PDA

View Full Version : Tajna Komórka PIS-u "Z.K.O"


zdzislaw.bedrylo
09-08-2010, 19:58
Jak mówią żródła poufne to w łonie PIS-u powstaje Komórka pod nazwą ZKO
(Zawracanie Kota Ogonem)....Tej Komórce patronuje sam Prezes,który też ma kota w dosłownym zdarzeniu....
Ta Komórka po mistrzowsku kreuje fakty,które fałszują wszystko co jest w polityce. Okazało się,że ma wspaniałych mistrzów kłamstwa jak np.pan Jacek Kurski i wielu innych wspaniałych naśladowców.
Nie wspominam o samym prezesie,który pogrążony w smutku traci już zdrowy rozsądek i naraża się na śmieszność....
Obawiam,że umiarkowany odłam PIS-u zrozumie,że pan Kaczyński BRNIE I TO BARDZO GŁĘBOKO......Przecież są tam ludzie,którzy zrozumieją,że "tzw.Beton Partyjny wnet pęknie" i wówczas powstanie "Umiarkowana Opozycja" bez nienawiści,mściwości,pogardy i agresji i na pewno WSPÓLNIE DOJDZIE DO NORMALNOŚCI.
Ta obecna Komórka jątrzy na potęgę..Szuka zwady..Obraża Prezydenta i wszystkich Polaków...
Jak długo jeszcze będzie istniała ta absurdalna wojna Polsko-Polska....
Jeden człowiek potrafi tak zamieszać....To się nie mieści w normalnym świecie...Wygrywać bitwy krzyżem ,Smoleńskiem,Wawelem i jadem nienawiści do wszystkich....
On powinien zdobyć się na honorowy gest i ODPUŚCIĆ....ALE TO JEST NIE W JEGO STYLU...DLA NIEGO TO TYLKO ZOSTAŁO BY ZROBIENIE "POLITYCZNEGO SEPUKU"

Lila
09-08-2010, 20:04
Jak mówią żródła poufne to w łonie PIS-u powstaje Komórka pod nazwą ZKO
(Zawracanie Kota Ogonem)....Tej Komórce patronuje sam Prezes,który też ma kota w dosłownym zdarzeniu....


Zdzisiu, a nie wiesz gdzie są zapisy?
Bo ja mam 7 kotów.
Jak sądzisz, posiadam kwalifikacje?

Obraża Prezydenta i wszystkich Polaków...

No coś Tyyyyyy!!
Ten obrażany ustawicznie prezydent / także przez Ciebie/
nie żyje.
Zdzisiu, zakonotuj sobie !! NIE ŻYJE !

Uściski.:)

Honoratka
09-08-2010, 20:25
Hej...ja też bym się zapisała,podaj namiary:D Mam aż cztery koty,w tym dwie kotki,czyli hodowla rozwojowa.:) :)
Ściskam Cię Zdzisiu mocno i czekam.......

wuere'le
09-08-2010, 20:50
Oj Honoratko, będziesz miała co robić, aby cztery ogony zawracać!

Honoratka
09-08-2010, 20:54
Od przybytku głowa nie boli,a i na nudy nie będzie czasu:) :)

bronczyk
09-08-2010, 20:55
Mam jednego kota, ale psy też mają ogony i to piękne, długie.

Lila
09-08-2010, 20:56
Oj Honoratko, będziesz miała co robić, aby cztery ogony zawracać!

wuere'le,odpuść sobie tego jadu, błagam.:)

Lila
09-08-2010, 20:57
Mam jednego kota, ale psy też mają ogony i to piękne, długie.

A ja mam jeden koński!
Ten to dopiero dłuuuugi.:)

pluto37
09-08-2010, 21:06
A ja mam jeden koński!
Ten to dopiero dłuuuugi.
W/g mojej skromnej oceny to sie kwalifikujesz.
Zalecam jednak duzo ostroznosci przy obracaniu kunia ogonem.
W szczegolnosci jak ...ogier:D :D :D

Honoratka
09-08-2010, 21:10
Zdzisiu 37709 za śmieszny wątek:D

Kazik
09-08-2010, 21:19
A tadeusz50 już do Ciebie apelował abyś nie namnażał wątków politycznych. Jak widać nie pomogło? Może na każdą swoją myśl i posta założysz osobny?

To mielibyśmy już samych Twoich 219. Też przyłączam się do apelu tadeusza50, tymi samymi słowami. Zdzisiu--zlituj się z tymi wątkami.

Doc
09-08-2010, 21:40
A tadeusz50 już do Ciebie apelował abyś nie namnażał wątków politycznych. Jak widać nie pomogło? Może na każdą swoją myśl i posta założysz osobny?

To mielibyśmy już samych Twoich 219. Też przyłączam się do apelu tadeusza50, tymi samymi słowami. [B]Zdzisiu--zlituj się z tymi wątkami.
Litości bo oczopląsu dostaniemy od ilości.I kto będzie czytał te Twoje"orędzia"???;)