PDA

View Full Version : Proszę o pomoc


Jolcik
11-06-2010, 14:55
Jestem początkującą internautką ale bardzo chętna do poznania możliwości jakie daje internet.Lubie słuchać muzyki ,którą wybieram wpisując w wyszukiwarce konkretny tytuł,wtedy rozwija się lista wielu utworów z ,których tworzyłam listę automatycznie odtwarzającą zaznaczone utwory. Wczoraj zrobiłam jakiś błąd i zablokowałam możliwość tworzenia takiej listy. Po wskazaniu wybranego utworu pojawia się napis dodaj do kolejki,ale ponowne kliknięcie nie zapisuje tego w kolejce.Co mam zrobić ,by z tego wybrnąć?

weronika1
11-06-2010, 23:31
Witaj Joleczko
Ponieważ jesteś początkującą i nie orientujesz się jeszcze w wątkach, podpowiadam Ci żebyś napisała tę prośbę w wątku "Senior".
Kliknij "senior" na głównej stronie (lewa strona), rozwiną się wątki o różnych tematach. Wyszukaj swój wątek np."Pomogę każdemu", kliknij go i napisz. Napewno znajdzie się ktoś pomocny. Ja tam zawsze odnajduję pomocników.
Pozdrawiam.

Jolcik
12-06-2010, 15:17
Dziękuję za podpowiedż,gdzie mam szukać rozwiązania problemu,ale sama zorientowałam się ,gdzie tkwiła przyczyna opisanej sytuacji i już jest wszystko w porządku

Pozdrawiam serdecznie