PDA

View Full Version : krzyżówki

Marynka10
06-06-2010, 10:34
:) Polecam rozwiązywanie krzyżowek jako dobre ćwiczenia pamięci. Od lat codziennie rozwiązuję ;;JOLKI"Zawsze staram się rozwiązać krzyżówkę do końca Korzystam ze słownika ,atlasu ,komputera jeśli mam problem z hasłem.Czy ktoś z Was ma takie hobby?:)

tadeusz50
06-06-2010, 13:23
:) Polecam rozwiązywanie krzyżowek jako dobre ćwiczenia pamięci. Od lat codziennie rozwiązuję ;;JOLKI"Zawsze staram się rozwiązać krzyżówkę do końca Korzystam ze słownika ,atlasu ,komputera jeśli mam problem z hasłem.Czy ktoś z Was ma takie hobby?:)
Taki watek już istnieje
http://www.klub.senior.pl/hobby-pasje/t-krzyzowki-page10-410.html#post502851

Idalka
06-06-2010, 13:49
#24 06-07-2007, 23:42
Dreamka
Czasem zagląda

Otworzylam link podany przez pasterza/lubie krzyzowki/ zaganiajacego zblakane owieczki na jedynie sluszne wydeptane sciezki i znalazlam nick skopiowany wyzej.

Co sie stalo z Dremka?
W blogu tez nie ma wpisow.
Moze ktos wie?

wiem....wiem masz spis tresci tego forum ,nad lozkiem, nad stolem ,w lazience....ale prosze nie wyjezdzaj z drogowskazem .
,nie przenos mnie zastepco admina do poszukiwaczy,ja pytam nie poszukuje.

Alsko
06-06-2010, 14:06
Co sie stalo z Dremka?
. Może tu znajdziesz jakie takie wyjaśnienie, szczególnie w ostatnich postach
http://www.klub.senior.pl/search.php?searchid=2120675
A blog... Nie wiem. Może przestała pisać po zakończeniu podróży?
Pamiętam jeden post Dreamki, w którym pisała, że w podróży spotkało ich oboje coś bardzo niemiłego.

Idalka
06-06-2010, 14:13
Może tu znajdziesz jakie takie wyjaśnienie, szczególnie w ostatnich postach
http://www.klub.senior.pl/search.php?searchid=2120675
A blog... Nie wiem. Może przestała pisać po zakończeniu podróży?
Pamiętam jeden post Dreamki, w którym pisała, że w podróży spotkało ich oboje coś bardzo niemiłego.

Niestety, nie znaleziono wyników dla podanych kryteriów.
taki komunikat po kliknieciu,dzieki,Nie zeby mi specjalnie zalezalo, wdzieczny nick,zwrocil moja uwage.

tadeusz50
06-06-2010, 14:22
#24 06-07-2007, 23:42
Dreamka
Czasem zagląda

Otworzylam link podany przez pasterza/lubie krzyzowki/ zaganiajacego zblakane owieczki na jedynie sluszne wydeptane sciezki i znalazlam nick skopiowany wyzej.

Co sie stalo z Dremka?
W blogu tez nie ma wpisow.
Moze ktos wie?

wiem....wiem masz spis tresci tego forum ,nad lozkiem, nad stolem ,w lazience....ale prosze nie wyjezdzaj z drogowskazem .
,nie przenos mnie zastepco admina do poszukiwaczy,ja pytam nie poszukuje.
Jak widać pewnym zgryźliwym osóbkom nawet uprzejmość dla innych przeszkadza. Co na to poradzić? Omijać szerokim łukiem

Alsko
06-06-2010, 14:22
Podałam link do wszystkich postów Dreamki. Wystarczy kliknąć jej nick i wybrać z rozwijalnej listy "pokaż wszystkie posty", ale jeśli Ci nie zależy...

tadeusz50
06-06-2010, 14:25
Podałam link do wszystkich postów Dreamki. Wystarczy kliknąć jej nick i wybrać z rozwijalnej listy "pokaż wszystkie posty", ale jeśli Ci nie zależy...
AAlka jak widac i Tobie sie obrywa. Cóż ten typ ludzików tak ma

MSen
13-07-2010, 23:57
Krzyżówki to dobry trening naszej inteligencji oraz wiedzy ogólnej. Ja także bardzo lubię je rozwiązywać,jak oczywiscie znajde wolna chwilę.

babciaela
14-07-2010, 07:23
Witajcie...ja jestem nałogowcem krzyżówek.. wszystkie z serii"WIEM" są moje ,czasem coś wygrywam bo też wysyłam...Panoramiczne są za łatwe.Pozdrowionka...

basialwica
14-07-2010, 14:29
ja wole sudoku.