poprawa już nastapila i następuje caly czas bo dzieki zmianie yustroju i przystapieniu do unii w bolach i przy ofiarach posuwamuy sie jako kraj ku cywilizacji.Ale zmiany mentalne to jest to co idzie najwolniej -czego Wasze glosy niestety sa niezbitym dowodem!!!!

Może Twe słowa pomogą w zrozumieniu jak powinno być i od
czego to zależy.Niestety nasze społeczeństwo myśli krótkowzrocznie.

Malgorzata 50
31-08-2007, 18:52
Masz rację posadeę wieszcza obejmę za niewielkim wynagrodzeniem...

Basia.
31-08-2007, 22:46
Jakie wnioski, był przeciek? Pan Kaczmarek kandydatem na premiera ......... a Kaczyńscy zapiekli w nienawiści i pieniactwie? Niesłusznie zatrzymali biednych, uczciwych ludzi /słabiutkich, chorych cierpiących na migrenę/?

Alsko
31-08-2007, 22:53
chcesz w ucho od statecznej starszej osoby?

Komu chodzi o obronę Kaczmarka?? Komu chodzi o obronę komuchów i złodziei??

Nie podoba mi się to, co Kaczyński robi z państwem!!!

Basia.
31-08-2007, 22:59
kochana nie jestem ich fanką i nie byłam .......... ale w tej chwili zaczęłam ich popierać. Są solą w oku dla kombinatorów, którzy dopuszczali się przeróznych przekrętów. Dlaczego przez cały czas na PiS jest nagonka? Bo zapanowała panika, że te wszystkie przekręty moga być rozliczone. Przysięgam, że nie jestem za ochroną życia poczętego, nie mam moherka na głowę ani na inna część ciała, nie trawię ojca dyrektora.

Malgorzata 50
31-08-2007, 23:38
Tak,ale popierajac Kaczyńskich popierasz to wszystko.I nie chodzi o obrone Kaczmarka &co .Tylko o metody ,obsesje i brak jakiegokolwiek programu poza tropieniem wrogow ,ukladowe i spiskow .Byl w Stanach w latach 50-tych taki senator MacCarthy -tez dzialal ze szlachetnych pobudek -walczył z hydra komunizmu ...i co ..zafundowal Amerykanom traume z ktorej sie rozliczaja do dzisiaj.Wypisz wymaluj.....

Malgorzata 50
01-09-2007, 00:05
Ide zobaczyc zgliszcza po konferencji dluuugasnej pełnej dowodów i nagrań

Basia.
01-09-2007, 00:14
wiesz co jest tragiczne? Nikt nie ma programu ...... ani PO ani SLD nikt. Nie ma na kogo głosować, nie rządziła Samoobrona i LPR reszta rządziła ...... wiemy wszyscy jakie to były rządy.

Lila
01-09-2007, 01:52
Dziewczyny..wróciłam ze spotkania forumowego prosto na konferencję prasową..
To co pisałyście na tym wątku -przeczytam jutro.
Ale wzięłam tabletki nasenne i być może bredzę..
Zmieniam zdanie...popieram kaczki.Moja baśń o gęsi -była prorocza..nie będę uzasadniać,bo nie mam siły..

Możecie mnie wsadzić w dyby,tylko proszę dać mi coś do picia.
Możecie mnie przykuć do pręgierza i wymierzyć mi chłostę- korbaczem- po atłasowych plecach.

Może jutro będę myśleć inaczej,bo nawet krowa zmienia zdanie.Raz idzie się paść w trawę,a raz w koniczynę..:)

A może mnie się to śni?????????????????

Jadka.Z
01-09-2007, 11:16
Nie ma na kogo głosować. Myślę tak jak Basia. A jednak nie głosować nie można bo to oddawanie władzy nad sobą głupim i złym. Myślę że jadnak wybiorę Kaczyńskich - to jedyna uczciwa opcja.

Basia.
01-09-2007, 11:45
Dziewczyny..wróciłam ze spotkania forumowego prosto na konferencję prasową..
To co pisałyście na tym wątku -przeczytam jutro.
Ale wzięłam tabletki nasenne i być może bredzę..
Zmieniam zdanie...popieram kaczki.Moja baśń o gęsi -była prorocza..nie będę uzasadniać,bo nie mam siły..

Możecie mnie wsadzić w dyby,tylko proszę dać mi coś do picia.
Możecie mnie przykuć do pręgierza i wymierzyć mi chłostę- korbaczem- po atłasowych plecach.

Może jutro będę myśleć inaczej,bo nawet krowa zmienia zdanie.Raz idzie się paść w trawę,a raz w koniczynę..:)

A może mnie się to śni?????????????????
będziemy zbierały cięgi w duecie, jakby co mogę masować Twoje atłasowe plecy ale nie ma nic za frajer ........ proszę o to samo mam na myśli masaż moich pleców również atłasowych.

Malgorzata 50
01-09-2007, 13:26
Nooo i pomieszanie we mnie wstapilo -póki co nastawiam aksamitne plecy do kolektywnego masażu zeby wygonic stresa

Alsko
01-09-2007, 13:39
Odrutuję telewizorek, łapa mi uschnie przy kupowaniu gazety, a na net jakiś filtr sobie kupię, żeby nie włazić na strony informacyjne. Niech się ta piana, co ją pracowicie biją, ubije. Co to ja nerwy mam ze stali czy co?

Łajba, lektura czytadła i co jeszcze można do tego dodać? Żebym tak drinka mogła...

Ewita
01-09-2007, 13:43
innego wyjścia nie ma... Też bym chciała tego drinka...

jolita
01-09-2007, 15:24
oglądam, słucham ("czarna pajęczyna", "legną w gruzach") i śpiewam: ale to już było...
Smutne ale prawdziwe...

Basia.
01-09-2007, 15:34
i słucham w tej chwili Kaczmarka ............ Romeczka, cieszy mnie jedno Romeczek ma duże szanse na zniknięcie ze sceny politycznej jeżeli nie na zawsze to na długo. Kaczmarek ..... człowiek bez twarzy .......... dno wklęsłe. Niech ich wszyscy diabli /to o wszystkich politykach/ ........ gdybym była zdrowa to wyszłabym na ulicę ......... nawołując po drodze ludzi.

jolita
01-09-2007, 15:54
"chodźcie z nami" ? To też już było...

Lila
01-09-2007, 16:02

POMÓŻCIE....

W każdym razie po obejrzeniu wczorajszych materiałów,moje podejscie do pewnych spraw zmieniło się diametralnie..

Węża do wina oraz butelki do produkcji koktajli Mołotowa,schowałam do garażu.Mam pewność,że nasze warszawianki aresztowane nie będą.Choć do Małgochy nie mam tej pewności,bo wydawało mi się iż widziałam ją na otwarciu Prokom Open.Z rakietą w ręce.Tenisową -oczywiście...:D

Basia.
01-09-2007, 16:27
POMÓŻCIE....

W każdym razie po obejrzeniu wczorajszych materiałów,moje podejscie do pewnych spraw zmieniło się diametralnie..

Węża do wina oraz butelki do produkcji koktajli Mołotowa,schowałam do garażu.Mam pewność,że nasze warszawianki aresztowane nie będą.Choć do Małgochy nie mam tej pewności,bo wydawało mi się iż widziałam ją na otwarciu Prokom Open.Z rakietą w ręce.Tenisową -oczywiście...:D
bo na kogo do cholery mam głosować? Na Donalda nie ........ SLD brrrrrrrrr ......... Samoobrona ......... uchowaj Boże ......... LPR .......... nigdy. Nie mam wyjścia zagłosuję na PiS.

jolita
01-09-2007, 16:34
Basiu - już widzę jak OR zaciera ręce i szykuje kiesę na następne dotacje...

Basia.
01-09-2007, 16:44
Basiu - już widzę jak OR zaciera ręce i szykuje kiesę na następne dotacje...
mam go gdzieś i jego dotacje, to zwolennicy Romanka kochają OR i koczują pod rozgłośnią RM.

Ewita
01-09-2007, 16:44
"A mury rosły, rosły, rosły...
Łańcuch kołysał się u nóg"...
I to by było na tyle...
Też nie wiem, na kogo głosować. Ale dla mnie wszystko lepsze niż ten zakłamany PiS!

jolita
01-09-2007, 16:59
Ewito - dopisz mnię do swojej listy...

Malgorzata 50
01-09-2007, 17:04
Nieeee ja nie czuje się na silach dyskutowac o polityce .Niechcący zobaczylam Romana -i mnie wszystko opadło .A jesli chodzi o wczorajszy spektakl...trochę mnie to zdezorientowało .Ale byc może są afery i powiazania ,ktore trzeba ujawnic (na pewno) tylko ,ze to wszystko byli ludzie PiS-u i nie jestem przekonana w 100% czy to aniol sprawiedliwosci spadl im na glowy czy po prostu czystka w szeregach.Obojetne co to jest powtorze się, analogia z dzialalnością MacCarthy`ego nasuwa mi się nieodparcie i obawiam sie ,ze wypalanie zla do korzeni mieczem ognistym może spowodowac ,ze w ogniu splona rowniez przechodnie i gapie ....w ogole walka ze zlem metoda wypalania ..jakos zle mi się kojarzy.Nie bedze glosowala na PiS ale na pozostalych tez nie ...czyli co pusta kartka zostaje -zeby nie obniżac frekwencji.....q...wa!!!!! Mysle że do normalnosc niestety daaaaaaleka droga

jolita
01-09-2007, 17:23
No i odrazu zapisujesz się na listę winnych - jeśli (oby nie!) będzie znowu "kit"

Malgorzata 50
01-09-2007, 17:28
Trudno będe winna i zalozę wlosienice bicz do reki i niech zyje 25-ta RP

Basia.
01-09-2007, 19:19
wszystko było ............ kurczę blade, nic mądrego do głowy mi nie przychodzi ......... niech ich!

tulpe
01-09-2007, 19:33
A myslicie ,ze Ci inni beda lepsi????
Bylo juz wiele zmian i na tym samym sie skonczylo.
Takie zady sa nie tylko w Polsce ,Kazdy kto dojdzie Tam tz, na tzw "kszeselko" najpierw uzupelnia Konto .!!

Nella
01-09-2007, 19:54
Nieeee ja nie czuje się na silach dyskutowac o polityce .Niechcący zobaczylam Romana -i mnie wszystko opadło .A jesli chodzi o wczorajszy spektakl...trochę mnie to zdezorientowało .Ale byc może są afery i powiazania ,ktore trzeba ujawnic (na pewno) tylko ,ze to wszystko byli ludzie PiS-u i nie jestem przekonana w 100% czy to aniol sprawiedliwosci spadl im na glowy czy po prostu czystka w szeregach.Obojetne co to jest powtorze się, analogia z dzialalnością MacCarthy`ego nasuwa mi się nieodparcie i obawiam sie ,ze wypalanie zla do korzeni mieczem ognistym może spowodowac ,ze w ogniu splona rowniez przechodnie i gapie ....w ogole walka ze zlem metoda wypalania ..jakos zle mi się kojarzy.Nie bedze glosowala na PiS ale na pozostalych tez nie ...czyli co pusta kartka zostaje -zeby nie obniżac frekwencji.....q...wa!!!!! Mysle że do normalnosc niestety daaaaaaleka droga

A ja sądzę,że koniecznie należy głosować!Może nawet lepiej głosować na tych,którzy i tak nie mają szans na wygraną,niż pozwolić wygrać tym,których nie chcemy.
A już najgorsze,co można zrobić - moim zdaniem - to nie głosować w ogóle.

Alsko
01-09-2007, 19:56
zyskali zwolenników. Bo o to chyba chodziło.

Nigdy nie zrozumiem, dlaczego w t a k i sposób się to robi -śledztwo prowadzone na oczach społeczeństwa. W trakcie, żaden wątek nie zakończony, ale masz, motłochu i zabaw się.
W ogóle wygląda to tak, jakby państwo było zamknięte z powodu remontu. Coś poza tym się dzieje?

Ewita
01-09-2007, 20:04
Filmik z czwartego piętra hotelu... Przypadkowy? Ktoś przewidział, że będzie potrzebny? Paranoja w majestacie prawa (o sprawiedliwości nie wspomnę)... Romcio, który twierdzi, że jego nie można nie lubić. Rany gorzkie!!! A przecież śmieszni jesteśmy na arenie międzynarodowej i to najbardziej boli... Co robić? Nie wiem...

Basia.
01-09-2007, 20:15
A ja sądzę,że koniecznie należy głosować!Może nawet lepiej głosować na tych,którzy i tak nie mają szans na wygraną,niż pozwolić wygrać tym,których nie chcemy.
głosować na tych, którzy nie mają szans i np. LPR wygra?!

Ewita
01-09-2007, 20:20
Nie budź demonów i koszmarów, proszę! Przecież są jeszcze jacyś uczciwi ludzie u nas w kraju??? Są???

Basia.
01-09-2007, 20:31
zyskali zwolenników. Bo o to chyba chodziło.

Nigdy nie zrozumiem, dlaczego w t a k i sposób się to robi -śledztwo prowadzone na oczach społeczeństwa. W trakcie, żaden wątek nie zakończony, ale masz, motłochu i zabaw się.
W ogóle wygląda to tak, jakby państwo było zamknięte z powodu remontu. Coś poza tym się dzieje?
chodziło o pokazanie prawdy, przecież w hotelach był i jest monitoring a rozmów telefonicznych nikt nie fałszował .......... bez pokazania tego "spektaklu" nikt by im na słowo nie uwierzył. Kaczor Donald z szaleństwem w oczach teraz mówi o układzie prezydenckim gdyby ten dupek nie obraził się z powodu przerżniętych wyborów nie byłoby koalicji z Samoobroną i LPR. Ale kaczor Donald chce władzy tylko dla siebie a PO programu żadnego nie miała i nie ma.

FeliksG
01-09-2007, 20:48
Tak, tak - znanym, dobrze wypróbowanym, sposobem ograniczenia rządów samowolnych, na pograniczu dyktatury, jest silna opozycja. Bezwzględnie należy iść na głosowanie a szczególnie gdy się ma zastrzeżenia. Zwolennicy,kolesie i ci z układu, pójdą napewno i wybiorą swoich. Sytuację mamy dość klarowną w odróżnieniu prawdziwej opozycji.
Bedzie nam niezwykle trudno ponieważ kampania przedwyborcza będzie agresywna, pełna kamstw, pomówień l wykrętów.

Alsko
01-09-2007, 20:49
mnie nie o to chodzi!!! Wierzę! Tylko czemu robi się z tego igrzyska?
Nikt by nie uwierzył? W takie dowody? No coś Ty!

Wziąć to towarzystwo za mordy, przedstawić zarzuty, osądzić, wsadzić.
O ten spektakl mi chodzi. Przedstawienie robią i pieką swoje wyborcze ciasteczka. O to mi chodzi.

Ewita
01-09-2007, 20:53
Mądrze mówisz... Ale co radzisz w tej sytuacji?

Basia.
01-09-2007, 20:59
mnie nie o to chodzi!!! Wierzę! Tylko czemu robi się z tego igrzyska?
Nikt by nie uwierzył? W takie dowody? No coś Ty!

Wziąć to towarzystwo za mordy, przedstawić zarzuty, osądzić, wsadzić.
O ten spektakl mi chodzi. Przedstawienie robią i pieką swoje wyborcze ciasteczka. O to mi chodzi.
wiem, że nic nie wiem i szlag mnie trafia na to co się dzieje. Czy doczekamy się kiedyś normalności?!

Alsko
01-09-2007, 21:17
chodz na jednego do baru!
Niech Cię nie trafia!!!

Ewita
01-09-2007, 21:20
To chyba jedyna rozsądna propozycja... Przed chwilą wysłuchałam wystąpienia Kaczyńskiego. Nie kocham go. Ale nawet rozsądnie gadał... Żebyż to jeszcze miało potwierdzenie w działaniu...

Basia.
01-09-2007, 21:36
To chyba jedyna rozsądna propozycja... Przed chwilą wysłuchałam wystąpienia Kaczyńskiego. Nie kocham go. Ale nawet rozsądnie gadał... Żebyż to jeszcze miało potwierdzenie w działaniu...
a Tadzio oglądając inną stację dowiedział się, że Krauze dał Kaczmarkowi dom o wartości 2 000000 zł. Chyba trzeba wpaść do baru.

ammi1952
01-09-2007, 21:42
Masz racje do baru marsz - bo bez pół litra nie razbierjosz - a pies im wszystkim mordki lizał - tylko nie mój bo by sie ich jadem mógł otruć , a bohunisko to porządny jamniorek

Anielka
01-09-2007, 21:46
Dziewczyny,ze też Wam nie szkoda zdrowia na te wszystkie dyskusje na tematy polityczne.Jest tyle ciekawych tematów,tyle fajnych programów w TV ,tylu fajnych ludzi z ktorymi mozna sie spotkać i pośmiać.Więc nie rozumiem.A na wybory,jezeli oczywiscie będa wcześniej,trzeba iść.Pozyjemy zobaczymy,jakie partie wystartuja,jacy ludzie beda na 1-szych miejscach na listach,jakie przedstawia programy.A narazie cieszmy sie śłońcem,w miare dobrym zdrowiem i naszym cudownym towarzystwem.Po co zawracać sobie głowe na dwa lata naprzód.Pozdrawiam milego i spokojnego wieczoru zycze.5924

Basia.
01-09-2007, 21:51
masz rację, do baru marsz!!!!!!!!!!!

Malgorzata 50
01-09-2007, 22:28
No to do baru ....i przeczekać

an_inna
01-09-2007, 22:47
Anielko! Swoim zdrowym rozsądkiem ratujesz moje zdrowie psychofizyczne :) Tylko do baru to oczywiste!

Lila
01-09-2007, 23:50
Zanim pójdę do baru,to oświadczam iż głosuję na Kaczki...

Jak zobaczyłam Romka...i jeszcze posłuchałam co mówi,to idę.Wszystko,tylko nie ci obrońcy życia napoczętego i sojusznicy Rolnika po solarce...

Jak nie będziecie chcieli ze mną rozmawiać,trudno..
Nakryję głowę poduszką / w kolorze rudym ,obszytą kutasikami / i będę łkać bezsilnie.Ale decyzji nie zmienię,wzorem wielkiego mistrza templariuszy...:)

Myślę ,że mimo wszystko uszanujecie mój ból i moją decyzję....suwerenną.

Malgorzata 50
02-09-2007, 00:11
Suwerennosc cenie ponad wszystko i brat brata (a raczej siostra siostry) nie bedzie dusila poduszką za jakies tam wybory (nawet jesli ta siostra uwaza ,że chybione) zreszta ja juz spedzilam jakis czas w barze samotnie ale nie bezczynnie i za chwile jestem gotowa pokochać Romana ....

Basia.
02-09-2007, 00:22
Zanim pójdę do baru,to oświadczam iż głosuję na Kaczki...

Jak zobaczyłam Romka...i jeszcze posłuchałam co mówi,to idę.Wszystko,tylko nie ci obrońcy życia napoczętego i sojusznicy Rolnika po solarce...

Jak nie będziecie chcieli ze mną rozmawiać,trudno..
Nakryję głowę poduszką / w kolorze rudym ,obszytą kutasikami / i będę łkać bezsilnie.Ale decyzji nie zmienię,wzorem wielkiego mistrza templariuszy...:)

Myślę ,że mimo wszystko uszanujecie mój ból i moją decyzję....suwerenną.
że tworzymy duet, a na forum jest o wiele więcej takich jak my. Najwyżej będziemy wspólnie ryczeć z rozpaczy....... myślę że tak źle nie będzie. Dlaczego miałyby z nami nie rozmawiać ....... przecież szanujemy się wzajemnie i mamy prawo do własnych poglądów, kurde.

Malgorzata 50
02-09-2007, 00:25
O przyszła Basia i agituje !!!!http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_55.gif ale nie bedze z wami dzis juz toczyć wojen bo aktualnie jestem w stanie wyjsc za Romana na skutek wizyty w barze

Lila
02-09-2007, 00:25
I ja jak wypiję jestem gotowa pokochać Romana..

Ale wiecie,jak Wam napiszę ,że podoba mi się Jędrek Lepper,to będzie znaczyło iż film mi się urwał....albo ktoś mi wrzucił do drinka pigułkę gwałtu...oooo

Lila
02-09-2007, 00:29
Roman dzieciorób niestety...

Poza tym nie rozwiedzie się .Musiałabyś Małgoś otruć mu żonę,ale co ona winna? Że ma Romana ?

Ja mam jeża -giganta.Mam na myśli zwierzę.Wynoszę go co dzień poza ogrodzenie ,bo psy już zachrypły od szczekania,a on -wraca...
Czy to moja wina ?
A jakby to był Roman ?

Basia.
02-09-2007, 00:29
i jeszcze bardziej go nie znoszę.

Malgorzata 50
02-09-2007, 00:31
Lepper to maly pikuś Lyzwinski to jest men!!!!! uuuups to juz chyba delirka!!!

Malgorzata 50
02-09-2007, 00:31
A Romanowa ..widac jaiejs pomrocznosci jasnej doznala kidy polaczylo ja z Romkiem uczucie owocne

Lila
02-09-2007, 00:33
Basiu..za mało wypiłaś..
Spróbuj pół litra jednym ciągiem.Pamiętasz tę scenę w Wojnie i pokoju,jak kawalerzysta pil stojąć na oknie ....tyłem do ulicy..

Scenka-miodzio..

Wypiłabyś ..i osunęłabyś się w muskularne ramiona Romana,a nad Tobą- błękit ócz jego...:)

Malgorzata 50
02-09-2007, 00:35
...i grzywka

Lila
02-09-2007, 00:35
Lepper to maly pikuś Lyzwinski to jest men!!!!! uuuups to juz chyba delirka!!!

skoro sama jego baba twierdzi,że on impotent od 25 lat..:D

ps.ich najmłodsze dziecko ma 23 latka..
Oj wesoła kobitka z tej Łyżwińskiej.Taka krotochwilna...lalka..

Basia.
02-09-2007, 00:36
czemu nie ale ja chcę do Maksymiuka, on dobrze masuje. Albo do Filipka on nieźle sprząta, trenował w W-wie przy ul. Okrężnej kiedy był cieciem.

Lila
02-09-2007, 00:38
...i grzywka

Grzywka u stóp Basi w darze złożona...
Tylko ust korale i tubalny szept....Barbaro...w imię boże,zaczynamy prokreację....

Malgorzata 50
02-09-2007, 00:38
ale wybor chyba trza naprawde sie upic ...ale to szczere spojrzenie Romcia ...cholera co robic!!!!!

Lila
02-09-2007, 00:40
Maksymiuk może i masuje.Ale głownie posłankę Lewandowską,niestety...
I musi mieć specjalny olejek,bo rączka u niego włochata jak u tarantuli -nóżka...

tar-ninka
02-09-2007, 00:41
O maju ,ducha Romana i jego grzywke przywoluja na noc .I znowu bedę miala koszmary .Ide spac. dobranoc

Lila
02-09-2007, 00:41
Tylko Roman.Mężczyzna silny.W razie czego i ogródek skopie.
A jaki religijny..

Lila
02-09-2007, 00:42
O maju ,ducha Romana i jego grzywke przywoluja na noc .I znowu bedę miala koszmary .Ide spac. dobranoc

Ducha ?

Roman zszedł był ? Kiedy ?

Basia.
02-09-2007, 00:46
sprawdziłam przed chwilą, tylko grzywka jakoś mu się zmieniła stanęła dęba czy co?

Lila
02-09-2007, 00:49
Basiu...hmmm,słoneczko...to nie grzywka.

To co stanęło mu dęba,jakby tu powiedzieć...:) .On tak się ucieszył na Twój widok...

Pani Slowikowa
02-09-2007, 00:53
dlaczego on tu spiewa po rosyjsku??

http://www.youtube.com/watch?v=uEp-lnpVkls&mode=related&search=

babciela
02-09-2007, 01:08
O boze blagam ciagnijcie ten watek ,bo prawie spadlam z krzeselka ze smiechu

Pani Slowikowa
02-09-2007, 01:35
Ja nie widze nic zlego w tym Giertychu.. Uswiadomcie mnie co on takiego zlego zrobil???

Lila
02-09-2007, 01:51
ASIU..jak jak zwykle już połową ciała w łożku,bom zamroczona tranxene.../ Ela mnie opieprzy i poradzi ciepłe mleko /...:)

Giertych ? Jakby Ci tu wyjaśnić.NIC ...nie zrobił.Ostatnio tylko voltę.Zaprzyjaźnił się z watażką -Lepperem,który będzie mieć trochę nieprzyjemności z seksu..

Tak to z tym seksem.Bywa przyjemnie ,a bywa i nie..A człowiek tak prorodzinny jak Roman powinien szanować pryncypia...:)

No,jeszcze jest 100 zarzutów,ale już nie mam siły pisać..

Optuje za kaczkami,trudno.

Ps.Zamierzam jedną zrobić jutro z jabłkami w karmelu i borówkami.Właściwie to już dzisiaj..
Ale nie jest to kaczka rządząca,tylko francuska..Może ...Sarkoza ?

Pani Slowikowa
02-09-2007, 01:58
Ale zeby byla rodzina to musi byc najpierw ten seks kurcze!!
Czy Giertych zrobil podobny blad do Mussoliniego???? Zaprzyjaznil sie z przegranym??

Pani Slowikowa
02-09-2007, 02:01
za cynizmem w szkole nie optuje :rolleyes:

an_inna
02-09-2007, 08:40
Ale zeby byla rodzina to musi byc najpierw ten seks kurcze!!
..............................
Asiu! Znowu nie uważałaś na lekcji! Żeby rodzina była to najpierw musi być ślub!!!

Anielka
02-09-2007, 08:46
Dzięki Kaziu ,nie słyszalam i z przyjemnoscia posłuchalam.Miłej niedzieli Ci życzę.5949

urszula-kol
02-09-2007, 09:12
Ale fajne Kaziu.Dzięki.

Ewita
02-09-2007, 09:34
...najbardziej mi się podoba język polski " J. Kaczyńskiego"... A wiesz, Kaziu, że mundurki z worków po fosforanach - to nie jest takie głupie! Naturalna regulacja urodzin z tego wyniknie:D !

Alsko
02-09-2007, 09:50
Ledwo się z oka spuściło to towarzystwo, Romusia and company rozszarpały erotomanki :D
A żadna nie zapałała do Jarusia - toż on wolny, jak... kaczusia. Jeno ta dziumdzia z torebką słodkie oczy do niego robi. To nie, za żonatego misjonarza się wzięły!

Malgorzata 50
02-09-2007, 09:53
Ale wiesz Jarus taki maniulki ,że z duza doza prawdopodobieństwa można domniemywać......

Malgorzata 50
02-09-2007, 09:55
A poza tym jakby tym ogniem piekielnym naprawy zła ział w łóżku to może niekoniecznie ....mógłby nie zauwazyc po co się tam znalazł

Alsko
02-09-2007, 10:19
Hihihihi!

Co jest z tym systemem? Ani mruknąć, ani chrząknąć się tu nie da! Taka wiadomość mu za krótka...

Ewita
02-09-2007, 10:23
Jakbyś powtórzyła ten chichot, jakbyś pochrząkała seryjnie - system uznałby, że dostatecznie - a tak? Hmmm...

Alsko
02-09-2007, 10:29
Ile można chrząkać, gardło mnie jeszcze boli :-))
Nażarłam się leków, może odpuści.

Malgorzata 50
02-09-2007, 10:38
To tak -kawa na lawe Jarus wystapi trzeba obejrzec -ale moje chwilowe wahniecie pod wplywem rewelacji odeszlo w sina dal .Kaczki do kurnika i niech sie bija z kurami!!!!

Alsko
02-09-2007, 10:41
znowu Jaruś? Kiedy?
Teraz słucham Lecha w Zetce, chociaż mnie Monika do szału doprowadza!
Różne bardzo te blizniaki...

Kaczki sio, do kacznika lub kurnika!

Malgorzata 50
02-09-2007, 10:43
W Kawie na Lawe .Najpierw obejrze baby w Kuchni nie tylko politycznej bo one zawsze dzialaja na mnie jak balsam -dlaczego kobiety nie rzadza byloby jesli nie spokojniej to przynajmniej mądrzej ,

Basia.
02-09-2007, 10:44
taś /chyba tak się woła kaczki/, taś ... taś chodźcie malutkie to podsypię wam żarełka, nauczę was jeść z rączki.

Lila
02-09-2007, 11:25
Ja też wołam od rana ...taś..taś...
Trudno,nic innego nie widzę,a pamiętam z dzieciństwa -z wakacji na wsi- pewnego kaczora,który nie tylko żadnej kaczce nie przepuścił,ale zaczepiał koguta,zbira straszliwego.

Od tego to czasu mam zakodowane iż kaczka z dobrymi genami ,może wszystko.

Ps.coś mi się kołaczą po głowie niesłychanie patriotyczne korzenie naszych kaczek.

FeliksG
02-09-2007, 11:35
Malgorzata50, Lila!!! Czyście wróciły już z emigracji? Źle Wam tam było? a może za mało zajęć miałyście? I dlaczego, zamiast uprawiać rzeczową politykę, z korzyścią dla kraju i nas wszystkich, wdałyście się w politykierstwo, chę? Wasz, zajadle nieprzystępny stosunek do Romana - człowieka światłego i niezwykle wrażliwego na sprawy moralności - jest wielce naganny i kiedyś obróci się przeciw Wam. Aby Wam było wstyd przytoczę tylko dwa przykłady, inicjatyw Romana, nacechowane głęboką troską o morale i przyszłość młodzieży a więc, nas wszystkich.
Po pierwsze; czy wprowadzenie mundurków nie chroni dzieciaków np. przed pedofilami, chyba że też je założą. Albo taki diler narkotykowy, zaraz będzie widoczny na tle umundurowanych uczniów.
Po drugie; czy planowane oddzielne nauczanie dziewcząt i chłopców nie jest wspaniałą formą zapobiegania przedwczesnej inicjacji? Nie tak dawno, z ubolewaniem, rozważaliśmy informację, że spory procent licealistek zachodzi w ciążę i że trzeba coś z tym zrobić.
Politykierstwo zawsze było szkodliwe i dla społeczeństwa i dla politykierów. Wiem, że okoliczności mogły Was zdenerwować a więc wroćcie na naszą emigrancką łajbę. Tarninka utoczy podwójną porcję rumu, Ewita napisze kojący wiersz i razem zapomnimy,....albo założymy partię.
Pozdrawiam - kapitan

Alsko
02-09-2007, 11:41
i w >porządkach< chce zaprowadzić porządki!

A mówiłam: odrutować telewizorek i na Wyspy Szczęśliwe jaaaazda!

Lila
02-09-2007, 11:43
Nooo....a ja tam już siedzę...tylko kapitana niet...:)

Faktycznie,nie ma to jak emigracja ...niech żyje !!!!!

Malgorzata 50
02-09-2007, 13:17
Kapitanie z calym szacunkiem -kpisz waćpan czy o droge pytasz????

Ewita
02-09-2007, 13:22
Jesteś wspaniały! Nie wiem, co na to Twoja żona - ale jeszcze trochę i się zakocham! Małgosiu! No - przecież jasne i oczywiste, że kpi!!!
A partię? Hmmm... to nie jest takie głupie...

Malgorzata 50
02-09-2007, 13:31
Wiem ale tak dla porzadku pytam bo tez jestem bliska ukochania Feliksa ...chcialam sie upewnić.Chyba poplyne troche na emigracje ,żeby mu sie podlizac i ochajtnac poklad

Miesława
02-09-2007, 16:55
Od paru dni nie słucham poltyków i czuję sie dobrze.

Miesława
02-09-2007, 16:56
Ale na wybory pójdę to mój obowiazek.

Lila
02-09-2007, 18:50
Od paru dni nie słucham poltyków i czuję sie dobrze.

Ja też dobrze się czuję,mimo słuchania i ....oglądania...:D

Alsko
02-09-2007, 18:59
niechcący obejrzałam konferencję Ziobry o 16.45 i uśmiałam się jak norka :) Przecież płakać nie będę...

Malgorzata 50
02-09-2007, 20:34
A ja mam dziń dobroci dla swej skolatanej duszy i po porcyjce porannej zgasilam TV.Pan Premier zaspokoil mnie calkowicie.I utwierdzil w przekonani ,ze PiS nie bedzie moim wybrańcem!!!!

Lila
02-09-2007, 20:36
Patrz Małgoś...a mnie nie zaspokoił...:)

Ale głosuję na niego w nadziei,że to mu się uda...choć kawaler..

Malgorzata 50
02-09-2007, 20:49
A glosuj sobie ...czy ja ci bronie pchać palce miedzy drzwi ...dorosla wszak jesteś ...kumo!!!

Ewita
02-09-2007, 20:55
O to chodzi! Ja się już dawno utwierdziłam, a teraz jedynie sobie głową kiwam... Ale nigdy czyjeś polityczne sympatie nie miały wpływu na mój stosunek do ludzi! Ludź jest ludź - a preferencje polityczne? Jego sprawa!:D

Lila
02-09-2007, 20:55
O co to nie....Ty bliźniaków porównujesz do drzwi ? A może od stodoły ? Co ?

Ręce precz od bliźniąt jednojajowych!!!!!!!!!!!!!!

Lila
02-09-2007, 20:58
Ależ Ewitko...moje preferencje ujawniły się dopiero od taśm prokuratury...

W ogóle mam słabość do prokuratorów.A może jeszcze zmienię zdanie,choć wątpię...bom uparta jak osioł dardanelski.

Malgorzata 50
02-09-2007, 21:03
Lili nie bedzi tu miedzy nami bolesnych podzialów każden zostanie przy swoim a życie i tak wytnie nam numer...

Lila
02-09-2007, 21:56
Lili nie bedzi tu miedzy nami bolesnych podzialów każden zostanie przy swoim a życie i tak wytnie nam numer...

I to taki,że nas z butów wytnie,jak zobaczymy.....:D

Basia.
02-09-2007, 23:29
I to taki,że nas z butów wytnie,jak zobaczymy.....:D
głosuję na kaczki, jestem uparta jak osioł: postanowione będzie zrobione.

Lila
02-09-2007, 23:35
Basiu,pozwól iż przytulę Cię do mej klatki piersiowej.
Tam zlokalizowano moje serce ....
I ja na jednojajowych!! Czuję ,jak będziemy molestowane,niemalże seksualnie,abyśmy tego nie czyniły...

Chocbym była chora,każe się zanieśc na noszach do naszej gminy i składam podpis na bliźniakow,co są spod znaku Bliźniąt ..

Basia.
03-09-2007, 00:03
ale narazie nie molestują więc go nie uaktywnię. Gdybym zaniemogła każę zawieźć się ambulansem na sygnale do mojego punktu wyborczego. Molestuję Tadzia żeby też zagłosował na kaczki ......... jest jeszcze trochę czasu może coś "wymolestuję".

Malgorzata 50
03-09-2007, 00:22
To jest nielegalne ...molestowanie tadzia znaczy! Dobraly sie -i ławą....!!!

Ewita
03-09-2007, 07:59
Humor mi się od samego rana poprawił znacząco, kiedy przeczytałam, że Tadzia będziesz molestować o... kaczki!!! Brzmi cudownie!!! :D Gorzej, że za tym humorystycznym brzmieniem kryje się to, co się kryje... Biedny Tadzio!

Inny_15
03-09-2007, 07:59
Nie czytałem całego tematu, co bym zmienił? zmienił bym stosunek do mniejszości seksualnych oraz innych osób trochę różniących się od innych, starałbym się aby ten kraj był tolerancyjny dla takich osób jak ja...

an_inna
03-09-2007, 09:21
O jakim "systemie" koleżanki mówią? Czy to ma coś wspólnego z "układem" (trawiennym, oddechowym, itepe.)?
A przepraszam - nie doczytałam. O systemie to było na poprzedniej stronie. Jednak kawa potrzebna!:D:D:D

Lila
03-09-2007, 10:54
Nie czytałem całego tematu, co bym zmienił? zmienił bym stosunek do mniejszości seksualnych oraz innych osób trochę różniących się od innych, starałbym się aby ten kraj był tolerancyjny dla takich osób jak ja...

A może jakbyś zadał sobie trud poczytania ,to jednak cośby się zmieniło ?
Bo tak jakoś gorzko nas przekreśliłeś ...

Alsko
03-09-2007, 12:05
Przestańcie się zapierać zadnimi łapami i przestańcie z tym molestowaniem!!! Czemu się tak spieszycie, co?

Proponuję z deklaracjami miłości i takich tam troszkę poczekać. Jeszcze może nam co pokażą? :D

A z podziałami między nami - precz, precz, precz!!!

ammi1952
03-09-2007, 12:28
POLITYCZNA WYLICZANKA

Raz, dwa trzy,
do więzienia pójdziesz ty
tam się spotkasz z kolegami
opozycja już nie zgani
żadnej wizji, żadnych planów
nasz minister tym się zajął.

Cztery pięć
w nas przyjaciół warto mieć
albo jesteś razem z nami
albo problem masz z władzami
twe rozmowy nagrywamy
wszystko wiemy, wszystko znamy.

Sześć i siedem
Sam już nie wiem
czy wciąż pisać czy tez nie
jeśli zamkną także mnie?
strach pomyśleć co to będzie
nadmiar władzy jest w urzędzie.

Osiem dziewięć
wyliczanka to rządowa
od tych nazwisk,
od posądzeń już mnie dawno boli głowa!
skończcie wreszcie posądzenia
i się weźcie do rządzenia!

Autor: semi

wiersz znaleziony na beju

jolita
03-09-2007, 12:31
smutne ale prawdziwe...

Anielka
03-09-2007, 13:15
Dzieki Grażynko,Ty jak zwykle trafiasz w sedno.6010Pozdrawiam i milego dnia zycze.

Basia.
04-09-2007, 12:03
gdyby tak jak Endriu L. przyznał się publicznie, że Was zdradzał? Tadzio przekonywał mnie wczoraj, że z prostytutką zdrada sie nie liczy .......... ja mam inne zdanie. Na miejscu żony "macho z Samoobrony" popędziłabym zas.......... ca aż by się kurzyło. .

Lila
04-09-2007, 12:07
O Boże....ja zwołałabym konferencję prasową ,aby oczyścić sumienie,z nadzieją iż mąż mi wybaczy w tej sytuacji..
Wymyśliłabym coś takiego,że apopleksja murowana...:

Basia.
04-09-2007, 12:22
ten facet to du...........k do potęgi n-tej, dałabym mu popalić. Jego koleś rozpoczął głodówkę w więzieniu.

Ewita
04-09-2007, 12:31
gdyby tak jak Endriu L. przyznał się publicznie, że Was zdradzał? Tadzio przekonywał mnie wczoraj, że z prostytutką zdrada sie nie liczy .......... ja mam inne zdanie. Na miejscu żony "macho z Samoobrony" popędziłabym zas.......... ca aż by się kurzyło. .
Zdrada jest zdradą. Każda i z każdym! Dla mnie prostytutka żyje ze zdrad - ale to jej wybór i tylko dlatego to robi, że trafiają się ci zdradzający! A chłop? Dla mnie by już nie istniał jako partner w takiej sytuacji! I żadne majątki, rozliczenia i inne takie nie miałyby nic do gadania... Pewnie dlatego biedna jestem:D Sku...el jeden! Nie mogę patrzeć na to wszystko! Basiu! Widać i Byk i Skorpion podobnie traktują lojalność...

Basia.
04-09-2007, 18:20
zdrada to jest zdrada ..... w takim wypadku już nie ma o czym rozmawiać.