PDA

View Full Version : Napieralski prezydentem RP


Mekintosz
18-06-2010, 09:05
Wśród kandydujących na prezydenta nie ma nikogo , kto chociaż w niewielkim stopniu nadawał się do rządzenia naszym krajem.
Do pałacu prezydenckiego i jego wysokich poborów chętny jest każdy . A ty głupi wyborco jak byś nie wybrał, to i tak wyjdziesz ze śladem buta na dupsku. Postanowiłem że tak jak zwykle będę głosował na "najmniejsze zło" . Moim kandydatem jest Napieralski.

Lila
18-06-2010, 09:15
Twój kandydat nie jest najmniejszym złem.
Pokazał, że jest dobry ,mimo iż koledzy podstawiali mu nogę.
Teraz nie ma szans.
Ale już wiadomo,że zbuduje nowoczesną lewicę,
bez betonowych obciążeń.

jasinek123
18-06-2010, 09:37
Lila
a mi sie marzy pierwsza tura
Komorowski-Napieralski-Kaczyński
sama przyznasz kolejność dość ciekawa
napewno Polska by nie ucierpiała
a wdrugiej byłoby ciekawie-prawda?

jip
18-06-2010, 10:19
Lila
a mi sie marzy pierwsza tura
Komorowski-Napieralski-Kaczyński
sama przyznasz kolejność dość ciekawa
napewno Polska by nie ucierpiała
a wdrugiej byłoby ciekawie-prawda?
A może bez tego trzeciego....? To by było zabawnie..... ja bym się cieszył, i wtedy musiał bym przemyśleć na kogo oddam głos... może miałbym kłopot, pies by też musiał myśleć...
Wiem, że to marzenie, ale co tam pomarzyć nie można?

Doc
18-06-2010, 10:20
Wśród kandydujących na prezydenta nie ma nikogo , kto chociaż w niewielkim stopniu nadawał się do rządzenia naszym krajem.
Do pałacu prezydenckiego i jego wysokich poborów chętny jest każdy . A ty głupi wyborco jak byś nie wybrał, to i tak wyjdziesz ze śladem buta na dupsku. Postanowiłem że tak jak zwykle będę głosował na "najmniejsze zło" . Moim kandydatem jest Napieralski.
Nie wiedziałem że z Pana taki "mańkut"A na poważnie to prócz poparcia Napieralskiego z resztą się zgadzam.:cool:

Mekintosz
18-06-2010, 10:37
Nie wiedziałem że z Pana taki "mańkut"A na poważnie to prócz poparcia Napieralskiego z resztą się zgadzam.:cool:
A skąd miałbyś wiedzieć jaki jestem?. Lepsza zdrowa lewica niż upośledzona prawica. Takie jest moje zdanie. Jakie ty masz poglądy? Nie interesuje mnie to!

Lila
18-06-2010, 10:41
A może bez tego trzeciego....? To by było zabawnie..... ja bym się cieszył, i wtedy musiał bym przemyśleć na kogo oddam głos... może miałbym kłopot, pies by też musiał myśleć...
Wiem, że to marzenie, ale co tam pomarzyć nie można?


Niestety mój miły.
Nie spełni Ci się marzenie.
Komorowski tym razem będzie.

Doc
18-06-2010, 10:55
A skąd miałbyś wiedzieć jaki jestem?. Lepsza zdrowa lewica niż upośledzona prawica. Takie jest moje zdanie. Jakie ty masz poglądy? Nie interesuje mnie to!
No przyjemy to ty nie jesteś!:rolleyes: A w ankietę zamało kandydatów wpisałeś.:rolleyes:

Mekintosz
18-06-2010, 11:01
A w ankietę zamało kandydatów wpisałeś.:rolleyes:
To jest więcej tych pijawek ?

Doc
18-06-2010, 12:11
To jest więcej tych pijawek ?
Ankietę przeprowadzasz i udajesz że nie wiesz? To nieuczciwe a nawet szowinizm.:rolleyes:

Mekintosz
18-06-2010, 13:11
Ankietę przeprowadzasz i udajesz że nie wiesz? To nieuczciwe a nawet szowinizm.:rolleyes:
Nie masz prawa oceniać mojego postępowania, tak jak ja nie oceniam twojego. Nie przypinaj mi etykietek bo nawet mnie nie znasz. Epitet "szowinista" do mnie nie pasuje gdyż jestem zagorzałym zwolennikiem feminizmu.
A co do prezydentury, to wybory w wygrać powinna silna, mądra kobieta o lewicowych poglądach. Tylko że męscy szowiniści by do tego nie dopuścili. A ankieta na tym wątku nie ma z tym nic wspólnego.

Lila
18-06-2010, 13:28
Nie masz prawa oceniać mojego postępowania, tak jak ja nie oceniam twojego. Nie przypinaj mi etykietek bo nawet mnie nie znasz. Epitet "szowinista" do mnie nie pasuje gdyż jestem zagorzałym zwolennikiem feminizmu.
A co do prezydentury, to wybory w wygrać powinna silna, mądra kobieta o lewicowych poglądach. Tylko że męscy szowiniści by do tego nie dopuścili. A ankieta na tym wątku nie ma z tym nic wspólnego.

No jabłuszko.:)
Po tym, to ja bym Cię w piekle poznała, nawet smażąc się w osobnym kotle.:)

Nie ma takiej szansy.
Jeszcze nie. I nie dlatego, że nie ma mądrych kobiet.
Tylko - jak mi powiedziała moja córka - dochodzisz do szklanego sufitu w pewnym momencie.
Głupszy wygra, bo jest facetem.

A co do Grzesia, należy się cieszyć.
Najbardziej imponująca kampania.
Przykrość jaką mu zrobił Cimoszewicz, okazała się pocałunkiem Almanzora dla innego. Jemu słupki podskoczyły.

Lewica stanęła przed ogromną szansą,
choć poniosła taką ogromną stratę pod Smoleńskiem.
Ja na nich nie głosuję,
ale od dawna przyglądam się ''młodym wilczkom'' z życzliwością. Byle odrzucili stary balast.....

wankabor
18-06-2010, 14:05
To jest więcej tych pijawek ?

Przyjacielu, nie przejmuj się pijawkami. Okropne są te stworzenia, Nie tylko się ich boję , ale budzą we mnie wstręt brrrr.
Oczywiście , że będę głosowała na G.Napieralskiego , w sumie dysponuję 5 głosami.
Konserwatywny liberalizm i konserwatywny nacjonalizm to nie moja "bajka".

Mekintosz
18-06-2010, 15:39
Przyjacielu, nie przejmuj się pijawkami. Okropne są te stworzenia, Nie tylko się ich boję , ale budzą we mnie wstręt brrrr.
Oczywiście , że będę głosowała na G.Napieralskiego , w sumie dysponuję 5 głosami.
Konserwatywny liberalizm i konserwatywny nacjonalizm to nie moja "bajka".
A jeśli Napieralski to "Czarny Koń"?

senior A.P.
18-06-2010, 16:48
Jaki on kon, to jeszcze zrebak brykajacy !

wankabor
18-06-2010, 18:43
Dziś w TVN24 o godz 20,00 w audycji "piaskiem po oczach" będzie rozmowa z Leszkiem Millerem. Muszę oglądać, ponieważ L. Miller i G. Napieralski są moją platoniczna miłością tzn. przyjacielską, bezinteresowną, lojalną i wierną

Muszę wyznać, że takich miłości mam więcej, po prostu jestem bardzo kochliwa, czego i Wan drodzy seniorzy życzę. Kochajmy się.

Doc
21-06-2010, 11:15
Wśród kandydujących na prezydenta nie ma nikogo , kto chociaż w niewielkim stopniu nadawał się do rządzenia naszym krajem.
Do pałacu prezydenckiego i jego wysokich poborów chętny jest każdy . A ty głupi wyborco jak byś nie wybrał, to i tak wyjdziesz ze śladem buta na dupsku. Postanowiłem że tak jak zwykle będę głosował na "najmniejsze zło" . Moim kandydatem jest Napieralski.
Gratulacje dla twojego kandydata trzeci wynik to jest coś.A jeszcze zwycięstwo na Seniorku! Proponuję założyć wątek "KOMUNO WRÓĆ" powodzenie murowane.;)

wankabor
21-06-2010, 11:44
Proponuję założyć wątek "KOMUNO WRÓĆ" powodzenie murowane.;)
Po co proponujesz, zrób to sam.

Ja proponuję Ci, przeczytaj na blogu Zen dzisiejszy wpis " Już po" , Jak pięknie pisze nasza seniorka m.in. o tolerancji, o szanowaniu ludzi o innych poglądach. Myślę , że po takiej jednej małej lekcji nie będziesz więcej okazywał pogardy dla drugiego człowieka, nie będziesz nikogo wyzywał od komuchów , betonów itp.ale powiesz -przyjacielu w tej sprawie mam inne własne zdanie. Pozdrawiam.

senior A.P.
21-06-2010, 12:02
Skad ma komuna wrocic z Rosji czy z Ameryki,bo w Polsce to ona caly czas jest ?!

Mekintosz
21-06-2010, 12:03
Gratulacje dla twojego kandydata trzeci wynik to jest coś.A jeszcze zwycięstwo na Seniorku! Proponuję założyć wątek "KOMUNO WRÓĆ" powodzenie murowane.;)
Komuna była za Hippisów. Zapewne popierniczyło ci się z komunizmem. A tyle Napieralski ma z tym komunizmem wspólnego co moja wnuczka z królowa Polski. Obie mają Jadwiga na imię tylko czasy rozbieżne.
A wątek możesz założyć sobie sam, nie jest to wcale takie trudne.

Lila
21-06-2010, 12:29
Dedykacja dla wyborców Grzesia Napieralskiego,
od Partii Miłości.

http://www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWA

Człowiek -mucha wysyła Grzegorza do małp.

ps. a tak poza tematem,
nie uważacie, że Niesiołowskiemu potrzebny jest lekarz?

Może zresztą zmienił już punkt widzenia?:):):)

wankabor
21-06-2010, 13:47
Bardzo przykro słuchać wyznania sympatii w wykonaniu członka Partii Miłości. Nic dziwnego , prawie wszyscy ideolodzy prawicowo-klerykalni od dawna zioną nienawiścią w stosunku do swych przeciwników politycznych. Oni przyjęli twierdzenia " nam wszystko wolno" Z wiary uczynił oręż walki. Przypomina mi się tu fragment ewangelii( Mt 23,27) Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Jesteście podobni do pobielanych grobów, które wyglądają pięknie z zewnątrz, ale wewnątrz pełne są trupich kości i wszelkiej zgnilizny... Wy na zewnątrz wydajecie się ludźmi sprawiedliwymi, ale wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości. Biada wam..." Goot mit uns

MarekNik
21-06-2010, 13:50
Warto rozmawiać. Oni rozumieją.
Odpowiedzą - gdzieś to mamy,
może się zaśmieją,
ale w sercu, gdzieś głęboko
myślą tak jak my.

Przygnieceni beznadzieją
często - będę zły
-na dzień postanawiają.
Myśli jednak polskie mają!

Chcieli słyszeć coś o sobie
-nie słyszeli nic.
Ktoś pomyślał - kibic tylko
- ot,zwyczajny widz.

Jutro znaczyć będą: " WSZYSTKO"
a dzisiejsi: - " NIC" !!!

Lila
21-06-2010, 14:29
Bardzo przykro słuchać wyznania sympatii w wykonaniu członka Partii Miłości. Nic dziwnego , prawie wszyscy ideolodzy prawicowo-klerykalni od dawna zioną nienawiścią w stosunku do swych przeciwników politycznych. Oni przyjęli twierdzenia " nam wszystko wolno" Z wiary uczynił oręż walki. Przypomina mi się tu fragment ewangelii( Mt 23,27) Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Jesteście podobni do pobielanych grobów, które wyglądają pięknie z zewnątrz, ale wewnątrz pełne są trupich kości i wszelkiej zgnilizny... Wy na zewnątrz wydajecie się ludźmi sprawiedliwymi, ale wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości. Biada wam..." Goot mit uns

A ja dodam jeszcze, choć Pluto mi uszy wytarga,
że zawsze głosowałam na PiS i będę głosowała na PiS,
ale
moje serce w tej kampanii było także przy Grzesiu.
Jak widziałam to chłopaczątko, gdy bladym świtem w deszczu,
rozdawało te jabłcęta pod zakładami pracy,
a jednocześnie czytałam o tym, że już po nim ..że nawet szefem SLD nie będzie,
to nóż mi się w kieszeni otwierał.


No i -choć wyborcy Jarosława- oboje z mężem bardzo mu kibicowaliśmy.
Ma ładną żonę i dzieci w rozsądnej ilości.
Jestem przekonana, że kiedyś będzie prezydentem.
Umie walczyć !

Alunia
21-06-2010, 15:32
Dedykacja dla wyborców Grzesia Napieralskiego,
od Partii Miłości.
http://www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWA
nie uważacie, że Niesiołowskiemu potrzebny jest lekarz?

Gdyby mógł przekląć sobie soczystą wiązanką byłoby mu lżej.
TV - nie wypada! Ciskał jeno gromy oczkami, aż strach!! Oj biada temu kto był w pobliżu.
Lekarz potrzebny od zaraz :mad:

wankabor
21-06-2010, 15:56
moje serce w tej kampanii było także przy Grzesiu.
Jak widziałam to chłopaczątko, gdy bladym świtem w deszczu,
rozdawało te jabłcęta pod zakładami pracy,
a jednocześnie czytałam o tym, że już po nim ..że nawet szefem SLD nie będzie,
to nóż mi się w kieszeni otwierał.
.
Ma ładną żonę i dzieci w rozsądnej ilości.
Jestem przekonana, że kiedyś będzie prezydentem.
Umie walczyć !

Tak po katolicku - daj Boże

ewelina55
21-06-2010, 16:58
Lilu wyjęłaś mi to z ust. Chyba mamy podobną wrażliwość. Z tym, że my głos oddaliśmy na Grzesia. Zadecydowałam w momencie, gdy "baby-czarownice" z Partii Kobiet [ nie wymienię nazwisk] zaatakowały Małgosię N., a ta nieskażona bidulka miała niemalże łzy w oczach i z trzesącą się brodą udzielała im nieśmiałych odpowiedzi.
Wkurza mnie fakt, że nikt G.N nie pomógł, nawet w jego partii nikt w niego nie wierzył. Kwach coś tam bełkotal zza krzaka o poparciu i rozłamie, inni też się nie udzielali.... A teraz co się nagle dzieje!!! Każdy udziela wywiadów i przypisuje sobie współsukces.
Myślę, że dopuki ci uwikłani i beton będą w SLD, to młodzi żadnych szans nie mają, a szkoda, bo naprawdę jest tam wielu mądrych i uczciwych.
Żeby było jasne...nigdy nie byłam w żadnej partii lewicowej...

pluto37
21-06-2010, 19:52
A ja dodam jeszcze, choć Pluto mi uszy wytarga,
że zawsze głosowałam na PiS i będę głosowała na PiS,
ale
moje serce w tej kampanii było także przy Grzesiu.
Jak widziałam to chłopaczątko, gdy bladym świtem w deszczu,
rozdawało te jabłcęta pod zakładami pracy,
a jednocześnie czytałam o tym, że już po nim ..że nawet szefem SLD nie będzie,
to nóż mi się w kieszeni otwierał.
No i -choć wyborcy Jarosława- oboje z mężem bardzo mu kibicowaliśmy.
Ma ładną żonę i dzieci w rozsądnej ilości.
Jestem przekonana, że kiedyś będzie prezydentem.
Umie walczyć !

Lilu! Nieboze!!!! To naprawde Tyyyyy????????????
Alez Cie po...jednalo do imentu! Conajmniej jak prezesa. Teraz to juz zostalo Ci wzorem wieszcza peany wierszowane na czesc obu wodzow ku niebom wznosic:D :D :D :D
Juz Cie widze w pierwszej radosnej parze z ...wibim kraczaca w rytmie poloneza na placu przykoscielnym pod ambona z Rydzykiem!
Alez sie porobilo. Uau!!!!

Doc
21-06-2010, 20:49
Po co proponujesz, zrób to sam.
:)
Ja proponuję Ci, przeczytaj na blogu Zen dzisiejszy wpis " Już po" , Jak pięknie pisze nasza seniorka m.in. o tolerancji, o szanowaniu ludzi o innych poglądach. Myślę , że po takiej jednej małej lekcji nie będziesz więcej okazywał pogardy dla drugiego człowieka, nie będziesz nikogo wyzywał od komuchów , betonów itp.ale powiesz -przyjacielu w tej sprawie mam inne własne zdanie. Pozdrawiam.
Gdzie to u mnie wyczytałeś?

Mekintosz
21-06-2010, 20:58
"Człowieku "- ale podsumowałeś naszą seniorkę. Czasem wypada uszanować płeć.

wankabor
21-06-2010, 21:22
Gdzie to u mnie wyczytałeś?
Na tym wątku , post #17 napisałeś "Komuno wróć" właśnie tym słowem chciałeś upodlić ludzi o poglądach lewicowych. Ty i tobie podobni bezustannie używacie słów, jak komuna, postkomuna , beton itp dając o sobie najgorsze świadectwo braku kultury, nienawiści i mściwości. Dlatego zaproponowałam Ci przeczytanie blogu Zen.

Lila
21-06-2010, 21:28
Tak.
Jest dużo ludzi mało ciekawych,
którzy odkryli możliwość bębnienia w klawisze.

Jednym słowem..:) pie****cie / niektórzy/jak po butelczynie z czerwoną kartką, z lat młodości.
Pluto, doznałeś szoku z powodu uznania dla Napieralskiego,
ale będziesz musiał przełknąć tę gorzką pigułkę /bardzo być może/.

http://news.money.pl/artykul/koalicja;po;z;sld;losy;psl;pod;znakiem;zapytania,2 1,0,635157.html

Wprawdzie twoje prawdomówne ugrupowanie twierdzi iż to pomysł autorski,
ale to z powodu małego zainteresowania Grzegorza.
Nawet Niesiołowski zawiązał sobie język na kokardkę.

Na razie...

I nie pieprz o pojednaniu, bo mnie ono nie jest potrzebne.
Jak będziesz miał w przyszłości problem ze zrozumieniem moich postów,
zostaw wiadomość na PW.
Wolną chwilą ci co nieco wyjaśnię.OK?:)

Doc
21-06-2010, 21:31
Ale checa z tą sondą,jeszcze głosują Komorowski zwiększa przewagę.

Doc
21-06-2010, 22:13
:confused: Na tym wątku , post #17 napisałeś "Komuno wróć" właśnie tym słowem chciałeś upodlić ludzi o poglądach lewicowych. Ty i tobie podobni bezustannie używacie słów, jak komuna, postkomuna , beton itp dając o sobie najgorsze świadectwo braku kultury, nienawiści i mściwości. Dlatego zaproponowałam Ci przeczytanie blogu Zen
Jedynie zaproponowałem tytuł wątku reszta słów to są Pani domysły,natomiast pomyliłem płeć za co Panią bardzo przepraszam:confused:

pluto37
21-06-2010, 22:40
Jednym słowem..:) pie****cie / niektórzy/jak po butelczynie z czerwoną kartką, z lat młodości.
Lilu! MY???????????????? Przecie to Ciebie i prezesa po..jednalo. A co do butelczyny, byly i z czerowona i z niebieska i tera..z sie po..jednaly. Tera..z bendzie" Stolowa.
Pluto, doznałeś szoku z powodu uznania dla Napieralskiego,
ale będziesz musiał przełknąć tę gorzką pigułkę /bardzo być może/.
Faktycznie mozna szokiem nazwac to czego doznalem. Bo czyz jeszcze wczoraj mozna bylo przypuszczac ze bedziesz wraz z wibim w jednym zaprzegu ciagnac rydwan z po..jednanym prezesem?
Lilu! Juz dawno nikt mi takiej uciechy nie sprawil.Przecie wystep Kaczynskiego w Szczecinie to jest plaszczenie sie przed komuchem jak niedawno przed lobuzem Lepperem i faszystami od Giertycha.

I nie pieprz o pojednaniu, bo mnie ono nie jest potrzebne.
Jak będziesz miał w przyszłości problem ze zrozumieniem moich postów,
zostaw wiadomość na PW. Lilu Droga!!! Nie mam. Wszystko jasne jak w sloncu na srodku Sahary. Tu zadnej sciemy nie ma. W koncu razem z prezesem was po..jednalo, coscie expresis verbis wylozyli tak jasno i wraziscie, ze bardziej sie nie da.:D :D :D

Wolną chwilą ci co nieco wyjaśnię.OK? Lilu! Tu nie ma co wyjasniac. To widac -slychac i czuc.
I te widoczki ze Szczecina z prezesem w roli glownej sa BEZCENNE.
W najsmielszych wyobrazenia nie moglem sie spodiewac, ze Kaczynski tak sie moze ..pojednac i to w miejscu bulicznym.
Alleluja! I do przodu!!!!!
Piekny dzien nam dzis nastal!!!

Lila
21-06-2010, 23:46
O matko.
Jednak prawdziwy elektorat Bronka od NATO.
http://news.money.pl/artykul/koalicja;po;z;sld;losy;psl;pod;znakiem;zapytania,2 1,0,635157.html
Nie zauważyłeś?
Więc...
http://www.fakt.pl/Napieralski-chce-koalicji-PO-SLD-i-teki-wicepremiera-,artykuly,75178,1.html
http://www.wprost.pl/ar/199456/Walesa-koalicji-z-SLD-bym-nie-przezyl/?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+politykawsieci+(Polityka+w+si eci)


ps. Pluto, niezdolność do zrozumienia tekstu,
w pewnym wieku już nie jest wstydem.:)
Spokojnie. Taki lajf.
Poczytaj i pamiętaj, że się założyłeś.

Arti
22-06-2010, 00:10
A może bez tego trzeciego....? To by było zabawnie..... ja bym się cieszył, i wtedy musiał bym przemyśleć na kogo oddam głos... może miałbym kłopot, pies by też musiał myśleć...
Wiem, że to marzenie, ale co tam pomarzyć nie można?

pies ma węch dobrze rozwinięty :D a człowiek myśli :rolleyes: myśli a już jak wymyyyyśli echhhhh

Lila
22-06-2010, 00:22
pies ma węch dobrze rozwinięty :D a człowiek myśli :rolleyes: myśli a już jak wymyyyyśli echhhhh

Nooo....:D

Lubię takie fanaberie. Są zawsze wynikiem skomplikowanych procesów myślowych.:D

pluto37
22-06-2010, 01:09
ps. Pluto, niezdolność do zrozumienia tekstu,
w pewnym wieku już nie jest wstydem.:)
Spokojnie. Taki lajf.
Poczytaj i pamiętaj, że się założyłeś.

Lilu! Zwroc uwage na jedno zdanie rozgrywajacego na zapleczu u Napieralskiego jakie wyrzekl Miller.
To wazne. Bo to nie moj sojusznik lewicowy.
Przeczytaj i zapamietaj.
I nastepnom razom jak juz bedziesz chciala przykryc zbiorowe uklady i bezmydlane wslizgi prezesa w "lewicowe" tyly, to powoluj sie na jakies miarodajne w miare media. I nie zawracaj nam glowy pierdolami. OK?
Miarodajnymi zrodlami wiedzy w tem tomacie sa Kaczynski, Tusk i Schetyna.
Jak sie jest w wieku o kilka lat odbiegajacym od wieku Jasnej Gory to trzeba pic wode ze zrodla wiedzy, a nie kranowe niewiadomego pochodzenia:D :D

Lila
22-06-2010, 08:56
Lilu! Zwroc uwage na jedno zdanie rozgrywajacego na zapleczu u Napieralskiego jakie wyrzekl Miller.
To wazne. Bo to nie moj sojusznik lewicowy.
Przeczytaj i zapamietaj.
I nastepnom razom jak juz bedziesz chciala przykryc zbiorowe uklady i bezmydlane wslizgi prezesa w "lewicowe" tyly, to powoluj sie na jakies miarodajne w miare media. I nie zawracaj nam glowy pierdolami. OK?
Miarodajnymi zrodlami wiedzy w tem tomacie sa Kaczynski, Tusk i Schetyna.
Jak sie jest w wieku o kilka lat odbiegajacym od wieku Jasnej Gory to trzeba pic wode ze zrodla wiedzy, a nie kranowe niewiadomego pochodzenia:D :D

Pluto, nie sil się na złośliwość, w stosunku do mnie,
bo chyba nie o to Ci chodzi. Przynajmniej mam taką nadzieję.
To nie forum częstochowskie, na którym po takich odzywkach jesteś bojkotowany. Tu wkroczy admin zapewne, bo chamstwo uprawiasz coraz swobodniej.
Żyj i daj żyć innym, a szczególnie nie dawaj powodów do zmartwień osobie, co cię tu wprowadziła.
...
Nie każdy ma taką ufność w PO jak ty,
co jest kuriozalne -zważywszy Twoją niechęć dla postkomuny.
Wszak poza Gienierałem i Cimoszewiczem,
jeszcze Urban ma poprzeć Komorowskiego.

Mnie tam ganz pomada. Ale jak ty, taki Katon, to godzisz?

ps. pohamuj, a raczej pochamuj swoją pogardę dla ludzi, bo obsikujesz obcasy mieszkańcom wsi, Polakom z Chicago oraz wyborcom lewicy / poza tymi, o których nie wiesz że są jej gorącymi zwolennikami:) /.

W sumie śmiszny staruszek jesteś, uważając iż Polak z przedmieść miasta kanadyjskiego jest stanowczo KIMŚ ,
w porównaniu z mieszkańcem takiej Florydy.
Niczym się nie różnisz.
Piszesz świadomie brzydkie rzeczy,
po czym wycofujesz się z głupawo kokieteryjnym uśmiechem jak podlotek . A jesteś na tym forum Matuzalemem.

Jeszcze raz, weź sobie na wstrzymanie.
Taka moja rada.

pluto37
22-06-2010, 09:14
Pluto, nie sil się na złośliwość, w stosunku do mnie,
bo chyba nie o to Ci chodzi. Przynajmniej mam taką nadzieję.


Lilu! Juz nie bede. Jak slowo daje.
Serdecznie wspolczuje. Naprawde. Zlosliwostki wybaczam.
Jeszcze raz przyjmij wyrazy wspolczucia.

Lila
22-06-2010, 09:22
Pluto, nie sil się na złośliwość, w stosunku do mnie,
bo chyba nie o to Ci chodzi. Przynajmniej mam taką nadzieję.


Lilu! Juz nie bede. Jak slowo daje.
Serdecznie wspolczuje. Naprawde. Zlosliwostki wybaczam.
Jeszcze raz przyjmij wyrazy wspolczucia.
Ty przyjmij.
Za Generała i Urbana.
Jak będziesz z tym żył?
Już ani słowa przeciwko nim nie napiszesz.

pluto37
22-06-2010, 09:53
[QUOTE=pluto37]

Ty przyjmij.
Za Generała i Urbana.
Jak będziesz z tym żył?
Już ani słowa przeciwko nim nie napiszesz.

Lilu! Urban z generalem to wolne ludzie i moga glosowac za kim chca.Jaruzel z reszta zapowiedzieli ze w drugiej rundzie popra Komorowskiego wiec skoro taka ich wola, to co ja mam do tego. Swoje w ich sprawie juz dawno napisalem i powiedzialem bez krepacji:D :D W paru miejscach.
Skoro jestes taka pilna czytelniczka czestochowskiego forum, to mozesz tam w archiwum sprawdzic. Dosc dawno tam nie zagladalem. Moze nie wykasowali.
Ale nie rozumiem czemu wyciagasz tych dwoch lobuzow?
Oni od wczoraj sa w/g prezesa PiSu nowonarodzone lewicowce.
Dostali patent od wodza antykomunistow.
W koncu jak lewica to lewica.
Ale dla mnie i tak te dwa to lobuzy.
Wspolczuje raz jeszcze...

Mar-Basia
22-06-2010, 09:56
Lilu! Juz nie bede. Jak slowo daje.
Serdecznie wspolczuje. Naprawde. Zlosliwostki wybaczam.
Jeszcze raz przyjmij wyrazy wspolczucia.

Hihi, to brzmi jak kondolencje.;)

Lila
22-06-2010, 10:03
Daj spokój, bo się tylko pogrążasz.

Znany 'łowca komuchów' nagle jest upojony poparciem tychże.
Nie wierzę, że nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Przecież zawsze insynuowałeś im popełnienie przestępstw, i to na tym forum.
Chyba masz jakąś odpowiedzialność za słowo?
Więc trzymaj się tego.

ps. na FCz nie bywam. Myślę, że zauważyłbyś mnie. Ty po prostu stałeś się znany.

Lila
22-06-2010, 10:10
Hihi, to brzmi jak kondolencje.;)

Hi hi...a wiesz jakie tobie złożyłby,
po przeczytaniu autobiografii z czasów Minca?:)
Strach się bać.

pluto37
22-06-2010, 10:33
Daj spokój, bo się tylko pogrążasz.

Znany 'łowca komuchów' nagle jest upojony poparciem tychże.
Nie wierzę, że nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Przecież zawsze insynuowałeś im popełnienie przestępstw, i to na tym forum.
Chyba masz jakąś odpowiedzialność za słowo?
Więc trzymaj się tego.

ps. na FCz nie bywam. Myślę, że zauważyłbyś mnie. Ty po prostu stałeś się znany.

Zaraz Lilu! Powoli, bo sie juz pogubilem.
Ja wiem, ze szok, ale moze najpierw odpocznij, a potem sprecyzuj.
A ze znany. Troche. Ja znam, to i mnie znaja. Takie zycie:D

jip
22-06-2010, 10:42
Zaraz Lilu! Powoli, bo sie juz pogubilem.
Ja wiem, ze szok, ale moze najpierw odpocznij, a potem sprecyzuj.
A ze znany. Troche. Ja znam, to i mnie znaja. Takie zycie:D
Dajcie Lili spokój, przecież widać, że w szoku, szkoda dziewczyny...

Lila
22-06-2010, 10:51
Ło wy dziady paskudne!:D :D

W szoku to ja byłam tylko raz w życiu.
W niedzielę 13 grudnia.
Teraz byłabym, jakbym babcią została.:D

Pa..

wankabor
22-06-2010, 10:54
[QUOTE=Lila]

Urban z generalem . w ich sprawie juz dawno napisalem i powiedzialem bez krepacji:

nie rozumiem czemu wyciagasz tych dwoch lobuzow?

dla mnie i tak te dwa to lobuzy.
...

Kto kogo przezywa, sam się tak nazywa.

Lila
22-06-2010, 11:52
Napieralski nie poprze nikogo, bo i po co?

Szczególnie, że musi zrobić porządek we własnej partii.
To jest jego sukces osobisty i jego zaplecza 'młodych wilczków'.
A także szykuje się rozliczenie rządów PO z trzech lat, niezależnie od tego , kto wygra wybory.
Może boleć. I powinno.

maja59
22-06-2010, 12:11
Rządy PO zostaną demokratycznie rozliczone kartka wyborcza w czasie kolejnego głosowania do Sejmu, podobnie jak kiedyś zostały rozliczone rządy PiS. Ciekawe kto przejmie władzę po tych "potęgach" Napieralski ma dużą szansę na dobry wynik wyborczy lewicy.
Kiedyś ktoś mądry i potężny powiedział, że kto za młodu nie był socjalistą na starość będzie świnią.
Trudno się nie zgodzić z kanclerzem.

Lila
22-06-2010, 12:31
Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem.

Józef Piłsudski.

A także..
Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy – tam miałem socjalizm.

Czesław Miłosz.

jip
22-06-2010, 13:14
Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem.
Józef Piłsudski.
A także..
Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy – tam miałem socjalizm.
Czesław Miłosz.
Prezes za młodu był specjalistą? tak na to wychodzi biorąc pod uwagę czas dzisiejszy....
A podobno prezesowi zaglądnęli i o kazało się, że tam nie miał socjalizmu

Lila
22-06-2010, 13:36
Prezes za młodu był specjalistą? tak na to wychodzi biorąc pod uwagę czas dzisiejszy....
A podobno prezesowi zaglądnęli i o kazało się, że tam nie miał socjalizmu

Jip, życzę duuuużo zdrowia.:D
Duuużo. I psu też.:)

wankabor
22-06-2010, 15:27
Prezes za młodu był specjalistą? tak na to wychodzi biorąc pod uwagę czas dzisiejszy....
A podobno prezesowi zaglądnęli i o kazało się, że tam nie miał socjalizmu
Jopku ,nadaję Ci tytuł - satyr tysiąclecia.

pluto37
22-06-2010, 20:10
Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem.

Józef Piłsudski.

A także..
Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy – tam miałem socjalizm.

Czesław Miłosz.

Lilu! Pieknie to przytoczylas.
Ale jest jeden problem.
Prezes z wiekiem mlodnieje jak widac. Politycznie, a to wbrew Naturze.
Jak to bylo w reklamie szamponu?
Dwa w ..jednym?

pluto37
22-06-2010, 20:12
[QUOTE=pluto37]

Kto kogo przezywa, sam się tak nazywa.

To nie przezwiska.
To jeszcze gorzej.
To czysta PRAWDA historyczna.

wankabor
22-06-2010, 20:18
[QUOTE=wankabor]

To nie przezwiska.
To jeszcze gorzej.
To czysta PRAWDA historyczna.
Ja też napisałam czystą prawdę - mogłam gorzej

pluto37
22-06-2010, 20:30
[QUOTE=pluto37]
Ja też napisałam czystą prawdę - mogłam gorzej

Ja tez, ale jak wiesz przy takiej licytacji przychodzi ...gajowy.
I jeszcze cus".
Zwroc uwage, ze ja nie pod twoim adresem, a postaci z historycznego swiecznika z "zalugami".
Cale szczescie, ze juz historycznymi.

maja59
22-06-2010, 21:08
Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwysynem.
Józef Piłsudski.


Kto był oryginalnym autorem tych słów trudno ustalić, jedni mówią że Piłsudski inni twierdzą że Otto von Bismarck. Nie słyszałam, mimo podeszłego wieku, żadnego z nich w oryginale, stąd odwołanie do Bismarcka, zmarł w 1898.
Piłsudski miał w roku śmierci Bismarca 31 lat, może przejął powiedzenie. Trudno sądzić, że Bismarck ściągał od Piłsudskiego. To taka wątpliwość historyczna.

Lila
19-02-2011, 15:44
Nieaktualny wątek.
Teraz Napieralski bardzo chce być premierem.

http://kampanianazywo.pl/opinie/grzegorz-napieralski-chce-byc-premierem/

pluto37
19-02-2011, 20:28
Nieaktualny wątek.
Teraz Napieralski bardzo chce być premierem.

http://kampanianazywo.pl/opinie/grzegorz-napieralski-chce-byc-premierem/

Lilu!
I o take Polske my walczyli. Chcieć to móc.
Ale jeden jego pomagier już sie z ludem bodzie w naszem grodziszczu i cuś jemu sie to marnie porobiło na początku.
I lud go cuś juz ostro szkaluje.
Ale w końcu te młode Hofmany i te starsze Brudzińskie, a nawet sam miszcz w randze prezesa zapewniały nas niedawno, że one som tyż lewica, a nawet, że Oleksy bez perugi to już nie jest postkomuna, więc Napieralski premier, Kaczyński wice, Macierewicz MON, Kamiński służby, a Ziobro MSW, Wenderlich od rozrywki, a Iwiński na MSZ..... z obolałą Fotyga na zmianę.
ja jesteem ZA!!!!!!!!!!!!!

Lila
26-02-2011, 22:13
Lilu!
I o take Polske my walczyli. Chcieć to móc.
Ale jeden jego pomagier już sie z ludem bodzie w naszem grodziszczu i cuś jemu sie to marnie porobiło na początku.
I lud go cuś juz ostro szkaluje.
Ale w końcu te młode Hofmany i te starsze Brudzińskie, a nawet sam miszcz w randze prezesa zapewniały nas niedawno, że one som tyż lewica, a nawet, że Oleksy bez perugi to już nie jest postkomuna, więc Napieralski premier, Kaczyński wice, Macierewicz MON, Kamiński służby, a Ziobro MSW, Wenderlich od rozrywki, a Iwiński na MSZ..... z obolałą Fotyga na zmianę.
ja jesteem ZA!!!!!!!!!!!!!

Ojoj, a jak będzie koalicja PO- SLD, co Cię nią straszyłam w ubiegłym roku?

Cóż, nie będę Ci dokuczać w takim wypadku, bo wiem jakie to ciężkie przeżycie będzie dla Ciebie. Może się schronisz pod skrzydła PiSowskie, niczym pisklę pod skrzydła kokoszy?
Bardzo będzie Tobie przeszkadzać,
że skrzydła są kacze?:)

Stalin
26-02-2011, 23:11
Pod kacze skrzydła??? Nigdy w życiu! :D:D:D:D

kosiarz
27-02-2011, 08:21
Po wyniku sondażu widać, że to nie młodzi wykształceni, inteligentni z dużych miast, głosowali na Bronka. :)

Te naleciałości po-prlowskie...kiedy to się skończy, niewolnictwo umysłowe i społeczne.

Stalin
27-02-2011, 10:50
Mów za siebe z tym niewolnictwem. Fajny tok rozumowania - Ci, co nie głosowali na Kaczyńskiego to niewolnicy? :D:D:D:D
Dalej nie będę na niego głosował.

wankabor
27-02-2011, 10:58
Mam moralne zadowolenie, bo w wyborach na prezydenta, nie głosowałam ani na B.Komorowskiego ani na J.Kaczyńskiego.

Zdzisia
27-02-2011, 13:23
Mam moralne zadowolenie, bo w wyborach na prezydenta, nie głosowałam ani na B.Komorowskiego ani na J.Kaczyńskiego.
:rolleyes: Nie rozumiem Twojego "moralnego zadowolenia".To ono zależy od wyników tej wcale niemiarodajnej sondy?

pluto37
27-02-2011, 14:06
Ojoj, a jak będzie koalicja PO- SLD, co Cię nią straszyłam w ubiegłym roku?

Cóż, nie będę Ci dokuczać w takim wypadku, bo wiem jakie to ciężkie przeżycie będzie dla Ciebie. Może się schronisz pod skrzydła PiSowskie, niczym pisklę pod skrzydła kokoszy?
Bardzo będzie Tobie przeszkadzać,
że skrzydła są kacze?:)

Lilu! Na trzeźwo NIGDY, a gdyby to musiałaby byc taka mikstura, że bez 6 promilli nie dałoby rady.
Przecie PiS to neokomuna zawinieta dla niepoznaki w sutannę Rydzyka. To po co mi taki wynalazek.
Kaczkę to ja trawię jedynie po pekińsku.
I ....póki tylko na strachach sie kończy to wszystko jest w porządku.
Tak poważnie to mnie przestraszyłas tymi kaczymi skrzydłami.
Czyżbyś satanizm zaczęła wyznawać, czy coooo?

pluto37
27-02-2011, 14:14
Te naleciałości po-prlowskie...kiedy to się skończy, niewolnictwo umysłowe i społeczne.

Nie ważne kto głosował na Bronka. Stare , młode i co tam chcesz. Wazne, że wystarczająco dużó takich było i Don Kaczore zaliczył drobnym śrutem w kuper skutecznie.
A o naleciałości poprl-owskie to pytaj prezesa PiSu. On sie zna. Na dziełach" Lenina chowany przez rodzica komunistę i wyznawca ideologi imperialistycznej w wydaniu Gierka. A także powinowaty komunistycznej młodzieżówki w kolejnym pokoleniu.Towarzysze partyjni typu Jasiński, czy Karski też mu sa bliscy na sercu więc po linii partyjnej zapewne wyjasni ci te zawiłości dokładnie.:D :D :D

Lila
27-02-2011, 16:21
Lilu! Na trzeźwo NIGDY, a gdyby to musiałaby byc taka mikstura, że bez 6 promilli nie dałoby rady.
Przecie PiS to neokomuna zawinieta dla niepoznaki w sutannę Rydzyka. To po co mi taki wynalazek.
Kaczkę to ja trawię jedynie po pekińsku.
I ....póki tylko na strachach sie kończy to wszystko jest w porządku.
Tak poważnie to mnie przestraszyłas tymi kaczymi skrzydłami.
Czyżbyś satanizm zaczęła wyznawać, czy coooo?

Ależ skąd!
Tylko martwię się o Ciebie, znając Twe nieprzejednanie wobec postkomunistów i ich wychowanków, co jest zrozumiałe poniekąd.

Co zrobisz, jak będzie koalicja Schetyna- Napieralski?
Gdzie skłonisz skołataną głowę? jak podzielisz serce rozdarte na prawą i lewą komorę ? ( żeby nie było; to nie aluzja to nazwiska Pana Prezydenta, niech Parki przędą najdłużej nić jego żywota,
aż do eleganckiego impeachmentu).:)

Lila
27-02-2011, 16:29
Nie ważne kto głosował na Bronka. Stare , młode i co tam chcesz. Wazne, że wystarczająco dużó takich było i Don Kaczore zaliczył drobnym śrutem w kuper skutecznie.
A o naleciałości poprl-owskie to pytaj prezesa PiSu. On sie zna. Na dziełach" Lenina chowany przez rodzica komunistę i wyznawca ideologi imperialistycznej w wydaniu Gierka. A także powinowaty komunistycznej młodzieżówki w kolejnym pokoleniu.Towarzysze partyjni typu Jasiński, czy Karski też mu sa bliscy na sercu więc po linii partyjnej zapewne wyjasni ci te zawiłości dokładnie.:D :D :D

I dobrze, że na dziełach Lenina chowany.
Trza znać przeciwnika.
A wiesz chyba, że Piłsudski Józef, znany Ci na pewno, był wielokrotnie wybierany do Centralnego Komitetu Robotniczego?.
A chyba nie negujesz jego patriotyzmu, co?

A chował się na książkach o anatomii człowieka, jako student medycyny, co nie oznacza iż zajmował się później wyrywaniem organów na polu bitwy, choć swój organ kazał sobie wyrwać.
Serce, żeby było jasne.:)

pluto37
27-02-2011, 23:05
I [QUOTE]dobrze, że na dziełach Lenina chowany.
Trza znać przeciwnika.

Prawdę objawiłaś. Ale w czasach naszej młodości było parę innych sposobów na TAKIE znanie przeciwnika.
Miałem wśród familiantów troche takich wojowników, co to od Legionów po NSZ z wyższymi stopniami niz Rajmund Kaczyński wojowali i w żadnym z ich domu Dzieła Lenina nie stały na centralnym miejscu biblioteki. Przypominam Ci też, że nieboszczyk L.Kaczyński swoja prace doktorska z prawa pracy w socjalistycznym wydaniu ozdobil całkiem sporym wkładem Lenina, który na prawie pracy znał sie jak nikt inny w ówczesnym świecie:D :D
W/g mojego skromnego zdania była to udana próba zaliczenia doktoratu w stylu docentów marcowych, bo przecie żaden z oceniających nie śmiał podwazyć czegokolwiek, co zawierało myśli wodza rewolucji.
A wiesz chyba, że Piłsudski Józef, znany Ci na pewno, był wielokrotnie wybierany do Centralnego Komitetu Robotniczego?.
Lilu Droga! czy chcesz nam zasugerować, że Piłsudski Józef był członkiem jakiejś komunistycznej partii?
Bo innego powodu do skojarzeń tego typu nie widzę.
A chyba nie negujesz jego patriotyzmu, co?
Lilu!!! Uoj! Lilu! Wydaje mi się, że chcesz mnie sprowokować, do tego, żebym potraktował Cie jak ...rasowa aryjkę. Tzn duże niebieskie oczy w ...kolorze "bląd".:D

A chował się na książkach o anatomii człowieka, jako student medycyny, co nie oznacza iż zajmował się później wyrywaniem organów na polu bitwy, choć swój organ kazał sobie wyrwać.
Serce, żeby było jasne.
To jak już w kwestii organów Komendanta sobie gaworzymy, to na ucho powiem Ci, że .....NIE tylko:D

Stalin
27-02-2011, 23:17
Czytałem jeszcze przedwojenne wydawnictwo o Ziuku. Boshhh, co za propaganda...:D:D:D:D

Lila
27-02-2011, 23:35
[QUOTE=Lila]I

Prawdę objawiłaś. Ale w czasach naszej młodości było parę innych sposobów na TAKIE znanie przeciwnika.
Miałem wśród familiantów troche takich wojowników, co to od Legionów po NSZ z wyższymi stopniami niz Rajmund Kaczyński wojowali i w żadnym z ich domu Dzieła Lenina nie stały na centralnym miejscu biblioteki. Przypominam Ci też, że nieboszczyk L.Kaczyński swoja prace doktorska z prawa pracy w socjalistycznym wydaniu ozdobil całkiem sporym wkładem Lenina, który na prawie pracy znał sie jak nikt inny w ówczesnym świecie:D :D
W/g mojego skromnego zdania była to udana próba zaliczenia doktoratu w stylu docentów marcowych, bo przecie żaden z oceniających nie śmiał podwazyć czegokolwiek, co zawierało myśli wodza rewolucji.

Lilu Droga! czy chcesz nam zasugerować, że Piłsudski Józef był członkiem jakiejś komunistycznej partii?
Bo innego powodu do skojarzeń tego typu nie widzę.

Lilu!!! Uoj! Lilu! Wydaje mi się, że chcesz mnie sprowokować, do tego, żebym potraktował Cie jak ...rasowa aryjkę. Tzn duże niebieskie oczy w ...kolorze "bląd".:D


To jak już w kwestii organów Komendanta sobie gaworzymy, to na ucho powiem Ci, że .....NIE tylko:D

Tiaaaaa, za dużo czytania, szczególnie iż 'nieboszczyk' jest odmieniany przez wszystkie przypadki.
Nekrofilia i jazda na trumnie.

A ponieważ tak nie cierpisz komunizmu w wydaniu rodziny nieboszczyka,
to poszukaj ich w rodzinie żyjącego Ekscelencji.

W tym czasie, gdy piękna Józia Rojer nosiła czerwone teczki na Rakowieckiej ( wszak musiała wiedzieć, że zawierają KS), a zdobywał szlify na przesłuchaniach młody Dziadzia,
w tym samym czasie i w tym samym budynku, zamordowano 'Anodę'- Jana Rodowicza i dowódcę zaporczyków- Hieronima Dekutowskiego.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Rodowicz

http://www.zaporczycy.pl/publikacje/artykul/pokaz/siedem-wyrokow-smierci-dla-zapory/

http://podziemiezbrojne.blox.pl/2006/03/Mjr-Hieronim-Dekutowski-Zapora-1918-1949-czesc-2.html

Więc nie pitol o książkach.
...

Aaa, nie zauważyłam akapitu.
Co do potraktowania mnie, to proszę bardzo.
Wtedy ja potraktuję Ciebie jak zbiega z zakładu bez klamek.

Stalin
28-02-2011, 00:05
kto to jest młody dziadzia? bo nie kojarzę. A kto to Józia Rojer tym bardziej nie.
BTW Bartoszewski też siedział na Rakowieckiej i Koszykowej ale jak widać nie pasuje do bajki....:D:D:D:D

pluto37
28-02-2011, 00:19
[QUOTE]Tiaaaaa, za dużo czytania, szczególnie iż 'nieboszczyk' jest odmieniany przez wszystkie przypadki.
Nekrofilia i jazda na trumnie.
Lilu! Czyżbyśmy nie o nieboszczyku? Sarkofag sie otworzył i nastąpił kolejny cud? Jeśli tak, to cofam "nieboszczyka.
A ponieważ tak nie cierpisz komunizmu w wydaniu rodziny nieboszczyka,
to poszukaj ich w rodzinie żyjącego Ekscelencji.
Lilu! Czy sie mnie zdaje, czy ...zmieniasz bohatera naszej opowiastki, bo Ci zużyty nie spasował?

W tym czasie, gdy piękna Józia Rojer nosiła czerwone teczki na Rakowieckiej ( wszak musiała wiedzieć, że zawierają KS), a zdobywał szlify na przesłuchaniach młody Dziadzia,
w tym samym czasie i w tym samym budynku, zamordowano 'Anodę'- Jana Rodowicza i dowódcę zaporczyków- Hieronima Dekutowskiego.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Rodowicz
To proponuję pingponga.:D
W tym samym czasie niejaki Rajmund Kaczyński odznaczony za powstanie w W-wie dzielnie wstępuje do komunistycznej partii i wysługuje się mocodawcom Józi Rojer mimo tego, że wiedział co sie na Rakowieckiej i w innych katowniach UB działo z jego kolegami z AK.
I o ile mi wiadomo[choć jeszcze prawdziwsi Polacy i spece od
czystości rasowej twierdzą inaczej] to Rajmund K. nie byl z ...Rojerów. A to w tamtych czasach miało swoje znaczenie.
Więc nie pitol o książkach....
Lilu! Ja nie o książkach. Ja o DZIEŁACH zebranych niejakiego LENINA, w formie ksiązkowej. A to drobna [:D ] różnica.

Aaa, nie zauważyłam akapitu.
Co do potraktowania mnie, to proszę bardzo.
Wtedy ja potraktuję Ciebie jak zbiega z zakładu bez klamek.

Też ładnie. Ale nie krepuj się. Damom też sie "bonczek" przytrafia w towarzystwie.:D :D

Lila
28-02-2011, 00:36
Ależ się nie krępuję, bo teraz to się nazywa 'bronczek', dość często puszczany także przez Damę Numero Uno, więc niejako doznał nobilitacji.
Tym bardziej iż Ty robisz tu niczym Gazprom.

I dodam na koniec aby było jasne;

Opluwanie Rajmunda Kaczynskiego w dodatku niezgodnie z faktami nie przeszkadza? Anna K. jest osoba publiczna, pani prezydentowa, pierwsza dama. Anna K. nie podala tych wiadomosci do opinii publicznej.
Marię Kaczynską prześwietlono do 5 pokolonia wstecz. Odśwież sobie pamięć z łaski swojej.

Nikt nie odpowiada za grzechy rodzicow ,ale za świadome i celowe zatajanie informacji juz tak.


I na tym kończę. Dobrej nocy, bo już po północy.:)

BTW, Stalin masz google. Wrzuć sobie hasło Rojer i Dziadzia,
i nie rżnij głupa, OK?
Tobie też miłych snów. :) Najlepiej erotycznych.

Stalin
28-02-2011, 00:39
Znaczy moment - czy to Józia Rojer wydała te wyroki czy ich normalnie zastrzeliła podczas próby ucieczki? Bo kompletnie nie rozumiem związku między wydarzeniami. I kto to do cholery była Józia Rojer??? :D:D
BTW - nie rżnę głupa. Moja kobitka jest brunetką...:D:D

pluto37
28-02-2011, 01:10
[QUOTE]Ależ się nie krępuję, bo teraz to się nazywa 'bronczek', dość często puszczany także przez Damę Numero Uno, więc niejako doznał nobilitacji.
Tym bardziej iż Ty robisz tu niczym Gazprom.
Droga Lilu!
Ależ Ty masz powonienie. :D
Opluwanie Rajmunda Kaczynskiego w dodatku niezgodnie z faktami nie przeszkadza?
A to masz szansę przedstawić zgodne fakty. Ja wiem, że w środowisku PiSu[:)] słowo opluwane wpisane jest do obowiązkowego stosowania. Nie rozumiem z resztą dlaczego podważasz zeznania Jarosława Kaczyńskiego i Jadwigi Kaczyńskiej, którzy o tym bez przymusu publicznie zeznawali, że Rajmund był posiadaczem czerwonej legitymacji i że sie tego nie brzydził.
Anna K. jest osoba publiczna, pani prezydentowa, pierwsza dama. Anna K. nie podala tych wiadomosci do opinii publicznej.
Marię Kaczynską prześwietlono do 5 pokolonia wstecz. Odśwież sobie pamięć z łaski swojej.

A po co? Nie miałem powodu do zgłębiania życiorysu Marii K. to i Anna K. mnie w tej sprawie niewiele interesuje. Podobnie było z Danutą W. i Barbarą J. Natomiast jeden z najprawdziwszych harcerzy niepodległościowych z Krakowa nazwiskiem Bukowski na lamach jednej z gazet o Danucie W. pisał, że "migreny nie ma tylko ją głowa naperd.la. "
W przypadku Anny K. zdaje się, że piszesz o zdeklarowanej katoliczce, co w tym przypadku ma też ciekawy wydźwiek.
Nikt nie odpowiada za grzechy rodzicow ,ale za świadome i celowe zatajanie informacji juz tak.
Jarosław i Lech Kaczzyńscy o ile mnie pamięć nie myli to nie chwalili się ojcem komunistą za nim nie wyszło to na jaw. A oni byli podobno programowymi antykomunistami. I czynnymi politykami. A to jest jednak róznica. Żadna z żon prezydenckich nie była czynnym politykiem.

Stalin
28-02-2011, 22:07
Taka ciekawa dyskusja w wątku o Napieralskim? Kto by się spodziewał... :D:D:D:D