PDA

View Full Version : Ręce precz od Palikota


Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Scarlett
08-07-2010, 08:15
Uważam, że cholernie inteligenty i mówi głośno o tym, o czym inni tylko sobie myślą.
Schetyna nie jest z nim szczęśliwy w partii, ale Palikot jest partii potrzebny, a więc mają kłopot.
Wczoraj w Szkle Kontaktowym ludzie bronili filozofa, a i dla mnie jest On, nie koniecznie tylko maskotką w polskiej polityce.:)

Jadzia P.
08-07-2010, 08:21
Przed chwilą w TVN mówili, że Palikot mówi głośno o tym , o czym wszyscy mówią po cichu.....
Powiedzieli również, że PIS też ma Palikota....tylko troche gorsze wydanie ...no i w spódnicy.....jest nią p. Nelly R.

Mekintosz
08-07-2010, 08:33
A pamiętacie Czarny Bez. Taki nasz seniorkowy Palikot. Też pisała o tym, o czym inni wiedzieli ale woleli milczeć. Palikot też dostanie bana.(czyt. kopa w doopę.)

Lila
08-07-2010, 08:35
Na pewno, na pewno.

Elu, to jest wspaniały facio.
Wyobraź sobie, że twój mąż mówi na wasze córki-'byłe dzieci',
jak on na te z pierwszego małżeństwa.

Niemniej można go uwielbiać, nieprawdaż?
Szczególnie jak jego chamstwo nas nie dotyka bezpośrednio.

Lila
08-07-2010, 08:36
A pamiętacie Czarny Bez. Taki nasz seniorkowy Palikot. Też pisała o tym, o czym inni wiedzieli ale woleli milczeć. Palikot też dostanie bana.(czyt. kopa w doopę.)

Pamiętamy.
Tylko skąd ty pamiętasz?:D :D

Scarlett
08-07-2010, 08:40
Toż, dlatego założyłam ten wątek
abyśmy dali sobie upust,
a Ty Lilu zawsze z zakamarków wyciągniesz
króliczka.:)
Palikot tez popełnia błędy, ale dla mnie nadaje
polskiej polityce troszkę tego smaczku, a nie napompowanej i strasznie poważnej bufonady.

waclaw46
08-07-2010, 08:51
08 lipca 2010
List OnetHasło
Zamieszczam poniżej treść listu, jaki otrzymałem od Eustachego Rylskiego, a który został przez niego wysłany do wielu osób w tym premiera Tuska.

Jednocześnie dziś wyjątkowo zamieszczę drugi wpis o 11.30 dotyczący sprawy katastrofy smoleńskiej.

"Nie ma w polskiej polityce problemu Palikota jest problem
Asekuranctwa, przesadnej ostrożności, niezrozumiałej oględności
Czasami zwykłego tchórzostwa w wyrażaniu własnych opinii na temat tego, co nadęte, godnościowe,
Niezrozumiałe lub absurdalne jak katastrofa smoleńska.
Więcej w niej Mrożka niż Szekspira.
Palikot publicznie wyraża to, co większość z nas prywatnie myśli.
Dlatego gdy słyszę w telewizji, że premier wściekły na Palikota za jego wypowiedzi o
Odpowiedzialności za wyprawę katyńską, to ja jestem wściekły na premiera
Za obłudę i brak męstwa. Terror jaki mniejszość zastosowała wobec większości, zażenowanej tą idiotyczną katastrofą, Palikot podsumował tak jak to czyni
Odpowiedzialny obywatel, a nie polityczny awanturnik.
Nie miejmy do niego pretensji o to, za co powinniśmy
Mu dziękować kiedy decyduje się za nas coś zrobić na rzecz odwagi
I niezależności."
Janusz Palikot (08:00)
Czy nie ma w tym liście racji przecież z miernego Prezydenta RP robi się bohatera .

dziewiątka
08-07-2010, 09:28
Czy nie ma w tym liście racji przecież z miernego Prezydenta RP robi się bohatera .
...bohatera, który zginął śmiercią męczeńską...

Nawet ks. K.Sowa w rozmowie z M.Olejnik powiedział:
cyt. "na przykład wczoraj Jarosław Kaczyński mówił o tych, którzy ponieśli śmierć męczeńską. No przepraszam bardzo, ja szanuję i wszystkie ofiary, cała ta sytuacja z katastrofą w Smoleński jest i będzie bardzo poważnym, traumatycznym przeżyciem dla całego pewnie współczesnego pokolenia Polaków, no ale jednak to była katastrofa, to był wypadek, a to nie była, tutaj nie można mówić o męczeństwie tych ludzi.
"
http://wiadomosci.wp.pl/kat,91682,title,Krzyz-przy-Palacu-Prezydenckim-to-zly-pomysl,wid,12443057,wiadomosc.html?ticaid=1a7c1

jip
08-07-2010, 10:22
Uważam, że cholernie inteligenty i mówi głośno o tym, o czym inni tylko sobie myślą.
Schetyna nie jest z nim szczęśliwy w partii, ale Palikot jest partii potrzebny, a więc mają kłopot.
Wczoraj w Szkle Kontaktowym ludzie bronili filozofa, a i dla mnie jest On, nie koniecznie tylko maskotką w polskiej polityce.:)
Jestem za a nawet nie przeciw, Odczepić się od Palikota....
Mówi głośno to co inni myślą po cichu, ktoś taki jest potrzebny, cokolwiek by Jakubiakowa, Rokitowa, Lila, czy Kazik nie mówili....

Doc
08-07-2010, 10:46
Pamiętamy.
Tylko skąd ty pamiętasz?:D :D
On już wtedy tu pracował,tylko inaczej się zwał.Taki los dywersanta,coś chlapnie i dekonspiracja.Tylko że na"Seniorku"nie rozstrzeliwują.:rolleyes:

Zdzisia
08-07-2010, 11:02
Przed chwilą w TVN mówili, że Palikot mówi głośno o tym , o czym wszyscy mówią po cichu.....
Powiedzieli również, że PIS też ma Palikota....tylko troche gorsze wydanie ...no i w spódnicy.....jest nią p. Nelly R.
Nelly Rokita P.Palikotowi do pięt nie dorasta.Wczoraj podczas spotkania z M.Olejnik miałam wrażenie jakby należała do jakieś sekty i uprawia agitkę. Próbowała wmówić p.Monice,że ona też się zmieniła i jeszcze "przejrzy na oczy' I inne wypowiedzi....... długo by mówić. Ta jej fryzura i wypowiedzi.Myślę,że mąż się za nią wstydzi (ja się za nią wstydzę).

Zdzisia
08-07-2010, 11:04
Jestem za a nawet nie przeciw, Odczepić się od Palikota....
Mówi głośno to co inni myślą po cichu, ktoś taki jest potrzebny, cokolwiek by Jakubiakowa, Rokitowa, Lila, czy Kazik nie mówili....
Przyłączam się. Ręce precz od Palikota.:D

wankabor
08-07-2010, 11:43
Wśród całej plejady prawicowców, którzy nie są moimi ulubieńcami, p. Palikota uważam za mojego idola.

Stalin
08-07-2010, 11:55
No nie wiem, ja za Palikotem jednak nie przepadam...

senior A.P.
08-07-2010, 11:58
Palikot ?
A ktoz to taki ???

Jezeli byl i zrobil swoje ,to teraz moze odejsc ,przeciez jest juz niepotrzebny.
Jak swa robote wykonal dobrze to wynagrodzic,jesli zle to zganic .
Przyjac nastepnych za nizsza stawke ,tak nakazuje "demokracja" (nie mylic z kapitalizmem !).

wankabor
08-07-2010, 12:16
No nie wiem, ja za Palikotem jednak nie przepadam...
To rzecz gustu. Jedni lubią blondynki , a inni brunetki.

Alunia
08-07-2010, 12:21
p. Palikota uważam za mojego idola.
Razem z jego gadżetami czy pomimo nich?

POLA
08-07-2010, 12:27
Wśród całej plejady prawicowców, którzy nie są moimi ulubieńcami, p. Palikota uważam za mojego idola.
Filozof nie jest prawicowcem, bliżej mu do poglądów lewicy.

POLA
08-07-2010, 12:29
Razem z jego gadżetami czy pomimo nich?
A pamiętasz, czemu służyły gadżety?

Alunia
08-07-2010, 12:40
A pamiętasz, czemu służyły gadżety?
Pamiętam. Nie o to idzie ;)
Pytanie stawiam "wankabor" zaciekawiona jej wyborem idola.:rolleyes:
Jeszcze niedawno strofowała mnie za dowcipy na wątkach: "Co śmieszy..." i takich tam.
Uraziłam...więc przeprosiłam...i wyniosłam się na amen:confused:
A tu proszę! Pan z penisem w ręku nie razi, a wprost przeciwnie, jest cool:D

wankabor
08-07-2010, 12:41
Razem z jego gadżetami czy pomimo nich?
Raczej pomimo nich. Dlaczego mi się podoba? nie jest tchórzem, mówi to co myśli, może zbyt dosadnie, ale ten sposób przekazywania myśli jest pobudzający z marazmu przeciwników.
Nie każdy może sobie pozwolić na taki styl, potrzebne jest ciche poparcie zaplecza i duża niezależność chociażby finansowa. Jestem pewna, że włos z głowy mu nie spadnie.

Szkoda ,że nie ma więcej tak odważnych ludzi, którzy ukazywaliby i piętnowali zło w każdej innej dziedzinie naszego społecznego życia .

Alunia
08-07-2010, 12:53
mówi to co myśli, może zbyt dosadnie, ale ten sposób przekazywania myśli jest pobudzający z marazmu przeciwników.(...)
Nie każdy może sobie pozwolić na taki styl

No cóż! O gustach....
Ja tam wolę frywolność w dowcipach.
Palikot zaczepia oponenta, a przy tym uraża również grono jego zwolenników.
Więc o co chodzi? O szum medialny?
W polityce wolałabym słuchać poważnych ludzi, umiejących mediować,
mających więcej godności i szacunku dla interlokutora czy przeciwnika.
Tak mam :D

"Cokolwiek czynisz czyń rozważnie i patrz końca":D

Mar-Basia
08-07-2010, 13:01
Ha,ha....krytykujecie..... bronicie p.Palikota. A na tym watku KTO naciska trojkaciki. Prawda w oczy kole, oj kole i to mocno. KURDE A KONSTYTUCYJNE PRAWO DO WOLNOSCI SLOWA.

PiS czuwa.

POLA
08-07-2010, 13:05
Pamiętam. Nie o to idzie ;)
Właśnie o to. Cel osiągnął? osiągnął, więc środki jak najbardziej usprawiedliwione.
W polityce wolałabym słuchać poważnych ludzi,...
Filozof naprawdę potrafi rozmawiać poważnie o poważnych sprawach, ale kto tego chce słuchać?:D
Popatrz na nasze forum: które tematy cieszą się szczególnym zainteresowaniem? tam gdzie pióra lecą, poważniejsze polemiki nie mają wzięcia.:)

jasinek123
08-07-2010, 13:11
Ha,ha....krytykujecie..... bronicie p.Palikota. A na tym watku KTO naciska trojkaciki. Prawda w oczy kole, oj kole i to mocno. KURDE A KONSTYTUCYJNE PRAWO DO WOLNOSCI SLOWA.

PiS czuwa.
u mnie na moim wątku tak naciskano czerwone trójkąciki
że adm. zniszczył cały wątek-ups!!

Alunia
08-07-2010, 13:13
Popatrz na nasze forum: które tematy cieszą się szczególnym zainteresowaniem? tam gdzie pióra lecą, poważniejsze polemiki nie mają wzięcia.:)
Nie zaprzeczę...:D
Czyli co : "Jakie społeczeństwo tacy politycy"?:rolleyes:

PS.
Pióra też niechby leciały, widać życia jeszcze ho, ho - w seniorach :D
Tylko po co magiel?

POLA
08-07-2010, 13:20
Nie zaprzeczę...:D
Czyli co : "Jakie społeczeństwo tacy politycy"?:rolleyes:

PS.
Pióra też niechby leciały, widać życia jeszcze ho, ho - w seniorach :D
Tylko po co magiel?
Właśnie tak.
Magiel? a co to takiego?

wankabor
08-07-2010, 13:22
A tu proszę! Pan z penisem w ręku nie razi, a wprost przeciwnie, jest cool:D

Nie jest cool, ale w tym przypadku bardziej interesują mnie myśli, słowa. i cel działania.

wankabor
08-07-2010, 13:29
Filozof nie jest prawicowcem, bliżej mu do poglądów lewicy.

No to co robi w partii prawicowej?

Jeżeli faktycznie bliżej mu do lewicy, to tym bardziej jest moim idolem.

Alunia
08-07-2010, 13:35
Magiel? a co to takiego?
Polu, nie prowokuj ;) :D

bronczyk
08-07-2010, 13:46
A dla mnie Palikot to nie filozof i inny rozumny człek. To twór z nowszych czasów. Taka Paris Hilton polityki. A może tylko Jola Rutowicz.

Doc
08-07-2010, 14:48
Wśród całej plejady prawicowców, którzy nie są moimi ulubieńcami, p. Palikota uważam za mojego idola.
Nic nie powiem,nic nie napiszę obiecałem że trzeciego starcia nie będzie.:mad: ma ktoś relanium?

zen
08-07-2010, 15:01
Nelly Rokita P.Palikotowi do pięt nie dorasta.Wczoraj podczas spotkania z M.Olejnik miałam wrażenie jakby należała do jakieś sekty i uprawia agitkę. Próbowała wmówić p.Monice,że ona też się zmieniła i jeszcze "przejrzy na oczy' I inne wypowiedzi....... długo by mówić. Ta jej fryzura i wypowiedzi.Myślę,że mąż się za nią wstydzi (ja się za nią wstydzę).

Można darować tylko fryzurę, reszta nie do przyjęcia. Przykro słuchać a Jan przecież musi.

waclaw46
08-07-2010, 15:12
Palikot to sondaż opinii na temat spraw których politykom nie na rękę poruszać.Potem wystarczy prześledzić fora internetowe i już wiadomo.Natomiast jego niezależność jest duża przez to że ma pieniądze a stanowisko posła to nie jedyne źródło utrzymania, jeżeli by stracił ten dochód to ma za co utrzymać rodzinę .

jolita
08-07-2010, 15:23
Żałuję że oprócz zasad filozofii nie douczyli p.Palikota umiejętności poruzomiewania się... no - powiedzmy delikatnie - z otoczeniem. Rację ma tylko (moim zdaniem) forma nie ta.

POLA
08-07-2010, 15:29
Polu, nie prowokuj ;) :D
Ja? i prowokacja? toż to nadużycie albo nie wiem co.:)
Ponawiam: co z tym maglem?

wankabor
08-07-2010, 15:30
ma ktoś relanium?

Ja mam uśmiech, jako relanium :)

Doc
08-07-2010, 15:38
Ja mam uśmiech, jako relanium :)
Skutek natychmiastowy.Wielkie dzięki.:D :D :D

Mekintosz
08-07-2010, 15:49
Ja? i prowokacja? toż to nadużycie albo nie wiem co.:)
Ponawiam: co z tym maglem?
Specjalistką od magla jest baba z toporkiem. Jej zapytaj.
Może kot z petem też coś wie na ten temat?
http://image.lagata.pl/images/00680246483095611357.jpg (http://image.lagata.pl/)

krystynka
08-07-2010, 15:58
Palikot uprawia tzw. natrętny weredyzm.
Tylko bardzo wybiórczo.
I nie chodzi mu tylko o tę prawdę, lecz o rozpropagowanie tego co mówi.
A to jest podłe.
Bowiem to jest jego prawda, jego racja, często wynkająca z uprzedzenia do kogoś.
To jest taka głupawa neuroza u niego i tyle.

POLA
08-07-2010, 16:00
Specjalistką od magla jest baba z toporkiem. Jej zapytaj.
A gdzież ona, gdzie?
Kot ładny, choć drań, bo pali.:D

Kazik
08-07-2010, 16:04
On już wtedy tu pracował,tylko inaczej się zwał.Taki los dywersanta,coś chlapnie i dekonspiracja.Tylko że na"Seniorku"nie rozstrzeliwują.:rolleyes:
I uruchomili w maju? Na wybory? A jak się zwał?

POLA
08-07-2010, 16:09
Palikot uprawia tzw. natrętny weredyzm.
Tylko bardzo wybiórczo.
I nie chodzi mu tylko o tę prawdę, lecz o rozpropagowanie tego co mówi.
A to jest podłe.
Bowiem to jest jego prawda, jego racja, często wynkająca z uprzedzenia do kogoś.
To jest taka głupawa neuroza u niego i tyle.
Czy mówienie prawdy bez względu na konsekwencje jest grzechem?
Wszak PiS i duchowny z Torunia wołają, że prawda nas wyzwoli.;)
Czy to jest podłe? hmm...

Doc
08-07-2010, 16:27
Ciekawe ile postów by miał usuniętych na 10 napisanych gdyby pisał na"Seniorku"pytam tylko o 10 bo potem to 100%banan.:rolleyes:

jasinek123
08-07-2010, 16:33
Palikot uprawia tzw. natrętny weredyzm.
Tylko bardzo wybiórczo.
I nie chodzi mu tylko o tę prawdę, lecz o rozpropagowanie tego co mówi.
A to jest podłe.
Bowiem to jest jego prawda, jego racja, często wynkająca z uprzedzenia do kogoś.
To jest taka głupawa neuroza u niego i tyle.

A chciałbym zapytać jeśli wolno?
co to jest -weredyzm
w/g mnie mówi prawdę!

ostatek
08-07-2010, 16:36
/.../ Filozof naprawdę potrafi rozmawiać poważnie o poważnych sprawach, ale kto tego chce słuchać?:D
Popatrz na nasze forum: które tematy cieszą się szczególnym zainteresowaniem? tam gdzie pióra lecą, poważniejsze polemiki nie mają wzięcia.:)
Słucham. Chcę słuchać.

"Mądrzy ludzie mogą udawać głupich, odwrotnie jest znacznie trudniej" - K.Tucholsky

Cytat podprowadziłam koleżance z innego forum. Myślę, że bardzo pasuje. Nawet bardziej niż bardzo. ;);)

Alunia
08-07-2010, 16:36
Ciekawe ile postów by miał usuniętych na 10 napisanych gdyby pisał na"Seniorku"pytam tylko o 10 bo potem to 100%banan.:rolleyes:

Dociekliwy! Nie chodzi o to czy by pisał, tylko jak.
Przynajmniej mnie o to chodzi ;)
Szpilka krytyki, każdemu się przyda i warto nią obdzielać równo.

Mekintosz
08-07-2010, 16:37
On już wtedy tu pracował,tylko inaczej się zwał.Taki los dywersanta,coś chlapnie i dekonspiracja.Tylko że na"Seniorku"nie rozstrzeliwują.:rolleyes:
Kogo macie na myśli Sherlocki Holmesy, bo nie jestem w tomacie ?

Mar-Basia
08-07-2010, 16:41
Ciekawe ile postów by miał usuniętych na 10 napisanych gdyby pisał na"Seniorku"pytam tylko o 10 bo potem to 100%banan.

Hihi, i tu trafiles w dziesiatke! Pewnie teraz wylecimy oboje, Ty za pytanie, ja, za odpowiedz. Ale mam na to sposob, wezme przyklad z jednego gosciunia i strzele calym slownictwem na "k" i h"" - ale bedzie zabawa.:D :D W jego przypadku poskutkowalo i nawet stal sie bezskazowym czlonkiem naszej spolecznosci w KSC. Proste i skuteczne.;)

Alunia
08-07-2010, 16:44
Czy mówienie prawdy bez względu na konsekwencje jest grzechem?

Nie jest grzechem, nawet jest przymiotem.:D
Jeden warunek - to co mówi jest prawdą, a nie domysłem czy prowokacją.

"Rzuć błotem - zawsze coś się przylepi" - wrrrr!:mad:

Kazik
08-07-2010, 16:45
Specjalistką od magla jest baba z toporkiem. Jej zapytaj.

Pamiętasz nawet grudzień 2007? O tą z toporkiem chodziło? Malagenię?

http://img239.imageshack.us/img239/7394/malagieniavw3.jpg
Ale to nie jej styl pisania, raczej tego co "pilnował magla". Może Pola coś podpowie? Była też "babcia Oli" i wiele innych. Zombi wrócili na wybory-- z polecenia kierownictwa?

wankabor
08-07-2010, 16:52
A chciałbym zapytać jeśli wolno?
co to jest -weredyzm
w/g mnie mówi prawdę!

O kurcze!!!! musiałam zajrzeć do słownika, bo też miałam problem. Nie można było napisać np. gwarą? a nie tak górnolotnie.

2317kuba
08-07-2010, 16:54
Uważam, że cholernie inteligenty i mówi głośno o tym, o czym inni tylko sobie myślą.
Schetyna nie jest z nim szczęśliwy w partii, ale Palikot jest partii potrzebny, a więc mają kłopot.
Wczoraj w Szkle Kontaktowym ludzie bronili filozofa, a i dla mnie jest On, nie koniecznie tylko maskotką w polskiej polityce.:)
Popieram.Powie Palikot trochę prawdy to ci wszyscy przy korycie drżą.Boją się własnego cienia.

POLA
08-07-2010, 16:55
Słucham. Chcę słuchać.

"Mądrzy ludzie mogą udawać głupich, odwrotnie jest znacznie trudniej" - K.Tucholsky
Myślę, że bardzo pasuje. Nawet bardziej niż bardzo. ;);)
A ja dodam od siebie, że słuchanie mądrych niektórym sprawia pewną trudność.:)

Doc
08-07-2010, 16:58
Dociekliwy! Nie chodzi o to czy by pisał, tylko jak.
Przynajmniej mnie o to chodzi ;)
Szpilka krytyki, każdemu się przyda i warto nią obdzielać równo.
Dlatego zapytałem bo jestem zdziwiony że ma tylu obrońców na wątku.:rolleyes:

POLA
08-07-2010, 17:00
Nie jest grzechem, nawet jest przymiotem.:D
Jeden warunek - to co mówi jest prawdą, a nie domysłem czy prowokacją.
Otóż to, ale czasem trzeba posłużyć sie prowokacją, bo prawda podana na porcelanowym talerzu nie trafia.;)
Żeby sprawa była jasna: zastrzeżenia do filozofa posiałam na swojej działce.;)

POLA
08-07-2010, 17:06
Może Pola coś podpowie?
A co ja mam podpowiedzieć?

Kazik
08-07-2010, 17:15
O drugich wcieleniach niektórych. Przecież mieliśmy takich trochę ?

POLA
08-07-2010, 17:26
O drugich wcieleniach niektórych. Przecież mieliśmy takich trochę ?
Wiesz co, pamiętam, że były jakieś nieporozumienia, ale chyba moje wypowiedzi nie skrzyżowały się z tymi niektórymi wcieleniami.
Malagenia? ktoś taki był, ale o co tam szło? nie pamiętam.

amelia
08-07-2010, 17:52
Rece precz od Palikota
podpisuje sie pod tym haslem;)


– Ostatni rok przed separacją wyczerpał mnie kompletnie, synowie też źle znosili brak prywatności – mówi Maria Nowińska. – Poza tym nie chciałam zaakceptować pewnych dwuznaczności. Pamiętam, jak kiedyś przyjechała do nas Rita Gombrowicz, spojrzała na mnie i stwierdziła „ty się nie nadajesz na dozwolonego chłopca”. Taki żart, nawiązujący do tego, jak określał ją Witold Gombrowicz w „Dziennikach”. Pomyślałam, że się rzeczywiście nie nadaję.
Swoje rozstanie z żoną Janusz Palikot opisuje w książce „Płoną koty w Biłgoraju” jako rodzaj iluminacji, zrozumienie, że nie można opierać życia na fałszywych podstawach. Jego otoczenie widziało to bardziej banalnie – jak kryzys wieku średniego.


http://www.rp.pl/artykul/122656_Darcie_kotow_.html


Wypowiedzi Marii Nowińskiej publikujemy bez autoryzacji - jak to w rzepie:D

amelia
08-07-2010, 17:57
Pis znow zwyciezy?
Tusk dla "normalnosci" poswieci Stanczyka

"Błąd polityczny i moralny" czy "odwaga"? Kofta i Jastrun o Palikocie

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,8116038,_Blad_polityczny_i_moralny__czy__ odwaga___Kofta_i.html

krystynka
08-07-2010, 18:23
Nie jest grzechem, nawet jest przymiotem.:D
Jeden warunek - to co mówi jest prawdą, a nie domysłem czy prowokacją.

"Rzuć błotem - zawsze coś się przylepi" - wrrrr!:mad:

O, i to jest oznaką braku roztropności.
A roztropność wszak, jest cecha moralną.
I tu jest pies pogrzebany.
Moralność, panie dzieju... szwankuje...

jip
08-07-2010, 18:42
Palikot uprawia tzw. natrętny weredyzm.
Tylko bardzo wybiórczo.
I nie chodzi mu tylko o tę prawdę, lecz o rozpropagowanie tego co mówi.
A to jest podłe.
Bowiem to jest jego prawda, jego racja, często wynkająca z uprzedzenia do kogoś.
To jest taka głupawa neuroza u niego i tyle.
To nie tylko jego prawda i jego racja, ta prawda i racja wyciska się z każdego kąta, Palikot pokazuje tą prawdę i mówi o niej głośno inni natomiast o tej samej prawdzie tylko myślą, bo nie wypada, bo się boją , bo o zmarłych źle się nie mówi, bo to męczennicy (jacy męczennicy?), bo polegli (jak polegli?)...bo...bo.. no i jeszcze prawda pokazana przez Palikota niektórych i to mocno uwiera i dlatego taki jazgot wokół niego...

amelia
08-07-2010, 18:48
, bo o zmarłych źle się nie mówi, bo to męczennicy (jacy męczennicy?), bo polegli (jak polegli?)...bo...bo.. no i jeszcze prawda pokazana przez Palikota niektórych i to mocno uwiera i dlatego taki jazgot wokół niego...


"Bo o zmarlych zle sie nie mowi"


NAPEWNO?

Wszyscy znamy paru zmarlych o ktorych mowi sie wylacznie zle.

wankabor
08-07-2010, 18:56
"Bo o zmarlych zle sie nie mowi"


NAPEWNO?

Wszyscy znamy paru zmarlych o ktorych mowi sie wylacznie zle.

Jestem innego zdania, Ach, ta moja przewrotność.

O każdym należy mówić prawdą, dobrą czy złą , ale prawdę. Podam taki skrajny przykład. Hitler; Stalin; Pol Pot; Pinochet; Franko i inni zbrodniarze - o nich nie wolno nic złego powiedzieć? tylko dlatego , że nie żyją.

krystynka
08-07-2010, 19:04
Śp. Ks.J.Tischner - Są trzy prawdy:

- cała prawda
- święta prawda
- ***** prawda

Którą głosi - rozgłasza, byłoby lepiej - J. Palikot ?

amelia
08-07-2010, 19:23
Jestem innego zdania, Ach, ta moja przewrotność.

O każdym należy mówić prawdą, dobrą czy złą , ale prawdę. Podam taki skrajny przykład. Hitler; Stalin; Pol Pot; Pinochet; Franko i inni zbrodniarze - o nich nie wolno nic złego powiedzieć? tylko dlatego , że nie żyją.

Poniewaz uchodze tutaj za bezduszna suke, ktora kopie trumny smolenskie napisalam tak jak napisalam, ale wlasnie dokladnie mialam na mysli to co Ty napisalas.

O Lechu Kaczynskim prawdy mowic nie wolno.
Nalezy mowic wylacznie dobrze.
Takie jest prawo ... mniejszosci.

jip
08-07-2010, 19:24
Śp. Ks.J.Tischner - Są trzy prawdy:

- cała prawda
- święta prawda
- ***** prawda

Którą głosi - rozgłasza, byłoby lepiej - J. Palikot ?
Myślę, że to ta środkowa, a ks. Tischner widząc ten cyrk wokół smoleńskiej katastrofy powiedział by "po pierwsze nie nudzić" a potem by powiedział "rób jak uwozos a uwazoj, jak robis" a potem staroł by się na góralski przełożyć i może by doszedł do wniosku, że niektórych trzeba leczyć jak Sobek Chowaniec Wojtkowego barana ... ale pewno nie o Palikocie by tak pomyślał... jak znam ks.Tischnera

pluto37
08-07-2010, 19:36
"Błąd polityczny i moralny" czy "odwaga"? Kofta i Jastrun o Palikocie
]

Amelio! Zdecydowanie blad polityczny. A za takowe sie placi.
Mimo, ze wyrzeklbyl sluszne tezy, ale wybral niewlasciwy moment. Co jak na jego walory intelektualne jest bledem karygodnym.
Nie wspominajac juz o tym, ze od dawna podgryza Schetyne, a to juz jest partyjnym sabotazem. I rzec mozna ze glupota.

Mar-Basia
08-07-2010, 19:47
Jestem innego zdania, Ach, ta moja przewrotność.

O każdym należy mówić prawdą, dobrą czy złą , ale prawdę. Podam taki skrajny przykład. Hitler; Stalin; Pol Pot; Pinochet; Franko i inni zbrodniarze - o nich nie wolno nic złego powiedzieć? tylko dlatego , że nie żyją.

Teraz ponialam dlaczego jednego odziedziczylismy w spadku - a moze to jego duch?;) ;) ;)

amelia
08-07-2010, 19:55
Amelio! Zdecydowanie blad polityczny. A za takowe sie placi.
Mimo, ze wyrzeklbyl sluszne tezy, ale wybral niewlasciwy moment. Co jak na jego walory intelektualne jest bledem karygodnym.
Nie wspominajac juz o tym, ze od dawna podgryza Schetyne, a to juz jest partyjnym sabotazem. I rzec mozna ze glupota.

Palikot wybral niestandardowe metody. Sama poczatkowo go nie rozumialam, pozniej sie wgryzlam w meritum:D
Te metody byly chwytliwe ale ryzykowne .Musial liczyc sie z takim jak teraz efektem. Mysle, ze ma to wkalkulowane.
Ale mam nadzieje, ze ma plan alternatywny:D

jip
08-07-2010, 19:56
"Polacy wierzą, że to prezydent i piloci spowodowali katastrofę?"
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8116044,Palikot_sam_zamowil_sondaz__ktory_ cytuje_na_swoim.html

jasinek123
08-07-2010, 20:23
Palikot wybral niestandardowe metody. Sama poczatkowo go nie rozumialam, pozniej sie wgryzlam w meritum:D
Te metody byly chwytliwe ale ryzykowne .Musial liczyc sie z takim jak teraz efektem. Mysle, ze ma to wkalkulowane.
Ale mam nadzieje, ze ma plan alternatywny:D

Amelko
w/g mnie Palikota poświęcą dla dobrego samopoczucia
Tylko sąd koleżeński zbiera się w połowie września
może przyschnie!

Lila
08-07-2010, 20:25
Amelko
w/g mnie Palikota poświęcą dla dobrego samopoczucia
Tylko sąd koleżeński zbiera się w połowie września
może przyschnie!

Tyle miłośników ma motłoch?:confused:

amelia
08-07-2010, 20:43
Powinien tutaj rowniez wisiec blog Janusza Palikota

http://www.gover.pl/blogi/showBlog/blog-janusza-palikota2


i dla rownowagi blog PiSowca

http://migalski.blog.onet.pl/


Porownajmy sobie od czasu do czasu kto tu jest wredny, zlosliwy i czepialski i zwyczjnie podly.

Alunia
08-07-2010, 20:50
Ja? i prowokacja? toż to nadużycie albo nie wiem co.:)
Ponawiam: co z tym maglem?
Polu! Wkleiłabym Ci jako odpowiedź link do nowego wątku na Seniorku i wszystko jasne :D
Ale po co?
"Koń jaki jest każdy widzi":D
Ty też widzisz, bo Cię tam nie widzę ;)

Doc
08-07-2010, 21:01
Śp. Ks.J.Tischner - Są trzy prawdy:

- cała prawda
- święta prawda
- ***** prawda

Którą głosi - rozgłasza, byłoby lepiej - J. Palikot ?
Rozgłasza trzecią:rolleyes:

Lila
08-07-2010, 21:09
Powinien tutaj rowniez wisiec blog Janusza Palikota

http://www.gover.pl/blogi/showBlog/blog-janusza-palikota2


i dla rownowagi blog PiSowca

http://migalski.blog.onet.pl/


Porownajmy sobie od czasu do czasu kto tu jest wredny, zlosliwy i czepialski i zwyczjnie podly.

Warto poczytać komentarze przede wszystkim,
pamiętając iż Ela_z_jeziora to sam Palikot.

POLA
08-07-2010, 21:47
Polu! Wkleiłabym Ci jako odpowiedź link do nowego wątku na Seniorku i wszystko jasne :D
Ale po co?
"Koń jaki jest każdy widzi":D
Ty też widzisz, bo Cię tam nie widzę ;)
Jak mogę widzieć, skoro mnie tam nie ma?
No nie mogę, ale jak podeślesz, zajrzę.:)

pluto37
08-07-2010, 22:06
Tyle miłośników ma motłoch?:confused:

Lilu! Ja na Twoim miejscu delikatniej uzywalbym slowa motloch.
To dosc obusieczne narzedzie. I daje sie wszechstronnie stosowac.
A ostatnimi czasy niekoniecznie w/g Twojej recepty.
:D :D :D

Alunia
08-07-2010, 22:39
Jak mogę widzieć, skoro mnie tam nie ma?
No nie mogę, ale jak podeślesz, zajrzę.:)
Magiel zamknięty :D Nie podeślę....:mad:

Lila
08-07-2010, 22:43
Lilu! Ja na Twoim miejscu delikatniej uzywalbym slowa motloch.
To dosc obusieczne narzedzie. I daje sie wszechstronnie stosowac.
A ostatnimi czasy niekoniecznie w/g Twojej recepty.
:D :D :D
Ba, niekoniecznie.

Niemniej trudno mi się dopatrzyć człowieczeństwa,
w okrucieństwie.
Bo to jest okrucieństwo, nic więcej.
Jeszcze raz mówię, że można zabić i po śmierci.

waclaw46
08-07-2010, 23:32
Niemniej trudno mi się dopatrzyć człowieczeństwa,
w okrucieństwie.
Bo to jest okrucieństwo, nic więcej.
Jeszcze raz mówię, że można zabić i po śmierci.
Odpowiedź z CytowaniemBo się rozpłaczę Lilu.Przecież Palikot pisze prawdę Lech Kaczyński był miernym prezydentem i to jest zdanie nie tylko Palikota ale i wielu seniorów bo o tym wcześniej pisali na tym forum jeszcze przed wypadkiem.Motłochowi o którym piszesz można wmówić wszystko drogą zabiegów socjotechnicznych.część przecież uwierzyła w różne bzdury do śmierci męczeńskiej włącznie.Nie wszyscy muszą wierzyć w wszystkie mity które stworzono.

krystynka
08-07-2010, 23:51
Bo się rozpłaczę Lilu.Przecież Palikot pisze prawdę Lech Kaczyński był miernym prezydentem i to jest zdanie nie tylko Palikota ale i wielu seniorów bo o tym wcześniej pisali na tym forum jeszcze przed wypadkiem.Motłochowi o którym piszesz można wmówić wszystko drogą zabiegów socjotechnicznych.część przecież uwierzyła w różne bzdury do śmierci męczeńskiej włącznie.Nie wszyscy muszą wierzyć w wszystkie mity które stworzono.
O to to, Wacławie, o to to...
Drogą zabiegów socjotechnicznych, wmówiono części społeczeństwa - w tym naszym seniorom -
że śp. Lech Kaczyński był miernym prezydentem.
Pisałam już kiedyś, że media bardzo wiele złego zrobiły,
jeśli chodzi o wizerunek byłego prezydenta śp L.Kaczyńskiego,
a pierwszy przyznał się do tego - juz 10 kwietna wieczorem - sam Adam Michnik .

Kazik
08-07-2010, 23:56
Nie wspominajac juz o tym, ze od dawna podgryza Schetyne, a to juz jest partyjnym sabotazem. I rzec mozna ze glupota.
A nie robi ze Schetyny alkoholika? Przecież to Palikota specjalność. Może go zrobić rzecznikiem zamiast Grasia? Przecież nieformalnie już nim jest.:rolleyes:

Murzyn zrobił swoje i może odejść?

pluto37
09-07-2010, 02:30
O to to, Wacławie, o to to...
Drogą zabiegów socjotechnicznych, wmówiono części społeczeństwa - w tym naszym seniorom -
że śp. Lech Kaczyński był miernym prezydentem.
Pisałam już kiedyś, że media bardzo wiele złego zrobiły,
jeśli chodzi o wizerunek byłego prezydenta śp L.Kaczyńskiego,
a pierwszy przyznał się do tego - juz 10 kwietna wieczorem - sam Adam Michnik .

Krystynko! Niczego nikomu nie wmowiono.
Urzednika poznaje sie po jego wyczynach, a te byly marne, smiszne i malo prezydenckie.
W koncu na jego "slawe" pracowal zastep zatrudnionych przez niego osobiscie pajacow-patrz Fotyga, Kownacki, Waszczykowski, Szczyglo i jeszcze kilka tuzinow blaznow.
Nie wypelnial tez swoich obowiazkow wlasciwie. Wstrzymywal ordery, nominacje wojskowe, sedziowskie i in., bruzdzil w dyplomacji. Pajacowal z traktatem, ktory sam negocjowal itp..
Jednym slowem urzednik byl z niego jak z koziej..... traba.
I z takim bagazem zginal w katastrofie podczas wycieczki, ktora sam wymyslil. Zdarza sie . Ani on pierwszy byl, ani zapewne ostatni. Posmiertny kult jest czyms malo smisznym, ale realnym zjawiskiem, na ktorym paru spryciulow chce zrobic policzna kariere, a paru zafundowac sobie nowego swietego. I tyle.
Proponuje zwrocic uwage na to, ze J.Kaczynski wprawdzie mamrocze o poleglych i meczennikach, ale jednostkowo wspomina jedynie brata. Indywidualne meczenstwo w jego wystapieniach nie dotyczy juz szwagierki i reszty ofiar katastrofy. A ci byli z innych partii i srodowisk.
Kaczynski nie wymienia nawet z imienia drugiego bylego prezydenta RP Kaczorowskiego.
Ta tzw. socjotechnika, czyli macenie wody w stawie odbywa sie na kilku roznych poziomach. Nie jedynie tam, gdzie sama chcesz ja dostrzec.
Bielan i inne kretacze za darmo lask prezesa nie dostepuja.

pluto37
09-07-2010, 02:33
A nie robi ze Schetyny alkoholika? Przecież to Palikota specjalność. Może go zrobić rzecznikiem zamiast Grasia? Przecież nieformalnie już nim jest.

Murzyn zrobił swoje i może odejść?

Moze, ale od kiedy czaszka cie lupie z powodu tego co sie w PO dzieje?
Wydaje mi sie, ze powinienes sie zaglebiac w meandry zlotych mysli Nelly de Rokita.
To ona powinna byc ci blizsza ideowo i pokrewna intelektualnie.
Wszak to podpora twojej ulubionej partii. I krajanka.
:D :D :D :D

pluto37
09-07-2010, 02:38
Ba, niekoniecznie.

Niemniej trudno mi się dopatrzyć człowieczeństwa,
w okrucieństwie.
Bo to jest okrucieństwo, nic więcej.
Jeszcze raz mówię, że można zabić i po śmierci.

Lilu! Spokojnie. Ten drugi przypadek rozwiazuje skutecznie przy pomocy warkoczy czosnku i osinowego kolka.
Znawcy twierdza, ze ...skutkuja.
Nie chcesz nam chyba powiedziec, ze jakies zombie zaczynaja szerzyc spustoszenie po naszej wyswieconej hektolitrami swieconej wody krainie.
W takie insynuacje to nawet ja nie uwierze!:D :D :D

babciela
09-07-2010, 07:14
Polityk powinien by skuteczny. Palikot udowodnił swoim postępowaniem, ze skuteczny to on nie jest, Stanczykiem też nie okazał się, natomiast - smieszny- o tak - ale w tym znaczeniu pejoratywnym.A moze taka jego rola w tyn rzadzie pełnym milosci do ludzi. udowodnił natomiast, ze na pewno umie pomnazac swój prywatny majątek- jezeli metodami uwazanymi powszechnie za uczciwe - chwała mu- jezeli nie - tez chwała- bo umiał tak się ustawic....ze mu zazdroszczę.

Doc
09-07-2010, 08:29
:) Polityk powinien by skuteczny. Palikot udowodnił swoim postępowaniem, ze skuteczny to on nie jest, Stanczykiem też nie okazał się, natomiast - smieszny- o tak - ale w tym znaczeniu pejoratywnym.A moze taka jego rola w tyn rzadzie pełnym milosci do ludzi. udowodnił natomiast, ze na pewno umie pomnazac swój prywatny majątek- jezeli metodami uwazanymi powszechnie za uczciwe - chwała mu- jezeli nie - tez chwała- bo umiał tak się ustawic....ze mu zazdroszczę.
W regionie któremu przewodniczy Palikot PO przegrała,to też o czymś świadczy.

Scarlett
09-07-2010, 08:40
Jeśli go wyrzucą z partii, nie zamkną tym mu buzi,
no chyba, że go internują:D

Doc
09-07-2010, 08:49
Jeśli go wyrzucą z partii, nie zamkną tym mu buzi,
no chyba, że go internują:D
Dla mnie to niech sobie gada co chce jego prawo.Ale firmować partię która deklaruje co innego(przynajmniej oficjalnie)wara.:mad:

wankabor
09-07-2010, 09:17
Palikot jak się zdenerwuje to może założyć nową partię.

Doc
09-07-2010, 09:35
Palikot jak się zdenerwuje to może założyć nową partię.
Jak się panie zapatrują na logo z tym penisem?:confused:

tadeusz50
09-07-2010, 09:38
Jak się panie zapatrują na logo z tym penisem?:confused:
Cichaj być bo to do pań a ty żeś ???? (znaczy ja)

krystynka
09-07-2010, 09:38
Krystynko! Niczego nikomu nie wmowiono.
Urzednika poznaje sie po jego wyczynach, a te byly marne, smiszne i malo prezydenckie.


I to też znasz tylko z przekazów medialnych.
Nie mylę się chyba.
Bo większość opinii, to powielane po wielokroć schematy.

Doc
09-07-2010, 10:10
Cichaj być bo to do pań a ty żeś ???? (znaczy ja)
Skąd wiedziałeś co piszę?Popsułeś mi szyki i wypadłem z rytmu.;)

jip
09-07-2010, 11:19
śp. Lech Kaczyński był miernym prezydentem.

Bo był miernym prezydentem i tu podpisuję się pod tym co Napisał Pluto,
Drogą zabiegów socjotechnicznych, wmawia się części społeczeństwa - w tym naszym seniorom -
że śp. Lech Kaczyński był prezydentem idealnym, że był męczennikiem........, że zasługuje na Wawel, że nawet Piłsudski przy nim musi zamilknąć (nie wolno o Piłsudskim opowiadać)....

Mar-Basia
09-07-2010, 11:30
Bo był miernym prezydentem i tu podpisuję się pod tym co Napisał Pluto,
Drogą zabiegów socjotechnicznych, wmawia się części społeczeństwa - w tym naszym seniorom -
że śp. Lech Kaczyński był prezydentem idealnym, że był męczennikiem........, że zasługuje na Wawel, że nawet Piłsudski przy nim musi zamilknąć (nie wolno o Piłsudskim opowiadać)....

Ciezko bedzie naprawic Polske po tej "prezydenturze". Tu nawet nie chodzi o zwolennikow czy milosnikow PiSu, bo kazdy popiera jakis tam ruch polityczny, socjalny czy religijny. Tu chodzi o mentalnosc, pranie mozgow, ktore mialo miejsce w czasie tej "prezydentury" - a to nie bedzie male piwko do odrobienia.

Niestety spoleczenstwo uwierzylo...jak w ten cud nad Wisla. A sam wiesz jak to z cudami w XXI wieku. Poprostu ich nie ma i nie bedzie.:confused:

Wspolczuje nowowybranemu Prezydentowi - czeka go ciezka i niewdzieczna robota, duza robota. Zycze mu powodzenia, bo inaczej nie widze spraw!

jip
09-07-2010, 11:44
I to też znasz tylko z przekazów medialnych.
Nie mylę się chyba.
Bo większość opinii, to powielane po wielokroć schematy.
Krystynko czy Ty naprawdę nie widziałaś i nadal nie widzisz, co i jak robił Lech Kaczyński? I to tak bez tego co Ci medialnie po katastrofie przekazano? Czyżbyś patrzyła tylko poprzez pryzmat - bo zginął?, bo męczennik?(choć to nie męczennik), bo ludzie tak myślą?... może warto samemu patrzeć i analizować ....

waclaw46
09-07-2010, 12:04
I to też znasz tylko z przekazów medialnych.
Nie mylę się chyba.
Bo większość opinii, to powielane po wielokroć schematy.To jest twój punkt widzenia osoby mieszkającej w Paryżu .Michnik i jego poglądy to nie cała Polska.Przecież Pluto 37 ma inne poglądy w tej sprawie ,uzasadniając swoje stanowisko pisząc na forum cafe.To tak jak Pani N.Rokita jest przedstawicielką wszystkich kobiet w naszym Sejmie w Polsce pomimo że do pięt nie dorasta naszej koleżance Ostatkowi pod względem intelektualnym .Ale jesteśmy w temacie Bojkot Łoskot Palikot pozwolę sobie przytoczyć wywiad aby lepiej zrozumieć.
- M.M. Sam pan sobie wymyśla te skecze i wygłupy?
- J.P. Różnie najczęściej jest to dzieło zbiorowe.
- M.M. Dlaczego oni Pana z tej Platformy Obywatelskiej jeszcze nie wyrzucili?
- J.P. Ponieważ jestem skuteczny.Klosz społecznego współczucia nad Jarosławem Kaczyńskim po śmierci Lecha próbował rozbić Andrzej Wajda ,profesor Bartoszewski i Kuba Wojewódzki , ale wszyscy dostali w zęby.A mnie się udało.Cokolwiek by o mnie mówili,że szkodzę platformie,prawdą jest,że ja usunąłem ów klosz nietykalności.
- M.M. Zdaje się że powódź zrobiła dla PO więcej niż Pan?
- J.P. Pewnie jest w tym jakaś racja .Ale to ja dowiodłem że Jarosława Kaczyńskiego po tym oszustwie smoleńskim wolno krytykować.
- M.M. Co Pan rozumie pod słowem oszustwo?
- J.P. Bo śmierć Lecha Kaczyńskiego,a zwłaszcza wszystko,co było po niej,było jednym wielkim katonarodowym oszustwem.To nie było celebrowanie tragedii,ale plan polityczny.Ludzie bardzo znani prezentowali społeczeństwu swoje emocje.Tłumaczono społeczeństwu że to wielka tragedia i wszyscy bez mrugnięcia okiem to zaakceptowali.Przez 30 dni większość w to wierzyła i nie było żadnego politycznego napieprzania.Jarosław Kaczyński był nietykalny.Krytykować Kaczyńskiego to jak krytykować Katyń lub Smoleńsk.Nikt nie chciał tego ruszyć.Pierwszy ja to zrobiłem,choć za cenę bycia kozłem ofiarnym.Gdybym nie zaczął to Komorowski przegrałby debatę telewizyjną i prawdo[podobnie wybory.Ale podwóz była też ważna.
A teraz dla tych co lubią sensacje
- M.M. Na ile pan popłynął,finansując prawicowy i kruchtowy tygodnik " Ozon " ,który zbankrutował?
- J.P. Na 16 milionów.Od tego czasu jestem antyklerykalny:) :)

krystynka
09-07-2010, 14:50
Wacławie, ten wywiad tylko potwierdza moją opinię o Palikocie.
Bezwzględny człowiek, z takim zacząć to strach...
Po trupach do celu.
Mówiono, ze to J.Kaczyński chce wjechac na trumnach do Pałacu Prezydenckiego,
a tu okazuje się, że dzięki "przyjacielowi", B. Komorowski na nich wjechał.

"Oszustwo katonarodowe". Co za perfidia...
Dla mnie to była i jest tragedia narodowa i wcale nie dlatego, że zginął Prezydent Polski.
Zginęło 96 znamienitych osób.

POLA
09-07-2010, 15:53
Bezwzględny człowiek, z takim zacząć to strach...
Po trupach do celu.
Mówiono, ze to J.Kaczyński chce wjechac na trumnach do Pałacu Prezydenckiego,
a tu okazuje się, że dzięki "przyjacielowi", B. Komorowski na nich wjechał.
Palikot brutalnie powiedział prawdę, prezes wykorzystał czas powszechnej żałoby, aby zdobyć sympatię współczujących i to mu się udało.
Przypomnij sobie, przed katastrofą miał gorsze notowania od swego prezydenta.
Skąd nagle taka odmiana w sondażach poparcia? jak myślisz?
Przyjrzałaś się dobrze tej nakręcanej kampanii żałobnej, w którą wpisał się także rząd? ta ilość ceremonii powitalno-pożegnalnych, mszy i pochówków?
Część społeczeństwa stanęła po stronie osieroconego bliźniaka. Tu nie trzeba było żadnej filozofii, żeby wykorzystać sytuację i prezes to zrobił przy pomocy swoich pretorianów.

Bronek wygrał tylko dlatego, że inna część społeczeństwa nie chce powrotu prezesa na tak ważne stanowisko, na którym można mieszać, blokować i jątrzyć. Ta część społeczeństwa odporna jest zarówno na manewry Palikota jaki rzekomą przemianę prezesa, bo dobrze pamięta, kim prezes był, bo dobrze go pamięta od czasów, kiedy pojawił się w polityce.

"Oszustwo katonarodowe". Co za perfidia...
Dla mnie to była i jest tragedia narodowa i wcale nie dlatego, że zginął Prezydent Polski.
Zginęło 96 znamienitych osób.
I znowu bezpardonowe określenie filozofa, ale prawdziwe.
Polacy jak mało który naród ulega niezdrowym emocjom, a te emocje podgrzewał także Kościół, ale na szczęście nie wszyscy duchowni.

Ile godzin poświęciłaś na słuchanie RM?
Gdybyś słuchała tyle, ile ja, nie miałabyś wątpliwości.
Mną też wstrząsnęła ta katastrofa, też mam wiele pytań, ale zanim zacznę oskarżać rząd, czy otoczenie prezydenta o cokolwiek, czekam cierpliwie na wyniki śledztwa, bo nie mam innego wyjścia. Czekam, czytam, słucham wszystkiego, co się da i bacznie przyglądam się uczestnikom tych dyskusji, tych "rzeczoznawców", których namnożyło się więcej niż grzybów po deszczu.

I jeszcze jedno: polecam dokładną obserwację zachowania zwolenników prezesa. Kampania się nie skończyła i nadal będzie się "grało" katastrofą na emocjach żywych.
Nikt z politykow nie odważy się tknąć tego tematu, żeby położyć temu kres poza Palikotem, ale ktoś musi to powiedzieć.
Tobie się to nie spodoba i wielu innym też, ale czasem trzeba używać dosadnych określeń, żeby wstrząsnąć niektórymi kryjącymi swe zamiary pod osłoną kiru.

waclaw46
09-07-2010, 16:58
Wacławie, ten wywiad tylko potwierdza moją opinię o Palikocie.
Bezwzględny człowiek, z takim zacząć to strach...
Po trupach do celu.Postaraj się to uzasadnić Krystyno. Nie wiem ale patrząc na politykę i decyzje które politycy podejmują to uważasz ze to wszystko jest robione to prawda ? Sama wiesz że atak na Irak to sprawa szyta grubymi nićmi a w podtekście to zasoby ropy i wielkie koncerny.Trochu tych ludzi bogu ducha winnych w Iraku zginęło i ty ich żałujesz? czy protestowałaś? A czym się różni retoryka Jarosława Kaczyńskiego od innych to ci przypomnę -socjalizm to był ustrój hołoty dla hołoty. Konferencja prasowa 05.03.2007.Czy ..PiS jest jedyna partią,która gwarantuje jedno-że tu nie wrócą do władzy postkomuniści,a sądzę że dla wielkiej części polaków jest oczywiste,że oni nie powinni do władzy powrócić ze względów historycznych...."Sygnały Dnia' 19.09.2007.Przed wyborami 4 lipca wypowiedzi się diametralnie różnią w ocenie lewicy.
Mówiono, ze to J.Kaczyński chce wjechac na trumnach do Pałacu Prezydenckiego,
a tu okazuje się, że dzięki "przyjacielowi", B. Komorowski na nich wjechał.Przytocz w jakich wypowiedziach w kampani przedwyborczej B.Komorowski odwoływał się do tych "trumien" aby wywołać współczucie do własnej osoby.Zginęło 96 znamienitych osób.Przecież nie zaprosił ich Komorowski na powtórkę z rozrywki obchodów.Czy ty nie widzisz że te 96 osób są na drugim planie ,czy to trudno zauważyć.A czy nie czytałaś komentarzy po wizycie naszego Prezydenta w Tbilisi jak to było i kto żądał ukarania pilota że nie poleciał w strefę działań wojennych ,czy to rozsądne?

pluto37
09-07-2010, 21:55
I to też znasz tylko z przekazów medialnych.
Nie mylę się chyba.
Bo większość opinii, to powielane po wielokroć schematy.

A ty mialas okazje swoje opinie wyrabiac sobie na podstawie prywatnych mitingow? Tez chyba niekoniecznie.
Ja nie pisze o prywatnych walorach na prywatny uzytek.
Przy flaszce winnej moze byl calkiem znosnym gosciem dla znajomych.
Jako urzednik byl do kitu.
Co mozna sadzic po faktach, podejmowanych decyzjach, meldunkach o wykonaniu zadania, traktowaniu premiera po wyborach, doborze wspolpracownikow[patrz Nelly R.],vetach itp o ktorych wczesniej juz bylo sporo..
I zwyklych glupich pogrywkach pokazujacy charakter w pelnej krasie, takich jak trzymanie latami orderow przyznanych obywatelom RP przez obcych prezydentow z czystej milosci do bliznich.:D :D :D

bronczyk
09-07-2010, 22:06
A i świetnie teraz to już będzie dobrze. Zły prezydent nie żyje. Dobry przysięgę złoży i w polityce nastaną czasy prawości. Tylko Jarosław będzie bruździł ojcom narodu. Miro już przepełniony pasją zmieniania świata na lepsze ma wrócić do wdrażania pomysłów, które ma w głowie. A pytać można według mnie o wszystko w sprawie tej katastrofy, tylko nie po chamsku.

pluto37
09-07-2010, 22:26
A i świetnie teraz to już będzie dobrze. Zły prezydent nie żyje. Dobry przysięgę złoży i w polityce nastaną czasy prawości. Tylko Jarosław będzie bruździł ojcom narodu. Miro już przepełniony pasją zmieniania świata na lepsze ma wrócić do wdrażania pomysłów, które ma w głowie. A pytać można według mnie o wszystko w sprawie tej katastrofy, tylko nie po chamsku.

Zly czy dobry to sie zwykle okazuje w ...praniu. Czyli w tym jak sprawuje urzad i jak wykonuje to co ma zapisane w konstytucyjnych obowiazkach. I tyle.
Jak sprawowal urzad Lech Kaczynski to juz wiemy. Jak bedzie Komorowski to dopiero sie przekonamy.
Co do pytan o katastrofe to faktycznie pytac trzeba i mozna, ale i tak na nie moga odpowiedziec jedynie fachowcy od roznych specjalnosci. Inaczej robi sie magiel i pierdolowo.

waclaw46
10-07-2010, 08:40
Co do pytan o katastrofe to faktycznie pytac trzeba i mozna, ale i tak na nie moga odpowiedziec jedynie fachowcy od roznych specjalnosci. Inaczej robi sie magiel i pierdolowo.Czym bardziej złożony system to katastrof więcej i trudniejsze jest ich wyjaśnienie.Niue da się to zrobić za miesiąc czy dwa i na nic powiedzenie "Polak potrafi".

Doc
10-07-2010, 08:56
Powtórzę za B.Komorowskim"A gdzie jest Palikot?schodzimy z wątku.

waclaw46
10-07-2010, 10:00
Żyliśmy w komunie i nikt nam nie zabronił myśleć zatem i dziś możemy zrobić użytek z mózgu.

Śmierć Prezydenta i 95 innych osób to tragedia. Czy jednak tragedia czyni z jej ofiary bohatera narodowego. Zarzuca się Palikotowi, że źle mówi o zmarłych, bo o zmarłych się źle w Polsce nie mówi. Nic złego o Bierucie, Gomułce, o Piłsudskim, Moczarze, Gierku i innych szlachetnych zmarłych.

W rekordowym tempie Brat przekonał dostojnika kościelnego arcybiskupa Dziwisza, aby parę prezydencką pogrzebać na królewskim Wawelu. Arcybiskup Dziwisz, mimo wielkich zasług dla Jana Pawła II nie jest wzorem rozsądku. To on „zabezpieczył” papieża przed wiedzą o grzesznym życiu założyciela Legionów Chrystusa Degollado, który przez lata gwałcił własnego synka oraz miał setki stosunków z dziećmi. Sprawa Degollado jak na razie hamuje w Watykanie proces beatyfikacji naszego papieża.

W czasie kampanii prezydenckiej Jarosława Kaczyńskiego rozdawano obrazki prezydenckiej pary. Na smoleńskim micie zbudował powrót do wielkiej polityki - Brat.
http://palikot.blog.onet.pl/Są to cytaty z blogu Palikota.Mówimy i piszemy o nim a on też powinien się w swoich sprawach wypowiedzieć.
Dociekliwy uwaga słuszna,natomiast aby podnieść temat którym się my na forum zajmujemy podaję link http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=wiadom&?sectio=e0 gdzie tematem dziennika jest też Palikot ,wtedy mamy szerszy pogląd na sprawę.

Dzanina-1
10-07-2010, 10:54
Witam.
Ja też myślę, że Palikot głośno mówi to co ludzie myślą. A gadżetów używa żeby zrozumieli co chce powiedzieć. Co do prezydentury L Kaczyńskiego to w/g mnie za niego rządził braciszek i jego doradcy. W katastrofie zginęło wiele ludzi ale nikt się nie obnosił tak z tym bólem jak Kaczyński i jakby to było prawdziwe to wyłączyłby się z polityki na jakiś czas żeby godnie ją przeżyć. Z pochówkiem na Wawelu to było jedno wielkie kłamstwo skoro nie umiano powiedzieć prawdy kto o tym zadecydował.

Lila
10-07-2010, 12:15
Powtórzę za B.Komorowskim"A gdzie jest Palikot?schodzimy z wątku.

A po Ci to wiedzieć?
Szanowne buractwo woli grzebać w grobie Prezydenta.
Elektorat ze 'szkiełka kontaktowego' nie przyjął śmierci do wiadomości.
Przyjmie dopiero swoją.
A i tego nie bądź pewien,
bo może wygramolić się z mogiły darnią krytej,i jeszcze coś tu napisać.


Więc niech sobie obejrzy.
http://www.youtube.com/watch?v=18qcrAH6sIQ
I utrwali w mózgu.
Jeśli ma mózg, w co wątpię szczerze.:D

Kolczuga
10-07-2010, 13:04
Poseł Janusz Palikot kierowal sejmowa komisja "Przyjazne panstwo".Prosze mi powiedziec czego dokonal ?

amelia
10-07-2010, 13:44
Lila sama szrgasz te trumny i robisz to w paskudnym stylu.
To jest twoje rozdanie, gramy twoimi, przez ciebie znaczonymi kartami.

Prezydent lezy w grobie, a my nie.
I mimo, ze poczucie winy z tego powodu (wszak to my powinnismy zginac- moze polec? a nie On) zatruwa nam pobyt na tym padole - los lub inne sily sprawily, ze wlasnie jest tak jak jest.
Musimy z tym zyc - wiec badz laskawa nie wzbudzac w nas wciaz i od nowa poczucia winy i wstydu, ze jeszcze tutaj jestesmy.

Sama tez nie poddalas sie ceremonii sati, ani nie popelnilas sepuku.

I prosze nie epatuj nas filmami z netu, bo zaiste net jest pelen roznego rodzaju relecji z roznych uroczystosci z udzialem roznych osob i z roznych miejsc na swiecie.

Porownywanie tych materialow.... mogloby nas mocno zasmucic.
Uwazam to za niepotrzebne, ale nie bede znosic podlosci w pokorze.

amelia
10-07-2010, 13:56
Poseł Janusz Palikot kierowal sejmowa komisja "Przyjazne panstwo".Prosze mi powiedziec czego dokonal ?

Tutaj masz kochana oficjalna strone Tej Komisji

Poczytaj wszystkie zakladki to zobaczysz jak bardzo robaczywe jeest nasze prawo i ile jest do naprawy.

Milej lektury;)

http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/pracekom6?OpenAgent&NPP

Doc
10-07-2010, 14:07
:confused: Jesteście wszyscy rozgrzani jak to dzisiejsze słońce,brakuje skali.Wątroba gnije od tej zaciekłości(z obu stron)a mamy tylko jedną i to starą.Ja nieWWWy-Trwam.

Kolczuga
10-07-2010, 14:07
Tutaj masz kochana oficjalna strone Tej Komisji

Poczytaj wszystkie zakladki to zobaczysz jak bardzo robaczywe jeest nasze prawo i ile jest do naprawy.

Milej lektury;)

http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/pracekom6?OpenAgent&NPP



Nie przebrne przez to.
Pod zakladka zrealizowane,bo to mnie interesyje ,znalazlam:


Komisji Nadzwyczajnej "Przyjazne Państwo" do spraw związanych z ograniczaniem biurokracji

Rozpatrzenie propozycji zmian przepisów prawa regulujących umowy bankowe zawierane przez przedsiębiorców
- referuje przedstawiciel Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej Mariusz Korpalski.

...i wiem,ze nic nie wiem:D :D

POLA
10-07-2010, 14:17
Szanowne buractwo woli grzebać w grobie Prezydenta.
Elektorat ze 'szkiełka kontaktowego' nie przyjął śmierci do wiadomości.
(...)
I utrwali w mózgu.
Jeśli ma mózg, w co wątpię szczerze.:D
Dziękuję, że miałaś odwagę otwartym tekstem i jakże kulturalnym językiem napisać to, co inni myślą, ale się boją głos zabrać, żeby się nie narazić na podobne "złote" myśli przeciwnej stronie..:D

Nie boję się tych określeń i rewanżuję się listem Kory i Kamila Sipowicza, którzy mają odwagę narazić się na "buractwo" i "bezmózgowie":
http://palikot.blog.onet.pl/

Gratuluję, że jesteś z tej wyższej półki intelektualnej, która wszystko wie, a tych, którzy myślą inaczej, spycha na margines. Jakże mocno wPiSuje się taka tendencja w politykę prezesa.:)

amelia
10-07-2010, 14:21
Nie przebrne przez to.
Pod zakladka zrealizowane,bo to mnie interesyje ,znalazlam:


Komisji Nadzwyczajnej "Przyjazne Państwo" do spraw związanych z ograniczaniem biurokracji



...i wiem,ze nic nie wiem:D :D

No prosze;) a na polityce wszyscy dokladnie sie znaja i dowodza tego krytykujac co sie tylko da:D

Poczytaj moze tutaj

http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/projkom?OpenAgent&6&NPP

I dobrze by bylo bys sobie uswiadomila, ze to "cos" nad czym Komisja Palikota pracowala i dopracowala zostaje skierowane do Sejmu, ktory moze z tym zrobic co tylko zechce, a nawet jezeli zrobi to co potrzeba to jeszcze Prezydent moze to zawetowac co tez czynil.

waclaw46
10-07-2010, 14:29
Poseł Janusz Palikot kierowal sejmowa komisja "Przyjazne panstwo".Prosze mi powiedziec czego dokonal ?http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/pracekom6?OpenAgent&NPPTu są sprawozdania ,ale aby zmienić trzeba przejść całą drogę legislacyjną trudno na ocenę kiedy nie pełni funkcji przewodniczącego komisji-został odsunięty.Trudno coś rozliczyć jeżeli przenosimy odpowiedzialność za realizację zmian na drugą osobę.
Więc niech sobie obejrzy.
http://www.youtube.com/watch?v=18qcrAH6sIQ
I utrwali w mózgu.
Jeśli ma mózg, w co wątpię szczerze.Lilu nie słyszałem że osoba może coś sobie utrwalić nie mając mózgu.Polecam podręcznik biologi ,wiem że można zapomnieć ,Alzheimer nawet tych dosięga co myślą że nie są burakami.:D :D bo może wygramolić się z mogiły darnią krytej,i jeszcze coś tu napisać.To są odkrycia na miarę cudu w Sokółce a może to wiesz z autopsji to podziel się z nami.:D :D

amelia
10-07-2010, 14:33
Jesteście wszyscy rozgrzani jak to dzisiejsze słońce,brakuje skali.Wątroba gnije od tej zaciekłości(z obu stron)a mamy tylko jedną i to starą.Ja nieWWWy-Trwam.

Po to sa zawory bezpieczenstwa by nie bylo wielkiego bum ( a w procesach gnilnych nawet watroby sporo gazow sie wydziela ):D

Trzeba dawac ujscie emocjom - powie ci to kazdy psycholog, terapeuta a nawt ksiadz:D

To prawda - marna jest moja asertywnosc:mad:

Pola to mistrzyni - niedoscigla:)

jip
10-07-2010, 14:35
Dziękuję, że miałaś odwagę otwartym tekstem i jakże kulturalnym językiem napisać to, co inni myślą, ale się boją głos zabrać, żeby się nie narazić na podobne "złote" myśli przeciwnej stronie..:D

Nie boję się tych określeń i rewanżuję się listem Kory i Kamila Sipowicza, którzy mają odwagę narazić się na "buractwo" i "bezmózgowie":
http://palikot.blog.onet.pl/

Gratuluję, że jesteś z tej wyższej półki intelektualnej, która wszystko wie, a tych, którzy myślą inaczej, spycha na margines. Jakże mocno wPiSuje się taka tendencja w politykę prezesa.:)
Popieram Twoją wypowiedź Kory i Kamila a także samego Palikota... to co napisali Kora i Kamil jest dostatecznie jasne i prawdziwe... mogę być nawet burakiem..... jednak nie lubię jak mi ktoś idiotyzmy wciska i myśli, że mózgu nie mam...
http://palikot.blog.onet.pl/

Mekintosz
10-07-2010, 14:52
A po Ci to wiedzieć?
Szanowne buractwo woli grzebać w grobie Prezydenta.
Chyba byłego prezydenta ?

wedrowiec
10-07-2010, 14:55
A ty mialas okazje swoje opinie wyrabiac sobie na podstawie prywatnych mitingow? Tez chyba niekoniecznie.
Ja nie pisze o prywatnych walorach na prywatny uzytek.
Przy flaszce winnej moze byl calkiem znosnym gosciem dla znajomych.
Jako urzednik byl do kitu.
Co mozna sadzic po faktach, podejmowanych decyzjach, meldunkach o wykonaniu zadania, traktowaniu premiera po wyborach, doborze wspolpracownikow[patrz Nelly R.],vetach itp o ktorych wczesniej juz bylo sporo..
I zwyklych glupich pogrywkach pokazujacy charakter w pelnej krasie, takich jak trzymanie latami orderow przyznanych obywatelom RP przez obcych prezydentow z czystej milosci do bliznich.:D :D :D

Pozwalam sobie przeslac cytat z Brzechwy jako komentarz i przyczynek do sprawy. Pozdrawiam.
wedrowiec

jip
10-07-2010, 14:59
Pozwalam sobie przeslac cytat z Brzechwy jako komentarz i przyczynek do sprawy. Pozdrawiam.
wedrowiec
Trafiłeś, ale nie pozwolą zapomnieć, to byłby koniec partii jadącej na tej trumnie...

waclaw46
10-07-2010, 15:09
I znowu się jawi nasza Afryka,konserwatywna katolickość,fobie do sąsiadów wiara w cuda,przegrane życie bo nie osiągnęli to co zamierzali nie ukradli pierwszego miliona i do tego czasu żałują, zazdroszczą sąsiadom sukcesu.,Wierzą że im ktoś coś da bo są Chrystusem narodów pokrzywdzonych przez możnych tego świata i państwa które nas wykorzystały.A tu trzeba się wziąć do pracy a tu się nie chce się bo lepiej gada ,gada i narzeka,tworzy następne mity.Palikot z tych naszych przywar się śmieje i o nich mówi dlatego mamy jeszcze Palikotowy podział ,to podział który jest stanem naszych umysłów.

Kazik
10-07-2010, 15:32
Poseł Janusz Palikot kierowal sejmowa komisja "Przyjazne panstwo".Prosze mi powiedziec czego dokonal ?
Poskakał na stosie papierów gdy filmowali. Zaś szefowa pracodawców prywatnych H. Bochniarz twierdzi że tylko tyle zrobił. Czysty pijar.

Doc
10-07-2010, 15:40
Po to sa zawory bezpieczenstwa by nie bylo wielkiego bum ( a w procesach gnilnych nawet watroby sporo gazow sie wydziela )

Trzeba dawac ujscie emocjom - powie ci to kazdy psycholog, terapeuta a nawt ksiadz:

To prawda - marna jest moja asertywnosc:mad:

Pola to mistrzyni - niedoscigla:
Dzięki za obszerne wyjaśnienie.Cieszę się że masz zawory bezpieczeństwa,ale jak wyjaśniłaś jak one działają to w pobliżu raczej nie chciałbym się znależć.Z pozostałymi "pkt"OK.:)

Kazik
10-07-2010, 15:43
Trafiłeś, ale nie pozwolą zapomnieć, to byłby koniec partii jadącej na tej trumnie...
Na trumnie Blidy jedzie 3 lata komisja z Kaliszem. Ale połączył się w to p.o. Bronek-prezydent.

Obiecano coś facetowi za poparcie. Wcześniej odmawiano mu renty miesięcznej 7 tysiaków.
Za to ze się zastrzeliła niewinność? A wcześniej się spodziewała wizyty i ukryła broń w łazience?

Nie należę do żadnej mafii węglowej czy paliwowej, więc się wizyty ABW nie spodziewam.

Tak więc Bronek zagrał starą płytą i na dodatek trupem samobójcy. Taka jego moralność.

Kazimierz
10-07-2010, 15:44
http://img707.imageshack.us/img707/5029/653plonacykotsierscciek.png
Nie radzę go głaskać. Ręce precz od Palikota !

Kolczuga
10-07-2010, 17:03
Poskakał na stosie papierów gdy filmowali. Zaś szefowa pracodawców prywatnych H. Bochniarz twierdzi że tylko tyle zrobił. Czysty pijar.



Dzieki,teraz rozumiem ,dlaczego nie rozumiem:D




Z wielkimim emocjami mowiliscie szanowni dyskutanci o kaczyzmie politycznym ,a teraz co to jest?
Palikotyzacja polityki.
Mnie na Polske" nawrocila "katastrofa,wczesniej obejrzalam jakies wiadomosci,zaklelam siarczyscie ,gdy nowa afera ujrzala swiatlo dzienne i na tym moje zwiazki z krajem sie konczyly.
Zastanawial mnie ten walacy w Prezydenta cep pogardy, w Prezydenta w P.Marie,widzialam jak latwo wpisywali sie w ten
scenariusz zwyczajni ludzie.
Do dobrego tonu zaczelo nalezec lzenie Prezydenta.
Bieglam jednak do swoich spraw...przebudzenie nastapilo 10 kwietnia.
Teraz probuje cos zrozumiec,myslalm ,ze seniorzy mi pomoga,ale trafilam na TWP, gumofalusowa filozofia jest prosta jak budowa cepa pogardy.

Lila
10-07-2010, 17:42
Dzieki,teraz rozumiem ,dlaczego nie rozumiem:D




Z wielkimim emocjami mowiliscie szanowni dyskutanci o kaczyzmie politycznym ,a teraz co to jest?
Palikotyzacja polityki.
Mnie na Polske" nawrocila "katastrofa,wczesniej obejrzalam jakies wiadomosci,zaklelam siarczyscie ,gdy nowa afera ujrzala swiatlo dzienne i na tym moje zwiazki z krajem sie konczyly.
Zastanawial mnie ten walacy w Prezydenta cep pogardy, w Prezydenta w P.Marie,widzialam jak latwo wpisywali sie w ten
scenariusz zwyczajni ludzie.
Do dobrego tonu zaczelo nalezec lzenie Prezydenta.
Bieglam jednak do swoich spraw...przebudzenie nastapilo 10 kwietnia.
Teraz probuje cos zrozumiec,myslalm ,ze seniorzy mi pomoga,ale trafilam na TWP, gumofalusowa filozofia jest prosta jak budowa cepa pogardy.

Ba, po śmierci też sikają na grób.

Lila sama szrgasz te trumny i robisz to w paskudnym stylu.
To jest twoje rozdanie, gramy twoimi, przez ciebie znaczonymi kartami.

Prezydent lezy w grobie, a my nie.


Masz wypowiedź.
A paniusia za chwilę będzie się domagać SZACUNKU dla Głowy.
Nowowybranej.
Bo to ona, Polka całą gębą, wybierała. A wszak tyle milionów much, nie mogło się mylić.

A tamten?
Na śmietnik!

Tylko ,że koniec manipulacji katastrofą się zbliża.
Nowe fakty są zatrważające.

Tak, miałaś instynkt, choć z daleka.

Pozdrawiam.

ps. tę stronkę chyba znasz?
http://smolensk-2010.pl/

Karol X
10-07-2010, 17:43
Bo widzisz Kolczugo to taki koltunizm rodem znad Wisly.
W innych krajach jest szacunek dla glowy panstwa.Nawet,gdy sie takiemu prezydentowi czy premierowi rzadu wytyka pewne bledy,to krytyka ujeta jest w pewnych granicach przyzwoitosci,ktorej nikt nie wazy sie przekroczyc.
Kiedys ogladalem program,w ktorym wystapila Maria Kaczynska.Takie sobie pogaduchy z dziennikarka Jolanta Pienkowska.
Ogladalem ten program z wielkim zainteresowaniem,bo nagle zobaczylem w nim cala osobowosc pani Marii,ktora w sposob tak piekny opowiadala o powszednim zyciu w palacu prezydenckim,o przygotowaniach do swiatecznych potraw,ulubionych daniach,o jej roli jako zony prezydenta,ale takze matki i babci,o miejscach,ktore czesto odwiedzala w Warszawie i kilku jeszcze innych sprawach.
Zobaczylem autentyczny obraz polskiej,zwyczajnej kobiety,ciekawie opowiadajacej o rzeczach zwyklych,codziennych,nawet tych przysparzajacych trosk i w jednej chwili zaskarbila sobie u mnie sympatie.
Obie panie tak ciekawie dzielily sie swoimi uwagami,ze az milo bylo ogladac program(tytulu nie pamietam).
Ale dla innych pozostanie "czarownica" lub tylko zona "kaczuchy" z "kaczolandu".
Juz kiedys o tym pisalem,ale uszlo uwadze lub dawno zapomniano.
Nie potrafimy spokojnie dyskutowac.

I to tyle w tym temacie.

babciela
10-07-2010, 17:49
Karolu, wez pod uwage, ze u nas jest prawie 40 gradusów w cieniu-obrzęki mozgu jak na dloni. Brawo dla Twojego postu...

nutaDo
10-07-2010, 18:05
Karolu - dziękuję - nie jest jednak tak źle.
Mało jest dobrych słów o Prezydencie Lechu Kaczyńskim i Jego Żonie Marii.
Znalazłam w propozycjach księgarskich książkę autorstwa
Piotra Semki "Lech Kaczyński.Opowieść arcypolska".

Ewunia
10-07-2010, 18:29
Ale dla innych pozostanie "czarownica" lub tylko zona "kaczuchy" z "kaczolandu".


"Czarownicą" owszem została nazwana mocno publicznie nawet - przez jednego co to politykę w Toruniu uprawia. W moich oczach właśnie wtedy jej szanowni najbliżsi płci męskiej (obaj) stracili bardzo dużo. Bo mnie jeszcze mocno przedwojennie wychowywano, że szacunek dla kobiety to kwestia ważniejsza niż dbanie o swój (jakkolwiek pojęty) interes. I w moich kręgach gość, który dalej utrzymywał kontakty z kimś kto publicznie zelżył bliską mu kobietę... ech, nawet nie powiem co taki gość bo będzie że pamięć zmarłych kalam (przynajmniej połowicznie). I nie ma znaczenia czy owa kobieta wybaczyła i czy domagała się zadośćuczynienia - to jest mniej więcej oczywiste, że takie zadośćuczynienie powinno zostać bezwzględnie wyegzekwowane. Cóż - ojciec mój potrafił wiele lat temu wspólnika pogonić za uwagi wobec "prowadzenia się" mojej siostry - straty były ale tylko finansowe... zawsze mówił, że lepiej stracić pieniądze, pozycję niż twarz...

A Maria Kaczyńska świetna kobitka była... najbardziej udana z dotychczasowych prezydentowych.

Mekintosz
10-07-2010, 18:47
W innych krajach jest szacunek dla glowy panstwa.

Szacunek to nie jest obowiązkowy dodatek do stanowiska. Na szacunek należy sobie ciężko zapracować. Szczególnie, gdy się jest głową państwa. Ale nasz pan Lech chyba nie miał o tym zielonego pojęcia.

Scarlett
10-07-2010, 18:51
Ani mąż, ani szwagier nie stanęli w jej obronie.
Jednak do władzy po trumnach się wspinać, to już nie był wstyd.:mad:
O. Rydzyk o ile mi wiadomo, nie powinien zwracać uwagi na kobiety, a jednak dostrzegł urodę Marii Kaczyńskiej, czyż to nie jest draństwo i kołtuństwo.:mad: :confused:

waclaw46
10-07-2010, 18:57
Bieglam jednak do swoich spraw...przebudzenie nastapilo 10 kwietnia.
Teraz probuje cos zrozumiec,myslalm ,ze seniorzy mi pomoga,ale trafilam na TWP, gumofalusowa filozofia jest prosta jak budowa cepa pogardy.Kolczugo zdaje się że źle trafiłaś bo nie wszyscy seniorzy zajmują się gumofalsusową filozofią która jest prosta jak cep, piszesz, ale u nas w Polsce już cepa nie używamy a jak są to w skansenie ,pewnie dawno wyjechałaś albo fora ci się pomyliły.Lila ci poleca tę stronkę tę stronkę chyba znasz?
http://smolensk-2010.pl/ja bym ci proponował http://fronda.pl/ lub http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=wiadom&?sectio=e0 lub szerzej patrzyła na Polskę jak u nas i co czytają młodzi http://www.bezbozni.blogspot.com/ polecam w chwilach zwątpienia.Mnie na Polske" nawrocila "katastrofa,wczesniej obejrzalam jakies wiadomosci,zaklelam siarczyscie ,gdy nowa afera ujrzala swiatlo dzienne i na tym moje zwiazki z krajem sie konczyly. Zdecyduj się czy jesteś nawrócona czy nie

amelia
10-07-2010, 19:09
Bo widzisz Kolczugo to taki koltunizm rodem znad Wisly.
W innych krajach jest szacunek dla glowy panstwa.Nawet,gdy sie takiemu prezydentowi czy premierowi rzadu wytyka pewne bledy,to krytyka ujeta jest w pewnych granicach przyzwoitosci,ktorej nikt nie wazy sie przekroczyc.

Nie potrafimy spokojnie dyskutowac.

I to tyle w tym temacie.


Skoro tak twierdzisz:D to napewno gdzies tak jest
na Kubie, Bialorusi w Koreii Polnocnej

http://www.youtube.com/watch?v=Gm41F164wRs&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=kVFdAJRVm94&feature=related

pluto37
10-07-2010, 19:27
Bo widzisz Kolczugo to taki koltunizm rodem znad Wisly.
W innych krajach jest szacunek dla glowy panstwa.Nawet,gdy sie takiemu prezydentowi czy premierowi rzadu wytyka pewne bledy,to krytyka ujeta jest w pewnych granicach przyzwoitosci,ktorej nikt nie wazy sie przekroczyc.
Karolu nieprawde piszesz. Zapewne z powodu nieznajomosci rzeczy i checi pognebienia tych co niezbyt lubia "uprawiac" szacunek bezkrytycznie. Kolczuga przezyla w USA kilku prezydentow i jesli tylko interesowala sie polityka w dostatecznym zakresie, to moglaby Ci opowiedziec jakim "szacunkiem" cieszyl sie poprzedni prezydent i jakie kpiny USmany robily sobie z kandydatki republikanow, a i obecny vieprezydent tez sie cieszy dosc szczegolnym uwielbieniem wszelkiej masci kpiarzy i zlosliwcow. Nie ma granic, ktorych spoleczenstwo nie moze przekroczyc bo ...takie sobie prawo uchwalili. I korzystaja z niego w dowolny sposob.

Kiedys ogladalem program,w ktorym wystapila Maria Kaczynska.Takie sobie pogaduchy z dziennikarka Jolanta Pienkowska.
Ale dla innych pozostanie "czarownica" lub tylko zona "kaczuchy" z "kaczolandu". Badz uczciwy. Napisz kto te czarownice zaserwowal i kto zalecal jej poddanie sie eutanazji.
A w kwestii drugiej, to czyz nie obowiazkiem meza bylo stanac w obronie sponiewieranej brzydko zony, ktora byla mila, sympatyczna itp? I ZONA? Nie zrobil tego maz, a szwagier potulnie kajal sie przez potwarca i oszczerca z powodow typowo politycznych.
Normalny chlop kiedy mu babe lobuz brzydko potraktuje to leje w morde i patrzy czy rowno puchnie, a jak nie daje rady to wola brata na pomoc. Ale to sa ludowe zwyczaje. Z nizszej polki zapewne. Ale czytelne i ...honorowe.
Nie jest tez prawda, ze jakos szczegolnie znecano sie na Maria Kaczynska. Po poczatkowych probach zrezygnowaly z tego nawet tabloidy. Podobne "doznania" dotyczyly wszystkich zon dotychczasowych prezydentow. Pamietam jak naczelny niepodleglosciowiec z Krakowa i "harcerz" Bukowski dawal kawalki o tym, ze Danuta Walesowa "nie cierpi na migreny tylko ja zwyczajnie czacha nap..la". Wiec nie ma co tworzyc martyrogicznych mitow na propagandowy uzytek, bo to zawsze powoduje wyzwolenie prawdy.

Juz kiedys o tym pisalem,ale uszlo uwadze lub dawno zapomniano.
Nie potrafimy spokojnie dyskutowac.
Tylko o czym chcesz dyskutowac? O mitach, wybrykach, czy o prawdzie z calym jej bagazem. Czasem niewygodnym, ale trudnym do przelkniecia dla tworcow mitow.

Mar-Basia
10-07-2010, 20:02
Dorzuce dwa grosze do dyskusji. Cztery lata temu glosowalam na p.Lecha, przyznam, ze moze troche z sympatii , troche wierzac bratu, ktory znal go ze szkolnej lawy, troche z powodu bratowej, wiernej i oddanej sluzebnicy swojej parafii. Pewnie wszytko byloby Ok...az do momentu kiedy o malo piorun mnie nie trafil, kiedy p.Lech powolal na Premiera swego brata. I tu stracil cale moje zaufanie, zaczelam staranniej czytac krajowa prase i bedac w kraju nadstawiac ucha - nie sluchac brata i bratowej.

Bylo mi przykro kiedy dowiedzialam sie o katastrofie lotniczej, gonilam na msze w naszym kosciele, ocieralam lezke - bo zginal czlowiek, obojetne jaki byl - czlowiek. Bardzo mi sie niepodobalo, ze ponownie braciszek blizniaczek wkroczyl na arene i zrobil to co zrobil...i ciagle robi...gra na uczuciach ludzkich co uwazam za podlosc i manipulatorstwo. On zyje, ma sie nawet dobrze - wiec w tym przypadku krytyka dozwolona.

Pani Maria, kobieta godna pelnego szacunku kazdego z nas. Tak jak wiele kobiet, wstydzilam sie za jej malzonka, ktory nie potrafil reagowac jak ja obrazano. Pewnie tluste piasteczki byly "za miekkie" aby trzelic w gebe tym co ja obrazali. Alez sa tacy mezczyzni, ze nie potrafia stanac w obronie drogiej mu kobiety.....mial szczescie, bo kobieta naprawde byla z klasa. Uroda to nie wszystko, czego wiele osob nie chcialo zrozumiec.

Powroce do innych zon - Marii Gomolkowej - jak sie z niej nasmiewano, a Genka ze "zlotymi zebami" to nikt inny jak Pani Gierkowa. Jednej malo ruszali to Pani Jaroszewiczowej - bo kobitka byla dobra dziennikarka i miala wszystko w ciezkim powazaniu, Pani Walesowa - mysle, ze nie zapomnieliscie...a pani Kwasniewska - ciagle jej cieplo w sercu nie nosicie.

Wspolczuje pierwszym damom polskim....i zdaje sobie sprawe, ze obecna pierwsza dama nie bedzie miala latwego zycia...juz na forum seniora ktos jej tluszczyk wycinal, inny ubieral, jeszcze inny wysylal do fryzjera. I tu powiem kurde - to nie jest Wasza sprawa, dajcie kobiecie zyc!!!!! Popatrzcie na siebie w lustra, zmierzcie centymetry w obwodzie brzucha, popatrzcie na wage!

A, ze maz obiera ziemniaki, kroi buraki, sieka pietruszke...i moze jest ciagle super meski - to tylko jej zazdroscie. Wlasnie za to go coraz wiecej lubie!!!!!!!!;)

waclaw46
10-07-2010, 20:06
Bo widzisz Kolczugo to taki koltunizm rodem znad Wisly.
W innych krajach jest szacunek dla glowy panstwa.Nawet,gdy sie takiemu prezydentowi czy premierowi rzadu wytyka pewne bledy,to krytyka ujeta jest w pewnych granicach przyzwoitosci,ktorej nikt nie wazy sie przekroczyc.KaroluX jeżeli już dyskutujemy tu na tym forum nie o Pani Kaczyńskiej tylko o Lechu Kaczyńskim czy był dobrym czy złym Prezydentem .Oceniamy jego pracę zawodową a nie jego wygląd czy jego rodzinę.Przecież tu wiele osób też pisało o zmarłych jak Bierut ,Gomułka czy Gierek.Tu na tym forum pisaliśmy o nich nie zawsze w superlatywach, zastanów się nad tym.Pluto37 już wcześniej pisał jak to wygląda w stanach jeżeli chodzi o prezydenta co o nim piszą i to w tej demokracji na której się wzorujemy.Jak się żyje w społeczności amerykańskiej utrzymuje się kontakty nie tylko z polakami bo można zostać wyobcowany kulturowo a społeczeństwo odbiera taką osobę jako dziwaka. Przecież jeden z polityków ocenił tą społeczność z Jackowa jako "małpiarnia" a żył z nimi przez ponad 10 lat .Nie wiem czy wiesz co to słowo "kołtun" znaczy .Intelektualistka Kolczuga która wyjechała z polski sili się używając słów " filozofia gumofalsusowa " bo gdzieś usłyszała słowo falsus.:) :) Przestań mnie śmieszyć :D .To że ktoś umie pisać to nie znaczy że mądrze,a od seniora można tego wymagać.

amelia
10-07-2010, 20:24
Dzięki za obszerne wyjaśnienie.Cieszę się że masz zawory bezpieczeństwa,ale jak wyjaśniłaś jak one działają to w pobliżu raczej nie chciałbym się znależć.Z pozostałymi "pkt"OK.:)

Podziwu godna ostroznosc

amelia
10-07-2010, 20:28
Dorzuce dwa grosze do dyskusji. Cztery lata temu glosowalam na p.Lecha, przyznam, ze moze troche z sympatii , troche wierzac bratu, ktory znal go ze szkolnej lawy, troche z powodu bratowej, wiernej i oddanej sluzebnicy swojej parafii. Pewnie wszytko byloby Ok...az do momentu kiedy o malo piorun mnie nie trafil,
A, ze maz obiera ziemniaki, kroi buraki, sieka pietruszke...i moze jest ciagle super meski - to tylko jej zazdroscie. Wlasnie za to go coraz wiecej lubie!!!!!!!!;)


Super to napisalas:)

podpisuje sie pod tym;)

Arti
10-07-2010, 21:15
Odczepić się od Palikota....
Mówi głośno to co inni myślą po cichu, ktoś taki jest potrzebny, cokolwiek by Jakubiakowa, Rokitowa, Lila, czy Kazik nie mówili....

Oryginał, cwaniak, tupeciarz.
Kolorowy jest to prawda inteligentny też a komu potrzebny :rolleyes: być może, że potrzebny komuś.

Doc
10-07-2010, 21:45
Oryginał, cwaniak, tupeciarz.
Kolorowy jest to prawda inteligentny też a komu potrzebny :rolleyes: być może, że potrzebny komuś.
Jak to?Nie wiesz komu był POtrzebny?Palikot zrobił swoje Palikot może odejść.:)

Kazik
10-07-2010, 21:48
Oryginał, cwaniak, tupeciarz.
Kolorowy jest to prawda inteligentny też a komu potrzebny :rolleyes: być może, że potrzebny komuś.
Może chamom potrzebny? Bo łatwiej zrozumieć?

Mówią że wędkarz wędkarza zawsze pozna i zrozumie. Powiedzonko podobno z CIA.

Kazik
10-07-2010, 21:57
Jak to?Nie wiesz komu był POtrzebny?Palikot zrobił swoje Palikot może odejść.:)
E tam. Zamkną go na chwilę do budy tak jak na II turę przed wyborami. W "zamrażarce" będzie do wypuszczenia przy jakiejś aferce.

To tak jak rakiety wabie wystrzeliwane przez samolot w obronie [zmylenie rakiet wroga]. Palikot przyciąga uwagę mediów i odciąga od tematów politycznych lub wstydliwych dla PO.

Sąd koleżeński w połowie września. Czy to nie znak, że liczą na nasze zapominalstwo? Ponad 2 miesiące.

waclaw46
10-07-2010, 21:59
Jak to?Nie wiesz komu był POtrzebny?Palikot zrobił swoje Palikot może odejść.
Odpowiedź z CytowaniemDociekliwy -Nie wiesz że odejdzie.Jak w każdej parti są frakcje za którymi stoją ludzie i jest walka o sfery wpływów,przetasowania są bo są nowe stanowiska do obsady w Kancelarii Prezydenta,samo życie.Nie wiem czy opłaca się jego pozbyć i stracić wyrazistego polityka.Palikot to nie Nelly Rokita czy Kępa.Lepiej z mądrym stracić niż z głupim zyskać.

waclaw46
10-07-2010, 22:09
Może chamom potrzebny? Bo łatwiej zrozumieć?Kaziu czy nie potrafisz rozmawiać normalnie używając argumentów? A komu ty jesteś potrzebny? będzie mi łatwiej zrozumieć ciebie.:)

Arti
10-07-2010, 22:13
Jak to?Nie wiesz komu był POtrzebny?Palikot zrobił swoje Palikot może odejść.:)

Krętacz, manipulant POtrzebny. Finansował kampanię jak by nie było.

Doc
10-07-2010, 22:48
Krętacz, manipulant POtrzebny. Finansował kampanię jak by nie było.
Czemu nie napisałaś tego wcześniej?Ja głupi kupowałem jego wódkę i przez to pośrednio przyczyniłem się do zwycięstwa PO.Nigdy sobie tego nie wybaczę.Chyba przestanę pić.:mad: :mad: :mad:

amelia
10-07-2010, 22:56
.Chyba przestanę pić. :mad:
:D Nie bedzie latwo
Delirka jest podobno okrutna :mad:

Arti
10-07-2010, 23:00
Czemu nie napisałaś tego wcześniej?Ja głupi kupowałem jego wódkę i przez to pośrednio przyczyniłem się do zwycięstwa PO.Nigdy sobie tego nie wybaczę.Chyba przestanę pić.:mad:

pod wpływem głosowałeś ;) :)
pij na zdrowie :)

Karol X
11-07-2010, 00:37
Karolu nieprawde piszesz. Zapewne z powodu nieznajomosci rzeczy i checi pognebienia tych co niezbyt lubia "uprawiac" szacunek bezkrytycznie. Kolczuga przezyla w USA kilku prezydentow i jesli tylko interesowala sie polityka w dostatecznym zakresie, to moglaby Ci opowiedziec jakim "szacunkiem" cieszyl sie poprzedni prezydent i jakie kpiny USmany robily sobie z kandydatki republikanow, a i obecny vieprezydent tez sie cieszy dosc szczegolnym uwielbieniem wszelkiej masci kpiarzy i zlosliwcow. Nie ma granic, ktorych spoleczenstwo nie moze przekroczyc bo ...takie sobie prawo uchwalili. I korzystaja z niego w dowolny sposob.

Badz uczciwy. Napisz kto te czarownice zaserwowal i kto zalecal jej poddanie sie eutanazji.
A w kwestii drugiej, to czyz nie obowiazkiem meza bylo stanac w obronie sponiewieranej brzydko zony, ktora byla mila, sympatyczna itp? I ZONA? Nie zrobil tego maz, a szwagier potulnie kajal sie przez potwarca i oszczerca z powodow typowo politycznych.
Normalny chlop kiedy mu babe lobuz brzydko potraktuje to leje w morde i patrzy czy rowno puchnie, a jak nie daje rady to wola brata na pomoc. Ale to sa ludowe zwyczaje. Z nizszej polki zapewne. Ale czytelne i ...honorowe.
Nie jest tez prawda, ze jakos szczegolnie znecano sie na Maria Kaczynska. Po poczatkowych probach zrezygnowaly z tego nawet tabloidy. Podobne "doznania" dotyczyly wszystkich zon dotychczasowych prezydentow. Pamietam jak naczelny niepodleglosciowiec z Krakowa i "harcerz" Bukowski dawal kawalki o tym, ze Danuta Walesowa "nie cierpi na migreny tylko ja zwyczajnie czacha nap..la". Wiec nie ma co tworzyc martyrogicznych mitow na propagandowy uzytek, bo to zawsze powoduje wyzwolenie prawdy.


Tylko o czym chcesz dyskutowac? O mitach, wybrykach, czy o prawdzie z calym jej bagazem. Czasem niewygodnym, ale trudnym do przelkniecia dla tworcow mitow.

Nie ma granic,ktorych spoleczenstwo nie moze przekroczyc?
Masz na mysli fora internetowe?
To sie grubo mylisz.
Napisz o Harperze podobne bzdety jakich nie brak na forach polskich,odnosnie braci Kaczynskich,lacznie z przyprawianiem mu ogromniastych cycow,tak jak to zrobiono ze zmarlym prezydentem RP,napisz,ze jest gejem i takie tam rozne paskudne rzeczy i opublikuj to na stronach internetowych tam u siebie.
Zobaczysz jak dziala ta rzekoma demokracja w kraju Twojego zamieszkania.
Tylko,ze Ty o tym wiesz i ja o tym wiem i nadal probujesz wciskac ludziom kit,ze spoleczenstwo wszystko moze,ze nie ma granic w necie i wszystko wolno pisac,skoro nie wolno.
Slowo pisane to slowo wypowiedziane tyle,...ze w necie - z pelna konsekwencja wynikajaca z napisania takich slow.
A druga sprawa,to sprawa kultury osobistej usera i sposob jego korzystania z netu.
Dla jednych to chec podzielenia sie wiedza z roznych tematow,chec uczestniczenia w zyciu forumowym poprzez dyskusje,przekaz fotograficzny,muzyke,sport,hobby itd.
Dla innych bedzie to pozywka w zdlawieniu przeciwnikow politycznych,przyslowiowym "dokopaniu",stosujac rozne formy obrazania,ponizania czy to bylego prezydenta,czy tez jego rodzine,brata nieboszczyka,a jak sie da to i moze jego zwolennikow w minionych wyborach chociazby.
To obrzydly proceder i nie ma dla mnie znaczenia ugrupowanie polityczne,z ktorego wywodzi sie byly,czy tez obecny przezydent RP.

Nie tworze zadnych mitow martyrologicznych na czyjkolwiek uzytek.
Napisalem o Marii Kaczynskiej,to,co widzialem w przekazie telewizyjnym,wiec nie rozumiem Twojej uwagi.Nie ma dla mnie znaczenia ,czy obrazil ksiadz,czy kto inny.
Obrazajacy to obrazajacy i niewazne,czy chodzi w garniturze,koloratce,wytartych dzinsach i z czapka "Leninowka" w garsci.
Tylko co?
Mial jechac Lech prezydent do Torunia i dac w morde ksiedzu jak sugerujesz i czekac az geba spuchnie?
To by bylo dopiero wydarzenie!
Milczenie tez moze byc znakiem pewnej pogardy w mysl zasady:
Silence is golden
Nadmienila Marie w swoim poscie Kolczuga,wiec odpowiedzialem.

Kolczuga
11-07-2010, 02:50
Kaziu czy nie potrafisz rozmawiać normalnie używając argumentów? A komu ty jesteś potrzebny? będzie mi łatwiej zrozumieć ciebie.:)
Intelektualistka Kolczuga która wyjechała z polski sili się używając słów " filozofia gumofalsusowa " bo gdzieś usłyszała słowo falsus. Przestań mnie śmieszyć .To że ktoś umie pisać to nie znaczy że mądrze,a od seniora można tego wymagać

To Twoje i to Twoje.

Jakiego argumetu Ty uzylas?

Inelekualistaka Kolczuga, jakie natezenie jadu w tym stwierdzeniu? takie co zabija,czy tylko podtruwa?.
Ukonczylam 7 klasowa szkole podstawowa.
Napisalam gdzies ,ze bylam wozna w szkole,czy wchodzac na to forum trzeba byc czlonkiem PAN-u/Jezu ,nie wiem czy isnieje?
A w ogole to ja do Ciebie sie nie zwracalam,a ty kopiesz argumetem wysokiej klasy :D ,mnie ,personalnie mnie.

Nie mialam zamiaru cie smieszyc.
Masz racje znajomosc alfabetu to nie umiejetnosc przekazywania mysli,udowodniles to,alfabet znasz,ale z Polski napiales mala litera.
Oczywiscie,ze uslyszalam i moge powiedziec w jakim kontekscie,"gumofalusowa wyborcza tluszcza",a Ty oczywiscie nic nie slyszysz,wszystko z glowy,taki Glowacki :D jestes


No nie,nie nie Janusz Glowacki,a to moze lepiej -Glowacz jestes.
A watek jest o posle Palikocie panie argumetujacy Glowaczu
Pozdrawiam Intelektualistka Kolczuga.


Ps,zobaczylam ze posiekales moj post,nie ma cepow?,a to feler westchnal seler.
Nie ma cepow....:D :
Nie bede palcem wytykac, bo to niegrzecznie.

pluto37
11-07-2010, 02:50
Zobaczysz jak dziala ta rzekoma demokracja w kraju Twojego zamieszkania.
To pare generaliow:
Nie ma paragrafu pozwalajacego prokuratorowi scigac kogokolwiek za brzydkie wypowiedzi pod adresem rzadzacych. Nawet jesli jest to Krolowa. Bo i tacy sa choc nie jest zbyt czeste zjawisko. Harper, albo inny oficjel moze najwyzej podac takiego delikwenta do sadu z wlasnego powodztwa. Ale .....nie zdarzyl sie taki przypadek.

Tylko,ze Ty o tym wiesz i ja o tym wiem i nadal probujesz wciskac ludziom kit,ze spoleczenstwo wszystko moze,ze nie ma granic w necie i wszystko wolno pisac,skoro nie wolno. Masz jakies konkretne dane na temat skazanych przez jakiekolwiek sady za wypowiadane pod adresem wodzow zachodniego swiata brzydkie wyrazy i sugestie.
Ale tez nie zdarzylo sie by premierowi Kanady, czy prezydentowi USa wyzywac ludzi z establishmentu od lzeelit, polowac na wyimaginowanych, szpiegow, meldowac wykonanie rozkazow komukolwiek i pajacowac przy podpisywaniu traktatow miedzynarodowych, ktore sami wynegocjowali. Dostac biegunki na widok sasiednich wodzow, odwolywac spotkania miedzynarodowe i pakowac sie tam gdzie ich nie prosza. Kiedy Chretien zlapal za klapy intruza, ktory mu brzydko powiedzial co o nim mysli cala prasa byla pelna "krytyk" tego zachowania. I to przez calkiem dlugi okres po tym zdarzeniu. A w kwestii "wciskany kit" to musielibysmy dluzej i na konketnych przykladach. Moze kiedys warto byloby taki watek zalozyc i powymieniac doswiadczenia.

Slowo pisane to slowo wypowiedziane tyle,...ze w necie - z pelna konsekwencja wynikajaca z napisania takich slow. Jakie konsekwencje masz na mysli? Prawne? Tylko w Polsce mozna scigac za "spieprzaj dziadu". Pozostalosc po komunistycznym zapisie o szkalowaniu ustroju i wzywaniu d jego obalenia.
A druga sprawa,to sprawa kultury osobistej usera i sposob jego korzystania z netu. Tu pelna zgoda. Kultury osobistej, a ta generalnie obowiazuje wszystkie strony wymiany pogladow. Jednakowo i bez specwyjatkow.

Dla innych bedzie to pozywka w zdlawieniu przeciwnikow politycznych,przyslowiowym "dokopaniu",stosujac rozne formy obrazania,ponizania czy to bylego prezydenta,czy tez jego rodzine,brata nieboszczyka,a jak sie da to i moze jego zwolennikow w minionych wyborach chociazby.
Karolu! Problem w tym, ze probujesz byc sedzia, a jakos dosc dziwnie przegina Cie w jedna strone. :D :D
Przeciez az tak nieuwazny nie jestes, zeby nie dostrzec, ze to jest proces dosc ....zlozony. Nie sadze, ze masz luki w pamieci i nie pamietasz, ze ten niezbyt mily proces ma dosc glebokie korzenie. Siegajace nie tylko 2005 roku. Przeciez ani szacowny nieboszczyk, ani jego brat kandydat nie wzieli sie znikad. Obaj maja dosc solidna historie na politycznej niwie. Niekoniecznie pozytywna w kazdym jej przejawie. Nie jest "dowalaniem" jak piszesz przypominanie zaszlosci im, ich kolegom partyjnym i skutkom tychze. Tak jak i kazdemu innemu politykowi na kazdym szczeblu "dowodzenia". Byle to mialo cos wspolnego z prawda. I realiami.
Napisalem o Marii Kaczynskiej,to,co widzialem w przekazie telewizyjnym,wiec nie rozumiem Twojej uwagi.Nie ma dla mnie znaczenia ,czy obrazil ksiadz,czy kto inny.
Obrazajacy to obrazajacy i niewazne,czy chodzi w garniturze,koloratce,wytartych dzinsach i z czapka "Leninowka" w garsci. Dla mnie jednak ma, bo co innego jesli wrednie zachowuje sie lump tarzajacy sie na codzien w rynsztoku, a co innego przywodca reakcyjnego ugrupowania wykorzystujacy sutanne i chroniony konkordatem przed konsekwencjami. Lump to jednak margines. A wyzwiska religijnego maniaka moznaby tez skwitowac podobnie gdyby nie to, ze szwagier sponiewieranej kobiety w dyrdy biegal, zeby wejsc w laski wielebnego potwarcy. Ten sam, ktory grzmial niedawno, o agentach, szarych sieciach, komuchach do likwidacji...itd
Margines -Karolu- jest na calym swiecie. I jeszcze nikomu nie udalo sie go zlikwidowac. Politykow z najwyzszej polki plaszczacych sie przed marginesem ...niewielu.
Tylko co?
Mial jechac Lech prezydent do Torunia i dac w morde ksiedzu jak sugerujesz i czekac az geba spuchnie?
To by bylo dopiero wydarzenie!
Milczenie tez moze byc znakiem pewnej pogardy w mysl zasady: Oczywiscie, ze nie. I nikt go do tego nie namawial. Ale czy nie sadzisz, ze wyrazny sygnal dla spoleczenstwa, ze oczekuje wyraznych przeprosin za zaistnialy incydent nie bylby stosowniejszy? Wtedy "wju" na jego zachowanie byloby inne.
Nie uwazasz przypadkiem, ze gdyby podobnie postapil brat i szwagier spostponowanych, to odbior spoleczny bylby inny?
Nadmienila Marie w swoim poscie Kolczuga,wiec odpowiedzialem. Slusznie. Ja tylko poszerzylem Twoja odpowiedz o tlo wydarzenia.
I powtarzam raz jeszcze. Osobiscie nie lubie Kaczynskich nie za osobiste "przymioty" jakimi zostali obdarzeni przez Nature, a z powodow ich dzialalnosci stricte politycznej. Od czasow jak zaczeli rozbijac Komitet Obywatelski i rozwalac rzad Mazowieckiego, co mialo swoje negatywne skutki dla reformowania panstwa.

Kolczuga
11-07-2010, 02:58
KaroluX jeżeli już dyskutujemy tu na tym forum nie o Pani Kaczyńskiej tylko o Lechu Kaczyńskim czy był dobrym czy złym Prezydentem .Oceniamy jego pracę zawodową a nie jego wygląd czy jego rodzinę.Przecież tu wiele osób też pisało o zmarłych jak Bierut ,Gomułka czy Gierek.Tu na tym forum pisaliśmy o nich nie zawsze w superlatywach, zastanów się nad tym.Pluto37 już wcześniej pisał jak to wygląda w stanach jeżeli chodzi o prezydenta co o nim piszą i to w tej demokracji na której się wzorujemy.Jak się żyje w społeczności amerykańskiej utrzymuje się kontakty nie tylko z polakami bo można zostać wyobcowany kulturowo a społeczeństwo odbiera taką osobę jako dziwaka. Przecież jeden z polityków ocenił tą społeczność z Jackowa jako "małpiarnia" a żył z nimi przez ponad 10 lat .Nie wiem czy wiesz co to słowo "kołtun" znaczy .Intelektualistka Kolczuga która wyjechała z polski sili się używając słów " filozofia gumofalsusowa " bo gdzieś usłyszała słowo falsus.:) :) Przestań mnie śmieszyć :D .To że ktoś umie pisać to nie znaczy że mądrze,a od seniora można tego wymagać.
Slusznie z naciskiem na umiejetnosc piasnia,z Polski

Doc
11-07-2010, 05:30
:confused: :D Nie bedzie latwo
Delirka jest podobno okrutna :mad:
Pomóż "amelio"może znasz jakiegoś bezpartyjnego producenta gorzały.Ale z akcyzą.

amelia
11-07-2010, 07:36
Oczywiscie,ze uslyszalam i moge powiedziec w jakim kontekscie,"gumofalusowa wyborcza tluszcza",a Ty oczywiscie nic nie slyszysz,wszystko z glowy,taki Glowacki :D jestes





Kolczugo czy ty wiesz w jakich okolicznosciach i z jakiego powodu pojawil sie ten fallus u Palikota?

Pytam cie jako gumofalusowa wyborcza tluszcza

Mekintosz
11-07-2010, 07:49
:confused:
Pomóż "amelio"może znasz jakiegoś bezpartyjnego producenta gorzały.Ale z akcyzą.
Zgłoś się do Kazia. On kiedyś pędził bimber , to ma wprawę.

wankabor
11-07-2010, 08:37
Spodobał mi się ten wiersz, napisany przez miłośnika p.Palikota na jego blogu.

Język jak topór, co ścina głowy.
Zawsze na straży. Zawsze Gotowy.
Plują na niego faryzeusze,
Co prezesowi oddali dusze.

Język jak brzytwa. Więc się go boją.
Głupawe miny po studiach stroją.
Ci dwulicowcy na błazna plują.
Śliny i jadu mu nie żałują.

Język jak szabla, co tnie po twarzy,
Tych hipokrytów i tych kuglarzy,
Więc już nagonkę łotry szykują.
Charty spuścili. Stańczyka szczują.
Język jak ostry miecz samuraja.

On się nie pieści. On się nie kaja.
Lecz rąbie, siecze, rani i kroi,
I prawdę mówi. Bo się nie boi.

Doc
11-07-2010, 08:40
Zgłoś się do Kazia. On kiedyś pędził bimber , to ma wprawę.
Nie produkuj postów na siłę,zaznaczyłem z akcyzą.:mad: :mad: :mad:

Doc
11-07-2010, 08:48
Spodobał mi się ten wiersz, napisany przez miłośnika p.Palikota na jego blogu.

Język jak topór, co ścina głowy.
Zawsze na straży. Zawsze Gotowy.
Plują na niego faryzeusze,
Co prezesowi oddali dusze.

Język jak brzytwa. Więc się go boją.
Głupawe miny po studiach stroją.
Ci dwulicowcy na błazna plują.
Śliny i jadu mu nie żałują.

Język jak szabla, co tnie po twarzy,
Tych hipokrytów i tych kuglarzy,
Więc już nagonkę łotry szykują.
Charty spuścili. Stańczyka szczują.
Język jak ostry miecz samuraja.

On się nie pieści. On się nie kaja.
Lecz rąbie, siecze, rani i kroi,
I prawdę mówi. Bo się nie boi.
To MarekNik pisze teraz u Palikota na blogu?:)

Alunia
11-07-2010, 14:08
Czy Palikot nie przypomina Wam Jerzego U.?

Jego słowa to często prawda, ale też prawda przerysowana,
złośliwa, napastliwa. Brak wyczucia i taktu.

Jak każda skrajność postawa taka jest dyskusyjna:
jednych raduje - ale im "dowalił"
innych razi - co nie pozwala do końca się z nim zgodzić?

Czy cel osiąga?

Kazik
11-07-2010, 14:13
Kaziu czy nie potrafisz rozmawiać normalnie używając argumentów? A komu ty jesteś potrzebny? będzie mi łatwiej zrozumieć ciebie.:)
A nie był to argument--dlaczego część ludzi rozumie i chwali Palikota? Bo kultury podobne się przyciągają-oto wyjaśnienie.:D

Jestem potrzebny, aby prostować jak ktoś pisze bzdury i oszczerstwa, takie jak robiła to Wyborcza do śp Lecha.
Ale zacznij się zastanawiać, do czego Ty jesteś potrzebny? Od siebie najlepiej zaczynać.

Alunia
11-07-2010, 14:19
Jestem potrzebny, aby prostować jak ktoś pisze bzdury i oszczerstwa

Gdybyś tak jeszcze pisał krótsze posty.....? ;)

Nie wiem jak inni, ale ja omijam posty wszystkich "userów"
w których analizują słowo po słowie, zdanie po zdaniu z wypowiedzi swoich oponentów.
Nie chce mi się czytać...a pewnie szkoda.

Kolczuga
11-07-2010, 14:25
Kolczugo czy ty wiesz w jakich okolicznosciach i z jakiego powodu pojawil sie ten fallus u Palikota?

Pytam cie jako gumofalusowa wyborcza tluszcza



Tak wiem.

Podczas wtorkowej konferencji prasowej Palikot - trzymając w jednej ręce silikonowego penisa, a w drugiej pistolet - mówił: "to są rzeczywiście symbole prawa i sprawiedliwości dzisiaj Polsce i to są symbole policji w Lublinie".

Ani wczesniej ani pozniej oczywiscie gwaltow nie bylo

waclaw46
11-07-2010, 14:28
A nie był to argument--dlaczego część ludzi rozumie i chwali Palikota? Bo kultury podobne się przyciągają-oto wyjaśnienie.Jestem potrzebny, aby prostować jak ktoś pisze bzdury i oszczerstwa, takie jak robiła to Wyborcza do śp Lecha.
Ale zacznij się zastanawiać, do czego Ty jesteś potrzebny? Od siebie najlepiej zaczynać.Może chamom potrzebny? Bo łatwiej zrozumieć?Kaziu nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie które tobie zadałem i czekasz jak ktoś ci podpowie ?Ale wracając do twojej wypowiedzi "może chamom potrzebny" czy to stwierdzenie to szczyt twoich możliwości intelektualnych?Nie szukaj usprawiedliwień a przemyśl jak piszesz.

Kazik
11-07-2010, 14:44
Zgłoś się do Kazia. On kiedyś pędził bimber , to ma wprawę.
Pędził z konieczności na kontrakcie w Iraku. Ale nie zauważyłeś, że Dociekliwy poszukuje producenta z akcyzą?

Niby dopiero co tu na seniorku jesteś, a pamiętasz co pisałem prawie 3 lata temu? No i Malagenię pamiętasz z grudnia 2007. To ta z siekierą na avatarku.

Masz drugie wcielenie?

Kolczuga
11-07-2010, 14:46
Kaziu nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie które tobie zadałem i czekasz jak ktoś ci podpowie ?Ale wracając do twojej wypowiedzi "może chamom potrzebny" czy to stwierdzenie to szczyt twoich możliwości intelektualnych?Nie szukaj usprawiedliwień a przemyśl jak piszesz.



Ty masz jakis intelektualny kompleks,mnie wyzywasz od intelekulaistek,niezasluzenie,Kazikowi sugerujesz intelektuale szczytowanie zmozechamom:D :D

waclaw46
11-07-2010, 14:48
Jak każda skrajność postawa taka jest dyskusyjna:
jednych raduje - ale im "dowalił"
innych razi - co nie pozwala do końca się z nim zgodzić?
Czy cel osiąga?Aluniu myślę ze tak bo nie było by dyskusji i tylu odwiedzin 2 285, przecież nikt nikogo nie zmusza aby ten wątek odwiedzić to samo z tygodnikiem Nie Urbana początkowo aż roiło się od wulgaryzmów a obecnie ich bardzo mało.W/g mnie to jest związane z innym segmentem rynku medialnego do którego ma ta gazeta docierać.To samo jest z Palikotem aby zaistnieć w mediach i w naszej świadomości specjaliści od PR zaproponowali mu gadżety które my pamiętamy ale to co mówił już mniej ludzi pamięta lub wcale .TV lubi pokazywać wyrazistych polityków nawet jak głupoty mówią,takie są obecnie media te na zachodzie podobnie się zachowują.

waclaw46
11-07-2010, 14:54
Ty masz jakis intelektualny kompleks,mnie wyzywasz od intelekulaistek,niezasluzenie,Kazikowi sugerujesz intelektuale szczytowanie zmozechamom Staraj się czytać ze zrozumieniem.Wszystkiego można się nauczyć jak dłużej będziesz na senior cafe zrozumiesz.;)

Kazik
11-07-2010, 14:57
Ten post #158 to do wacłaswa46 pisałaś, bo to nie cytaty z moich postów. Ale pierwszy cytat Ci nie wyszedł, więc ktoś mógłby źle odczytać autora cytatów.

W#158 pierwszy cytat nie wyszedł, bo zakończenie [zamknięcie] było nie kompletne. [/QUOTE]---taka ma być końcówka to wtedy wyjdzie prawidłowo na żółtym tle jako cytat. Ale dużymi literami.

Pluto37 nagminnie obcina część zamknięcia i wtedy wychodzi dziwoląg jak się go cytuje. Obcina ostatni nawias i to już wystarczy, aby nie wyszło jak należy. Ale jest odporny na wiedzę w tym temacie lub robi to celowo. Tak więc mu już tak zostanie.

amelia
11-07-2010, 15:00
Tak wiem.



Ani wczesniej ani pozniej oczywiscie gwaltow nie bylo


W zasadzie masz racje asiu :D
Gwalty popelniane w aresztach przez policjantow na aresztantach to przeciez nasz standard i Palikot niepotrzebnie zrobil afere.
Ziobro mial wtedy inne sprawy na glowie, polityczne

Kolczuga
11-07-2010, 15:02
Kolczugo zdaje się że źle trafiłaś bo nie wszyscy seniorzy zajmują się gumofalsusową filozofią która jest prosta jak cep, piszesz, ale u nas w Polsce już cepa nie używamy a jak są to w skansenie ,pewnie dawno wyjechałaś albo fora ci się pomyliły.Lila ci poleca tę stronkę ja bym ci proponował http://fronda.pl/ lub http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=wiadom&?sectio=e0 lub szerzej patrzyła na Polskę jak u nas i co czytają młodzi http://www.bezbozni.blogspot.com/ polecam w chwilach zwątpienia. Zdecyduj się czy jesteś nawrócona czy nie


Co cie obchodzi moje nawrocenie:D ?
Duszpasterz jestes?
Z polecanych,przez ciebie linkow nie skorzystam,choc wiem ze podajesz je z troski o mojstan umyslu,zyczliwoscia li tylko powodowany:D .
Przykro mi,wole byc prosta babina ,niz intelekualista na twoja miareD

Kolczuga
11-07-2010, 15:12
W zasadzie masz racje asiu :D
Gwalty popelniane w aresztach przez policjantow na aresztantach to przeciez nasz standard i Palikot niepotrzebnie zrobil afere.
Ziobro mial wtedy inne sprawy na glowie, polityczne
Asiu?
W Ameryce mowia na mnie Janet,bo moje polskie imie wymawiali dzianina,moje skojarzenie to bela materialu i zmienilam .
Dla domowych jestem Janinka lub krocej Ninka.


Ja nie oceniam, on posel on wie.
Sama nazywasz to afera,czy politycy sa od zawirowan,afer,spektakli z rekwizytami?
Nie kaz mi myslec ,ze inaczej nie mozna trafic do odbiorcy:D


Ziobro?przykro mi, ale ja nie wiem kto zacz.
Obiecuje doksztalce sie.:confused:

Kazik
11-07-2010, 15:23
Kolczugo czy ty wiesz w jakich okolicznosciach i z jakiego powodu pojawil sie ten fallus u Palikota?

Pytam cie jako gumofalusowa wyborcza tluszcza
Ludzie zapamiętali gadżety zapominając co Palikot mówił? Ach ci ludzie.:D

Lech po wygraniu wyborów przy całej sali i TV powiedział do brata "panie prezesie........ wykonałem" ze śmiechem to zrobił i z mównicy, gdy ogłoszono wyniki. A gdyby powiedział "kochani z komitetu mojego" lub "mili wyborcy-zadanie wykonałem"--to by świadczyło o "meldunku" do wszystkich wyborców, łącznie ze mną?

To "panie prezesie" użyte do brata też o tym świadczy, że żart. Ale przekuli to jako meldunek. Tysiące razy powtarzane [zwłaszcza na forach] i ludzie uwierzyli.

Pluto37 nadal nam to wciska.

waclaw46
11-07-2010, 15:28
Bylejakość tejże debaty publicznej połączona z hipokryzją, słabość intelektualna wzmocniona brakiem odwagi i spontaniczności, sprawiają, że czujemy się zażenowani, kiedy wzburzenie moralne politycy kierują przeciw Tobie. Może warto im uświadomić, że w ostatnich wyborach prezydenckich na Bronisława Komorowskiego z Platformy Obywatelskiej głosowało bardzo wielu bardzo młodych ludzi – naszych widzów, naszych dzieci i ich przyjaciół, którzy czasami przemierzali dziesiątki kilometrów lądem i morzem (na własny koszt! by oddać głos gdzieś w upalnej Gdyni, Splicie czy Hadze. Otóż trzeba koniecznie wiedzieć, że nie były to głosy na patriotyczno - narodową wersję Polski – tylko na Polskę, w której istnieje i ma prawo głosu „skandalista” Janusz Palikot. Życzymy Ci wytrwałości w zmaganiach z Dulską. Serdecznie pozdrawiamy!

Teatr Ósmego DniaAluniu wracając do tego czy cel Palikot osiąga nie było by do niego żadnych listów ludzi patrzących na to co się dzieje spokojnie bez zbytniej egzaltacji.Polecam ten poznański teatr ósmego dnia.

amelia
11-07-2010, 15:30
Ja nie oceniam, on posel on wie.
Sama nazywasz to afera,czy politycy sa od zawirowan,afer,spektakli z rekwizytami?
Nie kaz mi myslec ,ze inaczej nie mozna trafic do odbiorcy:D


Ziobro?przykro mi, ale ja nie wiem kto zacz.
Obiecuje doksztalce sie.:confused:

U nas w Polszce nie.
PiS jest przykladem. Trumny, krzyze, powodz, reklama -wszystko jest dobre by zwrocic na siebie uwage.
Z dalekiej perspektywy moze wyglada to inaczej ale tutaj...

Ziobro byl wtedy Ministrem Sprawiedliwosci, ktory w swietle jupiterow , na konferencjach prasowych oskarzal roznych ludzi o rozne przestepstwa.
Zazwyczj byly to podobno jakies straszliwe afery - ale nigdy nie dochodzilo do sformuowania sensownego aktu oskarzenia:D, zawsze popelniano zbyt wiele bledow proceduralnych i oskarzonych trzeba bylo przepraszac:D

Takimi duperelami jak gwalty na aresztantkach nikt nie mial glowy sie zajmowac wiec potrzebna byla szokowa terapia.

Mysle, ze jako mieszkanka ucywilizowanego kraju nie jestes tego w stanie zrozumie.

Piszesz, ze nie oceniasz.

Oceniasz, oceniasz i to nawet negatywnie, ale powierzchownie, niestety, jezeli wszystkie fakty nie sa ci znane.

Kazik
11-07-2010, 15:41
Nie ma paragrafu pozwalajacego prokuratorowi scigac kogokolwiek za brzydkie wypowiedzi pod adresem rzadzacych. Nawet jesli jest to Krolowa. Bo i tacy sa choc nie jest zbyt czeste zjawisko.
Muszę Ci dodac wiedzy. W Hyde Parku [Londyn] jest Speaker's Corner. Tam możesz stanąć na podwyższeniu [skrzynka, śmietnik itp] i bezkarnie opluwać rząd, premiera itd. ALE ZA WYJATKIEM KRÓLOWEJ.

Bo skądinąd sympatyczny Bobi--wyprowadzi takiego delikwenta, który złamie tą zasadę.

Kazik
11-07-2010, 15:51
Gdybyś tak jeszcze pisał krótsze posty.....? ;)

Nie wiem jak inni, ale ja omijam posty wszystkich "userów"
w których analizują słowo po słowie, zdanie po zdaniu z wypowiedzi swoich oponentów.
Nie chce mi się czytać...a pewnie szkoda.
To "zdanie po zdaniu" rzadko dotyczy niewłaściwych słów [pyskówki]. A jak dotyczy argumentów nie prawdziwych [kilku] to trzeba podzielić post rozmówcy na krótkie cytaty i odpowiadać na konkretny wątek. Przecież odpowiadając na jeden post-nie zrobię z tego kilku krótszych.

A cytaty rozmówcy są potrzebne zwłaszcza dla innych czytających, aby wiedzieli na co odpowiadam. To wtedy post jest długi--bo to jakby 2 posty. Czyli rozkawałkowany cytat i odpowiedzi.

amelia
11-07-2010, 16:00
Ludzie zapamiętali gadżety zapominając co Palikot mówił? Ach ci ludzie.:D

Lech po wygraniu wyborów przy całej sali i TV powiedział do brata "panie prezesie........ wykonałem" ze śmiechem to zrobił i z mównicy, gdy ogłoszono wyniki. A gdyby powiedział "kochani z komitetu mojego" lub "mili wyborcy-zadanie wykonałem"--to by świadczyło o "meldunku" do wszystkich wyborców, łącznie ze mną?

To "panie prezesie" użyte do brata też o tym świadczy, że żart. Ale przekuli to jako meldunek. Tysiące razy powtarzane [zwłaszcza na forach] i ludzie uwierzyli.
Pluto37 nadal nam to wciska.


Kazik czy ty musisz leciec ta zdarta plyta i zupelnie nie na temat?

enia60
11-07-2010, 16:11
Skoro wizyta w Katyniu była tak ważna, dlaczego prezydent spóźnił się 25 minut na lotnisko? Te 25 minut mogło ocalić życie 96 ludzi. Jak można czarownicę pochować na Wawelu? Czy w Polsce mamy dwa Kościoły katolickie? - te i inne pytania można przeczytać na blogu Janusza Palikota. Nie byłoby to zaskoczeniem, gdyby nie fakt, iż autorem tych słów nie jest poseł PO, lecz gwiazda polskiej sceny Kora Jackowska i jej życiowy partner - Kamil Sipowicz.

Od dłuższego czasu Janusz Palikot jest jedną z najbarwniejszych i najbardziej kontrowersyjnych osób na polskiej scenie politycznej. Jak na nowoczesnego polityka przystało prowadzi bloga, na którym oprócz swoich przemyśleń publikuje także cudze teksty. Nie powinno więc dziwić, iż opublikował on list, w którym w jego obronie stają Jackowska i Sipowicz. Tym bardziej, że sposób w jaki to robią bardzo przypomina metody samego Palikota. Jedynego polityka, który odważył się "poddać w wątpliwość kamień węgielny nowego mitu wolnej polski". Mitu katastrofy smoleńskiej.

cytat z prasy codziennej

desz10
11-07-2010, 16:17
Popieram Janusza Palikota!!!To o co pyta dziś- zadawaliśmy sobie pytania w dniu katastrofy.Lech Kaczyński rozpoczął swoją kampanię wyborczą,paczcie kto za mną stoi?Zginęli niewinni ludzie.Terror jaki zastosował Jarosław Kaczyński wraz ze swoją ekipą po katastrofie wobec zażenowanej większości jest nie do przyjęcia.To co robi dzisiaj PiS to cynizm i obłuda.Dlatego tak bardzo domagają usunięcia J.Palikota.

Kazik
11-07-2010, 16:25
W zasadzie masz racje asiu :D
Gwalty popelniane w aresztach przez policjantow na aresztantach to przeciez nasz standard i Palikot niepotrzebnie zrobil afere.
Ziobro mial wtedy inne sprawy na glowie, polityczne
Teraz gwałtów nie ma w aresztach dzięki sprawiedliwej PO z nowym ministrem? Masz odchylenie w jedną stronę. Może za Ziobry były "tirówki" ale teraz już nie, bo Wyborcza ma lepsze tematy?

Naprawdę jak się milczy to naiwniacy wierzą, że o czym się nie mówi--to tego nie ma? Były i 100 lat temu i beda nadal. Nawet w USA czy wiezieniu Irackim Abu Ghraib. http://pl.wikipedia.org/wiki/Wi%C4%99zienie_Abu_Ghraib chcesz poczytać więcej to klik w link. Dałem tylko krótki cytat, co tam robiono.

pobicia (w tym śmiertelne)
skakanie po ranach postrzałowych
oblewanie kwasem fosforowym
okładanie rannych metalową pałką
uderzanie więźniem o mur
rażenie prądem
szczucie psami

Za to teraz w areszcie popełnia samobójstwo 3 zbrodniarzy.
Do aresztu gdzie samobójstwo popełniło dwóch, to się dowozi trzeciego wioząc go z daleka, a facet popełnia samobójstwo na nowym miejscu bezzwłocznie.

Tam go zawieźli do aresztu bo już mają wprawę w "pomocy" samobójcom? Ja pisze o trzech porywaczach i mordercach K.Olewnika.

A Ziobry teraz nie ma w ministerstwie. Co powiecie więc o nowych min. sprawiedliwości? PO ma już trzeciego w trzy lata.

POLA
11-07-2010, 16:48
Skoro wizyta w Katyniu była tak ważna, dlaczego prezydent spóźnił się 25 minut na lotnisko? Te 25 minut mogło ocalić życie 96 ludzi.
Sprostuję: nie 25' a godzinę. Plan wyjazdu był inny, samolot miał odlecieć o 6:30. Urzędnicy prezydenccy wytargowali odlot na 7:00, ale prezydent i tak się spóźnił, bo on z zasady nie lubił wcześnie wstawać.
Urzędnicy nie mieli prawa umawiać go na spotkania wcześnij niż przed 10:00.

Żyją ci, którzy to potwierdzą, dziennikarze też, np. Skowroński.
Rzekome poranne wizyty w radiu nagrywane były dzień wcześniej, bo prezydent nie pofatygowałby się na rozmowę o godz. 8.
Prezes ma tę samą przypadłość.

Wracając do Palikota, bo to o nim wątek, a raczej w jego obronie.
Jeśli PO go skasuje, ja skasuję PO i żaden Pluto mnie nie przekona.:D :D

waclaw46
11-07-2010, 17:37
Wracając do Palikota, bo to o nim wątek, a raczej w jego obronie.
Jeśli PO go skasuje, ja skasuję PO i żaden Pluto mnie nie przekona. Polu nie martw się , nie skasują Palikota.Natomiast zacząłem oglądać internetowe dzienniki TV TRWAM nie zdawałem sobie sprawy że tak intensywnie jest prowadzona propaganda i kultywowanie pamięci L.Kaczyńskiego.Pewnie go będą próbować beatyfikować?

Kolczuga
11-07-2010, 17:42
U nas w Polszce nie.
PiS jest przykladem. Trumny, krzyze, powodz, reklama -wszystko jest dobre by zwrocic na siebie uwage.



To dopiero 3 miesiace,a p. posel daje spektakle troche dluzej.
cos zle zrobilam,to sie znalazlo w Twoim cytacie,




Ziobro byl wtedy Ministrem Sprawiedliwosci, ktory w swietle jupiterow , na konferencjach prasowych oskarzal roznych ludzi o rozne przestepstwa.
Zazwyczj byly to podobno jakies straszliwe afery - ale nigdy nie dochodzilo do sformuowania sensownego aktu oskarzenia:D, zawsze popelniano zbyt wiele bledow proceduralnych i oskarzonych trzeba bylo przepraszac:D

Takimi duperelami jak gwalty na aresztantkach nikt nie mial glowy sie zajmowac wiec potrzebna byla szokowa terapia.

Mysle, ze jako mieszkanka ucywilizowanego kraju nie jestes tego w stanie zrozumie.

Piszesz, ze nie oceniasz.

Oceniasz, oceniasz i to nawet negatywnie, ale powierzchownie, niestety, jezeli wszystkie fakty nie sa ci znane.


Fakt,powierzchownie i negatywnie,jakos nie moge dostrzec pozytywow w palikotyzacji polityki,ale polityka podobno jak prostytutka ,wszystko zaakceptuje dla pieniedzy,a penisa szczegolnie:D

Tylko troszke mnie dziwi,ze akceptuja to podatnicy,za ktorych pieniadze te spektakle sie odbywaja.

Kazik
11-07-2010, 17:47
U nas w Polszce nie.
PiS jest przykladem. Trumny, krzyze, powodz, reklama -wszystko jest dobre by zwrocic na siebie uwage.
Z dalekiej perspektywy moze wyglada to inaczej ale tutaj...

Ale ziejesz nienawiścią i tracisz obiektywizm.

1] Trumny? To może nie POwinno być żadnych pogrzebów? Masz na myśli 2 trumny czy pozostałe 94 też?

2] Krzyże? Ten przed pałacem? To zniknie jak przyśpieszą wyjaśnienie katastrofy. Na razie mam wrażenie, że starają się to uniemożliwić, podobnie jak Sekuła się dwoi i troi aby nie wyjaśnić hazardowej.

Nawet chomik Kalisz potwierdził, że nasi prokuratorzy pracują "na niczym". Bo Rosja nie chce dać materiałów. Na 5 punktów [prośby] wykonali niepełny jeden. A taśma z szumami [może dziesiąta kopia] jest krótsza niż powinna. To jest kopia czy montaż? Może tak jak z gen. Sikorskim u Anglików? Część spalono pozostałe tajne na kolejne 50 lat.

3]Powódź powiadasz zamówił może Pis? Chyba tylko po to aby tam na wałach sfilmowali Tuska i Komorowskiego. Tusk tym razem nie wchodził w "rybaczkach" do wody po kolana, jak kiedyś dla filmowców, którzy suchą nogą stali na brzegu.:D Ale było śmiesznie--po "gospodarsku" wszedł po kolana. Filmowcy nie chcieli.:rolleyes:

4] O jakiej reklamie prawisz? Czy o tej z trumną Blidy, że Komorowski "przypadkiem" i "po drodze" tam zaplanował wizytę? No a co obiecał z kieszeni podatnika za POparcie od wdowca?

Graś mówi że to urząd i krzyża nie powinno być przed pałacem. A mnie się przypomina Niesiolowski [podobno pomysłodawca] jak z Czarneckim i innymi wieszali nocą w sejmie krzyż. Małe włamanie wtedy było.
Wtedy obaj byli z ZChN.

A co z urzędami i szkołami--to też użyteczność publiczna. Mnie ateiście te krzyże nie przeszkadzają [ale nie powinny być] a katolikowi Komorowskiemu przeszkadza?

Kazik
11-07-2010, 17:51
Kazik czy ty musisz leciec ta zdarta plyta i zupelnie nie na temat?
Odpowiadałem dla pluto37 który użył "meldunek". Zapytaj jego co do tego na wątku "Palikota" ma ta wstawka? Ja odpowiedziałem o jego zdartej płycie. Tyle.

Kolczuga
11-07-2010, 17:54
Ale ziejesz nienawiścią i tracisz obiektywizm.

1] Trumny? To może nie POwinno być żadnych pogrzebów? Masz na myśli 2 trumny czy pozostałe 94 też?

2] Krzyże? Ten przed pałacem? To zniknie jak przyśpieszą wyjaśnienie katastrofy. Na razie mam wrażenie, że starają się to uniemożliwić, podobnie jak Sekuła się dwoi i troi aby nie wyjaśnić hazardowej.

Nawet chomik Kalisz potwierdził, że nasi prokuratorzy pracują "na niczym". Bo Rosja nie chce dać materiałów. Na 5 punktów [prośby] wykonali niepełny jeden. A taśma z szumami [może dziesiąta kopia] jest krótsza niż powinna. To jest kopia czy montaż? Może tak jak z gen. Sikorskim u Anglików? Część spalono pozostałe tajne na kolejne 50 lat.

3]Powódź powiadasz zamówił może Pis? Chyba tylko po to aby tam na wałach sfilmowali Tuska i Komorowskiego. Tusk tym razem nie wchodził w "rybaczkach" do wody po kolana, jak kiedyś dla filmowców, którzy suchą nogą stali na brzegu.:D Ale było śmiesznie--po "gospodarsku" wszedł po kolana. Filmowcy nie chcieli.:rolleyes:

4] O jakiej reklamie prawisz? Czy o tej z trumną Blidy, że Komorowski "przypadkiem" i "po drodze" tam zaplanował wizytę? No a co obiecał z kieszeni podatnika za POparcie od wdowca?

Graś mówi że to urząd i krzyża nie powinno być przed pałacem. A mnie się przypomina Niesiolowski [podobno pomysłodawca] jak z Czarneckim i innymi wieszali nocą w sejmie krzyż. Małe włamanie wtedy było.
Wtedy obaj byli z ZChN.

A co z urzędami i szkołami--to też użyteczność publiczna. Mnie ateiście te krzyże nie przeszkadzają [ale nie powinny być] a katolikowi Komorowskiemu przeszkadza?



Teraz nawet z daleka zaczynam widziec lepiej,dzieki Kazik.

Pytalam wczesniej o komisje sejmowe,ale podobno nie pojme,bo za malo wiem,A moze da sie w telegraficznym ,co poprzednie komisje wyjasnily i co wyjasnia aktualnie pracujaca.

amelia
11-07-2010, 18:06
Teraz gwałtów nie ma w aresztach dzięki sprawiedliwej PO z nowym ministrem? Masz odchylenie w jedną stronę. Może za Ziobry były "tirówki" ale teraz już nie, bo Wyborcza ma lepsze tematy?.

Kazik chodzilo o to, ze wszyscy, cala wierchuszka lubelskiej Komendy Policji olewala to co tam sie dzialo.
Wszyscy wiedzieli i murem staneli za podejrzanym gwalcicielem. Taka solidarnosc zawodowa. Nikogo to nie obchodzilo. Palikot to naglosnil.


Za to teraz w areszcie popełnia samobójstwo 3 zbrodniarzy.
Do aresztu gdzie samobójstwo popełniło dwóch, to się dowozi trzeciego wioząc go z daleka, a facet popełnia samobójstwo na nowym miejscu bezzwłocznie.

Tam go zawieźli do aresztu bo już mają wprawę w "pomocy" samobójcom? Ja pisze o trzech porywaczach i mordercach K.Olewnika..

Kazik jezeli juz cos piszesz to byloby dobrze zachowac chociaz odrobine rzetelnosci:

W czerwcu 2007 r. w olsztyńskim areszcie jeszcze przed rozpoczęciem procesu powiesił się Wojciech Franiewski . Mężczyzna był uważany za niebezpiecznego przestępcę, dlatego siedział w celi sam, a pomieszczenie było monitorowane. Mimo to udało mu się powiesić na bandażu. Prokuratura chciała mu postawić zarzut kierowania porwaniem i zabiciem oskarżonego, za co groziło mu 25 lat lub dożywocie. Śledztwo wykazało, że w krwi Franiewskiego znajdował się alkohol i śladowe ilości amfetaminy. Śledztwo w tej sprawie trwa.

W kwietniu 2008 r. w więzieniu w Płocku (tym samym co Pazik) powiesił się Sławomir Kościuk skazany na dożywocie. Scenariusz jego samobójstwa był identyczny jak Pazika: Kościuk przebywał w pojedynczej celi. Powiesił się w kąciku sanitarnym na prześcieradle przymocowanym do kraty koszowej. Kamera tam nie dociera.

22 Sty 2009 ... Dzień przed rozprawą Pazik powiesił się w celi.
Sprawdziliśmy, kto i kiedy odwiedzał Roberta Pazika. Od marca ubiegłego roku, gdy dostał wyrok dożywocia, miał cztery widzenia. Po raz pierwszy - w maju w więzieniu w Płocku była u niego matka z bratem Grzegorzem. W połowie czerwca - również w Płocku, odwiedził go brat. 29 września - już w Sztumie - Pazik widział się znowu i z matką, i z bratem. 12 stycznia w Płocku ostatni raz odwiedził go brat.



Prasa podaje, ze Franiewski tego dnia gdy sie powiesil w Olsztynie przesluchiwany byl przez CBS, wykryto u niego w organizmie alkohol i narkotyki - pamietaj, ze byl to czerwiec 2007 - kto wtedy rzadzil?

A Ziobry teraz nie ma w ministerstwie. Co powiecie więc o nowych min. sprawiedliwości? PO ma już trzeciego w trzy lata.

Za samobojstwa Kosciuka i Pazika Cwiakalski musial pozegnac sie ze stanowiskiem,
samobojstwo Franiewsskiego upieklo sie Ziobrze;)

Doc
11-07-2010, 18:07
Popieram Janusza Palikota!!!To o co pyta dziś- zadawaliśmy sobie pytania w dniu katastrofy.Lech Kaczyński rozpoczął swoją kampanię wyborczą,paczcie kto za mną stoi?Zginęli niewinni ludzie.Terror jaki zastosował Jarosław Kaczyński wraz ze swoją ekipą po katastrofie wobec zażenowanej większości jest nie do przyjęcia.To co robi dzisiaj PiS to cynizm i obłuda.Dlatego tak bardzo domagają usunięcia J.Palikota.
Kochany kolego cieszę się że Palikot znalazł nowego obrońcę.A tak naprawdę to ja napisałem do Ciebie zupełnie co innego tylko"admin"wyciął.Jak chcesz wiedzieć co tam było to odwróć Palikota ogonem i wszystko jasne.:mad:

Kazik
11-07-2010, 18:10
Polu nie martw się , nie skasują Palikota.Natomiast zacząłem oglądać internetowe dzienniki TV TRWAM nie zdawałem sobie sprawy że tak intensywnie jest prowadzona propaganda i kultywowanie pamięci L.Kaczyńskiego.Pewnie go będą próbować beatyfikować?
Beatyfikacji samobójczyni Blidy nie domaga się SLD? Jeszcze nie? Ale Komorowski już uczynił krok w tym kierunku.

Może też użalić się nad porywaczami i mordercami K. Olewnika? Też samobójcy. A może im strażnicy pomogli? Beatyfikować?

Nie martw się. Nie będą beatyfikować. Ale Ty byś już chciał śp Lecha zapomnieć? Może najpierw wyjaśnijmy czyja wina była?

http://smolensk-2010.pl/2010-06-16-dostalismy-od-rosjan-zmontowane-nagranie.html zmontowane nagranie?
http://smolensk-2010.pl/2010-07-09-niskie-loty-gazety-wyborczej.html--Wyborcza od pierwszych minut, że wina pilota.

Z dodaniem że prezydent "na pewno" kazał lądować i tak dalej. Ten szmatławiec Wyborcza jest obiektywny? Wyssali z palca takie informacje, gdy fachowcy nic nie wiedzieli?

amelia
11-07-2010, 18:21
[/B]


Fakt,powierzchownie i negatywnie,jakos nie moge dostrzec pozytywow w palikotyzacji polityki,ale polityka podobno jak prostytutka ,wszystko zaakceptuje dla pieniedzy,a penisa szczegolnie:D

Tylko troszke mnie dziwi,ze akceptuja to podatnicy,za ktorych pieniadze te spektakle sie odbywaja.


No coz, nie ma co owijac w bawelne, ani zbytnio sie rumienic, ale penis jest niezmiernie waznym elementem zycia.
Jeszcze ciagle:D

Podatnicy musza sie pogodzic z duzo glupszym wydatkowaniem swoich pieniedzy;)

amelia
11-07-2010, 18:26
Teraz nawet z daleka zaczynam widziec lepiej,dzieki Kazik.

Pytalam wczesniej o komisje sejmowe,ale podobno nie pojme,bo za malo wiem,A moze da sie w telegraficznym ,co poprzednie komisje wyjasnily i co wyjasnia aktualnie pracujaca.


Niestety na skroty sie nie da.
Chociaz wszystkim samoukom wydaje sie, ze sa najmadrzejsi:D

Te aktualnie pracujace komisje zostaly powolane na wyrazne zyczenie PiS. To poslowie PiS sa tam najbardziej aktywni.
Kazik niezawodnie ci wszystko wyjasni:D

Kazik
11-07-2010, 18:46
.
W czerwcu 2007 r. w olsztyńskim areszcie jeszcze przed rozpoczęciem procesu powiesił się Wojciech Franiewski . Mężczyzna był uważany za niebezpiecznego przestępcę, dlatego siedział w celi sam, a pomieszczenie było monitorowane. Mimo to udało mu się powiesić na bandażu. Prokuratura chciała mu postawić zarzut kierowania porwaniem i zabiciem oskarżonego, za co groziło mu 25 lat lub dożywocie. Śledztwo wykazało, że w krwi Franiewskiego znajdował się alkohol i śladowe ilości amfetaminy. Śledztwo w tej sprawie trwa.

W kwietniu 2008 r. w więzieniu w Płocku (tym samym co Pazik) powiesił się Sławomir Kościuk skazany na dożywocie. Scenariusz jego samobójstwa był identyczny jak Pazika: Kościuk przebywał w pojedynczej celi. Powiesił się w kąciku sanitarnym na prześcieradle przymocowanym do kraty koszowej. Kamera tam nie dociera.

22 Sty 2009 ... Dzień przed rozprawą Pazik powiesił się w celi.
Sprawdziliśmy, kto i kiedy odwiedzał Roberta Pazika. Od marca ubiegłego roku, gdy dostał wyrok dożywocia, miał cztery widzenia. Po raz pierwszy - w maju w więzieniu w Płocku była u niego matka z bratem Grzegorzem. W połowie czerwca - również w Płocku, odwiedził go brat. 29 września - już w Sztumie - Pazik widział się znowu i z matką, i z bratem. 12 stycznia w Płocku ostatni raz odwiedził go brat.

Prasa podaje, ze Franiewski tego dnia gdy sie powiesil w Olsztynie przesluchiwany byl przez CBS, wykryto u niego w organizmie alkohol i narkotyki - pamietaj, ze byl to czerwiec 2007 - kto wtedy rzadzil?

Za samobojstwa Kosciuka i Pazika Cwiakalski musial pozegnac sie ze stanowiskiem,
samobojstwo Franiewsskiego upieklo sie Ziobrze;)
Ziobro długo nie porządził. Od czerwca do października, gdy wygrało PO. Nawet może jeszcze nie poznał sprawy. Wyborczy czas był wtedy.
No ale dwaj pozostali to w Płocku. Co najmniej dziwne, że nie wyciągnął nowy minister doświadczeń z Olsztyna.

Ale może uznał za przypadek. Natomiast po drugim samobójstwie to już należy być bardzo przewidującym. Zwłaszcza że został tylko jeden. Ten trzeci.

No to przewidujący przewieźli faceta kilkaset kilometrów do tego samego aresztu w Płocku. A ten zaraz się też powiesił. W poprzednim areszcie wykłócał się podobno o zmianę adwokata. A po przewiezieniu już nie chce walczyć i się wiesza? W areszcie gdzie już jego kompan się powiesił?
I gdzie był monitoring?

Ta sprawa sięga daleko. Jeszcze Kalisza i SLD. Tak więc działają tu chyba jakieś wysokie siły. Może WSI? Tak więc nawet Ziobro i Ćwiąkalski nic nie mogli. Kto zdecydował o przewiezieniu faceta [ostatniego-bandytę, lecz świadka] to zapewne ma wytłumaczenie.

W sprawie Olewnika coraz nowe błędy wychodzą i 60 tomów zaginionych akt znaleziono po latach. Inne zalała woda z rury kanalizacyjnej. Część ukradł złodziej [razem z policyjnym autem].

Nawet komisja Warrena by tu nie pomogła. Tam po zabójstwie J.F.Kennedy--- było 18 śmierci świadków. Samobójstwa i wypadki.

wankabor
11-07-2010, 19:02
Gdybyś tak jeszcze pisał krótsze posty.....? ;)

Nie wiem jak inni, ale ja omijam posty wszystkich "userów"
w których analizują słowo po słowie, zdanie po zdaniu z wypowiedzi swoich oponentów.
Nie chce mi się czytać...a pewnie szkoda.

Czynię to samo , a nawet więcej , bo w ogóle nie czytam postów pewnych autorów.

amelia
11-07-2010, 19:15
Ziobro długo nie porządził. Od czerwca do października, gdy wygrało PO. Nawet może jeszcze nie poznał sprawy.



Kazik mataczysz

Zbigniew Ziobro - 2005–2007 minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, a następnie w rządzie Jarosława Kaczyńskiego

a Franiewski przez caly ten czas byl w wiezieniu.

Wyborczy czas był wtedy.


Akurat w to, ze bardziej interesowaly Ziobre wybory niz co innego jestem w stanie uwierzyc:D

tadeusz50
11-07-2010, 19:18
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro
# Zbigniew Ziobro (PiS) od 31 października 2005 do 7 września 2007
# p.o. Prezes Rady Ministrów Jarosław Kaczyński (PiS) od 7 września 2007 do 11 września 2007
# Zbigniew Ziobro (PiS) od 11 września 2007 do 16 listopada 2007

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ministerstwo_Sprawiedliwo%C5%9Bci

Oj Kaziu Kaziu popraw się

Kolczuga
11-07-2010, 19:35
No coz, nie ma co owijac w bawelne, ani zbytnio sie rumienic, ale penis jest niezmiernie waznym elementem zycia.Jeszcze ciagle:D

Podatnicy musza sie pogodzic z duzo glupszym wydatkowaniem swoich pieniedzy;)

..niz na Palikotowego penisa?

Nie tylko elementem,zycie wrecz od penisa zalezy:D :D

amelia
11-07-2010, 19:59
..niz na Palikotowego penisa?




No coz sztuczny penis zyskal status miedzynarodowego atrybutu politycznego - tym razem uzyl (odgapil?) go zdecydowany przeciwnik PO

http://www.youtube.com/watch?v=8yYOZ96EJM8&feature=related

tadeusz50
11-07-2010, 20:06
Kazik pewnie nie może dodzwonić się do prezesa po dyrektywy. Jak tu wytłumaczyć się z błędów. Nienawiść do innych ugrupowań jak widać zaślepia.

Arti
11-07-2010, 20:41
Kazik pewnie nie może dodzwonić się do prezesa po dyrektywy. Jak tu wytłumaczyć się z błędów. Nienawiść do innych ugrupowań jak widać zaślepia.

po co się tłumaczyć każdy ma google .
Moim zdaniem nienawiść wyostrza jęzor.

no a to ciekawe jak widać zaślepia. jak widać może zaślepiać :rolleyes:

jip
11-07-2010, 20:46
Pluto, pytania są proste jak metr sznurka w kieszeni. ;)
Daję Kazikowi szansę: niech pozna fakty zanim je przekręci.
Idę oglądać mecz. Stawiam na Hiszpanię. :)
Ja stawiam na Kazika, że przekręci...:D

pluto37
11-07-2010, 20:46
Pluto37 nagminnie obcina część zamknięcia i wtedy wychodzi dziwoląg jak się go cytuje. Obcina ostatni nawias i to już wystarczy, aby nie wyszło jak należy. Ale jest odporny na wiedzę w tym temacie lub robi to celowo. Tak więc mu już tak zostanie.

Kazik! Zostaw moje skarpetki w spokoju.
Wez sie za szpadelek. Piaskownica czeka.
Pa!

pluto37
11-07-2010, 20:53
Pluto, pytania są proste jak metr sznurka w kieszeni. Zbyt! Ale tez moga spowodowac nieobliczalne straty.:D
Daję Kazikowi szansę: niech pozna fakty zanim je przekręci. :D :D Dalej uwazam, ze to okrucienstwo w tym przypadku.
Idę oglądać mecz. Stawiam na Hiszpanię. Ja jednak na Holandie!
Mam sentyment do "hotdoga" sledziowego w/g holenderskiej mody:D

Kazik
11-07-2010, 21:10
Niestety na skroty sie nie da.
Chociaz wszystkim samoukom wydaje sie, ze sa najmadrzejsi:D

Te aktualnie pracujace komisje zostaly powolane na wyrazne zyczenie PiS. To poslowie PiS sa tam najbardziej aktywni.
Kazik niezawodnie ci wszystko wyjasni:D
Co Ty amelio mówisz? Toż to znowu czysta herezja. Czy ja ciągle mam Ci dostarczać informacji--prostując takie herezje? Może czasem coś sprawdzisz zanim napiszesz? Przecież tylko żółć się tutaj w Twoich postach leje. Ale bez pokrycia w faktach niestety.

Jedynie hazardowa zostala powolana na wniosek Pis i SLD. Aktualnie działa jeszcze "naciskowa" 3 lata [PO]
Do sprawy Blidy 3 lata [wniosek SLD].
Hazardowa ma 8 miesięcy i Sekuła wszystko robi na rozkaz, aby sprawie łeb ukręcić. To wniosek Pis i chyba SLD też. A PO się tak broniło przed powołaniem komisji. Opinia publiczna zwyciężyła. Musieli się zgodzić--wszystko robili i robią aby nie dopuścić do wyjaśnienia afery korupcyjnej na szczytach władzy PO.

Zdymisjonowany przez Tuska Grześ Schetyna, po wykryciu hazardowej wraca na marszałka. Czegoś takiego jeszcze ten kraj nie widział. A marszałek do zaprzysiężenia Komorowskiego jest p.o. prezydentem. Coś niesamowitego. Szczyt bezczelności.
=====================================
Ściąga dla ameli:--wszystkie po wyborach--zauważ to są rządy PO-PSL.

19 XII 2007 - Sejm powołał komisję śledczą ds. zbadania okoliczności śmierci Blidy
11 I 2008 - Sejm powołał komisję śledczą ds. zbadania nielegalnych działań wobec funkcjonariuszy służb specjalnych i wymiaru sprawiedliwości
13 II 2009 - Sejm powołał komisję śledczą do zbadania okoliczności porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika
4 XI 2009 - Sejm powołał komisję śledczą do zbadania procesu legislacyjnego aktów prawnych dotyczących gier i zakładów wzajemnych
========================================
a to źródło do powyższych cytatów: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sejm_VI_kadencji sejm VI kadencji--to po wygranej PO. Te komisje PO uzgodniło z SLD. Czyli SLD dostanie sprawę samobójczyni [niewiniątka] Blidy, a PO komisje do spraw rzekomych nacisków. Obie działają już 3 lata, podatnik komisji płaci dodatkowo [oprócz zarobków posła], a oni chyba na stołkach dostają odcisków. Za sto lat nie skończyli by szukać czego nie było. Ale za 500 dni wybory. Wraz z końcem PO, komisje też skończą.

amelia
11-07-2010, 21:10
po co się tłumaczyć każdy ma google .
Moim zdaniem nienawiść wyostrza jęzor.

no a to ciekawe jak widać może zaślepiać :rolleyes:

Wielbiciele ....Kazika wierza na slowo w kazde jego przekretactwo:D .
Nikt go nie sprawdza;)

a klamstwo sie szerzy i szerzy

Arti
11-07-2010, 21:13
na emeryckiej ławce można pogadać z sensem i bez sensu.

amelia
11-07-2010, 21:15
Co Ty amelio mówisz? Toż to znowu czysta herezja. Czy ja ciągle mam Ci dostarczać informacji--prostując takie herezje? Może czasem coś sprawdzisz zanim napiszesz? Przecież tylko żółć się tutaj w Twoich postach leje. Ale bez pokrycia w faktach niestety.




Staraj sie Kazik, staraj:D :D :D

Kazik
11-07-2010, 21:16
Czynię to samo , a nawet więcej , bo w ogóle nie czytam postów pewnych autorów.
Super. Załóż towarzystwo wzajemnej adoracji. A do czytania jedynie Wyborcza, oglądaj TVN i TVN24.

Lepiej już nie można.:mad: Jak możesz w takim razie coś wiedzieć co się dzieje w kraju? Niesamowite.

amelia
11-07-2010, 21:21
na emeryckiej ławce można pogadać z sensem i bez sensu.

masz racje:)
najlepiej nie wymieniac pogladow, bo zazwyczaj dostaje sie gorsze:D

jip
11-07-2010, 21:24
Co Ty amelio mówisz? Toż to znowu czysta herezja. Czy ja ciągle mam Ci dostarczać informacji--prostując takie herezje? Może czasem coś sprawdzisz zanim napiszesz? Przecież tylko żółć się tutaj w Twoich postach leje. Ale bez pokrycia w faktach niestety.

Jedynie hazardowa zostala powolana na wniosek Pis i SLD. Aktualnie działa jeszcze "naciskowa" 3 lata [PO]
Do sprawy Blidy 3 lata [wniosek SLD].
Hazardowa ma 8 miesięcy i Sekuła wszystko robi na rozkaz, aby sprawie łeb ukręcić. To wniosek Pis i chyba SLD też. A PO się tak broniło przed powołaniem komisji. Opinia publiczna zwyciężyła. Musieli się zgodzić--wszystko robili i robią aby nie dopuścić do wyjaśnienia afery korupcyjnej na szczytach władzy PO.

Zdymisjonowany przez Tuska Grześ Schetyna, po wykryciu hazardowej wraca na marszałka. Czegoś takiego jeszcze ten kraj nie widział. A marszałek do zaprzysiężenia Komorowskiego jest p.o. prezydentem. Coś niesamowitego. Szczyt bezczelności.
=====================================
Ściąga dla ameli:--wszystkie po wyborach--zauważ to są rządy PO-PSL.

19 XII 2007 - Sejm powołał komisję śledczą ds. zbadania okoliczności śmierci Blidy
11 I 2008 - Sejm powołał komisję śledczą ds. zbadania nielegalnych działań wobec funkcjonariuszy służb specjalnych i wymiaru sprawiedliwości
13 II 2009 - Sejm powołał komisję śledczą do zbadania okoliczności porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika
4 XI 2009 - Sejm powołał komisję śledczą do zbadania procesu legislacyjnego aktów prawnych dotyczących gier i zakładów wzajemnych
========================================
a to źródło do powyższych cytatów: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sejm_VI_kadencji sejm VI kadencji--to po wygranej PO. Te komisje PO uzgodniło z SLD. Czyli SLD dostanie sprawę samobójczyni [niewiniątka] Blidy, a PO komisje do spraw rzekomych nacisków. Obie działają już 3 lata, podatnik komisji płaci dodatkowo [oprócz zarobków posła], a oni chyba na stołkach dostają odcisków. Za sto lat nie skończyli by szukać czego nie było. Ale za 500 dni wybory. Wraz z końcem PO, komisje też skończą.
I znowu pokręciłeś... nie wszystko się składa, ale taka Twoja uroda..... Lucia też tak mówi, że inaczej nie możesz..... no i jak mówi Artfilka "na emeryckiej ławce można pogadać z sensem i bez sensu" u Ciebie przewaga tego drugiego.....

Kazik
11-07-2010, 21:54
Kazik mataczysz

Zbigniew Ziobro - 2005–2007 minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, a następnie w rządzie Jarosława Kaczyńskiego

a Franiewski przez caly ten czas byl w wiezieniu.

Akurat w to, ze bardziej interesowaly Ziobre wybory niz co innego jestem w stanie uwierzyc:D
Był w wiezieniu i prokuratorzy prowadzili śledztwo. Nie pisałem inaczej-- ale powiesił się [lub klawisze mu pomogli] w czerwcu 2007. WTEDY DOPIERO sprawa mogła dotrzeć na najwyższe szczeble. W październiku był już rząd PO i Ziobrę zastąpił Czuma. A czy wyjaśniono i ukarano winnych, że najpilniej strzeżony wiezień się powiesił?

Zobacz że Ziobro a raczej jego podwładni [minister sam nie prowadzi śledztwa] mieli czas od czerwca do października 2007. To krótko. Śledztwo chyba było skończone i czekano na datę rozprawy? Jak się powiesił--to wtedy sprawa stała się głośna.

A Czuma, Ćwiąkalski i teraz nowy [po oddzieleniu prokuratury] mieli czas od czerwca 2007 do dziś--11 lipiec 2010. Porównaj czas działania. Bo dotychczas NIE WYJASNIONO SPRAWY.

Czyli 3 mies Ziobry i 3 lata pozostałych ministrów z PO.

WIDAC RÓZNICĘ? No to kto tu mataczy? Nie zarzucaj mi matactwa-bo własnie podałem Ci fakty. Fakty SPRAWDZALNE.

Datę gdy bandzior-świadek się powiesił znajdziesz łatwo-bo już podałem w poprzednim poście. A kiedy głosowałaś w październiku 2007 też łatwo znajdziesz. Nawet wnuk by Ci to znalazł.

Tak więc trochę wiedzy poszukaj i posłuż się logiką.

3 miesiące Ziobry--nie wyjaśniono sprawy.
3 lata następców-nie wyjaśniono sprawy. Oto porównanie.

Jak już przetrawiłaś czas jaki miał Ziobro i następcy to jednak dotyczy to wyłącznie pierwszego samobójcy.

Pozostali DWAJ to już czysto za rządów ministrów PO. Ale nadal nic nie wiadomo jak to było możliwe i kto zawinił. Nic prokuratura nie robi?

jip
11-07-2010, 21:58
Nic prokuratura nie robi?
Zapomniałeś? Prokuratura jest niezależna, LK powołał NACZELNEGO.... nie dziwię się SKS Cie dopadło...

tadeusz50
11-07-2010, 22:06
#200
Ziobro długo nie porządził. Od czerwca do października, gdy wygrało PO. Nawet może jeszcze nie poznał sprawy. Wyborczy czas był wtedy.
Cóż więcej dodać jak nie mataczenie. Zapomniałem w PiS czarne jest białe

amelia
11-07-2010, 22:09
Kazik wytlumacz mi to jeszcze raz

Arti
11-07-2010, 22:10
Kazik wytlumacz mi to jeszcze raz

proponuję pw

Arti
11-07-2010, 22:12
Kazik wytlumacz mi to jeszcze raz

proponuję pw lub gg intymnie :)

tadeusz50
11-07-2010, 22:20
Kazik
Ręce opadają i nie tylko
W październiku był już rząd PO i Ziobrę zastąpił Czuma.

# Zbigniew Ziobro (PiS) od 11 września 2007 do 16 listopada 2007
# Zbigniew Ćwiąkalski (bezpartyjny) od 16 listopada 2007 do 21 stycznia 2009

link ten sam co podałem wcześniej
w czterodniowej przerwie rządził w ministerstwie prezes Jarosław Kaczyński

Kazik
11-07-2010, 22:35
Wielbiciele ....Kazika wierza na slowo w kazde jego przekretactwo:D .
Nikt go nie sprawdza;)

a klamstwo sie szerzy i szerzy
Ja sprawdzam Ciebie i gołosłowne Twoje oszczerstwa kompromituję dowodami. A tak łatwo by Ci było poszukać. Wikipedia, strony rządowe i sejmowe. Ale trzeba amelio chcieć. Nie wystarczy umieć jadem pluć.

Ty to robisz, a ja następnie szukam i mozolnie wyjaśniam, przystępnie jak dziecku. Tak jest za każdym razem jak odpisuję na Twój post. Weź chociaż przykład z pluto37--jedziecie na tym samym wózku, lecz jego wiedza do Twojej jest jak 1:100 [na jego korzyść].

Myślisz że mi przyjemnie ciągle Ci coś wyjaśniać? Ale pozostawić bez wyjaśnienia-to przyzwolić na pisanie bzdurek bez żadnej wiedzy.

Pisałaś już do mnie "matactwo" teraz "przekrętactwo", to chyba się nie obrazisz jak napisałem Ci "bzdurki":)

Kazik
11-07-2010, 23:18
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro


http://pl.wikipedia.org/wiki/Ministerstwo_Sprawiedliwo%C5%9Bci

Oj Kaziu Kaziu popraw się
Każdy tu piszący [nawet z minimalna wiedzą] wie że Ziobro rządził 2 lata [tak jak Pis] Październik 2005 do październik 2007.

Ja w poście#200 napisałem "długo nie porządził" A powinno być "długo nie porządził nad tą sprawą". No ale szukacie dziury w całym.

W kolejnym poście do ameli widać to wyraźnie. 3 miesiące miał czasu Ziobro od czasu samobójstwa. Bo facet się wieszał w czerwcu 2007--na koniec rządów Pis i Ziobry. Czy wyjaśniłem?

Poczytaj więc mój #221 tam jest wyraźnie napisane że od czerwca do października miał czas. Amelia napisała że Ziobro rządził 2 lata. Ja nie zaprzeczałem. Zdziwiłem się tylko że mi coś takiego smali.

Fakt pomyliłem--w październiku 2007 po wygranej PO był Ćwiąkalski, Czuma go zastąpił. To "przejęzyczenie" z tą zamianą bo trudno takiej prostej rzeczy nie wiedzieć.

Uff-ale się Tobie udało. Takie coś wychwycić.:D Ale dobrze wiesz co miałem na myśli z tymi 3 miesiącami. Jeszcze raz odsyłam do lektury #221--tam widać o jakich 3 miesiącach piszę.

Dałeś tadeuszu Jip-kowi pożywke. Z braku lepszego pomysłu na post to bedzie mi teraz jak rzep na psim ogonie.:D

Alunia
11-07-2010, 23:31
Kazik! Na litość boską!
Chcę, Cię czytać. Naprawdę!!
Czy jednak mógłbyś skracać wypowiedzi i ograniczyć załączane linki, odnośniki i cytaty. To jest nie do przełknięcia sorrry...:confused:
Dla mnie...ale co tam ja...;)
Uwierz! Para idzie w gwizdek! Szkoda Twoich wysiłków.
Jeszcze raz ....sorry...:confused:

POLA
11-07-2010, 23:33
Polu nie martw się , nie skasują Palikota.Natomiast zacząłem oglądać internetowe dzienniki TV TRWAM nie zdawałem sobie sprawy że tak intensywnie jest prowadzona propaganda i kultywowanie pamięci L.Kaczyńskiego.Pewnie go będą próbować beatyfikować?
Co do Palikota - nie jestem taka pewna, czy go nie poświęcą. Jeśli tak - popełnią kardynalny błąd.
Czas najwyższy wszelkim harcom pisowskim powiedzieć: basta!

A widzisz, a ja regularnie się zatruwam,:D ale dzięki temu wiem, jaką politykę się tam uprawia i którzy pisowcy chętnie występują w mediach o.R.

Arti
11-07-2010, 23:35
a ja proponuję do adremu ;)

Alunia
11-07-2010, 23:41
a ja proponuję do adremu ;)
Czyli...co w tej sprawie powiesz?:D

Arti
11-07-2010, 23:45
Czyli...co w tej sprawie powiesz?:D

już pisałam i do tej pory w tej sprawie zdania nie zmieniłam.

Alunia
11-07-2010, 23:48
Ach ju...:D
Czekamy na gotowe???:D

Arti
11-07-2010, 23:55
ciekawam ile osób wypowie się pozytywnie.

Kazik
11-07-2010, 23:57
Kazik! Na litość boską!
Chcę, Cię czytać. Naprawdę!!
Czy jednak mógłbyś skracać wypowiedzi i ograniczyć załączane linki, odnośniki i cytaty. To jest nie do przełknięcia sorrry...:confused:
Dla mnie...ale co tam ja...;)
Uwierz! Para idzie w gwizdek! Szkoda Twoich wysiłków.
Jeszcze raz ....sorry...:confused:
Ile czasu zajmuje Ci przeczytanie tego #229? Specjalnie robię przerwy--bo lepiej się czyta, a przy okazji rozdzielam informacje. To długie? Dla Jip-ka podobno tak. Kiedyś to napisał.

To jak ktoś napisze bzdury to mam krótko powiedzieć, że jest w wielkim błędzie i to ma wystarczyć? Wolę podać argumenty. Czyli krótkie cytaty [najważniejsze] i link [zawsze podaję] skąd artykuł internetowy wzięty. Aby nie było że coś wymyśliłem, lecz jakiś dziennikarz napisał.

Takie szukanie zajmuje czas. Ponadto poprawiam tekst czytając podgląd--poprawiam "ą i ę" brakujące literki i to też sporo czasu. Lubię dokładnie. Czasem piszę dwa posty jednocześnie z uwzględnieniem cytatów. Wtedy to piszę w Wordzie.

Alunia
11-07-2010, 23:58
ciekawam ile osób wypowie się pozytywnie.

O Palikocie?
Ja jestem "państwo środka" (nie mylić z cesarstwem Zhenga:D )
Lubię rozwagę. Zaszaleć mogę na prywatny koszt i użytek;)

Kazik
12-07-2010, 00:02
Co do Palikota - nie jestem taka pewna, czy go nie poświęcą. Jeśli tak - popełnią kardynalny błąd.
Czas najwyższy wszelkim harcom pisowskim powiedzieć: basta!

Na jakie to harce Pisowskie potrzeba wypuszczać chama?

Niech Palikota zachowają. To przecież rzecznik PO i odzwierciedlenie PO [za wyjątkiem Gowina]

Alunia
12-07-2010, 00:04
Takie szukanie zajmuje czas. Ponadto poprawiam tekst czytając podgląd--poprawiam "ą i ę" brakujące literki i to też sporo czasu. Lubię dokładnie. Czasem piszę dwa posty jednocześnie z uwzględnieniem cytatów. Wtedy to piszę w Wordzie.

Właśnie o tym piszę!
Domyślam się ile trwa i nie sądzę by Twoje wysiłki były doceniane.
Wyluzuj! Przecież widzisz, że nie wszyscy chcą słuchać Ciebie...wolą siebie.

PS. Nie zawsze się z Tobą zgadzam.
I co z tego? Czym było forum gdybyśmy tłukli w jeden bęben? Nuuuda:D Pozdrawiam:)

taneska
12-07-2010, 00:18
Ciekawy list Kory i Sipowicza zamieszczony na blogu Palikota
http://palikot.blog.onet.pl/List-Kory-Jackowskiej-i-Kamila,2,ID410223901,n

Doc
12-07-2010, 03:55
Ciekawy list Kory i Sipowicza zamieszczony na blogu Palikota
http://palikot.blog.onet.pl/List-Kory-Jackowskiej-i-Kamila,2,ID410223901,n
Chyba Kora szuka sponsora no i się rymło ale na to wygląda.:rolleyes:

tadeusz50
12-07-2010, 05:56
Kazik
Jak zwykle usiłujesz wykręcić się sianem, popełniłeś błędy i doskonale wiesz, że dość często je wychwytuję. Naprawdę polegam na swojej pamięci i tylko czasem muszę sie upewnić i dać link bo Ty bez udowodnienia nie uznajesz swojej ewidentnej porażki. Sam przyznaj, że punktuję dość celnie.

krystynka
12-07-2010, 06:03
Kora, akurat dla mnie, nie jest wyrocznią.
Chorągiewka na wietrze...
Niegdyś taka maryjna, mieszkanie upstrzone brazkami Matki Boskiej, wręcz chwaliła się swoja przemianą.
Odkąd poznała Sipowicza, wybił jej te zmanierowanie religije z głowy.
A widzę, że też i nawciskał nowych treści, słuszniejszych.

amelia
12-07-2010, 06:13
Ja sprawdzam Ciebie i gołosłowne Twoje oszczerstwa kompromituję dowodami. A tak łatwo by Ci było poszukać. Wikipedia, strony rządowe i sejmowe. Ale trzeba amelio chcieć. Nie wystarczy umieć jadem pluć.

Ty to robisz, a ja następnie szukam i mozolnie wyjaśniam, przystępnie jak dziecku. Tak jest za każdym razem jak odpisuję na Twój post. Weź chociaż przykład z pluto37--jedziecie na tym samym wózku, lecz jego wiedza do Twojej jest jak 1:100 [na jego korzyść].

Myślisz że mi przyjemnie ciągle Ci coś wyjaśniać? Ale pozostawić bez wyjaśnienia-to przyzwolić na pisanie bzdurek bez żadnej wiedzy.

Pisałaś już do mnie "matactwo" teraz "przekrętactwo", to chyba się nie obrazisz jak napisałem Ci "bzdurki":)

Nie bzdurki Kazik nie bzdurki, nie jestes rzetelny,

Nie dosc, ze podajesz nieprawdziwe fakty to wciskasz nam swoja wlasna ich interpretacje.


Kazik to cytat z twojego postu 188 od ktorego wszystko sie zaczelo

Za to teraz w areszcie popełnia samobójstwo 3 zbrodniarzy.
Do aresztu gdzie samobójstwo popełniło dwóch, to się dowozi trzeciego wioząc go z daleka, a facet popełnia samobójstwo na nowym miejscu bezzwłocznie.

Tam go zawieźli do aresztu bo już mają wprawę w "pomocy" samobójcom? Ja pisze o trzech porywaczach i mordercach K.Olewnika.

Kto gdzie i kiedy popelnil samojstwo juz ustalilismy - twoje dane byly falszywe.
Kto kiedy byl ministrem sprawiedliwosci tez - tutaj tez nie byles bliski prawdy.

Pokretnie mi wyjasniasz, ze Ziobro mial prawo zajmowac sie podejrznym o zabojstwo Olewnika od momentu popelnienia przez niego tego samobojstwa a Cwiakalski powinien nianczyc pozostalych podejrzanych i skazanych w tej sprawie od momentu objecia stanowiska:D - ciekawa retoryka

Wyjasnie ci jeszcze, ze skazanych dowozi sie tam gdzie odbywa sie proces.
To skazanego przywozi sie do Sadu a nie odwrotnie.

I kto tutaj pisze bzdury, oszczerstwa i kompromituje sie ?

I jeszcze dla informacji zeby temat byl omowiony doglebnie:

W ubieglym roku w roznych wiezieniach i aresztch sledczych w Polsce skazani i aresztowani popelnili 39 samobojstw na blisko 80 tys osadzonych.
To wychodzi srednio 3 samobojstwa z hakiem miesiecznie.
Podobno ta statystyka jest dla Polski korzystna bo w innych krajach tych targniec sie na zycie jest statystycznie wiecej.

I co z tym zrobic ma minister?
Osobiscie pilnowac kazdego skazanego?

Pochyl sie nad tym problemem Kazik bo dla mnie ta sprawa jest juz definitywnie zamknieta

krystynka
12-07-2010, 06:29
Ale przyznasz Amelio, że te trzy samobójstwa są zagadkowe.
Kazik ma rację. Te są wspomagane.
Też takie odniosłam wrażenie.

Zresztą w sprawie K.Olewnika wszystko jest zagadką.
Tak być powinno w państwie prawa?

krystynka
12-07-2010, 06:30
Eh, nie na temat. Ale poszło...

tadeusz50
12-07-2010, 06:51
Jedno co udało się Kazikowi to, że pewnie przez pomyłkę napisał prawdę.

Nawet komisja Warrena by tu nie pomogła. Tam po zabójstwie J.F.Kennedy--- było 18 śmierci świadków. Samobójstwa i wypadki.

Gdzie tam jeszcze do takiej tragicznej liczby i ile to lat minęło? Zbliżamy sie do półwiecza i nic nie jest pewne.

waclaw46
12-07-2010, 09:18
Kazik-Na jakie to harce Pisowskie potrzeba wypuszczać chama?
Nie wiesz o tym że na chamów jest najlepszy cham bo mają wspólny język.Palikot jest inteligentny potrafi się dostosować do towarzystwa.Morze byś coś wymościł i odpowiedział Ostatkowi na pytanie?

Alunia
12-07-2010, 09:45
Jeśli Palikot stanowi problem społeczny,
a powoli chyba tak,
to wyjaśnienie mogą dać rozważania pt.:

"Palikot, a syndrom Piotrusia Pana":D :D

pluto37
12-07-2010, 09:54
Ale przyznasz Amelio, że te trzy samobójstwa są zagadkowe.
Kazik ma rację. Te są wspomagane.
Też takie odniosłam wrażenie.
Wrazenie? A jakies dowody na to, ze wrazenie moze miec jakies podstawy?
Zresztą w sprawie K.Olewnika wszystko jest zagadką.
Tak być powinno w państwie prawa? Nie mieszalbym zbyt wielu rzeczy naraz. A juz napewno oddzielilbym duza polityke od tego co sie dzialo od poczatku w tej sprawie na lokalnym podworku.
A panstwo prawa? To jest piekna idea, ktora nigdzie jeszcze sie nie zrealizowala.
Nawet w Niebie cos musialo byc z idealem nie tak, skoro Najwyzszy wyrzucil na zbity pisk niegrzeczne anioly:D :D
A w kwestii tych porywaczy samobojcow, to tez specjalnie nie szukalbym sensacji. Jesli ktos z niewielkiej miescowosci czy ze wsi dostaje w tryby sadowej i sledczej machiny, a potem trafia do srodowiska zawodowych bandziorow w kryminale i ma w perspektywie kilka dziesiecioleci w kryminale, to moze mu sie swiat skonczyc i wczesniej niz mial zapisane w ksiegach zywota.
Warto moze jedynie wspomniec, ze ten przypadek ciagnie sie od czasow rzadow SLD wiec przypisywanie kolejnym ministrom w tym takze i Ziobrze. Ten balon nadmuchaly media, a tusk dal sie na medialne wyczyny sensatow nabrac i wywalil Cwiakalskiego.

waclaw46
12-07-2010, 10:06
Jeśli Palikot stanowi problem społeczny,
a powoli chyba tak, Temat zastępczy jak inne.Podział pomiędzy PO,PiS czy krzyż ma stać czy nie stać i gdzie ,czy pod domem brata czy córki,happeningi związane z wypadkiem Smoleńskim tu już widać wkracza już nowoczesność,podtrzymywanie pamięci wieńce,kwiatki ,znicze śpiewy a najważniejsze bo będą wybory i zaczęła się kampania wyborcza a sztab wyborczy musi wszystko wykorzystać, bo za to płacą partie.Tak będzie do jesiennych wyborów a potem bardziej intensywniej bo władzę można zdobyć w Parlamencie-wszystkie chwyty dozwolone.Głupich i niezdecydowanych trzeba przekonać i dać narodowi igrzyska.

Alunia
12-07-2010, 10:08
A panstwo prawa? To jest piekna idea, ktora nigdzie jeszcze sie nie zrealizowala.

Państwo prawa, pojęcie często wybielane,
jest niczym innym jak państwem terroru.

pluto37
12-07-2010, 10:15
Państwo prawa, pojęcie często wybielane,
jest niczym innym jak państwem terroru.

Mozesz to jakos uzasadnic?