PDA

View Full Version : Kurs Samokontroli Umysłu Metoda Silvy!!!!


Marta Pecyna
08-06-2010, 16:20
Witam:)
czy słyszeliście o kursie Silvy???!! ja natrafiłam ostatnio na artukuł na ten temat i dowiedziałam się że na takim kursie można dużo się nauczyć jak kontrolować swoje zdrowie i wiele innych ciekawych rzeczy...mysle że to coś dla nas...mam tylko problem- kiedy organizowany jest następny kurs???
pomóżcie..
pozdrawiam:)

tadeusz50
08-06-2010, 16:32
Witam:)
czy słyszeliście o kursie Silvy???!! ja natrafiłam ostatnio na artukuł na ten temat i dowiedziałam się że na takim kursie można dużo się nauczyć jak kontrolować swoje zdrowie i wiele innych ciekawych rzeczy...mysle że to coś dla nas...mam tylko problem- kiedy organizowany jest następny kurs???
pomóżcie..
pozdrawiam:)
znalazłem w google
http://www.google.pl/search?q=Kurs+Samokontroli+Umys%C5%82u+Metoda+Silv y!!!&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Malwina
08-06-2010, 17:45
jestem po takim kursie od 1998 roku....nie polecam ciekawskim, niezrównoważonym, zawiedzionym w życiu..a jedynie odradzam.....polecam tym, którzy wiedza czego od życia chcą, mają duży poziom wiedzy psychologicznej,są mocni i wiedzę spozytkują w sposób własciwy.

leluri
09-06-2010, 11:11
od kilku lat zastanawiam się nad kursem Silvy... z różnych względów nie mogłam wziąć w dotychczas organizowanych udziału...
Tadeusz dzięki za link, trochę rzucił światła,

Malwino czy byłabyś tak dobra i nieco przyblizyła temat... w moim mieście ma rozpocząc sie już w piątek , a ja nadal nie mogę się zdecydować

leluri
10-06-2010, 07:40
dziękuje za brak odpowiedzi w temacie "czy warto wziąc udział w kursie samodoskonalenia metodą Silvy".

jak napisałaś brałaś dawno temu udział w takim kursie. najwidoczniej niewiele Ci dał skoro go nie polecasz.

zaoszczędziłam 450 zeta.:D

pozdraiwam

Malwina
10-06-2010, 09:46
Leluri...nie polecam wiekszosci...wszystko zalezy od "bazy" jaką posiadamy w sobie...ale to temat bardzo obszerny do rozmów w cztery oczy....kursów "tego typu" przeszłam w życiu dużo i zapewne konglomerat ich cos mi dał ..trudno powiedziec który....

leluri
10-06-2010, 09:53
Leluri...nie polecam wiekszosci...wszystko zalezy od "bazy" jaką posiadamy w sobie...ale to temat bardzo obszerny do rozmów w cztery oczy....kursów "tego typu" przeszłam w życiu dużo i zapewne konglomerat ich cos mi dał ..trudno powiedziec który....
Malwino, ilość osób zaglądajacych na wątek jest dosyć duża, a to świadczy o zainteresowaniu tematem....
parę zdań osoby doświadczonej, a za taką Cie uważam -i chyba nie tylko ja- pozwoli na ogólne wyrobienie sobie zdania

Malwina
10-06-2010, 10:23
kochana moja..wydaje mi się , ze bardzo dużo napisałam w zdaniach, a przede wszystkim między zdaniami...więcej nie potrafie w paru zdaniach na forum....jesli czujesz sie gotowa do jakby"prania mózgu i emocji" i wiesz w jaki sposób to wykorzystasz to idz, jeżeli czujesz sie mocna emocjonalnie to idz, ale jeśli jestes na rozdrożu emocjonalnym....wstrzymaj sie....nie potrafię więcej powiedziec....

Bianka
10-06-2010, 11:08
a ja proponuję, abyś najpierw zapoznała się z literaturą na temat metody Silvy. Wydano kilka co najmniej książek o tej metodzie. Można kupić (np. w internecie, w antykwariacie czy może nawet jeszcze są w księgarniach), albo pożyczyć w bibliotece. Wyrobisz sobie pojęcie, o co w ogóle chodzi i łatwiej będzie Ci podjąć stosowną decyzję co do kursu.
I być możesz zaoszczędzisz trochę kasy. :)

leluri
10-06-2010, 20:45
mój problem chwilowo rozwiązał się sam .... kurs się nie odbędzie.

co do literatury, toż to nie to samo co żywe słowo uczestnika, który może powiedzieć, zaświadczyć na ile zdobyte umiejętności, przekazane techniki przydały się w życiu własnym i innych....

pozdrawiam przedmówców i dziekuję za rozmowę :)

unlimitedgroup
15-06-2010, 15:54
KURS SAMOKONNTROLI UMYSŁU METODĄ SILVY!!!!

Wykładamy w 109 państwach,
w 32 językach,
mamy już 12 000 000 absolwentów na świecie!!!
Kurs Samokontroli Umysłu metodą Silvy!!!
by móc:
- szybko i efektywnie przyswajać wiedzę
- myśleć pozytywnie
- poprawić swoją pamięć oraz opanować swój stres i niepokój.
Wykorzystaj więcej niż zaledwie kilka procent możliwości Swojego umysłu!!!


_ _ _ _ _ _ _ _ _
organizator: Unlimited Group Polska
kom: 798786391
e-mail: karolina.cala@unlimitedgroup.pl
termin: 10-12.09.2010r.
adres: Okopowa 5

_ _ _ _ _ _ _ _ _
www.unlimitedgroup.pl

Małgorzata Kurek
02-09-2010, 22:58
Gorąco polecam zapoznanie się metodą Silvy. Ja byłam na takim szkoleniu rok temu w Lublinie i uważam, że te 3 dni rzeczywiście zmieniły moje podejście do życia, nastawienie, samoocenę, a takie zmiany to pierwszy i najważniejszy krok do poważniejszych zmian w życiu codziennym, zarówno osobistym, jak i zawodowym, poprawy samopoczucia, pamięci, koncentracji itd:) Krótko rzecz ujmując, dotarło do mnie, że to ja powinnam decywoać o własnym życiu:)

Malwina
02-09-2010, 23:08
Zeby dojść do wniosku, ze to my sami decydujemy o swoim zyciu nie potzreba kończyc bardzo drogiego Silvy..wystarczy troche dobrej literatury, zastanowienia, przemielenia tych informacji i konkluzji....

Arti
02-09-2010, 23:33
Zeby dojść do wniosku, ze to my sami decydujemy o swoim zyciu nie potzreba kończyc bardzo drogiego Silvy..wystarczy troche dobrej literatury, zastanowienia, przemielenia tych informacji i konkluzji....

no przecież decydujemy o swym życiu przez wybory :D
wybierając coś :D
nawet jak nie wybieramy to też jest nasz wybór.

jakempa
03-09-2010, 12:13
Mnie od bardzo dawna interesują te tematy, chodziłam na spotkania pn, ''Ludzie ciekawi wszystkiego'' zetknęłam sie tam z tematem silvy, bardzo mnie to ciekawiło, później czytałam wiele z tego tematu, ale uważam,że taka wiedza bardzo zmienia czlowieka, daje wiele rzeczy zrozumieć i otwiera umysł czlowieka, na to ,że to my decydujemy o sobie i mamy wielki wpływ na swoje życie, Ja porównując siebie sprzed lat, kiedy wszystkim się z góry zamartwiałam, w drobiazgach widziałam problemy, po zapoznaniu się z machanizmami działania własnego mózgu, podświadomości, i świadomości, jestem zupełnie innym człowiekiem. Wyciszona, owinięta aureolą własnej energii, gdzie nie ma do mnie dostępu to czego nie chce, by zburzyło moją harmonię życia. A wierzcie, mi , że i dolegliwosci fizyczne minęły, nie myślę o żadnych chorobach, Tak więc wybór zawsze zależy od CIEBIE,. co chcesz wiedziec i jak żyć, Ja patrzę na świat przez różowe okulary, tak go postrzegam, uciekam od zła i nienawiści i jest mi z tym cudownie, Poprostu nauczyłam sie żyć, dzięki przyswojeniu takiej wiedzy.

bronczyk
03-09-2010, 22:18
A ja popieram Malwinę. Wystarczy myślenie solidne i dużo literatury, a u mnie jeszcze kontakt z "braćmi mniejszymi". Ileż one mnie nauczyły mądrości życiowych. Za wikt i opierunek zapoznały mnie z przemijaniem, nauczyły prawdy o śmierci i pokazały, że liczy się chwila tu i teraz. Nie mam zawsze humorku radosnego, nie patrzę na świat przez różowe okulary, nie uciekam od złości, choć nie prowokuje jej( staram się) i nigdy nie sięgałam w podświadomość lub w co tam chcą różni dawcy szczęścia przez trening umysłu. A cieszę się, że żyję.

Malwina
03-09-2010, 23:52
dzieki Halinko, ale ja czasem sięgam w podświadomosc, ale za "namową", wiedzą mnie samej, literatury, praktyki a nie "kierunkowicieli", no i moich psiaków też przez całe życie....tylko wiem , ze z "tymi"tematami trzeba bardzo uważac, bardzo...zapłaciłam kiedys wysoką cenę za wścibstwo tematyczne, poddanie sie wszystkowiedzącemu i naiwnosc...to co mam teraz w sobie zawdzięczam literaturze, przemyśleniom,ćwiczeniom, sytuacjom i ludziom dobrym, mądrym, którzy stawali na mojej drodze.Jakempa mówi w zasadzie to samo, tylko moze innymi słowami....buźka na dobranoc

Marek Filas
29-09-2010, 14:10
Witajcie,
zastanawiałem się nad kursem silvy i w końcu trafiłem na ogłoszenie w Radomiu. Orientuje się ktoś może czy warto wziąć udział akurat w tym kursie? Dostałem informację, że prowadzący to Pan Marian Jeżewski. Całość organizuje firma Unlimited Group Polska. Z tego co się zorientowałem to ludzie są bardzo zadowoleni z kursów prowadzonych przez Jeżewskiego. Jednakowoż, może ktoś uczestniczył już w podobnych kursach i może cos doradzić. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Przesyłam jeszcze adresy stron związane z tym kursem:
http://sdc.biz.pl/aktualnosci.html
i o prowadzącym:
http://www.jezewski.eu/strona/?site=5

Małgorzata Kurek
09-12-2010, 16:40
Dowiedziałam się ostatnio, że na wiosnę w Radomiu i Lublinie znowu odbędzie się Kurs metody Silvy. Chciałam wam gorąco polecić zapoznanie się z programem szkolenia i samą metodą. Naprawdę warto:) Zresztą, sama zastanawiam się, czy za jakiś czas nie wziąść udziału w kursie, już po raz drugi;)

bronczyk
09-12-2010, 20:52
A po pierwszym razie nie było poprawy, że jeszcze raz musisz brać udział.

Opcja
09-12-2010, 22:00
Wydaje się zachęcający ten kurs.

eledand
09-12-2010, 22:20
Nie jeden raz byłam już w temacie z Malwinką i doskonale siebie rozumiemy.Nikt,mnie niczego nie narzuci,bo dostałabym szefsskiej Furii a i tak zrobię co ja będę chciała.
Darmo nikt nie wyszarpię,ode mnie pieniędzy;za kilka słówek???Przecież jak ja swoję poczynania przemyślę,to ja wiem gdzie popełniłam błąd.
Życie,zrobiło mnie twardą i dążącą do własnego celu.
Są n asi Psycholodzy i Psychiatrzy,którzy doradzają w ciężkich sprawach losowych.Nie jestem pewna,bo i nie będę szukać,czy to nie jest ta amerykańska sekta Scientoloogi.
Oni chcą się na gwałt wprowadzić do polski i zapewne mają wielki Cel w tym;Jaki to wie każdy kto o sektach cokolwiek poczytał.
To tyle moich wywodów jak na razie.
Do wątku jeszcze wróce.

Kyllyan
31-12-2010, 16:26
A po pierwszym razie nie było poprawy, że jeszcze raz musisz brać udział.
Kolega, jak widzę nie w temacie ;)

Jeżeli w ofercie czytamy:
Żyjesz w nieustannym stresie?
Masz problemy ze zdrowiem? Problemy w rodzinie, w pracy?
Masz poczucie, że tracisz swoje cele z pola widzenia? Nie potrafisz ich zrealizować?
Chciałbyś rozwinąć możliwości swojego umysłu?
Efektywniej radzić sobie z trudnościami? Poprawić swoją intuicję?
To nie znaczy, że udział w kursie rozwiąże automatycznie te problemy. Na kursie otrzymujesz narzędzia, za pomocą których te problemy będziesz w przyszłości rozwiązywał. No i jesli po kursie nie będziesz regularnie trenował tego czego cię nauczyli, to pieniądze, które wydałeś na kurs będą wyrzucone w błoto ;)