PDA

View Full Version : wypoczynek połączony ze zbobyciem wiedzy


Radca88
19-05-2010, 14:02
Stowarzyszenie Srebrny Wiek, z siedzibą w Łodzi przy ul. A. Struga 52/4, e-mail stosw@prokonto.pl, Tel. 691-220224, KRS nr 0000350423, REGON 100854650 rozpoczęło organizację turnusów wypoczynkowo- szkoleniowych ze szczególnym przeznaczeniem dla osób w wieku dojrzałym, które pragną nauczyć się posługiwania komputerem, szczególnie Internetem, a jednocześnie wypocząć, poprawić swą kondycje fizyczną i zapoznać się z zabytkami kultury i przyrody Zakopanego i Tatr. Fakultatywnie, dla osób zainteresowanych, zorganizowane mogą być odwiedziny w tatrzańskich Sanktuariach Maryjnych.
Turnusy nasze organizujemy w Zakopanem, w niewielkim obiekcie położonym w południowej, zielonej części miasta, na tzw. Parcelach Urzędniczych, blisko skoczni narciarskiej na Krokwi, a jednocześnie oddalonym zaledwie o kwadrans spacerem do centrum Krupówek.
Turnusy trwające 10 dni rozpoczynają się 10 i 20 czerwca, a w przypadku dużego zainteresowania przewidywane są kolejne terminy.
Uczestnikom szkolenia zapewniamy:
- 30 godzin zajęć praktycznych z komputerem (po 3 godziny dziennie). Zajęcia prowadzą kwalifikowani specjaliści. Odbywają się one w dwóch 8-osobowych grupach szkoleniowych (łącznie turnus obejmuje 16 osób). Po zajęciach nieograniczony dostęp do ćwiczeń własnych z komputerem.
- aktywny wypoczynek (spacery, zajęcia nordic-walking, możliwość skorzystania z basenów geotermalnych, program turystyczno-krajoznawczy, program kulturalny, fakultatywnie program pielgrzymkowy);
- zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych , każdy z własną łazienką i TV;
- pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie) ;
- możliwość nabycia przenośnego komputera (netbooka lub laptopa) za symboliczne 1 zł.
Pełen koszt uczestnictwa w turnusie w miesiącu czerwcu wynosi 950 zł, a w miesiącach późniejszych 1.190 zł .
Podana cena nie obejmuje kosztów dojazdu. Osobom dojeżdżającym własnymi samochodami zapewniamy gratisowy parking na terenie ośrodka z zamykaną na noc bramą. Jednocześnie informujemy, że ośrodek położony jest w odległości ok. 1,5 km od dworców PKP i PKS. Zapraszamy również do wstapienia w szeregi Stowarzyszenia Srebrny Wiek. Szczególy na stronie www.srebrnywiek.pl