PDA

View Full Version : Egzaltacja...Lecha Kaczyńskiego....


zdzislaw.bedrylo
14-05-2010, 11:40
Polska za sprawą PIS-u staje się Koreą Płn. Gdyż jego zwolennicy,sympatycy i osoby z kręgu Radia RM pragną zbudować pomniki Lecha Kaczyńskiego…Totalna paranoja i egzaltacja….Nie dajmy się zwariować…..
Są zwolennicy tej formacji,którzy pragną nazwać Lecha Kaczyńskiego mężem stanu,który był zbawcą Narodu….W jakich czasach my żyjemy…Są sygnały aby imieniem Lecha Kaczyńskiego nazywać szkoły,place ,ulice i stadiony….Komuś chyba coś się pomyliło z krajem totalitarnym….gdzie bez woli większości nakazywano wielbić wodza…Trochę umiaru i zdrowego rozsądku…Smutek i żal w dalszym ciągu panuje w naszych sercach,ale przeżywajmy to w sposób normalny jak przystało na NORMALNYCH LUDZI A NIE JAK ….LUDZI,KTÓRYCH OGARNĄŁ TREND MANIPULACJI DOKONANYCH PRZEZ …SPECÓW z Torunia i „Naszego Dziennika”….Te wszystkie teorie spiskowe dotyczące tragedii wyrażnie są ukierunkowane na to aby zbijać kapitał polityczny i to jest haniebne i wstrętne..Ktoś jest bez sumienia i odpowiednio manipuluje ludżmi tak aby judzić i siać zamęt..Jak wiadomo „kij ma dwa końce” i to wróci do męciciela…..

Kazimierz
14-05-2010, 13:10
A nie uważasz, że rodzi się nam nowy "KULT JEDNOSTKI" , dalszy podział Polaków ? To nawet grozi powstaniem państwa w państwie. Powstaniem PISLANDII I POLANDII ( a nawet KACZYLANDu I NOWYCH KOMORów).
Z dwoja złego, ja emigruję do tego drugiego państwa.
Być może, dojdzie do "wojny domowej". Wybuch wojny już wkrótce. Niektórzy mówią o 20. czerwca, niektórzy 04. lipca br.

zdzislaw.bedrylo
14-05-2010, 16:48
Witam..Masz rację....Polska dzieli się przez osoby,które powinno się LECZYĆ PSYCHIATRYCZNIE.....To jest bardzo smutne...
To pewne tzw.koła polityczne judzą i nawołują do zamętu. Jest zamysł aby w Polsce zawsze był tzw.burdel...
Ja mam swoje lata ,przeżyłem wszystkie ustroje ale takiej nienawiści między ludżmi jaka jest dzisiaj to sobie nie przypominam. Jest mi wstyd za tych durni..

Jadzia P.
14-05-2010, 17:26
Radia RM pragną zbudować pomniki Lecha Kaczyńskiego…Totalna paranoja i egzaltacja….Nie dajmy się zwariować…..
Są zwolennicy tej formacji,którzy pragną nazwać Lecha Kaczyńskiego mężem stanu,który był zbawcą Narodu….W jakich czasach my żyjemy…Są sygnały aby imieniem Lecha Kaczyńskiego nazywać szkoły,place ,ulice i stadiony….

A nie myślisz, że za kilka lat nastepne pokolenia będą miały co burzyć i zmieniać nazwy :rolleyes:
Mnie to przypomina kult Lenina w Rosji...
Plac im.Lenina....ulica im. Lenina, a na srodku placu pomnik Lenina....też uznany był za wodza wszechczasów....
Następne pokolenia mają co niszczyć....
Byłam wiele razy jeszcze w ZSSR i widziałam ten fanatyzm na własne oczy....wielu Polaków wówczas to śmieszyło, a teraz sami postępują identycznie....
Jak to nazwać....głupotą ???....a może jeszcze gorzej ?????

wankabor
14-05-2010, 17:57
a teraz sami postępują identycznie....
Jak to nazwać....głupotą ???....a może jeszcze gorzej ?????
Tymczasem we wszystkich miastach w Polsce są , pomniki, place, ulice, szkoły nie wiem co tam jeszcze - JPII. Jak to nazwać? pewnie "jeszcze gorzej"

amelia
14-05-2010, 18:53
Tymczasem we wszystkich miastach w Polsce są , pomniki, place, ulice, szkoły nie wiem co tam jeszcze - JPII. Jak to nazwać? pewnie "jeszcze gorzej"

to jest fanatyzm

pluto37
14-05-2010, 19:00
Tymczasem we wszystkich miastach w Polsce są , pomniki, place, ulice, szkoły nie wiem co tam jeszcze - JPII. Jak to nazwać? pewnie "jeszcze gorzej"

Tez! Albowiem! Nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu.!!!!!
Ale jest w tym wszystkim metoda.
W sumie pomnikowe wybryki mniej kosztuja i czysci sie je raz do roku. A i kwiecie da sie gdzies zlozyc ku czci.
A np park IMIENIA trzeba byloby sprzatac i pilnowac przed lobuzami.
W przypadku Kaczynskich dwoch tez nie byloby zle. Miszcz od dluta na formach zaoszczedzi w przyszlosci.
A ponadto osobiscie nie mam nic przeciwko temu, zeby nastepnym pokoleniom pokazywac cokol z postacia najbardziej nieporadnego i szkodliwego osobnika na prezydenckim stolcu. Niech sie mlode ucza. Jak my [nie wszyscy] na pomnikach cezarow:D