PDA

View Full Version : Kolagen - pancerz przeciwsłoneczny - komentarze


Pani_Halina
29-06-2010, 00:43
Komentarz do artykułu: Kolagen - pancerz przeciwsłoneczny (http://www.senior.pl/168,0,Kolagen-pancerz-przeciwsloneczny,9147.html)
--------------------
Kochane kobiety w sile wieku, Collagen dostałam od córki kosmetyczki znalazla werszcie rozwiazanie ktore akceptuje.Stosuje teraz ten produkt bo kosztuje tylko 50pln corka bierze go 1 m-c i po tygodniu widziala efekty, ja biore juz 3 tydzien i chyba mialam bardziej wyjalowiony organizm bo u mnie dopiero teraz widze ze skora troche lepiej nawilzona i tak ajkby "pelna". Goraco polecam a wszelkie pytania zawsze mozna zadzwonic do tej firmy i zawsze ktos odbierze a nawet oddwoni. Czekam jescze az moje przebarwienia na rekach znikna to bedzie sukces!!

Ciunia
19-07-2010, 16:02
Zainteresowala mnie wiadomosci o kolagenie.Czy mozna uzyskac blizsze dane?

babciela
19-07-2010, 22:57
A w jakiej postaci jest ten kolagen. Ja mialam w czystej i bardzo słabo się wchłaniał- efekty srednie. na skorze zostawała warstewka jak gdyby zelu...Nie byłam zadowolona. ...

Pani_Halina
10-08-2010, 10:21
Collagen jest w tabletkach i nie ma obawy ze się będzie źle wchłaniał bo on działą od wewnątrz, ma też witamin ć i E w składzi i ekstrakt z winogron. Produkt już długo stosuje i jestem coraz bardziej zadowolona. Jestem nawet coraz wiekszą zwolenniczką.