PDA

View Full Version : damskie torebki


Nika
24-04-2007, 08:50
1286Ponoć królowa Anglii nosi torebki do kazdego stroju-kostiumu,płaszcza,futra,sukni wieczorowej i codziennej, a nawet do tzw.prochowca.A Wy,miłe panie?Wolicie małe torebeczki czy pojemne torbiszcza, a moze plecaczki? Jakie przedmioty nosicie zawsze w torebce, bez względu na jej rozmiar?

Basia.
24-04-2007, 09:41
Kocham torebki i mam ich dużo różnych: małych, dużych. Duża torebka jest w pewnym sensie "pułapką" bo się do niej wrzuca to co "wpadnie w oko", jest wygodniejsza ale baardzo ciężka. Do małej torebki wkładam puderniczkę, szczotkę do włosów, szminkę, komórkę, portfelik no i oczywiście papierosy i zapalniczkę. Nie umiem "nie mieć" torebki jak gdzieś wychodzę.

destiny
24-04-2007, 10:29
Ja, jako "stara torba"...uwielbiam torby na równi z królową Elisabeth i paroma znanymi mi w realu kobietami :)
Prywatne rozmowy z Lilą pozwoliły mi na stworzenie takiej oto filozofii.
Ponieważ nie mam już czym zwracać na siebie uwagi :rolleyes: ...
to pozostaje mi kupowanie dużych toreb :)
...niech chociaż one, spowodują, że ktoś się obejrzy za mną :D

1292

Obecnie jestem na etpie poszukiwania nowej, wielkiej torby na lato !!!

Nika
24-04-2007, 11:40
1296preferuję torebki średnich rozmiarów,komponujące barwą z bucikami, więc mam klasyczny zestaw kolorów-czarną,brązową,granatową,beżową i wiśniową.Latem lubię fantazyjne koszyki,torby-worki,plecaczki i różne torbiszcza jednosezonowe, niezbyt drogie.W torebce zawsze mama-portfel z dokumentami i kasą,klucze,papierosy,zapalniczkę, bezcukrową gumę do żucia,chusteczki,szminkę i puderniczkę.A w dużej -wszystko,co sie da.

Kundzia
24-04-2007, 13:34
Uwielbiam torby,torebki, torebeczki, różnych kształtów i fasonów nie mam dużo coś koło 50.Ale najbardziej lubię plecaczki,/tychże mam tylko5/szczególnie gdy gdziś jade dalej,bo i ręce wolne,i wygodniejsze.Na zakupy też chodzę tylko z plecakiem ale to już z praktyczności-bo nic w rękach nie mogę utrzymać.A odnośnie toreb zaraz coś dołożę na wesoło;dwóch kawalerów wybierało się na randkę,jeden doświadczony drugi nowicjusz, ten pierwszy kazałnowicjuszowi robić to samo co on: na początek coś kupić dla wybranki-sam kupił kwiaty;to nowicjusz praktyczny kupił torbę czekoladek;spotykają suę z dziewczynami-doświadczony podaje różę dziewczynie i mówi-dla róży róża;nowicjusz nie chciał być gorszy,podaje torbę czekoladek swojej dziewczynie i mówi-dla torby torba.!

Nika
24-04-2007, 13:57
Pamiętam swoją pierwszą torebkę-marzenie ówczesnej licealistki-czerwony lakierowany kuferek!!

Nika
24-04-2007, 13:58
Pamiętam swoją pierwszą torebkę-marzenie ówczesnej licealistki-czerwony lakierowany kuferek!!

Nika
24-04-2007, 13:58
sorry-chyba komputer zwariował!

Kundzia
24-04-2007, 14:09
mnie kiedyś też tak dublował odpowiedzi.
Ja pierwszą torebkę dostałam od chrzestnego jak miałam 5 lat,też była czerwona i lakierowana,dwa lata póżniej siostra wrzuciła ją do studni,zanim wyciągli lakier popryskał płakałam chyba tydzień

Nika
24-04-2007, 14:24
1303ciekawe,jakie torebki będa modne tego lata...w zeszłym roku przywizłam sobie turkusową z cekinami z Włoch,ale gdy sie przybrudziła i wyprałam ja ...nadawała sie do wyrzucenia.Na szczęście była tania.

hannabarbara
24-04-2007, 14:32
Ja zaś tak się przywiązuję do jednej torebki, że kupuję tylko w neutralnych kolorach. Wielkość- raczej średnia.W przypadku galowych wyjść, muszę zmieniać, gdyż te codzienne szybko stają "nieco sfatygowane". Przekładanie całego majdanu z jednej do drugiej, uważam za koszmar.( nie mylić z Majdanem Dody Elektrody)

qrystyna216
24-04-2007, 15:18
Ja też lubię plecaczki, ale ostatnio kupiłam sobie tzw. szmacianke. Wielkościa nieduża, ale ma mnóstwo kieszonek i jak na razie gubię się w tym, nie zawsze pamiętam co gdzie włożyłam. Kolor beżowy, więc pasuje do wszystkiego.
Najważniejsza jest jednak kieszonka z boku torebki pomyślana na komórkę, ale u mnie ona jest na papieroski i to jedyne czego nie szukam w całej torbie.

iwo1111
24-04-2007, 15:34
Kiedyś nosiłam torebki tzw "myśliwskie" z jasnej, twardej skóry, na długachnym pasku.
Teraz też na pasku, bo lubię mieć wolne ręce, ale już z "normalnej"skórki i w kolorze czarnym lub brązowym. W mojej torebce mam wszystko to, co może się przydać poza domem i jest w związku z tym ciężka jak nieszczęście.
http://img129.imageshack.us/img129/4823/torbov9.jpg (http://imageshack.us)

Nika
24-04-2007, 16:42
Też miałam taką myśliwska torebkę na ramię, była bardzo pojemna...

POLA
24-04-2007, 17:11
to mój podręczny magazyn rzeczy niezbędnych, w związku z tym musi mieć określone parametry. Moda, czyli taśmowa produkcja, bardzo mi tu przeszkadza, ale cóż, szukam zwykle długo, czasem muszę czekać na zmianę tzw. trendów. Koniecznie na długim pasku, naramienna, wtedy ręce mam wolne jak ptak skrzydła, z mnóstwem zakamarków, kieszonek(w celu uporządkowania zawartości) zamykanych na zamki błyskawiczne (rzepy hałasują), sportowy fason, ale oryginalny i broń Boże siermiężny; materiał: preferuję skórę, miękką, kolory: zależne od reszty garderoby, sprawdza się brąz, czerń i jasny ciepły popiel (złamany kością słoniową - wtedy jest ciepły). Wykluczam wszelkie ozdoby, naszywki, cekiny i co tam jeszcze producentowi przyjdzie do głowy. Idę zupełnie pod prąd a swoimi oczekiwaniami wprawiam w osłupienie sprzedających. Tak już mam, że oczekuję czegoś, czego przeważnie nikt nie wymyślił. Wieczorem, na oficjalne spotkania - klasyczna kopertówka i tu zaczynają się schody - w toto nic nie chce się zmieścić, a pilnować trzeba.

ammi1952
24-04-2007, 17:27
Torebki im większa tym lepsza najlepiej czarna skóra

bogda
24-04-2007, 20:23
no to jest problem.... zawsze mam kłopot z zakupem, ale też wybieram uniwersalne, bo nie znoszę przepakowywania się, zawsze przy takiej okazji czegoś nie przełożę i póżniej się wściekam. Noszę wszystko co potrzebne (w moim mniemaniu) a pewnie też i zbędne rzeczy. Uwielbiam jak ma dużo kieszonek, mogę wtedy poupychać różne rzeczy np. telefon, papieroski i zapalniczka i niczego nie szukam, nic mnie tak nie wkurza jak poszukiwania. :)

Wilhelmina
24-04-2007, 22:07
Ufff!!! No to trafłaś Nikuś w mój najsłabszy punkt.
Torebka musi być bardzo pojemna. Musi mieć baaardzo dużo wewnętrznych kieszonek i zewnętrzne też pożądane. Najlepiej na pasku, aby ręce były wolne. Kolor dopuszczalny każdy, nawet najbardziej dziwny. Latem nie noszę czarnych, chyba że jakieś oficjalne wyjście w czarnym "obuwiku".
Co w torebce? W S Z Y S T K O ! Komórka, portmonetka - prawie druga torebka, notes, długopis, lusterko, lekarstwa,jakieś notatki, podręczne perfumy, krem, chusteczki, czasem aparat fotograficzny, czasem tomik wierszy.No i oczywiście akcesoria palacza w podwójnej ilości, co by nie brakło. Pół domu mam przy sobie. Kiedyś szefowa zważyła moje przepastne zwierzę i zdębiałam.To było prawie 3 kg. Teraz troszkę się kontroluję.

BUNIA
24-04-2007, 22:35
Okropnie mi sie balagani obojetnie w jakiej torebce w duzej mam duzy balagan a w malej maly.A ile sie napracuje zeby utrzymac porzadek ,Poniewaz <nosze> sie w przewazajacej czesci dnia na sportowo to i moje torebki maja taki charakter.Zawartosc tego rozgardiaszu to przedewszystkim dokomenty.kosmetyczka .telefon kom.notes,,dlugopis..wizytownik .perfumka, klucze.kluczyki od samochodu i jaies fruwajace najczesciej zbedne papierzyska.

Wilhelmina
24-04-2007, 22:45
No, tak! Typowo męska logika. Kaziuuuuu....Damskie ubiory posiadają kieszonki tylko li dla ozdoby. A wyobrażasz sobie ile i jak duże musiałyby być te kieszenie, aby te wszystkie skarby schować? A to wszystko jest baaardzo potrzebne.

an_inna
24-04-2007, 23:15
Oj Kaziu, Kaziu! Nie naśladuj Czorta i nas nie prowokuj 1324

krise1
25-04-2007, 00:03
Niestety starość nie radość, mam jedna torebkę średniego rozmiaru w niej niezbędne rzeczy. Nie ma to jak za młodych lat, do każdych butów miałam torebkę w różnych kolorach, a rupieci w niej co nie miara.

Malgorzata 50
25-04-2007, 02:50
Duuuuuuza -oprocz wszystkiego tego o czym piszecie tak sie jeszcze zwykle sklada ,ze torebka moja zawiera tzw ksiegozbior podreczny czyli albo to co mi sie napewno i niezbednie przyda do lekcji ,albo cos do czytania w autobusie ,metrze,pociagu itd.

Nika
25-04-2007, 07:20
Największy problem mam zawsze z tzw.kopertówkami.Są eleganckie,ale nidy nie wiem,co zrobić z nią przy stole...jesli to publiczne przyjęcie np.bal sylwestrowy.Na stole nie wypada, z kolan spada,gdy jem...

Anielka
25-04-2007, 13:23
Witam po kilku dniach nieobecności.Ja preferuje plecaki, mam ich kilka każdy w innym kolorze no i duzy na zakupy.Co w nich noszę?nooooooo ..wszystko,co jest mi potrzebne,albo innym.Generalnie jak ktoś czegoś potrzebuje to w moim plecaku to jest.Mam też 1/slownie/jedną małą torebkę czrną tzw, dyzurną na wyjści,których niestety coraz mniej.

Kundzia
25-04-2007, 15:41
Wczoraj udało mi się kupić w "szmateksie"torebkę- marzenie.Ma niezliczoną ilość przegródk,kieszonek,/nawet na parasol/.Ma szeroki pasek na ramię i co najważniejsze pasuje niemal do wszystkiego-jest uszyta z różnych pięknie dobranych kolorowych kawałków miękkiej skórki,wcale nie wygląda na dużą a pomieści wszystko.

Basia.
25-04-2007, 16:05
Niestety starość nie radość, mam jedna torebkę średniego rozmiaru w niej niezbędne rzeczy. Nie ma to jak za młodych lat, do każdych butów miałam torebkę w różnych kolorach, a rupieci w niej co nie miara.
Krise jaka starość?!!!!!!!!!!! Nie bluźnij dziewczyno!!!!!!!!!!!!!

Nika
05-10-2007, 08:48
Kochane, jak wyczyścić torbkę z zamszu /lub zamszopodobnej materii/.chcialam takową nabyc,ale paniusia w sklepie nie umiala mi odpowiedziec na to pytanie,więc wstrzymalam sie z zakupem.

Lila
05-10-2007, 09:10
Nika..spray'em do nubuku i zamszu oraz szczotką do zamszu.Do nabycia w sklepach Bata i innych.

chickita
05-10-2007, 20:56
Pakowna, ze skóry. Dużo kieszonek, takich zebym miała szbki dostęp.

Nika
05-10-2007, 21:17
Dzięki, Lilu za poradę.

kufa86
07-01-2008, 09:42
No, tak! Typowo męska logika.
Temat "niemęski", ale ciekawy.
Fama głosi, ze kobiety lubią porządek, a panowie to totalni bałaganiarze.
Tymczasem damskie torebki można porównać wyłącznie ze schowkiem samochodowy.

Basia.
07-01-2008, 11:16
Temat "niemęski", ale ciekawy.
Fama głosi, ze kobiety lubią porządek, a panowie to totalni bałaganiarze.
Tymczasem damskie torebki można porównać wyłącznie ze schowkiem samochodowy.
im większa torebka tym lepsza można w niej nosić mnóstwo "skarbów".

bogda
07-01-2008, 13:25
A to wszystko dlatego, żeby nie być zaskoczoną w jakiejkolwiek sytuacji, tak więc różne rzeczy się nosi, bo akurat coś może się przydać....:D

kubki
07-01-2008, 14:06
Witam ,ja w odróżnieniu od większości pań -nie lubię nosić torebki, chociaż mam kilka.Najchętniej noszę torbę zakupową z tkaniny.Tylko idąc na imprezę biorę , bo muszę wziąć kosmetyki.
Mąż to (makijaż) nazywa "konserwacją zabytku ".Generalnie wymiguję się od brania ze sobą damskiej torebki.Pzdr

emka46
07-01-2008, 16:14
Mam tak samo jak Kubki.Branie torebki z sobą to ostateczność.Przeszkadza mi.Ale ubranie musi mieć odpowiednią ilość kieszeni.

smerfeta
07-01-2008, 16:32
Ja torebkę muszę mieć ale dużą z kieszonkami bo gdzie włożyć portfel,dowód,coś do pisania,torbę materiałową na zakupy,telefon komórkowy,czapkę gdyby wiać zaczęło,itp.

ciepla_lapka
27-01-2009, 13:24
Ja zupełnie odwrotnie - mogłabym codziennie chodzić z kopertówką, bo nawet jak mam dużą torebkę to jest ona zawsze puściutka. Codziennie wieczorem oczyszczam ją ze zgromadzonych za dnia śmieci, rachunków etc bo lubię mieć w torebce przejrzystość :D

Malwina
27-01-2009, 17:24
Zupełnie nie rozumiem jak mozna mieć porządek w torebce i nie dzwigac codziennie conajmniej 3kg zawartosci, nie szukac obłędnie telefonu i kluczy......toż to czar torebki(czytaj wora) by znikł.....Ciepła-Łapko czy Ty aby Panna...?

Małpa
27-01-2009, 18:51
Jest bardzo duża,ma sporo kieszeni i waży chyba rzeczywiście w porywach ze trzy kilo,a może i więcej:D http://www.fothost.pl/upload/09/05/a8245159.jpg (http://www.fothost.pl)

Malwina
27-01-2009, 19:14
no to ja mam no moze taką samą tylko ecru...hihi

Małpa
27-01-2009, 19:24
no to ja mam no moze taką samą tylko ecru...hihi
Bo Malwinko my jesteśmy duże:D,może jesteś też Rybą???

chickita
27-01-2009, 19:26
Ja to mam fioła na punkcie torebek. Torebek i butów. Miejsca na trzymanie tego nie mam a ciągle chcę więcej. Nie mam pojęcia jak to działa?

Malwina
27-01-2009, 20:01
Małpiszonie jestem 1000% wodnikiem, ale prawda dużym hihi- Chickito i wiem co to fijoł butowy...a ja wiem jak to działa ..wchodzę 2x w roku do deichmanna i rozpoczynam cudowna czynnosc pzrymierzania smakowania w ewentualnej wygodzie i odkładania na bok....proste...hihi

chickita
27-01-2009, 20:08
Małpiszonie jestem 1000% wodnikiem, ale prawda dużym hihi- Chickito i wiem co to fijoł butowy...a ja wiem jak to działa ..wchodzę 2x w roku do deichmanna i rozpoczynam cudowna czynnosc pzrymierzania smakowania w ewentualnej wygodzie i odkładania na bok....proste...hihi
Mam to samo. Marwiłam się, że to choroba ale jak mi znia dobrze.:D

basia73
27-01-2009, 20:30
Co jakiś czas robię porządek w swojej torebce ale to nic nie daje, za chwilę i tak wszystko wraca na swoje miejsce czyli robi się bałagan.

Malwina
27-01-2009, 20:37
jestes kobietą......

chickita
27-01-2009, 20:39
jestes kobietą......
w dodatku normalną bo każda tak ma. :D :D :D

Małpa
27-01-2009, 20:40
Nigdy nie pamiętam w którą kieszeń co włożyłam .Choroba jakaś!! Komórka,która powinna byc w specjalnej kieszonce lata gdzieś luzem,a jak dzwoni to zanurzam rękę do torby i kopię.Przeważnie znajduje ją po fakcie. Jeśli chodzi o portfel,to pewnie tylko złodziej bez problemu by go znalazł,ja nigdy!!:D

chickita
27-01-2009, 20:45
Nigdy nie pamiętam w którą kieszeń co włożyłam .Choroba jakaś!! Komórka,która powinna byc w specjalnej kieszonce lata gdzieś luzem,a jak dzwoni to zanurzam rękę do torby i kopię.Przeważnie znajduje ją po fakcie. Jeśli chodzi o portfel,to pewnie tylko złodziej bez problemu by go znalazł,ja nigdy!!:D
Komórkę to ja już w kieszeni noszę w spodniach albo w bucie bo kocham kozaki(nikt nie mówił, że normalna jestem:D ) ale klucze? Za nic, nie ma szans. Klne pod nosem i szukam po zakamarkach. Blondynka jestem taka standardowa.:D

Malwina
27-01-2009, 20:50
do pasji dopraowadza mnie telefon dzwoniący w torbie..bo torba ma tysiac kieszeni na tysiac zameczków, a poniewaz komórka nie ma swojego miejsca w torbie mimo, ze ma, ona dzwoni GDZIEŚ...I ŚWIECI...GDZIEŚ....a ja kopię w wewnętrzych, zewnetrznych...widzę kurna światło a nie mogę jej dopaść...furia...ona dzwoni ..i świeci....dopadam spocona..ona milknie.Macie tak nie?

Małpa
27-01-2009, 20:55
Jesteśmy po prostu typowymi kobitkami:D :D

Małpa
27-01-2009, 20:57
http://images33.fotosik.pl/451/b150b1ffb1769cbb.jpg (www.fotosik.pl)

chickita
27-01-2009, 20:58
do pasji dopraowadza mnie telefon dzwoniący w torbie..bo torba ma tysiac kieszeni na tysiac zameczków, a poniewaz komórka nie ma swojego miejsca w torbie mimo, ze ma, ona dzwoni GDZIEŚ...I ŚWIECI...GDZIEŚ....a ja kopię w wewnętrzych, zewnetrznych...widzę kurna światło a nie mogę jej dopaść...furia...ona dzwoni ..i świeci....dopadam spocona..ona milknie.Macie tak nie?
hihihihihihihi a pewnie, że mamy i to w standardzie, kilka jak nie kilkanaście razy dziennie:D

basia73
27-01-2009, 21:01
O tak, mam to samo z komórką, ale najgorzej mam z kluczami potrafię szukać parę minut stojąc przed drzwiami bloku. Jeszcze pól biedy jak ładna pogoda ale czasami trafia się mróz lub ulewa i wtedy klnę jak szewc szukając i marznąc lub moknąc, czasami sąsiadka zlituje się widząc przez okno jak zmagam się szukając kluczy i otworzy drzwi.

Małpa
27-01-2009, 21:07
No i zobaczcie,ile można o torebkach!!!:)

chickita
27-01-2009, 21:08
No i zobaczcie,ile można o torebkach!!!:)
Do bólu i o butach tyż.:D

Małpa
27-01-2009, 21:09
Do bólu i o butach tyż.:D
TYŻ!!!!:D :D

Boga
27-01-2009, 21:37
Torebka to coś bez czego nie da sie żyć.Już ako dzieciak , bedąc na kolonii nazywana byłam "dziewczynką z torebką". Lat mi przybyło i to duuuużo ,ale miłość pozostała. Nigdzie się bez torby nie ruszam i zawsze mam wszystko ,a nawet więcej niz wszystko. Tylko z komórka mam inaczej bo tą noszę prawie zawsze w kieszeni ( też zawsze muszą być), bo mam wibracje wiec nie przeszkadza w pracy.Dobrze że teraz są modne duze torby, tylko dlaczego jeszcze nie są na kółkach. Nic to - damy radę, bo wszystko przy sobie mamy. Żeby tak jeszcze faceta szło w nią schować , byłby zawsze gdy potrzebny. Żadko przepakowuję mimo ze mam ich wiele bo to cieżka praca. Tylko na rower biorę zawsze plecaczek. Jak torebki były mniejsze to z wygodnictwa cała szła do plecaczka. Teraz już mam wprawę w przepakowywaniu. Mieści mi sie zawsze wszystko nawet zapałki, ale nie mam nigdy papierosów.Nie palę, ale za to słodycze lub owoce zawsze są. Zamiennie. Pozdrawiam.

Małpa
27-01-2009, 21:41
Wiesz,Boga teraz te torby są tak duże,że może jakiś niewielki facecik też by się zmieścił,nooo może by trochę wystawał,ale jak ładny.....:D

bogda
27-01-2009, 21:46
Zawsze lubiłam małe torebki, bo mało było do noszenia i wszystko na swoim miejscu, ale ostatnio kupiła sobie dużą, wszystko się w niej zmieści (poza facetem) nawet 2 flaszki :D ale jak mam znależć telefon albo klucze....to klne jak szewc :D

Małpa
27-01-2009, 21:49
Zawsze lubiłam małe torebki, bo mało było do noszenia i wszystko na swoim miejscu, ale ostatnio kupiła sobie dużą, wszystko się w niej zmieści (poza facetem) nawet 2 flaszki :D ale jak mam znależć telefon albo klucze....to klne jak szewc :D
Jestem ciekawa,czy odezwie się jakaś kobietka,która nie szuka kluczy itd.:D

Boga
27-01-2009, 21:53
Na klucze, portfelik i dokumenty mam dddzielnie zamykane przegródki. Reszta to ocean w którym można sie zagubić.Czasem zdarza sie że czegoś w porę nie znajduję ,ale jak się zaprę i wytrzepię wszystko to zawsze się znajdzie.Tak już mam. A'propos faceta; mój niezbyt wielki ale zbyt ciężki. Uszy by sie urwały! oczywiście te od torebki ,bo jemu co najwyżej by sie coś stłukło. Hi Hi

chickita
27-01-2009, 21:56
Wiesz,Boga teraz te torby są tak duże,że może jakiś niewielki facecik też by się zmieścił,nooo może by trochę wystawał,ale jak ładny.....:D
No ładny niech wystaje a jasne a jak brzydki to niech dba o stopy bo bankowo głowa w dół bedzie to niech mu wystaje coś co ma ładne jak on sam nie może.:D

Jadzia P.
27-01-2009, 22:22
A więc widzę, że szukanie telefonu i kluczy to nasza cecha charakterystyczna .

Nika
28-01-2009, 07:43
Ja nie szukam kluczy..kładę je zawsze do bocznej kieszonki,dawniej musiałam przetrząsać całą zawartość torebki.

aannaa235
28-01-2009, 07:56
Klucze i komórkę mam w bocznej kieszonce, a lubię torebki duże i z wieloma kieszonkami i wtedy jest porządek.

Jadzia P.
28-01-2009, 11:05
Boje się trzymać telefon w torebce, w specjanie dla niego przeznaczonej kieszonce ponieważ......już trzy razy zostałam okradziona......
Raz właśnie z takiej kieszonki skradziono mi telefon..... nawet nie wiem kiedy.
Dopiero w domu, jak mąż mówił, że dzwonił do mnie a ja nie odbierałam , zobaczyłam , że......telefonu nie ma...
Najlepszym dla mnie rozwiązaniem to jest kurtka, która ma kieszanie na suwak i bezpiecznie w niej chowam moje klucze i telefon...

babciaela
28-01-2009, 13:50
Kochane dziewczyny-jak poczytałam
to co na temat torebek....ja sobie
poradziłam tylko z kluczami...
kupiłam sobie mały karabinczyk
i przypinam klucze w środku torebki
do czegoś tam....jest bardzo jaskrawy.
A co do telefonu-to się nawet nie przejmuję
kiedy milknie bo...do kobiety dzwoni
się trzy razy:1-żeby usłyszała
2-żeby znalazła
3-żeby odebrała....
Co WY na to????

Malwina
28-01-2009, 14:11
dobre, dobre....przyswoję, przetłumaczę znajomym panom, podam dalej....

destiny
28-01-2009, 15:38
Co do telefonu, to sama prawda.
Nie jeden raz zastanawiałam się, po co ja ten telefon noszę w torebce, skoro go nie słyszę ?
Jeszcze trzeba go znaleźć w gąszczu (czytaj:bałaganie).
A potem widzę ile to rozmów nie odebranych...:mad:
Więc drodzy moi weźcie sobie do serca i dzwońcie 3 razy :D :D
Wydaje mi się, że te przegródki na telefon troszkę pomagają - przynajmniej wiem, że tam jest !!!

Malwina
28-01-2009, 15:51
guzik przegródki pomagają ...one są po to,żeby nigdy telefon w nich nie siedział...ja wiem ,że go tam nigdy nie ma i nie będzie przynajmniej w moim przypadku...może beznadziejnym...hihi

bajbus
28-01-2009, 19:37
Witam serdecznie!
Uwielbiam duże torby z dużą ilością przegródek i kieszonek.
Wszystko mam tak poukładane że nie muszę wywracać całej torby żeby coś znaleźć .
Na telefon musi być mała przegródka ,wtedy się nie wysunie.
Pozdrawiam.

Malwina
28-01-2009, 19:40
Boze, ewenement....zazdroszczę.....

Małpa
28-01-2009, 19:47
Witam serdecznie!
Uwielbiam duże torby z dużą ilością przegródek i kieszonek.
Wszystko mam tak poukładane że nie muszę wywracać całej torby żeby coś znaleźć .
Na telefon musi być mała przegródka ,wtedy się nie wysunie.
Pozdrawiam.
Ja to wszystko wiem,ale mi jakoś nie wychodzi:confused:

Jadzia P.
28-01-2009, 20:02
Witam serdecznie!
Uwielbiam duże torby z dużą ilością przegródek i kieszonek.
Wszystko mam tak poukładane że nie muszę wywracać całej torby żeby coś znaleźć .
Na telefon musi być mała przegródka ,wtedy się nie wysunie.
Pozdrawiam.
Ja mam tak samo, też lubię duże torby i porządek w nich.....ale co z tego..... jak mnie też to nie bardzo wychodzi.:mad:

bajbus
28-01-2009, 20:40
Moje miłe,utrzymać jaki taki porządek w torebce nie jest trudno.
Zazdroszczę tym uroczym bałaganiarom co to zawsze czegoś szukają ,są takie bezradne ,wszyscy zaraz je pocieszają .
Myślę ,że każda z nas ma taką torebkę i tak w niej pochowane
różne rzeczy jak jej odpowiada.,i dobrze ,tak ma być.
Wyobrażacie sobie co to by było ,gdyby wszystko było jednakowe.Koszmar.
Pozdrawiam.

chickita
28-01-2009, 20:53
Z tymi kieszonkami to jak z zasadami i przepisami. Wiem, że są no ale nie zawsze je stosuje albo i świadomie łamię(szczególnie jeśli chodzi o przekraczanie prędkości).

Eliza2
01-02-2011, 18:02
Zawsze wybieram torebki i plecaki z dużą ilością kieszonek. Czy ja jestem prawdziwą kobietą? Mam w torebkach i plecakach(noszę je częściej niż torebki) zawsze porządek.
Dbam o kręgosłup i zakupy noszę w plecakach.

koziorożec
01-02-2011, 19:38
Jak ja poczytałam jaki Wy macie porządek w torebkach - to mi sie płakać zachciało. Ja lubię torebki średniej wielkości z kieszonkami - ale nigdy nic nie mogę w nich znaleźć - muszę wywracać całą zawartość torby do góry nogami. Wszystkie przedmioty same się przemieszczają, a jaka ta moja torba jest ciężka!!! Ciągle sprawdzam co ja tam w niej mam i okazuje się, że wszystko jest potrzebne.
Bałagan w torbie i nadmiar różności raz uratował mnie od kradzieży. Torba pocięta była w kilku miejscach, ale złodziej nie dostał się do portfela ponieważ parasolka z lekka się roztapirzyła. Bywa, że i bałagan spełnia pozytywną rolę.

maluna
01-02-2011, 19:42
Zawsze wybieram torebki i plecaki z dużą ilością kieszonek. Czy ja jestem prawdziwą kobietą? Mam w torebkach i plecakach(noszę je częściej niż torebki) zawsze porządek.
Dbam o kręgosłup i zakupy noszę w plecakach.
Ja tez dbam o kręgosłup i zakupy wożę w bagażniku,
a torebkę noszę średnią, kolor uniwersalny i ma na wszystko
kieszonki z których czasami coś wypada do środka:confused:

Sabinka41
01-02-2011, 20:43
jestem nie dużą osobą więc noszę
torebki średniej wielkości i szukam takich
które mają kieszonki na suwaki
nie ma problemu z wysypywaniem
przy telefonie mam czerwoną tasiemkę
pomaga w szybkim go odszukaniu

Eliza2
09-02-2011, 17:20
Telefon i czerwona tasiemka: fajne :) A wieczorem? :)

babcia z miasteczka
07-03-2011, 15:55
Lubię torebki duże, zakładam na ramię(jestem wysoka), takie do których wkładam również część zakupów.Pozdrawiam :)

Kolczuga
07-03-2011, 16:55
Uwielbiam duze torby,balagan w nich ...czemu nie,znajde i w misz-masz czego potrzrbuje,a w torbie mam wszystko na wypadek gdybym niespodziewanie musiala wyjechac na dzien ,dwa.W samochodzie zawsze mam spakowana torbe podrozna

Malwina
07-03-2011, 16:58
Babciu z miasteczka..w ten sposób obciażasz zawsze (najprawdopodobnie) to samo ramię...automatycznie drugie podnosisz(nieświadomie tworzysz przeciwwagę do cieżaru)..a kregosłup tworzy esyfloresy a za tym idą skrzywienia, uciski na nerwy i dolegliwości bólowe.....(tymbardziej, ze jesteś wysoka)..przepraszam, ze nie na temat, ale mam takie skrzywienie z racji zajmowania się takimi a nie innymi sprawami...
a tak na temat..ja tez lubię duze torebki...nie umiem się zmieścic w malutkiej, ale zakupów nie noszę w torbie..hihi

Jolcik
09-03-2011, 23:14
Ja mam bzika na punkcie toreb.ostatnio zrobiłam przegląd i chciałam zredukować ilość ,ale okazało się że z 23 jakie posiadam do wyrzucenia kwalifikowała się jedna z powodu przetartego paska.Lubię torebki średniej wielkości o długim pasku, który mogę przerzucić przez ramię mając w ten sposób wolne ręce i te są najczęściej używane.Nie noszę żadnych zakupów w torebkach, a drobne rzeczy trzymam w oddzielnej kosmetyczce i w ten sposób łatwo przekładam do innej torebki, to co jest niezbędne.Nie jestem typową kobietą, bo nie mam bałaganu w torebkach.Kiedyś kupowałam torebki z wieloma zewnętrznymi kieszonkami, ale w praktyce okazało się, że ciągle szukałam kluczy, długopisu. telefonu,itp. bo nie pamiętałam, w której kieszonce jest.Takie torebki są "na bocznicy"i czekają na przeprosiny.

Ajaks
11-03-2011, 08:39
Włączęsię i ja do dyskusji na temat torebek.
Fajnie piszecie, że większe zakupy wozicie w bagażniku.
A jak ktoś nie ma auta to wiadomo musi targać w rękach,
no ewentualnie w torbie na kółkach.
Ja lubię większe torby na dłuższym pasku.
Ze względu na bezpieczeństwo co najważniejsze noszę przy sobie, nie w torebce

Nika
11-03-2011, 09:23
Zakupy-tylko w torbie na kółkach.Po co nadwyrężać kręgosłup.

teresa4710
12-03-2011, 15:57
Najlepiej jak jest duża.
Wtedy możesz trzymać większe ilości.
Ważne, aby życie właścielki
nie było tak zaśmiecone
jak zawartość jej torebki.

cha_ga
12-03-2011, 17:43
Lubie torebki na długim pasku, niezbyt małe, wtedy mam wolne rece i jest mi wygodnie, a ostatnio kupiłam terebke która ma zarówno długi pasek jak i krótsze uszy , a wiec do wyboru...

elizka
12-03-2011, 18:00
Takie torebki na pasku,noszę na ukos przez "klatkę" hi,hi i ramię.
One nazywane są listonoszkami,całkiem słusznie.
Teraz mam fajną,bo oprócz kieszonek ,nazwę je powierzchownymi,są także w bocznej części torebki.Mają zasuwaki z fajnymi frędzelkami.W tych bocznych siedzą właśnie klucze i mieszka komórka.A kysz wstrętny złodzieju,a kysz maupo jedna!!!!
Tylko raz się mylę i już wiem.
http://www.postsmile.net/img/19/1963.gif (http://www.postsmile.com/)


Listonoszka przez ramię ,a na zakupy koniecznie wózek na kółkach.
Do kościółka malutka lakierowana,czarna.
Na spacer też listonoszka, ale malutka,taka młodzieżóweczka.
Uwielbiam mieć dużo torebek i torebeczek.

Zawsze noszę scyzoryk.To pamiątka po moim tacie.Jest ostry! To jak talizman.

axa
13-03-2011, 21:53
ja też lubię torebki. Ostatnio kupiłam taką śliczną, czerwoniutką, niezbyt dużą.

przekora
21-03-2011, 13:33
Rzeczywiście torby na kółkach, to dobry wynalazek. Nawet duże zakupy nie obciążają kręgosłupa,łatwo się prowadzą i w ogóle są super.

Arti
21-03-2011, 18:38
Torebki nie noszę :D wewnętrzne kieszenie w kurtkach mam
a jak już to małe na długim pasku :D i pod kurtką.
Czasem większą wezmę ale to się zdarza sporadycznie i z konieczności.

Arti
21-03-2011, 18:42
Rzeczywiście torby na kółkach, to dobry wynalazek. Nawet duże zakupy nie obciążają kręgosłupa,łatwo się prowadzą i w ogóle są super.

nie obciążają kręgosłupa ale nadwyrężają gdy się torbę załaduje.;) na full co prawda można chwilę odpocząć i zmienić rękę.
Ja po operacji (cieśnia obu rąk) wózka nie używam choć mam.

elza1302
30-03-2011, 15:22
Torebki noszę w zależnosci od potrzeby chwili- na spacerek nieduża, na zakupy trochę większa a w podroż duuuuża torba, oczywiście wtedy jadę samochodem :)

Kankan
30-03-2011, 19:06
uwielbiam torebki wszystkie, mam ich cala mase ,lubie zmieniac ,do nich zakladam odpowiednie buty i dodatki .
wspanialy wynalazek:)

katarzynah123
23-11-2011, 18:49
ja mam 3 torebki: czarną, brązową i beżową. Każda dość duża by zmieściły się dokumenty, portfel, kosmetyki i drobiazgi kupowane na mieście

Opcja
17-12-2011, 10:40
Dołączam się do zagubionych w przepaściach torebek. Ile razy obiecuje sobie że po zrobieniu porządku w torebce już ten porządek zostanie na zawsze, ale to na nic. Lubię torebki i lubię je zmieniać, co tez rodzi problem, zapominania przekładania potrzebnych rzeczy.

seniorita102
16-01-2012, 12:30
Co nie co o torebkach dla kobiet dojrzałych znajdziemy tu:

Agent do zadań specjalnych - wielozadaniowa torebka kobiety dojrzałej (http://www.modnaseniorka.pl/artykul/agent-do-zadan-specjalnych-wielozadaniowa-torebka-kobiety-dojrzalej/)

Plus fasony polecane na ten sezon :)

LesnaChata_pl
24-05-2012, 14:52
1286Ponoć królowa Anglii nosi torebki do kazdego stroju-kostiumu,płaszcza,futra,sukni wieczorowej i codziennej, a nawet do tzw.prochowca.A Wy,miłe panie?Wolicie małe torebeczki czy pojemne torbiszcza, a moze plecaczki? Jakie przedmioty nosicie zawsze w torebce, bez względu na jej rozmiar?

Kobiecie nigdy za dużo torebek i butów, w końcu zawsze trzeba mieć fasony kolory i wielkości odpowiednie na wszystkie okazje. W ciągu dnia preferuję raczej większe torby ze względu na to, że nigdy nie wiadomo co może się przydać, na wieczór eleganckie kopertówki.

elizka
15-06-2012, 23:50
Co nie co o torebkach dla kobiet dojrzałych znajdziemy tu:

Agent do zadań specjalnych - wielozadaniowa torebka kobiety dojrzałej (http://www.modnaseniorka.pl/artykul/agent-do-zadan-specjalnych-wielozadaniowa-torebka-kobiety-dojrzalej/)

Plus fasony polecane na ten sezon :)

Fajne ceny,godne polecenia ;)
http://baradabags.pl/pl/c/Wiosna-Lato-2012/8
od 800zł do 2tys. :D :icon_eek:

Powoli poznaję firmy i ceny.
Jak chcę sobie popsuć humor,to szukam.
Na szczęście nie muszę cierpieć z powodu min sprzedawczyń,które łabędzim ruchem podają niełaskawie takie torebki,które choćby na chwilę można potrzymać.

W necie mam wszystkie :D do oglądania.
Wybieram, wybieram....Zara, Venezja,WITTCHEN ,Mizensa....a co!
Mam piękne w zakładkach,naprawdę.

Niedawno kupiłam używaną Esprit,ale rozpadła się prawie...lecz od tego czasu pokochałam światowe marki.
Ciekawe jak się nosi taką za 2 tysiące? :D

Oto moje nocne urojenia. Czas spać.
Właściwie ta ,którą mam nie jest zła.Lubię ją.Kapcie też :D
Jak zwykle jutro zobaczę czy ktos cos napisał o torebkach i na inne tematy.

Dobranoc.Dochodzi północ.
http://www.postsmile.net/img/20/2056.gif (http://www.postsmile.com/)

PS.Przeceny widzę : http://www.egalanteria.com.pl/pol_m_Torebki-1637.html z 500 na 250!Serio! Jutro z rana tam jeszcze wpadnę.

elizka
16-06-2012, 19:57
:D http://img805.imageshack.us/img805/2769/40024torebka1.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/805/40024torebka1.jpg/)

http://img213.imageshack.us/img213/3918/35996torebka1.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/213/35996torebka1.jpg/)

http://img837.imageshack.us/img837/1141/347302torebka.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/837/347302torebka.jpg/)

cena około 200zł. Dwie ze skóry,jedna z policzegośtam.

Na mecz.....lecę....

Wybierać,przebierać....taka zabawa...
http://www.egalanteria.com.pl/pol_m_Torebki-1637.html

konwalijka
18-06-2012, 16:42
Torebka, to taki mój azyl, który mam zawsze pod ręką. Tutaj (http://***********/gorsety,_body,_pasy,bielizna_bezszwowa_i_korygujac a_k-137.htm) trzymam zawsze awaryjną paczkę papierosów, czekoladę, portfel, dokumenty, parasolkę i jeszcze parę innych gadżetów ;) Dlatego też zazwyczaj moje torebki są naprawdę duże ;)

elizka
18-06-2012, 20:51
Konwalijko,
Jak wyglądają?

Mnie dziś przypadła do gustu taka:

http://img72.imageshack.us/img72/8808/torebkadavidjones129z17.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/72/torebkadavidjones129z17.jpg/)

David Jones ok 120zł.

Dobre są jamnikowe.Po odsunięciu suwaka widać całą zawartość.Zawsze kupuję z długim paskiem przez ramię,bo lubię mieć wolne ręce.Oczywiście w przypadku tzw.miejskich.Ta ,jak widzę,ma oczka na pasek,więc ją dziś biorę. http://www.postsmile.net/img/19/1960.gif (http://www.postsmile.com/)


Tu więcej z tej firmy: https://www.google.pl/search?tbm=isch&hl=pl&source=hp&biw=1173&bih=777&q=david+jones&gbv=2&oq=david+jones&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=img.12...0.0.0.2035.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0. 0.Oq23Tv_ZHDk

elizka
20-06-2012, 19:00
Jestem w nowym dla mnie sklepie z torebkami.

http://etorebka.pl/torebki-damskie-sklep.php

Prędko nie wrócę. Chyba że muzyka mnie ściągnie.
http://www.postsmile.net/img/19/1955.gif (http://www.postsmile.com/)

Oczopląsu dostanę od oglądania.
Dziś studiuję MIZENSA.

elizka
20-06-2012, 19:13
http://img254.imageshack.us/img254/8747/mizensaaida.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/254/mizensaaida.jpg/)

Te ćwieki pod spodem to chyba nie dla mnie...a ładna jest bestyjka.

Jakby co, to tutaj można ją znależć https://www.google.pl/search?tbm=isch&hl=pl&source=hp&biw=1173&bih=777&q=david+jones&gbv=2&oq=david+jones&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=img.12...0.0.0.2035.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0. 0.Oq23Tv_ZHDk#hl=pl&gbv=2&tbm=isch&sa=1&q=mizensa+aida&oq=mizensa+&aq=0&aqi=g10&aql=&gs_l=img.1.0.0l10.25811.30306.0.32602.8.7.0.1.1.0. 354.1284.0j5j1j1.7.0...0.0.nIhHaOtbK80&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&fp=c9f4d5cec0f29ea&biw=1173&bih=777

Uka
20-06-2012, 19:28
Witam na wątku torebkowym.
U mnie szafa zapchana torebkami i butami.Mąż ręce rozkłada jak kupuję następną...hihihi:tongue:
Jeżeli chodzi o mnie to lubię torebki z materiałów nie ze skóry.
Są po pierwsze lżejsze,kolorowe i tańsze od skóry.
Dlatego można je często zmieniać. O coś takiego...

http://www.we-dwoje.pl/torebki;na;lato;2012,artykul,28058.html klikajcie jeszcze na dalsze linki o torebkach.

Elizko te ćwieki to dobre na złodzieja i do obrony !

Uka
20-06-2012, 19:34
Chciałam jeszcze dopisać,że na torebki ponad 100zł nawet nie patrzę.
Wszystkie które mam są tańsze,albo z przeceny.

ignesja
20-06-2012, 20:00
http://www.klub.senior.pl/galeria/images/2517/large/1_SDC13017.JPG

taką właśnie torebkę, z tkaniny, pojemną, lekką i wesołą kupiłam sobie w ubiegłym roku w Czechach...bardzo ją lubię.

elizka
20-06-2012, 20:01
Tak naprawdę to dobrze jest mieć ich duzo,nawet ogromnie dużo i zmieniać,zmieniać....

dopasowywać,rozrzucać wszędzie.

Jednak kusi mnie taka solidna,dla szpanowania.Nie wiem po co...

Przemyśle te ćwieki hi,hi...
Torba to przecież damska broń.Co tu duzo ukrywać.

Ciekawa ta strona od Ciebie UKO.. Zaszyję się tam.Pooglądam STRADIWARIUSY .Nie wiedziałam nawet o takiej firmie,a zobaczyłam u ciebie właśnie.

Jakby ktos znalazł taka jamnikową,to poproszę o linkę.

Uka
20-06-2012, 20:02
Ignesjo - śliczna !
W moim stylu.
Bardzo droga ?

elizka
20-06-2012, 20:02
Ignesjo! Świetna jest.Niepowtarzalna,a poza tym czyż może być lepsza pamiątka z wycieczki?
Zdjęcie tez fajne.

Uka
20-06-2012, 20:35
Elizko - a może takie...
http://www.we-dwoje.pl/torebki;goshico;na;wiosne;i;lato;2012,artykul,2703 6.html

albo takie...
http://vintageladies.pl/index.php?cPath=71

ignesja
20-06-2012, 22:46
Dziękuję dziewczyny, torba kosztowała ok.30 euro, mogłabyś ją kupic uka...choc przy dzisiejszym przeliczniku byłoby to trochę ponad stówę...
Nie lubie torebek typu jamnik /jestem do nich za "duża"/,
ale znalazłam fajną dla Ciebie elizko , na Allegro, włoska, ze skóry...co prawda używana, ale w dobrym stanie i tania !

http://moda.allegro.pl/extra-torebka-wloska-skorzana-typ-j-a-m-n-i-k-i2422225060.html

ignesja
20-06-2012, 23:03
elizko,ale Ty lubisz z długim paskiem, no to mam inną, piękna, ale droga...

http://moda.allegro.pl/filcowa-torebka-typu-jamnik-goshico-i2406718156.html

Hej dziewczyny, u Was już ciemno, czyżby już w ramionach Orfeusza ? Ja dopiero co wróciłam z zebrania. Założyliśmy stowarzyszenie by zatrzymac dla mieszkańców budynek po wiejskiej szkole, chcemy zorganizowac w nim świetlicę.
No i teraz wiele problemów i jeszcze więcej pracy przed nami...
Dobrze,że jest internet.

destiny
21-06-2012, 11:38
O jeny ! Zamówiłam sobie kolejną torebkę, a właściwie to torbiszcze...bo takie wielkie lubię ;)

49114

49115

Teraz sobie myślę, czy nie za młodzieżowa...?
Mam nadzieję, że dotrze w tym tygodniu z Włoszech...(czas oczekiwania ok. 4 tygodni).

Uka
21-06-2012, 13:29
Ignesjo - skusiłabym się na taką cenę.:)
Kupiłabym jedną mniej....hihihi:tongue:

Destiny - strasznie małe zdjęcie,ale torebka wygląda na duuużą!
Fajna kolorystycznie.
Jak już dotrze to zrób dla nas zdjęcia.

Uka
22-06-2012, 20:30
Nikt tu nie zagląda...?
Pokażę Wam moje szmaciane torby.Co powiecie ?

http://img265.imageshack.us/img265/4654/dsc04180x.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/265/dsc04180x.jpg/)

http://img27.imageshack.us/img27/7051/dsc04184y.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/27/dsc04184y.jpg/)

http://img849.imageshack.us/img849/1393/dsc04187h.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/849/dsc04187h.jpg/)

Uka
22-06-2012, 20:35
Jak pisałam już toreb i torebek mam pełną szafę,więc mogłabym tak wyciągać i wyciągać w nieskończoność...:tongue:

http://img706.imageshack.us/img706/6077/dsc04181h.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/706/dsc04181h.jpg/)

http://img14.imageshack.us/img14/5830/dsc04186p.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/14/dsc04186p.jpg/)


http://img18.imageshack.us/img18/2041/dsc04194tz.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/18/dsc04194tz.jpg/)

elizka
22-06-2012, 21:11
Trochę qrnia chorowałam na te moje zapalone korzonki i tu nie zaglądałam.
Dzięki Ag za torebki.Dla mnie jamniki są najlepsze,wiesz dlaczego - mój wzrost i uwielbienie grzebania w torebce..Szkoda,ze ta pierwsza nie ma paska,ale kto wie czy się nie skuszę.Zalicytuję ja chyba.Ta druga z konikami tez dla mnie.Cena faktycznie wyskokowa.Jednak na co dzień chyba zbyt piękna...

Twoje UKO sa naprawdę nieprzeciętne.Każda ma serce.
Czy aby nie wcięło Ci kilka zdjęć? Na innym watku capnęło zdjęcie kapliczki.Nie wiem co jest????????

Sprawdż czy są wszystkie.

Zaraz dodam moją kochaną torbę,która mi sie rozleciała...grrrrrr.

Desti,pokaż swoją w większych rozmiarach-co?

elizka
22-06-2012, 21:42
http://img823.imageshack.us/img823/428/torebkatorebka2222czerw.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/823/torebkatorebka2222czerw.jpg/)

Może nie jest oryginalna i piękna,ale uwielbiałam ją za kształt.Taka kochana paskudka.
Otwierała sie od ucha do ucha.Żadnych tam wąskich wejść!Tego nie lubię najbardziej.Ma szerokie dno.
Jest ze sklepu kopciuszek.
Pewnie dlatego szybko ją straciłam.Oczywiscie,że mogłaby być z lepszego materiału.Pasek przez ramię ma...już jest zdjęty.

37cm na 20...tyle akurat potrzeba dla mnie!

Uka
22-06-2012, 21:48
Elizko - wcięło kilka zdjęć,postaram się uzupełnić.
......no chyba się udało...widać teraz ?
A o jaką kapliczkę chodzi...?

elizka
22-06-2012, 21:52
Proszę bardzo,bo szkoda....uwielbiam oglądac torebki.

Uka
22-06-2012, 21:56
Elizko,Twoja torebka jest ze skóry,to za porządna dla mnie.:tongue:
Jak wspominałam wolę szmaciaki.:)

Czy widzisz już moje wszystkie torby...?

elizka
22-06-2012, 22:00
No wcale nie!
To jakaś ekoskóra i dlatego ją diabli wzięli.

Bardzo mi się podoba ta Twoja ostatnia, z czarnymi uchami.
Taka wcięta w pasie.

elizka
22-06-2012, 22:00
Pooglądam dokładnie tego jamnika od Ignesji.

Życzę dobrej nocy.

PS.Nawet nie wiem czy Grecja czy Niemcy??? Ciekawe.

Uka
22-06-2012, 23:24
Elizko - Niemcy 4:2 :icon_eek:

elizka
23-06-2012, 23:17
Szkoda mi Greków...taki dzielny naród....

Zalicytowałam dwie torebki.Znowu mi odbija.

http://img16.imageshack.us/img16/1741/torebkadlaelizki.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/16/torebkadlaelizki.jpg/)

http://img854.imageshack.us/img854/8186/torbariekerjpg.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/854/torbariekerjpg.jpg/)

niedrogie....a co mi tam...
Ignesja mi wybrała jedną-będzie pamiątka..Ta druga rieker.Uwielbiam buty od nich,no to będzie do kompletu.
http://www.postsmile.net/img/20/2054.gif (http://www.postsmile.com/)
PA! Do jutra.

PS.Zamszowe torby też bardzo lubię hi,hi...

elizka
24-06-2012, 15:41
Przegrałam o złotówke jedna torbę.
Ślepi w karty nie grają.Niech tam się komus dobrze nosi.

Nowa będzie lepsza,jak mówi pewien przystojniak,prowadzac kierowcę do celu.

Widocznie Rieker nie dla mnie.
Przy okazji buszowania znalazłam sporo bucików,zwłaszcza zimowych, w przecenie.

http://zebra-buty.pl/szukaj?1=-1&2=-1&3=-1&4=18&x=15&y=13
To tez fajne hobby.

ignesja
24-06-2012, 16:04
którą ? A mogę wiedziec za ile "poszła " ?
To może taka Ci będzie pasowac ? Bardziej wyjściowa...
jest w opcji "kup teraz ", ale nie ze skóry...

http://moda.allegro.pl/fajoska-nowiutka-bordowa-torba-jamnik-cyrkonie-i2421917910.html

do końca aukcji jeszcze 2 godz.

elizka
24-06-2012, 16:13
Przegrałam tę riekera.Poszła za 31zł,a ja dawałam 30....tylko,że nie dopilnowałam.
Teraz może złapię tę drugą ,od Ciebie.

Bordo nie dla mnie,poza tym jest bez paska na ramię.
Nie wiem jak Ty szukasz? Torebki maja 1000 stron.
Wpisuję jamnik i takiej mi nie wyrzuca.
Zdradż sekret koleżance.



Tu jest ich trochę z esprit
http://allegro.pl/listing.php/search?category=0&p=1&sg=1&string=torebka++esprit
Może coś wybiorę?

Spojrzysz?

ignesja
24-06-2012, 21:17
tym razem Ci się udało...mam nadzieję, że będziesz zadowolona.
Bardzo lubię robic zakupy na Allegro, bo można trafic na fajną firmową rzecz za grosze...ale zawsze sprawdzam komentarze danego sprzedawcy i nigdy nie kupuję gdy ma dobrych poniżej 99,8 %
Elizko, obejrzyj co sprzedaje ten sprzedawca, u którego kupiłaś torebkę, ma inne fajne rzeczy...

Obejrzałam torebki esprit, fajne niektóre, jedną / tą z frędzelkami / wrzuciłam do obserwowanych, dużo tam "jamników"...


Nie wiem jak Ty szukasz? Torebki maja 1000 stron.
Wpisuję jamnik i takiej mi nie wyrzuca.
Zdradż sekret koleżance.

Szukam pewnie tak jak TY...na str. głównej klikam - odzież, obuwie, dodatki- potem -galanteria i dodatki, a potem- torebki, na tej str. wpisuję "jamniki" i odhaczam niżej "szukaj też w opisach i parametrach"i wyskakują mi jamniki, ale wiele torebek tego typu nie jest tak opisanych...pewnie lepiej szukac wg. firmy /jak się ma ulubioną/.

elizka
24-06-2012, 21:51
Nigdy już nie będe licytować.Znowu mnie ktoś w ostatniej minucie przechytrzył grrrrrrrrrrrr!

Mała włoska tez poszła w świat.Tylko kup teraz.

Jeszcze nie kupiłam.Taka jestem dziwna.

Dzięki za wskazówki.

Ta z frędzelkami bardzo fajna.Kup sobie.Ja znajdę z długim paskiem przez ramię.Esprit maja świetne rozmieszczenie kieszonek i szerokie otwieranie.

W ramach rozrywki i ciekawostek.

http://img189.imageshack.us/img189/6822/torebkaza700zl.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/189/torebkaza700zl.jpg/)

Cena ok 700 zł....hi,hi..

elizka
28-06-2012, 08:36
Kupiłam wreszcie torebkę

http://img803.imageshack.us/img803/3805/torebkaelizki.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/803/torebkaelizki.jpg/)

z allegro. Esprit. Zobaczymy jak przyślą.


Bardzo ciekawe torebki materiałowe : http://sklep.sagana.pl/torebki_damskie/torebki_materialowe.html

elizka
28-06-2012, 08:41
Koszyk na lato

http://img266.imageshack.us/img266/2130/koszyknalato.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/266/koszyknalato.jpg/)

przeceniony,ale jeszcze drogi,bo Wittchen

popatrzeć nie zawadzi http://sklep.sagana.pl/torebki_damskie/torebka_koszyk_wittchen_young_74-4-814-z_kolekcja_wiosna-lato_2012.html

Uka
28-06-2012, 18:36
Elizko - bardzo fajną torebkę kupiłaś.Podoba mi się.
Stronkę z torebkami z materiału obejrzałam i nawet znalazłam fajną czerwoną torebkę za 59 zł.:icon_eek:
Koszyczek też ładny,przydał by się...

Nika
28-06-2012, 19:09
Spryciulny ten koszyczek. Widzę, że odkurzyłaś z niepamięci stary watek Uko. Muszę obejrzeć zdjęcia z zaległych postów, bo ciekawe rzeczy pokazujecie.

Uka
28-06-2012, 22:39
Niko, to nie ja , to Elizka ...:)

elizka
30-06-2012, 20:54
To ciekawy watek Niko,zwłaszcza gdy szuka się tej najciekawszej torebki,albo gdy kochana staruszka się wysłuży.

Czekam na tę nową,a ze starej wezmę frędzelki z suwaków.Może się nadadzą-zobaczymy.

Dziś w sklepie oglądałam jasnego jamnika.Nawet fajny,ale zbyt wiele miał ozdóbek. To dla miłośników.Ja nie przepadam.

Sporo czasu upłynie do następnego zakupu,ale oglądać bardzo lubię.Lubię też odmawiać,odstawiać na półkę.To chyba jak każda kobieta.

Sporo torebek można zobaczyć tu: http://warszawa.gumtree.pl/f-Sprzedam-odziez-obuwie-akcesoria-torby-torebki-W0QQCatIdZ9170

To sprzedaż z ogłoszeń.

Scarlett
30-06-2012, 21:11
lato :)

http://wgrywacz.pl/images/643557049_465987536764569.jpg (http://wgrywacz.pl/view.php?filename=643557049_465987536764569.jpg)

Scarlett
30-06-2012, 21:15
Inspiracja :)
http://wgrywacz.pl/images/795163391_464027143614022.jpg (http://wgrywacz.pl/view.php?filename=795163391_464027143614022.jpg)ht tp://wgrywacz.pl/images/406600716_470330572983679.jpg (http://wgrywacz.pl/view.php?filename=406600716_470330572983679.jpg)

Scarlett
30-06-2012, 21:17
Fioletowy kapelusz i torebka :)

http://wgrywacz.pl/images/168546072_101508672458474.jpg (http://wgrywacz.pl/view.php?filename=168546072_101508672458474.jpg)

Scarlett
30-06-2012, 22:01
Niby subtelna, a wie czego chce.
A chce chusteczki do nosa i malutkiej portmonetki i pomadki z lusterkiem:D

http://wgrywacz.pl/images/291420850_391241660892571.jpg (http://wgrywacz.pl/view.php?filename=291420850_391241660892571.jpg)

destiny
04-07-2012, 17:55
Podaję adres stronki, gdzie kiedyś kupowałam buty, ale torebki też tam mają w różnych cenach.
Można zerknąć - do wyboru, do koloru, w różnych cenach - http://www.butyk.pl/torebki.html#p=1|s=1|od=0|do=429|r=akcesoria|ile=1 00|a0=576|

ps. zamówiona torebka o której pisałam wcześniej już dotarła :) - przy okazji zrobię zdjęcie ;)

ewikomega
04-07-2012, 22:39
Ze względu na moje problemy z kręgosłupem , kupuję ostatnio
torebki-plecaczki.
Na lato kupiłam sobie na allegro -taki.

http://img11.allegroimg.pl/photos/400x300/24/48/29/10/2448291065
Polecam allegro -naprawdę jest duży wybór toreb ,
w dostępnych cenach, a często wykonanie solidne i najważniejsze..................................... .... prawdziwa skóra:)

destiny
04-07-2012, 22:58
Ewa...ładny!
A ja nie mam ani jednego plecaczka.
Kiedyś jak podróżowałam po Włoszech, moja współlokatorka-warszawianka miała taki fikuśny plecaczek.
Jakoś jej to pasowało i tak sobie wtedy pomyślałam, że sobie też kupię...
Ja jednak lubię duże torby, do ręki lub na ramię :D

ewikomega
05-07-2012, 12:38
.
Ja jednak lubię duże torby, do ręki lub na ramię :D
Ja też lubię duże torby-nosiłam,
nosiłam i nabawiłam się skoliozy:(
Nie mam wyboru, a nie chcę wyglądać jak Qfasimodo.

elizka
05-07-2012, 18:47
Mam juz moja torebkę w domu.Jestem zadowolona,ale ma za mało kieszonek,niestety.Jakoś się przyjmie,bo miła w dotyku,w bardzo dobrym stanie.Ma co prawda kieszoneczki fikusne na bokach,ale....Znowu będę szukać?

Desti,ta stronka od Ciebie bardzo ciekawa.Ceny wysokie,ale torebki z charakterem.

Ewo,Z plecaczkiem jeszcze nie chodziłam.Ciekawe wyzwanie.

Twoje torebki,Scarlett,są jak kwiaty.

elizka
06-07-2012, 22:26
Podrzućcie linkę do torebek płóciennych.

elizka
08-07-2012, 17:36
No tak...sama znalazłam,bo co to za obyczaje,aby ludzi zatrudniać do roboty...hi,hi...

Poszukiwania owocne,bo dogrzebałam sie do torebek gobelinowych.Takie,jak ignesja zdobyła za granicą.

Proszę zerknać: http://moda.allegro.pl/listing/user.php/run?p=1&us_id=10941615

gobeliny w kotki,pieski,róże,motyle,kapelusze i parasolki.konie......

http://img513.imageshack.us/img513/1239/torebkagobelinowa.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/513/torebkagobelinowa.jpg/)

To tylko jedna z wielu.

A do torebki mozna dobrać za 16zł torbe gobelinowa na zakupy.Tez fajna...


http://img137.imageshack.us/img137/7408/torbanazakupy.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/137/torbanazakupy.jpg/)

Szkoda,ze wózki na zakupy są drogie.....też gobelinowe,a jakże... http://www.postsmile.net/img/20/2062.gif (http://www.postsmile.com/)

tomeh
19-07-2012, 14:05
Najgorsze są te małe torebki do których nic się nie mieście i te wielkie co ciężko je nosić.

elizka
19-07-2012, 19:32
Wszystko zależy od okazji, Tomeh.
Kobieta musi być przygotowana na różne takie przeboje.
Mała i duża i średnia.....wszystkie mogą być potrzebne w odpowiedniej chwili.

Moja koleżanka ma swoja ukochaną,z którą jeżdzi od zawsze na wycieczki.Okazało się,że ta torba ma dziurę.No to strzeliła jej łatę....hi,hi... i dalej pasuje jak ulał.
Taka torbę kupić to dopiero sztuka!
Z wyglądu nic specjalnego,ale ulubiona jest i wszystko na ten temat.

Tak na co dzień ta mnie kusi:

http://img641.imageshack.us/img641/8413/torebkanacodzie.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/641/torebkanacodzie.jpg/)

anakra8
20-09-2012, 19:11
Mam bardzo dużo torebek. Ich kupowanie poprawia mi nastrój :) Obowiązkowo noszę w nich kosmetyki, chusteczki, no i wiadomo dokumenty

BognaM
10-09-2013, 09:31
Torebka-plecak jest całkiem dobrym rozwiązaniem, ponieważ ma się wolne ręce. Trzeba tylko uważać w tłumie na złodziei :( Ja na wyjazdy zabieram takie mniejsze typu listonoszka (na portfel, klucze, parasol, chusteczki), a większe na co dzień na miasto (od biedy wrzucę zakupy i nie muszę nosić reklamówek). Ostatnio kupiłam 2 torebki przez internet w www.annopolis.com.pl i jestem zadowolona (kopertówka i większa na co dzień)

liha11
14-09-2013, 05:06
wychodząc z domu potrzebuje dużą torbe, ale marzy mi się aby wewnątrz miała PODSZEWKĘ w JASNYM KOLORZE, bo łatwiej byłoby mi znależć to czego w niej szukam ...
:)

Ellak
24-09-2013, 18:28
Ja szukam lekkiej torebki, bo ta którą mam to jak włożę podstawowe rzeczy to robi się ciężka.

paruzel
24-09-2013, 20:51
ja lubię duże torebki, żeby zawsze wszystko się zmieściło :)

Izabela54
16-12-2015, 06:47
Ja również lubię duże torebki. Mam wprawdzie kilka kopertówek ale nosze je głownie do kościoła latem kiedy nie potrzebuję niczego większego ( szminka, chusteczki).
Jakiś czas temu kupiłam sobie nowa torebkę. Konkretnie ten model:
http://www.brandsplanet.pl/torby-i-torebki/927-torba-roxy-spirit-true-black.html

Zamówiłam sobie przez internet do czego nie bylam na poczatku przekonana bo nie miałam pewności czy przyjdzie taka jaką zamówiłam ale jestem bardzo zadowolona. Torebka wykonana porządnie, bardzo ładna z wyglądu oraz z dobrego materiału. Posiada fajne ludowe wzorki tak wiec jest bardzo oryginalna.

kalina3
13-01-2016, 14:09
ja lubię duże torebki, żeby zawsze wszystko się zmieściło :)

Koleżanka kupiła taką dużą torebkę u Zuzi Górskiej. Jest przeogromna.

Aneta_L
15-02-2016, 10:53
A ja ostatnio zamawiałam do firmy takie materiałowe http://www.eko-ue.pl/img/c/164-medium_default.jpg od producenta eko toreb http://www.eko-ue.pl/pl/163-torby-materialowe i jedną dostałam. Przyznam, że świetnie mi zdaje egzamin, szczególnie jak jestem na zakupach.

Renatas46
15-02-2016, 19:39
Ja zawsze lubiłam torebki, do tej pory najmodniejsze były duże na dwa uszy, a teraz coraz więcej jest tych mniejszych na długim pasku.

http://papilot1.mykmyk.pl/img/660/0/male-torebki-14268995.jpg

http://laza.pl/Allegro/2014/13_PICCOLO/1a.jpg

Teraz poluję na taką, tylko w przystępnej cenie.
http://st.allani.pl/allani.pl.production/pictures/images/big/086b7ae45d5bf48a83e6ef129130dddf86a44adc.?14374399 91

kalina3
09-03-2016, 14:47
Spodobała mi się ta ciemniejsza torebka z drugiego zdjęcia. Idealnie by się sprawdziła na jakieś mniejsze wypady...

promienna
15-03-2016, 09:29
Mi się bardziej podoba ta biała. Ale faktycznie - świetna rzecz.

kalina3
30-03-2016, 13:23
W pepco widziałam ostatnio torebkę, która mi się spodobała. Nie wiem tylko jak u nich z jakością... Nie chciałabym kupić czegoś co się rozwali szybko.

Baisa
05-04-2016, 13:27
Ja jakiś czas temu zamówiłam sobie nową torebkę na wiosnę. Skłonił mnie do tego brak nowych kolekcji w sklepach w moim mieście ( wszystko z poprzedniego sezonu). Bała się co przyjdzie bo kupowałam nie taka tanią torebkę. Z kolekcji Guess:
http://gomez.pl/assets/photo/upload/product/96/GU162W-000138-990-00OS-01-scale-300-400.jpg

Wszystko było jednak ok. Z wyglądu jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu. Zamawialam ją w sklepie Gomez:
http://gomez.pl/pl/women/akcesoria/torebki_plecaki

kalina3
07-04-2016, 15:03
Torebki Guess są chyba dość drogie, prawda? Ja widziałam w sumie torebkę w H&M, która wpadła mi w oko. Niestety, co chwilę jakaś mi się podoba...

promienna
14-04-2016, 21:43
Ta czarna ze zdjęcia bardzo mi się podoba. Lubię torebki w tym stylu.

kalina3
21-04-2016, 14:03
W H&M często są takie torebki. Tylko nie zawsze ich jakość jest zbyt wysoka.

paruzel
07-05-2016, 17:23
Ta czarna zdecydowanie jest ładna, ale szczerze mówiąc, jak swego czasu szukałam jakiejś torebki, to strasznie się nachodziłam, często i niezbyt ładne, a i ceny jak z kosmosu.

promienna
19-05-2016, 10:44
Tutaj: http://domodi.pl/torby-i-plecaki/torebki-damskie macie sporo torebek. Możecie sobie przefiltrować po cenie, kolorze itp. Dla mnie to duża wygoda.

matrioszka52
19-05-2016, 11:22
A ja polecam zajrzeć na stronę internetowej Hurtowni Allbag, która w swojej ofercie posiada nie tylko torebki papierowe, ale również torebki materiałowe, jutowe, bawełniane z możliwością wykonania nadruku. Idealnie sprawdzają się latem, do tego konkurencyjna cena. Poniżej przykłądowe zdjęcia:
http://www.eko-ue.pl/7890-large_default/torba-bawelniana-nadruk-full-color-taka-sytuacja-390x410mm-.jpg http://www.eko-ue.pl/8852-large_default/torba-jutowa-380x390-mm-uchwyt-35-cm-.jpg

promienna
23-05-2016, 12:12
Tę z prawej może i bym nosiła. Ale tylko na zakupy.

euraka
17-06-2016, 08:02
Ja ostatnio zamówiłam sobie kilka takich torebek
http://s4.lov3.pl/s4.lov3.pl/9d3b14da67a07dfd8c0ef4413ec3ea57.jpg

Bardzo wygodne i pojemne tak wiec biorę ze sobą głównie na zakupy. Na stronie jest konfigurator
http://www.megakoszulki.pl/torby-z-wlasnym-nadrukiem-grafika

Można sobie taka torbę zaprojektować w śmiesznej cenie zresztą. Torebka kosztuje niecałe 25 zł

kalina3
17-06-2016, 10:39
Świetne są te torebki! Byłyby idealne na zakupy. Chyba też jedną taką zamówię.

paruzel
12-09-2016, 10:22
Całkiem ładne te torby na zakupy, ale nie wiem czy bym się na taką zdecydowała. Wolę jednak klasyczne torebki, a na zakupy biorę zwykłe siatki.

dorian
22-09-2016, 14:32
Witam wszystkie panie. Zbliżają się 55 urodziny mojej żony. Chciałbym z tej okazji sprezentować jej elegancką torebkę, bo od jakiegoś czasu już wspomina,ze chciałaby sobie kupić nową. Nie z bardzo mam się kogoś zapytać ( w końcu nie poradzę sie kolegi). Nie chcę również wspominać o prezencie siostrze żony z obawy przed tym,że by się wygadała. Żona preferuje mniejsze torebki. Rozglądam się za niewielką elegancką torebką, która pasowałaby również na jakieś wyjścia ( typu wesele).
Mam na oku te dwie:
http://www.sklep-torebki.pl/damskie/torebki-skorzane/kopertowki/vera-pelle-wloska-kopertowka-skorzana-czarna-0684.html?
http://www.sklep-torebki.pl/damskie/torebki-skorzane/kopertowki/wloska-elegancka-skorzana-kopertowka-czarna-2521.html?
która podoba się bardziej?

Uka
22-09-2016, 16:13
Witam.
Wybrałabym tą drugą,pikowaną.:)

kalina3
03-10-2016, 12:32
A co powiecie na tę torebkę ze zdjęcia? Jest niby taka klasyczna, czarna, ale wydaję mi się, że ma coś w sobie. Podoba mi się to wykończenie i zamek z boku. Myślę, że pewnie się na nią skuszę i ją zamówię.

http://spplthumb.blob.core.windows.net/1000x901c/70/5c/48/torebka-zebrzydowice-340756407.jpg

Chantal
15-03-2020, 20:27
W przypadku torebek ważne jest, aby zawsze pozostać przy sobie i uzyskać jak najwięcej dzięki modzie! Kledingadvies Nederland (https://ilovestyle.nl/stijladvies-kleding/) Style advies kleding (https://ilovestyle.nl/stijladvies-kleding/)

Baisa
30-05-2020, 10:33
W ostatnim czasie nieco ograniczyłam się w kupowaniu. Jesli już na coś się decyduję, to staram się wybierac ubrania oraz dodatki dobrej jakości, z porządnych materiałów. W ubraniach preferuję len oraz jedwab. W przypadku torebek naturalną skórę. Jedna torebka z naturalnej skóry wyglada lepiej oraz jest bardziej trwała niż 5 torebek ze sztucznej skóry.
Warto jest czekac na wyprzedaże, dzięki nim można kupić dobrej jakości rzeczy w znacznie korzystniejszej cenie. Daje tutaj namiary na stronkę, na której mozna sprawdzić sobie aktualne kupony rabatowe i promocje do sklepów:
https://coupondojo.com/pl/kategoria/odziez-obuwie-i-dodatki

Panna12
22-06-2020, 14:58
Ja ostatnio szukałam fajnej torebki, która będzie dobra do pracy i na zakupy :) wole zapłacić więcej i cieszyć się z wysokiej jakości :) dlatego w oko wpadła mi skórzana listonoszka z czerwoną klapą (https://slontorbalski.pl/torba-skorzana-Student-na-ramie-listonoszka-brazowo-czerwona-44541.html) :) chyba ją kupię!