PDA

View Full Version : Godność Urzędu Prezydenta - nowe otwarcie


amelia
07-07-2010, 18:34
HFPC potępia karę w sprawie znieważenia Prezydenta RP

Za sprzeczną z konstytucją i prawem europejskim Helsińska Fundacja Praw Człowieka uznaje karalność "publicznego znieważenia prezydenta RP", za co grozi do 3 lat więzienia. To opinia HFPC dla Trybunału Konstytucyjnego, który wkrótce zbada konstytucyjność tego zapisu.

Tez tak uwazam.
Prezydent tez obywatel i jezeli poczuje sie urazony moze stosowac do swojej obrony dostepne dla innych obywateli narzedzia.

Mam nadzieje ze bedzie tutaj miejsce na krytyke PREZYDENTA



Ale w nawiazaniu do ponizszego tekstu oraz powszechnie gloszonej przez pewne srodowiska teorii o zaszczuwaniu sp Ptezydenta Lecha Kaczynskiego postanowilam zamieszczac tutaj (i tylko tutaj) wyglaszane przez politykow, dziennikarzy i innych celebrytow zjadliwe i obrazliwe teksty na temat Prezydenta elekta, i mam nadzieje ze niedlugo Prezydenta RP

Szargając godność Lecha Kaczyńskiego jako człowieka-szargaliście Godność Urzędu Prezydenta,Godność Państwa a w końcu i Godność... narodu

Elzbieta Jakubiak mowiac po wyborach u Moniki Olejnik, ze prezydentura Komorowskiego bedzie chaotyczna i smieszna wpisala sie doskonale w retoryke PiSu


Beata Kompa powiedziala rano w tok fm cos o prezydencie, urzedzie prezydenta, hymnie i fladze - co powinnismy dokladnia zapamietac - rowniez w odniesieniu kazdego prezydenta? - tego Beata Kempa nie powiedziala - ale zbytniego szacunku elektowi nie okazala ;-)

http://www.gazeta.tv/plej/0,0.html#film=76023_8109486

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,8109350,_Mowi_dzien_dobry_i_nie_trzyma_ra k_w_kieszeniach__.html

Kazik
07-07-2010, 19:04
Amelio--w co się wpisuje Palikot, który śp. Lecha nazwał chamem i sąd powołał językoznawcę. Uniewinniono Palikota bo cham nawet do urzędującego prezydenta to podobno nie obraza. Tak ocenił to biegły. No ale to nie był prof. Miodek. Dostał w łapę za ekspertyzę?

Czy sąd siedział w kieszeni u Palikota? Bo łapówki to normalka w tej branży. Czy niefrasobliwość? Czy Tuska i Bronka też tak można nazywać?

Czy można się powołać na wyrok sądu w Lublinie--jak by mnie mieli sądzić w Krakowie? Niestety--precedens jest w prawie angielskim i anglo-saskim ogólnie. Czyli w USA też.

U nas według uznania konkretnego sądu. Nawet ten sam sąd by mnie skazał, za nazwanie Palikota chamem. Tylko byłego prezydenta było można.

Mendia* na to pozwalały.

wuere'le
07-07-2010, 19:06
W kwestii formalnej: szczuć można osobę żyjącą, zmarłego się raczej nie da.
Widzę, ze Ty też nie potrafisz się pogodzić z porażką Prezia.
No cóż, niektórzy tak mają, ale dla sprawiedliwości dodam, że mają też do tego prawo.

amelia
07-07-2010, 19:20
Amelio--w co się wpisuje Palikot, który śp. Lecha nazwał chamem i sąd powołał językoznawcę. Uniewinniono Palikota bo cham nawet do urzędującego prezydenta to podobno nie obraza. Tak ocenił to biegły. No ale to nie był prof. Miodek. Dostał w łapę za ekspertyzę?

Czy sąd siedział w kieszeni u Palikota? Bo łapówki to normalka w tej branży. Czy niefrasobliwość? Czy Tuska i Bronka też tak można nazywać?

Czy można się powołać na wyrok sądu w Lublinie--jak by mnie mieli sądzić w Krakowie? Niestety--precedens jest w prawie angielskim i anglo-saskim ogólnie. Czyli w USA też.

U nas według uznania konkretnego sądu. Nawet ten sam sąd by mnie skazał, za nazwanie Palikota chamem. Tylko byłego prezydenta było można.

Mendia* na to pozwalały.

Alez prezydent :D rowniez ma prawo do zlozenia pozwu - cywilnego - tak jak kazdy obywatel

amelia
07-07-2010, 19:24
W kwestii formalnej: szczuć można osobę żyjącą, zmarłego się raczej nie da.
Widzę, ze Ty też nie potrafisz się pogodzić z porażką Prezia.
No cóż, niektórzy tak mają, ale dla sprawiedliwości dodam, że mają też do tego prawo.

Ja jestem zwolenniczka PO i glosowalam na Bronislawa Komorowskiego:)

Porazka prezia mnie bardzo cieszy.

Od dzisiaj bedz krytykowac Komorowskiego jezeli na to zasluzy.

Bede rowniez wytykac PiSowcom "zaszczuwanie" Komorowskiego - zwlaszcza tym PiSowcom, ktorzy uwazali, ze najmniejsza krytyka jest zaszczuwaniem Prezydenta L.Kaczynskiego.

Lila
07-07-2010, 19:29
Bede rowniez wytykac PiSowcom "zaszczuwanie" Komorowskiego - zwlaszcza tym PiSowcom, ktorzy uwazali, ze najmniejsza krytyka jest zaszczuwaniem Prezydenta L.Kaczynskiego.


Aaaa ..wytykać można..:) Czemu nie?:) :)
Ja wytykałam 3 lata z miernym skutkiem / Quo vadis Polsko/
Ostatni raz 9 kwietnia, dzień przed katastrofą.
Więc do dzieła.

A Józio w pysk,
a Józia w mordę..
I już powietrzu pachnie mordem.

:D

waclaw46
07-07-2010, 19:59
Za sprzeczną z konstytucją i prawem europejskim Helsińska Fundacja Praw Człowieka uznaje karalność "publicznego znieważenia prezydenta RP", za co grozi do 3 lat więzienia. To opinia HFPC dla Trybunału Konstytucyjnego, który wkrótce zbada konstytucyjność tego zapisu.
Autorytetu nie zbudujemy przez wysokość kar nakładanych na krytykującego.Dlaczego 3 lata a nie 5 lat jak kadencja Prezydenta.Ja uważam że ten przepis należało by dawno zmienić a nie na siłę tworzyć autorytety i do tego wykorzystywać prawo.

amelia
07-07-2010, 20:26
Aaaa ..wytykać można.Czemu nie?
Ja wytykałam 3 lata z miernym skutkiem / Quo vadis Polsko/
Ostatni raz 9 kwietnia, dzień przed katastrofą.
Więc do dzieła.

A Józio w pysk,
a Józia w mordę..
I już powietrzu pachnie mordem.



To prawda wytykalas z najswietszym oburzeniem;) ;) , jednoczesnie jadac po premierze i marszalku malo wyszukanym jezykiem:D :D

amelia
07-07-2010, 20:28
.Ja uważam że ten przepis należało by dawno zmienić a nie na siłę tworzyć autorytety i do tego wykorzystywać prawo.

Pis nigdy, przenigdy by sie na zmiany nie zgodzil;) no chyba, ze na zaostrzenie:D

Zobaczymy jak bedzie teraz:confused:

pluto37
07-07-2010, 20:57
Autorytetu nie zbudujemy przez wysokość kar nakładanych na krytykującego.Dlaczego 3 lata a nie 5 lat jak kadencja Prezydenta.Ja uważam że ten przepis należało by dawno zmienić a nie na siłę tworzyć autorytety i do tego wykorzystywać prawo.

A to bedzie tez pewien rodzaj sprawdzianu wladzy w nowym wydaniu.
To nie powinien byc dlugi proces legislacyjny.
Tylko ciekaw jestem KTO zglosi projekt takiej ustawy i KTO bedzie przeciw:D :D
ps Stary Bush po sponiewieraniu medialnym mlodego Busha prezydenta przez jednego aktywiste antybushyzmu, powiedzial
jedynie, ze .....wolno kazdemu gadac co chce, bo obowiazuje KONSTYTUCJA gwarantujaca WOLNOSC SLOWA kazdemu obywatelowi.

amelia
07-07-2010, 21:27
A to bedzie tez pewien rodzaj sprawdzianu wladzy w nowym wydaniu.
To nie powinien byc dlugi proces legislacyjny.
Tylko ciekaw jestem KTO zglosi projekt takiej ustawy i KTO bedzie przeciw:D :D
ps Stary Bush po sponiewieraniu medialnym mlodego Busha prezydenta przez jednego aktywiste antybushyzmu, powiedzial
jedynie, ze .....wolno kazdemu gadac co chce, bo obowiazuje KONSTYTUCJA gwarantujaca WOLNOSC SLOWA kazdemu obywatelowi.

Ach ta ich konstytucja i czwarta poprawka:)
Potrafimy sie uczyc od innych?

Mar-Basia
07-07-2010, 22:31
Amelio--w co się wpisuje Palikot, który śp. Lecha nazwał chamem i sąd powołał językoznawcę. Uniewinniono Palikota bo cham nawet do urzędującego prezydenta to podobno nie obraza.

A na KSC za chama dostajesz bana ;) ;) ;) Warto sie zastanowic - Helsinki w koncu nie sa na koncu swiata?

pluto37
07-07-2010, 23:32
Ach ta ich konstytucja i czwarta poprawka:)
Potrafimy sie uczyc od innych?

Niekoniecznie, bo ..."Spieprzaj dziadu" ma wieksza moc. Jesli jest chronione przez KK. Wtedy gruczol wladzy sie powieksza
i majestat wznosi sie nad poziomy. Im wladca nizszy wzrostem i marniejszej postury, to gruczol wiekszy. Zauwaz, ze kurduplom umyslowym zawsze wiatr w oczy i.... jeszcze kilka takich roznych.
I dlatego trza im oczeta chronic przy pomocy kodeksow.

amelia
08-07-2010, 06:52
A na KSC za chama dostajesz bana ;) ;) ;) Warto sie zastanowic - Helsinki w koncu nie sa na koncu swiata?

Myslisz, ze te bany sa tutaj rozdawane sprawiedliwie;)

amelia
08-07-2010, 06:54
Niekoniecznie, bo ..."Spieprzaj dziadu" ma wieksza moc. Jesli jest chronione przez KK. Wtedy gruczol wladzy sie powieksza
i majestat wznosi sie nad poziomy. Im wladca nizszy wzrostem i marniejszej postury, to gruczol wiekszy. Zauwaz, ze kurduplom umyslowym zawsze wiatr w oczy i.... jeszcze kilka takich roznych.
I dlatego trza im oczeta chronic przy pomocy kodeksow.


Mam nadzieje, ze to juz nie wroci:)

babciela
08-07-2010, 07:43
Amelko, nie mozna zmusic kogos do szacunku danej osoby- osoba ta musi na ten szacunek zapracowac.JASNE, ZE MOZNA ODWOLYWAC SIE DO PRZERÓZNYCH KOMISJI- w sprawie przedstawienia wizerunku danej osoby w takim a nie innym swietle, ale co to da....Pogorszy tylko jej wizerunek- ktos , kto nie potrafi się sam obronic swoją postawą- wlasnie odwołuje się do roznych organów majacych mcc sprawczą ukarania delikwenta. Ale powtarzam, stanowi to o bardzo krucha podstawę budowania swojego autorytetu,,

Lila
08-07-2010, 08:43
Amelko, nie mozna zmusic kogos do szacunku danej osoby- osoba ta musi na ten szacunek zapracowac.JASNE, ZE MOZNA ODWOLYWAC SIE DO PRZERÓZNYCH KOMISJI- w sprawie przedstawienia wizerunku danej osoby w takim a nie innym swietle, ale co to da....Pogorszy tylko jej wizerunek- ktos , kto nie potrafi się sam obronic swoją postawą- wlasnie odwołuje się do roznych organów majacych mcc sprawczą ukarania delikwenta. Ale powtarzam, stanowi to o bardzo krucha podstawę budowania swojego autorytetu,,

Szczególnie jak się samemu brało udział w nagonce,
to trudno wołać o szacunek.
Wiadomo, dla urzędu.
Ale do osoby, niekoniecznie.

babciela
08-07-2010, 09:45
ACH, Marbello , zaden strach- tylko jaki - u licha trojkącik??

Mar-Basia
08-07-2010, 09:45
Mam nadzieje, ze to juz nie wroci:)

Amelio, jestem pewna, ze madrzy rodacy zrobia wszystko aby nie wrocilo. Zadne czolgania nie pomoga.:D

babciela
08-07-2010, 09:52
Marbello, jakie czołgania?-A zreszta , pozyjemy, zobaczymy..

Mar-Basia
08-07-2010, 09:53
ACH, Marbello , zaden strach- tylko jaki - u licha trojkącik??

Nie tylko strach ale fakt, ze sa "nieudacznymi" przegranymi. W koncu gra byla o wysoka stawke...i moze nastepne miejsce na Wawelu....teke Premiera w rodzinnym gronie...wszystkiego mozna sie spodziewac od Prezesa.:rolleyes:

Teraz jest uziemniony na 5 lat i byc moze bedzie troche spokoju, ktorego tak bardzo potrzebuje Polska.

babciela
08-07-2010, 09:56
Ja myslę, że trzeba znac realia zycia w tym kraju, ani nie bylo, ani nie bedzie , ani nie jest rożowo- przykre to...

Mar-Basia
08-07-2010, 10:25
Ja myslę, że trzeba znac realia zycia w tym kraju, ani nie bylo, ani nie bedzie , ani nie jest rożowo- przykre to...

To co napisalac powyzej - proponuje abys ponownie przeczytala. :confused: Wytykanie Polakom, ktorzy mieszkaja za granica, ze nie znaja realii zycia w "tym" kraju - to jak stara, zdarta plyta! :mad: Skad masz takie wiadomosci? Aby Cie wyprowadzic z bledu, znam duzo lepiej te "ralia" niz sobie mozesz wyobrazic....nawet ze strony sluzby zdrowia. Gdyby wszyscy mysleli jak Ty - byloby naprawde bardzo smutno i beznadziejnie. Cale szczescie, ze ponad 53% rodakow jest innego zdania i wierzy, ze mozna cos zrobic i wyplynac na szerokie wody, czego z calego serca zycze naszemu krajowi. :D

amelia
08-07-2010, 17:16
Amelko, nie mozna zmusic kogos do szacunku danej osoby- osoba ta musi na ten szacunek zapracowac.JASNE, ZE MOZNA ODWOLYWAC SIE DO PRZERÓZNYCH KOMISJI- w sprawie przedstawienia wizerunku danej osoby w takim a nie innym swietle, ale co to da....Pogorszy tylko jej wizerunek- ktos , kto nie potrafi się sam obronic swoją postawą- wlasnie odwołuje się do roznych organów majacych mcc sprawczą ukarania delikwenta. Ale powtarzam, stanowi to o bardzo krucha podstawę budowania swojego autorytetu,,


Oczywiscie.
Na szacunek nalezy sobie zapracowac. Ma sie go lub nie. Nawet, a moze zwlaszcza, wtedy gdy niektorzy go nie okazuja.
Ten watek powstal w zasadzie po to by wykazac jak zachowuja sie dzisiaj w stosunku do nowego prawie Prezydenta ci, ktorzy bardzo, bardzo narzekali i oburzali sie brakiem wyrazow uwielbiania dla poprzednika.

amelia
08-07-2010, 17:19
Szczególnie jak się samemu brało udział w nagonce,
to trudno wołać o szacunek.
Wiadomo, dla urzędu.
Ale do osoby, niekoniecznie.


Ani dla osoby ani dla urzedu, ktory byl we wladaniu twoich przeciwnikow politycznych.
Jest archiwum:D

amelia
08-07-2010, 17:22
Ja myslę, że trzeba znac realia zycia w tym kraju, ani nie bylo, ani nie bedzie , ani nie jest rożowo- przykre to...


Na rozowo to nigdy nie liczylam, no chyba, ze sama sie pomalowalam;).

Zawsze twardo stalam na ziemi.
i staralam sie stac na wlasnych nogach.

amelia
08-07-2010, 17:28
To co napisalac powyzej - proponuje abys ponownie przeczytala. Wytykanie Polakom, ktorzy mieszkaja za granica, ze nie znaja realii zycia w "tym" kraju - to jak stara, zdarta plyta! :mad: Skad masz takie wiadomosci? Aby Cie wyprowadzic z bledu, znam duzo lepiej te "ralia" niz sobie mozesz wyobrazic....nawet ze strony sluzby zdrowia. Gdyby wszyscy mysleli jak Ty - byloby naprawde bardzo smutno i beznadziejnie. Cale szczescie, ze ponad 53% rodakow jest innego zdania i wierzy, ze mozna cos zrobic i wyplynac na szerokie wody, czego z calego serca zycze naszemu krajowi.

Kazdy tutaj i tam ma jakies doswiadczenia, wspomnienia, spojrzenia na swiat i ten daleki i bliski.
Mysle, ze te 53% to zadna wiara w to, ze bedzie lepiej, to raczej obawa, ze mogloby byc duzo gorzej.
Chwilowo niebezpieczestwo zostalo zazegnane, ale tylko chwilowo.
Badzmy dla siebie bardziej przyjazni, lub mniej wrodzy - jezeli nie mozna inaczej.
I starajmy sie nadal jakos zyc:) :) :)

amelia
08-07-2010, 17:32
zlozyl mandat poselski i przestal byc Marszalkiem Sejmu.
Poslowie pozegnali go owacjami na stojaco.

Prawie wszyscy.
Z wyjatkiem poslow PiS.
To taki gest, z kategorii "piaskownica".

pluto37
08-07-2010, 20:09
zlozyl mandat poselski i przestal byc Marszalkiem Sejmu.
Poslowie pozegnali go owacjami na stojaco.

Prawie wszyscy.
Z wyjatkiem poslow PiS.
To taki gest, z kategorii "piaskownica".

I co sie dziwisz.
Przypomnij sobie gdzie wreczano nominacje premierowska Tuskowi.
A poza tym cos tu Kazik o slowie cham wspominal w kontekscie zachowan wzgledem jednego bylego lokatora palacu:))) A wuc apelowal o zakonczenie wojen.
A tu uuuups! Taka elegancja:D :D :D

Doc
10-07-2010, 16:06
zlozyl mandat poselski i przestal byc Marszalkiem Sejmu.
Poslowie pozegnali go owacjami na stojaco.

Prawie wszyscy.
Z wyjatkiem poslow PiS.
To taki gest, z kategorii "piaskownica".
To by dopiero była"śmiechota"jakby też wstali,przecież wiadomo że myślą co innego.:rolleyes:

amelia
10-07-2010, 20:19
To by dopiero była"śmiechota"jakby też wstali,przecież wiadomo że myślą co innego.

Kiedys bylo cos takiego jak kindersztuba, o protokole dyplomatycznym nie wspone bo Sejm to nie dyplomacja:D :D
ale myslalam, ze jakies zasady obowiazuja.

Wiem co PiSowcy mysla o Elekcie i jego elektoracie:D i dokladnie nam to pokazali.


Tylko zgrzytaja tutaj te placze przedstawicieli opozycji o braku szacunku dla urzedu:D
Usprawiedliwieniem jest to, ze chodzilo wylacznie o byly urzad.

Lila
10-07-2010, 21:51
Nowa para prezydencka.

http://www.imagebanana.com/img/3w4va8ob/komorowscy6.jpg (http://www.imagebanana.com/)

ps. Amelio, aż tak pragniesz zaistnieć, że wolisz mnie w swoim podpisie niż de Mello?:D
Czuję się zaszczycona.:D
Zachowaj sobie te wersy jako motto życiowe.
Bo chwilowo nowych ci nie dostarczę, ale niebawem obiecuję się poprawić.:D

Pa !

Doc
10-07-2010, 22:07
W POprzedniej kadencji robili wszystko by ośmieszyć prezydenta,co im się w pewnym stopniu udało.Teraz mają swojego i trzeba zło naprawić.:rolleyes:

amelia
10-07-2010, 22:14
Nowa para prezydencka.


A w jakim celu ta fotka?
Nie pierwszy raz poslugujesz sie kategoria "uroda" w swoich rozgrywkach.
W zwiazku z powyzszym ujawnie, ze od jakiegos czasu kolacze mi sie po glowie mysl, ze ty, Lila masz i urode i dusze Doriana Graya

ps. Amelio, aż tak pragniesz zaistnieć, że wolisz mnie w swoim podpisie niż de Mello?:D
Czuję się zaszczycona.:D
Zachowaj sobie te wersy jako motto życiowe.
Bo chwilowo nowych ci nie dostarczę, ale niebawem obiecuję się poprawić.:D

Pa !

Zachowam je dla tych milionow myslacych inaczej niz ty.

Lila wiem, ze masz wykute na blache wszelkie encyklopedie, slowniki i podreczniki. Gratulacje.

Ale wiedziec to nie wszystko.
Trzeba jeszcze te wiedze spozytkowac :D
I najlepiej do celow szlachetnych

Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.— Anthony de Mello

Mar-Basia
10-07-2010, 22:22
http://www.imagebanana.com/img/3w4va8ob/komorowscy6.jpg (http://www.imagebanana.com/)

Mnie sie podobaja, chociaz nie sa jak te kukly z Hollywoodu. Normalni ludzie.:D

Doc
10-07-2010, 22:27
Amelio masz za złe Lili że wstawiła zdjęcie pary prezydenckiej?Czego się doszukujesz,lokujesz to w kategorii uroda?No to ci powiem:mnie się pani Prezydentowa bardzo podoba.:cool:

Mar-Basia
10-07-2010, 22:32
Kurde, cos sie tak przyczepili do kobiety....nie kazdy nosi stringi na dupie. Jest zona wybranego Prezydenta i tyle. Pamietam jak szydzono ze s.p. Pani Marii - zaczynacie na nowo nagonke!!!!!!!!!!:mad: Wstyd i tyle.:mad:

amelia
10-07-2010, 22:39
W POprzedniej kadencji robili wszystko by ośmieszyć prezydenta,co im się w pewnym stopniu udało.Teraz mają swojego i trzeba zło naprawić.:rolleyes:


Powodem dla ktorego powstal ten watek jest wykazanie hipokryzji przeciwnikow PO.

Udalo im sie wpoic wielu ludziom przekonanie, ze Kaczynscy niewinnie zostali zaszczuci.

Robili to zaszczuwajac, ponizajac i Premiera i Marszalka przez wiele miesiecy przed Smolenskiem.
Polecam archiwum.

Minie osobiscie oburza nie sam fakt krytyki czy nawet szyderstwa z nowego Prezydenta , Premiera i Rzadu ale wlasnie ta hipokryzja.

Sama obiecalam, ze bede bezlitosnie jechac po Prezydencie, Premierze i Rzadzie. Za opieszalosc, glupie decyzje,brak konkretow.
Dzisiaj jest sezon ogorkowy, Prezydent nie zaprzysiezony, Sejm wybiera sie na wakacje, PiS nie wskazuje kandydata na vicemarszalka, wiec krytykowac mozna wylacznie urode Anny Komorowskiej i Elekta i elektoratu, co ochoczo czyni glownie Lila i Kazik.
Uroda i futurystyczne wizje kiepskiej prezydentury (bo nic jeszcze sie nie wydarzylo takiego co warte byloby darcia szat) spedzaja sen z powiek naszej bojowniczki, walczacej jak lew o godnosc sp.Prezydenta Kaczynskiego i jego malzonki.
Brudnymi metodami.

amelia
10-07-2010, 22:46
Amelio masz za złe Lili że wstawiła zdjęcie pary prezydenckiej?Czego się doszukujesz,lokujesz to w kategorii uroda?No to ci powiem:mnie się pani Prezydentowa bardzo podoba.:cool:

Napisalam, ze to kategoria "uroda" bo juz te zdjecia sie pojawialy. Lila je rowniez zamieszczala i odpowiednio komentowala.

Pamietam jej swiete oburzenie jak krytykowano urode p Marii, a to tylko potwierdza to co wczesniej pisalam o powodach powstania tego watku.

Doc
10-07-2010, 22:59
Amelio ten kapelusz to od Nelly?

ewelina55
10-07-2010, 23:00
http://www.fakt.pl/Anna-Komorowska-Gnala-do-syna-134-km-godz,artykuly,76826,1.html

Tej pani się wydaje, że ma jakieś przywileje.

amelia
10-07-2010, 23:08
Amelio ten kapelusz to od Nelly?

to od slonca;)

a masz z tym moim kapelutkiem jakis problem?

amelia
10-07-2010, 23:09
http://www.fakt.pl/Anna-Komorowska-Gnala-do-syna-134-km-godz,artykuly,76826,1.html

Tej pani się wydaje, że ma jakieś przywileje.

Ze tez nie bylo policji, ktora zabralaby prawo jazdy:D

A moze za jakims konwojemm jechala? Jak Kurski;)

Mar-Basia
10-07-2010, 23:10
http://www.fakt.pl/Anna-Komorowska-Gnala-do-syna-134-km-godz,artykuly,76826,1.html

Tej pani się wydaje, że ma jakieś przywileje.

Ojejku, znalazlam "znajome twarze", a raczej jezory w komentarzach.:mad:

ewelina55
10-07-2010, 23:39
Jeżeli ktoś ma ambicje bycia damą [hihihi], to niestety ze wszystkimi konsekwencjami. W takim rozmemłanym "stroju" kobieta w domu budzi odrazę, a ta pani wyszła na spacerek, jak już nie powiem kto. Znam wiele kobiet otyłych, ale mają klasę i sympatyczną twarz, a ta pani nie wzbudza zaufania. Ona ma nas reprezentować.
Co się tyczy przekraczania prędkości, to należy mieć wyobraźnię, że nie tylko jestem potencjalnym samobójcą, ale stanowię zagrożenie dla współużytkowników. Ja zawsze takich piratów przepuszczam, bo ich pięta swędzi, a mnie życie jeszcze miłe.

pluto37
11-07-2010, 03:04
Tej pani się wydaje, że ma jakieś przywileje.

Ewelino!
Powinna zaliczyc mandat w razie zlapania przez policje.
Ale to powinno dotyczyc wszystkich uzytkownikow drog. Takze tych objetych immunitetami.
A tak z drugiej strony to ktos jakos musial zmierzyc te predkosc. Ciekawe czy polujacy na prezydentowa mial policyjne urzadzenie do pomiaru, czy korzystal w predkosciomierza wlasnego pojazdu?:D
A poza wszystkim duzo znasz takich, ktorzy jezdza przestrzegajac ograniczen predkosci?:D

Kolczuga
11-07-2010, 03:35
Oczywiscie.
Na szacunek nalezy sobie zapracowac. Ma sie go lub nie. Nawet, a moze zwlaszcza, wtedy gdy niektorzy go nie okazuja.
Ten watek powstal w zasadzie po to by wykazac jak zachowuja sie dzisiaj w stosunku do nowego prawie Prezydenta ci, ktorzy bardzo, bardzo narzekali i oburzali sie brakiem wyrazow uwielbiania dla poprzednika.


Naprawde oburzali sie brakiem wyrazow uwielbinia?

Badz obiektywna.
Sp.Prezydenta obrzucano inwektywami,osmieszano,lzono,wykorzystywano kazde pokniecie ,aby dokopac,dowalic,zdolowac.
Pamietasz publikowane zdjecia?

Dopiero po smierci okazalo sie jakie piekne fotki mial Prezydent.
A ty mowisz o braku uwielbienia.
Moze teraz nastanie nowa moda .Byla epoka lzenia i zniwazania,teraz bedzie epoka uwielbienia i za brak tegoz beda wyciagane daleko idace konsekwencje:D

Doc
11-07-2010, 04:56
to od slonca;)

a masz z tym moim kapelutkiem jakis problem?
Ładny ale buzię zasłania.:)

amelia
11-07-2010, 07:53
Ładny ale buzię zasłania.:)

A co powiesz o wlasnej buzce?

Dla mnie nie ma ona znaczenia;) tu i teraz

Doc
11-07-2010, 08:29
A co powiesz o wlasnej buzce?

Dla mnie nie ma ona znaczenia;) tu i teraz
Nie mogę nic powiedzieć,boję się spojrzeć w lustro.Nawet golę się maszynką po ciemku.A żeby było na temat to:co tam w polityce?:confused:

amelia
11-07-2010, 08:58
Naprawde oburzali sie brakiem wyrazow uwielbinia?

Badz obiektywna.
Sp.Prezydenta obrzucano inwektywami,osmieszano,lzono,wykorzystywano kazde pokniecie ,aby dokopac,dowalic,zdolowac.
Pamietasz publikowane zdjecia?

Ciesze sie, ze to wszystko pamietasz, ze i teraz sie oburzasz.

Pamietam te wszystkie okolicznosci i relacje w ktorych zaistnialy te "potkniecia" jak je okreslasz.
One nie byly wymyslone, one byly prawdziwe.
Mowie o "malpie w czerwonym", grozbach skierowanych do M.Olejnik, o "spieprzaj dziadu" i tym podobnych zachowaniach.
One wystapily i to jest faktem oczywistym.
Uwazasz, ze nie powinny zostac poddawane krytyce?

Zamieszczanie zmontowanych fotek to inna sprawa - to potepialam zawsze, ale prym w zamieszczaniu takich materialow z udzialem Tuska wiodl tutaj na KSC nie tylko Kazik.
Chyba pamietasz?

Dopiero po smierci okazalo sie jakie piekne fotki mial Prezydent.
A ty mowisz o braku uwielbienia.
Moze teraz nastanie nowa moda .Byla epoka lzenia i zniwazania,teraz bedzie epoka uwielbienia i za brak tegoz beda wyciagane daleko idace konsekwencje:D

Mozesz byc spokojna o konsekwencje:)

Ryży Donek i jego POpaprańcy !!

http://imgur.com/l3nWn.png

podchodza do takich komentarzy ze zdrowym dystansem:)

Fotki sp. Prezydenta okazaly sie oczywiscie piekne.
Szkoda, ze sp Prezydent nie pokazywal sie z tej dobrej strony szerokiej publicznosci i ludziom z ktorymi wspolpracowac mu przyszlo w czasie gdy pelnil urzad.

np
Dzień przed ogłoszeniem decyzji o wyborze prokuratora generalnego doszło do nieprzyjemnej scysji między prezydentem a ministrem sprawiedliwości – nieoficjalnie ustalił „Wprost”. Lech Kaczyński był tak wzburzony spotkaniem z Krzysztofem Kwiatkowskim, że zakończył rozmowę po 30 sekundach i zaraz po niej postanowił wybrać Andrzeja Seremeta.

http://www.wprost.pl/ar/189448/Minister-sprawiedliwosci-zdenerwowal-prezydenta/

To rzeczywiscie musiala byc "zyczliwa" rozmowa i danie szansy ministrowi by wyartykuowal swoje stanowisko.
Prezydent nie rozmawial przeciez z woznym, chociaz mili i kulturalni ludzie i woznego traktuja z szacunkiem.
No chyba ze i to bylo manipulacja.

Doc
11-07-2010, 09:17
http://imgur.com/l3nWn.png Ależ on do dziadka podobny.

Mar-Basia
11-07-2010, 10:04
Jeżeli ktoś ma ambicje bycia damą [hihihi], to niestety ze wszystkimi konsekwencjami. W takim rozmemłanym "stroju" kobieta w domu budzi odrazę, a ta pani wyszła na spacerek, jak już nie powiem kto. Znam wiele kobiet otyłych, ale mają klasę i sympatyczną twarz, a ta pani nie wzbudza zaufania. Ona ma nas reprezentować.
Co się tyczy przekraczania prędkości, to należy mieć wyobraźnię, że nie tylko jestem potencjalnym samobójcą, ale stanowię zagrożenie dla współużytkowników. Ja zawsze takich piratów przepuszczam, bo ich pięta swędzi, a mnie życie jeszcze miłe.

Ewelino, lubie Twoj watek o Wroclawiu, ale tutaj przecholowalas i to dobrze. :confused:

Popelnilas pare rzeczy sprzecznych z prawem. 1. Zlamalas prawo autorskie do fotografii, nie podajac jej zrodla, autora, id. 2. zlamalas prawo do "obrazu" osoby. Czy dostalas zgode Pani Komorowskiej na publikacje jej zdjec?

Obojetnie kim jest obecnie ta kobieta, pomysl troche o solidarnosci kobiet. A fe!!!! Nie kazda z kobiet moze byc Twiggi lub Brigitte Bardot lub miec twarz blondynki Marylin Monroe. Pani Komorowska nie urodzila sie "prezydentowa" - zostal wybrany do urzedu jej maz. Przestancie atakowac Bogu ducha winna kobiete.:mad:

Przekroczenie szybkosci - nie ona jedna - mysle, ze lista bylaby dluga ze mna wlacznie. Zaplaci mandat i po sprawie...pewnie na drugi raz bedzie lepiej patrzec na licznik.


Zdecydowanie wole Cie w wydaniu watek Wroclawski.;)

Kolczuga
11-07-2010, 10:33
Amelio,


Prezydent nie rozmawial przeciez z woznym, chociaz mili i kulturalni ludzie i woznego traktuja z szacunkiem.



Bo wozny to taki ktos....
Mili i kulturalni ludzie kazdego traktuja z szacunkiem,bo maja szacunek dla siebie


Ciesze sie, ze to wszystko pamietasz, ze i teraz sie oburzasz.


Naprawde do 10 kwietnia Polska dla mnie gdzies tam istniala,nie mialam czasu i takiej potrzeby,zeby sie blizej Nia interesowac.Teraz mam czas i odczuwam wewnetrzrny przymus bycia blizej Kraju.


Zamieszczanie zmontowanych fotek to inna sprawa - to potepialam zawsze, ale prym w zamieszczaniu takich materialow z udzialem Tuska wiodl tutaj na KSC nie tylko Kazik.
Chyba pamietasz?


Niestety ,nie pamietam.


Pisalam juz kilka razy i jeszcze raz powtorze,na nikogo nie glosowalam,szanuje wynik wyborow,zycze P.BK owocnej,czeresniowej:D ,prezydentury.
Zycze dobrze POLSCE choc tam nie wroce.
Niech kraj i ludzie w nim beda zdrowi,zasobni,radosni i bezpieczni.

ewelina55
11-07-2010, 10:44
Marbellko, wyobraź sobie, że Twoja krytyka nie zrobiła na mnie wrażenia. Z niczym nie przeholowałam [ zdjęć jest multum w internecie], nie złamałam prawa wyrażając swoją opinię, wszak jest demokracja. Skąd w Tobie przekonanie, że to właśnie Ty masz rację? Uważam, że należy dorosnąć i szanować pogląd strony przeciwnej. To jest forum, a nie TWA.
Pisząc post, nie zwracałam się do pani/pana X czy Y, więc Twój personalny atak jest bezzasadny, a wręcz niegrzeczny. Czy to tęsknota za poprzednim systemem.
Wyjeżdżam na plażę, więc dalszego ciągu nie będzie....może jak wrócę wieczorem.
Zwracam również uwagę, że niekoniecznie moje miejsce jest tylko na wątku wrocławskim, czasami mogę wyrazić swój pogląd gdzie indziej...a może w/g Twojej teorii nie mam takiego prawa?
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Kolczuga
11-07-2010, 10:45
Jeżeli ktoś ma ambicje bycia damą [hihihi], to niestety ze wszystkimi konsekwencjami. W takim rozmemłanym "stroju" kobieta w domu budzi odrazę, a ta pani wyszła na spacerek, jak już nie powiem kto. Znam wiele kobiet otyłych, ale mają klasę i sympatyczną twarz, a ta pani nie wzbudza zaufania. Ona ma nas reprezentować.
Co się tyczy przekraczania prędkości, to należy mieć wyobraźnię, że nie tylko jestem potencjalnym samobójcą, ale stanowię zagrożenie dla współużytkowników. Ja zawsze takich piratów przepuszczam, bo ich pięta swędzi, a mnie życie jeszcze miłe.



Dama to sie trzeba ,ku...urodzic jak powiedziala nasza urocza I dama kina polskiego Beata Tyszkiewicz z tych samych Tyszkiewiczow, co arystokrata bez krawata .


I znow kpiny z bogu ducha winnej kobiety.
Pewnie ciebie mogliby "zdjac"w jeszcze bardziej niedbalym stroju tylko kto by to zamiescil,kto by za to zaplacil.


Budzi odraze? W tobie?,a co ,mialas jakies zapedy?

Mar-Basia
11-07-2010, 10:56
Bo wozny to taki ktos....
Mili i kulturalni ludzie kazdego traktuja z szacunkiem,bo maja szacunek dla siebie

Niestety wsrod nas sa jednostki, ktore tej zasady nie przestrzegaja i co najsmutniejsze jest to tolerowane na tym Forum.

Naprawde do 10 kwietnia Polska dla mnie gdzies tam istniala,nie mialam czasu i takiej potrzeby,zeby sie blizej Nia interesowac.Teraz mam czas i odczuwam wewnetrzrny przymus bycia blizej Kraju.

Lepiej pozniej niz wcale. Mimo, ze od prawie pol wieku nie mieszkam na stale w kraju, zawsze sie interesowalam na biezaco co sie dzieje w moim kraju i nie osmielilabym sie powiedziec, ze "gdzies tam istnial". Ale to Twoja sprawa, Twoje odczucia i stwierdzenia, ktorych nie mam prawa krytykowac, choc nie bardzo rozumiem.


Pisalam juz kilka razy i jeszcze raz powtorze,na nikogo nie glosowalam,szanuje wynik wyborow,zycze P.BK owocnej,czeresniowej ,prezydentury.
Zycze dobrze POLSCE choc tam nie wroce. Niech kraj i ludzie w nim beda zdrowi,zasobni,radosni i bezpieczni.

Choc tyle elegancji, przydaloby sie jeszcze troche respektu dla 53% Polskich elektorow obecnego Prezydenta ...i wszystko bedzie lepiej. Polska potrzebuje spokoju, po 4 latach nieustannych wasci, podchodow...zlosliwosci, osmieszania. :confused:

A, ze nie chcesz wrocic do Polski - pewnie masz swoje powody...Duza szkoda, bo to piekny kraj, kraj naszych przodkow, mimo, ze czasami niektorzy z nas maja zle wspomnienia;)

amelia
11-07-2010, 11:09
Amelio,
Bo wozny to taki ktos....

Mili i kulturalni ludzie kazdego traktuja z szacunkiem,bo maja szacunek dla siebie.

Tez tak mysle i tego oczekuje ...od wszystkich, wszak i surowa krytyka i krotochwilne zarty moga sie zmiescic w pewnych granicach, przyzwoitosci i kultury
Bez wycieczek osobistych i obrazania kogos kto ma odmienne zdanie.:)



Naprawde do 10 kwietnia Polska dla mnie gdzies tam istniala,nie mialam czasu i takiej potrzeby,zeby sie blizej Nia interesowac.Teraz mam czas i odczuwam wewnetrzrny przymus bycia blizej Kraju.

rozumiem

Naprawde oburzali sie brakiem wyrazow uwielbinia?

Badz obiektywna.
Sp.Prezydenta obrzucano inwektywami,osmieszano,lzono,wykorzystywano kazde pokniecie ,aby dokopac,dowalic,zdolowac.
Pamietasz publikowane zdjecia?

Niestety ,nie pamietam.

a tutaj juz mniej rozumiem
czesc pamietasz doskonale, drugiej czesci juz nie:D

Pisalam juz kilka razy i jeszcze raz powtorze,na nikogo nie glosowalam,szanuje wynik wyborow,zycze P.BK owocnej,czeresniowej:D ,prezydentury.
Zycze dobrze POLSCE choc tam nie wroce.
Niech kraj i ludzie w nim beda zdrowi,zasobni,radosni i bezpieczni.

To bardzo sie ciesze:)

Mar-Basia
11-07-2010, 11:13
I znow kpiny z bogu ducha winnej kobiety.
Pewnie ciebie mogliby "zdjac"w jeszcze bardziej niedbalym stroju tylko kto by to zamiescil,kto by za to zaplacil.


Budzi odraze? W tobie?,a co ,mialas jakies zapedy?

To Ci sie udalo, brawo! :D :D :D

amelia
11-07-2010, 11:17
http://imgur.com/l3nWn.png Ależ on do dziadka podobny.


Mozna by nawet rzec, ze to on sam:D

Mar-Basia
11-07-2010, 11:18
Wyjeżdżam na plażę, więc dalszego ciągu nie będzie....może jak wrócę wieczorem.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Nie zapomnij stringow...wyslemy specjalna ekipe fotografow. Nie przekraczaj szybkosci :D

amelia
11-07-2010, 11:22
a ja uwazam, ze ewelina55 jak i kazda inna osoba ma prawo wyglaszc swoje opinie;)

To z czego sie wysmiewa i w jaki sposob to robi swiadczy wylacznie o niej, jej priorytetach zyciowych i wyznawanych wartosciach.

I wlasnie o tym tutaj rozmawiajmy.

Kolczuga
11-07-2010, 11:31
Amelio
tutaj juz mniej rozumiem
czesc pamietasz doskonale, drugiej czesci juz nie

A co tu jest do rozumienia,fotek Kazika nie pamietam,nie widzialam ,nie wiedzialam ze istnieja.Koniec kropka.

Mar-Basia
11-07-2010, 11:35
a ja uwazam, ze ewelina55 jak i kazda inna osoba ma prawo wyglaszc swoje opinie

To z czego sie wysmiewa i w jaki sposob to robi swiadczy wylacznie o niej, jej priorytetach zyciowych i wyznawanych wartosciach.

I wlasnie o tym tutaj rozmawiajmy.

Praw nikomu nie vetuje! Jednak gdy takie "opinie" o kobiecie wychodza spod piora (klawiatury) drugiej kobiety jeze sie, chociazby ze wzgledu na solidarnosc kobieca. Fizyka zewnetrzna - malo na nia mamy wplywu i osoby ktore uwazaja sie za ewentualne gwiazdy filmowe powinny sie cieszyc, ze Bozia byla dla nich laskawa.:rolleyes:

A wogole to mialo byc o Prezydencie a nie jego zonie, dzieciach, wnukach, psie czy kocie.......

martunia
11-07-2010, 11:41
Marbasiu, nie znamy fizys Eweliny 55.
Za to wiemy jedno, kobieta nie ma klasy.

amelia
11-07-2010, 11:54
Marbasiu, nie znamy fizys Eweliny 55.
Za to wiemy jedno, kobieta nie ma klasy.


ale moze ma urode?
wylacznie:D

Kolczuga
11-07-2010, 11:55
Choc tyle elegancji, przydaloby sie jeszcze troche respektu dla 53% Polskich elektorow obecnego Prezydenta ...i wszystko bedzie lepiej. Polska potrzebuje spokoju, po 4 latach nieustannych wasci, podchodow...zlosliwosci, osmieszania.

A, ze nie chcesz wrocic do Polski - pewnie masz swoje powody...Duza szkoda, bo to piekny kraj, kraj naszych przodkow, mimo, ze czasami niektorzy z nas maja zle wspomnienia
__


Do mne mowisz o respekcie?,ja respektuje wybor jakiego dokonali ludze._



Agitujesz mnie ?,wiem ,ze piekny kraj i ze naszych przodkow,przezylam tam 40 smutnych lat,szarych jak ,szare bylo mydlo_.

a Ty wracasz?

Ja mam odwage powiedziec ,ze Polaka byla gdzies w mojej swiadomosci,ale nie interesowalam sie na biezaca,co tam sie dzieje.Nie zabijala mnie tesknota,nie rozpierala duma.
Wybory w 89 i euforia tamtych kilku miesiecy po ,dlugo dawala pozywke,ale pozniej klops,trzeba bylo zyc tam gdzie praca i codzienny chleb na stole.
Ty masz inne potrzeby duchowe,ja jestem prosty czlowiek,patriotyzm to dla mnie kaczence na lace w Wisconsin,bo mi Polske przypominaja.
Ja nie mam wplywu i nie chce miec, na wazne dla narodu sprawy,tak jak wybory,bo nie ja bede konsekwencje ponosic.

Mam serie bezsennych nocy ,u mnie dopiero 5rano,nad jeziorem wstaje swit,rozanopalca wyszla z wody...pieknie

amelia
11-07-2010, 11:55
Amelio


A co tu jest do rozumienia,fotek Kazika nie pamietam,nie widzialam ,nie wiedzialam ze istnieja.Koniec kropka.

nie ma tematu;)

amelia
11-07-2010, 12:05
Praw nikomu nie vetuje! Jednak gdy takie "opinie" o kobiecie wychodza spod piora (klawiatury) drugiej kobiety jeze sie, chociazby ze wzgledu na solidarnosc kobieca. Fizyka zewnetrzna - malo na nia mamy wplywu i osoby ktore uwazaja sie za ewentualne gwiazdy filmowe powinny sie cieszyc, ze Bozia byla dla nich laskawa.:rolleyes:

A wogole to mialo byc o Prezydencie a nie jego zonie, dzieciach, wnukach, psie czy kocie.......

Bascha:)

Masz racje
Sa kobiety dla ktorych wyglad jest sensem zycia,
sa tez takie, ktore ten sens znajduja gdzie indziej.
Kolezanka zamiescila tutaj zdjecia p Anny z okresu gdy byla anonimowa osoba prywatna. To taka malutka manipulacja.
Osoba publiczna podlega pewnym wymogom i p Anna stara sie im sprostac.
Mam nadzieje, ze jej sie to uda.
Krytycy i krytykanci znajda sie zawsze.
I zrobmy wszystko by mialy do teje krytyki prawo.
Niech krytykuja i zmierza sie z ocena tej krytyki.

Prezydent nie funkcjonuje w prozni.
Maz zone, dzieci, wnuki, psy, klopoty i radosci - tak jak my wszyscy.
Nie ma powodu pomijac tych eklementow zycia.
:)

Mar-Basia
11-07-2010, 12:18
Agitujesz mnie ?,wiem ,ze piekny kraj i ze naszych przodkow,przezylam tam 40 smutnych lat,szarych jak ,szare bylo mydlo_.

a Ty wracasz?

Wracam kiedy tylko moge, choc od 4 lat coraz mniej rozumialam z tego co sie w kraju dzieje....moze teraz bede wiecej rozumiec...przynajmniej tak mysle. A moze naiwniaczka ze mnie.

Ja mam odwage powiedziec ,ze Polaka byla gdzies w mojej swiadomosci,ale nie interesowalam sie na biezaca,co tam sie dzieje.Nie zabijala mnie tesknota,nie rozpierala duma.

Kazdy czlowiek ma inne podejscie do tej samej sprawy. Tez specjalnie nie tesknie za krajem, doskonale sie czuje gdzie jestem...ale ciagle mam sentyment i czuje sie Polka.


Wybory w 89 i euforia tamtych kilku miesiecy po ,dlugo dawala pozywke,ale pozniej klops,trzeba bylo zyc tam gdzie praca i codzienny chleb na stole.

Przezywalam ja poza krajem, wiem co ludzie czuli i wiem jak wielu z nich sie rozczarowalo, zatracilo ideal o ktory walczyli. Niestety, stracilismy 20 lat...Trzymam kciuki aby bylo lepiej. Choc tyle!




Ty masz inne potrzeby duchowe,ja jestem prosty czlowiek,patriotyzm to dla mnie kaczence na lace w Wisconsin,bo mi Polske przypominaja.
Ja nie mam wplywu i nie chce miec, na wazne dla narodu sprawy,tak jak wybory,bo nie ja bede konsekwencje ponosic.

Kazdy ma jakies tam potrzeby, duchowe i inne. Jest takie powiedzenie "jak sobie poscielisz tak sie wyspisz". Zazdroszcze Ci kaczency, bo od lat ich nie widzialam, poza zdjeciami z netu.

Mam nadzieje, ze uda Ci sie wyjechac na zaplanowy wyjazd wakacyjny, mimo przeszkod niezaleznych od Ciebie. :)
Hihi, gonie na basenik bo sie rozplyne.;)

senior A.P.
11-07-2010, 12:22
Godnosc urzedu prezydenta - o to jest toto ,co toto tym urzedom szwankuje.
Nie bylo to jak dwory krolewskie ale te juz w "polszcze" rozkupiono.
Dzisaj najlepiej by bylo jakby prezydent mieszkal w bloku,no moze w domku rodzinnym na wsi lub miescie i do roboty dojezdzal autobusem miejeskim lub tramwajem .

Przecie jak demokracja to demokracja ,bo to ona wlasnie wygrala wybory i zgoda zapanowala.

jip
11-07-2010, 12:24
Bascha:)
Masz racje
Prezydent nie funkcjonuje w prozni.
Maz zone, dzieci, wnuki, psy, klopoty i radosci - tak jak my wszyscy.
Nie ma powodu pomijac tych eklementow zycia.
:)
Masz racje, prezydentowa tez nie działa w próżni, musi się liczyć, że zostanie złapana aparatem w najmniej odpowiedniej chwili, ale wg. mnie i z tego co czytam, z jej wypowiedzi to mądra kobitka i da sobie radę z takimi co to nie zawsze ją będą lubić.. Pani Maria Kaczyńska tez nie była modelką ale dała się polubić bardzie i to znacznie, niż jej mąż nie mówiąc już o bracie męża... ja lubiłem Panią Marię K. i szkoda mi było, że jest tak chowana po kątach... bo to też mądra kobitka była, a za męża nikt nie może, moja żona też to mówi....

Ewunia
11-07-2010, 15:10
Dopiero po smierci okazalo sie jakie piekne fotki mial Prezydent.


I znów mit. Większość zdjęć jakie się pojawiły po śmierci Pary Prezydenckiej, to zdjęcia pochodzące albo z ich prywatnych albumów, albo... z sesji dla różnych czasopism. A jak to drugie to oznacza że już się kiedyś pojawiały w mediach. Sama pamiętam con. dwa wzbogacone licznymi zdjęciami (również miłe i ciepłe) wywiady / rozmowy bodaj z okazji świąt i tam były takie ładne zdjęcia, a także sesję zdjęciową z wieczoru na romantycznej kolacji w Walentynki czy w wakacje jakoś.

Oczywiście, że po tej tragedii "wyciągnięto" tylko ładne zdjęcia - tak się przecież zawsze robi, jak się kogoś wspomina. Ale to nieprawda że te zdjęcia nie były wcześniej nigdzie publikowane. Podobnie jak ciepłe słowa jakie często można było "podsłuchać" ("maluszku" do żony chociażby - mnie to niezwykle wzruszyło, bo sama tak do Kogoś mówiłam - a było publikowane wielokrotnie w TVN na dłuuugo przed Smoleńskiem) czy ciepłe gesty obojga w stosunku do siebie.

Ale - te sympatyczne, ciepłe zdjęcia o których piszesz dotyczyły praktycznie wyłącznie sfery rodzinnej, prywatnej lub towarzyskiej. Co to ma do oceny prezydentury? Nie słyszałam żeby ktokolwiek przy zdrowych zmysłach zaprzeczał, że Państwo Kaczyńscy są dobrym, doskonale rozumiejącym się i kochającym małżeństwem. Ale to nie przesądza o fakcie tego jaką głowa państwa był prezydent Kaczyński. Tak samo jak zgodność rodziny Komorowskich nie przesądza o tym jakim prezydentem będzie Komorowski.

Prawdą jest, że zmarłemu Prezydentowi przyszło funkcjonować w sytuacji, gdy dostęp do netu miał już każdy. I - podobnie jak inne osoby publiczne - był narażony na liczne paskudne ataki. Ale właśnie - podobnie jak inne osoby publiczne - od polityków (z Tuskiem i Komorowskim na czele - nawet w tym wątku już były zdjęcia i linki stosowne), poprzez artystów, po sportowców. I teraz (patrząc nawet na prezentujące jeszcze jaki taki poziom komentarze tutaj) to się niespecjalnie zmieni. Zawsze znajdzie się powód, by temu nielubianemu dokopać, wyładować frustrację. Nie ma tu "lepszej" strony. Nie ma żadnej strony, bo czasem mam wrażenie że ludzie walą na oślep. Kiedyś czytałam wywiad z Izą Małysz (parę lat temu już to było), w którym kobieta mówiła, że przez cały sezon nawet nie zagląda do internetu. Bo to co czyta o swoim mężu, o sobie, swojej rodzinie etc. może każdego doprowadzić do depresji.

I mała uwaga bardziej ogólna. Zdarza mi się czytać fora nie tylko polskie. Takiej zawiści jak u nas, chęci dokopania, przywalenia, szukania wrogów, dzielenia nie widziałam nigdzie. Pod tymi samymi newsami (na przykład o powiększeniu się rodziny jakiegoś aktora) tam w większości są gratulacje, u nas - obelgi i przewidywania że to się źle skończy. Dlatego nie mam złudzeń, że obrzucanie błotem będzie się zakończy... zarówno w polityce, jak i gdzie indziej. Nie wiem, jaki powinniśmy przeżyć szok żeby to nas w końcu zmieniło...

Kolczuga
11-07-2010, 15:33
Dzieki Ewo,doinformowalas mnie,nie jestem na biezaco,teraz staram sie byc.Gdy zobaczylam 30 razy w ciagu dnia,pania Marie z reklamowka wchodzaca do samolotu i te jakze subtelne pytania i domysly,gdy z uporem maniaka pokazywano...cos z mikrofonem,moze jakies gesty malo precyzyjne over,and over czyli w kolkomaciceju,to naprawde bylo nie do strawienia,ale jak mowisz...nie mam złudzeń, że obrzucanie błotem będzie się zakończy... zarówno w polityce, jak i gdzie indziej. Nie wiem, jaki powinniśmy przeżyć szok żeby to nas w końcu zmieniło...

Tak ma byc:confused:

amelia
11-07-2010, 16:03
.Gdy zobaczylam 30 razy w ciagu dnia,pania Marie z reklamowka wchodzaca do samolotu i te jakze subtelne pytania i domysly,gdy z uporem maniaka pokazywano...cos z mikrofonem,moze jakies gesty malo precyzyjne over,and over czyli w kolkomaciceju,to naprawde bylo nie do strawienia,ale jak mowisz

Tak ma byc:confused:

To co wy w tej Amaryce macie za telewizje:confused:

tadeusz50
11-07-2010, 16:03
Ewunia

I mała uwaga bardziej ogólna. Zdarza mi się czytać fora nie tylko polskie. Takiej zawiści jak u nas, chęci dokopania, przywalenia, szukania wrogów, dzielenia nie widziałam nigdzie. Pod tymi samymi newsami (na przykład o powiększeniu się rodziny jakiegoś aktora) tam w większości są gratulacje, u nas - obelgi i przewidywania że to się źle skończy. Dlatego nie mam złudzeń, że obrzucanie błotem będzie się zakończy... zarówno w polityce, jak i gdzie indziej. Nie wiem, jaki powinniśmy przeżyć szok żeby to nas w końcu zmieniło...

Co prawda nie czytam obcojęzycznych for ale wszędzie są ludzie czekający na sensacje, zdjęcia, niewybredne komentarze itd. Są brukowce które tego dostarczają, są ludzie -paparazzi- czychający godzinami i pstrykający tysiące dla tego "jednego zdjęcia". Tragiczny przykład śmierć księżniczki Anny. Tego procederu niestety nie da się wyeliminować a szkoda. Do tego doszedł internet gdzie wielu wyraża w różny sposób swoje opinie. Brrrr czasem strach się bać

Kolczuga
11-07-2010, 16:14
To co wy w tej Amaryce macie za telewizje:confused:


Mam polska telewizjeTVN,ITVN,TVN24,szkielko kontaktowe dostawalo czkawki z zachwytu,gdy mieli przyjemnosc sie popastwic nad Prezydentem,amerykanska tetwizja, musze Cie rozczarowac,ma w bardzo glebokim powazaniu nasze polskie sprawy:D

O wyborach nie slyszalam,CNN podalo na pewno,z pogrzebu Prezydenckiej Pary 10sek.
Oni maja swoj spory kraj do ogarniecia.

Kolczuga
11-07-2010, 16:16
Ewunia


Co prawda nie czytam obcojęzycznych for ale wszędzie są ludzie czekający na sensacje, zdjęcia, niewybredne komentarze itd. Są brukowce które tego dostarczają, są ludzie -paparazzi- czychający godzinami i pstrykający tysiące dla tego "jednego zdjęcia". Tragiczny przykład śmierć księżniczki Anny. Tego procederu niestety nie da się wyeliminować a szkoda. Do tego doszedł internet gdzie wielu wyraża w różny sposób swoje opinie. Brrrr czasem strach się bać


Cos sie stalo?Jaka ksiezniczka Anna?

tadeusz50
11-07-2010, 16:28
Cos sie stalo?Jaka ksiezniczka Anna?
Pomyliłem imiona. Miałem na myśli księżną Dianę.

amelia
11-07-2010, 18:36
Mam polska telewizjeTVN,ITVN,TVN24,szkielko kontaktowe dostawalo czkawki z zachwytu,gdy mieli przyjemnosc sie popastwic nad Prezydentem,amerykanska tetwizja, musze Cie rozczarowac,ma w bardzo glebokim powazaniu nasze polskie sprawy:D

O wyborach nie slyszalam,CNN podalo na pewno,z pogrzebu Prezydenckiej Pary 10sek.
Oni maja swoj spory kraj do ogarniecia.


Tak tylko zapytalam, bo przekonywalas nas, ze przed 10 kwietnia nie interesowalas sie naszymi sprawami :D a tu wiadomosc o 30 krotnym powtarzaniu informacji o reklamowce z kanapkami:D, zastanowil mnie ten brak spojnosci.
Juz taka czepialska jestem

Alunia
12-07-2010, 00:42
Choc tyle elegancji, przydaloby sie jeszcze troche respektu dla 53% Polskich elektorow obecnego Prezydenta ...i wszystko bedzie lepiej.
Gwoli ścisłości. Uprawnionych do głosowania było 30 453 805. Frekwencja wyniosła 54.94%.
Z tego 53% głosowało na Bronisława Komorowskiego.

Nie wdając się w szczegółowe wyliczenia, wybrało go około 26% spośród uprawnionych.
A to jednak nie 54%!
Pozdrawiam :D

senior A.P.
12-07-2010, 02:17
Telewizje w USA mamy rozne ,o malym i duzym zasiegu.
Najbradziej rozwiniete to lokalne ale w tych polityka sie nie zajmuja.
Najwazniejsze sa nic nie znaczace wiadomosci (pozar,wypadek,morderstwo,rabunek ,kataklizm,pogoda).

tadeusz50
12-07-2010, 06:01
Gwoli ścisłości. Uprawnionych do głosowania było 30 453 805. Frekwencja wyniosła 54.94%.
Z tego 53% głosowało na Bronisława Komorowskiego.

Nie wdając się w szczegółowe wyliczenia, wybrało go około 26% spośród uprawnionych.
A to jednak nie 54%!
Pozdrawiam :D
Aluniu a kto tym nie głosującym zabronił iść do urn. Trzeba było tyłki ruszyć. Frekwencja dość wysoka jak na ostatnie głosowania.Nieobecni nie maja racji.
Licząc glosujących na Komorowskiego było o około 1 000 000 więcej niż na Kaczyńskiego

Alunia
12-07-2010, 09:35
Aluniu a kto tym nie głosującym zabronił iść do urn. Trzeba było tyłki ruszyć. Frekwencja dość wysoka jak na ostatnie głosowania.Nieobecni nie maja racji.
Licząc glosujących na Komorowskiego było o około 1 000 000 więcej niż na Kaczyńskiego

To wszystko prawda co piszesz, Tadeuszu.
Każdy mógł i powinien pójść. Kto nie glosował poddał się decyzji głosujących. Koniec. Kropka. :D
Uściślałam tylko liczby.
Prezydenta wybrało nie 16, a 8 milionów Polaków.

senior A.P.
12-07-2010, 11:20
Ja tez uscisle:
Prezydenta wybralo SOBIE te (jak piszesz) 8 milionow.

Reszta wybrala innego lub nie chciala wybrac zadnego z nich,bo sie poprostu na prezydenta ( w ich mniemaniu) NIE NADAWALI .

Nieobecni na wyborach tez maja racje i nie da sie ich wykluczyc ze spoleczenstwa polskiego.

W dalszym ciagu POLSKA RZADZI MNIEJSZOSC !!!

Doc
12-07-2010, 18:41
Jeżeli ktoś ma ambicje bycia damą [hihihi], to niestety ze wszystkimi konsekwencjami. W takim rozmemłanym "stroju" kobieta w domu budzi odrazę, a ta pani wyszła na spacerek, jak już nie powiem kto. Znam wiele kobiet otyłych, ale mają klasę i sympatyczną twarz, a ta pani nie wzbudza zaufania. Ona ma nas reprezentować.
Co się tyczy przekraczania prędkości, to należy mieć wyobraźnię, że nie tylko jestem potencjalnym samobójcą, ale stanowię zagrożenie dla współużytkowników. Ja zawsze takich piratów przepuszczam, bo ich pięta swędzi, a mnie życie jeszcze miłe.
Ja też chodzę"rozmemłany"więc mnie może reprezentować.A prędkość?może uciekała przed natrętnymi dziennikarzami?Tak Jej od razu nie"dołujcie"bo się zacznie jąkać.:confused: