PDA

View Full Version : Opuszki palców


wuere'le
08-09-2010, 14:08
Czy ktoś może wie, co to jest, że mi rogowacieje skóra na opuszkach palców u rąk, przede wszystkim na środkowych palcach, na serdecznych tak jakby troszeczkę.

Kazimierz
08-09-2010, 14:43
Czy ktoś może wie, co to jest, że mi rogowacieje skóra na opuszkach palców u rąk, przede wszystkim na środkowych palcach, na serdecznych tak jakby troszeczkę.
Moim zdaniem, zbyt często chyba klikasz w klawisze ?

Malwina
08-09-2010, 16:38
jesli oprózc tych zmian na opuszkach czasami dokucza Ci kregosłup(cały różnie)skóra, włosy,nosogardziel, oskrzela,ramię, górna połowa ciała(rózne elementy)z punktu widzenia medycyny naturalnej..zwróc uwagę na kondycję płuc, jelita grubego i nerek.A doraźnie miejsca złuszczeń, rogowacenia maść nagietkowa na pzremian z sudokremem na noc(zabezpieczać rękawiczkami , lub 2xdziennie smarować i tzrymac około 20 minut bardzo dobzre myć ręce w naparze z szałwi...unikaj bezwzględnie chemii w kontakcie.Dieta bez chemii, dotlenienie, dużo błonnika, soli mineralnych....masz w sobie dużo odpadów z własnej przemiany materii....jelsiby Ci się chciało ( a powinno chciec) prosiłaby się kuracja oczyszczająca( w googlach przejrzyj...)

wuere'le
08-09-2010, 19:06
Kaziu, też tak myślałem, ale do klikania używam raczej trzech palców każdej ręki, więc zrogowacenie powinno się pojawić na wszystkich.

Malwino, jeśli chodzi o kręgosłup, to faktycznie mam w kiepskim stanie, ale płuca, jelito grube i nerki, to o ile wiem mam ok.Przeszedłem niektóre badanie z wynikiem pozytywnym.Mam chorobę zawodową krtani, ale jaki to może mięć związek z tymi opuszkami?

Malwina
08-09-2010, 19:25
Przeczytaj proszę w Gabinecie naturalnych metod wspomagania zdrowia str 5 od postu 99..wszystkie 5 kręgów...

wuere'le
08-09-2010, 20:14
Dzięki Malwino, przeczytałem wszystko nic mi to nie wyjaśniło.
Bo albo wszędzie mogę znaleźć ślady uwarunkowań, albo nigdzie. Jeśli wszędzie, to znaczy, że nigdzie, bo inaczej byłbym dawno trupem.
Tak więc prawdopodobnie w tym co piszesz jest sama prawda, tylko ja nie potrafię sobie na tej podstawie znaleźć odpowiedzi.

Malwina
08-09-2010, 20:28
Pewne kręgi zawiadują naszym zdrowiem jeśli one w jakims stopniu na skutek czegoś(informacja przy kręgach, czego)szwankują, szwankują określone organy za które one są odpowiedzialne..tylko tyle i az tyle.....np nerki czyszczą krew, jeśli krew jest mocno zanieczyszczona na skutek niewłasciwego żywienia się pzrez całe życie mamy dużo zanieczyszceń w organizmie, które wpływają na pzremianę materi, która np miedzy innymi ma wpływ na skórę...i tak moznaby podawac pzrykłady..dużo, dużo....no, ale już nie będę ględzić...

gerd
08-09-2010, 21:44
Witam

Z przyjemnością oglądam twoje zdjęcia i na ogół – podobają się. Chciałbym Ci jednak – (jeśli pozwolisz) zwrócić uwagę na pewne „błędy” które robisz. Na przykład: Nie jest dobrze – pokazywanie tego samego „motywu” z różnych stron. (np. fontanna). Wybierz – Twoim zdaniem – jeden – najładniejszy. To w zupełności wystarczy. Następnie – przyjrzyj się temu zdjęciu ponizej.

http://img3.imagebanana.com/img/5ff2qnx0/thumb/Park.JPG (http://www.imagebanana.com/view/5ff2qnx0/Park.JPG)


Czyż nie wydaje Ci się, że to - „akrobacja” - (trzymanie latarni na podbródku)? Mam nadzieję, że nie pogniewasz się i nie weźmiesz mi moje uwagi za złe. Nie jest to w żadnym wypadku – krytyka. Pozdrawiam i życzę dalszych udanych pięknych ujęć.