PDA

View Full Version : Mistrzostwa Świata 2010 - wątek piłkarski


stemp2l
03-06-2010, 14:21
Czyli na jakie państwo stawiacie. Ja osobiście uważam, że Argentyna zdobędzie mistrzostwo.

Przy okazji polecam stronę z fajną bazą informacji:
http://www.world-soccer.pl/

gostbiker
03-06-2010, 14:54
Rzeczywiście, bardzo ciekawa ta stronka. Obejrzałem sobie fragmenty meczu Polska-Brazylia, a stronkę dodam do ulubionych, bo przed zbliżającymi mistrzostwami na pewno się przyda. W każdych mistrzostwach świata w piłce nożnej jednym z ważniejszych faworytów jest Brazylia, ale grają zawsze z dużym obciążeniem psychicznym, bo w ich kraju nawet zajęcie drugiego miejsca uważane jest za porażkę, żeby nie powiedzieć klęskę. Też typuję Argentynę. Pozdrawiam

jasinek123
03-06-2010, 15:47
Stemp21
przymierzałem sie do otwarcia takiego wątku
ale pomyślałem -babiniec
a tu masz już jest,no dobra będziemy kibicowac
Stemp21 to jest około 64 meczy
musisz komentować
a kto wygra- wszyscy grają - a Niemcy wygrywaja!

gostbiker
03-06-2010, 16:08
to ostatnie jakie im sie przydarzyło miało miejsce 14 lat temu na mistrzostwach Europy, gdzie wygrali w finale po dogrywce, a w półfinale po rzutach karnych. Tak więc to powiedzenie pamiętają pewnie tylko najstarsi niemieccy górale

jasinek123
03-06-2010, 16:15
gostbiker
posmakujem-uwidzim!
ale uczta dla oczu czeka wspaniała!

gostbiker
03-06-2010, 16:23
gostbiker
posmakujem-uwidzim!
ale uczta dla oczu czeka wspaniała!
jasne, że jest jak mówisz . Ja nawet wolę, jak nasi nie grają, bo się mniej przeżywa te mecze i jest więcej przyjemności z oglądania tej pięknej dyscypliny sportu. Pozdrawiam

gostbiker
07-06-2010, 09:08
gratulacje z powodu awansu Górnika do ekstraklasy. Też im kibicowałem, bo w ekstraklasie ich miejsce, jako najbardziej zasłużonego polskiego klubu. Teraz niestety nie mamy szans, aby dożyć czasów, gdy jakiś polski klub powtórzy ich sukcesy z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych ubiegłego wieku.

jasinek123
07-06-2010, 09:17
gostbiker
dziękuje za gratulacje ale to nie moja zasługa
a tak przy okazji to czy Górnikowi się należy ekstra liga
to nie od zasług ale na boisku wygrywanie
no i najważniejsze pieniążki
Teraz Górnik ma dobrze sponsorem jest
Alians Bank kapitał niemiecki
Pozdrowienia!