PDA

View Full Version : "Nieporuzumienie ??".


zdzislaw.bedrylo
07-08-2010, 16:10
Jak pan Jarosław Kaczyński ma czelność mówić o wyborach Prezydenta Komorowskiego jako "nieporozumienie" ....PRZECIEŻ MILJONY POLAKÓW ZAGŁOSOWAŁY W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH NA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO I JEST PREZYDENTEM RP.
Wobec takiego niesłychanego oszczerstwa Jarosław Kaczyński powinien przeprosić tych wszystkich wyborców za głoszenie nieprawdy..
Nie jest novum gdyż za głoszenie nieprawdy został już raz skazany przez Sąd.
Pan Kaczyński w swej frustacji głosi bzdury aby przegryść porażkę.Zrozumiałe.
Stracił wszystko....ale są pewne granice.......

wuere'le
07-08-2010, 16:53
Masz Zdzisławie rację.
Mały jarek, bo tak o nim można w obecnej sytuacji mówić, obraża więcej jak połowę Polaków.
No cóż, czego można się się spodziewać po takim małym człowieczku(nie mam tu na myśli wzrostu oczywiście).
No przegrał wybory i nie może się z tym pogodzić biedaczysko.
Dziwi jednak fakt, że kilka milionów Polaków, którzy mu zaufali na taka postawę swego przywódcy się godzą.
Mam nadzieję, że będę dobrym prorokiem, jeśli powiem, że PiS,ku chwale ojczyzny się podzieli i powstanie nowa partia opozycyjna składająca się z ludzi mądrych, choć o innych poglądach, jak np PO. W tej drugiej pozostaną betonowi poplecznicy Jarka i ta część umrze śmiercią naturalną niezapomniana jak np. partia Moczulskiego.

zdzislaw.bedrylo
07-08-2010, 19:35
Masz Zdzisławie rację.
Mały jarek, bo tak o nim można w obecnej sytuacji mówić, obraża więcej jak połowę Polaków.
No cóż, czego można się się spodziewać po takim małym człowieczku(nie mam tu na myśli wzrostu oczywiście).
No przegrał wybory i nie może się z tym pogodzić biedaczysko.
Dziwi jednak fakt, że kilka milionów Polaków, którzy mu zaufali na taka postawę swego przywódcy się godzą.
Mam nadzieję, że będę dobrym prorokiem, jeśli powiem, że PiS,ku chwale ojczyzny się podzieli i powstanie nowa partia opozycyjna składająca się z ludzi mądrych, choć o innych poglądach, jak np PO. W tej drugiej pozostaną betonowi poplecznicy Jarka i ta część umrze śmiercią naturalną niezapomniana jak np. partia Moczulskiego.
Masz rację.Ta formacja ulegnie samozagładzie...To tylko sprawa czasu.
Każdy mały "Napoleon z nad Wisły" jeszcze poujada ale to kwestia czasu.
Ci ludzie idą jak barany i owce za prezesem ,ale już są tacy,którzy w łydkę ugryzą pana Jarka. Poczekamy i ...zobaczymy..

pluto37
07-08-2010, 20:21
Masz rację.Ta formacja ulegnie samozagładzie...To tylko sprawa czasu.
Każdy mały "Napoleon z nad Wisły" jeszcze poujada ale to kwestia czasu.
Ci ludzie idą jak barany i owce za prezesem ,ale już są tacy,którzy w łydkę ugryzą pana Jarka. Poczekamy i ...zobaczymy..

Spokojnie prosze szanownych dyskutantow.
To ze prezes zwariowal to jeszcze nie powod, zeby CALY NAROD mial oglaszac ogolnokrajowe misteria i szykowac sie do nastepnego pogrzebu.
Wytryski emocji kaczynskiego nalezy przyjmowac ze spokojem madrego rodzica, ktory wrzaski rozhisteryzowanego bachora bierze na ...przeczekani.
Jak juz sie histeryk zmeczy, to sie znowu zapadnie na jakis czas i bedzie spokoj.
Az do nastepnego nawrotu histerii.

wankabor
07-08-2010, 20:37
Stawiam diagnozę, prezes cierpi na padaczkę.

pluto37
07-08-2010, 20:40
Stawiam diagnozę, prezes cierpi na padaczkę.
Chcesz powiedziec, ze na rozum mu padlo i trzyma?
Nie mam podstaw do tego, zeby podwazac twoje obserwacje:D

jolita
07-08-2010, 21:00
Ot - błędy wychowawcze w młodości a teraz my musimy to trawić...Pobyłby na podwórku, dostał "łupnia" od czasu do czasu i moooże wyrósł by na normalnego człowieka.
Rodzice i Dziadkowie - nie powtarzajcie tego błędu: hodowania dzieciaka "pod kloszem".

pluto37
07-08-2010, 21:06
I tu też 'przegrany'?

No może jemu padło na rozum,
ale wy już macie manię afektywną dwubiegunową.

A kuku! To się leczy!
Nie mylcie z konikiem na biegunach.
Lilu! Uspokoj sie.
My o prezesie, ktoremu padlo na bieguny. O koniku bedzie nastempnom razom:D

tadeusz50
07-08-2010, 21:16
Ot - błędy wychowawcze w młodości a teraz my musimy to trawić...Pobyłby na podwórku, dostał "łupnia" od czasu do czasu i moooże wyrósł by na normalnego człowieka.
Rodzice i Dziadkowie - nie powtarzajcie tego błędu: chodowania dzieciaka "pod kloszem".
Mówisz, że na dobre wychodzi czasem "oklepanie" uśmiechu w młodości, dobre

Lila
07-08-2010, 21:23
Ot - błędy wychowawcze w młodości a teraz my musimy to trawić...Pobyłby na podwórku, dostał "łupnia" od czasu do czasu i moooże wyrósł by na normalnego człowieka.
Rodzice i Dziadkowie - nie powtarzajcie tego błędu: chodowania dzieciaka "pod kloszem".

Potwierdzam.

Lanie i fala w wojsku.
Dziewczyny- raz w tygodniu pasiorem na gołą d..ę.
Ileż wtedy mądrości byłoby na świecie.

Scarlett
07-08-2010, 21:26
Tak, tak dostawało się niestety,
a Jarek podejrzewam nigdy się nie bił w piaskownicy choćby o łopatkę, bo On taki wychuchany jest przez mamcię i tak go wszyscy w koło denerwują i nie przyznają racji.:mad:

bronczyk
07-08-2010, 21:29
Kaczyński stracił brata i przeżywa tragedię, więc niech sobie mówi co chce. My możemy do tego podejść spokojnie.Przecież nie był to dla niego dobry dzień. Nowy prezydent i jego zaprzysiężenie mogły spowodować nową falę rozpaczy.

Scarlett
07-08-2010, 21:32
A czy tylko on stracił bliskich?
Kto tak ciągle jojczy i stęka?
Czy żałobę nie powinno się przeżywać w ciszy i skupieniu.
Gdyby z nią się tak nie obnosił, miałby o wiele więcej współczucia.:rolleyes:
W kampanii nie było widać tak zbolałej miny niestety.

bronczyk
07-08-2010, 21:43
Ja też nie pochwalam tego ciągłego przypominania straty, ale widocznie Jarosław Kaczyński tak ma, że musi się wygadać bez względu na konsekwencje. Może jakby się nie komentowało każdego jego słowa to się uspokoi.

tadeusz50
07-08-2010, 21:46
Potwierdzam.

Lanie i fala w wojsku.
Dziewczyny- raz w tygodniu pasiorem na gołą d..ę.
Ileż wtedy mądrości byłoby na świecie.
Nie miałem na myśli fali w wojsku a "normalną" wymianę poglądów -przy użyciu rąk-na każdy możliwy temat pomiędzy dziećmi i młodzieńcami np o dziewczynę o przejście przez chodnik i tysiąc innych powodów.:) :)

marianna81
07-08-2010, 21:55
trudno go sluchac choc niewatpliwie nalezy rozumiec ze jest w zalobie i byc moze prawdziwie nadal przezywa smierc brata - jednak sa jakies granice i nalezy o tym pamietac bo niedlugo nikt nie bedzie mu wierzyl

jolita
07-08-2010, 21:59
Gratuluję umiejętności przekręcenia mojego zdania. By, by!

pluto37
07-08-2010, 22:06
Gratuluję umiejętności przekręcenia mojego zdania. By, by!

Nie zniechecaj sie.
Ta zabawa daje sporo przyjemnosci i calkiem nieoczekiwanych, a uroczych niespodzianek.
Rzucasz granat i zaraz wiesz jakie wojsko idzie:D

Lila
07-08-2010, 22:08
Nie miałem na myśli fali w wojsku a "normalną" wymianę poglądów -przy użyciu rąk-na każdy możliwy temat pomiędzy dziećmi i młodzieńcami np o dziewczynę o przejście przez chodnik i tysiąc innych powodów.:) :)


Ja tam nie wiem.
Miałam dwóch starszych braci, a oni też nie używali rąk,
dyskutując.

Hmmm...może tylko jeden z nich, jak pojechał do Nepalu.
Ale nie wiem, nie wiem...

tadeusz50
07-08-2010, 22:13
Ja tam nie wiem.
Miałam dwóch starszych braci, a oni też nie używali rąk,
dyskutując.

Hmmm...może tylko jeden z nich, jak pojechał do Nepalu.
Ale nie wiem, nie wiem...
No tak zapomniałem, ze nie meldowali się siorze i to młodszej o każdym swoim kroku. Dobry kawał:) :)

Lila
07-08-2010, 22:15
No tak zapomniałem, ze nie meldowali się siorze i to młodszej o każdym swoim kroku. Dobry kawał:) :)

Meldowali się Mamusi.

Lila
07-08-2010, 22:17
Nie zniechecaj sie.
Ta zabawa daje sporo przyjemnosci i calkiem nieoczekiwanych, a uroczych niespodzianek.
Rzucasz granat i zaraz wiesz jakie wojsko idzie:D

Ty chyba żartujesz.
Tu masz być poważny jak ząb trzonowy mamuta.

tadeusz50
07-08-2010, 22:20
Meldowali się Mamusi.
Taaaaak a mamusia składała raport ze sprawowania smarkuli (przepraszam ale tak wyszło):) :) :) :)

Lila
07-08-2010, 22:24
Taaaaak a mamusia składała raport ze sprawowania smarkuli (przepraszam ale tak wyszło):) :) :) :)

Smarkula wiedziała WSZYSTKO.
Miała 'gumowe ucho'.

Moi braciszkowie to wzór cnót wszelakich byli.
Nauka, fortepian i sport.
Hmmm, ja się niestety tak nie udałam.
Mamusia ma lat 94 i nadal mi to wypomina.

babciela
07-08-2010, 22:24
O czym Wy mówicie?- naprawdę byliscie bici przez rodziców?Ja sobie nie przypominam. Tłuklam się czasami z siostrą- najmlodsza była pod naszą opieka. Na złego( tak myslę ) czlowieka nie wyrosłam.

Dlaczego niby p, Jarosław Kaczynski mialby byc bity przez rodziców , czy przez kolegów. Nie pojmuję Waszego toku rozumowania. Przeciez agresja rodzi agresje. Lila ma racje rak nalezy uzywa np w Nepalu lub w Chinach ewentualnie w kontaktach z Eskimosami...

Lila
07-08-2010, 22:26
. Lila ma racje rak nalezy uzywa np w Nepalu lub w Chinach ewentualnie w kontaktach z Eskimosami...

Z Eskimosami to nosów się używa.:)

babciela
07-08-2010, 22:43
Lilka, do calowania- a mówimy o innych gestach

Lila
07-08-2010, 22:47
Lilka, do calowania- a mówimy o innych gestach

Aaaaa, no tak.
Te inne to już w igloo.:)

tadeusz50
08-08-2010, 07:12
O czym Wy mówicie?- naprawdę byliscie bici przez rodziców?Ja sobie nie przypominam. Tłuklam się czasami z siostrą- najmlodsza była pod naszą opieka. Na złego( tak myslę ) czlowieka nie wyrosłam.

Dlaczego niby p, Jarosław Kaczynski mialby byc bity przez rodziców , czy przez kolegów. Nie pojmuję Waszego toku rozumowania. Przeciez agresja rodzi agresje. Lila ma racje rak nalezy uzywa np w Nepalu lub w Chinach ewentualnie w kontaktach z Eskimosami...
Ech same anioły tu są co to nigdy w "ucho" nie oberwały od rodzica.Bity nie byłem ale klapsy na opamiętanie dostawałem lub inne kary stosowne do przewinienia. A z kolegami bądź nie kolegami wymieniałem poglądy przy użyciu rąk.

sarna2
08-08-2010, 08:35
Katastrofa pod Smoleńskiem zabrała panu prezesowi nie tylko brata, ale głównie PREZYDENTURĘ.
Nawet przybrał maskę potulnego baranka, żeby zatrzymać - i....
nie udało się.
Teraz miota się. Gdyby ktoś taki był prezydentem- przeraża mnie ta myśl.
Nie wiem jak Mamusia tresowała Jarka, ale myślę ,że film , w którym grali bracia główną rolę mocno wpłynął na ich życie.
Szkoda,że nie rozbudził pozytywnych zachowań :rolleyes:http://www.youtube.com/watch?v=9cVizuJZrzY
tylko 14 sek, a jak dużo znaczy

babciela
08-08-2010, 09:26
Tadeuszu łagodna perswazją. łagodną perswazja....

Mekintosz
08-08-2010, 10:24
Dołożę jeszcze jeden pasujący kawałek.
http://www.youtube.com/watch?v=fn3xFOfftUo&feature=related

pluto37
08-08-2010, 10:34
Ty chyba żartujesz.
Tu masz być poważny jak ząb trzonowy mamuta.

Droga Lilu!
Powazny. Tak na amen, to ja bede za jakis czas na ...Kulach, bo tam mam zapewniony niezly kat w calkiem przyzwoitym towarzystwie:D :D
Mam nadzieje, ze do tego czasu kantora koscielnego zmienia, bo ten com go ostatnio slyszal, to zawodzil, jak zarzyne prosie.
A poki co, to jesli mialbym powaznie przyjmowac kazdy kretynski numer wyklepany przez rozwydrzonego bachora, ktory na wydre zrobil sie premierem, to za nim Kule, to musialbym odwiedzac Ele, albo jej kolegow po fachu.:D :D

pluto37
08-08-2010, 10:41
Dlaczego niby p, Jarosław Kaczynski mialby byc bity przez rodziców , czy przez kolegów. Nie pojmuję Waszego toku rozumowania. Przeciez agresja rodzi agresje.

I o tym Elu mowa.
Przecie gdyby nie spotykal sie z agresja to zachowywalby sie na stare lata przyzwoicie. Chyba, ze ma spaczony charakter "wlasnorecznie." Wspominal, ze nikt go na podworku nie lubil, wiec rzucal w otoczenie kamieniami.

tadeusz50
08-08-2010, 10:52
Tadeuszu łagodna perswazją. łagodną perswazja....
Elu, to było około pół wieku temu. Jak dostałem za nic z liścia lub z piachy w dziób to miałem perswazją rozmawiać? zostawało mieć "charakter w nogach'" czyli salwować się ucieczką lub z stanąć oko w oko.Tak z pewnością żadna z Was nie wytargała za kudły koleżanki bo była ładniej ubrana, bo zniszczyła zeszyt czy coś innego. Oj dana ty moja dana, bajki to dla wnuczek.Tyle bo i tak zboczyliśmy z tematu.

Scarlett
08-08-2010, 10:59
To dołożę jeszcze.
Pamiętam jak miałam chyba 4 latka, wyzywałam kolegę od głupich. Dostałam kamulcem w łuk brwiowy i zalałam się krwią, więc od tamtego czasu nie dokuczyłam już nikomu.
Nauczyło mnie to pokory na resztę mojego życia.

babciela
08-08-2010, 13:58
Pluto, ja nie jestem psychiatrą...a szkoda...

Mar-Basia
08-08-2010, 14:59
I Wspominal, ze nikt go na podworku nie lubil, wiec rzucal w otoczenie kamieniami.

Nie tylko na podworku, w szkole tez obaj nie byli "fanami". Nazywano ich skarzypytami, bo donosili nauczycielom. :confused:

bronczyk
08-08-2010, 20:34
I ukradli księżyc.

pluto37
08-08-2010, 20:37
Nie tylko na podworku, w szkole tez obaj nie byli "fanami". Nazywano ich skarzypytami, bo donosili nauczycielom.:

Dlatego do kompletu dobrali sobie Ziobre, bo ten tez kapowal kolegow. O TW dla SB i czlenach aparatu PZPR nie wspominajac.:D
Ale nie ma sie co dziwic. W koncu Jaroslaw KAczynski przebrany w czerwone szatki LEWICOWEGO HEROSA u stop Gierka i bijacy poklony Napieralskiemu i Oleksemu, to zjawisko tylez smiszne co ..oryginalne.
I tego sie nie da zpomniec:D :D :D

Mar-Basia
08-08-2010, 21:15
No tak. Zapomniałam, że ty już byłaś nauczycielką ze sporym stażem,
gdy bliźniaki poszły do szkół.

Teraz ty na nich kapujesz.

Liluniu, szczescie ty nasze, 60+ ....jak juz taka jestes ciekawska, to mlodszy braciszek chodzil z blizniakami do szkoly. ;) ;) ;)

Lila
08-08-2010, 21:49
Liluniu, szczescie ty nasze, 60+ ....jak juz taka jestes ciekawska, to mlodszy braciszek chodzil z blizniakami do szkoly. ;) ;) ;)

No dobra. Wycofuję.

Czyli naskarżyli kiedyś na braciszka?

ps. 60+3 ! Cholercia.