PDA

View Full Version : Zabiegi Kosmetyczne Za Darmo


Regina78
10-08-2010, 10:49
WSZYSTKO ZA DARMO

Szczegółowy harmonogram: START KAŻDEGO SPOTKANIA GODZ. 17.00

11.08 (środa) - "Zadbaj o swoje stopy": domowe sposoby pielęgnacji, masaż stóp, nauka samodzielnego malowania paznokci u stóp, elementy refleksologii. Konsultacje i porady na temat wyboru kosmetyków do pielęgnacji stóp.

18.08 (środa) - "Zadbaj o powakacyjną cerę": jak dbać o opaloną skórę, jak w warunkach domowych wykonać peeling i z czego go zrobić. Co zrobić, aby opalenizna przetrwała jak najdłużej?

25.08 (środa) - "ABC makijażu letniego": jak dobrać kosmetyki kolowe? jak się malować? czym się sugerować przy zakupie kosmetyków?

Zajęcia poprowadzą: wizażyści, kosmetyczka, konsultanci

ZA DARMO: każdy uczestnik otrzymuje gratis podwójne zaproszenie do Akademii Piękna Oriflame lub na warsztaty makijażu


CENNE NAGRODY

DLA UCZESTNIKÓW SPOTKAŃ "DZIEŃ URODY Z ŻAKIEM" , KTÓRZY ZAPISZĄ SIĘ DO DOWOLNEJ SZKOŁY ŻAKA DODATKOWO SPOTKANIE Z DIETETYKIEM LUB UDZIAŁ W WARSZTACIE KREOWANIE WIZERUNKU KOBIETY SUKCESU

Podczas spotkań "Dzień Piękna z ŻAKIEM" losowanie nagród: bilety do Parku Wodnego, karnety do Fitness Studio Body Line, zabiegi kosmetyczne.

Warsztaty odbędą się w pracowni kosmetycznej Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK", Tarnowskie Góry, ul. Styczyńskiego 12

ZAPISY TEL. 32 285-34-10

seniorita18
19-12-2021, 13:04
Tak naprawdę ja jeszcze nigdy nie miałam okazji korzystać z takich zabiegów, ale jeśli się ona nadarzy to na pewno spróbuję. W sumie dla mnie teraz ważne są organiczne kosmetyki do makijażu (https://kissinger.pl/Naturalne-kosmetyki-do-makijazu-dlaczego-warto-miec-je-w-swojej-kosmetyczce) gdyż wiem, że jeśli używam takich kosmetyków do makijażu to moja skóra jest nawet ładniejsza.