PDA

View Full Version : Pies zmienił mój świat

fada
14-07-2010, 00:22
Witam serdecznie,
szukam osób, które chciałyby wystąpić w prasowym reporażu o tym jak pies zmienił ich świat. Może być oczywiście więcej niż jeden ukochany pupil. Wszystkich chętnych gorąco zapraszam :-)!

Kazik
14-07-2010, 00:28
Jednemu na seniorku zmienił świat. Podpowiada mu pisanie postów. Jak się pomyli--to ma na kogo zwalić.

To żart tylko.:D

eledand
14-07-2010, 00:32
Chcesz moją głupią facjatę widzieć,na waszą uciechę gdzie będziecie kasować pieniądze.
Weż ty se do roboty ze Zwierzętami i dostąpich serc i zrozumienia wtedy będziesz wiedział ile cierpliwości i miłości trzeba dać a wogóle tą miłość trzeba mieć w sobie.
NIe.................
Teraz będę pilnował Psy i Koty bo to jest lłatwy zarobek a potem szybko ich do Kontenera i GAS puścić i sprawa załatwiona.

Komentarza więcej nie będę pisać..........

Nika
14-07-2010, 08:31
Wejdź na watek o pieskach, poczytaj-na pewno zdobędziesz tam wiele ciekawych informacji.

Doc
14-07-2010, 08:51
Jednemu na seniorku zmienił świat. Podpowiada mu pisanie postów. Jak się pomyli--to ma na kogo zwalić.

To żart tylko.:D
Kazik! Boisz się że ci post usuną za wycieczki osobiste? dla tego napisałeś że to żart,ale to jest fakt.Ja go też spotkałem,z początku nie mogłem się połapać o co chodzi ale po przeczytaniu kilku postów zacząłem ich rozróżniać.Ten mądrzejszy to jest Pies.:)

Alsko
14-07-2010, 09:04
Każdy wątek dobry do wyzłośliwienia się i wsadzenia komuś palucha pod żebro? :mad:
Żadnemu psu nie przyszłoby to do łba. I w tym widać przewagę psów nad "starszakami" człowieczymi ;)

Doc
14-07-2010, 12:20
Każdy wątek dobry do wyzłośliwienia się i wsadzenia komuś palucha pod żebro? :mad:
Żadnemu psu nie przyszłoby to do łba. I w tym widać przewagę psów nad "starszakami" człowieczymi ;)
Ale dowaliłaś... http://www.youtube.com/watch?v=4OT_kw48rI4:)

Nemi
14-07-2010, 13:04
Wejdź na watek o pieskach, poczytaj-na pewno zdobędziesz tam wiele ciekawych informacji.

Niko, ale Fada nie poszukuje informacji, tylko osób, które opowiedziałyby swoje historie...