PDA

View Full Version : Dziewica byc ....


BUNIA
03-05-2007, 20:11
Wedlug slownikowej definicji dziewica to kobieta do chwili pierwszego nstosunku plciowego.Tymczasem nie kazda z nas byc moze wie,ze termin ten pochodzacy z greki niema nic wspolnego z seksualna wstrzemiezliwoscia.A wrecz przeciwnie oznacza kobiete ,ktora nie potrzebuje meza ale ma wielu mezczyzn.Tyle ze nie nalezy do zadnego z nich.A zeby bylo jeszcze bardziej smiesznie to w starozytnej Grecji dziewicami nazywane byly tez swiatynne prostytutki.
Jak to nigdy nie wiadomo co w trawie piszczy....

Lila
03-05-2007, 21:08
:D jaką radość sprawiłas Kaziowi ?
Widać nasi panowie są miłośnikami dziewic z tej definicji,o której piszesz..
Virgin - faktycznie,można się nabrać.Szczególnie jak kupimy oliwę extra virgin,której ''wyszedł '' termin ważności.A także ,jak dosłownie potraktujemy naszą Dodę,wyposażoną w silikonowe zderzaki,która reprezentuje zespół o tej niewinnej nazwie..

Już o Wyspach Dziewiczych nie wspominam.Krzysztof Kolumb,który odkrył je przypadkiem ,i na wołanie swojej załogi...ziemia !! ziemia!! ...myslał iż w rodzinnym Madrycie ziemię do kwiatów sprzedają.Jako ,że był to wczesny ranek ,wystawił głowę z bulaja ,mówiąc - nie potrzeba .Nazywając je tak idiotycznie,nie przypuszczał ,że dla krajowców -dziewica - to tylko ludzkie mięsko,przed obróbką cieplną..:D

Ot,dziewice.....

jolita
03-05-2007, 21:11
A propos - w Pompejach widziałam dom publiczny z "tamtych czasów". Całkiem nieźle zachowany i całkiem, całkiem pomysłowy...

Wilhelmina
03-05-2007, 21:45
Ha ha ha. Nie....za chwilę pęknę ze śmiechu....Najlepsza ta oliwka extra virgin, której przeszedł termin. Pięęęknie pachnie. Innych virgin nie wąchałam.

Pani Slowikowa
03-05-2007, 22:12
He he he he a z czym wam sie kojarzy Extra Virgin Wool??
Czy super dziewicza welna??

Lila
03-05-2007, 22:20
Ależ nie,Asiu...

Z owczą jałówką,cudnej urody...westchnieniem okolicznych baranów...:)

Całuski dla Ciebie...Lila

hannabarbara
03-05-2007, 22:26
Extra Virgin Wool?? - Może to lanolina?

ammi1952
04-05-2007, 00:48
Masz racje Jolito fajny był ten starożytny dom uciech wszelakich

Kundzia
04-05-2007, 11:53
Ciekawy temat można go traktować na wesoło ale niektórym nie do śmiechu.Nadal jest wielu panów którzy od swojej wybranki oczekują "dziewictwa",a nie patrzą na to ile sami tych dziewic zaliczyli a póżniej zostawili bo coś im tam nie pasowało i jak ta dziewica ma to tłumaczyć i dlaczego?A jak ma się tłumaczyć dziewica która z przyczyn zdrowotnych/jak np.krwotok/została poddana chirurgicznej defloracji?Czemu nadal od kobiet wymaga sie dziewictwa-a nie wystarczyłaby wierność partnerowi z którym się jest?Dla mnie to są sprawy śmieszne i niedzisiejsze,to jak cofanie się w średniowiecze gdy normy dyktował zacofanemu ludowi kler.
Nie jestem za rozwiązłością seksualną ale problem dziewictwa uważam za śmieszny i tego uczę dzieci/szczególnie na to uczuliłam syna/.

Lila
04-05-2007, 12:30
Kundziu miła,on jest śmieszny,obecnie...

Ja i dawniej nie przywiązywałam wagi to tego anatomicznego fragmentu mojego ciała,który jakiś nawiedzony poeta nazwał hymenem.Szkoda,że nie hymnem ,który wymaga postawy stojącej,poniekąd..
Ale Bóg i tak mnie pokarał, prowadząc mnie przez życie,że ten pierwszy ,plącze mi się nadal ,aczkolwiek wcale tego nie planowałam.Takiego umartwienia..przez lat 40..
To jak Mojżesz na pustyni !!!

A z mężczyznami sprawa jest prosta.Mówisz - masz.Już kobiety starożytne sobie z tym świetnie radziły,używając w noc poślubną rybich pęcherzy wypełnionych świńską krwią...Jakież to przemawiające do wyobraźni...
Natomiast w krajach latynoskich ,częste są operacje plastyczne ,przywracające dziewictwo przyszłej pannie młodej.Wykonywane one są tak solidnie,że biedny pan młody,o ile nie użyje korkociągu,to o mało ducha nie wyzionie w łożnicy małżeńskiej.
Ażeby wiedział biedaczysko,że kibicuje mu setka szwagrów !:)

Kundzia
04-05-2007, 13:25
Ja też strzegłam pomna przestróg rodzicielki tego"skarbu"bez mała do 25 roku i miałam tyle szczęścia że pod nożem chirurga się go pozbyłam,przynajmniej nie zostały mi wspomnienia może spartolonej roboty.

Lila
04-05-2007, 17:29
No ...ja przyznaję ze wstydem,że strzegłam do matury ,a później hulaj dusza...:)
Robota nie była spartolona..chyba ??.Wszak nie miałam pojęcia,o co tu tak naprawdę chodziło..
Tylko ten...hmmm....chirurg ,został mi na resztę życia,niestety.
A teraz już po problemie ,niejako .Bo wiesz Kundziu,że na wątku o zaburzeniach erekcji,który założył czort,żalimy się własnie na narzędzia chirurgiczne..:).Jakże niedoskonałe !

hannabarbara
04-05-2007, 17:40
Właśnie "hulaj dusza"! Przecież wiadomo, że nóż chirurgiczny często i długo eksploatowany musi się stępić. Te, które racjonowały jego używanie, mają jeszcze szanse na w miarę przyzwoite ostrze.

Kundzia
04-05-2007, 17:44
Kochane te nasze "noże chirurgiczne" to powinnyśmy umiejętnie ostrzyć i dbać o niego bo sam to on nie zadba.No chyba że nam już nie zależy.

hannabarbara
04-05-2007, 17:49
I jak zawsze braknie opinii najbardziej zainteresowanych. Siedzą jak myszy pod miotłą. Na pewno czytają, ale zaden nie odważy się wychylić.

Kundzia
04-05-2007, 17:54
Chyba im zeszła para przez gwizdek

Lila
04-05-2007, 17:54
Biorę sobie do serca ,moje miłe..

Zaczynam ostrzyć !!! Aż iskry polecą ..:)

hannabarbara
04-05-2007, 18:01
Powodzenia Lili! Kup sobie takie buty jak ta spod samochodu!

Kundzia
04-05-2007, 18:10
Popatrzcie w pokrewny wątek jest tam przepis na "ostrzenie"

malgos651
05-05-2007, 14:14
a ja uwazam ze dziewice wymarly razem z dinozaurami a jesli sa tu takie dziewczyny to sie nie obrazcie

Lila
05-05-2007, 18:14
Ale Małgoś ,nie masz racji kochaniutka...

Przeleć jakiś oddział noworodków.Daję swoją głowę,że obecne tam dziewczynki w becikach to dziewice.
A przedszkola,szkoły podstawowe i pierwsze klasy gimnazjów .
Jeżeli się weźmie jeszcze pod uwagę dziewczyny z zasadami,bo takowe są ,to sporo tych dziewic ,sporo..

Tak, że żyją ,Małgoś,żyją.Nie mają zamiaru wymrzeć,natomiast przybywają ..:)

Basia.
06-05-2007, 13:15
Kochane te nasze "noże chirurgiczne" to powinnyśmy umiejętnie ostrzyć i dbać o niego bo sam to on nie zadba.No chyba że nam już nie zależy.
Kundziu, no co Ty? Niech te noże same o siebie dbają bo jak nie to zafundujemy sobie nowe, nowoczesne, z lepszego materiału!

Nika
06-05-2007, 16:27
Z gimnazjalistkami to różnie bywa...

tar-ninka
06-05-2007, 18:34
Oj Nikuś masz rację Niedaleko mnie jest lokal gdzie są dyskoteki i te niewiniatka wracaja koło moich okien ,zgroza ,
są też ławki a na nich też....... A o dniu wagarowicza i imprezach w pobliskim lesie aż nieprzyjemnie mówić .Wczoraj stałam na przystanku autobusowym i stały też dwie piekne , ładnie ubrane dziewczyny az miło było popatrzyć .Dopóki nie otworzyły ust.Temat i słownictwo ,wyobraz sobie .One chyba juz nawet zapomniały kiedy były dziewicami.........

Nika
07-05-2007, 10:11
1737a mnie tych małolatek jest szczerze żal-traktują doswiadczenia seksualne jak gimnastykę,choć psychicznie nie dorosły do współżycia i w ten sposób same okradają się z magii pierwszych niesmiałych pocałunków,chodzenia za rączkę,przytulania...Na wszystko musi być właściwa pora i miejsce..a takie przypadkowe wyczyny zostawiają po sobie tylko gorycz.Poza tym ich wiedza teoretyczna nadal jest baaaaaaaaaardzo nikła.Kidyś podsłuchałam mimowolnie rozmowy moich uczennic z gimnazjum/na wycieczce/-jedna informowała drugą,że po pierwszym razie nie zachodzi się w ciążę...!!!!!!

hannabarbara
07-05-2007, 17:45
Mnie jest naprawdę przykro, gdy widzę śliczne i atrakcyjne dziewczyny i słyszę jak z ich milutkich buź nagle zaczyna się wylewać gnojowica. Zupełnie nie mogę tego zrozumieć. Po wyglądzie zewnętrznym możnaby sądzić, że są estetkami, a tu taki brak troski o piękno!