PDA

View Full Version : Co tam u was na "seniorku",nic nowego ?


senior A.P.
15-06-2010, 22:47
Dlugo mnie nie bylo ale jestem .
Pozwolcie wiec ,ze w temacie ujalem pytanie.
Jak czytam nie wiele sie zmienilo wiekszosc ta sama (nie do zdarcia) ,pewnych seniorow i senorek nie widze (czy zyja ?).
Linia ataku i obrony tez sie nie zmienila.
Pojawili sie na forum "seniorzy rolnicy" !
I to wlasnie ci mnie sklonili aby ponownie spedzic tu "rozrywke".
Tematow w dziale polityka jest duzo ,dyskusje tez ciekawe ale malo stwierdzen ,jak i zalecen ,rad na kogo glosowac z tych "dziesieciu wspanialych" kandydatow na opuszczone tak tragicznie stanowisko prezydenta RP ?

Ja tez mam zamiar glosowac ale po tym jak moj kandydat odpadl w "przedbiegach" (termin zebrania podpisow byl krotki) i znajomy nam z tego forum inz. Dariusz Kosiur nie przebrnal przez "sito" ,zastanawiam sie czy wogole warto glosowac a jezeli juz to chyba zaglosuje na Andrzeja Leppera .
Przeciez posiada bardzo dobry program co nalezy w Polsce zmienic aby nam POLAKOM zylo sie lepiej,to taki "swoj z ludu roboczego" kandydat.
O nim cos tu na portalu cicho ,moze mi ktos powiedziec dlaczego ?

tadeusz50
16-06-2010, 06:19
:) :) :) :)
Widzę powrót

Lila
16-06-2010, 08:38
Dlugo mnie nie bylo ale jestem .
Pozwolcie wiec ,ze w temacie ujalem pytanie.
Jak czytam nie wiele sie zmienilo wiekszosc ta sama (nie do zdarcia) ,pewnych seniorow i senorek nie widze (czy zyja ?).
Linia ataku i obrony tez sie nie zmienila.
Pojawili sie na forum "seniorzy rolnicy" !
I to wlasnie ci mnie sklonili aby ponownie spedzic tu "rozrywke".
Tematow w dziale polityka jest duzo ,dyskusje tez ciekawe ale malo stwierdzen ,jak i zalecen ,rad na kogo glosowac z tych "dziesieciu wspanialych" kandydatow na opuszczone tak tragicznie stanowisko prezydenta RP ?

Ja tez mam zamiar glosowac ale po tym jak moj kandydat odpadl w "przedbiegach" (termin zebrania podpisow byl krotki) i znajomy nam z tego forum inz. Dariusz Kosiur nie przebrnal przez "sito" ,zastanawiam sie czy wogole warto glosowac a jezeli juz to chyba zaglosuje na Andrzeja Leppera .
Przeciez posiada bardzo dobry program co nalezy w Polsce zmienic aby nam POLAKOM zylo sie lepiej,to taki "swoj z ludu roboczego" kandydat.
O nim cos tu na portalu cicho ,moze mi ktos powiedziec dlaczego ?

Witaj Gutek.
Jak tam papuga?:)

O Twoim kandydacie cicho, bo i nie ma co pisać.
Niebawem uprawomocnią mu się wyroki i pozamiatane.

senior A.P.
16-06-2010, 11:24
A co bedzie jak to wlasnie Andrzej lepper zacznie zamiatac w Polsce ?
Nie pamietasz,ze "Balcerowicz musi odejsc" a zaraz po nim jego uczniowie ?

Witaj emerytowany gorniku !
Powroty zdrowiu sluza i poprawiaja samopoczucie.
Przeciez ze swymi partiami byscie sie tu zaklikali a tak ja wam "pokibicuje".

Lila !
To ,ze Lppera nie pokazuja to chyba nie z tego powodu ,ze obalil pierwsze posuniecia PKB (tych co glosy licza i wybory urzadzaja) ale przed nim portkami czesa ci ,a szczegolnie jeden.co lapoweczki chcieli mu podkladac.
Nie napisze swinie,bo przeciez Lepper bardzo dobrze (jako hodowca autentycznych swin) sie zna.
Zachowania swin sa bardzo rozne - raz mrukna ,innym razem zakwicza a na koniec wleza w najwiekszy brud i wierzgaja nogami .
Teraz kiedy do tronu pchaja sie z wyzszych rodow az po hrabiowskie i magnackie (z proletariackich tez), to gdzie ktos bedzie pokazywal zabiedzonego doktora,albo nieznanenego "wzietka" a tym bardziej tego ,ktory ma program ratunku dla Polski i Polakow a na dodatek jest z "ludu pracujacego" chocby na 200 ha.

Ja glosuje na Leppera ,moze zlo w Polsce wezmie wreszcie cholera zamiast "grypy tysiaclecia".
Do glosowania !
Niech zabija nam wszystkie dzwony,POLSKI NAROD musi byc zbawiony !

Doc
17-06-2010, 17:10
A co bedzie jak to wlasnie Andrzej lepper zacznie zamiatac w Polsce ?
Nie pamietasz,ze "Balcerowicz musi odejsc" a zaraz po nim jego uczniowie ?

Witaj emerytowany gorniku !
Powroty zdrowiu sluza i poprawiaja samopoczucie.
Przeciez ze swymi partiami byscie sie tu zaklikali a tak ja wam "pokibicuje".

Lila !
To ,ze Lppera nie pokazuja to chyba nie z tego powodu ,ze obalil pierwsze posuniecia PKB (tych co glosy licza i wybory urzadzaja) ale przed nim portkami czesa ci ,a szczegolnie jeden.co lapoweczki chcieli mu podkladac.
Nie napisze swinie,bo przeciez Lepper bardzo dobrze (jako hodowca autentycznych swin) sie zna.
Zachowania swin sa bardzo rozne - raz mrukna ,innym razem zakwicza a na koniec wleza w najwiekszy brud i wierzgaja nogami .
Teraz kiedy do tronu pchaja sie z wyzszych rodow az po hrabiowskie i magnackie (z proletariackich tez), to gdzie ktos bedzie pokazywal zabiedzonego doktora,albo nieznanenego "wzietka" a tym bardziej tego ,ktory ma program ratunku dla Polski i Polakow a na dodatek jest z "ludu pracujacego" chocby na 200 ha.

Ja glosuje na Leppera ,moze zlo w Polsce wezmie wreszcie cholera zamiast "grypy tysiaclecia".
Do glosowania !
Niech zabija nam wszystkie dzwony,POLSKI NAROD musi byc zbawiony !
"Kpisz czy o drogę pytasz" ???

Honoratka
17-06-2010, 17:35
Senior A.P
Może zapytaj "ludu pracującego" na mniej niż 200 ha,co sądzą o Leperze.
Znam ja Tego pana bardzo dobrze,mieszkam w okolicach Nowego Dworu Gd.Niedaleko też mieszka niejaka pani Hojarska,
pamiętasz????Na łąkach pod Nowym Dworem urządzali sobie pikniki,piwo i wódeczności lało się w bród.Była okazja popatrzeć na "Elitę"Samoobrony:D

senior A.P.
17-06-2010, 21:28
A co to Honoratko inne partie nie ciesza sie z sukcesow i nie opijali zwyciestw ?
Jezeli Lepperowi wypominasz hektary to innym przywodcom partyjnym wypomnij miliony - badz sprawiedliwa i nie kieruj sie politycznymi uczuciami.
Jest taka partia chlopska przemianowana z dawnej ZSL na PSL w ktorej niezniszczalny Pawlak z "nocnej zmiany" prym wiedzie ,nawet generalem wiejskich strazakow zostal ale polskim rolnikom nie wiele pomogl a wrecz przeciwnie !

Powiedz wiec znawczynio polskiej wsi co zaszlo po zdjeciu Leppera z ministra rolnictwa i wlasnie o tym porozmawiaj z rolnikami malorolnymi,z takimi z jakich ja sie wywodze z podkarpackiej wsi .
Wtedy uznam cie za fachowca obecnej wspolczesnej "juniokolozowej wsi".

A teraz aby cie nerwy nieponiosly przed konfrontacja ze mna, zapytam Ciebie jako fachowca :

Znasz sie na hodowli (nie tylko kur) ale rowniez trzody i bydla na wsi ?
Dopisz co to sie dzisiaj POLSKIEMU ROLNIKOWI oplaca ???

Przed odpowiedzia posluchaj utrwalonych w sieci net, to co na ten temat (i nie tylko) mowi Andrzej Lepper - jedyny Polak-kandydat na prezydenta z ludzi znajacych sie na rolnictwie,takze na tym co Polske boli i to bardzo dobrze z wieloletnia praktyka tak na wsi jak i w rzadzie .
Nie udalo sie leppera zniszczyc wszelkimi chwytami wlacznie z przyprawianiem rogow ,to teraz nie daje sie mu nawet wejsc do czolowych mediow ze swym programem.

Uwazasz to za sprawiedliwe ?

Jego program ratowania Polski warto poznac i ZAGLOSOWAC WLASNIE NA TEGO KANDYDATA .
Jeszcze jest czas do zapoznania sie z tym programem i do wyborow pojsc nie z wiedza z lzemediow ale od praktycznego czlowieka.

Arti
17-06-2010, 22:45
Senior a cóżeś taki waleczny?
a co Ci to zależy kto będzie?
Przecież Senior jesteś :)
Dbaj o zdrowie ogólnie na łonie przyrody wypoczywaj bo seniorami nikt głowy sobie nie zawraca.
:D nooo przed wyborami moooże się ktoś połasi do seniorów.
wybieraj kogo chcesz :cool:

Arti
17-06-2010, 22:51
mowi Andrzej Lepper - jedyny Polak-kandydat na prezydenta z ludzi znajacych sie na rolnictwie,takze na tym co Polske boli i to bardzo dobrze z wieloletnia praktyka tak na wsi jak i w rzadzie .
Nie udalo sie leppera zniszczyc wszelkimi chwytami wlacznie z przyprawianiem rogow ,to teraz nie daje sie mu nawet wejsc do czolowych mediow ze swym programem.

Uwazasz to za sprawiedliwe ?

Jego program ratowania Polski warto poznac i ZAGLOSOWAC WLASNIE NA TEGO KANDYDATA .
Jeszcze jest czas do zapoznania sie z tym programem i do wyborow pojsc nie z wiedza z lzemediow ale od praktycznego czlowieka.



Tekę ministra rolnictwa może by udźwignął :rolleyes: ale jako reprezentant kraju nieeeee sorry ale nie.

Anielka
17-06-2010, 23:21
No proszę ,senior A.P. siedzi pod palmami i się znowu wymądrza.Mam nadzieję,ze masz niedaleko ambasadę i będziesz mógł na swojego kandydata zagłosować.Powodzenia.
A u nas na seniorku?
http://www.imagebanana.com/img/naaa7izt/18904_postaremu.jpg (http://www.imagebanana.com/)

Arti
17-06-2010, 23:28
No proszę ,senior A.P. siedzi pod palmami i się znowu wymądrza.Mam nadzieję,ze masz niedaleko ambasadę i będziesz mógł na swojego kandydata zagłosować.Powodzenia.
a pewna jesteś, że pod :D a może na palmach :D wypoczywa..

Anielka
17-06-2010, 23:30
Ostatnio jak był,około pól roku temu to sie chwalił,ze pod palmami.Ale wszystko jest możliwe,może i na palmach.A pewna,to ja juz niczego nie jestem.

Honoratka
17-06-2010, 23:34
A co to Honoratko inne partie nie ciesza sie z sukcesow i nie opijali zwyciestw ?
Jezeli Lepperowi wypominasz hektary to innym przywodcom partyjnym wypomnij miliony - badz sprawiedliwa i nie kieruj sie politycznymi uczuciami.
Jest taka partia chlopska przemianowana z dawnej ZSL na PSL w ktorej niezniszczalny Pawlak z "nocnej zmiany" prym wiedzie ,nawet generalem wiejskich strazakow zostal ale polskim rolnikom nie wiele pomogl a wrecz przeciwnie !

Powiedz wiec znawczynio polskiej wsi co zaszlo po zdjeciu Leppera z ministra rolnictwa i wlasnie o tym porozmawiaj z rolnikami malorolnymi,z takimi z jakich ja sie wywodze z podkarpackiej wsi .
Wtedy uznam cie za fachowca obecnej wspolczesnej "juniokolozowej wsi".

A teraz aby cie nerwy nieponiosly przed konfrontacja ze mna, zapytam Ciebie jako fachowca :

Znasz sie na hodowli (nie tylko kur) ale rowniez trzody i bydla na wsi ?
Dopisz co to sie dzisiaj POLSKIEMU ROLNIKOWI oplaca ???

Przed odpowiedzia posluchaj utrwalonych w sieci net, to co na ten temat (i nie tylko) mowi Andrzej Lepper - jedyny Polak-kandydat na prezydenta z ludzi znajacych sie na rolnictwie,takze na tym co Polske boli i to bardzo dobrze z wieloletnia praktyka tak na wsi jak i w rzadzie .
Nie udalo sie leppera zniszczyc wszelkimi chwytami wlacznie z przyprawianiem rogow ,to teraz nie daje sie mu nawet wejsc do czolowych mediow ze swym programem.

Uwazasz to za sprawiedliwe ?

Jego program ratowania Polski warto poznac i ZAGLOSOWAC WLASNIE NA TEGO KANDYDATA .
Jeszcze jest czas do zapoznania sie z tym programem i do wyborow pojsc nie z wiedza z lzemediow ale od praktycznego czlowieka.
Odpowiem Ci krótko-PRACA!

Arti
17-06-2010, 23:36
Palmę polityczną to nie każdy ma :D :cool:

Anielka
17-06-2010, 23:37
Palmę polityczną to nie każdy ma :D :cool:
I nie musi mieć każdy.

senior A.P.
18-06-2010, 11:48
Jezeli jestescie AUTENTYCZNYMI SENIORKAMI (piszace wyzej) to naprawde mi Was zal,nawet i od strony PALM,ktore gdzies tam Wam wyrosly,moze i kaktusy.

Honoratko co chcesz wyrazic pod odpowiedzia jednym slowem "praca".
I dodatkowo zapytam :
Praca - kogo,na kogo,dlaczego i za ile ????
Wszystkim strozom poprawnosci politycznej radze zagladnac do starej instrukcji, bowiem szybko wraca KOMUNIZM DRUGI !
Bedzie tylko w kolorze rozowym.
Chyba,ze czerwienia poplamia sztandary.
Nie jestem pewien czy beda jeszcze spiewac : "My ze spalonych wsi,my z glodujacych miast....".
Rozliczenie blisko i na czasie.

Doc
24-06-2010, 09:13
Jezeli jestescie AUTENTYCZNYMI SENIORKAMI (piszace wyzej) to naprawde mi Was zal,nawet i od strony PALM,ktore gdzies tam Wam wyrosly,moze i kaktusy.

Honoratko co chcesz wyrazic pod odpowiedzia jednym slowem "praca".
I dodatkowo zapytam :
Praca - kogo,na kogo,dlaczego i za ile ????
Wszystkim strozom poprawnosci politycznej radze zagladnac do starej instrukcji, bowiem szybko wraca KOMUNIZM DRUGI !
Bedzie tylko w kolorze rozowym.
Chyba,ze czerwienia poplamia sztandary.
Nie jestem pewien czy beda jeszcze spiewac : "My ze spalonych wsi,my z glodujacych miast....".
Rozliczenie blisko i na czasie.
Taki prorok co pod palmami je to g.... wie.:rolleyes:

Lila
24-06-2010, 09:16
Senior, my ze spalonych WSI,
to właśnie śpiewamy.

Stalin
24-06-2010, 09:29
Eeee, ja to śpiewam że jestem z rozwiązanych WSI :D:D:D:D

senior A.P.
24-06-2010, 13:24
Ostatnio na czasie : "My z zatopionych wsi ....".
Jest taka wies ,ze nikt nie glosowal na tych co sie juz wybrali.
Podali o tym nawet w tvn.