PDA

View Full Version : Dlaczego lubię internet

antek3
23-09-2010, 09:50
Wynalazek XX wieku - internet - czy jest lubiany przez użytkowników i za co?

Siri
23-09-2010, 11:01
Witaj Andre! Internet poznałam dopiero będąc na emeryturze ponieważ mam dużo wolnego czasu, mniej wychodzę z domu, nuda zajrzała mi w oczy i postanowiłam poszukać sobie jakiegoś hobby...Lubię internet ,są tu różne ciekawostki ,które mnie interesują, odrywam myśli od codzienności ,polubiłam pogaduszki na gg i skypie...I jakoś czas milej upływa...Pozdrawiam serdecznie!

wankabor
23-09-2010, 11:15
A ja jestem zakochana w internecie. To jest moje okno na świat. Aktualna sytuacja zmusza mnie do prawie stałego przebywania w domu, inaczej mówiąc mam " areszt" domowy. Bez internetu, nie mogłabym chyba żyć. Serdecznie pozdrawiam wszystkich internautów. Wanda

danam1
23-09-2010, 12:24
Witajcie,
Chce sie z Wami podzielic w czym mi pomogl internet:dowiedzialam sie
wielu ciekawych rzeczy,poznaje madrych i zyczliwych ludzi(Seniorek)
ucze sie komputerowej magii,wychodze z 15-letniej samotnosci,mam nowe hobby tj.grafika kom.Jedyne co mnie martwi ze tak pozno zaczelam ta
przygode i czy zdolam to wszystko choc czesciowo ogarnac.
Pozdrawiam Wszystkich

mimoza
23-09-2010, 12:37
Wynalazek XX wieku - internet - czy jest lubiany przez użytkowników i za co?

Mogę odpowiedzieć tylko w swoim imieniu.
Lubię internet właściwie za wszystko. Czasami łapię się na tym,
że nie lubię w nim źle pojętej anonimowości i poczucia bezkarności
tych, którzy go wykorzystują często w złych zamiarach.

Internet to dla mnie okno na świat, możliwość poznania wielu
wspaniałych ludzi. Dzieki niemu zadzierżgnęłam kilka a może kilkanaście
wspaniałych znajomości chociażby tutaj na seniorku. Itd, itp...

A za co Ty Andre lubisz internet?
Pozdrawiam :) - Cz

wawik
23-09-2010, 13:02
Z mojego podwórka.
Po 60-ciu latach odnalazłem rodzinę na nk. - część rodziny.
Następna cząstka czeka na odkrycie. :)

antek3
23-09-2010, 15:27
Mogę odpowiedzieć tylko w swoim imieniu.
Lubię internet właściwie za wszystko. Czasami łapię się na tym,
że nie lubię w nim źle pojętej anonimowości i poczucia bezkarności
tych, którzy go wykorzystują często w złych zamiarach.

Internet to dla mnie okno na świat, możliwość poznania wielu
wspaniałych ludzi. Dzieki niemu zadzierżgnęłam kilka a może kilkanaście
wspaniałych znajomości chociażby tutaj na seniorku. Itd, itp...

A za co Ty Andre lubisz internet?
Pozdrawiam :) - Cz

Najważniejsze jest ludzkie życie i zdrowie. Cenię internet za możliwość ratowania za jego pośrednictwem ludzkiego życia czyli są to konsultacje na odległość podczas operacji, są to szybko przesyłane informacje o organach do przeszczepów, są to błyskawiczne ostrzeżenia o niebezpieczeństwach np. zjawisko tsunami lub huragany. Należy również docenić funkcję edukacyjną internetu i to nie tylko wśród dzieci i młodzieży ale i dorosłych.

toy_
23-09-2010, 16:54
mogę rozmawiać z kims...za to lubie neta

sarna2
23-09-2010, 16:58
Internet dla samotnych , takich jak ja to połowa szczęścia.
Można porozmawiać, popłakać, poradzić się , pośmiać, pograć. Można znaleźć coś dla siebie.

toy_
23-09-2010, 16:59
wróciłas już?

Prymulka
23-09-2010, 17:17
Dla mnie to okno na świat.Mam dostęp do różnorodnych informacji i to jest dla mnie najważniejsze.O każdej porze dnia lub nocy można sobie poczytac,pograc,posłuchac muzyki,to już jest fenomenem samym w sobie.

Paula
25-09-2010, 18:55
Witam.
Lubię i doceniam to narzędzie jakim jest internet. Powiem więcej jest super wynalazkiem minionych dekad. Oferuje mi szereg funkcji z których korzystam chociażby pobieranie plików czy aplikacji komputerowych. Jeszcze zakładanie kont bankowych (wpłat i wypłat) co pozwala mi zaoszczędzać jakże cenny czas i nie muszę stać w kolejkach na poczcie czy w banku spłacając miesięczne świadczenia . Mam obraz operacji.Oczywiście nie ujmując stronom internetowym, gdzie mogę dowiadywać się o różnych ciekawych rzeczach i ciekawych osobach. Tym sposobem znalazłam się na forum KSC i tu poznałam miłych i sympatycznych ludzi.
Jednak rola i funkcja internetu jaką przytoczył Andre jest priorytetowa bo jest najlepsza ratuje życie ludzkie.
Pozdrawiam.

tomeh
10-11-2010, 17:11
Lubię internet za to że dzięki niemu poznaje się świat. Choć traci też się wiele czasu. Ale to mniejsze zło.

wawik
10-11-2010, 19:51
Szkoda, że 40 lat temu nie było internetu i o ile łatwiejsze było by życie.
Nie trzeba by było wystawać w kolejkach, wystarczyło by tylko kliknąć na Allegro. :)

tadeusz50
10-11-2010, 20:28
Szkoda, że 40 lat temu nie było internetu i o ile łatwiejsze było by życie.
Nie trzeba by było wystawać w kolejkach, wystarczyło by tylko kliknąć na Allegro. :)
Nooo byłoby super. nie byłoby pustych półek;) ;)

Alsko
10-11-2010, 20:47
wystarczyło by tylko kliknąć na Allegro. :)I zamówionko złożyć na ocet ;)
A! I jeszcze można by było wpisać się na społeczną listę oczekujących na papier wartościo... tfu! chciałam powiedzieć: toaletowy.

ewikomega
10-11-2010, 22:13
Dlaczego lubię internet?
Od przeszło dwóch lat jestem na emeryturze-obecnie internet jest dla mnie okienkiem na świat, encyklopedią, rozkładem jady i wszelkiego rodzaju informacją , biblioteką- czytam e-booki , rozrywką itd. Maksymalnie korzystam z usług tego wynalazku.
Wcześniej jak pracowałam , głównie w pracy korzystałam z Internetu/taką miałam pracę i dojście do wszelkich zbiorów , które normalnemu śmiertelnikowi nie było dane/.
Pracując na użytek prywatny sporadycznie korzystałam z Internetu, więcej czasu przebywałam w realu.
Obecnie jest odwrotnie . Może to już uzależnienie?
A może idę na łatwiznę?
Wystarczy w Google wpisać hasło i już mam co chcę:)

wiesia.
28-02-2014, 18:24
Co sądzicie o tych czapkach bo według mnie są świetne. kupiłam jej taką czapkę z napisem zołza jest przeurocza:)
http://www.odczapy.pl/91-large_default/zolza-ii-odczapy.jpg
Witaj.
Wybacz ale to koszmarek, a nie czapka.:tongue:

wankabor
28-02-2014, 18:36
Mnie też nie podoba się ta czapeczka.

adka
25-03-2014, 16:48
Lubię internet bo poznałam tutaj wielu wspaniałych ludzi :)

seniorita31
23-04-2014, 20:27
Dokładnie tak - w sieci poznaje się mnóstwo ludzi, a to duży plus.
No i nie da się ukryć, że to świetny sposób na nudę. Grzebanie w sieci i moja ulubiona gierka: http://dogry.pl/drakensang-online już nie jeden wieczór mi uprzyjemniły :)

profesorek
13-05-2014, 17:12
Lubię internet bo dzięki niemu mogę poznawać nowych, interesujących ludzi :)

Cynamonowa
20-08-2018, 21:21
Poznanie nowych ludzi w Internecie to niewątpliwie jego największa zaleta. Z niektórymi właśnie przyjaźń rozpoczęła się właśnie w sieci i trwa do dziś. Ale sam Internet doceniam mocno za szybkość znalezienia w nim informacji, np. tydzień temu szukałam kogoś kto pomoże nam w pozbyciu się wilgoci ze starego domu, trafiłam na tą firmę http://drymat.pl/osuszanie-budynkow-scian-cennik/ i jestem bardzo zadowolona.

Wiktoriaj
13-12-2018, 23:28
Witam, jeśli są tutaj osoby starsze, bardzo proszę o pomoc. Potrzebuje zebrać dane o osobach starszych, ich potrzebach, problemach żeby stworzyć aplikację specjalnie na potrzeby takich osób. Proszę przesyłać dalej. Tutaj link do krótkiej ankiety: https://goo.gl/forms/lLPqaYhQAPOmpmNp2

haniatorun
17-01-2019, 10:06
Mam pakiet nie tylko telewizji, internet (https://telewizjaswiatlowodowa.pl/wybierz-pakiet) tez u mnie zawital i chyba najbardziej lubie po prostu ogladac tam filmy i seriale. Swojego czasu tez internet pomagal mi w komunikacji, bo rozmawiałam ze swoim synem, który był prze pół roku za granicą na studiach. Ogólnie jakbym miała napisać za do lubie, to chyba najbardziej lubię właśnie za różnorodność i to, że można w nim poznawać ludzi i rozwijać zainteresowania.

paruzel
17-05-2019, 10:59
Internet ma dwa oblicza - dobre i złe. Może przynieść wiele dobrego, ale i wiele szkody. Ktoś kiedyś powiedział, nie pamiętam kto i co dokładnie, ale spróbuje sparafrazować - Internet jest jak worek, jeżeli umieć z niego właściwie korzystać, wyciągniesz z niego wiele pozytywnych i przydatnych treści, jeżeli nie, trafisz na sam gnój. Przepraszam za wyrażenie ;)

Meddeline
29-05-2019, 14:35
Głównie dlatego, że mogę tu znacznie szybciej dotrzeć do wiedzy niż w książkach. Co nie znaczy, że nie cenię książek :)