PDA

View Full Version : ciekawostka


malgos651
25-04-2007, 18:42
sluchajcie pomysleliscie kiedys zeby pokazac swoje fotki milej by bylo sie blizej poznac

Basia.
25-04-2007, 19:02
Bardzo dobry pomysł, ja jestem na fotce w swoim profilu. To czarne co trzyma dziecko na ręku to ja. Zrobię sobie więcej fotek i "opublikuję" bo to opublikowane zdjęcie jest kiepskie.
Dziewczyny, wklejajcie swoje fotki.

Malgorzata 50
25-04-2007, 19:07
No chcialam i cos mi sie pokielbasilo.Nie mam za duzo swoich zdjec a to co mam nie chcialo sie wkleic

Wilhelmina
26-04-2007, 02:21
A ja mam mieszane uczucia. Na ponad sześcset zarejestrowanych uczestników, około stu pięćdziesięciu jest aktywnych. Z tej liczby około stu napisało jeden, dwa posty i tylko się przygląda. Ci którzy faktycznie tu dyskutują, często nie podają daty urodzenia, czy nawet miejsca zamieszkania.Czemu? To już ich problem. Czy ja naprawdę muszę być rozpoznawalna przez wszystkich wokół? Przecież równocześnie każdego dnia wchodzi na forum multum osób z tzw gości i czy każdy młodzik w okolicy ( całkiem realne ) musi wiedzieć, że ja to ja? Wiem. Mogę udostępnić zdjęcie tylko dla wybranych, ale...jakieś takie to...mało sympatyczne.
W mojej wyobrażni ma swój obraz każda z Was.Lubię Was za to co piszecie i jak piszecie, a nie za to jak wyglądacie.
Jak większość wklei, to nie będę gorsza, ale proponowałabym pouzupełniać całkiem puściutkie profile, bo czasem nie wiadomo, czy to kobieta, czy mężczyzna.

Malgorzata 50
26-04-2007, 05:03
Ha ! Bohatersko umiescilam swoja watpliwej urody podobizne z ksiazka w kuchni przyjaciol-bo innej nie mam

Dzidka
26-04-2007, 07:00
Małgosiu, jesteś śliczna i jeszcze bardzo młoda, dlatego się nie dziwię... Ja bardzo źle wychodzę na zdjęciach, zdecydowanie wolę siebie na żywo. Może kiedyś spotkamy się wszyscy na jakim zjeździe forumowiczów.Już z niektórymi czuję się zaprzyjaźniona. Pozdrawiam wszystkich przyjaciół z Klubu.

emka46
26-04-2007, 07:14
A ja mam mieszane uczucia. Na ponad sześcset zarejestrowanych uczestników, około stu pięćdziesięciu jest aktywnych. Z tej liczby około stu napisało jeden, dwa posty i tylko się przygląda. Ci którzy faktycznie tu dyskutują, często nie podają daty urodzenia, czy nawet miejsca zamieszkania.Czemu? To już ich problem. Czy ja naprawdę muszę być rozpoznawalna przez wszystkich wokół? Przecież równocześnie każdego dnia wchodzi na forum multum osób z tzw gości i czy każdy młodzik w okolicy ( całkiem realne ) musi wiedzieć, że ja to ja? Wiem. Mogę udostępnić zdjęcie tylko dla wybranych, ale...jakieś takie to...mało sympatyczne.

Wilhelmino,w profilu są różne opcje,można tam zaznaczyć,że dostęp tylko dla znajomych,Na mój profil nikt nie zalogowany nie wejdzie.Nawet ja,jak sie nie zaloguję.Może to i mało sympatyczne,ale ja też nie chciałabym być rozpoznana na ulicy i skojarzona z moimi wypowiedziami.Pozdrawiam

hannabarbara
26-04-2007, 07:15
O to chodzi, o to chodzi! Wiek podają osoby, które mają pierwszą piątkę.Te z szóstką milczą, ale i tak wiadomo, jak to jest.Mnie najbardziej brakuje dat. Dnia i miesiąca. Zwracam uwagę na znaki zodiaku i uważam, że istnieje ścisły związek między nimi, a charakterem danej osoby. Dla mnie Małgosia to: bliźniak, koziorożec lub lwica.Niekoniecznie w wpisanej kolejności.

Basia.
26-04-2007, 08:57
O to chodzi, o to chodzi! Wiek podają osoby, które mają pierwszą piątkę.Te z szóstką milczą, ale i tak wiadomo, jak to jest.Mnie najbardziej brakuje dat. Dnia i miesiąca. Zwracam uwagę na znaki zodiaku i uważam, że istnieje ścisły związek między nimi, a charakterem danej osoby. Dla mnie Małgosia to: bliźniak, koziorożec lub lwica.Niekoniecznie w wpisanej kolejności.
Małgosia to skorpionka podobnie jak ja.

Basia.
26-04-2007, 08:58
Ha ! Bohatersko umiescilam swoja watpliwej urody podobizne z ksiazka w kuchni przyjaciol-bo innej nie mam
Cieszę się Małgosiu, że zobaczyłam Ciebie wreszcie w "cywilu".

Nika
26-04-2007, 09:00
Myślę,że najlepszym wyjściem z sytuacji jest wymiana fotek w kontaktach bliższych-gg,poczta mailowa-jak np. zrobiłysmy z Desti.trzeba uszanowac prawo do skrepowania własnym wyglądem wobec którego często jesteśmy baaardzo krytyczne, no i ta kobieca przewrotność...a ja nie potrafię wkleić.

Nika
26-04-2007, 09:03
1374kochana Jolitko,może masz jakiś fajny przepisik dla matoła...taki prosty jak na wklejanie obrazków pod postem?Byłabym wdzięczna.Mam tylko zdjęcia robione zwykłym aparatem,czy to przeszkoda?Pozdrawiam Cię serdecznie.

Basia.
26-04-2007, 09:22
Wilhelmino,w profilu są różne opcje,można tam zaznaczyć,że dostęp tylko dla znajomych,Na mój profil nikt nie zalogowany nie wejdzie.Nawet ja,jak sie nie zaloguję.Może to i mało sympatyczne,ale ja też nie chciałabym być rozpoznana na ulicy i skojarzona z moimi wypowiedziami.Pozdrawiam
Ja zrobiłam to samo, na mój profil nikt nie zalogowany nie wejdzie i gościom uniemożliwiłam wszystko "co się da".

Kundzia
26-04-2007, 09:29
1374kochana Jolitko,może masz jakiś fajny przepisik dla matoła...taki prosty jak na wklejanie obrazków pod postem?Byłabym wdzięczna.Mam tylko zdjęcia robione zwykłym aparatem,czy to przeszkoda?Pozdrawiam Cię serdecznie.
No i czemu sama się obrażasz gdzie ci tam do matoła.Jeśli masz skaner to nie ma problemu,zeskanujesz i "wpuścisz "do kompa a dalej to jak ze wszystkimi wklejankami.Ja porobiłam zdjęcia "zdjęć" komórką,poprawiłam ich ostrość i będę wpuszczać na galerię /jak się odważę/.Umiesz wklejać gify to ze zdjęciami jest tak samo.

jolita
26-04-2007, 10:27
Nikuś - już jesteście na tym etapie, że ja tu między Wami czuję się jak na tureckim kazaniu. Już nawet nie przyznam się czego nie rozumiem bo mi wstyd...
1379

Basia.
26-04-2007, 10:28
Nikuś - już jesteście na tym etapie, że ja tu między Wami czuję się jak na tureckim kazaniu. Już nawet nie przyznam się czego nie rozumiem bo mi wstyd...
1379
Jolitko, przesadna skromność bije z Twojego posta. Jakie tureckie kazanie dziewczyno?!!!!!!!!!!!!!

Nika
26-04-2007, 10:43
Jolitko,kochana,przeciez ja umiem tylko to,czego mnie nauczyłaś....

ammi1952
26-04-2007, 10:46
dla Niki jeśli masz klisze od "starych" zdjęc możesz zrobić spacerek do fotografa i niech Ci je wgra na płyte CD a potem jak chcesz to wgrywasz do kompa albo całą albo poszczególne zdjęciai zamieszczasz tak jak gify Pozdrawiam Grażyna

Basia.
26-04-2007, 14:02
Ha ! Bohatersko umiescilam swoja watpliwej urody podobizne z ksiazka w kuchni przyjaciol-bo innej nie mam
Była i się zmyła, Małgosiu twoja fotka nawiała!!!!!!!

Kundzia
26-04-2007, 14:08
Była i się zmyła, Małgosiu twoja fotka nawiała!!!!!!!-Przeciesz jest sprawdzałam przed chwilą

Basia.
26-04-2007, 14:10
Kundziu, była w ciekawostkach a teraz nie ma, za to jest w profilu Małgosi.

Kundzia
26-04-2007, 14:19
Basiu w ciekawostkach jej faktycznie nie widziałam od razu w profilu

Basia.
26-04-2007, 14:45
Dziewczynki, w ustawieniach profilu "prywatność" uniemożliwcie gościom przeglądanie Waszego profilu, postów i wtedy możecie nam się pokazać /jeżeli oczywiście będziecie chciały/ bo my bardzo chcemy Was zobaczyć.

Malgorzata 50
26-04-2007, 15:13
O to chodzi, o to chodzi! Wiek podają osoby, które mają pierwszą piątkę.Te z szóstką milczą, ale i tak wiadomo, jak to jest.Mnie najbardziej brakuje dat. Dnia i miesiąca. Zwracam uwagę na znaki zodiaku i uważam, że istnieje ścisły związek między nimi, a charakterem danej osoby. Dla mnie Małgosia to: bliźniak, koziorożec lub lwica.Niekoniecznie w wpisanej kolejności.
SKORPION kochana ,skorpion.Jak to zrobic zeby nikt niezalogowany nie wszedl??????

Basia.
26-04-2007, 15:23
Małgosiu, wejdź na swój profil, kliknij "ustawienia" kliknij "prywatność" i tam gościom powiedz :nie. Ja zabroniłam im wszystkiego co było możliwe: przeglądania profilu, moich postów, dyskusji.

Malgorzata 50
26-04-2007, 15:32
Czyli jak w prywtnosci wszedzie przy gosciach zaznaczylam nie to nikt niezalogowany nie wejdzie????? Bo tepawa jestem.

Malgorzata 50
26-04-2007, 15:33
Małgosiu, wejdź na swój profil, kliknij "ustawienia" kliknij "prywatność" i tam gościom powiedz :nie. Ja zabroniłam im wszystkiego co było możliwe: przeglądania profilu, moich postów, dyskusji.
No tak zapytalam nim przeczytalam to co napisalas ty Basiu -oj gupia baba -tak zrobilam ,dzieki

Basia.
26-04-2007, 15:49
Małgosiu, dobrze zrobiłaś goście niech "spadają" z naszej prywatności. Gościom mówimy nieeeee!!!

jolita
26-04-2007, 17:20
Ej Basieńko - nie bądź taka - przecież wielu Nowicjuszy najpierw przechodzili staż na etacie Gościa. Jesteśmy tu anonimowo, świat internetu jest wielki więc i tak trzebaby mieć nielada pecha żeby nas ktoś zidentyfikował...1388

Malgorzata 50
26-04-2007, 17:25
Ej Basieńko - nie bądź taka - przecież wielu Nowicjuszy najpierw przechodzili staż na etacie Gościa. Jesteśmy tu anonimowo, świat internetu jest wielki więc i tak trzebaby mieć nielada pecha żeby nas ktoś zidentyfikował...1388
Jolito nie jest tak wielki jak sie wydaje -kiedys nawiazalam rozmowe na jakims forum z inteligentnym facetem z Kanady ,gadalismy sobie pozniej na gg i mailowo ,az doszlo do wymiany zdjec -i co sie okazalo ,ze to moj znajomy z lat studenckich!!!!! Uzywalismy imion - gdyby nie to dawno by sie okazalo -ja mam nazwisko nie do pomylenia ,ale on bardzo popularne

Malgorzata 50
26-04-2007, 17:26
Poza tym oglaszanie publiczne wszystkich danych z tego forum owocuje natychmiast nawala poszukujacych "sponsorki" mlodych prymitywow

malgos651
26-04-2007, 17:31
fajnie ze doszlo do konsensusu wklejam swoja fotke w swoim profilu

Malgorzata 50
26-04-2007, 19:44
No zesz ,malgos -co ty tu robisz z takimi staruszkami ???????
Ale cieszymy sie ze jestes z nami.

Basia.
26-04-2007, 22:33
Ej Basieńko - nie bądź taka - przecież wielu Nowicjuszy najpierw przechodzili staż na etacie Gościa. Jesteśmy tu anonimowo, świat internetu jest wielki więc i tak trzebaby mieć nielada pecha żeby nas ktoś zidentyfikował...1388
Jolitko, ja jestem tak "fartowną" kobietą że wolę na zimne dmuchać.

Wilhelmina
26-04-2007, 22:50
Siedzę już dwie godziny nad tymi postami i myślę, myślę, oglądam i....myślę. Ciężkie to moje myślenie, ale...wymyśliłam. Nie podobają mi się te profile które są zamknięte nawet dla nas, czyli niby dla paczki przyjaciół. Dla mnie jest to tworzenie jakiejś pseudo elity. Tych lepszych i tych gorszych. To niby co? Muszę poprosić daną osobę, aby mnie zaakceptowała? Nie, nie bedę prosiła. Ktoś musi poprosić mnie? A dlaczego? Przecież po to tu przyszliśmy, abyśmy byli razem, a nie tworzyli grupy tylko dla wybrańców. Co innego zamknąć dostęp gościom do pewnych informacji, ale swoim? Nie. Nie podoba mi się to. I właściwie to czemu mam się ukrywać? Czy ja robię coś złego?
Już podjęłam decyzję. Jestem jaka jestem, Nie mam nic do ukrycia.

Basia.
26-04-2007, 23:03
Wilhelminko, ja zamknęłam tylko dla gości /nie wiem czy czegoś nie "pochrzaniłam"/ zaraz sprawdzę.

Basia.
26-04-2007, 23:07
Byłam zbyt gorliwa przez pomyłkę, już naprawiłam błąd. Jestem dostępna dla użytkowników, niedostępna dla gości. Podobnie jak Wy nie mam nic do ukrycia.

Wilhelmina
26-04-2007, 23:07
Och, nie Ciebie Basiu miałam na myśli. Zdecydowalam jednak, ze nie ukrywam się wogóle, Ale jeszcze gości przemyślę.

Malgorzata 50
26-04-2007, 23:09
Wilhelminko, ja zamknęłam tylko dla gości /nie wiem czy czegoś nie "pochrzaniłam"/ zaraz sprawdzę.
Ja tez tylko dla gosci -zalogowani moga sobie wejsc .A jestes super Wilhelmino-tylko czemu taka smutna?

Wilhelmina
26-04-2007, 23:18
To Ty jesteś super miła Małgosiu.
Smutna? Tak jakoś wychodzi, ze wciąż potykam się o jakieś smuteczki, ale umię się też śmiać.Zapewniam Cię. Nie umię tylko opowiadać kawałów ( wiców, jak mówią krakusy ).

hannabarbara
26-04-2007, 23:41
Malgos651 Obejrzałam zdjęcie. Ale laska! Oberwiesz dziewczyno ode mnie.Za co? Już Ty wiesz! Coś ty tu wypisywała o jakiejś tuszy?

Malgorzata 50
27-04-2007, 05:01
Panowie drodzy -my tu dokonujemy aktow odwagi i wklejamy nasze zdjecia ,podajemy rozne detale niemile-a wy co-w najlepszym wypadku pojawia sie info,ze osoba o nicku XXX to -facet i NIC poza tym ani wieku ,ani miasta ani zainteresowan ANI NAWET CIENIA PODOBIZNY-czy wy Panowie wszyscy w podziemiu czy moze w sluzbach specjalnych??????

Wilhelmina
27-04-2007, 07:01
Pragnę Ci zwrócić uwagę, Małgosiu,że jest jeden mężczyzna, który od samego początku nie ukrywał swojej twarzy. Jest to Zastawny, którego zdjęcie jest jego avatarkiem.
Panowie nie lubią mówić o sobie, kochają natomiast tzw.partyzantkę, czyli działania zaczepne.Normalka.

Nika
27-04-2007, 07:17
A ja myślałam,ze odwaga to przede wszystkim męska cecha...

Kundzia
27-04-2007, 13:37
Siedzę już dwie godziny nad tymi postami i myślę, myślę, oglądam i....myślę. Ciężkie to moje myślenie, ale...wymyśliłam. Nie podobają mi się te profile które są zamknięte nawet dla nas, czyli niby dla paczki przyjaciół. Dla mnie jest to tworzenie jakiejś pseudo elity. Tych lepszych i tych gorszych. To niby co? Muszę poprosić daną osobę, aby mnie zaakceptowała? Nie, nie bedę prosiła. Ktoś musi poprosić mnie? A dlaczego? Przecież po to tu przyszliśmy, abyśmy byli razem, a nie tworzyli grupy tylko dla wybrańców. Co innego zamknąć dostęp gościom do pewnych informacji, ale swoim? Nie. Nie podoba mi się to. I właściwie to czemu mam się ukrywać? Czy ja robię coś złego?
Już podjęłam decyzję. Jestem jaka jestem, Nie mam nic do ukrycia.To mi się podoba,ja zamknęłam dostęp tylko dla gości jak mnie chcą poznać to niech do nas przyjdą.I tak w swojej miejscowosci już jestem rozpoznawana /wiele ludzi czyta/ ale jak zawsze mnie to nie przeszkadza..
Cieszyła bym się chyba nie tylko ja jakby większość pouzupełniała swoje profile.

Kundzia
01-06-2007, 15:41
Kiedy Małgosia otwarła ten wątek,mało było fotografii w profilach.Dziś to już się zmieniło,i tak jest super.O ileż przyjemniej"rozmawia" się z osobami które nie są całkiem anonimowe.Rozumiem jednak tych ,Którzy nie mogli z jakichś względów umieścić swych fotek.Daje nam to szansę "wyobrazić"sobie kogoś.A co najciekawsze to ja właśnie tak sobie wiele osób wyobrażałam jak wyglądają na zdjęciach,jakoś pasują do wypowiedzi,mili,ciepli,serdeczni,trochę zadziorni,odważni.Szkoda że nie mam talentu do rysowania,by pokazać jak wyobrażam sobi niektórych.

Sanna
01-06-2007, 17:34
Lucynko naprawdę szkoda byłby to bardzo ciekawy wątek
2655

malgos651
07-06-2007, 16:24
sie bardzo ciesze ze sie udalo