PDA

View Full Version : Siwienie i łysienie największymi troskami dojrzałych mężczyzn - komentarze


pani_weronika
09-08-2010, 13:42
Komentarz do artykułu: Siwienie i łysienie największymi troskami dojrzałych mężczyzn (http://www.senior.pl/168,0,Siwienie-i-lysienie-najwiekszymi-troskami-dojrzalych-mezczyzn,9489.html)
--------------------
No bo podejrzewam, że w każdym polskim domu jest podobnie. Żona kupuje szampon dla rodziny, który tak naprawdę jest dla kobiet i panowie myją takimi szamponami całe życie włosy, aż w końcu zaczynają narzekać, że włosy im się szybko przetłuszczają, albo wypadają. Tymczasem są specjalne kosmetyki do włosów dla mężczyzn, ja je kupuję w Blue City na stoisku Beliso Shop. Jak się spojrzy na butelkę to tam jest na nich napisane, że pomagają na szybkie przetłuszczanie i wypadanie, bo to głównie problem panów. Moim zdaniem widać efekty od kiedy mąż zmienił szampon

tadeusz50
09-08-2010, 14:05
W artykule nic nie ma o szamponach. To raczej kobiety narzekają na przetłuszczone włosy. Czy to jest reklama stoiska bo tak z tego wychodzi. Co do łysienia to w większości przypadków jest to genetyczne. Dziadek jak go pamiętam był łysy, ojciec podobno stracił dużo włosów około 30-tki tak jak ja i teraz syn. Z pewnością nie korzystałem z szamponu żony bo codziennie myłem głowę w pracy. Podobnie pewnie i z siwieniem.Pamiętam kolegę w szkole średniej na pół siwego a nie miał jeszcze 20-tki

Ha_na
09-08-2010, 17:57
Mnie łysienie a tym bardziej siwienie mężczyzn w niczym nie przeszkadza a nawet podoba się. Nie cierpię natomiast u mężczyzn farbowania włosów, choć niektórzy to robią i wyglądają co najmniej dziwnie. Usuwanie zbędnego owłosienia z nosa i uszu (!) uważam za jak najbardziej wskazane. Najważniejsza jest jednak nie tylko u mężczyzn higiena osobista całości. Oby tylko były takie problemy jak łysienie i siwienie mężczyzn...Njwazniejsze zdrowie.