PDA

View Full Version : TVP nie wesprze akcji WOŚP dla powodzian - komentarze


tadeusz50
03-07-2010, 18:45
Komentarz do artykułu: TVP nie wesprze akcji WOŚP dla powodzian (http://www.senior.pl/147,0,TVP-nie-wesprze-akcji-WOSP-dla-powodzian,9225.html)
--------------------
Jutro jak zawsze wesprę WOŚP.Tym razem Orkiestra gra też latem. cel całkowicie słuszny.
ps. na temat tvp, milczę -cisza wyborcza

wuere'le
03-07-2010, 18:58
... i to jest właśnie ta misyjna działalność telewizji państwowej pod auspicjami pewnej sprawiedliwej partii.
Tfu, na psa urok.
Bardzo zastanawiam się nad rezygnacja z telewizji i w związku z tym opłaty abonamentu.

gostbiker
03-07-2010, 19:28
... i to jest właśnie ta misyjna działalność telewizji państwowej ....
... też kiedyś coś słyszałem o tej misyjnej działalności, ale już nie pamiętam o co tam chodziło. Chyba trzeba o to spytać tych najstarszych górali, bo ci młodsi chyba też nie pamiętają. Mój telewizor, odkąd zaczął gadać głupoty, a trwa to już kilka lat, został postawiony do kąta, ekranem do ściany i jeszcze kopa w d.. obudowę dostał (może zmądrzeje). W tych warunkach o płaceniu abonamentu nie może być mowy. Informacje o świecie czerpię z internetu.

Luma
03-07-2010, 19:57
TVN, TVN24, Superstacja i pierwszy program Polskiego Radia mają wesprzeć WOŚP. Jak co roku, a w tym po raz drugi wesprę WOŚP.

Kazik
03-07-2010, 23:09
... i to jest właśnie ta misyjna działalność telewizji państwowej pod auspicjami pewnej sprawiedliwej partii.
Tfu, na psa urok.
Bardzo zastanawiam się nad rezygnacja z telewizji i w związku z tym opłaty abonamentu.
Gdyby nie cisza to bym Ci odpowiedział. Podobno jesteś [byłeś?] nauczycielem? Więcej nie dodam. Nawet się nie domyślisz, co bym napisał.

Wracam na fora muzyczne. Ale w poniedziałek napiszę.

Kazik
03-07-2010, 23:13
Komentarz do artykułu: TVP nie wesprze akcji WOŚP dla powodzian (http://www.senior.pl/147,0,TVP-nie-wesprze-akcji-WOSP-dla-powodzian,9225.html)
--------------------
Jutro jak zawsze wesprę WOŚP.Tym razem Orkiestra gra też latem. cel całkowicie słuszny.
ps. na temat tvp, milczę -cisza wyborcza
Ale sobie wybrał termin. 4 lipca głosujemy. Nie mógł dać datę 5 lipca?

jolita
04-07-2010, 00:18
Nietrudno domyśleć się że to fortel za fortel...

tadeusz50
04-07-2010, 05:31
Ale sobie wybrał termin. 4 lipca głosujemy. Nie mógł dać datę 5 lipca?
Kazik a kiedy WOŚP grał w powszedni dzień. Zawsze to było w niedzielę. Dzień bardzo trafnie ustalony. Spodziewam się dużej kasy w puli. 5 lipca pewnie byłaby klapa. Oj Kazik nie tego się spodziewałem po Tobie

aannaa235
04-07-2010, 06:57
Ale ten Owsiak niektórych w oczy kole...przecież liczy się idea...kochajmy bliźniego jak siebie samego.

ansty
04-07-2010, 07:37
Jestem stałą bywalczynią "KURNIKA", lubię skrable i gram z osobami w różnym wieku.Przeraża mnie to, że młodzi ludzie są bardzo agresywni, wprost bezczelni, a o błędach ortograficznych nie wspomnę!!! Nic to dla takiej młodej dziewczyny nazwać mnie szmatą, chamką itp tylko dlatego, że przegrywa. Z takiej młodzieży nie wyrośnie nam naród czuły na cudzą krzywdę, z sercem na właściwym miejscu.Smutne to i straszne.

ansty
04-07-2010, 07:38
Może napisałam nie na temat, ale przypuszczam że zrozumiecie o co mi chodzi.

tadeusz50
04-07-2010, 07:40
Jestem stałą bywalczynią "KURNIKA", lubię skrable i gram z osobami w różnym wieku.Przeraża mnie to, że młodzi ludzie są bardzo agresywni, wprost bezczelni, a o błędach ortograficznych nie wspomnę!!! Nic to dla takiej młodej dziewczyny nazwać mnie szmatą, chamką itp tylko dlatego, że przegrywa. Z takiej młodzieży nie wyrośnie nam naród czuły na cudzą krzywdę, z sercem na właściwym miejscu.Smutne to i straszne.
Aniu.
Bardzo przepraszam ale co Twój # ma do tematu wątku. O kulturze młodych do nas seniorów były i pewnie są inne miejsca. Jeszcze raz przepraszam za zwrócenie uwagi.
ps. spóżniłem się

Kazik
04-07-2010, 08:35
Właśnie na TV1 widziałem "pasek"---telewizja łączy Polaków. Wyślij SMS dla powodzian itd.

wuere'le
04-07-2010, 09:04
Gdyby nie cisza to bym Ci odpowiedział. Podobno jesteś [byłeś?] nauczycielem? Więcej nie dodam. Nawet się nie domyślisz, co bym napisał.

Wracam na fora muzyczne. Ale w poniedziałek napiszę.

A co ma mój zawód wspólnego z poglądami na telewizję i to kto tam rządzi i jak?
Kaziu! Bój się Boga!

tadeusz50
04-07-2010, 09:15
Proszę bez polityki, patrzmy na cel akcji WOŚP

jasinek123
04-07-2010, 09:21
Tadeusz
Ania napisała w żalu
A akcja WOŚP napewno będzie udana też dołożę swój
grosik-pa!

jip
04-07-2010, 09:25
Jestem stałą bywalczynią "KURNIKA", lubię skrable i gram z osobami w różnym wieku.Przeraża mnie to, że młodzi ludzie są bardzo agresywni, wprost bezczelni, a o błędach ortograficznych nie wspomnę!!! Nic to dla takiej młodej dziewczyny nazwać mnie szmatą, chamką itp tylko dlatego, że przegrywa. Z takiej młodzieży nie wyrośnie nam naród czuły na cudzą krzywdę, z sercem na właściwym miejscu.Smutne to i straszne.
Ty się młodym dziwisz?, przecież przykład idzie z góry, posłuchaj wypowiedzi starych ramoli takich jak my, na tym forum jeszcze jest delikatnie, ale w innych miejscach... więc nie miejmy pretensji do młodych a dajmy im przykład, chociaż na tym forum podobnych przykładów jak Ty podajesz też by się trochę znalazło

Lila
04-07-2010, 10:19
Ale sobie wybrał termin. 4 lipca głosujemy. Nie mógł dać datę 5 lipca?

Wiadomo.:)

Sprzęt dla Straży Pożarnej będzie przekazany jesienią.
Pomoc potrzebna jest na już, a nawet na wczoraj.

Caritas czy Owsiak.
Wolny kraj, wolny wybór.
A może nie pożałować na jedno i drugie?

babciela
04-07-2010, 10:40
Nie lubie Owsiaka, nie lubie jego hasla" róbta , co chceta'- nie obchodzi mnie termin WOSP- ale na powodzian nie pozaluje grosza- wszak ci ludzie do dzisiaj nie dostali pieniędzy- może z tej akcji wreszcie i dla nich minimalnie- bo minimalnie zaswieci slonce.Mimo tego co napisalam wczesniej- zawsze daje jakies grosze w WOSP- bo widzę ,ze to ma sens- natomiast mój osobisty stosunek do tego pana i jego haseł nie maja nic do rzeczy.

wankabor
04-07-2010, 10:41
Chętnie napisałabym o tej i innej akcji J.Owsiaka, ale wolę powstrzymać swoje emocje,. Pewnie by mnie wykasowali . :(

ostatek
04-07-2010, 10:50
/.../ nie lubie jego hasla" róbta , co chceta' /.../
"Kochaj i rób co chcesz" - święty Augustyn.

babciela
04-07-2010, 10:52
Kochana , ale te slowa maja zupelnie inne znaczenie. Bóg tez dał nam wolna wolę...

ansty
04-07-2010, 15:35
Tadziu! pisząc ten post miałam na myśli fakt, że z takiej młodzieży jaką spotykam w necie nie wyrośnie nam nowy Jurek Owsiak !!!!! To osoby aroganckie i samolubne!!
Co do zamieszczenia tych moich uwag w tym miejscu - przepraszam!

tadeusz50
04-07-2010, 15:39
Aniu jest OK. A w sprawie młodzieży! Uważam, że byliśmy tacy sami jak dzisiejsza. Nie wiem czy chodziłbym -bez żadnego przymusu- z puszką wspierająca jakąś ideę a wnuczka to czyni od lat. BACZNOŚĆ przed taką mlodzieżą

Ha_na
04-07-2010, 19:50
Nie lubie Owsiaka, nie lubie jego hasla" róbta , co chceta'- nie obchodzi mnie termin WOSP- ale na powodzian nie pozaluje grosza- wszak ci ludzie do dzisiaj nie dostali pieniędzy- może z tej akcji wreszcie i dla nich minimalnie- bo minimalnie zaswieci slonce.Mimo tego co napisalam wczesniej- zawsze daje jakies grosze w WOSP- bo widzę ,ze to ma sens- natomiast mój osobisty stosunek do tego pana i jego haseł nie maja nic do rzeczy.
Również tak uważam, i tak postępuję. A odnośnie dzisiejszej młodzieży, to odkąd moja pamięć sięga, zawsze na młodzież były narzekania ze strony starszych i zawsze każde pokolenie było źle oceniane, nasze również. Myślę że są różni, jak zawsze.A moja wnuczka również chodziła ze skarbonką w WOŚP, co nie oznacza że jest ideałem, bo ideałów nie ma!

Stalin
05-07-2010, 22:32
Jak zwykle od lat - nie chce mi sie latać z puszka ale logistykę załatwiam - znaczy wożę zebraną kasę samochodem, TVP mnie wkurzyła mocno swoją decyzją, bo zebrana kasa jest na konkretne rzeczy...
BTW - dzis sie dowiedziałem, ile waży ponad 27.000.- PLN w bilonie.
Cholernie dużo, serio, przepukliny dostać można...:D:D:D:D

Zdzisia
07-07-2010, 08:05
Aniu jest OK. A w sprawie młodzieży! Uważam, że byliśmy tacy sami jak dzisiejsza. Nie wiem czy chodziłbym -bez żadnego przymusu- z puszką wspierająca jakąś ideę a wnuczka to czyni od lat. BACZNOŚĆ przed taką mlodzieżą
Też uważam,że tak jak za naszych czasów jest młodzież dobra i młodzież zła. I nie wszyscy używają wulgarnego języka.Jest dużo wolontariuszy wśród młodzieży,ambitnych studentów i uczniów.I osiągają międzynarodowe sukcesy!
Bardzo razi mnie wulgaryzm językowy (także u dorosłych),ale mam nadzieję,że wróci "moda" na ładne,poprawne wysławianie się.:)

zodiak
08-07-2010, 17:40
Zdzisia wielki + Zawsze byli i tacy i tacy.
Ps.
TV nie ogladam i najlepiej chyba na tym wychodze :)