PDA

View Full Version : Młodszy mężczyzna odmładza partnerkę - komentarze


zrycla
29-05-2010, 06:59
Komentarz do artykułu: Młodszy mężczyzna odmładza partnerkę (http://www.senior.pl/92,0,Mlodszy-mezczyzna-odmladza-partnerke,8729.html)
--------------------
Powiecmy jeżeli jest miłosć czy wiek ma coś do czynienia [ oczywiscie z umiarem] myśle ze nie każda kobieta chce być kochana to otrzyweiste miłe i piękne Proszę się wypowiedzieć

destiny
29-05-2010, 07:29
Oczywiście.
Tyle tylko, że ...młodszego się wstydzę, a ........ :D :D
Chyba tylko na spacery ;)

zrycla
29-05-2010, 08:42
A dlaczego ;; co nam brakuje ? W samym sobie jestesmy piękne Mysle że odezwie się jakis rodzynek do naszej dyskusji

hanka93
29-05-2010, 14:11
Zrycla, wielu kobietom brakuje poczucia własnej wartości bez mężczyzny, tak działają przekazy rodzinne, społeczne...

koziorożec
29-05-2010, 20:31
--------------------Zrycla napisała:
Powiecmy jeżeli jest miłosć czy wiek ma coś do czynienia [ oczywiscie z umiarem] myśle ze nie każda kobieta chce być kochana to otrzyweiste miłe i piękne Proszę się wypowiedzieć[/QUOTE]

Chyba się pomyliłaś pisząc, że nie każda kobieta chce być kochana!!!!
Myślę, że miłość nie ma nic do wieku, oczywiście jeżeli ta różnica nie jest znaczna. Taka najmniej dostrzegalna to około 5 lat - i takie właśnie różnice najczęściej są spotykane w życiu.
Różnice wiekowe w związkach są sprawami bardzo indywidualnymi, a jeżeli to obydwojgu nie przeszkadza - to czemu nie?

koziorożec
29-05-2010, 21:13
Przypomniała mi się anegdotka z życia wzięta.
W ubiegłym roku na spotkaniu klasowym jedna z koleżanek - która wygląda baaardzo młodo opowiadała:
na targu szła dość szybko a za nią podążał jej mąż dużo wolniej.
W pewnym momencie ktoś z boku nie wytrzymał i woła:
kobieto ! zaczekaj, przecież ojciec nie może za Tobą nadążyć, a ona wściekła na to: to nie ojciec , tylko mąż!!!
Należy dodać, że to małżeństwo jest rówieśnicze.

Malwina
30-05-2010, 11:23
Zrycla z umiarem? a jak się ma umiar do miłości?czy wogóle takie racjonalne pojecie jak umiar mozna przyłożyc do miłości....?do miłości bardziej mi pasują pojęcia.. bezbrzeżny, szalony, nieograniczony, zjawiskowy....no kto doda inne....albo sie nie zgodzi....

zrycla
30-05-2010, 22:07
PRZEPRASZAM ' ' POMYLIŁAM SIE OTRZYWISCI KAŻDA KOBIETA CHCE BYC KOCHANA PRZEZ MĘŻCZYZN

cha_ga
01-06-2010, 09:20
Młodszy mężczyzna? Ale o ile młodszy.? Dopuszczam pięć lat, wieksza róznica wieku to juz bardzo ryzykowne, czułabym sie niezbyt pewnie w takim związku.

Dzanina-1
01-06-2010, 10:03
No to jest jakaś prawda. Mam koleżankę która poznała młodszego od niej pana i są już z sobą kilka lat. I jak ją widzę to aż się nie chce wierzyć że była taka chora i stara. A teraz na spot koziorożca: ja miałam o 11lat starszego męża i kiedy przebywał w szpitalu poszłam do lekarza po jakiś lek dla niego, a lekarz mówi do mnie z pani ojcem jest źle. Ja się nic nie odezwałam ,bo chciałam się dowiedzieć co jest źle. On drugi raz powtarza że z moim ojcem jest źle, a ja dalej nie wyprowadzam go z błędu, więc on pyta kto to jest dla mnie. Powiedziałam i lekarz już nic mi nie powiedział. Ale takie wpadki zdarzały mi się bardzo często.

zrycla
01-06-2010, 13:56
Właśnie oglądałan wczoraj program ;;Stle ;; właśnie 10 lat młodsszy męszczyzan znkochał sie w swojej wychowance obozowej Jak twierdzą są w sobie zakochani , świata poza sobą nie widzą jest to piękne A jeśli chodzi o wypowiedz Dzaniny widać młodsi męszczyzi też leczą

tadeusz50
01-06-2010, 18:35
Dzianina-1
Przypomniałaś mi historyjkę gdy z córka i starszą wnuczką poszliśmy wspomóc WOŚP (rok'95) Ania miała trzy latka. Córka już wdowa ja też. Gdy wrzucaliśmy pieniążki jeszcze stare nominały a było tego sporo, reporter z gazety wziął nas za małżeństwo i zasugerował, że córka (niby nasza) odkładała pieniążki zamiast kupna słodyczy. Taka wzmianka ukazała się w gazecie. Ubaw mieliśmy po pachy.

babciela
01-06-2010, 18:43
W mojej rodzinie :ona mniej więcej moj wiek , on mlodszy o 16 lat- bardzo przystojny, kulturalny. Ona wygląda swietnie- jest spełniona jako kobieta- to widac. On patrzy w nią jak w obrazek. Przyjemnie popatrzec.

Dzanina-1
02-06-2010, 10:20
No tak ale jak się
czuje kobieta kiedy powiedzą jej że ma ładnego syna. Czytałam w gazecie kobiecej taka anegdotkę: do pani przebywającej w szpitalu przyszedł w odwiedziny mąż dużo młodszy od niej. Gdy wyszedł pacjentki z sali pochwaliły że ma bardzo ładnego i młodego syna. No a teraz anegdotka o mnie. Ostatnio byłam na zakupach i widzę
kreci się koło mnie znajoma mojej mamy i moja też. Kiedy mój syn poszedł po swoje zakupy ona podchodzi do mnie i mówi. Wreszcie nie jesteś sama, ale masz przystojnego pana. Ja się roześmiałam i wyprowadziłam ją z błędu.