PDA

View Full Version : Hacked =p


hannabarbara
20-07-2010, 00:58
siema...

wlamuje sie na rozne konta w roznych serwisach by rozprzestrzeniac swoje magiczne keyloggery... dzis latajac po allegrach gronach i innym gownie... udalo mi sie wlamac tutaj na konto hannabarbara =P

jesli bylbym przehujem to wszyscy dostali by wiecej moich keyloggerkow i lecialbym dalej...

ale jak zobaczylem ile wlascicilka tego konta sie tu napisala i w jakim jest wieku to pomyslalem sobie ze... *****... latanie po cudzych sekretach to jedno... ale przyprawic kogos o zawal to bedzie przegiecie... ;D

...przehujem nie bede... bede zwyklym hujkiem i tylko zostawie ten topic ;>

zadowoleni? :>

@forum

myslalem ze starzy ludzie smierdza moczem i narzekaja... ale okazuje sie ze czasy sie zmienily i mozna ich spotkac na jakis forach lol

@admin

spoko wszystko bezpieczne... czyste haslo wyrwalem... podstepem - pani hb niech je zmieni i uwaza na przyszlosc w co klika... nie jej wina - duzo osob sie na to lapie nawet takich bardziej przekomputerowionych...

@ja

tak nikt nie zgadnie wiec nie traccie czasu na domysly kim jestem itd...

NARA!

wujek s.

ps...
zrobcie sobie screeny bo zle adminy pewnie szybko skasuja a pamiatke miec warto ;>

hannabarbara
20-07-2010, 01:51
=p




=p =p =p

Mekintosz
20-07-2010, 16:31
UWAŻAJ GDZIE KLIKASZ !!!!
Ten wątek i sondę założyła osoba, której nie chcielibyście pozwolić na szperanie w waszym komputerze. Nie jest to nasza Hanna, chociaż tak to na pierwszy rzut oka wygląda.
Szkodliwy program szpiegujący można sobie zafundować na różne sposoby. Jednym z nich jest klikanie w nieznane linki i inne obiecujące miejsca. A gdy już taki wujek S, czy inny kuzyn złamie wasze hasło, to może zamiast was pisać nie tylko na KSC , ale i działać w waszym imieniu n.p. zakupy na Allegro, przelewy z waszym bankiem i.t.p. i to niekoniecznie na waszą korzyść.
Poczytajcie cokolwiek na te tematy:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Keylogger

hannabarbara
20-07-2010, 18:43
A to ja! Tym razem prawdziwa. Dziękuję Mekintoszowi za czujność i Admince za pomoc w oczyszczeniu komputera.
Jeszcze od siebie napiszę, że posługiwanie się jednym hasłem, to wygodnictwo, które może się źle skończyć.

tadeusz50
20-07-2010, 18:53
Mekintosz 44
Szkodliwy program szpiegujący można sobie zafundować na różne sposoby. Jednym z nich jest klikanie w nieznane linki i inne obiecujące miejsca. A gdy już taki wujek S, czy inny kuzyn złamie wasze hasło, to może zamiast was pisać nie tylko na KSC , ale i działać w waszym imieniu n.p. zakupy na Allegro, przelewy z waszym bankiem i.t.p. i to niekoniecznie na waszą korzyść.
Poczytajcie cokolwiek na te tematy:

Tak straszysz, że strach się bać i strach klikać gdziekolwiek (sam masz w podpisie dwa linki, skąd mamy wiedzieć co za diabeł w nich siedzi) Z przelewami bankowymi, ja nie boję się bo muszę przelew potwierdzić kodem a ten mam przy doopie

Mekintosz
21-07-2010, 06:50
Mekintosz 44
Z przelewami bankowymi, ja nie boję się bo muszę przelew potwierdzić kodem a ten mam przy doopie
Ale musisz go wbić przy pomocy klawiatury.
Gratuluję pewności siebie i "znajomości tematu".

tadeusz50
21-07-2010, 06:56
Ale musisz go wbić przy pomocy klawiatury.
Gratuluję pewności siebie i "znajomości tematu".
Każdorazowy kod jest inny, ten który wbijam jest automatycznie nic nie wart. Ten temat akurat znam facet

Mekintosz
21-07-2010, 07:20
Ten temat akurat znam
Jeśli jesteś w tym tomacie taki dobry, to może załóż wątek dla tych, którzy się na tym nie znają a chcieliby uniknąć zagrożeń ze strony cyberprzestępców. Zrób użytek ze swojej wiedzy. Zrób to dla dobra innych.
Pogłaski dla Atosa i uśmiech dla Oli przesyłam
(to już prywatnie).:)

tadeusz50
21-07-2010, 07:41
Jeśli jesteś w tym tomacie taki dobry, to może załóż wątek dla tych, którzy się na tym nie znają a chcieliby uniknąć zagrożeń ze strony cyberprzestępców. Zrób użytek ze swojej wiedzy. Zrób to dla dobra innych.
Pogłaski dla Atosa i uśmiech dla Oli przesyłam
(to już prywatnie).:)
Czepiasz się jak rzep psiego ogona. Cyberprzestępcy i hakerzy włamują się do najbardziej tajnych, przez poufne banków, tajnych wszelkich biur rządowych ale nie dajmy sie zwariować. Z Twoich ostrzeżeń (już podobne tu były) należy zlikwidować internet, komputery wyrzucić i wróć do dawnych czasów ręcznego liczenia najlepiej na liczydłach.
ps. za pogłaski dziękuje Atos a Ola podziękuje jak wróci z wczasów.

Alsko
21-07-2010, 08:02
Czepiasz się jak rzep psiego ogona. (...) należy zlikwidować internet, komputery wyrzucić (...) Oj, Tadeusz, coś Ty taki czepialski i przesadyzm uprawiasz?
Przecież Mekintosz podał tylko link i ostrzeżenie.
Jednorazowe hasła istnieją, ale dmuchanie na zimne nikomu nie zaszkodziło. I nie boli nadmiernie.
Poza tym weź pod uwagę, że Tobie hacker może niczego nie zabrać, ale może użyć Twego komputera do "napaści" na inne.
Wyluzuj :D:D

tadeusz50
21-07-2010, 08:08
Oj, Tadeusz, coś Ty taki czepialski i przesadyzm uprawiasz?
Przecież Mekintosz podał tylko link i ostrzeżenie.
Jednorazowe hasła istnieją, ale dmuchanie na zimne nikomu nie zaszkodziło. I nie boli nadmiernie.
Poza tym weź pod uwagę, że Tobie hacker może niczego nie zabrać, ale może użyć Twego komputera do "napaści" na inne.
Wyluzuj :D:D
Wyluzowany jestem, ale chyba pomyliłaś adres, Przesadyzm widzę uprawia Mekintosz, po prostu strach się bać. Tyle na temat szkoda klawiatury skoro "UFO" podgląda każde kliknięcie w klawiaturę.

Alsko
21-07-2010, 08:31
Wyluzowany jestem, ale chyba pomyliłaś adres, Przesadyzm widzę uprawia Mekintosz, po prostu strach się bać. Tyle na temat szkoda klawiatury skoro "UFO" podgląda każde kliknięcie w klawiaturę.
O matko!
Też Ci miłego dnia życzę :);):)